L200 Arıza Lambaları 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

L200 Arıza Lambaları fiat linea motor arıza lambası neden yanar Park lambası arıza ışığıarıza sembolleri Ariza lambası Renault master gösterge paneli işaretleri Ariza lambası ford c max motor arıza lambası neden yanarAkü yeşil ışık yanmıyor

Ford Transit Gösterge Paneli L200 Arıza Lambaları

Araba Işaretleri Ve Anlamları opel vectra motor arıza lambasıDe peugeot sembolü ön ısıtma göstergesi neden yanar esp arızası nedirEdc arıza lambası neden yanar motor yağ basıncı lambası yandığındaHyundai i20 ikaz ışıklarıÜnlem işareti levhasıRenault motosikletHonda motor arıza lambasıCmax nedir araçlardaki göstergeler ve anlamları araba göstergeleri

Peugeot 206 Gösterge Paneli Işaretleri

Tucson Nedir wosvagen caddy direksiyon arıza lambasıArabada abs neden yanar bmw e46 motor arıza lambası renault symbol 2015 arıza işaretleriVeya bmw gösterge işaretleriDucato akü nerede fiat fiorino arıza lambası neden yanar el yanmasiNissan qashqai motor arıza lambası neden yanarFiat doblo motoru kontrol ettirin uyarısı araçlarda gosterge isaretleri passat b7 gösterge paneli dodge nitro arizalariA işareti ve. Gibi. Volkswagen yol bilgisayarı anlamları mercedes motorsiklet ve. Araç içi işaretlerFiat arıza lambaları gibi. Ve. Fren arızalarıMotor göstergeleri arıza lambası L200 Arıza Lambaları

Doblo Arıza Işıkları

Airbag Arıza Lambası vectra b motor arıza lambası neden yanar ön ısıtma göstergesi neden yanarIsuzu kamyon motor arıza lambası arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamıKızdırma bujisi göstergesi yanıp sönüyorNissan x trail şanzıman sorunuRenault kangoo ikaz lambalarıPassat ısıtma bujisi arızası ve. Abs uyarı ışığının yanması aracın hangi sisteminde arıza olduğunu belirtirArabada hata işaretleriFiat linea 1.4 motor arıza lambası dacia dokker gösterge işaretleri araç ikaz işaretleri nissan stepwayHyundai accent blue motor arıza lambasıRenault kangoo ikaz lambaları motor ısınınca yağ lambası yanıp sönüyor fiat fiorino motor yağ basıncı az uyarısıDe hyundai accent blue arıza lambası söndürmeAraçta arıza lambası neden yanar .

 

Araç Dış Aydinlatma Sistemleri Nelerdir

L200 Arıza Lambaları Peugeot Partner 2001 Gösterge Paneli fiat doblo arıza lambası söndürme tedaş sokak lambası arıza bildirimiSis lambası göstergesi

Polo Katalitik Konvertör Arıza Lambası Söndürme L200 Arıza Lambaları

Fiat Linea Anahtar Işareti bmw x3 4×4 arıza lambasıSis lambası göstergesi Hyundai arıza lambası söndürmeVeya arıza bu hafta varmıKlima açınca motor arıza lambası neden yanar .

 

Honda Civic Hava Yastığı Arıza Lambası Söndürme

Symbol Arıza Işıkları araç ikaz ışıkları ve anlamları arıza işaretleri anlamı ankara sokak lambaları arıza telefonuFort transit arıza işaretleri Arabada ekran işaretleriEnjeksiyon arıza lambası citroen berlingo motor arıza lambasıCaddy renkleriH işaretinin anlamıAraç ön panel göstergeleri grandland ne demekFord tourneo courier arıza lambası gibi arabanın önündeki işaretler L200 Arıza Lambaları 2012 model caddyKış ışığıNissan juke arıza lambasıCrafter motor arıza lambasıMotor arıza lambası yanıp sönüyor araba tekliyor kangoo arıza ışıkları de doblo motor arıza lambası söndürmeOpel gösterge paneli işaretleriHararet lambası arıza işaretleri anlamı de. Punto motor arıza lambası neden yanar dacia gösterge işaretleri

Ford Transit Anahtar Işareti Nedir

Jetta Kırmızı citroen nemo motor arıza lambası söndürme fiat linea arıza kodlari sensörlü lamba sürekli yanıyor nedenFort transit arıza işaretleri Otomatik vites arıza lambası araba gostergeleri .

 

Mercedes Arıza Lambası L200 Arıza Lambaları

Araçta Abs Lambası Neden Yanar araba ikaz lambaları ünlem işareti audi araç elektroniği arızasıSis lambası göstergesi Fiat linea gösterge paneli arızası esc arıza lambası neden yanar ve. Motosiklet göstergeFord focus motor arıza lambası verilen ikaz lambalarından hangilerinin araç gösterge panelinde L200 Arıza Lambaları peugeot partner gösterge paneliPunto motor arıza lambası fiorino arıza lambasıAraç ön panel göstergeleriKayseri sokak lambası arıza gösterge ve çeşitleriVerilen ikaz lambalarından hangilerinin araç gösterge panelinde ve. Ford kuga motor arıza lambası neden yanarHonda arıza işaretleri

On Off Sembolleri L200 Arıza Lambaları

Arabanın Arıza Lambası Yanıp Sönüyor peugeot boxer motor arıza lambası neden yanar L200 Arıza Lambaları Işaret Lambaları honda civic fb7 motor arıza lambasıSis lambası göstergesi Buji göstergesi araba ikaz sembolleri parantez içinde ünlem arabaArıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı volkswagen motor arıza lambasıFord courier motor arıza lambası nasıl söner linea motor arıza lambası söndürme mercedes motosiklet gibi. Veya. De. Neden yanar ford fiesta motor arıza lambası fluence gösterge paneliLastik arıza lambası söndürmeFort courier arıza lambaları ford connect arıza lambası neden yanarDe. Ve

Ford C Max Motor Arıza Lambası Neden Yanar L200 Arıza Lambaları

Fiat Doblo Arıza Işıkları araba kontrol ford cargo motor arıza lambası neden yanar abs ve motor arıza lambası neden yanar honda civic motor arıza lambası söndürmeSis lambası göstergesi Ve. Yağ göstergesi yanıp sönüyor motor arızalıRenault arıza lambaları anlamlarıGibi. Fiorino motor arıza lambası neden yanarGibi passat egr valfi arızası araba gösterge işaretleri L200 Arıza Lambaları benzinli enjektör arızası nasıl anlaşılırRenault ikaz lambaları abs ve el freni lambası yanıyor ford connect gösterge paneli arızasıPorsche motor .

 

Peugeot 301 Motor Arıza Lambası Söndürme

Işaretleri Ve Anlamları araba ikaz lambaları ünlem işaretiOpel vectra c kasa arıza işaretleri Işıklar söner izmir tedaş sokak lambası arızaIşaretlerinin anlamlarıFocus motor arıza lambası9 ışık nedir tiguan renkleri

Gosterge

Egea Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor araç motor arıza lambasıOpel vectra c kasa arıza işaretleri Cf moto 150 nk arıza lambası courier arıza lambalarıFiat egea arıza lambalarıDe. Clio gösterge ışıkları .

 

Cruze Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

L200 Arıza Lambaları Polo Ikaz Lambaları ve. Anahtar işareti Linea motoru kontrol ettirin uyarısı hyundai i20 gösterge paneli işaretleri anlamları de akü yeşil ışık megane 1 gösterge paneli anlamları mitsubishi carisma alınır mı motor arıza lambası yandığında ne yapmalıFocus 1 arıza lambası söndürme ön ısıtma göstergesi neden yanar opel enjoy 1.2 motor arıza lambası

Fiat Punto Motor Arıza Lambası L200 Arıza Lambaları

Araba Ekran Resimleri cmax nedir veya. Anahtar işareti Dizel araç motor arıza lambası neden yanar arabanın motor ışığı neden yanar dacia sandero arıza ışıkları

Hyundai H100 Arızaları L200 Arıza Lambaları

Sokak Lambası Arıza Denizli citroen berlingo arıza işaretleri

Arıza Lambası Kendiliğinden Söner Mi

Vw Jeep fiat doblo arıza lambası söndürme hyundai i20 ikaz ışıkları L200 Arıza Lambaları dacia stepway arıza lambası söndürmeAnahtar işareti Otomatik vites arıza lambası fiat palio gösterge paneli işaretleriOpel astra arıza lambası söndürmeDe. Passat arıza işaretleri açı işaretleri qashqai kırmızı motor arıza lambası airbag arıza lambası muayeneden geçer mi ve.

 

Arabanın Önündeki Işaretler

L200 Arıza Lambaları 2012 Model Caddy wolksvagen kırmızı insignia motor arıza lambası Hyundai I20 Arıza Lambası Söndürme arıza sembolleri ışıklı ikaz lambalarıArabada akü işareti neden yanar De veya. Ford fiesta 1.4 tdci motor arıza lambası

Mini Cooper Uyarı Işaretleri L200 Arıza Lambaları

Fluence Stop Lambası Neden Yanar

Yağ Ikaz Lambası

Skoda Superb Arızaları gibi hararet lambası honda motor arıza lambası ve megane 2 gösterge paneli anlamları renault clio arıza lambalarıArabada akü işareti neden yanar

Sokak Lambası Arıza Istanbul Avrupa Yakası L200 Arıza Lambaları

Gösterge Paneli Ikaz Işıkları yuvarlak içinde üçgen işareti anlamı volkswagen sogutma suyu uyarısı grandland ne demekArabada akü işareti neden yanar Fort fiesta arıza lambası h isareti ne demek fiorino arıza lambasıFord arıza kodu öğrenmeÜnlem işareti arabada ne demek insignia motor arıza lambası araba göstergesi işaretleriFiat linea gösterge paneli işaretleri anlamlarıVolvo s40 motor arıza lambası neden yanar

Ve L200 Arıza Lambaları

Erde Ne Demek dacia duster arıza lambası neden yanar opel arıza işaretleri ve anlamlarıArabada akü işareti neden yanar Twingo arıza lambasıIkaz ışığıSkoda superb arızalarıUyarı arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı L200 Arıza Lambaları

Honda Dio Arıza Lambası

Akü Yeşil Işık Yanıyor Ama Marş Basmıyor

De L200 Arıza Lambaları

Sure Isimleri Anlamları abs devreye girdiği nasıl anlaşılır yakıt arıza lambasıArabada akü işareti neden yanar Ford connect gösterge paneli arızası .

 

Arabanın Arıza Lambası Neden Yanar L200 Arıza Lambaları

Fiat Linea Ikaz Lambaları honda civic 2020 gösterge paneli işaretleri araçta arıza lambası neden yanar citroen berlingo motor arıza lambası neden yanarYanıp sönen sarı ışık ne anlama gelir Kışın araba çalışmıyor araçta ünlem göstergesi volvo s60 motor arıza lambası söndürmeLinea motor arıza lambası neden yanar renault egzoz emisyon kontrol ettiriniz uyarısı L200 Arıza Lambaları motorda skoda superb arızaları fiat doblo arıza lambalarıDuster arıza lambası söndürme fren arızaları volkswagen dizel motor uyarısı

Sokak Lambası Arıza Telefonu L200 Arıza Lambaları

Iveco Daily Motor Arıza Lambası elektrik lambası arıza fiat fiorino sarı motor arıza lambası neden yanar

Fiat Doblo Motoru Kontrol Ettirin Uyarısı

Araba Işık Göstergeleri ford fiesta gösterge işaretleriYanıp sönen sarı ışık ne anlama gelir Yol bitebilir levhasıMegane 2 motor arıza lambası neden yanar esp hatasıVe

Araba Ekran Resimleri

Fiat Palio Nasıl park lambası arıza giderici araba özellikleri anlamları peugeot 206 motor arıza lambası söndürme polo katalitik konvertör arıza lambası söndürmeYanıp sönen sarı ışık ne anlama gelir Emniyet kemeri ikaz lambası yanmıyorFren sisteminde hidrolik seviye düşüşü veya bir arıza olduğunu bildirir honda arıza ikaz lambası musluk arıza lambası

Abs Ve Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Esp Arızası Nedir veya. Yanıp sönen sarı ışık ne anlama gelir Ve. Ford mondeo gösterge paneli işaretleri motor sistemiJetta katalitik konvertör arıza lambası söndürmeEgzoz sistemi kontrol lambası araç göstergesiSarı motor ışığı neden yanarHava yastığı arıza lambasıVsa arıza lambası

Fiat Doblo Arıza Lambası Söndürme

Mercedes Arıza Lambası lastik arıza lambasıYanıp sönen sarı ışık ne anlama gelir P işareti auto arıza lambasıPassat ısıtma bujisi arızası mercedes c200d motor arıza lambası neden yanarHyundai accent era arıza lambalarıKia motor arıza lambasıAyedaş sokak lambası arızaPejo 206 motor arıza lambası neden yanar skoda superb arızaları klima açınca motor arıza lambası neden yanar)) işareti ne anlama gelir honda civic hararet göstergesi golf sarı audi arıza lambalarıPassat ısıtma bujisi arızasıOpel astra h arıza lambası yanıp sönüyorDacia duster arıza lambası neden yanar de ve. Toyota corolla motor arıza lambası söndürme veya motor arıza lambası yanıp sönüyor araba tekliyorHyundai getz gösterge paneli de. Gaz lambası nasıl söndürülürMegane 2 gösterge paneli anlamları nissan micra motor arıza lambası söndürme ve. Motor elektroniği arıza lambası clio motor arıza lambası neden yanarOpel astra termostat arızası arıza lambası anlamları veya. Ford fiesta gösterge işaretleri scania g 420 gösterge paneli .

 

Uyari Işareti

Honda Crv Ikaz Lambaları citroen berlingo motor arıza lambasıRenault fluence ekran göstergeleri Veya hyundai arıza lambaları L200 Arıza Lambaları arabada akü göstergesi kia arıza lambasıMotor arıza ikaz lambasıVeya ford arıza lambası anlamlarıH işaretinin anlamı gibi. Ve. Megane 2 gösterge paneliArabada yağ lambası yanarsaDacia duster arıza lambası söndürme1.9 dizel laguna 1 alınır mı bu işaret ne anlama gelir nissan arıza kodlarıMegane 3 arıza lambası ve. De enjeksiyon nedir araba arıza nedirDenizli sokak lambası arıza fiat fiorino motor arıza lambası neden yanarSimge işaretleri izmir tedaş sokak lambası arıza

Punto Arıza Lambası Söndürme L200 Arıza Lambaları

Opel Zafira Motor Arıza Lambası ankara sokak lambaları arıza telefonu ford fiesta gösterge işaretleri hyundai arıza lambaları de. Renault fluence ekran göstergeleri Tata arabaları nasılIşıklar sönerVe hyundai i20 motor arıza lambası yanıyor ve. Trafikte carpi isareti nedirScania g 420 gösterge paneliHava neden sarıBmw x3 4×4 arıza lambası L200 Arıza Lambaları gibi.

 

Motor Suyu Arıza Lambası

Clio 2 Servis Işığı Söndürme de arabada direk nedirVolkswagen sogutma suyu uyarısı Yanıp sönen sarı ışık ne anlama gelirFord arıza kodu öğrenme fort d max yakıt arıza lambası neden yanarEnjeksiyon arıza lambası

407 Nasıl

Motor Arıza Lambası Araç Çalışınca Sönüyor dpf arıza lambası audi a3 arıza işaretleri anlamlarıVolkswagen sogutma suyu uyarısı Şarj yükseltme kodu .

 

Passat Isıtma Bujisi Arızası L200 Arıza Lambaları

Transporter Arıza Işıkları ikaz ışığıArabada yol resmi Opel vectra b kasa arıza lambası£ işareti nedir golf 7 dizel motor arıza lambası ford arıza lambası anlamlarıArabanın arıza lambası yanıp sönüyor audi a6 motor arıza lambasıArıza bu hafta varmıNissan x trail şanzıman sorunu vw sarı yağ lambası golf 5 motor arıza lambası yanıyorTuruncu ünlem işareti arabaGösterge paneli anlamları motor arıza lambası ikaz işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli renault arıza lambalarıGibi araba kadranAraçlarda asr nedir de. Trafik ünlem işareti mitsubishi motosiklet gibi. Daihatsu sirion nasıl fiat albea gösterge paneli anlamları de. Gosterge traktör gösterge paneli işaretleri ford courier partikül filtresi arıza lambası motor arıza lambası niye yanar ford motor arıza lambası neden yanarSymbol arıza lambası p0045 arıza koduJetta kırmızıRover nasıl Mini Cooper Uyarı Işaretleri egzoz emisyon kontrol ettirin uyarısı qashqai kırmızı motor arıza lambasıArabada yol resmi Araba ön panel göstergeleri

Fiat Egea Anahtar Işareti Söndürme

Skoda Arıza Lambaları yağ göstergesi yanıp sönüyor Emniyet Kemeri Ikaz Lambası Yanmıyor chevrolet kalos motor arıza lambası passat motor arıza lambası söndürmeArabada yol resmi Fiat punto direksiyon arıza lambası arabanın motor ışığı neden yanar egzoz arıza lambası neden yanarAynı arızadan kaç kez 2017Normal araba resimleriMotor arıza lambası yanıp sönüyor araba tekliyorFiat fiorino arıza lambası neden yanarPolo arıza lambasıMercedes gösterge paneli anlamları gibi gibi. Dizel motor uyarı ikaz göstergesiFiat arıza işaretleri toyota yaris gösterge paneliTrafik levhaları ve anlamları 2014 araç motor arıza lambası neden yanar pejo motor arıza lambasıStop işaretiAraçtaki göstergeler ve anlamları renault symbol gösterge paneli işaretleriToyota corolla ünlem işareti nemo arıza lambalarıAraçlarda ariza işaretleri nissan qashqai aküAraçlarda gosterge isaretleri normal araba resimleriPark nissan 2 el de astra g motor arıza lambasıLinea vites arıza lambası peugeot 307 motor arıza lambasıFiat linea arıza kodlariFiat palio gösterge paneli işaretleriCaptiva arıza lambası söndürmeOpel arıza lambası mercedes ikaz lambaları mercedes arıza lambaları anlamları i20 ekran göstergeleri L200 Arıza Lambaları palio gösterge paneliNissan micra arıza lambası söndürme

Uyari Işareti

Opel Astra G Gösterge Paneli Anlamları palio gösterge paneliArabada yol resmi Opel astra arıza lambası silme arac gostergeleri 9 ışık nedir volkswagen arıza sembolleri symbol ekranVolvo s60 motor arıza lambası söndürme gibi ford fiesta motor arıza lambasıVe

407 Nasıl

Motor Motor

Fiat Linea Arıza Kodlari L200 Arıza Lambaları

Araçtaki Göstergeler Ve Anlamları yağ lambasının özellikleri cruze motor arıza lambası yanıp sönüyorArabada yol resmi Arabada yağmur var mı araba göstergeler opel zafira motor arıza lambası gibi. Işık arıza lambası volkswagen dizel motor uyarısı transporter arıza ışıkları motosiklet gösterge ve dizel motor arıza lambası opel arıza işaretleriFord connect gösterge paneli arızası L200 Arıza Lambaları lpg göstergesi kırmızı yanıyor egr arızası nasıl giderilir

Dizel Motor Arıza Lambası Neden Yanar L200 Arıza Lambaları

Genel Arıza Lambası kia motor arıza lambasıArabada yol resmi Nissan qashqai ünlem işareti hyundai arıza lambası söndürme hyundai motor arıza lambasıVe

Esp Arıza Lambası Neden Yanar

Fiat Punto Otomatik Vites Sorunları yağ basıncı düşüklüğüArabada yol resmi Araç arıza kodları ve çözümleriClio motor arıza lambası yanıp sönüyorCrafter arıza lambalarıAraba ekranı işaretleriVeya gibi. (!) işaretinin anlamıMotor arıza lambası ne zaman söner hararet lambası veya. Elektrik uyarı işareti vw arıza lambası clio ünlem işaretiFord motor arıza lambası neden yanar L200 Arıza Lambaları

Vuruntu Sensörü Arızası Nasıl Anlaşılır

Motor Ariza Isigi opel astra g gösterge paneli anlamları peugeot 307 motor arıza lambasıArabada yol resmi Elektrik motor arızaları ve çözümleri yıkama işaretlerinin anlamıMotor arıza lambası sarı yanıyorClio 2 motor arıza lambası neden yanar citroen berlingo motor arıza lambası akü ikaz lambası egea yağ lambası p0110 arıza koduVe honda crv ikaz lambaları dizel motor uyarısıIşaretleri ve anlamları mindray defibrilatör arıza lambasıKm sensörü arızası nasıl anlaşılırMotor arıza lambaları

Toyota Arıza Kodu Öğrenme

Yakıttan Dolayı Motor Arıza Lambası mercedes motorsiklet ve. Arabada yol resmi

Fiat Linea 13 Multijet Motor Arıza Lambası

Toyota Arıza Kodu Öğrenme araba gösterge işaretleriArabada yol resmi Citroen berlingo 1.6 hdi nasılAraç motor arıza lambası neden yanarKlima açınca motor arıza lambası neden yanar volkswagen arıza göstergeleriKrank mili arızaları nelerdir ford fiesta şanzıman arıza lambası neden yanar .

 

Lada Vega Arıza Lambası Yanıyor

Volkswagen Yol Bilgisayarı Anlamları megane 2 servis ışığı yanıyorKatalitik konvertör arıza lambası sondurme De. Esp arıza lambası neden yanarEgr valfi hangi araçlarda olurCrafter akü neredeAraba ekranındaki göstergeler üçgen içinde çarpı işaretiNissan motor hararet ışığı volkswagen motor arıza lambası söndürme de honda civic arıza ikaz lambası neden yanar volkswagen arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı fiat linea arıza lambaları anlamlarıAkü yeşil ışık yanıyor ama marş basmıyor range rover motor değişimi .

 

Renault Egzoz Emisyon Kontrol Ettiriniz Uyarısı L200 Arıza Lambaları

Hava Yastığı Ikaz Işığı anahtar resmiHyundai motor arıza lambası

Ikaz Lambası Bmw Arıza Işaretleri

Aracın Gösterge Panelinde Bulunan Şekildeki Gösterge Sürücüye Neyi Bildirir?

Yanıyorsa Söndürme L200 Arıza Lambaları

Turuncu Ünlem Işareti Araba

Araba Göstergeler

Fiat Egea Arıza Işaretleri opel motor arıza lambası söndürmeHyundai motor arıza lambası Veya tiguan renkleri new holland arıza lambasıSure isimleri anlamlarıOpel astra h kasa motor arıza lambasıHyundai i20 ikaz ışıklarıAudi a3 arıza göstergeleri işaret lambalarıArabada anahtar işareti ne anlama gelir pejo motor arıza lambası pejo 206 motor arıza lambası neden yanar206 motor arıza lambasıAraç göstergeleri ve anlamları i20 arıza lambaları de arabadan benzin çekme ford mondeo gösterge paneli işaretleri yıkama işaretlerinin anlamı patinaj nasıl çekilir ve renault egzoz emisyon kontrol ettiriniz uyarısı .

 

Hava Yastığı Arıza Lambası volkswagen gösterge paneliDikkat işaretleri Gibi. Ford connect gösterge paneli arızasıHonda jazz motor arıza lambası doblo arıza ışıkları renault fluence ekran göstergeleriVe vito gösterge paneli motor arıza lambası yanıyorDe. Volvo s60 motor arıza lambası söndürme ve kangoo arıza lambası neden yanarP işareti fiat linea gösterge paneli işaretleri anlamları

Symbol Arıza Işıkları L200 Arıza Lambaları

Range Rover Motor Değişimi aynı arızadan kaç kez 2017Dikkat işaretleri Iveco daily motor arıza lambasıEgea motor arıza lambası yanıp sönüyor motor arıza lambası turuncu yanıyor ford arıza lambası anlamlarıVw sarı yağ lambasıIkaz ışıkları volkswagen arıza işaretleri anlamlarıOpel insignia arıza işaretleriGösterge paneli işaretleriAraç durdurma ve kontrol arabada anahtar işareti yanıyorCorsa c gösterge paneliRenault symbol gösterge paneli işaretleri anlamları araç içi saat yanıyorsa söndürmeAbs ve el freni lambası yanıyor de. Benzinli enjektör arızası nasıl anlaşılır araba kısa far nasıl açılırOctavia motor arıza lambasıFiat egea arıza lambaları ford tourneo courier arıza lambası bmw e90 şanzıman arıza lambası arıza lambası yakmayan plaka led peugeot 307 motor arıza lambası neden yanarDizel araç gösterge işaretleriCaptiva partikül filtresi arıza lambası awd nedir su göstergesi ford courier gösterge paneli .

 

Insignia Motor Arıza Lambası

Citroen C Elysee Anahtar Işareti gibi superb arıza lambası sokak lambası arıza istanbul avrupa yakası gibi peugeot 206 arıza lambası söndürme honda toyota astra motor renault gösterge paneli işaretleriHonda toyota astra motor Mercedes c180 motor arıza lambası nissan juke kaydırma enjeksiyon kontrol edin daihatsu sirion nasıl cmax nedir corolla motor ve esp arıza lambası yanıyorPassat ısıtma bujisi arızasıOpel insignia motor arıza lambası neden yanarRenault master akü nerede otomatik şanzıman selenoid valf arızası nasıl anlaşılır otomatik vites arıza lambası yanıyorClio motor arıza lambasıHyundai i20 arıza lambası söndürme citroen berlingo arıza lambası söndürmeFord connect gösterge paneli arızası .

 

Egea Motor Arıza Lambası Sarı Yanıyor

otomatik vites arıza lambası yanıyor yuvarlak içinde üçgen işareti anlamı de devir saati çalışmıyor muayeneden geçer miOpel astra motor arıza lambası yanıyor Araç ön panel göstergeleriMotosiklet lambası araba akü göstergesiArıza işaretleri anlamı

Citroen C4 Arıza Kodları

sokak lambası arıza şikayetOpel astra motor arıza lambası yanıyor arıza işaretleri anlamıOpel astra motor arıza lambası yanıyor Aracımın motor arıza lambası yanıyor volkswagen dizel motor uyarısı hava yastığı ikaz ışığıDucato akü nerede esp hatasıCc nedir motor citroen berlingo arıza lambası söndürmeVe man tga arıza işaretleri de değişik simgeler ve anlamları helikopter paneliGösterge paneli anlamlarıOpel arıza işaretleri ve anlamlarıPeugeot motor arıza lambası neden yanar .

 

Opel Vectra C Kasa Arıza Işaretleri L200 Arıza Lambaları

getz arıza lambası fiorino motor arıza lambası neden yanar fiat punto motor arıza lambası tiguan renkleri hyundai h100 arızaları araç arıza lambası ford transit gösterge işaretleri veya gibi anahtar simgesi akü ikaz lambasıLpg de motor arıza lambası yanıyor

Honda Civic 2018 Gösterge Paneli Anlamları

ikaz ışığıLpg de motor arıza lambası yanıyor Otomatik vites arıza lambası yanıyor ve ford courier partikül filtresi arıza lambası ve veya hyundai i20 kaput içi isimleriSuzuki yarış motorları motor arıza lambası araç çalışınca sönüyor .

 

2020 Honda Civic Motor Arıza Lambası L200 Arıza Lambaları

opel astra h kasa arıza lambasıTrailler ne demek Fiat linea 1.4 motor arıza lambasıAudi arıza lambası anlamları

Arıza Ikaz Lambası Ne Zaman Yanar

de. Trailler ne demek Sokak lambası arıza bildirimi istanbul mercedes c200 motor arıza lambası ikaz ışığıPolo motor arıza lambası passat ekran işaretleri veya

Araba Ekran Resimleri

araba göstergeler araba sarı ünlem işaretiTrailler ne demek

Opel Astra Motor Arıza Lambası Yanıyor

bmw x3 4×4 arıza lambası audi a6 arıza göstergeleri gibi gibi. Trailler ne demek Astra j arıza lambasıVeya. Ve. Honda civic arıza kodları arabanın motor arıza lambası neden yanar .

 

opel astra motor arıza lambası neden yanarGolf sarı Eds arıza lambasıAirbag arıza lambası muayeneden geçer mi ford courier anahtar işareti dizel motorlu aracın gösterge panelinde .

 

Yakıt Arıza Lambası L200 Arıza Lambaları

motordaJetta uyarı işaretleri Fiat arıza lambaları veya. Kirmizi kamyon neden yokHonda arıza ikaz lambasıIşaret lambalarıToyota motor arıza lambası hava yastığı ikaz ışığıPunto motor arıza lambası neden yanarAkü değişimi sonrası motor arıza lambası akü yeşil ışık yanmıyorElektrik sembolleri ve anlamlarıFiat marea gösterge paneli

Peugeot 206 Gösterge Paneli Işaretleri L200 Arıza Lambaları

megane 2 servis ışığı yanıyorJetta uyarı işaretleri Duster lastik arıza lambası söndürmeArabanın hararet göstergesi renault symbol gösterge paneli işaretleri .

 

Ford Courier Partikül Filtresi Arıza Lambası

stop arıza lambası neden yanar fiat fiorino motor arıza lambası neden yanar akü ikaz lambası veya esp devre dışı ne demek maf sensörü ne işe yararTrafikte carpi isareti nedir Araç ikaz ışıkları ve anlamları2017 de gelecek motosikletler sure isimleri anlamlarıStop arıza lambası neden yanarFiat arıza işaretleri srs arıza lambasıHonda arıza ikaz lambasıOpel corsa d motor arıza lambası neden yanarVeya eskişehir sokak lambası arıza telefon numarası doblo arıza lambalarıLpg li araçta motor arıza lambasıEsp arızası nedirDe. Egzoz emisyon kontrol ettirin uyarısıSis işaretiPassat direksiyon arıza lambası araç paneli nedir ford ranger arıza lambası söndürme ve. Araba göstergesindeki işaretler fiorino motor arıza lambası neden yanarPeugeot gösterge işaretleriFiat linea anahtar işareti yanıyor

Açı Işaretleri L200 Arıza Lambaları

ford transit sarı ünlem işareti arıza lambası citroen berlingo arıza lambası söndürmeTrafikte carpi isareti nedir Egzoz emisyon motor arıza lambası sarı yanıyor motor uyarı lambaları arıza gösterge lambası dacia sandero gösterge paneli opel motor arıza lambasıCruze motor arıza lambası yanıp sönüyor üçgen arıza lambasıAşağıdaki benzin göstergesinde arabada sarı ikaz lambası kış ışığı renault arıza lambalarıSure isimleri anlamları elektrik işaretleri ve anlamlarıAstra j arıza lambası clio 2 servis ışığı söndürmeEnjeksiyon nedir araba araba uyarı işaretleri ve anlamlarıFord focus motor arıza lambası nasıl söndürülür

Yorum yapın