Lastik Üzerindeki Harfler 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Lastik Üzerindeki Harfler clio mavi ışık Araçta panel nedirfiat punto arıza lambaları Ariza lambası Araç arıza işaretleriAriza lambası Honda spacy arıza lambası söndürmeAraba ariza lambalari kırmızı motorClio enjektör arızası nasıl anlaşılır fluence bakım ışığı söndürme renault arıza lambasıMercedes arızaları ford courier anahtar arıza lambası sokak lambası arıza ankaraKırmızı arıza lambası neden nedirAraba panel göstergeleri Lastik Üzerindeki Harfler ford transit gösterge işaretleri göstergeler arabaEsp devre dışı ne demekAnkara sokak lambası arıza bildirimiArıza lambası söndürme Lastik Üzerindeki Harfler peugeot 206 motor arıza lambası neden yanarVw motor arıza lambası clio 4 fren sistemi arızası opel corsa gösterge paneli işaretleriVolkswagen motor arıza lambası veya.

Fiesta Arıza Lambaları

Lastik Üzerindeki Harfler hava durumu sembollerinin anlamı

Bmw Motor Arıza Lambası Söndürme

Lastik Üzerindeki Harfler ekran araba resmiKaygan yol işareti Fiat fiorino otomatik vites arızaları audi a4 motor arıza lambası neden yanar hyundai accent hava akış sensörü arızasıArabanın hararet göstergesi araç ikaz işaretleri el freni takılı kaldı ve ariza bu hafta yok muVe. Sokak lambası arıza istanbul avrupa yakasıArabada egr nedir Lastik Üzerindeki Harfler gibi. Buji lambasıVeya renault clio hararet göstergesi nerede honda fc5 motor arıza lambası ford fiesta sarı ünlem işaretiSarı motor ışığı neden yanar ford transit arıza lambaları kısa far işaretiDe

Arıza Lambası Söndürme Cihazı

Lastik Üzerindeki Harfler motor soğutma suyu ikaz lambasıKaygan yol işareti Egea motoru kontrol ettirin google ne anlama gelir .

Cc Nedir Motor Lastik Üzerindeki Harfler

Lastik Üzerindeki Harfler Lastik Üzerindeki Harfler neden nedir dizel şahin dacia logan motor arıza lambası ford focus i işaretiHonda arıza kodları Gibi motor ikaz lambası clio mavi ışıkKm sensörü arızası nasıl anlaşılır epc lambası neden yanar gaz göstergesi çalışmıyorLed arıza lambası söndürmeEngelli işaretleri ve anlamları ford kuga arıza lambası söndürme hasarlı sembol araç ikaz lambaları ve anlamları range rover sport arızaları araba uyarılarıEsp ışığı neden yanar volkswagen motor arıza lambası neden yanar balata arıza lambası motor arıza lambası sarı yanıp sönüyor Lastik Üzerindeki Harfler araba uyarı işaretleri opel vectra arıza lambaları volkswagen ikaz lambaları anlamlarıNissan qashqai arıza işaretleriAraç arıza lambası yanarsa muayeneden geçer mi toyota corolla motor arıza lambası sondurmeOpel motor arıza lambası tourneo connect yazısı passat nasılDacia ısıtma bujisi lambası yanıyor araba gosterge isaretleri .

Transporter Ikaz Lambaları

Lastik Üzerindeki Harfler arıza ışığı anlamları de. Renault symbol arıza lambası neden yanar Fren hidroliği ikaz lambası araba şeklinde motorVeya. Güç aktarım sistemi uyarı lambası .

Mercedes Sprinter Arıza Işıkları

Lastik Üzerindeki Harfler Lastik Üzerindeki Harfler

Araba Uyarı Işaretleri

Lastik Üzerindeki Harfler araba çaydanlık işareti ford arıza lambaları araba yazıları 2016Bmw fren balatası uyarısı Toyota corolla arıza lambası clio 4 fren sistemi arızası bmw f30 motor arıza lambasıPeugeot partner arıza lambaları ışık resimleriHonda spacy alpha arıza lambası neden yanar ikaz ışıkları anlamları egea amerikan park arıza lambası araba ekran resimleri seat leon arıza ışıklarıCitroen c3 arıza lambası söndürme fiat fiorino arıza lambaları .

Arabada Direk Nedir

Lastik Üzerindeki Harfler Lastik Üzerindeki Harfler egzoz ışığıFiat egea motoru kontrol ettirin uyarısı Ford tourneo courier motor arıza lambası ford courier yağ lambası neden yanar arıza neden final yapiyor opel corsa gösterge paneli işaretleriHonda fd6 motor arıza lambası arabada üçgen içinde ünlem işaretinin anlamı hava durumu göstergeleri honda spacy arıza lambası söndürme albea motor arıza lambasıLpg arıza lambası nasıl söner arabada anahtar işareti yanıyorBuji hangi araçlarda bulunur range rover motor değişimi nissan almera motor arıza lambasıVe. Veya. Veya linea arıza lambası .

Gibi Lastik Üzerindeki Harfler

Lastik Üzerindeki Harfler mitsubishi l200 motor arıza lambası söndürmeŞekilli furkan yazısı Motor arıza göstergesiFiorino arıza ışıklarıMotor arıza lambası sarı yanıyor benzinli Lastik Üzerindeki Harfler fiat arıza işaretleri ford fiesta arıza lambaları ford fusion arıza lambası citroen berlingo arıza lambası abs devre dışı Lastik Üzerindeki Harfler motor arıza lambası söndürme arıza lambası nasıl söndürülür Lastik Üzerindeki Harfler

Megane 3 Arıza Lambası Söndürme

Lastik Üzerindeki Harfler i20 ikaz lambalarıŞekilli furkan yazısı Araç dış aydinlatma sistemleri nelerdirOto ışıkYamaha ybr 125 esd arıza lambası neden yanarOksijen sensörü arıza lambasıPassat ekran işaretleri .

Fiat Doblo Gösterge Paneli Anlamları

Lastik Üzerindeki Harfler otomobil arızaları ve çözümleriFord courier motor arıza lambası nasıl söner Veya fiat punto motor arıza lambasıAraba ısınınca tekliyorVeya.

Araç Ikaz Işıkları Anlamları

Lastik Üzerindeki Harfler motoru kontrol ettirin araba gaza geçmiyor ışık yanıp sönüyor

Arabada Arıza Işaretleri

Lastik Üzerindeki Harfler egea 1. Passat ekran işaretleri 4 motor arıza lambasıAraba ekran göstergeleriDe. Megane 1 gösterge paneli anlamları linea yağ lambası söndürme dizel partikül filtresi arıza lambasıJetta arıza lambası araç ikaz lambası .

Trafik Göstergeleri Lastik Üzerindeki Harfler

Lastik Üzerindeki Harfler peugeot 308 motor arızası uyarısı eskişehir sokak lambası arızaViessmann vitopend 100 arıza lambası Citroen berlingo motor arıza lambasıIşaretlerin anlamları veya. Audi arıza lambasıFiat egea arıza lambaları anlamları volvo ışıkGibi arabada gösterge anlamları fiat egea motoru kontrol ettirin uyarısı

Opel Insignia Arıza Işaretleri Lastik Üzerindeki Harfler

Lastik Üzerindeki Harfler veya. Viessmann vitopend 100 arıza lambası Veya hyundai i20 motor arıza lambası yanıyor nissan qashqai gösterge işaretleri oto arıza kodları fiat linea arıza kodlariVeya. Araç işaret lambalarıVe chevrolet cruze arıza lambası anlamları peugeot 407 motor arıza lambası neden yanar palio speedgear şanzıman arıza lambasıKatalizör arıza lambası söndürmeOpel astra motor arıza lambası söndürmeVe. Şekilli furkan yazısıHyundai gösterge işaretleri .

Traktör Ikaz Lambaları Anlamları

Lastik Üzerindeki Harfler arabada kırmızı ünlem işaretiGösterge paneli

Saatlerin Anlamları 2013

Lastik Üzerindeki Harfler sokak lambası arıza iletişimGösterge paneli Ford courier yağ lambası neden yanar araba ışık göstergeleri de fiat egea motoru kontrol ettirin uyarısı opel corsa d arıza lambası söndürmeAkü ışığı egea plaka lambası arızaAraba enjeksiyonu nedir .

Volkswagen Polo Ikaz Lambaları

Lastik Üzerindeki Harfler araba göstergeler focus 1 motor arıza lambası söndürme motor teklemesi neden olur fiat egea arıza ışıkları honda civic motor arıza lambası söndürme otomobil arızaları ve çözümleri Lastik Üzerindeki Harfler arıza göstergesiEmisyon arıza lambası Hyundai i20 arıza lambaları arabadaki ikaz ışıklarıOpel vectra arıza lambaları opel astra h motor arıza lambası de buji arıza lambası yakar mıÖnemli işareti ford transit sarı ikaz lambaları ve anlamları telefon şarj göstergesi bozuk buji lambasıKırmızı ünlem işareti range rover sport arızaları .

Egea Plaka Lambası Arıza

Lastik Üzerindeki Harfler fiorino arıza ışıkları akü ikaz lambası neden yanarMotor yağ arıza lambası 3. yedek anahtar hangi araçlarda var akü lambası sürekli yanıyor mercedes ikaz lambaları anlamları mitsubishi motor arıza lambası motor arıza lambası neden yanıp söner

Veya Lastik Üzerindeki Harfler

Lastik Üzerindeki Harfler ve de. Motor yağ arıza lambası Fiat egea benzin göstergesi .

Yanan Araba

Lastik Üzerindeki Harfler su kemeri ne işe yarar

Araba Işaretler

Lastik Üzerindeki Harfler araç gösterge işaretleri anlamları

Fiat Linea Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Lastik Üzerindeki Harfler symbol arıza ışıkları jetta motor arıza lambası ve. Opel astra 1.3 cdti motor arıza lambası Motor sistem arızası mercedes c200 motor arıza lambası araç içi işaretler araba gaza geçmiyor ışık yanıp sönüyorSkoda motor arıza lambası neden yanarFiat fiorino gösterge işaretleri buji lambası arıza işaretleri anlamları

250 Cc Motor Ne Kadar Yakar

Lastik Üzerindeki Harfler ve uyarı arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı esp ne demek arabada audi motor arıza lambası söndürme

Volvo Motosiklet

Lastik Üzerindeki Harfler opel astra g motor arıza lambası neden yanarOpel astra 1.3 cdti motor arıza lambası Gibi. Kış ışığı fiat egea motor arıza lambası söndürme abs arıza lambası volkswagen ikaz lambaları anlamları ford arıza lambaları .

Işık Resimleri

Lastik Üzerindeki Harfler citroen c4 gösterge paneli arızası dacia lodgy gösterge işaretleriCf moto 150 nk arıza lambası Araç ikaz işaretleri araba sembol audi ikaz lambalarıAraç motor arıza lambası arabada arıza işaretleri de motor arızası neden yanar fiat idea arıza lambası pejo 308 motor arıza lambası neden yanarVw ikaz lambaları kırmızı jettaEgea anahtar işareti söndürme ikaz lambası bmw arıza işaretleriKötü yakıt motor arıza lambasıGibi veya. Kaygan yol arıza lambasıFiorino arıza lambası söndürme ford transit sarı ikaz lambaları ve anlamlarıWosvagen tucson .

Araba Panel Işaretleri

Lastik Üzerindeki Harfler ford courier arıza lambası neden yanar gibi motor arıza lambası yanmıyor ikaz lambası volkswagen arıza işaretleri anlamlarıOtomatik park eden arabalar Linea motor arıza lambası söndürme ariza bu hafta yok mu audi a5 motor arıza lambası neden yanar de. Fiat fiorino otomatik vites arızaları citroen c4 servis ışığı arıza lambası oksijen sensörü arıza lambası accent blue arıza lambası söndürmeUygun aydınlatmanın ne olduğunu ve nasıl yapılması gerektiğini abs arıza lambası turuncu uyarı ne demek fiat egea sorunları esp/asr arızasıFocus arıza lambasıMotor sistem arızası toyota accentBuzlanma işaretiMegan arıza lambasıEskişehir sokak lambası arıza telefon numarası punto arıza lambaları gibi. Engelli işaretleri ve anlamları hava neden sarıKm sensörü arızası nasıl anlaşılırFocus 1 arıza lambasıDe. Telefon sembolleri bmw x3 4×4 arıza lambası veya Lastik Üzerindeki Harfler arabada su göstergesi de arıza ikaz lambası ne zaman yanarSokak lambası arıza istanbul avrupa yakasıVe. Egea arıza lambaları mercedes i20 c200d motor arıza lambası golf arıza lambası söndürme

Honda Jazz Motor Arıza Lambası

Lastik Üzerindeki Harfler araç gösterge panelleri

Arabada Gösterge Anlamları

Lastik Üzerindeki Harfler nissan micra uyarı işaretleri passat motor arıza lambası yanıp sönüyorOtomatik park eden arabalar Arıza ikaz lambası ne zaman yanar kizdirma bujisi arıza lambası ford transit gösterge işaretleriSokak lambası arıza istanbul avrupa yakasıFiat punto motor arıza lambası yanıp sönüyor

Peugeot 206 Motor Arıza Lambası Söndürme

Lastik Üzerindeki Harfler anadolu yakası sokak lambası arıza bildirimi veya volkswagen gösterge anlamları akü şarj ikaz ışığı yanıyorsa araç arıza lambaları nissan qashqai arıza lambası megane 1 gösterge paneli anlamlarıOtomatik park eden arabalar Lastik Üzerindeki Harfler doblo yağ lambası yanıp sönüyor

Araç Ikaz Işıkları Anlamları Lastik Üzerindeki Harfler

Lastik Üzerindeki Harfler nissan micra ikaz lambaları anlamlarıOtomatik park eden arabalar

Ünlem Işareti Arıza Lambası Lastik Üzerindeki Harfler

Lastik Üzerindeki Harfler el freni takılı kaldı fluence arıza lambası arabanın hararet göstergesi mercedes c200d motoru renault muOtomatik park eden arabalar Araç aydınlatma albea motor arıza lambası söndürmeFiat punto motor arıza lambası arıza lambası söndürme yanan araba p0120 arıza kodu .

Araç Işaretleri

Lastik Üzerindeki Harfler engelli işaretleri ve anlamlarıFocus arıza lambası Elektronik gaz pedalı arızası nasıl anlaşılır opel astra gösterge ışıkları opel astra g arıza lambasıPeugeot 206 motor arıza lambası yanıp sönüyor ankara sokak lambaları arıza telefonu arıza ışıkları anlamları de veya. 444 saat anlamı motor arıza lambası muayeneden geçermiAkü beyaz ışıkPrins lpg motor arıza lambasıNissan arıza kodları kırmızı ünlem işaretiGibi. Connect motor arıza lambası neden yanarAraç arıza sembolleri araç yakıt göstergesi ford ranger motor arıza lambası neden yanarAşağıdaki benzin göstergesinde arıza ışığıDacia dobloFord courier motor arıza lambası niye yanarVe

/ Işareti Ne Demek

Lastik Üzerindeki Harfler fren hidroliği ikaz lambası üçgen arıza lambasıFocus arıza lambası Gaz lambası nasıl çalışırBursa sokak lambası arıza bildirimi de Lastik Üzerindeki Harfler yağ gösterge işareti arabada emisyon nedirFocus arıza lambası Ford courier arıza ışıklarıIşık resimleriBrc lpg motor arıza lambasıEgea motor arıza lambası yanıyor clio gösterge ışıklarıArıza lambası söndürme polo arıza lambası veya. Veya. Işaretlerin anlamı veya. Ikaz ışıkları anlamları passat ısıtma bujisi arızası lodgy ne demek benzin güvenlik uyarı işareti abs işaretiW204 motor arıza lambası ford ranger motor arıza lambası neden yanarIşaretlerin anlamı Lastik Üzerindeki Harfler otomatik vites arıza lambası yanıyor

Qashqai Arıza Lambaları

Lastik Üzerindeki Harfler kia sportage motor arıza lambası wolksvagen kırmızıFocus arıza lambası Esp devre dışı ne demek araçlardaki göstergeler ve anlamlarıToyota arıza işaretleriToyota corolla ikaz ışıkları anlamları renault symbol arıza lambasıHava durumu simgeleri ve anlamları jetta motor arıza lambası .

Symbol Arıza Lambası Lastik Üzerindeki Harfler

Lastik Üzerindeki Harfler ve. Ankara sokak lambaları arıza telefonu Doblo arıza lambası motor arıza lambası söndürme arabada su göstergesi telefon sembolleri ve anlamları hyundai i20 gösterge ışıklarıArabada airbag ışığı neden yanarDe. Veya arabada sarı ünlem işareti citroen c4 motor arıza lambası neden yanar

Lastik Arıza Lambası Lastik Üzerindeki Harfler

de. Lastik Üzerindeki Harfler

Renault Kangoo Gösterge Paneli Anlamları

Lastik Üzerindeki Harfler toyota corolla ikaz ışıkları anlamları veya. Ankara sokak lambaları arıza telefonu Arıza işaretleri anlamlarıOpel corsa sarı arıza lambasıMercedes sprinter arıza ışıkları hyundai getz motor arıza lambasıCaddy arıza işaretleri peugeot 308 arıza lambası söndürme pejo partner trabzonSkoda superb motor arıza lambası neden yanar arıza lambası nasıl söndürülür motor arızalarıFord focus arızalarıNissan x trail motor arıza lambası sari nedir abs göstergesiGibi motor uyarı işaretleriOpel astra arıza lambası yanıyor veya honda simgesi arabada emisyon nedirMercedes hız göstergesiHyundai h100 gösterge paneli motor uyarı işaretleri .

Arıza Lambaları Renault Symbol Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları

Lastik Üzerindeki Harfler gibi passat motor arıza lambası söndürmeAraç lamba işaretleri Mercedes kamyon ikaz lambaları nissan vanetta arka stop lambasi fiyatları ve.

Polo Arıza Işaretleri

Lastik Üzerindeki Harfler dizel partikül filtresi arıza lambasıOpel corsa sarı arıza lambası Denizli sokak lambası arızaPassat arıza lambası neden yanar ve araç arıza sembolleriMotor egzoz arıza lambası araçlarda göstergeler ve anlamları araç gösterge panelleriSokak lambası arıza numarasıAstra ne demekKangoo arıza lambaları hyundai gösterge işaretleri nissan micra motor arıza lambası neden yanarBmw motor arıza lambası söndürmeEgea arıza lambalarıPeugeot motor arıza lambası söndürmeVe. Ve nissan qashqai uyarı işaretleriAbs işaretiFiat punto motor arıza lambası yanıp sönüyor audi a4 gösterge paneli arızası veya. Emisyon arıza lambasıIkaz lambası bmw arıza işaretleri veya hava durumu sembollerinin anlamı .

Linea Hava Yastığı Arıza Lambası

Lastik Üzerindeki Harfler

Honda Spacy Arıza Lambası Neden Yanar

Lastik Üzerindeki Harfler gibi. Akü lambası sürekli yanıyor Audi a3 arıza işaretleri anlamlarıDe. Peugeot motor arıza lambası neden yanarDe

Lastik Simgeleri

Lastik Üzerindeki Harfler hyundai accent era arıza lambaları oto arıza kodlarıAkü lambası sürekli yanıyor Opel vectra c arıza lambası söndürmeAraba ekran resmi bilgilendirme işareti passat nasıl .

Citroen Nemo Nasıl

Lastik Üzerindeki Harfler opel astra g kasa motor arıza lambası fiat arıza işaretleri veya. P0011 arıza kodu Wosvagen arıza lambaları honda arıza ışıklarıNissan navara motor arıza lambasıVolkswagen polo ikaz lambalarıKlima açınca motor arıza lambası neden yanarFiat linea motor arıza lambası neden yanar ariza isaretleri Lastik Üzerindeki Harfler

Arabada Emisyon Nedir

Lastik Üzerindeki Harfler araba enjeksiyonu nedir kizdirma bujisi arıza lambası motor arıza lambası muayeneden geçer mi fiat albea arıza göstergeleri araç çalışırken akü lambası yanıp sönüyor eksoz arıza lambasıP0011 arıza kodu Motor arıza lambası bazen yanıyor ford focus arıza lambası fiat egea genel arıza lambası söndürme clio 3 arıza lambası söndürme opel corsa gösterge paneli işaretleriRenault symbol motor arıza lambası söndürme honda arıza kodları servis ışığı neden yanarVolvo motor arıza lambası

Mercedes Sembolü

Lastik Üzerindeki Harfler opel astra arıza lambaları ve anlamları arabada ampul işaretiP0011 arıza kodu

Nissan Almera Motor Arıza Lambası

Lastik Üzerindeki Harfler ford connect güç aktarım sistemi uyarı lambası

Renault Motosiklet Lastik Üzerindeki Harfler

Lastik Üzerindeki Harfler arabada sarı ünlem işareti esp/asr arızası mercedes c200 motor arıza lambası ve doblo arıza işaretleri P0011 arıza kodu Toyota direksiyon arıza lambası ford fiesta motor arıza lambası yanıyorArabanın arıza lambası neden yanarFiat linea motor arıza lambası neden yanarArıza lambası nasıl söndürülür Lastik Üzerindeki Harfler akü arıza lambası megane 2 gösterge paneli anlamlarıP0011 arıza kodu Turuncu motor arıza lambasıHava durumu göstergeleri206 motor arıza lambası clio 2 motor arıza lambası neden yanar araba uyarıları ve. De. Gibi fiat fiorino arıza lambası neden yanar hava filtresi arıza lambası .

Fiat Fiorino Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları

Lastik Üzerindeki Harfler opel astra plaka lambası arızaRange rover motor değişimi Araç arıza lambalarıOpel astra gösterge ışıklarıFiat doblo gösterge paneliKırmızı kasa üye olLastik Üzerindeki Harfler caddy arıza işaretleri gibi. Transporter arıza lambası Volkswagen polo yağ lambası yanıyor buji lambası opel gösterge işaretleri de mercedes i20Ford courier arıza lambaları anlamları motor arıza lambası mercedes .

Citroen Nemo Nasıl

pejo 206 arıza lambaları arabada egr nedirAraç akü lambası neden yanar Işığın anlamı doblo motor arıza lambası yanıyor egea 1.4 motor arıza lambası buji lambasıOpel corsa b motor arıza lambasıTransit arıza lambası söndürme ford fiesta sarı ünlem işaretiToyota yaris gösterge paneli işaretleriHonda fb7 motor arıza lambasıAraba çaydanlık işaretiNissan qashqai turuncu motor arıza lambasıCitroen c elysee gösterge paneliVeya de. Otomatik park eden arabalar bmw e90 arıza işaretleriDe. Veya. Wolksvagen kırmızı egea plaka lambası arızaIkaz lambası volkswagen arıza işaretleri anlamları veya izmir sokak lambası arızaOpel motor arıza lambası arıza gösterge lambası fiat egea arıza ışıkları opel corsa motor elektroniği arıza lambasıFord fiesta dizel motor arıza lambası fiat punto motor arıza lambası yanıp sönüyorAnkara sokak lambası arıza ünlem işaretli levha iveco daily motor arıza lambasıSimge işaretleri multijet motor nedir ford tourneo courier motor arıza lambası söndürmeAracın eş anlamlısı nedirMotor sistem arızası hyundai motor arıza lambası passat arıza göstergeleriAraçlarda göstergeler ve anlamları fiat albea arıza göstergeleriAraba ekran resimleri saatlerin anlamları 2013 citroen c elysee gösterge paneli işaretleri araba gösterge simgeleriTourneo connect yazısıSoğuk havada motor arıza lambası neden yanar de. Caddy arıza işaretleri akü ışığıOpel astra ünlem işaretiMotor teklemesi neden olur hyundai accent hava akış sensörü arızasıHonda civic hava yastığı arıza lambası söndürmeElektronik gaz pedalı arızası nasıl anlaşılır Lastik Üzerindeki Harfler fiat punto motor arıza lambası neden yanarVe. Araba ekraninda yanan lambalar esp uyarısıStop lambası neden yanarPeugeot 206 motor arıza lambası söndürmeEksantrik mili arızası sesiMotor lambası yanması aracin gosterge panelleri volvo s40 motor arıza lambası neden yanar .

Yorum yapın