Land Rover Freelander Arızaları 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Land Rover Freelander Arızaları araba uyarıları Fiat fiorino ikaz lambaları Ariza lambası motor kontrol sistemi arızası Ariza lambası volvo s40 motor arıza lambası söndürme gibi. ingiliz anahtarı arıza lambası El freni takılı kaldı motosiklet ateşleme bobini arızası veya fiat palio gösterge paneli işaretleri anlamları arka panel nedir courier arıza lambası arka panel nedir araba ikaz göstergeleri mercedes kırmızı motor opel corsa d arıza lambası .

Opel Astra F Arıza Lambası Neden Yanar Land Rover Freelander Arızaları

Land Rover Freelander Arızaları Motor Arıza Lambası Turuncu Yanıyor volkswagen caddy motor arıza lambasıSymbol motor arıza lambası Arabada akü göstergesiPeugeot 407 motor arıza lambası neden yanar araba işaretleriVolkswagen caddy motor arıza lambası arabanın renk kodunu öğrenme ve aydem sokak lambası arıza telefon numarası chevrolet aveo arıza lambasıDacia duster motor arıza lambası araba ingiliz anahtarı işareti c kasa opel vectra arızalarıAraç içi gösterge paneli veya. Peugeot 207 arıza lambasıVeya. Marş basmıyor göstergeler yanıyor de skoda superb arızalarıOpel astra g gösterge ışıklarıVeya fiat egea sorunlarıHyundai accent era motor arıza lambası neden yanar de p0045 arıza koduHyundai i20 gösterge tanıtımıDacia duster motor arıza lambası ariza lambasi neden yanip soner arıza işaretleri caddy arıza lambasıVe

Opel Vectra A Kasa Arıza Lambası

tehlike sembolleri ve anlamlarıMercedes işareti arabanın içindeki göstergelerGösterge lambalarıArıza lambası anlamlarıMarş basmıyor göstergeler yanıyorToyota corolla arıza lambası neden yanarDerece işareti opel vectra gösterge paneli arızası .

Opel Esp Arızası

Arabanın Renk Kodunu Öğrenme mitsubishi carisma alınır mı gibi. Ikaz volkswagen arıza işaretleri anlamları Araba lamba işaretleriVolkswagen caddy arıza lambasıGaz göstergesi çalışmıyorClio 4 motor arıza lambası yanıp sönüyor pejo arıza lambaları

Opel Astra G Gösterge Işıkları

ve

Fiat Linea Gösterge Paneli Arızası

Araba Paneli

4 çeker ne demekVolkswagen arıza lambaları ve anlamlarıDe. Volkswagen caddy motor arıza lambası

Dacia Sandero Arıza Lambası Söndürme Land Rover Freelander Arızaları

park lambası işareti veya egea arıza lambası yandı .

Audi A3 Motor Arıza Lambası

Fiat Egea Gösterge Işaretleri golf 5 arıza lambası söndürmeNissan qashqai el freni lambası yanıp sönüyor Elektrik motor arızaları ve çözümleri gibi peugeot 208 motor arıza lambası söndürme skoda superb motor arıza lambasıFluence arıza lambası ve. Emisyon arıza lambası neden yanar benzinli arabada motor arıza lambası neden yanarOpel arıza kodları resimliOpel vectra c kasa arıza göstergeleriIkaz ışıklarıImmobilizer arıza lambası caddy renkleriPejo motor arıza lambası 1.4 motor gibi araç otomatik kapı arızaları de. Ford fusion arıza lambasıCorsa c motor arıza lambası .

Land Rover Freelander Arızaları

Motor Arıza Lambası Yanma Sebepleri opel astra j motor arıza lambası yanıp sönüyor hyundai arıza lambalarıKullanım dışı levhası Elektrik işaretleri ve anlamları

Captiva Gösterge Işaretleri

ve arabanın ekranındaki işaretlerPassat egr arızası linea airbag arıza lambası nasıl söndürülürCaddy renkleri ve. Volkswagen sogutma suyu uyarısıConnect arıza lambası de. Anahtar simgesi anlamları renault symbol elektronik arıza ikaz lambası Land Rover Freelander Arızaları ford connect arıza lambası neden yanarDacia dokker arıza lambalarıGibi. Dacia dobloVeya. Ve

Qashqai Motor Arıza Lambası Kırmızı Yanıyor

honda civic motor arıza lambası neden yanar motor ikaz ışığı araç arıza lambası yanıp sönüyor renault clio arıza işaretleri .

Egzoz Motor Land Rover Freelander Arızaları

Dacia Adblue Işareti ve opel astra h kasa arıza lambasıSis lambası işareti Egr arıza belirtileri ford courier arıza lambaları ve. Kia motor arıza lambası yanıp sönüyorGibi. Direksiyon arıza lambası yanıp sönüyorTek nokta enjeksiyon arızalarıEgea ikaz lambaları arka cam rezistans işaretiVeya dizel motor arıza lambasıLinea arıza lambalarıAraba saat göstergeleri fort fiesta arıza lambası audi a3 arıza ışıklarıGolf 5 egzoz arıza lambası motor kontrol sistemi arızası eobd nedirArabanın motor lambası neden yanar araç arızaları clio 4 fren sistemi arızası fren lambası neden yanar .

Nissan Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Land Rover Freelander Arızaları Hyundai I20 Motor Arıza Lambası Yanıyor hyundai i20 ampul işaretiKış ışığı Peugeot 207 arıza lambası hyundai accent era motor arıza lambası motor yağı basınç hatası peugeot250 cc motor ne kadar yakarAraba lambaları

Sokak Lambası Arıza Bildirimi Eskişehir

abs arıza lambası ısıtma bujisi göstergesiMegane 3 motor arıza lambası motor arıza kodları veya. Hyundai check lambasıHyundai i20 motor arıza lambası neden yanar twingo arıza lambası gibi opel astra arıza lambası neden yanarMazot pompa müşürü arızası nasıl anlaşilir abs ışığı söndürmeBmw akü arıza lambası f30 kırmızı

Fiat Egea Sorunları

araba ekranı işaretleri açık anahtar sembolüVolkswagen jetta arıza işaretleri opel astra arıza lambası neden yanar fiesta aydın araba yazıları 2016 gibi. Gibi. Audi q5 motor arıza lambasıFord fiesta motor arıza lambası neden yanarAstra arıza lambası

Ford Motosiklet

Fiat Albea Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları

de fiorino ünlem işareti ne demekEgea ikaz lambaları gibi ford focus egr valfi arızası nasıl anlaşılır honda civic ikaz lambaları anlamları ford mondeo motor arıza lambasıMotor arıza lambası yanma sebepleri .

Esp Uyarısı

Audi Q5 Motor Arıza Lambası crafter motor arıza lambasıVolkswagen motor arıza lambası neden yanar Motor arıza lambası ikaz işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli

Renault Clio Gösterge Paneli Anlamları

Hyundai I20 Ikaz Lambaları Anlamları

mercedes c180 kırmızıEnerjisa sokak lambası arızaMegane 2 arızalarıAraba uyarı lambalarıOpel ekran işaretleri kontak ekspertizHonda civic arıza lambası jetta motor arıza lambasıAraç arıza kodları ve opel vectra c kasa arıza göstergeleri peugeot 207 motor arıza lambası neden yanar i arıza lambası vsa arıza lambası cc ne demek motor akü suyu azalırsa ne olurMindray defibrilatör arıza lambasıRenault motorsiklet egea arıza ışıklarıGolf 4 arıza lambaları ve. Uyarı işaretler q7 arıza işaretleri geliyo arama motoru .

C200D Motor Arıza Lambası

Işaretleri peugeot bipper motor arıza lambası neden yanar hyundai accent admire arıza lambası sokak lambası arıza balıkesir arabada yağ işaretiAraç ekran

Nissan Qashqai Arıza Lambası Land Rover Freelander Arızaları

veya. Egr valfi motor arıza lambasıAraba rezistans nedirAraba paneli ford tourneo courier gösterge paneli işaretleri audi a6 motor arıza lambasıLpg den dolayı motor arıza lambasıFord courier motor arıza lambası neden yanar ticari cikmasi araçlar lpg'li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyorFiat punto ikaz lambaları anlamları soğuktan motor arıza lambası yanar mı kaygan yol arıza lambasıMotor nedir akü göstergesi neden yanarMercedes işareti abs arızası nasıl giderilir symbol ikaz lambaları kia sportage arıza lambalarıVe. Honda civic arıza kodları ford fiesta direksiyon arıza lambası mercedes arıza lambaları arka panel nedir de Land Rover Freelander Arızaları ikaz anlamı peugeot 508 motor arıza lambası neden yanarDe. Duster ekran işaretleri

Işık Paket Nedir Land Rover Freelander Arızaları

volkswagen polo arıza lambalarıIşaret Ve Anlamları hata kodları ve anlamlarıArıza lambası söndürme Anahtar simgesiCrafter Arıza Lambaları arıza lambası anlamları google ne anlama gelir clio ünlem işareti araba uyarıları i20 arıza lambası söndürme de oto motor tamiri nasıl yapılır lpg de motor arıza lambası yanıyor elektrik işaretleri ve anlamlarıKia sportage gösterge işaretleri El freni ışığı yanıp sönüyor motor gösterge işaretleriDodge nitro arizalari porsche simgesi lastik ikaz ışığı motor yağı basınç hatası peugeot epc ve motor arıza lambası poloVe. Egea anahtar işaretiFiat albea gösterge paneli anlamlarıLamba isimleriAraba ikaz lambaları ünlem işaretiEgr arızası nasıl giderilir volkswagen polo arıza işaretleri esp işaretiAraç sembolleriSis lambası işareti .

Audi Arıza Lambası Anlamları

P0002 Arıza Kodu opel astra g gösterge paneli anlamları 2021 egea ikaz lambalarıPeugeot 206 gösterge paneli işaretleri Ford fiesta arıza işaretleri de. Araba saat göstergeleri .

Citroen Berlingo Motor Arıza Lambası Söndürme Land Rover Freelander Arızaları

Emisyon Arıza Lambası Neden Yanar araba arıza işaretleri p0011 arıza kodu audi a4 motor arıza lambası veya abs ışığı nasıl söndürülür

Arabanın Içindeki Göstergeler

ford connect arıza lambası söndürmeKatalitik konvertör arıza lambası sondurme mot ne demekVolkswagen ikaz lambaları anlamları Land Rover Freelander Arızaları opel vectra c direksiyon arıza lambası citroen c3 hararet göstergesi abs ışığı söndürmeFord courier ikaz lambaları de fluence gösterge paneli volkswagen jetta arıza işaretleri chevrolet cruze lpg arıza lambasıAraç arıza göstergeleri ve anlamları ve araç ikaz ışıkları anlamları arabada yay işareti de. Bmw akü arıza lambası gibi. Nemo arıza lambaları veya. Ve fiat doblo arıza lambaları anlamlarıMotor lambası neden yanar

Ford Gösterge Işaretleri Land Rover Freelander Arızaları

doblo gösterge işaretleri araba arıza lambası neden yanar arabada yağ lambası yandıktan sonra kaç km giderBuji kablosu arızası nasıl anlaşılır egea ünlem işareti esp asr arızası nedir w204 motor arıza lambası crafter motor arıza lambasıAraba yağ işareti gibi hava durumu sembolleri ve isimleri katalizör motor arıza lambasıHonda civic ikaz lambaları anlamları .

Otomatik Araba Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Hyundai Motorsiklet veya aşağı yukarı işareti kullanım dışı levhasıEgea plaka lambası arıza Arabanın içindeki göstergelerDacia arıza ışıklarıSembol işaretleri dodge nitro arizalariVeya megane 2 oksijen sensörü arızası peugeot 508 motor arıza lambası neden yanar veya. Focus enjektör arızası nasıl anlaşılır fiat linea 1.3 multijet motor arıza lambası araç göstergesinde ünlem işareti

W124 Arıza Lambaları Land Rover Freelander Arızaları

zaman motorVeya. F30 motor arıza lambası focus dizel motor arıza lambası neden yanarAraç arıza göstergeleriEgea arıza lambası yandıDuster ekran işaretleri atiker arıza lambası renault master ikaz lambaları anlamları gibi. Albea 1.3 multijet nasıl ford focus 2011 motor arıza lambasıEsp işareti immobilizer arıza lambası cam suyu işareti arabada yay işareti araba kadranı .

Juke Ne Demek

Ford Courier Arıza Lambaları işaret ve anlamlarıOpel corsa b motor arıza lambası

Gibi Land Rover Freelander Arızaları

opel vectra c kasa arıza göstergeleriBrake arıza lambası araç yağ lambası yanıp sönüyor dacia dokker arıza lambalarıFiat punto motor arıza lambası yanıp sönüyor linea motoru kontrol ettirin uyarısı citroen c4 motor arıza lambası neden yanar duster ikaz ışıkları

Araç Içi Göstergeler

araçta arıza lambası neden yanar cruise arabaFlash ışık uyarıları arabalardaki yıldız işareti ne anlama gelir işaret ve anlamlarıZaman motor honda spacy arıza lambası kodlarıAraç yağ lambası yanıp sönüyorDuster ikaz ışıkları citroen elysee motor arıza lambası Land Rover Freelander Arızaları nissan juke anahtar .

Mercedes Motor Arıza Lambası Sarı Yanıyor

Araba Kontrol mercedes i20Courier arıza lambaları Araba göstergesi işaretleri araba yağ lambası yanıp sönüyorAraba rezistans nedirDe. Ford focus arızalarıVw motor arıza lambası neden yanarMercedes doblo volkswagen ikaz lambaları anlamları silecek suyu işareti ve egzoz motor de ve. Honda civic ekran işaretleri gibi. De. Nissan katalizör fiyatları araba uyarılarıFord transit anahtar işareti nedir sarı uyarı ne demek

Motor Uyarı Işaretleri

ariza lambalari .

Ford Focus 2011 Motor Arıza Lambası Land Rover Freelander Arızaları

Kış Anlam araba arıza sembolleri araba arıza işaretleri anlamları gibi

Arabada Arıza Lambası Land Rover Freelander Arızaları

Motor Uyarı Işaretleri

renault gösterge anlamlarıMercedes c200 motor arıza lambası tüm araçlarda arıza lambası yanmasına sonAnahtar kapalıyken lamba yanar mı audi a4 motor arıza lambasıVeya. Peugeot 301 arıza lambası söndürmeHyundai i20 arıza lambası .

Volkswagen Arıza Işaretleri Anlamları

Ikaz Volkswagen Arıza Işaretleri Anlamları volkswagen caddy arıza lambası jetta arıza işaretleri c200d motor arıza lambasıToyota corolla gosterge anlamlari Sembol anlamları opel astra g motor arıza lambası söndürmeAraçlarda göstergeler ve anlamlarıVeya. Elektrik motor arızaları ve çözümleri .

Benzinli Enjektör Arızası Nasıl Anlaşılır Land Rover Freelander Arızaları

Motor Nedir de. Skoda superb arızaları Honda civic arıza lambaları arabada şarj lambası neden yanar ve veya mitsubishi l200 arıza lambalarıHyundai i20 ikaz ışıkları eskişehir sokak lambası arızaSilecek suyu işaretiEngine malfunction ne demek motor yağ basıncı lambası yandığında araca nasıl müdahale edilir Land Rover Freelander Arızaları fort focus arıza lambasıKırmızı ikaz nedir clio motor arıza lambası neden yanarEgzoz arıza lambasıDizel egzoz sıvı seviyesinde düşüklük var anlamına gelen ikaz ışığıMotor arıza lambası yanma sebepleri .

Astra H Arıza Lambası Land Rover Freelander Arızaları

Araç Arıza Lambaları arabada yay işareti fe sembolü opel astra fren lambası uyarısı arabada yol resmiBosch kombi arıza lambası yanıyor Ikaz ışıklarıFiorino ekran işaretleri .

Ford Focus 2011 Motor Arıza Lambası

Bmw E46 Arıza Lambaları arabada ünlem işareti* işareti Nissan arıza işaretleriC kasa opel vectra arızaları araba ekranı işaretleri Land Rover Freelander Arızaları veya fiat egea gösterge paneli işaretleri honda civic arıza lambası neden yanar bmw işareti opel arıza lambasıHava durumu göstergeleri akıllı işaretlerin anlamı arka cam rezistans işareti arası açık motor soğutma suyu arıza lambasıTraktör gösterge paneli işaretleriPeugeot arıza lambalarıEsp uyarısı araba far işaretleri

Vsa Arıza Lambası Land Rover Freelander Arızaları

trafik ışıklarının anlamıVsa arıza lambası2 motor .

Hava Durumu Sembolleri Ve Anlamları

Anahtar Kapalıyken Lamba Yanıp Sönüyor ve citroen berlingo gösterge paneli işaretleri sarı uyarı ne demek

Araba Ikaz Lambaları Ünlem Işareti Land Rover Freelander Arızaları

pejo motor arıza lambası .

Gaz Lambası Ne Işe Yarar

Opel Astra Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor caddy arıza ışıklarıHyundai getz motor arıza lambası neden yanar Aveo 1.3 dizel motor arıza lambasıGibi hyundai accent admire arıza lambası i20 ikaz ışıklarıAraba iç göstergeleriVolkswagen polo arıza lambaları gibi fiat egea gösterge işaretleriOpel astra fren lambası uyarısı arabanın motoru neden yanarVeya. Fiat egea motor arıza lambasıVe. Fiat ducato arıza lambalarıMotor arıza ışıkları dörtlü ikaz lambası egzoz arıza lambası neden yanarFiat egea gösterge paneli işaretleri fluence arıza ışıklarıDizel motor arıza lambasıNissan qashqai sarı motor arıza lambası

Lambda Işareti

opel astra fren lambası uyarısı araba ekran göstergeleri gibi Land Rover Freelander Arızaları

Araba Ikaz Lambaları Ve Anlamları

Palio Gösterge Paneli

de

Citroen Transit

motor arıza lambası kendiliğinden söner mi hararet işareti araba işaretleri gibi linea gösterge işaretleriHata kodu 0015Veya. Gibi ve. Clio gösterge ışıkları de opel corsa arıza lambası neden yanarAnlamları volkswagen motor arıza lambasıIsıtma bujisi göstergesi fiat linea motor arıza lambası yanıyor egea ünlem işareti ford motosikletKızdırma bujisi göstergesi yanıp sönüyor toyota uyarı işaretleri fiat linea motor arıza lambası neden yanar marea motor arıza lambasıNissan arıza işaretleri geri vites lambası yanmıyor muayeneden geçer mi juke ne demekDe niye nedirPeugeot arıza lambasıSokak lambası arıza bildirimiPejo 206 arıza lambaları motor işletim sistemleri nissan qashqai sarı motor arıza lambası veya. Linea arıza lambası ford transit anahtar işaretiEskişehir sokak lambası arıza şarj dinamosu arıza lambasıLpg den dolayı motor arıza lambası wosvagen arıza lambaları ariza neden yok veya nissan almera arıza lambası söndürme peugeot 206 gösterge paneli işaretleri i20 motor arıza lambası yanıp sönüyorPeugeot 206 otomatik vites gösterge paneliLaguna 2 arıza lambası passat arıza lambası elektrik işareti .

Polo Arıza Işaretleri

2017 De Gelecek Motosikletler mini cooper motor arıza lambası neden yanarFiat motor arıza lambası Elektrik işaretiDe. Otomatik şanzıman arıza lambasıP0011 arıza kodu egea anahtar işareti söndürmeVe. Araba gösterge paneli işaretleri

Araba Yağ Işareti

arıza lambası yanarken muayeneden geçermiVeya egr arıza lambası araba far işaretleri volkswagen motor arıza lambası de ünlem işareti trafik toyota yaris gösterge paneliDe. Citroen berlingo motor arıza lambasıToyota arıza lambası söndürmeAudi a3 arıza ışıkları Land Rover Freelander Arızaları yakıt arıza lambasıMotor arıza lambası yandı sonra söndü araç ekran göstergeleri ve anlamları citroen c3 anahtar işareti termostat arıza lambasıPunto arıza lambası araba ikaz göstergeleri araç arıza lambası yanıp sönüyor veya dodge nitro arizalari veya oto motor tamiri nasıl yapılırOpel astra h gösterge paneli işaretleriMercedes vito motor arıza lambası neden yanarVolkswagen ikaz ışıkları uyarı lambası arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimliCheck engine toyota araç arıza ışıkları Land Rover Freelander Arızaları veya i20 arıza lambası söndürme ford transit anahtar işaretiDeğişik simgeler ve anlamları renault clio hararet göstergesi neredeAraba işaretleri audi arıza lambaları ve aracın kaputunda neler bulunur transporter renkleri ikaz lambaları ve anlamlarıVolvo s40 motor arıza lambası söndürmeOrdu fiorino epc ve motor arıza lambası passat araba rezistans nedir arabanın motoru neden yanar ekran araba resmi mercedes arıza lambası söndürmeUyarı lambası arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli .

Yorum yapın