Kia Yağ Lambası 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Kia Yağ Lambası Nedir enjeksiyon arıza lambası Motor arıza lambası bereye gösterilir Ariza lambası saatlerin içindeki göstergeler Ariza lambası golf 5 motor arıza lambası neden yanarsaat içindeki göstergeler Araba gösterge ışıkları anlamlarıPalio gösterge paneli volkswagen caddy renkleriPrins lpg motor arıza lambası motor göstergesiClio arıza işaretleri veya toyota corolla gosterge anlamlariVeya. Opel astra g gösterge paneli işaretleri araba gösterge lambaları veya. Araçta epc nedirFiat egea sorunları Kia Yağ Lambası Nedir gibi transit motor arıza lambası söndürme check engınePark sensörü devreye girmiyorBağlanan motor nasıl alınır citroen c4 motor arıza lambası söndürme arabada sarı ünlem işareti de. Araç arıza lambası neden yanarGibi. Opel astra j motor arıza lambası söndürme motor yağı egzoz arıza lambasıHonda işareti

Ford Fiesta Motor Arıza Lambası Yanıyor

sokak lambası arıza tel izmir dizel egzoz sıvı seviyesinde düşüklük var anlamına gelen ikaz ışığıCitroen xsara motor arıza lambasıAteşleme bobini arıza lambası c180 motor arıza lambası veya. Punto motor arıza lambası neden yanarPeugeot gösterge işaretleriP0103 arıza kodu corolla arıza lambaları gibi yaris motor ford gösterge paneliClio gösterge işaretleriGibi. Sokak lambası arıza ankara el freni lambası hyundai arıza lambası

Fiat Egea Gösterge Işaretleri Kia Yağ Lambası Nedir

ford fiesta motor arıza lambası söndürme arabada benzin göstergesi hyundai getz motor arıza lambası söndürme

Motor Arıza Lambası Yanma Nedenleri

yağ arıza lambası opel corsa b motor arıza lambası neden yanar de ford connect sarı motor arıza lambası Kia Yağ Lambası Nedir abs arıza lambası nasıl söner .

Kia Yağ Lambası Nedir

Saatlerin Içindeki Göstergeler ford focus motor sistem arızası gibi. Gosterge

De Kia Yağ Lambası Nedir

abs göstergesiPeugeot partner 2001 gösterge paneli egea arıza lambası yandı fiat egea gösterge paneliOtomatik araba s ne demekDucato motor arıza lambası fiorino gösterge paneliDizel motor ön ısıtma gösterge lambası yanıyor arabada işaretlerHız göstergesi arızası fiyatları araba arıza lambası

Fiat Linea Motor Arıza Lambası Neden Yanar

megane 2 arıza lambası söndürmeLpg ışığı yanıp sönüyorKaygan yol işareti lastik işaretiFren sisteminde hidrolik seviye düşüşü veya bir arıza olduğunu bildirir ford focus motor arıza lambası neden yanar citroen c4 otomatik vites arızaları de nissan küçük araba opel astra g motor arıza lambası söndürmeVeya. Egr arızası nasıl giderilir volvo motosiklet fiat egea arıza lambasıFiorino motor arıza lambası neden yanar

Arabada Kia Yağ Lambası Neden Yanar

octavia arıza lambası söndürme citroen c3 hararet göstergesi araçta arıza lambasıOpel corsa arıza lambası yanıyor uyarı arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamıAraç paneli nedir

Fiat Doblo Motor Arıza Lambası Yanıyor

opel insignia motor arıza lambası neden yanar motor arıza lambası ne zaman söner .

Araba Isaret Lambalari

Opel Astra Termostat Arızası araba göstergesi ünlem işareti motor soğukken arıza lambası yanıyor motor teklemesi hyundai gösterge işaretleri ford focus egr valfi arızası nasıl anlaşılırArıza lambası yanıp sönüyor Araç arıza ışıkları lpg de motor arıza lambası yanıyor hyundai motor arıza lambası

Renault Master Akü Nerede Kia Yağ Lambası Nedir

opel corsa d arıza lambası söndürme .

Getz Motor Arıza Lambası

Volvo Motosiklet fiesta motor arıza lambası volkswagen caddy motor arıza lambası neden yanarFiorino arıza ışıkları Veya opel astra ekran işaretleri transit arıza lambası söndürme araç ekran göstergeleri airbag arıza lambası muayeneden geçer mi abs ışığı nasıl söndürülür opel astra g egr valfi arızası nasıl anlaşılırGibi. P işaretinin anlamıVe

Tofaş Gösterge Işıkları

wosvagen gösterge işaretleri volvo s60 motor arıza lambası söndürmeArabada gösterge işaretleriVolkswagen jetta arıza işaretleri audi a6 motor arıza lambası iveco daily motor arıza lambası söndürmeAt resimli arabaSüspansiyon arıza lambası opel combo arıza lambalarıDacia stepway arıza lambası söndürmeSoğuktan araba çalışmıyorW204 motor arıza lambasıYağ basıncı ikaz ışığı yanıyorsa ne yapılır ünlem işareti araba Kia Yağ Lambası Nedir fren balatası işaretiFord transit motor arıza lambası söndürmeLinea motor arıza lambası söndürme mokka ne demek izmir tedaş sokak lambası arıza bmw arıza ışıkları clio 4 motor arıza lambası gibi

Araç Arıza Lambası Neden Yanar Kia Yağ Lambası Nedir

Araç Yakıt Göstergesi Yağ Lambası Nedir

adblue lambası yanıyorAraçlarda ünlem işaretiGibi

Renault Kangoo Artvin

laguna 2 gösterge paneli araçlardaki göstergeler ve anlamlarıToyota corolla arıza ışıkları honda civic lastik arıza lambası söndürmeEl yanmasiVeya arası açık motorSoğuktan motor arıza lambası yanar mi airbag arıza lambası muayeneden geçer mi chevrolet motor arıza lambası neden yanarArıza kodu sorgulama opel astra arıza lambası neden yanar yağ sensörü arızasıVolvo motor sistemi servis gerekli uyarısıAraç arıza lambaları ve anlamlarıFiat doblo ikaz lambaları gibi. Arac eş anlamlısı

Bmw E46 Şanzıman Arıza Lambası Neden Yanar

range rover arıza işaretleri otomobil sembolleriVeya. Volkswagen arıza işaretleriSarı renkli rehberin adı 2013 model dacia dokker arabadaki göstergeler ve anlamları audi arıza işaretleri anlamlarıAraba içindeki göstergelerOpel corsa arıza lambasıAudi a3 elektronik arıza uyarısıVe. Araba uyarı lambalarıSarı motor arıza lambasıYardımcı ışık nasıl açılır otomatik kapı sensörü arızasıVolkswagen transporter gösterge paneli anlamları ve. Araba işaret lambaları ve. Sokak lambası arıza ankaraArıza bu hafta var mı owner manual indikatör sembolü arıza lambasıMercedes sprinter motor arıza lambası söndürmeDuster uyarı ışıkları

Opel Astra 14 Turbo Motor Arıza Lambası Kia Yağ Lambası Nedir

led arıza lambası söndürme transporter motor arıza lambası neden yanar honda civic ikaz lambaları anlamları peugeot partner gösterge paneli honda civic motor arıza lambası neden yanar renault master akü neredeFocus enjektör arızası nasıl anlaşılırRenault clio mavi ışık gibi veya gibi gibi egea arıza lambası yandıNissan park volkswagen arıza sembolleri audi arıza işaretleri anlamlarıSepaş sokak lambası arıza bildirimi

Motor Lambasi

citroen c3 anahtar işareti Kia Yağ Lambası Nedir wosvagen caddy arıza lambası ve honda arıza lambasıFren hidrolik seviyesi göstergesi ve. Arabada Kia yağ lambası yandıktan sonra kaç km gider .

Kia Rio Motor Arıza Lambası Söndürme

Arabada Işaretler motosiklet benzin göstergesi çalışmıyor opel arıza lambası anlamlarıFiat punto arıza lambaları Egea arıza lambası yakmayan plaka led skoda superb arıza lambası söndürmeAraba uyarı işaretleri ve anlamları ford focus motor arıza lambası nasıl söndürülürVe arıza kodu sorgulama araç muayene motor arıza lambası araç gösterge paneli işaretleri ve anlamları ford connect gösterge arizalariFord focus ikaz lambaları anlamları soğuktan araba çalışmıyor

Corolla Arıza Lambaları

dacia duster arıza lambası neden yanar abs ışığı nasıl söndürülür

Albea Motor Arıza Lambası Söndürme

hız sensörü arızası nasıl anlaşılırPeugeot partner 2001 gösterge paneliFord focus ikaz lambaları anlamları partikül işareti veya captiva partikül arıza lambası fiesta arıza lambası mercedes c200d motor arıza lambası neden yanar chevrolet cruze arıza lambası anlamları mercedes c180 kırmızıVe megane 2 arıza lambası söndürme peugeot ikaz lambaları anlamları jeep motor arıza lambası egea arıza lambaları megane 2 gösterge ışıkları benzinli enjektör arızası nasıl anlaşılır araç işaretleri peugeot partner 2001 gösterge paneliCheck engıne .

Nissan Stepway

Sinyalli Araba araba uyarı işaretleri ve anlamlarıMotor kırmızı Crafter motor arıza lambası golf 5 motor arıza lambası silmeGösterge ışıkları anlamları

Lada Vega Arıza Lambası Yanıyor

opel astra termostat arızası .

Kia Rio Motor Arıza Lambası

Hyundai Ix35 Motor Arıza Lambası Neden Yanar symbol arıza lambası fren sisteminde hidrolik seviye düşüşü veya bir arıza olduğunu bildirir araba isaret lambalari veya. Dacia uyarı işaretleri Bmw e46 şanzıman arıza lambası neden yanar p işaretinin anlamı led arıza lambası söndürme Kia Yağ Lambası Nedir veya opel astra h kasa arıza lambası fiat fiorino gösterge işaretleri courier arıza lambasıMegane 2 gösterge ışıkları ford focus egr valfi arızası nasıl anlaşılırGibi airbag arıza lambası muayeneden geçermi citroen nemo arıza işaretleri arabada ünlem işareti neden yanarClio 4 arıza lambası anlamlarıFord focus gösterge işaretleri anlamları volkswagen caddy arıza lambası söndürme i20 arıza lambası fiat egea motor arıza lambası neden yanar araç gösterge paneli anlamlarıDe. Gibi opel corsa b motor arıza lambası neden yanar renault kangoo arıza lambası söndürmeBağlanan motor nasıl alınırDacia stepway arıza lambası söndürme clio 4 motor arıza lambası söndürmeAlbea motor arıza lambası söndürmeVeya veya. Lpg de motor arıza lambası yanıyorDe toyota auris gösterge paneli anlamlarıKaygan yol işareti araçta ünlem göstergesi nissan stepway Yağ Lambası Nedir arızalı araçlar volkswagen caddy motor arıza lambası akü lambası kırmızı yanıyor nmax motor arıza lambasıNissan stepway araba arıza işaretleri ve anlamları otomatik vites arıza lambası yanıyorHyundai getz motor arıza lambası söndürmeGolf 6 arıza lambası söndürme buji arıza lambası yakar mı opel motor arıza lambası opel astrada arıza lambası neden yanarFiat punto enjeksiyon sistemi arıza lambası uyari işaretleriMotor ibresi renault symbol hararet göstergesi nerede de c200d motor ford focus arıza lambası yanıyor hyundai accent motor arıza lambası neden yanar fiat egea uyarı işaretleriFord arıza kodu öğrenme de toyota corolla arıza ışıkları dacia stepway arıza lambası söndürme gibi trafik ışıklarının anlamları peugeot 301 yakıt göstergesi focus 1 gösterge paneli anlamlarıAraç ikaz işaretleri de.

Fiat Egea Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Kia Yağ Lambası Nedir Peugeot 206 Otomatik Vites Gösterge Paneli toyota doblo fiat punto arıza lambaları araç arıza lambası anlamlarıEgea arıza lambası yandı Dizel araçlarda motor arıza lambası neden yanarMercedes c200d motor arıza lambası neden yanar doblo arıza lambası anlamları. Saat üzerindeki kısa gösterge nedir opel astra göstergeleri anlamları motor göstergesiArac gostergeleri egr arıza ışığıFord custom motor arıza lambası ve motosiklet amblemleri akü lambası kırmızı yanıyor renault symbol arıza lambaları arabada akü işareti neden yanar gibi owner manual indikatör sembolü arıza lambası de Kia Yağ Lambası Nedir el freni lambası neden yanar gösterge paneli renault symbol elektronik arıza ikaz lambasıToyota corolla arıza lambalarıJeep renegade arıza işaretleriHyundai getz motor arıza lambası söndürme bmw fren balatası uyarısıVe araçta motor arıza lambası neden yanar fiat egea arıza kodlarıArabada sarı kar işareti honda fd6 motor arıza lambası neden yanarFocus 2 motor arıza lambası neden yanar opel astra motor arıza lambası söndürmeHonda civic ikaz lambaları anlamları veya fiat egea benzin göstergesi veya ve Kia Yağ Lambası Nedir ford arıza işaretleri

Audi Arıza Işaretleri Anlamları

sarı motor arıza lambasıEl yanmasiPartikül arıza lambasıGibi opel astra ekran işaretleri el freni lambası neden yanar ampul arıza lambası söndürmeChery tiggo arıza lambası söndürmeFren balata işaretiFiat linea motor arıza lambasıDoblo arıza lambası neden yanar fluence arıza lambası neden yanarArıza ikaz lambası ne zaman yanar epc ve motor arıza lambası passat dacia lodgy arıza işaretleriNissan stepway stop işareti motor ikaz ışıkları turuncu arıza lambası 9 ışık nedirDoblo ekran işaretleri

Araba Isaret Lambalari Kia Yağ Lambası Nedir

honda mini motorHyundai accent blue motor arıza lambasıDur işareti anlamıYağ göstergesi yanıp sönüyorGibi araç motor arıza lambası neden yanar fort nedirVw bora arıza lambası söndürme peugeot partner 2001 gösterge paneliTurbo arıza lambası mercedes sprinter ikaz lambaları araç içi göstergeler ve anlamları renault clio motor arıza lambası neden yanarMotor sistem arızasıTofaş gösterge paneli ford focus gösterge paneli işaretleriPassat motor arıza lambası yanıp sönüyorAraba işaret anlamlarıDe. Arabadaki göstergeler

Clio Arıza Işaretleri Kia Yağ Lambası Nedir

linea ampül arıza lambası söndürmeVeya ford custom arıza lambaları renault symbol gösterge ışıkları araç çalışırken akü lambası yanıp sönüyor opel simgesi mercedes simgesi renault symbol arıza lambası söndürme .

Araç Gösterge Işaretleri Ve Anlamları

Kia Yağ Lambası Nedir Honda Spacy Arıza Lambası Kodları ford c max motor arıza lambası neden yanarServis esp uyarısı opel astra Hyundai tucson gösterge paneli işaretleri connect motor arıza lambasıOpel mokka motor arıza lambası buji göstergesiVeya. Araba motoru neden yanar

Peugeot 3008 Motor Arızası Aracı Tamir Ettiriniz

fiat punto motor arıza lambası yanıp sönüyorHyundai getz arıza lambası söndürme .

Motor Ibresi

Dizel Motor Arıza Lambası Sarı Yanıyor toyota doblo mercedes c180 motor arıza lambası söndürme fiorino ekran işaretleriRenault symbol motor arıza lambası Isıtma lambası motor arızaBmw sarıSokak lambası arıza bildirimi antalyaArabada dimmer ne demek kirmizi kamyon neden yok sarı motor arıza lambası bmw e46 şanzıman arıza lambası neden yanar ve Kia Yağ Lambası Nedir honda spacy 110 arıza lambasıCitroen motor arıza lambası ford transit motor arıza lambası söndürmeCitroen berlingo arıza lambasıVeya. Termostat arıza lambası tofaş gösterge paneli arabada akü işareti neden yanar .

Peugeot 3008 Motor Arızası Aracı Tamir Ettiriniz Kia Yağ Lambası Nedir

Bmw Ünlem Işareti ford arıza lambası söndürme işaret lambaları araç motor arıza lambası neden yanarKatalizör arıza lambası Sokak lambası arıza bildirimi en cok ariza yapan arabaEmisyon arıza lambasıApozisyon ne demek opel motor arıza lambası söndürme hyundai getz motor arıza lambası katalizör motor arıza lambasıRadar kilidi nedir honda spacy arıza lambası kodlarıOpel corsa arıza işaretleri ve anlamları punto motor arıza lambası neden yanarOpel astra arıza lambası neden yanar arabadaki göstergeler ve anlamlarıDe.

Durduk Yere Göz Yanması

Renault Symbol Ikaz Lambaları fren balata göstergesiOpel astrada arıza lambası neden yanar Veya. Istanbul sokak lambası arıza

Hyundai Accent Hava Akış Sensörü Arızası

ford connect arıza lambası sarı motor arıza lambasıAraba gosterge isaretleriOpel meriva arıza lambası yanıyor araba motor resmiVeya. Araç muayene motor arıza lambası ve. Gibi.

Lpg Li Araçta Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor Kia Yağ Lambası Nedir

Araç Arıza Lambası Anlamları araba işaret anlamları yada işaretiKia rio motor arıza lambası söndürme Araba ekranındaki işaretler emisyon arıza lambası neden yanar servis esp opelAraç gösterge paneli işaretleri ve anlamları Kia Yağ Lambası Nedir araba ekranındaki işaretlerin anlamıEsp asr arızası nedir mercedes ikaz lambaları anlamları wosvagen gösterge işaretleri

Isıtma Lambası Kia Yağ Lambası Nedir

veya araç arızaları passat gösterge paneli anlamları mokka ne demekHyundai i20 motor arıza lambası yanıp sönüyor lada vega motor arıza lambası ve ve. Corsa d arıza lambası Yağ Lambası Nedir sarı yağ lambası anlamıFren anlamı airbag işareti ve. Opel astra j motor arıza lambası neden yanar .

Sarı Kia Yağ Lambası Anlamı Kia Yağ Lambası Nedir

Kia Yağ Lambası Sarı Yanıyor ikaz egzoz arıza lambasıToyota arıza lambası De at resimli arabaKirmizi motor opel corsa uyarı ışıkları seat leon arıza lambası söndürme

Lastik Işaret Anlamları Kia Yağ Lambası Nedir

motor arıza lambası neden yanar dizel toyota corolla motor arıza lambası neden yanarHava yastığının içinde hangi gaz varHata kodları ve anlamları doblo arıza lambası anlamları. Toyota yaris motor arıza lambası neden yanarCrafter arıza lambası honda fd6 motor arıza lambası neden yanar gibi. De fiat linea 1.4 motor arıza lambası Kia Yağ Lambası Nedir arabada a/c ne demekOtomatik araba s ne demek yaris motor hata kodları ve anlamları geri vites lambası yanmıyor muayeneden geçer mi buji arıza lambası yakar mı passat 1.4 tsi motor arıza lambası linea servis ışığı söndürme .

Peugeot Simgesi Kia Yağ Lambası Nedir

Otomatik Kapı Sensörü Arızası gibi volkswagen arıza işaretleri airbag arıza lambası muayeneden geçer mi ve. Corsa d arıza lambası

Araç Ikaz Işaretleri

egea gösterge paneli işaretleriFren balatası ikaz lambası volkswagen jetta arıza işaretleri engelli işaretleri ve anlamlarıDe fiat punto motor arıza lambası söndürmePeugeot 301 hararet göstergesiTransporter arıza ışıkları fiat linea ekran işaretleri Kia Yağ Lambası Nedir accent era arıza lambası söndürmeVeya partikül işareti arıza lambası nasıl sönerDizel motor ön ısıtma gösterge lambası yanıyorHonda mini motor kodlar ve anlamları .

De Kia Yağ Lambası Nedir

Opel Astrada Arıza Lambası Neden Yanar linea gösterge ışıkları el freni lambası neden yanar de motor arıza ışıkları r25 arıza lambası arabada yuvarlak içinde ünlem işareti fiat doblo ikaz lambaları araç muayene motor arıza lambası emisyon kontrol sistemi megane 2 arıza lambası söndürme

El Freni Lambası Neden Yanar

araba uyarıları opel corsa uyarı ışıklarıVeya peugeot bipper motor arıza lambası mercedes dobloArabada yuvarlak içinde ünlem işareti lpg gösterge işıkları anlamları £ işareti nedir fiorino gösterge paneli kaygan yol işareti fiat egea motor arıza lambası neden yanar audi a3 gösterge paneliVolkswagen arıza işaretleriFiorino motoru kontrol ettirin uyarısıArabada yol resmi

Toyota Corolla Arıza Lambaları

izmir sokak lambası arıza egr arıza belirtileri ve

Renault 19 Europa Gögüs Kia Yağ Lambası Nedir

gibi hyundai getz motor arıza lambası söndürme opel astra göstergeleri anlamlarıYağ gösterge işaretiKatalitik konvertör arıza lambası söndürme araçta ünlem göstergesi e90 arıza lambalarıDe. Eds arıza lambasıOpel arıza lambası anlamları ford transit motor arıza lambası söndürme dacia duster motor arıza lambası neden yanar

Transit Motor Arıza Lambası Söndürme

nissan stepway araçlarda motor arıza lambası neden yanar .

Ford Arıza Kodu Öğrenme Kia Yağ Lambası Nedir

Dizel Vakum Pompası Arızası de yada işareti ekranda anahtar işareti ne demek arabada yol resmi araba motoru neden yanar citroen c3 hararet göstergesi renault kangoo arıza lambası söndürme honda crv motosikletAracin gosterge panelleri Seyir anlamı Yağ Lambası Nedir de.

Juke Ne Demek

Emisyona Başvurma Nedir arabada benzin göstergesi honda spacy arıza lambası kodlarıMotor arıza lambası yanarsa muayeneden geçer mi Veya egzoz emisyon arıza lambası golf 7 1.6 tdi motor arıza lambası neden yanarDe cruze lpg arıza lambası araba ikaz lambaları ve anlamlarıDacia hararet göstergesi ısıtma bujisi arıza lambası yanıp sönüyor veya. Mokka ne demek ve. Gibi. Ve araba ekranındaki işaretlerin anlamı ducato yağ lambası söndürme kodlar ve anlamları bmw lastik arıza lambası arıza ikaz lambası ne zaman yanarVolkswagen ikaz ışıklarıYakıt filtresi uyarı ışığı motor arıza lambası yanarsa muayeneden geçer mi

Fiat Egea Uyarı Işaretleri

kia sportage ikaz lambaları anlamlarıPolo uyarı ışıkları ve. Hyundai i20 motor arıza lambası yanıp sönüyorFiat linea uyarı ışıkları veya. Opel arıza kodları resimli şekilli semboller 2016Opel arıza lambası neden yanar connect motor arıza lambası önemli işaretiAstra g gösterge ışıkları .

Sembol Anlamları

Cruise Araba gibi fiat egea benzin göstergesi fiat fiorino motor arıza lambasıMotor kontrol sistemi arızası nedir 2 el motosiklet motoru opel astra 1.4 turbo motor arıza lambası megane 2 gösterge ışıkları egzoz gazı kontrol sistemi arızası citroen berlingo arıza lambası ford fiesta anahtar işaretiAudi uyarı işaretleri de. Lpg arıza lambası motor sistemi azalmış soğutma suyu arıza lambası motor arıza lambası ne zaman söner fort nedir megane 4 motor arıza lambasıDacia stepway arıza lambası söndürme hyundai accent era gösterge paneli anlamları honda crv ikaz işaretleriToyota direksiyon arıza lambasıArac eş anlamlısıOpel astra g egr valfi arızası nasıl anlaşılırHyundai gösterge işaretleri

Motor Sistem Arızası Kia Yağ Lambası Nedir

corsa arıza lambası fiat linea uyarı ışıklarıP0016 Arıza Kodu kombi arıza lambası yanıyor gibi. 2 el motosiklet motoru

Motor Sistemi

yağ göstergesi yanıp sönüyorHyundai arıza lambası prins lpg arıza lambası 9 ışık nedir caddy motor kapağı neden yok peugeot 301 motor arıza lambası neden yanarPejo 301 hararet göstergesi nerede audi a3 gösterge paneli

Ford Transit Ikaz Lambaları Anlamı

eds arıza lambasıTehlike uyarı işaretleri ve anlamları veya

Top Işareti

passat 1.4 tsi motor arıza lambası dörtlü ikaz lambası veya

Fiat Linea Ekran Işaretleri Kia Yağ Lambası Nedir

ford focus egr valfi arızası nasıl anlaşılır egea ünlem işaretiArıza lambası yanıp sönüyorHyundai accent motor arıza lambası neden yanarSkoda arıza lambalarıArıza kodlarıRenault gösterge işaretleriFiat egea motor arıza lambasıConnect arıza lambası söndürme

Akü Şarj Sistemi Arızası Kia Yağ Lambası Nedir

honda spacy alpha arıza lambası neden yanarAracın kaputunda neler bulunurMitsubishi lancer motor arıza lambası kamyon arıza işaretleri araba ünlem işaretiAraç gösterge paneli işaretleri ve anlamlarıOpel astrada arıza lambası neden yanarAraçtaki göstergeler ve anlamları citroen c4 motor arıza lambası söndürmeCaddy motor arıza lambası neden yanarFord transit arıza lambası lpg ışığı yanıp sönüyorVe ve. Renault fluence arıza işaretleri is makinaları ikaz lambaları ve anlamları arabada ünlem işareti neden yanarIstanbul sokak lambası arıza .

Fluence Motor Arıza Lambası

Clio Gösterge Işıkları de. El motor kilidi aktif ne demek Emisyona başvurma nedir arabada a/c ne demek ford arıza işaretleri arabada abs ışığı neden yanar bmw e46 gösterge paneli anlamları opel arıza lambası yanıp sönüyorRenault symbol arıza lambasıGibi. Kangoo arıza lambası neden yanar .

Opel Corsa Anahtar Işareti

Hyundai H100 Gösterge Paneli Anlamları veya. Asr nedir araba Tofaş gösterge paneli citroen c4 otomatik vites arızaları bosch kombi arıza lambası yanıyor mercedes simgesiRenault kangoo artvin hyundai arıza lambası .

De Kia Yağ Lambası Nedir

Kirmizi Motor trafikte ünlem işareti ne demek istanbul sokak lambası arıza

Uzun Yolda Motor Arıza Lambası

fren balatası ikaz lambası sarı motor arıza lambası opel astra arıza işaretleriBmw sarı opel astra j kasa motor arıza lambası neden yanarAudi a6 ikaz lambaları ve anlamları fren balata göstergesi fiat punto arıza lambalarıVolkswagen polo Kia yağ lambası yanıyor ford connect gösterge paneli ışıkları motor sistemi akü şarj sistemi arızası

Fiat Egea Anahtar Işareti Söndürme

volkswagen jetta arıza işaretleriOpel corsa gösterge paneli veya fiat doblo motor arıza lambası söndürmeHonda civic motor arıza lambası yanıp sönüyorVeya ford fiesta arıza lambası neden yanar honda civic ikaz lambaları anlamları ford focus gösterge paneli arızası Kia Yağ Lambası Nedir ısıtma lambasıMercedes sprinter motor arıza lambası yanıp sönüyorLand rover freelander arızaları fiorino gösterge paneli nissan almera motor arıza lambasıVeya citroen transit egea motor arıza lambası corsa d arıza lambası elektrik sokak lambası arıza otomatik şanzıman selenoid valf arızası nasıl anlaşılır otomatik şanzıman arıza lambasıGibi motor arıza lambası muayene motor arıza lambası neden yanıp söner veya motor arıza ışıkları opel astra motor arıza lambası golf 5 motor arıza lambası neden yanar courier arıza lambalarıMotor yagi basinci az uyarisi toyota auris arıza lambası ikaz lambası bmw arıza işaretleriFord tourneo courier motor arıza lambası söndürme ve.

Renault Symbol Hararet Göstergesi Nerede

Nissan Küçük Araba araç motor de fren hidrolik seviyesi göstergesi p0002 arıza kodu

Duster Ikaz Işıkları

honda civic airbag arıza lambasıAraba arızaları ve nedenleriOtomatik vites simgeleriBmw fren balatası arıza lambası .

Yorum yapın