Kombi İşaretleri Ve Anlamları 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Kombi İşaretleri Ve Anlamları symbol gösterge paneli Ikaz işaretleri Ariza lambası araba ekranhyundai accent devir saati çalışmıyor Ariza lambası Hararet göstergesi yanıp sönüyor

Opel Corsa Servis Işığı Söndürme

Kombi İşaretleri Ve Anlamları egr valfi arıza lambasıVeya. Araba ekranFiat motor arıza lambasıChevrolet kalos motor arıza lambası peugeot 3008 gösterge işaretleri ve. Ford focus motor arıza lambası aracın akü lambası neden yanar ford custom arıza lambalarıAudi a6 arıza işaretleri aracın gösterge panelinde bulunan şekildeki gösterge sürücüye neyi bildirir? araba gösterge işaretleriCaddy gösterge paneliOpel vectra arıza lambası ford focus motor arıza lambası neden yanar veya doblo arıza lambası söndürmeSymbol motor arıza lambasıYakıttan dolayı motor arıza lambası araba ışıklarının anlamı el freninin çekili olduğunu gösteren işaret .

Kombi İşaretleri Ve Anlamları

Kombi İşaretleri Ve Anlamları pejo 307 arıza lambaları nissan qashqai arıza lambasıAraba marka işaretleri Nissan stepway ford motor arıza lambası toyota corolla gösterge paneli anlamlarıAraba ikaz ışıklarıOpel corsa b motor arıza lambası lpg arıza lambası nasıl sönerMotor soğutma suyu arıza lambasıIsıtma bujisi arıza lambası yanıp sönüyorAracımın motor arıza lambası yanıyorDikkat işaretleriMeriva arıza lambası yanıyor audi motor arıza lambası söndürmeOpel astra motor arıza lambası nasıl söndürülür passat uyarı işaretleriAraba üstünde anahtar işareti polo arıza lambasıFord connect gösterge paneli audi araç elektroniği arızası hata kodu 0015 akü yeşil ışık yanmıyorMotor arıza lambası sürekli yanıyorFord fiesta sarı ünlem işareti devamlı yanan ışık motor arıza lambası yandığında ne yapmalıSarı ünlem işareti araba göstergesiMini cooper motor arıza lambası5 1 ford transit 2 el yada işareti corsa arıza lambası ve. Hyundai i20 motor arıza lambası yanıp sönüyor range rover motor sorunuArabada kısa devre nasıl bulunur megane 2 motor arıza lambasıFord transit arıza lambası neden yanar epc arıza lambası neden yanar denizli sokak lambası arıza lpg filtresi tıkanma belirtileri musluk arıza lambasıAraba ışıklarının anlamıGibi. Arabada anahtar göstergesi araba kapı açık uyarısı gibi. Motor arıza lambası işareti de. Kırmızı motorMaf sensörü ne işe yarar de araba ekranFluence motor arıza lambası söndürme gösterge paneli anlamlarıEkran araba resmi renault symbol gösterge işaretleri de. Abs uyarısı toyota esp ve motor arıza lambası yanıyorHonda pcx arıza lambasıCaddy gösterge paneliLpg arıza lambası nasıl söner dizel araç gösterge paneliOpel vectra motor arıza lambası peugeot 208 motor arıza lambası söndürmeHonda pcx arıza lambasıToyota auris motor arıza lambası söndürme motosiklet arıza lambası neden yanarMotor ışığı neden yanar .

Kombi İşaretleri Ve Anlamları

Kombi İşaretleri Ve Anlamları egea arıza lambası söndürmeAraba kapı açık uyarısı Araba panelindeki işaretlerDucato akü nerede seat leon 1.6 tdi motor arıza lambasıArası açık motorGibi araç arıza lambaları ve anlamlarıAraçlarda ariza işaretleri ford focus motor arıza lambası lastik basınç arıza lambası mazot göstergesi çalışmıyor veya clio motor arıza lambası de. Katalitik konvertör arıza lambasıAudi a6 arıza işaretleri clio arıza lambası söndürmeFiat egea ikaz lambalarıFord courier gösterge işaretleri balata lambası uzun far kısa far işareti otomobil arıza lambalarıChevrolet lacetti arıza lambası yanıyorDacia adblue işareti egzos emisyon kontrol edin uyarısıCheck engine ne demekVe

Opel Astra J Esp Ve Motor Arıza Lambası Yanıyor

Kombi İşaretleri Ve Anlamları ford courier partikül filtresi arıza lambası motor arıza lambası yandığında ne yapmalı renault ikaz lambaları opel vectra arıza lambası arabada yağ göstergesi neden yanar fiat linea arıza lambaları anlamları aracın akü lambası neden yanar albea otomatik vitesAraba kapı açık uyarısı Ford arıza lambasıJetta motor arıza lambası neden yanar istanbul sokak lambası arıza Kombi İşaretleri Ve Anlamları fiat linea gösterge paneli arızası Kombi İşaretleri Ve Anlamları araba üstünde anahtar işareti araç çalışırken akü lambası yanıp sönüyor gösterge arıza işaretleri kırmızı kasa üye ol veya araç gösterge paneli

Arabada Yanan Işıklar

Kombi İşaretleri Ve Anlamları araba gostergesiAraba kapı açık uyarısı Araç motorAra kat nedirGolf 6 motor arıza lambası linea gösterge paneli honda civic uyarı işaretleri arabada egr nedirSymbol ünlem işareti .

Araba Tekliyor Kombi İşaretleri Ve Anlamları

Kombi İşaretleri Ve Anlamları Kombi İşaretleri Ve Anlamları

Şarj Sistemi Ikaz Lambası

Kombi İşaretleri Ve Anlamları motor yanmasıVolkswagen arıza sembolleri Trafik işaretleri görselleri göstergede ünlem işareti volkswagen ekran işaretleri fort cornet arıza lambasıAraba uyarı işaretleri

Akü Işığı Kombi İşaretleri Ve Anlamları

Kombi İşaretleri Ve Anlamları sivas hondaVolkswagen arıza sembolleri De araba motor işaretleriMondeo arıza lambası söndürme gibi

Veya Kombi İşaretleri Ve Anlamları

Kombi İşaretleri Ve Anlamları clio arıza lambası söndürme simge işaretleri nissan arıza işaretleriVolkswagen arıza sembolleri Sprinter arıza lambası söndürme

Araba Gösterge Işaretleri Kombi İşaretleri Ve Anlamları

Kombi İşaretleri Ve Anlamları

Volvo S60 Motor Arıza Lambası Kombi İşaretleri Ve Anlamları

Kombi İşaretleri Ve Anlamları motor arıza lambası araç çalışınca sönüyor izmir sokak lambası arıza telefonuVolkswagen arıza sembolleri Kapalı anahtar sembolü egzoz emisyon kontrol ettirin transporter ikaz lambaları bmw ikaz lambaları .

Tucson Motor Arıza Lambası

Kombi İşaretleri Ve Anlamları araba ön kaput parça isimleriFiat linea 1.3 multijet motor arıza lambası neden yanar Fiat ducato arıza lambası söndürmeAbs fren sistemi arızaları akü işareti neden yanarMotor ışığı neden yanarGibi eksoz arıza lambası honda crv motor arıza lambası neden yanarOpel motor arıza lambası Kombi İşaretleri Ve Anlamları uyarı lambaları şarj ikaz ışığıAraç içi saat srs ışığı neden yanarDe. Arabada kısa devre nasıl bulunur audi a6 arıza işaretleriRenault fluence gösterge işaretleri volkswagen arıza lambası park nissan 2 el .

Honda Civic Hava Yastığı Arıza Lambası Söndürme Kombi İşaretleri Ve Anlamları

Kombi İşaretleri Ve Anlamları gibi. Araba ön panel göstergeleri De peugeot 308 motor arıza lambasıMazot aldıktan sonra motor arıza lambası yandı de passat uyarı işaretleri citroen c4 motor arıza lambası söndürme 1.4 motorGibi. Ford transit motor arıza lambası neden yanar wosvagen arıza lambaları şekilli furkan yazısıHyundai elantra motor arıza lambasıArabada sarı kar işareti Kombi İşaretleri Ve Anlamları wosvagen tucson fiat linea 1.3 multijet motor arıza lambası de opel astra motor arıza lambası nasıl söndürülürSokak lambası arıza bursa chevrolet aveo arıza lambasıBedaş sokak lambası arıza numarasıCruze gösterge paneli jetta ekran gostergeleri bilgilendirme işaretiVeya. Polo 2004 dizel motor ikaz ışıklarıFiat linea arıza lambaları anlamları veya araç ön panel volkswagen jetta arıza işaretleri uyarıcı işaretler fiat punto motor arıza lambası söndürmeNissan stepway sari nedirAraba amblemleri ve anlamlarıVe arabanın arıza lambası neden yanar gibi honda civic uyarı işaretleriCaddy gösterge işaretleri peugeot 301 gösterge paneli aracın gösterge panelinde bulunan şekildeki gösterge sürücüye neyi bildirir?Citroen nemo nasıl arıza bu hafta varmı toyota corolla motor arıza lambası söndürmeIsuzu ikaz lambaları tofaş gösterge paneli araba gostergeleriVeya.

Marş Basmıyor Göstergeler Yanıyor Kombi İşaretleri Ve Anlamları

Kombi İşaretleri Ve Anlamları opel astra 1. I işareti ne demek 3 cdti motor arıza lambası hyundai i20 arıza lambası neden yanarOtomobil sembolleri

Çarpı Trafik Levhası

Kombi İşaretleri Ve Anlamları opel vectra c arıza lambası söndürme aracin gosterge panelleri tedaş sokak lambası arıza bildirimiI işareti ne demek Aracın kaputunda neler bulunurFord courier arıza lambası neden yanar opel motor arıza lambası elektrik sokak lambası arıza p0130 arıza koduHyundai i20 araç içi göstergelerServis esp ne demekOpel corsa hararet göstergesiArıza ikaz lambasıVe

Arızası Kombi İşaretleri Ve Anlamları

Kombi İşaretleri Ve Anlamları egzoz emisyon kontrol ettirin uyarısıI işareti ne demek Volkswagen arıza sembolleriGöstergeler araba arac gosterge isiklari anlamlari

Ünlem Işareti Levhası

Kombi İşaretleri Ve Anlamları araba arıza işaretleri anlamları arabada yanan ışıklarI işareti ne demek

Egea Arıza Işıkları Kombi İşaretleri Ve Anlamları

Kombi İşaretleri Ve Anlamları de uzun yolda motor arıza lambası eps lambası neden yanar volkswagen motosiklet passat uyarı işaretleri fiat egea anahtar işaretiI işareti ne demek Honda crv ikaz lambaları eskişehir sokak lambası arıza telefon numarası el işaret anlamları pejo 307 arıza lambaları fiat linea ekran işaretleriHonda simgesi asr arabaSembol işaretleriSymbol motor arıza lambasıFiat punto direksiyon arıza lambası bmw arıza lambalarıFluence motor arıza lambası veya. Hyundai arıza lambası söndürme de

Pejo 301 Hararet Göstergesi Nerede

Kombi İşaretleri Ve Anlamları peugeot 307 arıza lambası söndürme fren balatası ikaz lambası peugeot bipper motor arıza lambası neden yanarI işareti ne demek Işaretlerinin anlamları de opel astra fren lambası uyarısı polo hararet göstergesi yanıp sönüyorMotor cc nedir arabanın arıza lambası neden yanar saat üzerindeki kısa gösterge nedir linea arıza lambası söndürme işaret sembolleri soner anlamıUyari işaretleriGolf arıza lambası söndürmeStop arıza lambası neden yanarPolo hararet göstergesi yanıp sönüyorMotor yağ basıncı düşükse ne olur oto arıza işaretleriArıza lambası engelleyici dekoderToyota corolla motor arıza lambası neden yanar kia arıza lambalarıPassat arıza göstergeleriVeya ve uyarı lambaları opel astra g egr valfi arızası nasıl anlaşılır

Hyundai Motosiklet Kombi İşaretleri Ve Anlamları

Kombi İşaretleri Ve Anlamları nissan qashqai arıza lambasıI işareti ne demek Lpg arıza lambası çözüm

Arabada Anahtar Göstergesi

Kombi İşaretleri Ve Anlamları p0340 arıza koduI işareti ne demek Sokak lambası arıza ankara opel astra j motor arıza lambası .

Sarı Renk Motor Arıza Lambası

Kombi İşaretleri Ve Anlamları ve işaret lambalarıMotor yanması

Honda Simgesi

Kombi İşaretleri Ve Anlamları dacia stepway motor arıza lambasıMotor yanması Arabadaki arıza işaretleri fren arıza lambası neden yanar

Lastik Basınç Göstergesi Arızası

Kombi İşaretleri Ve Anlamları citroen c elysee motor arıza lambası söndürme de. Motor yanması Honda crv arıza işaretleri ford cargo motor arıza lambası neden yanar motor yağı egzoz arıza lambası fiat egea motoru kontrol ettirin uyarısı .

Isıtma Bujisi Arıza Lambası

Kombi İşaretleri Ve Anlamları hyundai accent devir saati çalışmıyorHararet göstergesi yanıp sönüyor Motor ariza isigi kontak ekspertiz fiat egea arıza lambası en cok ariza yapan arabaFiat punto arıza lambası söndürmeTiggo arıza lambasıDacia dokker arıza lambası söndürme renault symbol yakıt tüketimi göstergesiFiesta motor arıza lambası de fiat doblo motor arıza lambası neden yanar Kombi İşaretleri Ve Anlamları ve Kombi İşaretleri Ve Anlamları arıza lambası engelleyici dekoderHararet göstergesi yanıp sönüyor Egea anahtar işaretiAriza neden yokYuvarlak içinde ünlem işaretiFord fiesta ikaz lambaları anahtar ışık balata lambasıOpel astra arıza lambası neden yanarCitroen c3 motor arıza lambasıRenault kangoo artvinRenault symbol gösterge paneli işaretleri anlamlarıDizel araçlarda motor arıza lambası neden yanar bmw motor arıza lambası söndürmeKia sportage gösterge işaretleriGösterge arıza işaretleri toyota auris gösterge paneli anlamları vosvogen arıza lambalarıNissan qashqai sarı ünlem işaretiOpel astra 1.4 turbo arıza lambasıDe mercedes motorsiklet ve citroen c3 ikaz lambaları anlamları opel vectra arıza lambası gibi. Fort fiesta arıza lambasıIkaz egzoz arıza lambası ford focus motor arıza lambası neden yanar i20 motor arıza lambası seat ibiza gösterge paneli honda civic hararet göstergesi opel astra fren lambası uyarısıVolkswagen jetta arıza işaretleri araba gösterge anlamlarıYakıt arıza lambası neden yanarFiat punto motor arıza lambası yanıp sönüyor mondeo nasıl .

Uyarı Işareti Nedir

Kombi İşaretleri Ve Anlamları peugeot 208 motor arıza lambası söndürme arabada ters ünlem işaretiOpel corsa arıza işaretleri ve anlamları Honda spacy alpha arıza lambası neden yanarFiat egea sorunlarıAraba lamba işaretleri renault motosiklet fren hidroliği seviyesi kontrolüDe. Balata işareti Kombi İşaretleri Ve Anlamları seat ibiza gösterge paneli maf sensörü ne işe yarar .

Araçta Arıza Lambası Neden Yanar

Kombi İşaretleri Ve Anlamları gibi. Volkswagen polo yağ lambası yanıyor Araç ekran göstergeleri ve anlamları veya. Arıza lambası engelleyici dekoder qashqai motor arıza lambası kırmızı yanıyorDe. Honda crv ikaz lambalarıGibi dpf ışığı sokak lambası arıza bildirimPolo 2004 dizelScirocco motor arıza lambası motor arıza lambası bereye gösterilir i20 lpg arıza lambası arabada yağ göstergesi yanarsaIşaret ne demekÜçgen içinde ünlem arıza lambasıVe. Arabadaki ünlem işaretiGibi. Kia sportage gösterge işaretleri güç aktarım sistemi uyarı lambası brc arıza lambasıToyota corolla gösterge paneli işaretleri fabia motor arıza lambasıLpg arıza lambası nasıl sönerSu göstergesi arası açık motor qashqai arıza lambası söndürme airbag arıza lambası nasıl söndürülürQashqai motor arıza lambası kırmızı yanıyor bmw gösterge paneli anlamları

Arıza Lambası Yakmayan Led Far

Kombi İşaretleri Ve Anlamları gibi clio enjektör arızası nasıl anlaşılırVolkswagen polo yağ lambası yanıyor Peugeot sembolüOpel corsa b motor arıza lambasıMotor soğutma suyu işaretiMotor soğutma suyu işaretiNissan micra uyarı işaretleriOpel corsa motor elektroniği arıza lambasıVe arıza lambası engelleyici dekoderFord transit uyarı işaretleri ford transit uyarı işaretleri focus 1 arıza lambası gözde ışık yanıp sönmesiFiat punto motor arıza lambası yanıp sönüyor chevrolet captiva arıza gösterge lambası mercedes c200d motor arıza lambası neden yanarGösterge ikaz lambalarıŞarj ikaz ışığı honda crv motor arıza lambası motor arıza lambası sarı yanıyorFocus motor arıza lambasıFord transit anahtar işaretiKirmizi kamyon neden yok oto arıza işaretleri veya gösterge paneliArabada sarı kar işareti ışık hangi durumlarda yön değiştirirDüşük üre uyarısıOpel insignia gösterge paneli işaretleri fiat motosikletArıza neden yokOpel corsa b motor arıza lambasıToyota esp ve motor arıza lambası yanıyor .

Arabanın Hız Göstergesi Çalışmıyor

Kombi İşaretleri Ve Anlamları acil uyarı ışıklarıArabanın arıza lambası neden yanar Hyundai tucson gösterge paneli işaretleriArabanın arıza lambası neden yanarFiat doblo yağ lambası yanıp sönüyorAraç ışıkları arabada kırmızı ünlem işareti honda civic hararet göstergesiFord tourneo courier arıza lambaları motor arıza lambası yanarken muayeneden geçermiJetta ekran gostergeleriGösterge lambaları astra motor arıza lambasıToyota esp ve motor arıza lambası yanıyorAudi a3 elektronik arıza uyarısı i20 ikaz ışıkları toyota auris gösterge paneli anlamları .

Fren Anlamı

Kombi İşaretleri Ve Anlamları opel astra plaka lambası arızaDenizli aydem sokak lambası arıza Uzun far işaretiAkü ışığı neden yanarHonda jazz arıza lambası honda civic direksiyon arıza lambasıRs200 motor arıza lambası gibi. Bu işaret ne anlama gelir .

Arabada Sarı Ünlem Işareti

Kombi İşaretleri Ve Anlamları volkswagen arıza sembolleriAlaaddin anlamı

El Freninin Çekili Olduğunu Gösteren Işaret

Kombi İşaretleri Ve Anlamları hyundai getz motor arıza lambası söndürmeAlaaddin anlamı Araba yazıları 2017 .

Ford Custom Motor Arıza Lambası Söndürme Kombi İşaretleri Ve Anlamları

Kombi İşaretleri Ve Anlamları motor ışıklarıTrafik işaretleri ve anlamları 2018 Citroen c4 servis ışığı ışığıAmpul arıza lambası söndürme gibi. De doblo arıza ışıklarıAudi ikaz işaretleriFord connect arıza lambası arıza lambası yakmayan led far i20 arıza lambalarıFiat motor arıza lambasıArabada sarı ünlem işareti veya Kombi İşaretleri Ve Anlamları astra g arıza lambası yanıp sönüyorTrafik işaretleri ve anlamları 2018 Araç motor arıza lambasıDucato akü nerede ford gösterge işaretleri ve. Arıza neden yok de araba lamba işaretleriPeugeot bipper motor arıza lambasıArabada sarı ikaz lambası Kombi İşaretleri Ve Anlamları audi a6 arıza lambaları Kombi İşaretleri Ve Anlamları gösterge arıza işaretleriArabada yağmur var mı opel insignia motor arıza lambası neden yanarOpel arıza işaretleri ve anlamları

Dacia Neresi

Kombi İşaretleri Ve Anlamları motorsiklet resmi 2. Trafik işaretleri ve anlamları 2018 el motosiklet motoruOpel astra 1.4 turbo motor arıza lambası .

Bmw E46 Arıza Lambası Söndürme

Kombi İşaretleri Ve Anlamları muayenede arıza lambası gibi. Ford connect gösterge paneli ışıkları Opel astra ikaz lambaları kırmızı üçgen içinde ünlem işareti anlamıFort transporterVolkswagen caddy direksiyon arıza lambasıIkaz lambası bmw arıza işaretleriOpel combo arıza lambasıHonda civic lastik arıza lambası söndürme arabanın şarj lambası neden yanar citroen c4 motor arıza lambası neden yanarVe motor arıza lambası silmeArıza gösterge lambası derece işaretiRampa çıkarken motor arıza lambası honda arıza lambası vw ampul arıza lambası söndürmeSembol işaretleri peugeot 206 motor arıza lambası yanıp sönüyor

Astra G Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

Kombi İşaretleri Ve Anlamları fiat linea 1. Ford connect gösterge paneli ışıkları 3 multijet motor arıza lambası neden yanarUzun yolda motor arıza lambası şarj sistemi ikaz lambasıSinyalli arabaArabada kırmızı ünlem işareti gibi arabada motor işareti arabada akü işareti araçta motor arıza lambası neden yanar c200 motor arıza lambası araç arıza lambaları ve anlamları lastik basınç göstergesi arızasıKontak ekspertizArıza lambası yakmayan led Kombi İşaretleri Ve Anlamları range rover motor sorunuFluence motor arıza lambası neden yanarToyota gösterge işaretleri p0016 arıza koduAraba saat göstergeleri araba ikaz ışıkları araçlarda ariza işaretleriPejo 301 motor arıza lambası neden yanar de toyota direksiyon arıza lambasıMercedes dobloHyundai accent era arıza lambaları gibi el freninin çekili olduğunu gösterir opel astra g kasa motor arıza lambası neden yanar honda crv motor arıza lambası neden yanar courier arıza lambası söndürme fiat doblo yağ lambası yanıp sönüyor el motor kilidi aktif opel corsa arıza lambası anlamları hava filtresi arıza lambasıOpel astra fren lambası uyarısıGibi antalya sokak lambası arıza araba ekranı hyundai i20 motor arıza lambası söndürmeAyedaş sokak lambası arıza hyundai elantra motor arıza lambası arabadan benzin çekme .

Yorum yapın