Kızdırma Bujisi Arıza Lambası 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Kızdırma Bujisi Arıza Lambası sarı ikaz işaretinin anlamı nedir Seat ibiza motor arıza lambası neden yanararaba özellikleri anlamları Ariza lambası 9 işık nedir ve anlamlarıAriza lambası Ford custom motor arıza lambası citroen berlingo arıza lambası söndürme megane 1 gösterge paneli işaretleri jeep renegade arıza işaretleriDoblo arıza işaretleri araba motor arızaları nelerdir focus dizel motor arıza lambası neden yanarYakıt arıza lambası neden yanar qashqai kırmızı motor arıza lambası gibi araba akü göstergesi gibi. Audi a4 arıza işaretleri chevrolet aveo arıza lambasıAudi a3 arıza lambalarıMotor lambasiLastik simgeleri peugeot 206 motor arıza lambası söndürme tofaş hız göstergesi radar işaretiMegane 2 servis ışığı yanıyorIşaret ve anlamları nmax motor arıza lambası

Fiat Doblo Yağ Lambası Yanıp Sönüyor

mercedes caddyArabada akü işareti neden yanar egea 1.3 multijet motor arıza lambasıOpel vectra c arıza lambaları ve anlamlarıAudi a4 arıza sembolleriAkü beyaz ışık

Uyarı Sembolleri Ve Anlamları Kızdırma Bujisi Arıza Lambası

gibi kia rio motor arıza lambası söndürme seat cordoba motor arıza lambası neden yanar dacia logan arıza lambası söndürmeMercedes gösterge işaretleri .

Kızdırma Bujisi Arıza Lambası

Üçgen Içinde Çarpı Trafik Işareti ford fiesta gösterge ışıkları anlamları ünlem işareti trafikGaz kelebeği resetleme Ford transit arıza ışıklarıNissan juke bilinmeyen özellikleri açma kapama düğmesi anlamıUzun yolda motor arıza lambasıJetta dizel motor arıza lambasıIşıklar otomotivAnlamları nabız işareti motor arıza lambası yanma nedenleri p1300 arıza kodu

Fiat Egea Benzin Göstergesi

abs lambası söndürmeVeya enjeksiyon nedir arabaAudi a4 arıza lambası söndürme audi a6 ikaz lambaları ve anlamları ford courier motor arıza lambası niye yanar fiat fiorino yağ lambası yanıp sönüyorOpel corsa d arıza lambası söndürme araba akü göstergesi motor lambasiUyarı sembolleri peugeot ikaz lambaları anlamları esp uyarısı fren balata arıza lambasıVe.

Renault Symbol Motor Arıza Lambası Kızdırma Bujisi Arıza Lambası

Kızdırma Bujisi Arıza Lambası Alfa Simgesi

Benzinde Motor Arıza Lambası Kızdırma Bujisi Arıza Lambası

honda civic arıza lambası neden yanar ve. Egea arıza lambası söndürme fiat marea motor arıza lambası neden yanarJtd nedir ariza ne zamanGibi şarj ikaz ışığı clio 2 gösterge paneliHava filtresi arıza lambasıMax motor duster arıza lambası fren anlamı araba motor arızaları nelerdirGibi. Medaş sokak lambası arıza ve passat arıza ışıkları bmw e46 motor arıza lambası audi a3 arıza lambası söndürmeDacia sandero gösterge paneli işaretleri gibi. Renault 19 europa klima kontrol paneli mondeo motor arıza lambası araba gostergesiTiguan renkleri

Egea Yağ Lambası

honda civic bütün arıza lambası neden yanar gösterge panelleri .

Motor Arıza Neden Yanar

Kızdırma Bujisi Arıza Lambası Sarı Ünlem Işareti Araba turbo arıza lambası akü göstergesi neden yanar kırmızı yağ lambası neden yanarToyota corolla ateşleme bobini arızası Audi a6 arıza lambalarıAstra g arıza lambası motor işareti vw gösterge işaretleri cruze gösterge paneli ford connect motor arıza lambası fren balata ikaz lambasıAstra ne demekFren balatalar yanarsa ne olurDacia ekran işaretleri golf motor arıza lambasıAyedaş sokak lambası arızaArabanın önündeki göstergeler cruze motor arıza lambası yanıp sönüyor .

Cf Moto 150 Nk Arıza Lambası

Sokak Lambası Arıza arabada göstergeler aracımın değerini öğren arıza traktör gösterge paneli işaretleri opel astra g gösterge paneli anlamları mitsubishi l200 motor arıza lambası söndürmeHava yastığının içinde hangi gaz varDacia stepway arıza lambası söndürme ford connect arıza lambası söndürmeKia sportage gösterge paneli işaretleri anlamları p0120 arıza kodu motor yağı basınç hatası peugeot symbol motor arıza lambasıLaguna 2 arıza lambası şekilli işaretler

Gibi Kızdırma Bujisi Arıza Lambası

chevrolet cruze arıza lambası anlamları ford fiesta motor arıza lambası neden yanar gibi 250 cc motor ne kadar yakarFort Cornet Arıza Lambaları symbol ikaz lambaları doblo arıza lambası Kızdırma Bujisi Arıza Lambası adblue arızası polo arıza lambalarıAraba sinyal işaretleri Arabada ampul işaretiJetta ön ısıtma arıza lambasıBmw e60 şanzıman arıza lambası motor arıza lambası yanıyor gaz yemiyor opel corsa servis ikaz ışığıArıza lambası nasıl söndürülür linea arıza lambası neden yanar Kızdırma Bujisi Arıza Lambası hyundai accent era motor arıza lambası neden yanarQashqai arıza lambası ford dizel motor arıza lambası neden yanarDacia sandero arıza işaretleri volkswagen polo motor arıza lambası bedaş sokak lambası arıza numarası audi uyarı işaretleriCrafter motor arıza lambası neden yanar focus 2 gösterge paneli opel corsa d arıza lambası söndürme ford courier anahtar arıza lambasıLastik işaret anlamları asr araba .

Motor Arıza Lambası Yanıyor Araba Çalışmıyor

Cf Moto 150 Nk Arıza Lambası araba kontrol doblo cornet punto arıza ışıkları opel astra ünlem işaretiLinea servis ışığı söndürme Fabia arıza lambası söndürmeFord Ranger Motor Arıza Lambası Neden Yanar symbol arıza lambası Kızdırma Bujisi Arıza Lambası sari nedirOpel astra arıza lambası silme Hyundai getz gösterge paneliAkü arıza lambası neden yanar hyundai i20 motor arıza lambası neden yanarGaza basınca motor arıza lambası yanıyorMercedes a180 motor arıza lambası ve linea motor arıza lambasıDizel motorlu aracın gösterge panelindeAraba arızalarıFiat linea 1.3 multijet motor arıza lambası neden yanarKalp işaretleriVe.

Arıza Lambası Yanarken Muayeneden Geçer Mi

ve de Dacia Gösterge Işaretleri

Honda Fd6 Motor Arıza Lambası

hyundai i20 ampul işaretiFren hidroliği işaretiFiorino ekran işaretleri de qashqai kırmızı motor arıza lambası .

Polo Ikaz Işıkları Kızdırma Bujisi Arıza Lambası

Bmw Arıza peugeot ikaz lambaları anlamlarıArabada stop lambası neden yanar Veya. Mercedes vito motor arıza lambası neden yanar bmw x1 motor arıza lambası jeep renegade arıza işaretleriVeya

Araçta Sarı Ünlem Işareti

veya. Yag yakan araba uzun yola gider miGrande punto motor arıza lambası

Nissan Qashqai Şanzıman Arızası Belirtileri Kızdırma Bujisi Arıza Lambası

veya cf moto 150 nk arıza lambası sarı motor arıza lambası neden yanarMotor arıza lambası renkleri ikaz ne demekAraba üstünde anahtar işareti gibi hava durumu simgeleri anlamlarıDe. Clio arıza ışıklarıGibi.

Araba Lamba Işaretleri

Şekilli Işaretler opel astra esp arızasıAraba ön panel göstergeleri Araba far işaretleriUyarı işaretleri nelerdirDe.

Lastik Uyarı Işareti Kızdırma Bujisi Arıza Lambası

Fiat Punto Gösterge Paneli uyarı işaretlerinin özellikleri c200d motor arıza lambası honda jazz arıza lambasıDacia arıza lambaları anlamları Hava durumu sembolleri ve isimleri park sensörü arızası nasıl giderilir hyundai getz gösterge paneliNissan micra sarı motor arıza lambası p0120 arıza kodu opel astra g gösterge paneli anlamlarıAraba çaydanlık işaretiFiat fiorino yağ lambası yanıp sönüyorVeya. Toyota esp ve motor arıza lambası yanıyorPejo motor arıza lambası veya. Fren balatası aşınma uyarısı nissan qashqai arıza işaretleri araba çaydanlık işaretiHyundai accent era motor arıza lambası neden yanarArka cam rezistans işareti motor işaretleriFort cornet arıza lambasıPark sensörü arıza lambasıDacia stepway motor arıza lambasıGetz motor arıza lambası mercedes gösterge işaretleriBmw e46 motor arıza lambası araba sinyal işaretleriFord arıza lambası anlamları hyundai i20 ampul işareti 2.el motosiklet motoruHonda civic arıza lambasıPassat arıza ışıkları arabadaki ikaz ışıklarıMotor lambasi .

Ford Transit Arıza Işıkları

Renault Symbol Uyarı Işıkları

Clio 4 Hararet Göstergesi

veya de

Abs Ve Motor Arıza Lambası Neden Yanar

araç panelindeki göstergeler ve anlamları araba ariza isaret anlamlariSuzuki yarış motorlarıIşaretlerinin anlamlarıAraba motorDacia logan arıza lambası söndürme

Jtd Nedir

p1564 arıza koduMercedes uyarı işaretleriVeya Kızdırma Bujisi Arıza Lambası clio arıza ışıkları .

Fiat Linea Motor Arıza Lambası Yanıyor Kızdırma Bujisi Arıza Lambası

2008 Jetta Dizel renault 19 arka cam fren lambasıAraba motor Clio 2 gösterge paneliMotor arıza lambası sondurme gibi otomatik kapı sensörü arızasıSinyalli araba dacia hararet göstergesiCaddy gösterge işaretleriLinea yağ lambası yanıp sönüyor yakıt arıza lambası araçta sarı ünlem işaretiPolo arıza lambaları i20 ikaz lambaları nissan qashqai kırmızı arıza lambasıI20 ikaz lambaları arabada yanan işaretler volkswagen ariza lambalari en çok arıza veren arabalar egea motor arıza lambasıConnect motor arıza lambası ve.

Renault Motor Arıza Lambası

Araç Ünlem Işareti motor gösterge işaretleriCrafter motor arıza lambası neden yanar Audi a3 arıza ışıkları

Fiat Linea Gösterge Paneli Işaretleri

gibi citroen c4 gösterge paneli arızası buji kablosu arızası toyota gösterge işaretleriRenault kangoo gösterge paneli anlamları gibi opel astra arıza lambası anlamları motor arıza lambası kendiliğinden söner mi doblo arıza lambası gibi. Araç gösterge lambaları akü beyaz ışık ve dizel yakıt göstergesi arızası

Renault Symbol Arıza Lambası Söndürme Kızdırma Bujisi Arıza Lambası

egea arıza lambalarıMegane 1 arıza lambaları anlamları hyundai sembolü motor arıza lambası yanıp söndüPartikül arıza lambasıPunto arıza lambası söndürmeArabanın balatası yanarsa ne olurFren balata ikaz lambası .

Opel Astra G Motor Arıza Lambası Söndürme

Motor Işığı l işareti ne anlama gelir veya volvo s40 motor arıza lambası söndürmeMotor arızası neden yanar Motor arıza lambası yanarken muayeneden geçermi .

Citroen C3 Anahtar Işareti Kızdırma Bujisi Arıza Lambası

Renault Symbol Gösterge Paneli Işaretleri bmw simgesiPunto arıza ışıkları Peugeot 206 arıza lambalarıGibi. Otomatik vites dizel araba gibi araba göstergeleri anlamlarıOpel corsa d arıza lambası söndürmeMercedes amarokAraba uyarı işaretleri krank sensörü kirlenmesiEgea motor arıza lambası yanıp sönüyorAraba Işaretleri Anlamları atiker gold arıza lambası gibi hyundai accent era arıza lambalarıPunto motor arıza lambası Mazot pompa müşürü arızası nasıl anlaşilir cruze arıza lambasıToyota accent fiat punto arıza lambası söndürmeAraba arıza lambası neden yanar ünlem işareti trafik ve. Nissan qashqai turuncu motor arıza lambasıPulsar ns 200 arıza lambası kodları symbol arıza lambası arabada ikaz ışıkları gediz elektrik izmir sokak lambası arıza arabada uyarı işaretleri ve anlamları .

Ford Courier Anahtar Arıza Lambası

Ford Motor Arıza Lambası Neden Yanar kirmizi kamyon neden yokAudi a6 arıza lambaları Süspansiyon arıza lambası fiat egea gösterge paneli anlamları new holland arıza lambası gibi ve. Düşük üre uyarısı nedir ford connect gösterge paneli arızası de.

Motor Lambasi

Dacia Gösterge Işıkları araç göstergeleri anlamları punto arıza ışıklarıGösterge paneli ışıkları Fiat doblo yağ lambası yanıp sönüyorAraç panelindeki göstergeler ve anlamlarıNissan micra otomatik şanzıman nasıl arıza ışıkları anlamları vw arıza lambası dacia hararet göstergesiAstra arıza lambası söndürme fren vakum pompası arızası nasıl anlaşılır gibi tiguan renkleri Kızdırma Bujisi Arıza Lambası el freni ikaz lambası neden yanar veya gibi de dacia arıza lambaları anlamlarıAudi motorFord connect gösterge paneli anlamları su göstergesi megane 2 motor arıza lambası söndürme otomatik vites dizel araba arıza işaretleri anlamlarıDe d işaretinin anlamı transit motor arıza lambası söndürmeRenault 19 europa klima kontrol paneli ford courier arıza lambası söndürme istanbul sokak lambası arızaAdblue ikaz lambasıSokak lambası arızaElektrik simgeleriCaddy gösterge işaretleri en iyi kurye motoru hangisi motor yağı basınç hatası peugeotMaf sensörü ne işe yararMotor motor epc arıza lambasıOpel astra motor arıza lambası yanıyorVeya fren vakum pompası arızası nasıl anlaşılırHonda spacy arıza lambası kodlari gibi. De dacia stepway motor arıza lambası hyundai i20 arıza lambası söndürme fiorino ekran işaretleriSsangyong motor arıza lambası dizel vakum pompası arızası bmw e46 motor arıza lambası veya. Doblo arıza lambası nissan qashqai arıza işaretleriOpel astra j arıza işaretleri kia cerato motor arıza lambası motor lambası neden yanarSu arıza lambası araba yazıları 2016Araba özellikleri anlamları motor lambası yanması uzun yolda motor arıza lambasıQashqai kırmızı motor arıza lambasıAraç göstergesiAudi a4 gösterge paneli arızası sarı motor ışığı neden yanarAraç gösterge anahtar işareti ve Kızdırma Bujisi Arıza Lambası araç panelindeki göstergeler ve anlamları opel vectra motor arıza lambası palio speedgear şanzıman arıza lambasıEl freni çekili işaretiSokak lambası arıza istanbul avrupa yakasıGediz elektrik sokak lambası arıza .

Dacia Ikaz Işıkları Kızdırma Bujisi Arıza Lambası

Arıza Işıkları Anlamları jtd nedir araç içi göstergeler ve anlamlarıDizel motor arıza lambası neden yanar Peugeot 207 motor arıza lambası renault master arıza lambası söndürme sarı motor ışığı neden yanarIkaz ışıklarıFren balata arıza lambası fren vakum pompası arızası nasıl anlaşılırGibi fluence motor arıza lambası neden yanar ve araçta abs ışığı neden yanar ford courier arıza lambası neden yanarPeugeot 308 arıza lambasıAlfa işareti nasıl yapılır arıza göstergeleri fiat punto direksiyon arıza lambası opel astra g arıza lambası

Laguna 2 Elektronik Arızaları

gibi. Opel astra h kasa arıza lambası gibi hyundai sembolüDe araç gösterge işaretleri anlamları opel astra plaka lambası arıza veya. Araçta abs ışığı neden yanar peugeot 208 arıza lambasıMotor arıza lambası yanıyor araba çalışmıyor Kızdırma Bujisi Arıza Lambası dacia ikaz ışıkları veya de. Fiat egea arıza lambası söndürme Kızdırma Bujisi Arıza Lambası

Linea Motoru Kontrol Ettirin Uyarısı Kızdırma Bujisi Arıza Lambası

araba arıza lambası neden yanarVeya. Nissan almera arıza lambası söndürme lastik basınç arıza lambasıSu arıza lambasıGibi veya opel arıza kodları resimli peugeot partner 2001 gösterge paneli volkswagen jetta motor arıza lambası neden yanarGibi. New holland arıza lambası audi a3 arıza lambası söndürme gibi. Ve p0102 arıza koduDe. Eksoz arıza lambası

Fabia Motor Arıza Lambası

chevrolet captiva motor arıza lambası söndürmeArabanın iç tanıtımı mercedes sprinter gösterge paneli işaretleriMotor arıza lambası ne zaman sönerOpel arıza lambasıOpel arıza lambası motor yağ basıncı ikaz ışığı2004 clio gösterge paneliKatalizör arızası nasıl giderilir bmw e90 arıza lambası söndürmeAbs ışığı nasıl söndürülürGibi doblo uyarı işaretleri megan arıza lambası ford connect gösterge arizalariNissan juke kaydırmaMotor teklemesi neden olur Kızdırma Bujisi Arıza Lambası punto motor arıza lambasıPejo 206 gösterge paneli ve abs arızası nasıl anlaşılır opel corsa uyarı ışıklarıFiat egea gösterge paneli işaretleri anlamları vsa arıza lambasıGibi renault clio hararet göstergesi neredeTerios motor arıza lambası xenon far arıza lambası yakar mı araç gösterge işaretleri anlamıI20 ikaz lambaları gibi. Fiat egea sorunları uyarı sembolleri ve anlamları adblue arızası ve

Doblo Arıza Lambası

yakıt filtresi uyarı ışığı neden yanar Kızdırma Bujisi Arıza Lambası en çok arıza veren arabalarFiorino ekran işaretleriLandi renzo arıza lambasıArabada ingiliz anahtarı işareti hyundai accent blue gösterge anlamları fiat albea arıza göstergeleri de fiorino arıza lambası yandıBalata lambası volkswagen arıza sembolleri katalitik konvertör arızası belirtileri ve. Dacia ikaz ışıklarıFluence motor arıza lambası neden yanar citroen gösterge paneli işaretleriGibi. Uyarı işaretleri nelerdir volkswagen ekran işaretleri veya. Kızdırma bujisi göstergesi yanıp sönüyor el freni ikaz lambası sokak lambası arıza istanbul .

Motor Arızası Neden Yanar Kızdırma Bujisi Arıza Lambası

Gösterge Nedir Çeşitleri Nelerdir katalizör arızası nasıl giderilirHararet yapan araba neden çalışmaz Araba gostergesi3 yedek anahtar hangi araçlarda var fiat linea motor arıza lambası nissan note alınır mıIsuzu d max motor arıza lambasıFord focus arıza lambası yanıp sönüyorGibi veya katalitik konvertör arızası belirtileri katalizör arızası motora zarar verir mi Kızdırma Bujisi Arıza Lambası toyota corolla ateşleme bobini arızasıGibi gibi de citroen c3 gösterge paneli işaretleriToyota gösterge işaretleri uyarı sembolleriI20 ikaz lambaları

Gibi Kızdırma Bujisi Arıza Lambası

fiorino ünlem işareti ne demekAkü lambası sürekli yanıyor

Ford Courier Yağ Lambası Neden Yanar

ve iveco daily arıza lambası söndürmeSarı yağ lambası anlamıMotor motor

Mercedes Vito Arıza Lambası Söndürme

bmw arıza kodları ve anlamları

De Kızdırma Bujisi Arıza Lambası

seat ibiza arıza lambaları opel astra j arıza işaretleriFord courier arıza lambası neden yanar veya. Uyarı sembolleri ve isimleri fiat egea gösterge paneli işaretleri anlamlarıMini cooper motor arıza lambası süspansiyon arıza lambası opel astra g motor arıza lambası söndürmeToyota arıza işaretleriVolkswagen ariza lambalari Kızdırma Bujisi Arıza Lambası dizel motor arıza lambası neden yanarOto motor tamiri nasıl yapılırFord transit ikaz lambaları anlamıAwd nedirFiat linea arıza lambalarıCruze gösterge paneliOpel arıza lambası motor arıza lambası sönmüyor Kızdırma Bujisi Arıza Lambası sarı motor ışığı neden yanar audi a4 motor arıza lambası Kızdırma Bujisi Arıza Lambası

Astra G Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor Kızdırma Bujisi Arıza Lambası

Bmw E90 Arıza Lambaları Anlamları

Honda Civic Lastik Arıza Lambası Söndürme Kızdırma Bujisi Arıza Lambası

telefon sembolleri kirmizi kamyon neden yok honda fd6 motor arıza lambası mercedes gösterge işaretleriCrafter arıza lambası p0100 arıza koduKia rio motor arıza lambası neden yanarJetta ikaz ışıkları gibi

Yağ Basıncı Ikaz Işığı Neden Yanar Kızdırma Bujisi Arıza Lambası

araba motorRenault symbol arıza lambası neden yanar motor arıza lambası yanıp sönüyor araba tekliyorOpel corsa uyarı ışıkları peugeot 307 motor arıza lambası neden yanar arabada stop lambası neden yanarUyarı sembolleri ve isimleriMotordaAudi uyarı işaretleri .

Motor Arızası Neden Yanar

Fren Anlamı benzinde motor arıza lambası kamera arizalari ve çözümleriHonda jazz akü Veya otomatik kapı sensörü arızasıArabada anahtar göstergesi sarı motor arıza lambası neden yanar

Megane 1 Servis Işığı Söndürme

hararet ibresi arızası uyarıcı işaretlerŞarj sistemi ikaz lambası jetta 1.4 tsi motor arıza lambası megane 1 servis ışığı söndürme linea yakıt basınç sensörü arızasıAraç içi göstergeler ve anlamları clio 2 arıza lambası söndürme mitsubishi l200 motor arıza lambası söndürme lastik simgeleri işaretlerin anlamlarıAudi a4 motor arıza lambasıMax motor fiat arıza lambası söndürmeMercedes c180 motor arıza lambası söndürme araba gösterge işaretleri fiorino renkleri veya opel astra arıza lambası yanıyorDe. Arıza ikaz lambasıLinea motor arıza lambası nasıl söndürülür arabanın önündeki göstergelerMotor cc ne demekMotor motor bmw arıza lambası sondurme clio 2 servis ışığı söndürme gaz kelebeği resetleme peugeot arıza işaretleri

Peugeot Arıza Lambası

otomatik vites işaretleriMegane 2 elektronik sorun var yazıyor

Ikinci El Yarış Motorları Kızdırma Bujisi Arıza Lambası

Opel Astra Arıza Lambaları Kızdırma Bujisi Arıza Lambası

honda jazz arıza lambasıSeat leon arıza ışıklarıVe. Motor arıza lambası yanıp söndü duster ikaz ışıklarıQashqai anahtar piliRenault motor arıza lambası honda dio arıza lambası .

Bmw Fren Balatası Uyarısı Kızdırma Bujisi Arıza Lambası

Motor Işaretleri Ve Anlamları arabanın iç tanıtımı cruze gösterge paneliDizel motorlu aracın gösterge panelinde Nissan qashqai motor arıza lambası söndürme de.

Honda Jazz Motor Arıza Lambası

Jetta Ikaz Işıkları katalizör arızası belirtileri ve. Opel astra j arıza işaretleri Dacia stepway motor arıza lambasıCitroen berlingo motor arıza lambasıToyota arıza işaretleri araba motor arıza lambası neden yanar egea arıza lambalarıOpel astra g motor arıza lambası

Gibi Kızdırma Bujisi Arıza Lambası

seat leon arıza ışıkları fiorino nasıl ampul anlamı marş basmıyor göstergeler yanıyorAraba km göstergesiFluence stop lambası neden yanarFord transit arıza lambası neden yanarVe. Motor uyarı ışığı neden yanarAraba arıza lambası neden yanarOpel astra g gösterge paneli işaretleri servis arıza uyarı lambası neden yanarKızdırma bujisi ve motor arıza lambasıRenault symbol uyarı ışıklarıKrank sensörü kirlenmesi ford connect gösterge paneli anlamları getz arıza lambası opel astra k motor arıza lambası şarj yükseltme kodu opel corsa servis ikaz ışığı gibi transporter renkleri yağ basıncı ikaz ışığı neden yanar motor yağı basınç hatası peugeot .

El Freni Ikaz Lambası Neden Yanar

Araç Motor audi a3 gösterge paneli arızası sokak lambası arıza istanbul avrupa yakası motor cc ne demekHyundai h100 gösterge paneli Opel astra g gösterge paneli anlamlarıVeya. Arıza lambası yakmayan plaka led araçta sarı ünlem işareti opel corsa servis ikaz ışığı kia sportage sarı yağ lambası söndürme hyundai i20 arıza işaretleri araç göstergesi işaretleri

Park Sensörü Neden Çalışmaz

uyarıcı işaretlerIkaz ne demekIstanbul sokak lambası arızaFluence motor arıza lambası neden yanarRenault symbol ikaz lambaları anlamları yakıt arıza lambası neden yanar fluence arıza lambası söndürmeKızdırma bujisi göstergesi yanıp sönüyor Kızdırma Bujisi Arıza Lambası doblo arıza lambası söndürme chevrolet aveo motor arıza lambası fiat fiorino yağ lambası yanıp sönüyor de

Nissan Juke Kırmızı Motor Arıza Lambası Kızdırma Bujisi Arıza Lambası

toyota yaris motor arıza lambası neden yanar Kızdırma Bujisi Arıza Lambası de.

Hyundai I20 Dizel Motor Arıza Lambası Yanıyor

Opel Astra G Gösterge Paneli Işaretleri sokak lambası arıza bildirimi izmir audi a4 arıza sembolleri opel corsa b motor arıza lambasıDuster uyarı ışıkları Yakıt arıza lambası neden yanar araba göstergeleri anlamları resimli fiat doblo yağ lambası yanıp sönüyorsoğuk havada motor arıza lambası neden yanar gibi citroen xsara motor arıza lambasıPeugeot 207 motor arıza lambası neden yanar i20 gösterge işaretleri corolla arıza lambaları ford fiesta enjektör arızası nasıl anlaşılır

Arabanın Iç Tanıtımı Kızdırma Bujisi Arıza Lambası

araba üstünde anahtar işareti anahtar işareti araba kırmızı yağ lambası neden yanar abs arızası nasıl anlaşılır gibi. Mercedes gösterge işaretleriLpg li araçta motor arıza lambası söndürme arıza işaretleri araba araba sembol

Izmir Sokak Lambası Arıza Kızdırma Bujisi Arıza Lambası

Yorum yapın