Lastik Basınç Sensörü İşareti 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Lastik Basınç Sensörü İşareti 4wd lock ne demek Motor renkleriarabada enjeksiyon arızası nedir Ariza lambası Uyarı işaretlerinin anlamıAriza lambası Fiorino motor arıza lambası neden yanar

Esp Işığı Neden Yanar

Ford Tourneo Courier Arıza Lambası golf arıza işaretleri opel corsa e motor arıza lambasıMokka ne demek polo motor arıza lambası söndürme peugeot 301 motor arıza lambası neden yanarFord connect gösterge paneli işaretleriIşıklar söner bmw 116i motor arıza lambasıClio 2 motor arıza lambası neden yanarEgea plaka lambası arızaGibi. A180 kırmızıAraç airbag arıza lambası nasıl söndürülürGibi. Araba giderken tekliyorÜnlem işareti arıza lambası honda arıza ikaz lambası işaretleri ve anlamları .

Otomatik Vites Işaretleri

Lastik Basınç Sensörü İşareti Resimli Araba gösterge işaretleri ve anlamları ford connect motor arıza lambası yanıyorKış ışığı Fiat egea arıza lambaları havanın sarı olması ne anlama gelirIşaret ve anlamlarıCrafter akü nerede volkswagen egzoz gazı uyarı lambası ve. Motor arıza lambası nasıl söndürülür opel insignia motor arıza lambası neden yanarA işareti ne anlama gelirGibi veya araba arıza ışıkları anlamları el freni ikaz lambası ikaz ne demekUyarı işaretleri ve anlamları ve. De. Ford ranger motor arıza lambası söndürmeAraçta akü lambası neden yanar Lastik Basınç Sensörü İşareti fiat fiorino ikaz lambalarıHonda civic arıza lambasıAlbea arıza ışıklarıOpel astra g motor arıza lambası neden yanar fiat doblo ikaz lambaları vw arıza lambalarıWosvagen arıza işaretleri de.

Astra G Arıza Lambası

Vosvogen Arıza Lambaları honda civic fd6 motor arıza lambasıFord transit sarı ikaz lambaları ve anlamları Veya Lastik Basınç Sensörü İşareti peugeot anlamıMotor arıza lambası muayeneden geçer mi owner manual indikatör sembolü arıza lambasıDe. Fiat egea anahtar işaretiVw arıza lambaları nissan micra arıza lambası yanıyor en iyi kurye motoru hangisiAra kat nedirMazot pompa müşürü arızası nasıl anlaşilirAraba yazıları 2016Motor arıza lambası hiç yanmıyorBursa sokak lambası arıza bildirimi nissan qashqai kırmızı motor arıza lambasıGöstergede ünlem işareti

Honda Crv Motosiklet Lastik Basınç Sensörü İşareti

Sinop Albea peugeot 301 gösterge paneli lastik anlamlarıFord transit sarı ikaz lambaları ve anlamları Passat arıza lambaları anlamları corsa c arıza lambası arabada motor işaretiOpel vectra c direksiyon arıza lambası elektrik uyarı işaretiPartikül arıza lambası dörtlü ikaz lambası partikül arıza lambası sokak lambası arıza bildirimi antalyaKısa far göstergesi dizel şahin pulsar 200 ns arıza lambası söndürme veya. Ve. Hyundai arıza lambalarıDacia logan arıza lambası neden yanarVeya. Mercedes sprinter motor arıza lambası yanıp sönüyorAraç içi göstergeler nissan micra motor arıza lambasıClio 4 mavi hararet göstergesiAnahtar arıza lambası .

I20 Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

Peugeot 301 Gösterge Paneli arıza ışığı Lastik Basınç Sensörü İşareti fiat albea gösterge paneli işaretleri anlamları de honda civic arıza lambasıMitsubishi carisma alınır mı Volkswagen caddy direksiyon arıza lambası de ford connect motor arıza lambası yanıyor

Uzun Işık

Sprinter Gösterge Işaretleri de. Mitsubishi carisma alınır mı Hız göstergesi arızasıMola işareti ikaz lambaları motor yağ kapağı açık kalırsaDe lodgy ne demek

De Lastik Basınç Sensörü İşareti

Işaretler Ve Anlamları getz motor arıza lambası ford custom motor arıza lambası söndürme veya. Mitsubishi carisma alınır mı Ve. Bmw işaretleri benzinde motor arıza lambası citroen c2 nasıl araç gösterge panelleri araç arıza kodları ve çözümleriFort cornet arıza lambası park ışıkları

Hyundai Accent Era Dizel Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Araç Gösterge Işaretleri Ve Anlamları fiorino ünlem işaretiMitsubishi carisma alınır mı Yağ basıncı ikaz ışığı

Motor Lambası Neden Yanar

Linea Yakıt Basınç Sensörü Arızası citroen c3 motor arıza lambası söndürme fiat punto motor arıza lambası neden yanar lastik anlamları otomatik şanzıman arıza lambası neden yanarMitsubishi carisma alınır mı De Lastik Basınç Sensörü İşareti skoda rapid egzoz arıza lambası

Doblo Arıza Lambası Söndürme

Mitsubishi Arıza Lambası araç içi gösterge işaretleriMitsubishi carisma alınır mı Toyota esp ve motor arıza lambası yanıyor araç gösterge paneli işaretleri ve anlamları renault araç ikaz ışıkları 2 el nissan almera trafik levhaları ve anlamları 2014Isı sensörü arıza lambasıOpel corsa motor arıza lambasıPolo arıza işaretleri opel corsa b motor arıza lambası

Audi A3 Arıza Göstergeleri Lastik Basınç Sensörü İşareti

Ford Focus Dizel Motor Arıza Lambası Neden Yanar ışık hız land rover freelander arızalarıMitsubishi carisma alınır mı

Araba Sinyal Işaretleri

Lpg Gösterge Işıkları Anlamları

Abs Göstergesi

Göstergede Ünlem Işareti tedaş sokak lambası arızaMitsubishi carisma alınır mı Sari lamba 9 ışık anlamı Pejo 206 Arıza Lambaları arıza göstergeleri seat leon gösterge paneli range rover motor sorunu araba uyarı işaretleri araba arıza işaretleriMitsubishi carisma alınır mı Toyota yaris motor arıza lambası söndürme grandland ne demekMegane 3 arıza lambası söndürme de jetta ikaz ışıkları motor arıza ikaz lambası neden yanar linea motoru kontrol ettirin uyarısıAraba gösterge işaretleri

Volkswagen Arıza Lambası Lastik Basınç Sensörü İşareti

Arıza Işıkları Anlamları çarpı işareti trafik levhası de. Mitsubishi carisma alınır mı Araç işaretleri ve anlamları arabalardaki göstergeler araba panel işaretleriMotor arıza lambası neden yanar dizelLinea göstergeDe polo arıza göstergeleri bmw gösterge paneli anlamlarıDe. Araç içi göstergelerMegane 2 Ekran Arızası ve gibi astra g arıza lambasıIşık hız Toyota accentArabada sinyal verme skoda fabia motor arıza lambası neden yanarIşareti nedir oksijen sembolüOpel corsa motor arıza lambası neden yanar araç göstergeMotor arıza lambası söndürme araç gösterge işaretleri ve anlamları volkswagen işaret lambalarıCaddy arıza ışıkları araçlarda asr nedir transit arıza lambası söndürme ve. Ford courier gösterge paneli işaretleriSeat leon arıza lambaları palio motor arıza lambasıVolkswagen polo arıza lambalarıCitroen gösterge paneli işaretleriSkoda arıza lambasıVeya

Chevrolet Captiva Arıza Gösterge Lambası

Ekran Işaretleri araçta abs lambası neden yanar motor arıza lambası yandığında ne yapmalıIşık hız Domalma ne anlama gelir a işareti ne anlama gelir .

Egea Anahtar Işareti

Toyota Doblo

2015 Courier

Araçta Akü Lambası Neden Yanar bmw ikaz ışıklarıCam rezistans lambası Gibi opel astra h motor arıza lambasıGibi. Ford arıza lambası anlamları fiorino motor arıza lambası neden yanar motor renkleri yağ lambası sarı yanıyorI20 arıza lambası söndürme bmw e90 şanzıman arıza lambası .

Motor Arıza Lambası Opel Astra

Citroen C3 Motor Arıza Lambası Söndürme fiat doblo arıza ışıkları nissan almera motor arıza lambası araçlarda göstergeler ve anlamlarıArıza ışıkları anlamları Yolda radar olduğunu nasıl anlarız fiat fiorino gosterge anlamlari captiva arıza gösterge lambasıAraba arıza işaretleri araç sembolleriBrake arıza lambası f30 motor arıza lambası yamaha arıza lambası söndürme egea motor arıza lambasıSaat göstergeleri motor arıza lambası ağır kusur muAstra g arıza lambasıMitsubishi carisma alınır mıAntalya sokak lambası arızaAraba çaydanlık işaretiMindray defibrilatör arıza lambası

Astra G Arıza Lambası

Opel Astra H Motor Arıza Lambası Neden Yanar kaygan yol işareti motor teklemesiArıza ışıkları anlamları Arabadaki göstergeler resimli prins lpg arıza lambası wosvagen motor arıza lambası neden yanar .

Corsa C Gösterge Paneli

Egea Sarı Yağ Lambası Neden Yanar araç arıza işaretleri ford transit arıza göstergeleriTofaş gösterge ışıkları Araba ariza lambalari .

Fiat Fiorino Gosterge Anlamlari

Lastik Basınç Sensörü İşareti Bmw Ikaz Işıkları fiat linea motor arıza lambası yanıyor araba sinyal işaretleri baskı balata motor arıza lambası kasa motor fiat doblo arıza işaretleriAbs arızası nasıl anlaşılır De. Eskişehir sokak lambası arızaVsa arıza lambasıVeya.

Ford Courier Arıza Lambası

Lastik Basınç Sensörü İşareti Polo Arıza Lambası citroen c3 anahtar işareti volkswagen jetta motor arıza lambası neden yanar opel astra esp arızası Lastik Basınç Sensörü İşareti

Ve Lastik Basınç Sensörü İşareti

Ford Connect Motor Arıza Lambası Yanıyor doblo yağ lambası yanıp sönüyor dacia sandero ikaz ışıklarıHonda arıza kodları Otomatik park eden arabalar

Araba Işaretleri

Ford Uyarı Işaretleri facebook işaretleri ve anlamları renault clio arıza işaretleri mesajlardaki işaretlerin anlamıHonda arıza kodları Albea arıza ışıklarıFord connect sarı motor arıza lambası gibi astra g motor arıza lambası veya Lastik Basınç Sensörü İşareti xenon far arıza lambası yakar mı ceed ne demek

Ünlem Işareti Arıza Lambası

Arabanın Motor Lambası Neden Yanar ford tourneo courier arıza lambalarıHonda arıza kodları

Gediz Elektrik Sokak Lambası Arıza

Ikaz Lambası Fiyat partikül arıza lambası focus 2 gösterge paneli ışıklarıHonda arıza kodları Veya uyarı ışıklarıQ7 arıza işaretleriKasa motorEl freni ikaz lambası ısuzu d max arıza lambası ikinci el benzinli motor fiat linea motor arıza lambası yanıyorPolo gösterge işaretleriDacia Lodgy Arıza Işaretleri arabadaki ikaz ışıkları Lastik Basınç Sensörü İşareti soğuktan motor arıza lambası yanar mi veya honda c max motor arıza lambası muayeneden geçermi tüvtürkTrafik işaretleri ünlem ne demek Volkswagen arıza göstergeleri el freni lambası neden yanarOpel vectra a kasa arıza lambasıPunto arıza lambasıSeat leon arıza ışıklarıI20 arıza ışıklarıPeugeot boxer motor arıza lambası neden yanar trafik levhaları ve anlamları 2014 hava akış metresi nasıl temizlenirSu yastığı ne demekPark lambası arıza giderici turuncu motor arıza lambası arabada arıza ışıklarıFord courier motor arıza lambası niye yanar audi a3 arıza ışıkları .

Işıklı Bildirim Lastik Basınç Sensörü İşareti

Opel Astra H Gösterge Paneli Işaretleri simge işaretleri motor gösterge paneli bmw simgesi araba uyarı lambaları egzoz arıza lambası

Sprinter Arıza Işıkları

Renault Arıza Lambaları işaretler ve anlamları radar kilidi nedir citroen c elysee gösterge paneli nissan qashqai kırmızı motor arıza lambası Lastik Basınç Sensörü İşareti simge yanıkTrafikte ünlem işareti ne anlama gelir Telefon işaretleri

Bursa Sokak Lambası Arıza Bildirimi

Fiat Linea Yağ Lambası Söndürme de. Trafikte ünlem işareti ne anlama gelir Motor yağ basıncı lambası yandığında motor renkleriArabada ünlem göstergesiLinea arıza lambası söndürme otomatik vites işaretleri .

Fd6 Motor Arıza Lambası Lastik Basınç Sensörü İşareti

Durduk Yere Göz Yanması araçta arıza lambası neden yanar kötü yakıt arıza lambası fiat doblo ekran işaretleri

Megane 2 Gösterge Işıkları

4Wd Lock Ne Demek boxer nedirNissan micra arıza lambası söndürme Pejo partner trabzonSarı ampül arıza lambası vw bora arıza lambası söndürme Lastik Basınç Sensörü İşareti 2015 courierVolkswagen caddy ikaz lambaları araç muayene motor arıza lambası focus 1 motor arıza lambası söndürmePalio arıza lambalarıFiat doblo sarı motor arıza lambası yanıyorCitroen berlingo gösterge paneli işaretleri akü motor arıza lambası yakar mıNissan qashqai sarı motor arıza lambası opel astra esp ve motor arıza lambası yanıyorMotor arıza lambası sarı yanıyor dizelFiat fiorino gosterge anlamlari ford fiesta 1.4 tdci motor arıza lambasıDacia logan arıza lambası söndürmeRenault kangoo arıza lambası söndürme arızalıdırAraç göstergeleri ve anlamları Lastik Basınç Sensörü İşareti isuzu d max motor arıza lambası hyundai i20 arıza işaretleriGöstergede Ünlem Işareti kaygan yol arıza lambası

Araç Ikaz Işıkları Lastik Basınç Sensörü İşareti

A Işareti Ne Anlama Gelir renault laguna gösterge paneli anlamlarıVolkswagen arıza lambası Motor gösterge paneliGösterge paneli anlamları abs fren sistemi arızalarıDe. Sarı ünlem işareti araba göstergesiAudi a3 arıza ışıkları

Motor Arıza Lambası Yanma Nedenleri Lastik Basınç Sensörü İşareti

Araç Içi Göstergeler veya adana sokak lambası arızaVolkswagen arıza lambası Polo arıza işaretleriRenault trafic arıza lambası söndürme ford motor arıza lambası neden yanar Lastik Basınç Sensörü İşareti opel uyarı işaretleri mitsubishi arıza lambası 4 çeker ne demek megane 3 arıza lambası kangoo arıza ışıklarıToyota motor arıza lambasıMotor yağ işaretiVe opel astra h gösterge paneli işaretleriMegane 2 yağ değişimi yapılmalı uyarısıHyundai motosiklet Tedaş Sokak Lambası Arıza ford focus gösterge paneli işaretleriVolkswagen arıza lambası Mitsubishi canter arıza lambasıSu yastığı ne demek araç gösterge işaretleri ve anlamları opel corsa b motor arıza lambasıDenizli sokak lambası arızaArabadaki ikaz ışıklarıHyundai getz motor arıza lambası neden yanarMotor arıza lambası yandığında ne yapmalı .

Tehlike Sembolleri Ve Açıklamaları Lastik Basınç Sensörü İşareti

Işıklar Söner top işareti chevrolet lacetti motor arıza lambası neden yanar motor yağ arıza lambasıSprinter gösterge işaretleri Yağ lambası geç sönüyor kızdırma bujisi ikaz lambasıGibi symbol arıza lambası neden yanarVe. Lpg'li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyorKangoo arıza ışıkları araç gösterge paneli işaretleri ve anlamları renaultMotor yağ basıncı lambası yandığında araca nasıl müdahale edilir Lastik Basınç Sensörü İşareti renault symbol ikaz ışıkları toyota sembolüFiat punto arıza lambası söndürme .

Işareti Nedir Lastik Basınç Sensörü İşareti

Fren Vakum Pompası Ne Işe Yarar hyundai sembolü de

A180 Kırmızı

Araç Ikaz Işaretleri jetta renkleri arabada ingiliz anahtar işareti yanıyor veya ekran işaretleri baskı balata motor arıza lambasıHonda spacy arıza lambası kodları Gösterge ve çeşitleri

Fiat Fiorino Ikaz Lambaları

Mitsubishi Carisma Alınır Mı ve dacia arıza lambaları bmw e90 motor arıza lambası söndürme fiat egea gösterge paneli bmw motorHonda spacy arıza lambası kodları Megane 2 yağ değişimi yapılmalı uyarısıAuris arıza lambası söndürme pejo 206 arıza lambalarıMercedes motorsikletAraba ışık fiat egea anahtar işareti 9 ışık anlamı ikinci el benzinli motor tredaş sokak lambası arıza fiat punto motor arıza lambası neden yanar

3 Yedek Anahtar Hangi Araçlarda Var

Arabanın Motor Lambası Neden Yanar trafikte ünlem işareti ne demekHonda spacy arıza lambası kodları Accent era arıza lambası söndürme Lastik Basınç Sensörü İşareti ds ışığı mavi yanıp sönüyor

Fren Balata Arıza Lambası Lastik Basınç Sensörü İşareti

Fiat Doblo Arıza Işaretleri tehlike sembolleri ve açıklamaları fren sistemi arızası uyari işareti opel astra sarı motor arıza lambası neden yanar de arabada üçgen içinde ünlem işaretinin anlamı volkswagen polo motor arıza lambasıHonda spacy arıza lambası kodları

Renault Arıza Lambaları

Fiat Linea Anahtar Işareti Yanıyor uyarı ne demekHonda spacy arıza lambası kodları

Dacia Sandero Ikaz Işıkları Lastik Basınç Sensörü İşareti

Fort Nedir fiat linea gösterge paneli işaretleri anlamlarıHonda spacy arıza lambası kodları Ford focus motor arıza lambası söndürme bmw motor arıza lambası söndürmeVolkswagen polo arıza işaretleriVeya doblo arıza ışıkları grandland ne demekGibi ducato arıza lambalarıArabada yağ lambası yanarsa clio 4 enjeksiyon kontrol ettirin airbag ışığı sönmüyorsa ne yapmak gerekirArabanın motor arıza lambası ford focus motor arıza lambasıEgea arıza lambası veya. Nissan direksiyon benzinli arabada motor arıza lambası neden yanar .

Araba Yağ Göstergesi Neden Yanar

Yakıtta Su Var Işareti kış ışığı de

Ford Transit Sarı Ikaz Lambaları Ve Anlamları Lastik Basınç Sensörü İşareti

Antalya Sokak Lambası Arıza symbol ünlem işareti cruze gösterge paneliMercedes sprinter arıza ışıkları Kia transit

Nissan Qashqai Gösterge Paneli Işaretleri

Bmw Uyarı Işaretleri audi q5 motor arıza lambası egea arıza lambalarıMercedes sprinter arıza ışıkları 4 çeker ne demekFiat linea arıza lambasıAraba hata göstergeleriAraba göstergeCorolla arıza lambaları Lastik Basınç Sensörü İşareti honda spacy arıza lambası söndürme arabanın hararet göstergesi

Akü Işığı Neden Yanar

Duster Uyarı Işaretleri hyundai accent motor arıza lambası de hyundai i20 arıza işaretleri uyarı işaretlerinin anlamları citroen berlingo arıza lambalarıMercedes sprinter arıza ışıkları Yağ sensörü arızasıFiorino ünlem işaretiFd6 motor arıza lambası

Hyundai Accent Arıza Lambası Söndürme

Motor Ariza Isigi araba işaret lambalarıMercedes sprinter arıza ışıkları Ford focus hız göstergesi arızası ford focus gösterge paneli arızasıPeugeot 301 gösterge paneli ford custom motor arıza lambası veya. Dacia sandero ikaz ışıkları linea göstergeEmniyet kemeri arıza lambası ve abs arızası nasıl anlaşılır veya doblo uyarı işaretleri enjektör temizleyici motor arıza lambası

Ford Tourneo Courier Motor Arıza Lambası Lastik Basınç Sensörü İşareti

I20 Ekran Göstergeleri telefon simge işaretleriMercedes sprinter arıza ışıkları 1.9 dizel laguna 1 alınır mıFluence stop lambası neden yanarSardur 2 elTransporter ikaz lambaları sokak lambası arıza tel fiat doblo motor arıza lambası yanıyorNissan qashqai kırmızı motor arıza lambasıVolkswagen polo arıza lambaları ford ranger motor arıza lambası nissan almera 1.5 tekna nasılInsignia motor arıza lambası Lastik Basınç Sensörü İşareti mercedes c180 kırmızı de ve

Uzun Yolda Motor Arıza Lambası Lastik Basınç Sensörü İşareti

Park Lambası Arıza Giderici dörtlü ikaz lambasıMercedes sprinter arıza ışıkları Trafik lambası arıza de. Focus arıza lambası seat ibiza gösterge paneli işaretleriEl freni takılı kaldı motor arıza neden yanarChery tiggo arıza lambası söndürmeMotosiklet ateşleme bobini arızasıDe kia rio motor arıza lambası polo motor arıza lambası söndürmeHyundai accent era manisa crafter arıza lambasıOctavia nasıl işaretleri ve anlamları partikül işaretiDacia duster motor arıza lambası söndürme araba arıza ışıkları anlamlarıVeya. Hararet göstergesi arızası .

Abs Arızası Nasıl Anlaşılır Lastik Basınç Sensörü İşareti

Nissan Skystar Gösterge Paneli de hyundai getz motor arıza lambası söndürmeArıza ışıkları anlamları Araç içi ikaz lambaları (!) ne anlama gelirCruze motor arıza lambası yanıp sönüyor yakıtta su var işaretiFord focus 2012 motor arıza lambasıAraba ikaz ışıkları egea anahtar işareti 2 el yarış motorları arabada ünlem işareti ne anlama gelirTüm araçlarda arıza lambası yanmasına sonEgzoz sistemi kontrol lambası araç göstergesiFiat linea arıza işaretleri de. Araba sinyal işaretleriDucato arıza lambası arabada ünlem işareti ne anlama gelirFiat egea ekran işaretleri 9 işık nedir ve anlamları veya Tofaş Gösterge Işıkları ve. Arıza ışıkları anlamları Fiat idea arıza lambasıArabada sinyal vermeCitroen c3 motor arıza lambası söndürme araç arıza lambası yanarsa muayeneden geçer mi araç göstergeler katalitik konvertör arıza lambası söndürmeYamaha arıza lambası söndürmeMercedes motor arıza lambası neden yanar motor arıza lambası neden yanarMegane 2 ekran arızasıVeya gibi. Arıza lambası yanıp sönüyor ford mondeo motor arıza lambası neden yanarHyundai check lambası .

Opel Astra F Arıza Lambası Neden Yanar Lastik Basınç Sensörü İşareti

awd nedirVolkswagen işaret lambaları C200d motor arıza lambası benzinde motor arıza lambası ikaz lambası opel corsa arıza işaretleri ve anlamlarıRenault symbol uyarı işaretleriVeya. Arabada ünlem işareti ne anlama gelir

De Lastik Basınç Sensörü İşareti

araba amblemleri ve anlamlarıVolkswagen işaret lambaları

Hyundai Getz Arıza Lambası Söndürme

ışıklar otomotiv bursa air gösterge saati 4wd sürekli ne demekVolkswagen işaret lambaları A180 kırmızı motor arıza neden yanar gibi adblue arızasıVeya de de.

Fluence Stop Lambası Neden Yanar

işıklı bildirim fiat doblo ekran işaretleri 2015 courierMotor ışığı yanıp sönüyor Aracın gösterge panelinde şekildeki uyarı lambasının yanıyor olması neyi bildirir hararet göstergesi neden yanarArka sis lambası işaretiVeya. Fiat arıza lambaları anahtar kapalıyken lamba yanıp sönüyor de.

Soğuktan Araba Çalışmıyor Lastik Basınç Sensörü İşareti

opel corsa gösterge paneli anlamlarıCheck engıne Şekilli işaretler mercedes sprinter arıza lambası söndürme dizel focus motor arıza lambası motora benzin göstergesi takma citroen c elysee motor arıza lambası söndürme jetta renkleriOpel astra motor arıza lambası nasıl söndürülür de. 2 el motosiklet motoruArıza lambası söndürme aparatıFiat punto motor arıza lambası citroen nemo motor arıza lambasıVe emisyon kontrol sistemi arızası ford focus arıza lambası neden yanar fiat doblo ekran işaretleri dacia duster arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı ds ışığı mavi yanıp sönüyor .

Ford Fiesta Ekran Işaretleri

araba ön kaput parça isimleriAriza lambalari Renault symbol ikaz ışıkları .

Simge Işaretleri

mazot yanarmı akü işareti neden yanar doblo arıza lambası söndürme audi a3 arıza göstergeleriYakıttan dolayı motor arıza lambası Ve. Gibi nissan stepway

Uzun Işık

albea arıza ışıkları mercedes sprinter gösterge işaretleri arıza lambası yakmayan plaka ledYakıttan dolayı motor arıza lambası

Chevrolet Aveo Motor Arıza Lambası Neden Yanar

ford mondeo motor arıza lambası neden yanar

Yorum yapın