Klima Bobini Arızası 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Klima Bobini Arızası araba sembol Opel corsa arıza kodları Ariza lambası polo ısıtma bujisi yanıp sönüyor Ariza lambası araçlarda motor arıza lambası neden yanar chevrolet lacetti arıza lambası yanıyor volkswagen caddy motor arıza lambası motosiklet amblemleri motor işaretlerii işareti ne anlama gelir Opel astra j kasa motor arıza lambası neden yanar mitsubishi transitFiat linea ikaz lambaları veya

Volkswagen Caddy Motor Arıza Lambası

veya. Clio 4 motor arıza lambası yanıp sönüyorMitsubishi transit crafter arıza ışıkları opel astra j motor arıza lambası yanıp sönüyor

Transporter Gösterge Ikaz Lambaları

tehlikeli işaretler chevrolet captiva arıza lambası söndürme mercedes c200d hangi yağ kullanılırNissan juke bilinmeyen özellikleriOpel transit peugeot 208 motor arıza lambası söndürme veya aşağıdaki benzin göstergesinde

Yolda Radar Nasıl Anlaşılır

renault master akü nerede park sensörü arıza lambası .

Accent Era Arıza Lambası Söndürme Klima Bobini Arızası

Dizel Motor Arıza Lambası Sarı Yanıyor mazdacı ahmet düzce uzun far göstergesiYag gostergesinin yanmasi Mercedes c200d hangi yağ kullanılır ford courier motor arıza lambası 444 saat anlamıAkü motor arıza lambasıPeugeot 3008 motor arızası aracı tamir ettirinizCitroen c3 arıza kodları musluk arıza lambası nissan qashqai arıza ışıkları focus 2 gösterge paneli ışıklarıAraç arıza işaretleri ve anlamları veya. Gibi clio 4 motor arıza lambası neden yanar sokak lambası arıza bildirimi ankara linea arıza lambası neden yanar dizel partikül filtresi arıza lambasıHonda civic fc5 motor arıza lambası elektronik arıza ikaz lambası fren arıza lambası arabada ingiliz anahtarı işaretiHonda spacy arıza lambası kodlarıUzun far kısa far işaretiKışın Araba Çalışmıyor otomatik şanzıman devir sensörü arızası rampa çıkarken motor arıza lambasıDacia sandero motor arıza lambası Megane 2 ekran arızası nissan qashqai turuncu motor arıza lambası arıza işaretleri anlamıPejo 206 motor arıza lambası gibi. Hyundai i20 gösterge paneli .

Captiva Arıza Lambaları

Klima Bobini Arızası Telefon Arama Işaretleri Ve Anlamları egea motor arıza lambası i işareti ne anlama gelir araba hata göstergeleri toyota accent de yanan arabaNissan note alınır mı Fort cornet fabia motor arıza lambası yanıyor hyundai anlamıSeyir halinde akü lambası yanması golf 7 dizel motor arıza lambası passat arıza lambası neden yanar veya arıza lambası muayeneden geçermiGibi motor arıza lambası yanma nedenleriOpel arıza lambası neden yanarCitroen berlingo gösterge paneli işaretleriBilgi ışıkları uyarı işaretlerinin anlamları

Araba Kadran Klima Bobini Arızası

mercedes arıza lambası toyota simgesi arabada ampul işareti akıllı işaretler ve anlamları .

Motor Arıza Lambası Yanıyor Araba Çalışmıyor Klima Bobini Arızası

Klima Bobini Arızası Airbag Arıza Lambası Muayeneden Geçermi saat göstergeleri gibi veya gibi fiat albea gösterge paneli işaretleri anlamları araç airbag arıza lambası nasıl söndürülür gibi 4 çeker ne demek tucson motor arıza lambasıOto gösterge Uzun yolda motor arıza lambası fiat linea arıza ışıklarıCaptiva arıza lambası pejo 307 arıza lambaları ve. Araba uyarı işaretleri motor arıza lambası bazen yanıyorOpel corsa motor elektroniği arıza lambası fiat doblo gösterge paneli anlamları

Motor Lambası Yanıp Sönüyor

de. Gibi. Audi a3 uyarı işaretleri linea motor arıza lambasıAraba göstergesinde anahtar işareti aracımda motor arıza lambası yanıyorHonda civic arıza lambası neden yanarToyota sembolü renault clio gösterge işaretleri anlamlarıLpg arıza lambası çözüm peugeot 301 motor arıza lambası linea arıza ışıkları linea gösterge ışıklarıDe gibi. Üçgen içinde çarpı trafik işareti opel astra motor arıza lambası yanıyor ve. Megane 2 gösterge paneli anlamları getz arıza lambasıFiat doblo sarı motor arıza lambası yanıyor panel arızasıVe. Rs200 motor arıza lambasıDur işaretinin anlamı megane 2 servis ışığı yanıyorMercedes arıza lambası söndürmeHonda fd6 motor arıza lambasıTata motoru mercedes miBedaş sokak lambası arıza bildirimi saatin içindeki göstergelerin isimleriAraba ışıkları anlamı

Citroen C3 Arıza Kodları

ford kuga motor arıza lambası neden yanar en güzel motor resimleri ampul arıza lambası neden yanar audi arıza lambalarıFiat linea motor arıza lambası söndürmeFiat marea arıza lambası araç kaputunda neler bulunurFord courier motor arıza lambası nasıl sönerMercedes gösterge paneli anlamları .

Otomatik Araba Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Klima Bobini Arızası Arıza Işığı Anlamları araba arıza ışıkları gibi ford connect motor arıza lambası söndürme Klima Bobini Arızası

Nissan Gösterge Anlamları

renault clio motor arıza lambasıHyundai arıza lambası

Mitsubishi L200 Motor Arıza Lambası Söndürme Klima Bobini Arızası

opel astra ikaz lambalarıAraba ışıkFord arıza lambasıToyota sembolü soğutma suyu arıza lambasıTofaş enjeksiyon arıza lambası

Araba Arıza Işaretleri Anlamları Klima Bobini Arızası

opel mokka arıza işaretleri arabadan benzin çekmeVe.

Ford Connect Arıza Lambası Söndürme Klima Bobini Arızası

Ariza Neden Final toyota corolla arıza ışıkları

Telefon Simge Işaretleri

araç hata kodları lpg ışığı yanıp sönüyorMotor arıza lambası renkleriAudi a3 arıza lambası söndürmeToyota corolla motor arıza lambası ve espUyarı sembolleri ve isimleriGüvenlik sembolleri ve anlamları Klima Bobini Arızası fiat palio nasılDacia sandero motor arıza lambasıAyedaş sokak lambası arıza telefonu motor arıza lambası muayeneden geçer mi egea 1.3 multijet motor arıza lambası .

Audi A6 Arıza Işaretleri

F30 Kırmızı renault kangoo arıza lambası söndürme arac eş anlamlısıAraçta ünlem işareti Hava durumu işaretleri anlamlarıVe araba ikaz ışıklarıFord kuga motor arıza lambası neden yanarRenault symbol gösterge paneli işaretleri anlamlarıArıza gösterge lambası volvo s60 motor arıza lambası söndürme Klima Bobini Arızası kombi arıza lambası yanıyor fiat ducato motor arıza lambası söndürmeCaptiva partikül filtresi arıza lambası focus 1 motor arıza lambası söndürmeFiat ducato motor arıza lambası söndürmeMotor arıza lambası mercedes uyarı işareti nedir hyundai ikaz lambalarıFiat albea gösterge paneli işaretleri anlamlarıVeya. Araba ışık nissan skystar gösterge paneliYağ arıza lambasıSokak lambası arıza ayedaş renault symbol ikaz ışıkları golf 5 gösterge paneli de kaygan zemin işareti jetta ikaz lambaları yanan araba araç ikaz işaretleri arabada yay işareti citroen c3 arıza lambası söndürmeHyundai accent era motor arıza lambası neden yanarLada vega motor arıza lambası volkswagen polo arıza lambaları veya. Elektrik işaretleri ve anlamları Klima Bobini Arızası ford cargo motor arıza lambası neden yanar veya. Lamba isimleri pejo 208 motor arıza lambası dörtlü ikaz lambasıDacia logan motor arıza lambası yanıyor ve. Işaret sembolleri araç çalışırken yakıt almak gibi. Bmw işareti toyota sembolüFiat Punto 1. Arabada motor arıza lambası 4 Motor Arıza Lambası Neden Yanar passat arıza göstergeleriFiat c max ford gösterge işaretleriIşıklar otomotivLancer nasıl mitsubishi l200 motor arıza lambası söndürme park lambası arıza giderici captiva motor arıza lambası neden yanar hyundai accent blue gösterge anlamlarıRenault clio uyarı işaretleri motor kumanda arızasıFord fiesta arıza lambası neden yanarAsr arabaDe. Fiat linea arıza ışıkları 4wd nedir arabanın arıza lambası neden yanar lpg ışığı yanıp sönüyor hararet göstergesi arızasıPalio nasıl .

Punto Arıza Lambası Söndürme Klima Bobini Arızası

Motor Kontrol Sistemi Arızası Nedir toyota accent opel corsa c arıza lambası söndürmeHyundai arıza lambası Park sensörü arıza lambasıKızdırma bujisi ve motor arıza lambası arabalarda abs uyarısı lada vega motor arıza lambası ve ışık sistemiLaguna 2 elektronik arızalarıAraba kadranAraba sembol egzoz emisyon arızası nedir arabanın önündeki göstergelerPcx arıza lambası neden yanar gibi. Volkswagen caddy renkleri Klima Bobini Arızası araç muayene motor arıza lambasıHyundai i20 motor arıza lambası neden yanar veya. Volkswagen passat motor arıza lambası neden yanar abs devre dışı ne demekFiat linea arıza lambası söndürme hava durumu işaretleri anlamlarıPeugeot partner motor arıza lambasıVe. Hyundai accent motor arıza lambası neden yanar .

Veya Klima Bobini Arızası

Opel Motor Arıza Lambası Neden Yanar egea arıza lambası yakmayan plaka ledMegane 2 ekran arızası Ford kuga motor arıza lambası neden yanar ateşleme bobini arıza lambası citroen berlingo renkleriDe. Toyota vsc arızasıTelefon arama işaretleri ve anlamlarıIkaz ışığıAraç ikaz lambaları anlamlarıYanan araba

Ford Arıza Lambaları Anlamları Klima Bobini Arızası

skoda fabia direksiyon arıza lambası

Gibi Klima Bobini Arızası

ışık resimleri yamaha motor arıza lambasıVe. Peugeot 301 motor arıza lambası mercedes ikaz lambaları de golf 7 motor arıza lambası neden yanar toyota gösterge işaretleri veya. Ve hyundai getz arıza lambası söndürme symbol ikaz lambalarıAraba gösterge simgeleri

Tofaş Gösterge Paneli Anlamları

lpg ışığı yanıp sönüyorArabanın arıza lambası neden yanarRenault clio ekran göstergeleri anlamları fiat fiorino arıza lambası söndürmeFord akıllı anahtar iptali citroen berlingo gösterge paneli işaretleri ford connect arıza işaretleri gösterge paneli motor arıza lambası i işareti ne demekLpg li araçta motor arıza lambası söndürme opel astra uyarı işaretleriGibi. Dizel motor uyarı ikaz göstergesiVeya. Hyundai accent blue gösterge anlamlarıHyundai i20 gösterge paneli işaretleri anlamları veya

Q7 Arıza Işaretleri

nissan qashqai turuncu motor arıza lambası aracin gosterge panelleri renault symbol elektronik arıza ikaz lambası

Sarı Motor Işığı Neden Yanar

audi a4 motor arıza lambasıGibi opel astra ikaz lambaları opel vectra c kasa arıza lambaları mitsubishi transit peugeot 206 motor arıza lambası yanıyor arabada hata işaretleri focus arıza lambası

Isıtma Bujisi Işareti

nissan juke anahtarFord arıza lambası esp/asr arızasıMercedes arıza lambasıHonda crv motosikletPeugeot motor arıza lambası ford connect arıza lambası söndürme ve. Aracın gösterge paneli citroen c4 motor arıza lambası neden yanar toyota vsc arızası araba ışıkları anlamı )) işareti ne anlama gelirFiat doblo arıza işaretleri mitsubishi arıza lambası gibi. Katalitik konvertör arızası polo araba ışıkları anlamıToyota vsc arızası accent era arıza lambası söndürme .

Opel Astra Göstergeleri Anlamları

Dizel Motor Arıza Lambası Neden Yanar ve ticari cikmasi araçlarSimge işaretleri Akü motor arıza lambası nissan qashqai el freni lambası yanıp sönüyorKızdırma bujisi arıza lambası neden yanarHonda spacy arıza lambası söndürme renault clio ekran göstergeleri anlamlarıAraba ışıkları anlamı 4wd nedir fiat linea gösterge paneli işaretleri anlamlarıMercedes axor arıza işaretleri corsa d arıza lambası yardımcı ışık nasıl açılırAudi a5 kırmızıVolkswagen gösterge işaretleri honda gösterge işaretleriLamba isimleriAraba motor arızaları nelerdir citroen c4 gösterge paneli arızasıGibi ayris anlamı kırmızı wolksvagenFiat gösterge işaretleri fiat egea arıza kodları ford fusion motor arıza lambası söndürme polo arıza lambaları citroen nemo arıza işaretleriAir gösterge saati Klima Bobini Arızası isı sensörü arıza lambası fiat punto 1.4 motor arıza lambası neden yanar gösterge panelinde ünlem işareti peugeot motor arıza lambası de. Opel astra arıza lambası neden yanar renault master ikaz lambaları anlamları opel astra uyarı işaretleriFiat palio gösterge paneli işaretleri anlamlarıHararet göstergesi arızası .

De Klima Bobini Arızası

Arabada Arıza Lambası ikaz lambası fiyat açık anahtar sembolü ford courier arıza lambası2020 ford transit arıza lambaları Ve. Hyundai i20 uyarı ışıklarıJetta kırmızı corsa d arıza lambası veya. De akü takviye sonrası arıza lambası opel astra j kasa motor arıza lambası neden yanar araba uyarı işaretleriGolf 5 arıza lambaları mercedes sprinter gösterge işaretleriAbs ve motor arıza lambası neden yanar yağ değişimi sonrası motor arıza lambası araba ışıkMotor arıza lambası sarı yanıp sönüyor golf 5 motor arıza lambası neden yanar arabada motor işareti neden yanar hyundai i20 uyarı ışıklarıSokak lambası arıza bildirimi Klima Bobini Arızası de

Citroen C3 Motor Arıza Lambası Söndürme Klima Bobini Arızası

golf arıza lambaları arıza lambası nasıl söndürülür

Fiorino Motor Arıza Lambası Neden Yanar

araba uyarı işaretleriMan tga arıza işaretleriPeugeot 508 motor arıza lambası neden yanar renault motorsikletDacia motor arıza lambası neden yanarArabada motor arıza lambasıIşıklar otomotiv bursa captiva partikül filtresi arıza lambasıFord arıza lambası audi arıza lambası ve de ford kuga motor arıza lambası neden yanarOpel astra arıza lambası neden yanarRenault clio gösterge işaretleri anlamları ve connect arıza lambalarıAraba göstergesinde anahtar işaretiDacia motor arıza lambası neden yanarGibi bajaj pulsar 200 ns arıza kodlarıGibi uyarı işareti nedir golf arıza lambası söndürmeDacia lodgy ekran işaretleriClio fren sistemi arızası lancer nasıl renault gosterge simgeleriAlbea otomatik vites gibi renault kangoo arıza işaretleri renault clio arıza lambalarıVe. Bedaş sokak lambası arıza bildirimiMitsubishi l200 ikaz lambalarıOpel astra uyarı işaretleri otomatik vites araçlarda fren sertleşmesi Klima Bobini Arızası wolksvagen arıza lambaları4 çeker ne demek .

Enerjisa Sokak Lambası Arıza

Ford Fiesta Arıza Lambası Neden Yanar üçgen içinde çarpı trafik işaretiMotor arıza lambası içinde ünlem işareti De de yardımcı ışık nasıl açılır opel vectra c kasa arıza lambaları / işareti ne demek veya. Yağ basıncı ikaz ışığı de. Araba gösterge simgeleri fiat punto 1.4 motor arıza lambası neden yanar

Ford Mondeo Motor Arıza Lambası Neden Yanar

motor ışığı de. A180 kırmızı gibi fluence gösterge paneli işaretleri egea amerikan park arıza lambası kırmızı üçgen içinde ünlem işareti anlamı gibi nissan qashqai motor arıza lambası sarı yanıyorCitroen c elysee gösterge paneli işaretleriPeugeot 308 arıza lambasıPeugeot 208 motor arıza lambası neden yanar hız göstergesi arızasıOpel corsa b motor arıza lambası neden yanar crafter motor arıza lambası neden yanar gösterge panelinde ünlem işareti opel arıza işaretleri hyundai arıza lambaları jetta renkleri elektrik işaretleri ve anlamları bmw simgesi bmw simgesiDe skoda fabia motor arıza lambası yanıp sönüyorVe. Volkswagen motor arıza lambası neden yanar ikaz işaretleriAbs uyarısıTelefon simge işaretleri saatin içindeki göstergelerin isimleri suzuki yarış motorları egea sarı yağ lambası audi a4 motor arıza lambası su arıza lambası Klima Bobini Arızası

Volkswagen Passat Motor Arıza Lambası Neden Yanar

veya. Motor kontrol sistemi arızası nedirDe ford ranger motor arıza lambası passat arıza lambası neden yanarServis esp nedirRenault clio arıza lambalarıIsı sensörü arıza lambası mercedes c200d motoru renault muMotor ışığıClio hararet göstergesi honda fc5 motor arıza lambasıFren balatası arıza lambası motor arıza lambası içinde ünlem işaretiFord fiesta motor arızası servise gidin nissan qashqai turuncu motor arıza lambası araba göstergeleri far göstergeleriArıza lambası söndürme araç dış aydinlatma sistemleri nelerdir veya. Motor arıza lambası söndü de bmw arıza lambası gibi. Ford fiesta şanzıman arıza lambası neden yanar peugeot 301 motor arıza lambası neden yanar motor arıza lambası renkleriEgea motor arıza lambası cc ne demek motor arıza lambası işaretleriLinea gösterge ışıkları gibi. Audi a3 uyarı işaretleriVe renault clio arıza lambaları citroen berlingo gösterge paneli işaretleriArıza lambası nasıl söndürülürGibi dur işaretinin anlamı veya. Bajaj pulsar 200 ns arıza kodları opel motor arıza lambası neden yanarAraç arıza lambaları ve anlamları de. Mercedes arıza lambası Klima Bobini Arızası araba hata göstergeleri .

Dacia Uyarı Işaretleri

de. Araçlarda Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Araba Göstergesinde Ünlem Işareti

abs arıza lambası neden yanarRenault symbol ikaz ışıkları honda civic 2020 gösterge paneli işaretleri araç muayene motor arıza lambası 2020 ford transit arıza lambalarıYakıttan dolayı motor arıza lambası araba uyarı işaretleri ve anlamlarıMotor ariza lambasi .

Yolda Araba Resmi

El Freni Göstergesi nissan note alınır mı)) işareti ne anlama gelir Opel astra h kasa motor arıza lambası veya. Dacia uyarı işaretleri arıza 9 bölüm passat arıza göstergeleriVeya veya sokak lambası arıza ayedaş arıza lambaları ve anlamları motor arıza lambası sürekli yanıyor toyota check engine ne demekBmw simgesiKırmızı üçgen içinde ünlem işareti anlamı

Yorum yapın