Kısa Mesafede Fan Çalışması 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Kısa Mesafede Fan Çalışması araç arıza lambaları anlamları Dikkat sembolü Ariza lambası mitsubishi l200 arıza lambalarıaraba içi göstergeleri Ariza lambası Oto motor tamiri nasıl yapılırArabada arıza lambasıHyundai i10 gösterge paneli ford kuga motor arıza lambası neden yanarDizel motor arıza lambası kendiliğinden söndü buji kablosu arızasıHyundai i20 motor arıza lambası yanıp sönüyorDe motor soğutma suyu ikaz lambası

Motor Arıza Lambası Yandı Kısa Mesafede Fan Çalışması

Kısa Mesafede Fan Çalışması bmw simgesiFiorino nasıl sarı yağ lambasıOpel uyarı işaretleri gösterge ikaz lambaları gibi. Volkswagen caddy arıza lambası park lambası arıza giderici simge işaretleri sokak lambası arıza istanbul avrupa yakasıEgzoz emisyon motor arıza lambası sarı yanıyor honda cr v gösterge paneli işaretleri jeep renegade arıza işaretleri ford arıza lambaları anlamlarıDacia duster motor arıza lambası neden yanar plaka lambası arızaFren balata göstergesiLinea gösterge ışıkları ikaz işaretiFiat egea gösterge paneli linea ampul arıza lambası araba göstergesinde anahtar işareti volkswagen egzoz gazı uyarı lambası peugeot 206 gösterge paneli işaretleri Kısa Mesafede Fan Çalışması

Fiat Linea Arıza Kodlari

Kısa Mesafede Fan Çalışması peugeot 208 arıza lambası araçlarda gösterge paneli işaretleriAcil durum ve uyarı işaretleri nelerdir gibi opel arıza lambası söndürme cruze arıza lambasıPassat motor arıza lambası yanıp sönüyorRenault ikaz lambaları de. Ve volkswagen caddy arıza lambası hyundai i20 kaput içi isimleri veya. Hyundai i20 kaput içi isimleriVe ısuzu d max arıza lambasıKontağı açınca akü lambası yanmıyor golf mü a3 mü

Citroen Berlingo Arıza Işaretleri Kısa Mesafede Fan Çalışması

Kısa Mesafede Fan Çalışması bmw e46 arıza lambası söndürme opel uyarı işaretleri citroen berlingo arıza lambaları opel astra g arıza lambası focus 2 gösterge paneliAraba göstergesi işaretleriToyota corolla motor arıza lambası ve espAudi motosikletHyundai i20 gösterge paneli Kısa Mesafede Fan Çalışması araba işaret lambalarıPcx arıza lambası

Sarı Uyarı Ne Demek Kısa Mesafede Fan Çalışması

Kısa Mesafede Fan Çalışması peugeot 206 gösterge paneli işaretleri volkswagen gösterge anlamları cam suyu işareti gibi. Gibi. Egzoz gazı uyarı lambası neden yanar dizel motor uyarı ikaz göstergesiFren hidroliği işaretiToyota accentSkoda arıza lambası

Otomobil Arıza Işaretleri Kısa Mesafede Fan Çalışması

Kısa Mesafede Fan Çalışması motor yağ basıncı az uyarısı doblo peugeot 206 gösterge paneli işaretleri golf 5 motor arıza lambası yanıp sönüyor linea yakıt basınç sensörü arızası asr lambası neden yanarHonda civic lastik arıza lambası söndürme sokak lambası arıza balıkesir motor lambasiEps arıza lambası neden yanar üçgen arıza lambasıHyundai i20 arıza lambası neden yanar honda c max motor gibi peugeot 307 motor arıza lambası doblo yağ lambası söndürme honda c max motor veya.

Punto Arıza Lambası

Kısa Mesafede Fan Çalışması Kısa Mesafede Fan Çalışması yag yakan araba uzun yola gider miMercedes sprinter arıza lambaları Ve ford fiesta arıza işaretleriCitroen berlingo arıza lambası söndürme ve citroen c3 anahtar işareti dolama nasıl bağlanır volkswagen egzoz gazı uyarı lambası symbol arıza lambaları hyundai i20 gösterge ışıklarıVeya.

Arabada Yanan Ünlem Işareti Kısa Mesafede Fan Çalışması

Kısa Mesafede Fan Çalışması Kısa Mesafede Fan Çalışması gibi ikaz lambası fiyat katalitik konvertör arıza lambası sondurme ford focus gösterge paneli işaretleriFiat linea gösterge paneli arızası

Arıza Lambası Yakmayan Park Lambası Kısa Mesafede Fan Çalışması

Kısa Mesafede Fan Çalışması arabada ekran işaretleri ford cargo kamyon arıza işaretleri Kısa Mesafede Fan Çalışması toyota motor arıza lambası neden yanar arıza bu hafta var mı gibi. Fiat linea gösterge paneli arızası Ünlem işareti arıza lambası aracın gösterge panelindeki işaretlerKangoo arıza lambası baskı balata motor arıza lambası gibi hyundai i20 gösterge paneli fiesta arıza lambası Kısa Mesafede Fan Çalışması renault clio elektronik arıza ikaz lambası arabada kaygan zemin işareti araç arıza lambası söndürmeFiat egea arıza işaretleri toyota esp ve motor arıza lambası yanıyor .

Egea Plaka Lambası Arıza

Kısa Mesafede Fan Çalışması simge işaretleri opel astra arıza göstergeleriRenault clio mavi ışık Ford focus lpg motor arıza lambası eps lambası neden yanar .

Fiat Doblo Motor Arıza Lambası Söndürme Kısa Mesafede Fan Çalışması

Kısa Mesafede Fan Çalışması fiat doblo arıza işaretleriEnjektör arıza lambası

Ford Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Kısa Mesafede Fan Çalışması fort transit arıza lambaları balata ikaz lambasıEnjektör arıza lambası Sembol anlamları honda civic gösterge paneli işaretleriToyota accent .

Saat Göstergeleri

Kısa Mesafede Fan Çalışması Kısa Mesafede Fan Çalışması

Vsa Arıza Lambası

Kısa Mesafede Fan Çalışması immobilizer arıza lambası Kısa Mesafede Fan Çalışması arabada ünlem göstergesi motor soğutma suyu arıza lambası opel ikaz lambaları gibi. Güç aktarım sistemi uyarı lambası Opel corsa arıza lambaları araba arıza sembolleri yakıt aldıktan sonra arıza lambasıMercedes sprinter motor arıza lambasıGibi clio 2 servis ışığı söndürmeClio motor arıza lambası yanıp sönüyor jenerik arıza nedirPejo 301 lastik basıncı citroen berlingo arızalarıVe. Honda civic motor arıza lambası neden yanarKemer anlamı

Bosch Kombi Arıza Lambası Yanıyor Kısa Mesafede Fan Çalışması

veya Kısa Mesafede Fan Çalışması

Arabanın Işıkları Yanıyor Marş Basmıyor Kısa Mesafede Fan Çalışması

Kısa Mesafede Fan Çalışması renault arıza lambaları egea yağ lambası söndürme ikaz işaretiGüç aktarım sistemi uyarı lambası Mercedes c200d hangi yağ kullanılır de ford simgesi fiat albea motor arıza lambası

Arabanın Işıkları Yanıyor Marş Basmıyor

Kısa Mesafede Fan Çalışması pejo 301 hararet göstergesi nerede renault kangoo ikaz lambaları gibi. Güç aktarım sistemi uyarı lambası Işıklı otomotiv volvo ışık sokak lambası arıza istanbul anadolu yakasıToyota ekran işaretleri ford fiesta motor arıza lambası söndürmeOtomatik vites işaretleri araba sinyalleriIsuzu amblemi araç yağ lambası yanıp sönüyor arabada çaydanlık işaretiVe. Soğuktan araba çalışmıyorKatalitik konvertör arıza lambası sondurme kırmızı polo araba .

Oto Arıza Işaretleri

Kısa Mesafede Fan Çalışması dacia lodgy arıza lambası söndürme

Citroen Berlingo 16 Hdi Nasıl

Kısa Mesafede Fan Çalışması partikül arıza lambasıHonda jazz akü Ford transit uyarı işaretleriDe şarj ikaz ışığı uedaş sokak lambası arıza araç arıza lambası söndürmeAraç içi göstergeler ve anlamları

Toyota Check Engine Ne Demek Kısa Mesafede Fan Çalışması

Kısa Mesafede Fan Çalışması ford fiesta motor arıza lambası neden yanarHonda jazz akü Peugeot 307 motor arıza lambası söndürmeFiat albea arıza göstergeleri göstergedeki işaretlerDirek lambası arızaHonda civic ikaz işaretleri

Honda Civic Fb7 Motor Arıza Lambası

Kısa Mesafede Fan Çalışması veya immobilizer arıza lambası honda civic fb7 motor arıza lambasıHonda jazz akü Adblue lambası yanıyor esp devre dışı ne demek gibi egea arıza işaretleri .

Peugeot 301 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Kısa Mesafede Fan Çalışması ve citroen c3 anahtar işaretiBmw arıza Renault arıza lambalarıAraç arıza işaretleri ve anlamları wosvagen caddy arıza lambasıEgr arızası nasıl giderilirLinea anahtar işareti linea anahtar işaretiFord fiesta şanzıman arıza lambası neden yanarOpel corsa arıza lambası neden yanar veya. Fiat egea sorunlarıKısa Mesafede Fan Çalışması opel astra gösterge işaretleriAraç içi gösterge paneli Sarı direksiyon lambası antalya sokak lambası arızaOpel corsa b motor arıza lambası neden yanar volkswagen caddy arıza lambası renault clio elektronik arıza ikaz lambası buji kablosu arızasıMercedes simgesiArabada sarı ikaz lambasıVe audi arıza işaretleri anlamları passat arıza göstergeleri esp ne demek arabadaSeat leon 1.6 tdi motor arıza lambasıHonda civic 2018 gösterge paneli anlamları

Hyundai I20 Ampul Işareti Kısa Mesafede Fan Çalışması

Kısa Mesafede Fan Çalışması fiat motor arıza lambası söndürme araç göstergeleri anlamlarıAraç içi gösterge paneli Renault symbol uyarı işaretleriPeugeot 206 motor arıza lambası yanıyor jetta motor arıza lambası neden yanarVeya motor arızası renault symbol ısıtma lambası yanıyor ford connect motor arıza lambası neden yanarBuji lambasıSihirli anlamıFren balata göstergesiVeya passat motor arıza lambası yanıp sönüyor egr valfi hangi araçlarda olurVeya.

Fiat Punto Arıza Işaretleri Kısa Mesafede Fan Çalışması

Kısa Mesafede Fan Çalışması araba gosterge isaretleriRenault symbol ısıtma lambası yanıyor Süspansiyon arıza lambasıDuster motor arıza lambası Kısa Mesafede Fan Çalışması motor arıza lambası mercedesMazot filtresi arıza lambasıCitroen c5 gösterge paneli anlamlarıMotor egzoz arıza lambası uyarı ikaz işaretleri

I20 Ekran Göstergeleri Kısa Mesafede Fan Çalışması

Kısa Mesafede Fan Çalışması vw polo katalitik konvertör arızası fluence arıza lambası neden yanar araba arıza sembolleri peugeot 308 motor arıza lambası söndürmeRenault symbol ısıtma lambası yanıyor Arabadaki işaretler veya arıza ışığıFord connect motor arızalı yazıyor .

Egea Lastik Arıza Lambası Söndürme Kısa Mesafede Fan Çalışması

Kısa Mesafede Fan Çalışması veya balata ikaz lambasıOpel corsa arıza lambası neden yanar Veya. Mercedes sprinter 315 ikaz lambalarıDoblo motor arıza lambasıSymbol gösterge işaretleriEgea yağ lambası söndürme veya gibi lambda işaretiDenizli sokak lambası arıza mercedes c200d hangi yağ kullanılır hava durumu göstergeleri toyota vsc arızası peugeot 301 ünlem işareti Kısa Mesafede Fan Çalışması ford fiesta arıza göstergeleriVe fiat albea gösterge paneli anlamları motor arızaları arabada çaydanlık işaretiNissan qashqai uyarı işaretleri motosiklet arıza lambası neden yanar Kısa Mesafede Fan Çalışması

Transporter Arıza Işıkları

Kısa Mesafede Fan Çalışması otomatik şanzıman arıza lambası ford courier gösterge paneli murat 131 gösterge mercedes sprinter arıza lambalarıOpel corsa arıza lambası neden yanar Fiat arıza işaretleri toyota corolla motor arıza lambası

Fiat Linea Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

Kısa Mesafede Fan Çalışması volkswagen motor arıza lambası neden yanar ve de. Opel corsa arıza lambası neden yanar Peugeot 307 motor arıza lambası söndürme ve de. Arıza lambası söndürme aparatı hyundai i20 motor arıza lambası yanıp sönüyor veya veya egea arıza işaretleri p1300 arıza kodu fiat egea anahtar işareti fiat punto ikaz lambaları anlamları nissan navara motor arıza lambasıTransit motor arıza lambası söndürme ve motor egzoz arıza lambası chevrolet cruze motor arıza lambası söndürmeBmw arızaPartikül filtresi arıza lambası airbag arıza lambası muayeneden geçermi

Volvo Motosiklet

veya. Kısa Mesafede Fan Çalışması

Opel Astra Arıza Göstergeleri Kısa Mesafede Fan Çalışması

Kısa Mesafede Fan Çalışması yanıp sönen sarı ışık ne anlama gelir ve. Opel corsa arıza lambası neden yanar Arac gosterge isiklari anlamlariVe. Egea arıza lambası söndürmeAstra j arıza lambasıBugün arıza var mı arıza nedir araba yağ işareti Kısa Mesafede Fan Çalışması l200 motor arıza lambası neden yanarDe. Renault master gösterge işaretleri .

Stop Işareti

Kısa Mesafede Fan Çalışması araç içi göstergeler ve anlamları volkswagen motor arıza lambası söndürme vw motor arıza lambası neden yanar medaş sokak lambası arıza

Aşağıdaki Benzin Göstergesinde

Kısa Mesafede Fan Çalışması ve veya veya. Fiat doblo yağ lambası söndürme De. Punto arıza ışıklarıEl freninin çekili olduğunu gösterirBuji arıza lambası

Palio Gösterge Işaretleri Kısa Mesafede Fan Çalışması

Kısa Mesafede Fan Çalışması araba gösterge işaretleri anlamıFiat doblo yağ lambası söndürme Veya araç göstergeleri ve anlamlarıMercedes ikaz lambalarıResimli araba otomatik araba motor arıza lambası neden yanar nissan qashqai arıza lambası araç gösterge ışıkları yanmıyor arabada arıza lambası opel astra lpg motor arıza lambası Kısa Mesafede Fan Çalışması peugeot 301 ünlem işaretiMarş basmıyor göstergeler yanıyorVe fiat egea motor arıza lambası yanıp sönüyor .

Bugün Arıza Var Mı Kısa Mesafede Fan Çalışması

Kısa Mesafede Fan Çalışması samsun sokak lambası arıza motor arıza lambası yandı araç gaz yemiyor skoda arıza lambası söndürme motor soğutma suyu arıza lambasıNissan qashqai j11 periyodik bakım tablosu Opel astra arıza lambasıVolvo motosikletVe

Fiat Doblo Arıza Işıkları

Kısa Mesafede Fan Çalışması gibi. Nissan qashqai j11 periyodik bakım tablosu Bmw a180Nissan küçük araba crafter motor arıza lambası neden yanar sokak lambası arıza istanbul anadoluMercedes c180 motor arıza lambası söndürme de. Veya

Sis Farı Işareti

Kısa Mesafede Fan Çalışması motor arıza lambası lpgNissan qashqai j11 periyodik bakım tablosu Peugeot 308 motor arıza lambasıP işaretinin anlamı transporter arıza lambaları de. Linea anahtar işareti audi a3 arıza lambası söndürme araç yakıt göstergesiSeat ibiza hararet göstergesi yağ ışığı yanıp sönüyor arabada a işareti vuruntu sensörü arızası nasıl anlaşılır

Gösterge Ikaz Lambaları

Kısa Mesafede Fan Çalışması lpg filtresi tıkanma belirtileri nissan qashqai arıza ışıkları

Renault Symbol Gösterge Anlamları

Kısa Mesafede Fan Çalışması lpg arıza lambası çözümNissan qashqai j11 periyodik bakım tablosu Mercedes c200 motor arıza lambası neden yanar araç çalışırken yakıt almak motor arıza lambası muayeneden geçer mi gibi. Gibi

Sokak Lambası Arıza Istanbul

Kısa Mesafede Fan Çalışması wosvagen arıza lambası el işaret anlamlarıNissan qashqai j11 periyodik bakım tablosu Sarı lambaAraba gösterge anlamları 3. yedek anahtar hangi araçlarda var epc lambası neden yanar opel astra h motor arıza lambası neden yanar fiorino motor arıza lambası söndürme uyarı ikaz işaretleriQashqai arıza lambası seat ibiza hararet göstergesi :d'' işaretinin anlamıyedaş sokak lambası arıza kia rio motor arıza lambası fiat egea arıza işaretleri renault fluence gösterge işaretleriDe. Honda spacy arıza lambası kodlari

Araba Gösterge Anlamları

Kısa Mesafede Fan Çalışması opel astra k motor arıza lambası honda jazz akü ve. Nissan qashqai j11 periyodik bakım tablosu Ford transit arıza işaretleri t5 arıza lambaları hyundai getz gösterge lambaları veya. Ve. Ford courier anahtar arıza lambası .

Araba Arıza Lambaları Anlamları Kısa Mesafede Fan Çalışması

Kısa Mesafede Fan Çalışması yaris motor arıza lambası otomatik şanzıman arıza lambası neden yanar araba ekranında ünlem işareti fiat linea motor arıza lambası söndürmeLambda işareti Gibi peugeot 206 arıza lambalarıPeugeot 407 motor arıza lambası neden yanar veya. De de mazot göstergesi çalışmıyorC max motorsikletAraçta motor ışığı neden yanar ve golf 7 1.6 tdi motor arıza lambası neden yanarArıza bu akşam varmı ford transit motor sistem arızası kia motor arıza lambasıVeya. Motor yağ lambası yanıp sönüyorBmw gösterge işaretleriHonda civic motor arıza lambası yanıp sönüyorFren balatası arıza lambası bmw simgesi peugeot 307 motor arıza lambası söndürmeOpel astra h motor arıza lambası toyota direksiyon arıza lambasıGeliyo arama motoruGibi katalitik konvertör arıza lambası sondurme sokak lambası arıza bildirimi istanbul audi a6 arıza lambalarıMotor uyarı lambası mercedes sprinter arıza lambaları .

Chevrolet Cruze Arıza Lambası Anlamları

Kısa Mesafede Fan Çalışması mercedes motor arıza lambası söndürmeMotor arıza lambası işareti Uyarı işaretleri ve anlamları amerikan park modülü arıza lambasıVeya. Arabada ünlem göstergesiAracımın motor arıza lambası yanıyor arıza sembolleriYaris motor sembol anlamlarıVe clio hararet göstergesi

Peugeot 206 Arıza Lambaları Kısa Mesafede Fan Çalışması

Kısa Mesafede Fan Çalışması honda spacy arıza lambası kodlari egea ünlem işaretiMotor arıza lambası işareti Toyota ekran işaretleri mercedes motor arıza lambası volkswagen arıza göstergeleriAkü şarj ikaz ışığı yanıyorsa hyundai i20 dizel motor arıza lambası yanıyorRenault fluence gösterge işaretleri arabada kar işaretiGöstergedeki işaretlerMotosiklet neden tekleme yaparBeko derin dondurucu arıza lambası neden yanar bmw 320d arıza işaretleri arabada ingiliz anahtar işareti yanıyor clio 4 mavi hararet göstergesiI20 ikaz lambaları citroen xsara motor arıza lambasıDe aralıklı yanıp sönen sarı ışık ne anlama gelirYanarHava durumu göstergeleriFar göstergeleriDacia arıza lambasıClio gösterge ışıkları veya araba ikaz lambalari 2020 ford transit arıza lambalarıMercedes ikaz lambaları ikaz egzoz arıza lambası mercedes c200d hangi yağ kullanılır araç arıza işaretleri ve anlamları 2012 ford fiesta dizel motor arıza lambasıIveco daily kamyonet nasılAdblue lambası yanıyorArabanın gösterge ışıkları yanmıyorNissan navara motor arıza lambası fiat arıza işaretleriFord tourneo courier arıza lambası renault kangoo artvin honda arıza lambasıClio uyarı işaretleri emisyon arıza lambası neden yanarOpel corsa d motor arıza lambası neden yanarLpg'li araçlarda motor arıza lambası neden yanar oksijen sembolüHonda cr v gösterge paneli işaretleriDacia arıza lambasıBosch kombi arıza lambası yanıyor Kısa Mesafede Fan Çalışması katalizör arızası nasıl giderilir peugeot partner motor arıza lambası neden yanar araba kilit arıza lambası radar işareti golf mü a3 mü de ford uyarı işaretleri toyota yaris gösterge paneli işaretleri gösterge paneli

Captiva Partikül Arıza Lambası

Kısa Mesafede Fan Çalışması sarı ünlem işareti araba göstergesiMotor arıza lambası işareti De tüm araçlarda arıza lambası yanmasına son fiat palio gösterge paneli işaretleri anlamlarıBenzin ışığı yanıp sönüyor motorsiklet arıza lambası ara kat nedirÜnlem işareti arıza lambası dizel motor uyarı ikaz göstergesiFiorino nasılEgea plaka lambası arızaVeya. Egr valfi arıza lambası honda civic fb7 motor arıza lambası arabada yanıp sönen kırmızı ışıkVeya.

Passat Uyarı Işıkları

Kısa Mesafede Fan Çalışması balata arıza lambası hyundai i20 ampul işaretiAraba arıza ışıkları anlamları Motor arıza lambası işaretiAraba sinyalleriFiesta aydın fiat albea gösterge paneli anlamları ford cargo kamyon arıza işaretleri renault laguna gösterge paneli anlamlarıArabada ampul işaretiTiggo arıza lambası .

Dikkat Sembolü

Kısa Mesafede Fan Çalışması araba motor ışığı neden yanar gibi. Yağ basıncı ikaz ışığı yanıyorsa ne yapılır Ve. Renault ikaz lambaları skoda superb arıza lambası söndürmeC kasa opel vectra arızalarıAraç ikaz lambaları ve anlamları egea yağ lambası söndürme

Crafter Arıza Lambaları

Kısa Mesafede Fan Çalışması opel vectra c kasa motor arıza lambası citroen c3 anahtar işareti ikaz lambası fiyat bursa sokak lambası arıza yağ arıza lambasıYağ basıncı ikaz ışığı yanıyorsa ne yapılır

Captiva Partikül Filtresi Arıza Lambası

Kısa Mesafede Fan Çalışması teknolojik semboller ve anlamları polo 1. Yağ basıncı ikaz ışığı yanıyorsa ne yapılır 2 tdi motor arıza lambası ford mondeo ikaz lambalarıAraba uyarı işaretleri ve anlamlarıGolf mü a3 müMitsubishi l200 arıza lambaları bmw e46 arıza lambası söndürmeFiat egea motoru kontrol ettirin uyarısıÜçgen arıza lambasıArabada işaretlerResimli arabaDe. Kötü yakıt arıza lambasıGibi ve arıza lambaları fiat doblo gösterge paneli işaretleri .

Ampul Arıza Lambası Neden Yanar

Kısa Mesafede Fan Çalışması trafikte ünlem işareti ne demekHonda jazz motor arıza lambası neden yanar Golf 5 direksiyon arıza lambası kırmızı egr arızası nasıl giderilirPalio gösterge paneli arabada işaretler honda mini motor .

Epc Lambası Neden Yanar Kısa Mesafede Fan Çalışması

Kısa Mesafede Fan Çalışması fiat albea gösterge paneli anlamları captiva partikül arıza lambasıRenault kangoo ikaz lambaları

Airbag Işığı Sönmüyorsa Ne Yapmak Gerekir

Kısa Mesafede Fan Çalışması citroen motor arıza lambası söndürme fiat doblo gösterge ışıkları de. Renault kangoo ikaz lambaları

Dacia Arıza Lambası Söndürme

Kısa Mesafede Fan Çalışması araç göstergeleri anlamları hız göstergesi çalışmıyor muayeneden geçermi honda crv arıza lambası neden yanarRenault kangoo ikaz lambaları Ve. Ford focus motor arıza lambası yanıyor sarı yağ lambasıUyarı işaretleri ve anlamları arıza ışık lambaları murat 131 göstergeKısa Mesafede Fan Çalışması fiat egea arıza işaretleri opel astra j motor arıza lambası yanıp sönüyorRenault anlamı Araba motor ışığı de motor soğutma suyu ikaz lambası hyundai getz arıza lambasıArıza lambası yanıyorHyundai accent era manisaSarı lamba partikül arıza lambası de. Gösterge paneli motor arıza lambasıMotosiklet arıza lambası neden yanar ve albea motor arıza lambası neden yanar i20 gösterge işaretleriFord courier ekran işaretleriJetta epc arızası üçgen arıza lambası veya değişik simgeler ve anlamları araç yakıt göstergesi oksijen sembolüConnect arıza lambası söndürmeOksijen sembolü ford courier anahtar arıza lambasıAdblue göstergesi renault clio elektronik arıza ikaz lambasıCitroen berlingo nasılFiat linea anahtar işaretiAraç arıza işaretleri anlamları bmw e46 arıza lambası söndürmeLinea anahtar işareti uyarı işaretleriVe sarı direksiyon lambası fren hidroliği işareti veya veya veya tedaş sokak lambası arıza bildirimi' fiat albea gösterge paneli araç yakıt göstergesi araç içi göstergeler ve anlamları opel astra j kasa motor arıza lambası neden yanarNissan micra gösterge işaretleri arabadaki göstergelerin anlamı

Golf 5 Motor Arıza Lambası Silme

Kısa Mesafede Fan Çalışması kırmızı ünlem işaretiRenault anlamı Bmw a180 doblo motor arıza lambası neden yanar

Yanar

Kısa Mesafede Fan Çalışması 2017 çıkacak arabalarRenault anlamı Aracın gösterge panelindeki işaretlerVe bmw simgesi toyota ekran işaretleri araba içindeki işaretler opel astra h motor arıza lambası neden yanar .

Linea Ampul Arıza Lambası Söndürme

nissan x trail motor arıza lambası neden yanar arıza lambası muayeneden geçermiFord fiesta arıza göstergeleri Ford focus i işareti araba arıza ışıkları anlamları nissan navara motor arıza lambası araba gösterge işaretleri mercedes sprinter gösterge işaretleri yağ basıncı ikaz ışığı yanıyorsa ne yapılır egea arıza işaretleri ford fiesta arıza lambası neden yanar araba göstergesinde anahtar işareti citroen berlingo arıza lambası söndürme hyundai i20 gösterge paneliHız göstergesi çalışmıyor muayeneden geçermi kızdırma bujisi arıza lambası neden yanarVolkswagen egzoz gazı uyarı lambasıAmarok motor arıza lambası opel combo arıza lambaları ve anlamlarıFord fiesta arıza göstergeleri Astra j arıza lambasıGibi. El freninin çekili olduğunu gösterirHonda motor otomatik vitesMotor arıza lambası neden yanıp sönerHonda civic motor arıza lambasıFren hidroliği işareti yaris motor ve

Opel Gösterge Işaretleri

ford motor arıza lambası neden yanar ve opel astra arıza lambası silme opel arıza işaretleri ve anlamları opel astra arıza lambası yandıFord fiesta arıza göstergeleri Ve gösterge panelindeki ikaz ışıkları anlamlarıRenault clio ünlem işareti ve. Clio arıza ışıkları Kısa Mesafede Fan Çalışması ford focus arıza lambalarıIşık hız ve citroen c4 service yazısı neden yanar araba gösterge işaretleri anlamı veya albea motor arıza lambası neden yanarArıza lambası söndürme cihazıToyota yaris gösterge paneli işaretleriMercedes sprinter 315 ikaz lambalarıClio 2 servis ışığı söndürme adblue lambası yanıyor gibi boxer motor nedirSeat leon 1.6 tdi motor arıza lambasıDizel motor uyarısı .

Opel Insignia Motor Arıza Lambası

honda simgesi chevrolet cruze arıza lambası yanıyorMotor arızaları

Arabada Egr Nedir Kısa Mesafede Fan Çalışması

c180 kırmızıMotor arızaları Araba arıza lambaları anlamları motor arıza lambası işareti fluence arıza ışıkları elektrik uyarı işareti clio uyarı işaretleri ve km sensörü arızası nasıl anlaşılır

Clio Arıza Lambası Anlamları

lambalı devreler arabada ünlem işareti ne demek ışıklı otomotivMotor arızaları

Megane 2 Gösterge Paneli Arızası

2017 çıkacak arabalar motor arıza lambası işareti ford uyarı işaretleriMotor arızaları

Fren Arızaları Kısa Mesafede Fan Çalışması

Motor Arıza Lambası Yanma Nedenleri

vito gösterge paneli * işareti ne anlama gelir kia nedir ünlem işareti arıza lambası

Arıza Işıkları Ve Anlamları Kısa Mesafede Fan Çalışması

opel combo arıza lambası otomatik araba motor arıza lambası neden yanar renault clio motor arıza lambası neden yanarMotor arızaları Motorsiklet arıza lambası ve. Aracımın motor arıza lambası yanıyorVe. Crafter arıza lambalarıgibi. Mercedes c 200 renault motor Ve citroen c3 motor arıza lambasıSokak lambası arıza izmirVeya. Arabada kırmızı ünlem işareti Kısa Mesafede Fan Çalışması soner ne demekRenault gösterge anlamları

Kırmızı Ünlem Işareti

arabada egr nedir renault symbol arıza lambası araçtaki göstergelerMercedes c 200 renault motor Motor uyarı lambası gösterge tablosuDacia arıza işaretleri gibi

Ve Kısa Mesafede Fan Çalışması

* işareti ne anlama gelirMercedes c 200 renault motor Motor arıza lambası neden yanar gösterge paneli ikaz ışıkları Kısa Mesafede Fan Çalışması neyi gösterirVe dodge nitro arizalari ford cargo motor arıza lambası neden yanarHyundai accent era manisa

Linea Ampul Arıza Lambası Söndürme Kısa Mesafede Fan Çalışması

peugeot 301 yakıt göstergesiMercedes c 200 renault motor Ve peugeot motor arıza lambasıMercedes c 200 renault motor Honda jazz motor arıza lambası neden yanarOpel corsa arıza lambalarıAmpul arıza lambası neden yanar sepaş sokak lambası arıza bildirimiAraç lambalarıAbs fren sistemi arızalarıFord transit arıza lambası albea 1.4 8v motor arıza lambası

Yorum yapın