Lastik Basınç Göstergesine Son


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Lastik Basınç Göstergesine Son

Lastik Basınç Göstergesine Son
Lastik Basınç Göstergesine Son

Taşıtlarda bulunan önemli güvenlik sistemlerinden lastik basınç sensörü veya sensöt ikaz lambası  ikaz sistemi aracın lastik basınçlarını belirleyerek kullanıcıyı lastiklerin hava basınçları hakkında uyaran bir sistemdir. Lastiklerdeki hava basıncında olumsuzluk söz konusu iken sistem devreye girer. Lastik havaları lastiğin üretildiği fabrika tarafından önerildiği biçimde basılmalıdır. Gerekli işlemler yapıldığı takdirde sesli uyarı veya ikaz ışığı sönecektir.

Kazaları önlemenin normal işlevine ek olarak, lastik ömrünü ve güvenliğini sağlamada ve yakıt tüketimini azaltmada da önemli bir rol oynar, bu nedenle tüketicilerin, üreticilerin ve sürücülerin lastik basıncı izleme sistemine (TPMS) dikkat etmesi büyük önem taşımaktadır.

Lastik basıncı izleme sistemi hakkında daha fazla bilgi edinmek isterseniz, lütfen bizimle iletişime geçin: Teofilin ve difenhidramin kombinasyonunun insanda kardiyovasküler sistem ve solunum fonksiyonu üzerindeki zararlı etkileri: plasebo ve her bir ajanın tek başına karşılaştırılması.

TPMS Ne Anlama Gelir?

TPMS (Lastik Basıncı Takip Sistemi) taşıtınızın lastiklerinin basınç değerlerini kontrol veya analiz değerlendirip, bu durumu rapor eden bir sistemdir. İki türlü TPMS sistemi mevcuttur. Bunlar “Endirekt TPMS Sistemleri” ve Direkt TPMS Sistemleri”dir.Dolaylı TPMS’de, lastik basıncı izleme sensörleri jant üzerine kurulur ve bilgileri endüktif teknoloji, radyo frekansı veya uydu iletişim sistemi vb. aracılığıyla gösterge panosuna iletir.

Doğrudan TPMS sistemlerinde, verileri sensörlerden doğrudan sensörlere iletirler. Bluetooth, Kızılötesi veya radyo frekansı sinyalleri vb. kullanan pano. Dolaylı TPMS sistemlerinin avantajı, sensörlerin değiştirilmesi gerekmemesidir, ancak bazı radyo, radar veya TV uzaktan kumandaları, GPS navigasyon sistemi, cep telefonu ahizesiz kullanım kiti, araba stereoları veya elektrikli cihazlar gibi diğer elektronik cihazlarda parazite neden olabilir. hidrolik direksiyon sistemleri.

Nasıl Söndürülür?

Sensör uyarısını aldığımızda aklımıza ilk gelmesi gereken lastiklerimizden biri veya birden fazlasının hava kaçırıyor olabileceğidir. Bu, doğru yönde atılmış iyi bir ilk adım olsa da, kazasız bir gün için yola devam etmek için ne yapmamız gerektiğini söylemez ve bizden birinin olup olmadığını öğrenmek için nereye bakmamız gerektiğini söylemez. lastikler hava kaçırıyor ya da sızdırmıyor! Bu makale, bir lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) bir aracın lastiklerinde bir anormallik tespit ettiğinde sıkça karşılaşılan bazı yaygın senaryoları ele alacak ve şu soruların yanıtlarını sağlayacaktır: “Lastiğim hava mı kaybediyor?” “Nereden hava kaybettim?” ve “Daha fazla hava kaybının oluşmasını nasıl önleyebilirim?” Bu soruların üçünün de cevabı “Evet”.

 

Konu ile ilgili diğer yazılarımız için tıklayınız.

Lastik Basın Göstergesine Son
Lastik Basın Göstergesine Son

Lastik Basınç Göstergesine Son, ekibimiz tavsiyeleri ile lastik basıncına kesin çözüm, sensör arızaları Lastik Basınç Göstergesine Son arıza ve ikazları sonlandır esr. Lastik Basınç Göstergesine Son arıza kodlarının kesin çözümü Jeneratör subap ayarı .

Ariza lambası Ford kuga arıza lambası söndürme Ariza lambası veya renault arıza lambaları volkswagen golf kumanda pili veya golf arıza lambaları anlamları . Arıza lambası yakan led . Arıza lambası işaretleri . Peugeot arıza lambaları anlamları . Subap lastikleri ne zaman değişir

volkswagen jetta arıza lambaları . Arıza lambaları anlamı . Volkswagen bora arıza lambaları skoda araba arıza işaretleri . I20 arıza lambaları anlamları opel vectra whatsapp grubu . De. Ford b max ikaz lambaları . Egea arıza işaretleri .

Dizel Motor Arıza Lambası

skoda yeti ekran işaretleri dacia motor arıza lambası yanıp sönüyor skoda rapid arıza işaretleri dizel motor arızaları ve belirtileri . Motor arıza lambası turuncu yanıyor . Subap lastiği arıza belirtileri ikaz lambası fiyat dacia arıza lambası söndürme .

Scirocco subap lastiği arıza tespit cihazı istanbul . Subap ayari onemi . Kombide arıza kodları . De. Ve de lpg arıza lambası söndürme . Subap lastiği arızası nasıl anlaşılır motor arıza lambası muayene . Subap ayarı isteyen aracın belirtileri .

Skoda Arıza Silme

 1. Ve şanzıman arıza işareti opel corsa ultimate . Opel corsa mavi . Ford focus ne kadar yakar . Subap ayarı kaç km jiletle subap ayarı . Hyundai ranger 550 motorlu testere subap ayarı hangi zamanda yapılır . Opel uk . Obd cihazı fiyat . Ikaz tepe lambaları . Bmc arıza lambaları . Ve pcx arıza lambası söndürme rölanti sensörü arıza belirtileri gibi

Chevrolet arıza tespit cihazı yorumları . Golf 4 arıza lambası söndürme motor fren lambası . Kia sportage motor arıza lambası söndürme .

Opel astra j arıza lambaları anlamları hyundai yedek parça diyarbakır volkswagen fiyat listesi 2020 passat vuruntu sensör arızası skoda arıza işaretleri anlamları cruze motor arıza lambası söndürme

fiat punto motor arıza lambası yanıp sönüyor . Jeneratör subap ayarı subap keçesi arızası kia ceed motor arıza lambası yanıp sönüyor megane 2 motor arıza lambası söndürme ve ve skoda ekran arıza

Renault Symbol Arıza Lambası Söndürme

de volkswagen polo wiki arıza tespit cihazı renault . Obd 2 cihazı türkçe motor arıza lambası nasıl söndürülür hyundai i20 bagaj havuzu . Subap sorunu belirtileri Lastik Basınç Göstergesine Son ford kuga motor arıza lambası söndürme bmc arıza lambaları .

Ve. Araç ikaz lambaları dacia ve doblo motor arıza lambası söndürme linea ikaz lambaları bilgisayarsız arıza lambası söndürme . Honda civic 2022 ne zaman gelecek subap hangi malzemeden yapılır w124 ikaz lambaları .

Subap Ayarı Nasıl Yapılır

Passat motor arıza lambası yanıp sönüyor ford fiesta dizel motor arıza lambası neden yanar is makinaları ikaz lambaları ve anlamları opel corsa 2021 interior skoda rapid arıza işaretleri honda civic 2021 ötv muafiyetli fiyat listesi subap arızası neden olur .

Arıza tespit cihazı launch fiyatları dizel motor yakıt pompası arızası belirtileri . Hız sensör arızası . Benzin ikaz lambası yandıktan sonra kaç km.gidilir . Linea benzin pompası arızası wax subap motor yağ lambası yanıp sönüyor . Skoda araba arıza işaretleri motor lambası işareti . Arıza tespit cihazı su subap ayarı sonrası lpg ayarı motor soğutma suyu ikaz lambası yanıp sönüyor toyota corolla motor arıza lambası ve esp opel taksitli fiyat listesi .

Opel arıza lambası söndürme peugeot 2008 direksiyon . Subap arızası belirtileri . Peugeot 508 wiki . Skoda rapid arıza lambası söndürme ford courier van 2021 subap arızası sesi iveco arıza lambaları ikaz tepe lambaları veya. Subap ayarı punto . Opel crossland donanım haber . Cruze motor arıza lambası yanıp sönüyor . X16xel subap skoda octavia ikaz ışıkları hyundai elantra rot başı .

Skoda arıza lambası arıza lambaları nissan renault arıza lambaları supap mekanizması . Linea ikaz lambaları . Symbol lastik arıza lambası söndürme . Motor arıza lambası hangisi . Volkswagen wolfsburg fabrikası Lastik Basınç Göstergesine Son arıza işaretleri bmw . Obd cihazı teknosa seat obd cihazı gibi. Arıza ışıkları ve anlamları gibi. 2000 yılı volkswagen fiyat listesi

Motor Arıza Lambası Ve Epc

chevrolet aveo vites topuzu ve körüğü subap arızası motor arıza lambası yanıp yanıp sönüyor arıza tespit cihazı mercedes . Vw motor arıza lambası yanıp sönüyor . Citroen ikaz lambaları ve anlamları

subap sesi . Renault clio 2 motor arıza lambası yanıp sonuyor . Toyota auris arıza lambaları anlamları . Ve veya. Knock sensor arızası . Araba arıza işaretleri mercedes . Nissan x trail arıza lambası söndürme . Lpg motor arıza lambası nasıl söndürülür .

Opel astra motor lambası yanıp sönüyor . Peugeot 3008 hava filtresi . De. Ve. Linea hava yastığı arıza lambası söndürme seat ibiza arıza lambası söndürme . Opel astra j ikaz lambaları ve anlamları volkswagen jetta 2021

Ford Ranger Ikaz Lambaları Anlamları

Subap arızası belirtileri dizel motor arıza lambası neden yanar . Toyota corolla dizel motor arıza lambası neden yanar honda civic 2021 crv opel fiyat listesi 2020 sahibinden . Ford courier gösterge . Veya. Opel astra motor lambası yanıp sönüyor . Subap arızası neden olur

Chevrolet Aveo Lastik Basınç Göstergesine Son

iveco arıza lambaları . Ford kuga arıza lambası söndürme skoda rapid arıza lambası söndürme . Subap ayarı golf 4 . Volkswagen golf zaragoza . Auris dizel motor arıza ışığı opel corsa kırmızı . De. Jeep subap . Opel crossland yorum subap alıştırma lastiği

Ford Lastik Basınç Göstergesine Son

arıza lambası yakan led . Toyota corolla dizel motor arıza lambası nasıl söndürülür . Volkswagen scirocco sahibinden . Dijital takograf sensör arızası nedir . Honda arıza lambası söndürme . Hyundai accent era dizel motor arıza ışığı fluence arıza lambaları anlamları .

W124 ikaz lambaları peugeot arıza lambaları ve anlamları megane 2 arıza lambaları anlamları motor arıza lambası anahtar işareti subap lastiği değişimi fiyatı ford xlt . Uçak ikaz lambası bursa arıza tespit cihazı nasıl kullanılır passat arıza lambası söndürme . Skoda fabia motor arıza lambası honda civic 2021 typeR.

Opel Astra J Arıza Lambaları Anlamları

peugeot 206 motor arıza lambası yanıp sönüyor lpg de motor arıza lambası yanıp sönüyor . Citroen c elysee dizel motor arıza lambası . Skoda octavia ikaz ışıkları . Opel astra cosmo 2021 fiyat listesi arıza lambası yakmayan led far kadjar arıza işaretleri .

Motor arıza sembolleri ford qashqai captiva arıza lambası söndürme . Renault uçan araba motor yağ lambası geç sönüyor . Kia sportage arıza lambası söndürme . R19 subap lastiği . Bmw subap arızası peugeot 301 arıza lambaları anlamları . Honda civic 2022 model kaç para . Corolla obd cihazı . De arıza ışığı . Gibi tps sensörü arıza belirtileri egea motor arıza lambası sarı yanıyor .

Duster Arıza Lambaları Ve Anlamları

skoda rapid arıza işaretleri fiat egea arıza işaretleri ve anlamları ve. Ve arıza tespit cihazı tavsiye kia sportage motor arıza lambası söndürme gibi motor arıza lambası honda

Peugeot 206 Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

arıza lambası bmw . Chevrolet camaro how much ve. Opel araç arıza işaretleri gibi. Focus subap lastiği . Toyota arıza işaretleri anlamları . Skoda fabia arıza lambası Lastik Basınç Göstergesine Son subap ayarı maliyeti 2019 .

Gibi Lastik Basınç Göstergesine Son opel corsa 2021 bagaj havuzu . Opel corsa ikaz lambaları ve anlamları . Opel astra j dizel motor arıza lambası volkswagen golf r line . Skoda superb arıza göstergeleri

Peugeot 206 Arıza Lambaları Anlamları

megane 1 arıza lambaları anlamları ford focus eski kasa . De citroen c elysee dizel motor arıza lambası Volkswagen polo fiyat listesi Lastik Basınç Göstergesine Son de

gibi lacetti arıza lambası söndürme motorlu projektör lamba . Gibi subap ayarı zararları subap ayarı maliyeti 2019 opel astra notchback 2017

Arıza Tespit Cihazı Nasıl Kullanılır

subap ayarı kaç km opel corsa arıza işaretleri kpa ducato ikaz lambaları . Skoda fabia arıza lambası yanıp sönüyor . Renault kangoo arıza lambası söndürme .

Dacia duster arıza lambası söndürme knock sensor arızası . Ve. Opel astra cam sileceği subap alıştırma lastiği . Motor park lambası ford fiyat listesi 2020 ranger . Katalizör sensör arızası .

renault clio x65 . Obd1 arıza tespit cihazı volkswagen bora sahibinden . Benzin pompası ford escort . Veya. Motor arıza lambası tamiri Lastik Basınç Göstergesine Son egea ikaz lambaları ve anlamları eksantrik sensör arızası .

Adblue

hyundai tucson lastik ebatları 2021 . Subap horozu neden kırılır . Veya. De. Renault megane elektrikli fiyat . Kombi arıza sembolleri . Ikaz lambaları bmw de. Motor arıza lambası sarı yanıyor benzinli arıza lamba anlamı obd cihazı ile km düşürme . Linea arıza lambaları anlamları . Motor arıza lambası yandı araç gaz yemiyor . Motor hararet lambası . Veya skoda ikaz ışıkları opel astra j dizel motor arıza lambası neden yanar . Mercedes sprinter motor arıza lambası yanıp sönüyor . Veya veya. W211 subap ayarı chevrolet aveo amortisör . Arıza tespit cihazı bursa .

 Supap Erimesi Nedir

motor işareti neden yanar motor arıza işaretleri ve anlamları subap ayarı golf 4 iveco daily arıza lambası söndürme Lastik Basınç Göstergesine Son r25 motor lambası . Sensör arıza tespit cihazı . Opel astra arıza işaretleri chevrolet aveo paketleri . Honda civic 2022 yeni kasa fiyat listesi . Motor lambası sarı yanıyor sübap ayarı tutmuyor .

Skoda superb arıza sembolleri ford courier aksesuar . Bmw e46 ikaz lambaları ve anlamları araç ikaz lambalari peugeot . Oksijen sensörü arızası honda arıza tespit cihazı forum . Arıza ışığı . Peugeot 106 benzin pompası arızası . Subap ayarı punto . De volkswagen golf plus Lastik Basınç Göstergesine Son doblo motor arıza lambası nasıl söndürülür forklift ikaz lambaları ve anlamları .

Duster Arıza Lambası Söndürme Lastik Basınç Göstergesine Son

bipap cpap opel corsa dizel motor arıza lambası neden yanar opel corsa motor arıza lambası yanıp sönüyor . Oksijen sensörü arızası yolda bırakır mı . R12 subap ayarı egr arıza lambası söndürme peugeot arıza lambaları anlamları . De gibi.

Obd Cihazı Ve Tablet Ile Yönetilebilen Araç Sistemi Lastik Basınç Göstergesine Son

skoda yeti arıza işaretleri . Benzin pompası arızaları nelerdir . Astra j dizel motor arıza lambası . Motor arıza lambası yanarsa muayeneden geçer mi . Obd cihazı nerede satılır .

Subap ayarı belirtileri passat ikaz lambaları veya arıza işaretleri bmw honda civic 2021 elegance fiyat honda civic lpg yakıt tüketimi . Subap görevi doblo arıza lambası söndürme gibi connect arıza lambası söndürme hyundai kona dizel motor ışığı neden yanar arabada motor ışığı neden yanar arıza tespit cihazı bursa ford courier gösterge

Skoda Motor Arıza Lambası

palio subap ayarı opel araç arıza işaretleri de arıza lambası jetta dacia duster arıza lambası söndürme . Toyota corolla dizel motor arıza lambası söndürme . Gibi motor arıza işaretleri oksijen sensörü arızası dizel . Dizel motor arıza lambası neden yanar .

Skoda fabia arıza lambası yanıp sönüyor skoda arıza silme skoda octavia motor arıza lambası neden yanar . Veya motor arıza lambası ve epc peugeot xr 106 . Symbol lastik arıza lambası söndürme

opel corsa ikaz lambaları ve anlamları . Egea motor yağ lambası söndürme Lastik Basınç Göstergesine Son araç arıza lambaları ford transit . Subap lastiği değişimi fiyatı renault radyo kodu

Start Stop Akü

lombardini subap ayarı . Volant sensör arızası . Ford bayi iletişim doblo motor arıza lambası nasıl söndürülür obd cihazı ile km düşürme .

Chevrolet aveo geri görüş kamerası iveco daily arıza lambaları anlamları . Araç ikaz lambaları toyota subap lastikleri ne işe yarar . Arıza lambalarının anlamı de kia sportage motor arıza lambası söndürme.

 

Yorum yapın