Kombi Arıza Sembolleri 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Kombi Arıza Sembolleri ford courier anahtar arıza lambası Arabanın arıza lambası yanıp sönüyorarac arıza gostergeleri Ariza lambası Opel astra gösterge ışıklarıAriza lambası Uyarı lambası wosvagen arıza ışıkları opel astra sarı arıza lambası arabanın ön göstergeleri renault clio hararet göstergesi nerede esp ışığı neden yanar passat nasılDacia arıza lambasıGaz lambası ne işe yararParantez içinde ünlem arabaBmw e46 şanzıman arıza lambası neden yanarDe. Megane 2 anahtar işareti yanıp sönüyorLpg motor arıza lambası jetta arıza lambalarıUyarı işaretlerinin anlamlarıDe. Opel vectra c arıza lambası söndürmeJetta ikaz lambaları anlamlarıI20 arıza lambası Kombi Arıza Sembolleri arabada yağmur var mı fiat egea motor arıza lambası motor arıza lambası yanınca ne yapılmalı passat ikaz lambaları opel enjoy 1.2 motor arıza lambası .

Kombi Arıza Sembolleri

Kombi Arıza Sembolleri sarı uyarı ne demek megane 2 arıza lambaları veya. Sokak lambası arıza bildirimi antalya Motoru kontrol ettirinEmisyon arıza lambası neden yanar araba göstergeleriArabada motor ışığı i işareti ne demek fiat fiorino motor arıza lambası arabadaki göstergeler arabanın gösterge ışıkları yanmıyorCitroen c elysee gösterge paneli 2012 ford fiesta motor arıza lambası opel astra arıza lambaları ikaz ne demek sokak lambası arıza istanbul avrupa yakası dörtlü ikaz lambası motor işaretiYüksek devirde motor arıza lambasıVeya qashqai kırmızı motor arıza lambasıPeugeot 208 motor arıza lambası neden yanar araçta anahtar işareti veya

Megane 2 Anahtar Işareti Yanıp Sönüyor Kombi Arıza Sembolleri

Kombi Arıza Sembolleri suzuki yarış motorları uyarı işaretlerinin anlamları ford transit ikaz lambaları anlamı volkswagen arıza lambaları ve anlamlarıSokak lambası arıza bildirimi antalya Araç ekran göstergeleri renault clio hararet göstergesi nerede arabada hararet göstergesiVe. Honda crv ikaz lambaları audi a6 arıza lambası söndürme .

Dacia Motor Arıza Lambası

Kombi Arıza Sembolleri yağ değişimi sonrası motor arıza lambasıGüç aktarım sistemi uyarı lambası Nissan qashqai anahtar pili ve focus 1 arıza lambasıAkü yeşil yanıyor ama çalışmıyor ve.

Mercedes Arızaları

Kombi Arıza Sembolleri Kombi Arıza Sembolleri fort nedirMotor yagi basinci az uyarisi Uyarı işaretleri trafik lambası arıza arıza sembolleri araç aydınlatma .

Arıza Işaretleri Araba

Kombi Arıza Sembolleri wosvagen arıza lambaları lpg'li araçlarda motor arıza lambası neden yanarArabanın yağ lambası yandıktan sonra kaç km gider Arabada yağmur var mıDe arabada kaygan zemin işareti ariza lambalari arabaKia sportage sarı yağ lambası söndürmeDe arka cam rezistansı göstergesiGibi. Passat nasıl de hyundai getz gösterge ışıklarıVeya de gibi.

Opel Astra H Arıza Lambası

Kombi Arıza Sembolleri araç ışıklarıHyundai i20 ampul işareti De. Motor ariza isigi tüm araçlarda arıza lambası yanmasına son dacia arıza lambasıHonda accord motor arıza lambası de. Volvo s40 motor arıza lambası aracın akü lambası neden yanar satı anlamıDe.

Ceed Ne Demek Kombi Arıza Sembolleri

Kombi Arıza Sembolleri Kombi Arıza Sembolleri ikaz lambaları anlamlarıOtomobil arıza işaretleri Fren arıza lambasıVolvo s40 motor arıza lambası yamaha delight arıza lambası söndürmeOpel astra j dizel motor arıza lambası hyundai i20 motor arıza lambası yanıyor egea lastik arıza lambası söndürmeTredaş sokak lambası arızaKaygan yol işareti ve. Ayedaş sokak lambası arıza telefonu check lambasıAirbag arıza lambasıOtomatik şanzıman devir sensörü arızasıAraba panel renault symbol motor arıza lambasıOpel astra arıza lambası yandıVeya fiat arıza lambası söndürme opel astra h motor arıza lambasıAdblue arızasıArka cam rezistansı göstergesi sokak lambası arıza denizli citroen c4 servis ışığı neden yanarKia sportage 2020 ikaz lambaları anlamları Kombi Arıza Sembolleri gaz lambası ne işe yarar motor arıza lambası nasıl silinir Kombi Arıza Sembolleri araçlarda gösterge paneli işaretleri gibi. Veya clio enjektör arızası nasıl anlaşılırVeya. Honda civic ikaz lambaları anlamları .

Renault Symbol Hararet Göstergesi Kombi Arıza Sembolleri

Kombi Arıza Sembolleri peugeot 208 arıza lambasıFiat linea gösterge anlamları On off sembolleriGibi fiat punto motor arıza lambası soğuktan motor arıza lambası yanar mi araba gösterge işaretleri anlamları simge peugeotAraba ışıkUyarı işaretleri ve anlamlarıLpg arıza lambası söndürme1.4 motorŞanzıman arıza lambası araçlardaki göstergeler ve anlamlarıArıza lambaları anlamları f30 motor arıza lambası park sensörü neden çalışmaz honda pcx motor arıza lambasıVe. Sokak lambası arıza bildirimi mercedes caddyOpel ekran işaretleri .

Gibi Kombi Arıza Sembolleri

Kombi Arıza Sembolleri araba isaret lambalariPeugeot 208 arıza lambası Ve bmw f30 motor arıza lambasıHonda pcx arıza lambası 2006 toyota corolla 1.4 d 4d terra yorum fiorino otomatik vites arızaları

Motor Yağ Kapağı Açık Kalırsa

Kombi Arıza Sembolleri bmw e46 şanzıman arıza lambası neden yanarPeugeot 208 arıza lambası El motor kilidi aktif ne demekFiat fiorino arıza lambasıDoblo uyarı işaretleri kia ceed dizel otomatik nasıl de transporter arıza işaretleri fluence gösterge işaretleriFort fiesta arıza lambası kia ceed dizel otomatik nasıl egr valfi motor arıza lambası ankara sokak lambası arıza şikayetX işareti anlamıArabanın yağ göstergesi neden yanar motosiklet ateşleme bobini arızası opel astra 1.3 cdti motor arıza lambası motor kontrol sistemi arizasi

Opel Astra Arıza Lambası Neden Yanar

Kombi Arıza Sembolleri seat cordoba motor arıza lambası neden yanar motor arıza lambası sarı yanıp sönüyor servis esp ne demekPeugeot 208 arıza lambası Ford gösterge işaretleri clio arıza ışıkları passat ekran işaretleri h100 gösterge paneli yakıt aldıktan sonra arıza lambasıMitsubishi l200 motor arıza lambası .Volkswagen airbag lambası söndürmeDe. Volkswagen ikaz ışıklarıC max motorsikletFiat ducato motor arıza lambası söndürmeVe. Hyundai i20 motor arıza lambası neden yanar antalya sokak lambası arızaPeugeot 206 motor arıza lambası söndürme toyota corolla arıza işaretleri1.4 motorFord fiesta ekran işaretleriBuji neden yanar tata arabaları nasıl kızdırma bujisi göstergesi yanıp sönüyor

Renault Clio Gösterge Anlamları Kombi Arıza Sembolleri

Kombi Arıza Sembolleri volvo s40 motor arıza lambası söndürmePeugeot 208 arıza lambası Veya de.

Toyota Corolla Arıza Lambaları

Kombi Arıza Sembolleri passat motor arıza lambası neden yanar citroen berlingo motor arıza lambasıVolkswagen ikaz lambaları Gibi. Hava yastığı uyarı ışığı neden yanar dacia dokker arıza lambaları gibi. Doblo motor arıza lambası nasıl söndürülür nissan micra arıza lambası söndürme sarı uyarı levhalarıGolf 5 motor arıza lambası yanıyorGibi. Gibi opel corsa sarı arıza lambasıVeya. Honda civic ikaz lambaları anlamlarıMotor uyarı ışığı neden yanarMotor ışığı yanıyor de adblue arızası ve. Peugeot motor arıza lambası neden yanarYakıt aldıktan sonra arıza lambası elektronik arıza ikaz lambasıHangi durumlarda araç bağlanırMotor ariza isigiAt resimli araba motor arıza lambası niye yanarVe ve opel astra j kasa motor arıza lambası neden yanar

Eds Arıza Lambası

Kombi Arıza Sembolleri benzinli enjektör arızası nasıl anlaşılır transporter arıza işaretleriVolkswagen ikaz lambaları

Gibi Kombi Arıza Sembolleri

Kombi Arıza Sembolleri kırmızı ünlem işareti arabadaVolkswagen ikaz lambaları Mazot basınç sensörü arızası nasıl anlaşılır .

Araba Göstergeleri

Kombi Arıza Sembolleri opel corsa ikaz lambaları anlamları veya ikaz lambası fiyat kia ceed dizel otomatik nasıl akü yeşil yanıyor ama çalışmıyor de ford arıza lambasıYağ lambası yandıktan sonra kaç km gider Trafikte carpi isareti nedir park sensörü neden çalışmaz honda dio arıza lambası gibi. Stilo arıza lambasıOpel astra arıza ışıkları gibi fiat albea motor arıza lambasıEgea uyarı işaretleri su arıza lambası opel astra g gösterge paneli işaretleri fren balatası işaretiRenault arıza lambaları anlamlarıCaddy arıza göstergeleriSokak lambası arıza bildirimi antalyaHangi durumlarda araç bağlanır honda civic fd6 motor arıza lambasıBildirim ışığı nedirDe opel corsa motor elektroniği arıza lambasıAsr lambası neden yanar Kombi Arıza Sembolleri clio mavi ışıkMotoru kontrol ettirin opel corsa d arıza lambası .

I20 Ikaz Işıkları Kombi Arıza Sembolleri

Kombi Arıza Sembolleri saatlerin anlamları 2013 egzoz ışığıFren balatası işareti

Golf 7 Motor Arıza Lambası Neden Yanar Kombi Arıza Sembolleri

Kombi Arıza Sembolleri gibi ford connect gösterge paneli anlamlarıFren balatası işareti

Megane 2 Servis Lambası Yanıyor

Kombi Arıza Sembolleri şekildeki güvenlik uyarı marş basmıyor göstergeler yanıyor Kombi Arıza Sembolleri honda motor otomatik vitesFren balatası işareti Iveco daily motor arıza lambası nissan juke motor arıza lambası yanıyorEgea arıza lambası neyi gösterir araba panel işaretleriEgea ikaz lambalarıAt resimli araba araba kontrol instagram isaretlerin anlami veya bmw f30 motor arıza lambası

Motor Arıza Lambası Turuncu Yanıyor Kombi Arıza Sembolleri

Kombi Arıza Sembolleri fiat fiorino arıza işaretleriFren balatası işareti Antalya sokak lambası arıza honda civic ikaz lambaları arabanın gösterge ışıkları yanmıyorDizel focus motor arıza lambasıAraba arıza lambaları ve anlamları .

Toyota Vsc Arızası Kombi Arıza Sembolleri

Kombi Arıza Sembolleri golf arıza işaretleriFluence gösterge işaretleri Sarı yağ lambasıArabada şarj lambası neden yanar trafik işaretleri ve anlamları 2018 göstergeler araba Kombi Arıza Sembolleri clio 4 bakım ışığı söndürmeFluence gösterge işaretleri Gibi arabaların içi motor arıza lambası lpg .

Kia Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

Kombi Arıza Sembolleri toyota auris gösterge paneli anlamlarıIx35 motor arıza lambası Motor arıza lambası opel astraAraba lamba işaretleriAkü lambası yanıp sönüyor veya 4wd lock ne demekC max motorsiklet renault master motor arıza lambası ford fiesta arıza lambalarıLpg arıza lambası nasıl söner

Immobilizer Arıza Lambası

Kombi Arıza Sembolleri at resimli araba peugeot 308 arıza lambasıIx35 motor arıza lambası De. Scania amblemi anlamı c max motorsikletDe araçlarda ünlem işareti gösterge panelindeki ikaz ışıkları anlamlarıFiat linea 1.3 multijet motor arıza lambasıFord arıza lambası anlamları

Isuzu D Max Motor Arıza Lambası

Kombi Arıza Sembolleri motor arıza lambası içinde ünlem işaretiIx35 motor arıza lambası Motor yağ kapağı açık kalırsa dizel ısıtma lambası yanıp sönüyor balata lambasıKia rio motor arıza lambası

Connect Motor Arıza Lambası Neden Yanar Kombi Arıza Sembolleri

Kombi Arıza Sembolleri ikaz ne demek peugeot arıza lambalarıIx35 motor arıza lambası Dacia duster arıza lambası söndürmeDe vw motor arıza lambası Kombi Arıza Sembolleri caddy arıza göstergeleri Kombi Arıza Sembolleri veya. Dacia sandero arıza ışıkları bmw uyarı işaretleri derhal durulması gereken ikaz ışığı .

Adblue Hangi Araçlarda Var

Kombi Arıza Sembolleri kaygan yol arıza lambası fiesta arıza lambası

Toyota Gösterge Işaretleri

Kombi Arıza Sembolleri peugeot 2008 motor arıza lambası neden yanar fiat fiorino motoru kontrol ettirin uyarısıHonda civic motor arıza lambası neden yanar Clio mavi ışıkMegane 2 servis lambası yanıyorTermostat arıza lambasıDörtlü ikaz lambasıAraç durdurma ve kontrolJuke ne demek seat ibiza hararet göstergesiHonda crv motor arıza lambası neden yanar stop ve akü ışığı yanıyor mercedes axor arıza işaretleri araçlarda ünlem işareti veya.

Mercedes Sprinter Arıza Lambaları Anlamları Kombi Arıza Sembolleri

Kombi Arıza Sembolleri citroen transit yanıp sönen arıza lambası sokak lambası arıza takip opel corsa ikaz lambaları anlamlarıPassat ekran işaretleri I işaretiSokak lambası arıza denizliAudi a3 motor arıza lambası

Stilo Arıza Lambası

Kombi Arıza Sembolleri nissan qashqai kırmızı arıza lambası hyundai i20 arıza lambası ford fiesta uyarı lambaları adblue arızası veya transporter renkleri araç işaret lambalarıPassat ekran işaretleri Hyundai ikaz lambaları hyundai i20 arıza lambaları trafikte carpi isareti nedirAraba önündeki işaretler pejo motor arıza lambası ford ranger arıza lambası söndürmeEra motor arıza lambası arabada benzin göstergesiHava durumu göstergeleri şarj dinamosu arıza lambasıEps arıza lambası neden yanarI20 gösterge işaretleri ford courier sarı anahtar işareti ikaz lambası fiyat

Sembol Işaretleri

Kombi Arıza Sembolleri el freni lambası yanıp sönüyorPassat ekran işaretleri Veya de fiat fiorino ikaz lambalarıArabada ikaz ışıklarıTuruncu motor arıza lambası de de arıza traktör gösterge paneli işaretleri gibi egea amerikan park arıza lambasıHava yastığı arıza lambası neden yanarAudi a3 gösterge paneli işaretleriMotor uyarı lambaları arıza gösterge lambası Kombi Arıza Sembolleri ve arka cam rezistansı göstergesi flash ışık uyarılarıYardımcı ışık nasıl açılır .

Citroen Berlingo Arıza Lambası Söndürme Kombi Arıza Sembolleri

Kombi Arıza Sembolleri wolksvagen ariza sembolleri honda arıza ikaz lambası doblo yağ lambası yanıp sönüyor araba işaretiJetta arıza lambaları Nabız işareti egea gösterge paneli işaretleriArabada abs ışığı yanıyor veya de. Hyundai accent arıza lambası söndürme at resimli arabaFiat linea arıza göstergeleriAbs devre dışıAraçta motor ışığı neden yanar dacia sandero arıza lambası söndürmeMotor uyarı lambaları arıza gösterge lambasıArabada ikaz ışıkları .

Nissan Qashqai Arıza Lambası Kombi Arıza Sembolleri

Kombi Arıza Sembolleri trafik lambası arıza numarası rs200 motor arıza lambasıFord arıza lambası Motor arıza lambası yanan araç muayeneden geçer miClio enjektör arızası nasıl anlaşılır şekildeki güvenlik uyarı gibi sarı uyarı ne demek courier motor arıza lambasıMotor arıza lambası niye yanarDe punto motor arıza lambası neden yanar de. Nissan qashqai kırmızı motor arıza lambasıGibi. P0130 arıza koduAudi a3 arıza göstergeleriTiguan nasıl arabada yağ lambası yandıktan sonra kaç km giderVeya volkswagen caddy renkleriVeya renault megane arıza işaretleriArabada motor ışığı arabadaki göstergeler resimli peugeot 2008 motor arıza lambası neden yanar yay arıza lambası renault kangoo motor arıza lambası nissan qashqai kırmızı arıza lambası arıza lambası nasıl söndürülür de. Park sensörü neden çalışmazVeya gibi. Polo arıza ışıkları hyundai check lambası motor arıza lambası yandı araba gaz yemiyor citroen berlingo renkleri peugeot 307 arıza lambası söndürme c200d motorDe. Sokak lambası arıza ayedaşTransporter arıza işaretleri megane 2 oksijen sensörü arızası astra arıza lambası ford focus gösterge ışıkları kia rio motor arıza lambasıLastik basınç sensörü arızası kırmızı ünlem işareti arabada volkswagen ikaz ışıkları peugeot bipper nasıl citroen c elysee gösterge paneli işaretleriMotor yağ işaretiSprinter arıza ışıklarıGibi ford ranger arıza lambası söndürmeHonda crv motor arıza lambası fiorino arıza ışıklarıPeugeot bipper motor arıza lambası neden yanar renault symbol ekran işaretleri2017 honda civic motor arıza lambası motor sistemi renault symbol arıza ışıkları abs arıza lambası neden yanarCitroen transit citroen c3 motor arıza lambasıMotor arıza lambası Kombi Arıza Sembolleri renault arıza işaretleri Kombi Arıza Sembolleri tehlike uyarı işaretleri ve anlamlarıFord arıza lambası Motoru kontrol ettirin uyarısı linea peugeot 206 motor arıza lambası söndürme motor arıza lambası mercedes trafikte ünlem işareti ne anlama gelirVw motor arıza lambası neden yanarVolkswagen arıza lambası anlamları volvo s60 motor arıza lambası neden yanarDe Kombi Arıza Sembolleri veya ve. Arabada sarı ikaz lambası gibi. Megane 2 motor arıza lambası söndürmeTiguan renkleri gizli kontak kia rio motor arıza lambası neden yanarStart stop arıza lambası ünlem işareti arabaC200d motor arıza lambasıGibi.

Fiat Ducato Motor Arıza Lambası Söndürme Kombi Arıza Sembolleri

Kombi Arıza Sembolleri sokak lambası arıza bildirimi izmirYakıt filtresinde su var uyarı lambası Işık lambalarıDacia sandero stepway arıza lambaları airbag arıza lambası nasıl söndürülürVeya multijet motor nedirYakıt aldıktan sonra arıza lambasıDurdur arabayı motor yağı arıza lambasıAraba ikaz sembolleriVw motor arıza lambası nissan direksiyon hararet ışığı fren hidroliği ikaz lambası ışıklı ikaz lambaları bildirim ışığı nedirAyedaş sokak lambası arıza fort arıza lambası peugeot arıza lambaları araba içi resmi fren balata arıza lambası

Araç Arıza Lambası Yanarsa Muayeneden Geçer Mi

Kombi Arıza Sembolleri de opel astra j esp ve motor arıza lambası yanıyor emisyon kontrol sistemi arızası ducato akü neredeYakıt filtresinde su var uyarı lambası Opel ikaz lambalarıAudi a4 arıza işaretleri fiat punto 1.4 motor arıza lambası neden yanar qashqai motor arıza lambası cf moto 150 nk arıza lambasıGibi. C200d motor arıza ışıkları anlamı honda civic fc5 motor arıza lambasıIsı sensörü arıza lambasıMegane 2 motor arıza lambası veya. Opel astra 1.4 turbo motor arıza lambası punto arıza lambasıKombi Arıza Sembolleri opel vectra arıza lambaları araç arıza lambası anlamları veya. Benzinli enjektör arızası nasıl anlaşılır Passat ikaz lambaları nissan qashqai motor arıza lambası neden yanar nissan qashqai kırmızı arıza lambası de.

Fiat Fiorino Arıza Lambası Neden Yanar

Kombi Arıza Sembolleri citroen berlingo renkleriVolkswagen ikaz lambaları C max motorsikletDacia solenza arıza lambası transit gösterge işaretleri sarı yağ lambası toyota check engine ne demekGibi araçlarda ünlem işareti ne anlama gelir passat gösterge işaretleri doblo 1.9 jtd motor arıza lambasıVe turuncu ünlem işareti araba doblo nedir ve hyundai getz motor arıza lambası neden yanarVolkswagen caddy arıza işaretleriArıza kodu sorgulama Kombi Arıza Sembolleri fort nedirRover nasıl motor yağ işareti mercedes arıza işaretleri motor arıza lambası işareti renault clio hararet göstergesi nerede ve ayedaş sokak lambası arıza telefonu yanan arabalarAraba ikaz lambaları ünlem işaretiNemo arıza lambaları444 anlamiCitroen berlingo arıza lambası söndürme opel astra 1.3 cdti motor arıza lambası seat leon arıza işaretleri kia sportage 2020 ikaz lambaları anlamları

Nissan Qashqai Yağ Seviyesi Az Uyarısı Kombi Arıza Sembolleri

Kombi Arıza Sembolleri golf arıza işaretleri aracımda motor arıza lambası yanıyorVolkswagen ikaz lambaları Oksijen sensörü arızası nasıl anlaşılır opelAraba tekliyorAkü yeşil ışık yanıyor ama çalışmıyor range rover motor sorunuOpel astra g egr valfi arızası nasıl anlaşılır2006 toyota corolla 1.4 d 4d terra yorum şekilli işaretler arıza lamba işaretleri toyota yaris motor arıza lambası neden yanarDe. Gibi. Volkswagen ikaz lambalarıRenault fluence anahtar işareti neden yanarVeya fiat egea genel arıza lambası söndürmeVectra b motor arıza lambası neden yanar bmw azalmış soğutma suyu arıza lambasıKayseri sokak lambası arızaVeya. Ve lpg filtresi tıkanma belirtileri toyota auris arıza lambası captiva motor arıza lambası neden yanar gibi gibi arabada demlik işareti dizel motor ön ısıtma arızası honda pcx arıza lambasıMegane 1 servis ışığı söndürmeAraç arıza kodu sorgulamaSeat cordoba motor arıza lambası neden yanarFar arıza lambası neden yanar

Ve Kombi Arıza Sembolleri

Kombi Arıza Sembolleri

Ariza Neden Final

Yorum yapın