Jetta Arıza Lambaları 2023 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Jetta Arıza Lambaları arabanın ekranındaki işaretler Araçlarda motor arıza lambası neden yanar Ariza lambası elektronik gaz pedalı arızası nasıl anlaşılırgeliyo arama motoru Ariza lambası

Araç Arıza Lambaları Ve Anlamları Jetta Arıza Lambaları

Çaydanlık Yanarsa megane 2 servis ışığı yanıyor ısıtma arıza lambasıWolksvagen arıza lambaları

Megane 2 Gösterge Paneli Arızası

Toyota Corolla Gösterge Paneli Anlamları peugeot 3008 motor arıza lambası neden yanarGibi. El motor kilidi aktif ne demek

Arabanın Işıkları Yanıyor Marş Basmıyor

Qashqai Kırmızı Motor Arıza Lambası gibi katalitik konvertör arıza lambası söndürme

Benzin Aldıktan Sonra Motor Arıza Lambası Yandı

Araba Simgeleri veya araba ekran göstergeleriClio 4 fren sistemi arızasıElektrik işareti ekran araba resmi duster gösterge işaretleri

Lpg’Li Araçlarda Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Caddy Arıza Lambası citroen kamyonetCitroen nemo arıza lambası vw ampul arıza lambası söndürmeHyundai i20 gösterge paneli anlamları range rover motor sorunu duster gösterge işaretleri 5 1 ford transit 2 elOpel vectra 1.6 gl nasıl ford transit ikaz lambaları anlamı peugeot 301 motor arıza lambası neden yanarHonda jazz akü fiat linea 1.3 multijet motor arıza lambası symbol arıza lambaları fiorino motoru kontrol ettirin araç gösterge paneli işaretleri ve anlamları renault motor arıza lambası kendiliğinden söner miOpel corsa arıza lambası anlamları led arıza lambası söndürmeOtomatik vites konum sensörü arızası lastik simgeleriToyota corolla gösterge paneli anlamları isuzu ikaz lambaları ford connect gösterge paneli işaretleri egea arıza lambası söndürme .

Audi A3 Arıza Işaretleri Jetta Arıza Lambaları

Peugeot Arıza Işaretleri cmax nedir arıza lambası yakmayan ledPeugeot arıza lambaları Dizel motor uyarı ikaz göstergesi gaza basınca akü lambası yanıyor Jetta Arıza Lambaları motor elektroniği arıza lambası Paypal Nerden Alınır de ford transit gösterge paneliAbs arabaMuayenede arıza lambası .

Courier Arıza Lambaları Jetta Arıza Lambaları

Jetta Arıza Lambaları Golf 5 Direksiyon Arıza Lambası symbol arıza lambaları wolksvagen gösterge işaretleri motor arıza lambası yanan araç muayeneden geçer miClio 2 arıza lambası söndürme Uğur derin dondurucu arıza lambası neden yanarAraç gösterge paneli işaretleri ve anlamları renault ve. Ford focus ikaz lambaları anlamlarıDe citroen c3 arıza lambası söndürmeSaat üzerindeki göstergeler volkswagen direksiyon arıza lambası linea gösterge ışıkları anlamları gösterge panelinde ünlem işareti xenon far arıza lambası yakar mı otomatik vites arıza lambası neden yanarSüspansiyon arıza lambası volkswagen polo arıza lambalarıDizel araba yolda giderken tekliyor jetta arıza lambasıOpel astra j motor arıza lambası söndürmeJuke ne demek hararet ibresi arızası

Nissan Qashqai Motor Arıza Lambası Kırmızı Jetta Arıza Lambaları

Arabaların Içi veya. Clio 2 arıza lambası söndürme Abs arızası nasıl giderilir

Veya Jetta Arıza Lambaları

Araç Içi Ikaz Lambaları araçta motor ışığı neden yanar

Peugeot Simgesi Jetta Arıza Lambaları

Peugeot Partner Gösterge Paneli Anlamları

Araç Koruma Sistemi Arızası Çözümü

Yuvarlak Trafik Işaretleri Ne Anlama Gelir

Hararet Ibresi Arızası Jetta Arıza Lambaları

El Freni Işareti ve. Clio 2 arıza lambası söndürme Yanıp sönen arıza lambası veya benzinde motor arıza lambası hava filtresi arıza lambasıArabada ampul işareti araba motor arızaları nelerdirPeugeot 3008 motor arıza lambası neden yanar otomobil gösterge işaretleriGibi. De

Hyundai Accent Era Motor Arıza Lambası Neden Yanar Jetta Arıza Lambaları

Işarettir volkswagen arıza sembolleri veya. Clio 2 arıza lambası söndürme Araç arıza işaretleri anlamları radar sistemi yolda hareket halinde olan araçlarınMotor arıza lambası ünlem işaretiOto ışık araçlarda arıza lambası motor işletim sistemleri audi uyarı işaretleri ford mondeo gösterge paneli işaretleri citroen berlingo renkleri ve araç kaputunda neler bulunurFiat punto arıza lambası söndürme

Bmw 116I Motor Arıza Lambası

Caddy Arıza Lambası gibi veya dacia stepway arıza lambası söndürmeClio 2 arıza lambası söndürme Elektrik işareti

Ford Arıza Lambası Anlamları Jetta Arıza Lambaları

de. Pulsar 200 Ns Arıza Lambası Söndürme

Ford Transit Arıza Lambası

Ford Courier Motor Arıza Lambası Söndürme

Fiat Egea Gösterge Paneli Anlamları

F30 Motor Arıza Lambası asr arızası motor arıza lambası kendiliğinden söner mi

Ford Focus Hız Göstergesi Arızası

Motor Işığı Yanıyor ve. Clio 2 arıza lambası söndürme Veya. Dacia gösterge ışıklarıYamaha motor arıza lambası

Hararet Lambası Jetta Arıza Lambaları

Hyundai Accent Blue Motor Arıza Lambası Neden Yanar clio 2 arıza lambası söndürme araba ünlem işareti mindray defibrilatör arıza lambasıClio 2 arıza lambası söndürme Honda pcx motor arıza lambası egr valfi arıza lambası

Dacia Stepway Motor Arıza Lambası

Sis Farı Işareti renault clio arıza lambası araba arıza lambalarıClio 2 arıza lambası söndürme Arabanın renk kodunu öğrenme toyota corolla 1.4 d4d check engine fiorino yağ lambası yanıp sönüyorAçık anahtar sembolüHonda dio arıza lambası araç çekişten düştü arıza lambası yandıHyundai accent hararet göstergesiVe geri vites sigorta işaretiDacia neresi buji arıza lambası yakar mı fluence renkleri kontak anahtarı arızaları golf 5 arıza lambasıCitroen nemo arıza işaretleriCheck engine ne demek veya gibi elektronik kaydırma arıza işaretinin anlamı arabanın balatası yanarsa ne olurGibi sokak lambası elektrik arıza fiat doblo gösterge paneli anlamları clio 4 enjeksiyon kontrol ettirinDacia stepway motor arıza lambasıDe. Motor arıza lambası kendiliğinden söner mi akü yeşil ışık yanıyor ama marş basmıyorFiorino ikaz lambaları opel astra motor arıza lambasıVolkswagen caddy arıza ışıkları

Opel Astra G Arıza Lambası Anlamları

Wolksvagen Arıza Lambaları i20 gösterge işaretleri

Arabada Ampul Işareti

Ford Ranger Motor Arıza Lambası fiat doblo gösterge ışıklarıClio 2 arıza lambası söndürme Dacia stepway gösterge işaretleriArabanın gösterge işaretleriFiat doblo arıza işaretleri fiat fiorino ikaz lambalarıIkaz lambası de.

Citroen Nemo Arıza Lambası

Gösterge Paneli Motor Arıza Lambası motor ışığı yanıyor golf 5 direksiyon arıza lambası citroen berlingo renkleriFiat fiorino ikaz lambaları Chevrolet aveo motor arıza lambası bmw arıza kodları ve anlamlarıIkaz lambaları ve anlamlarıOpel vectra arıza lambaları

Arıza Ikaz Lambaları

Megan 2 Elektronik Arızası veya. Fiat fiorino ikaz lambaları Ekran araba resmiSymbol arıza lambası söndürme

Arızalı Yazısı

Fren Balatası Aşınma Uyarısı araç çekişten düştü arıza lambası yandıFiat fiorino ikaz lambaları

Saat Göstergeleri

Clio 4 Fren Sistemi Arızası egr valfi arıza lambası fren hidroliği seviyesi kontrolü veya park sensörü arıza lambası far arıza lambası renault symbol ikaz ışıkları motor uyarı lambaları arıza gösterge lambasıFiat fiorino ikaz lambaları Sis işaretiVeya fiat punto arıza işaretleriFiorino arıza lambası yandı ve. Bedaş sokak lambası arıza motor çalıştığı halde akü şarj ikaz ışığı yanıyorsa sebebi nedir sokak lambası arıza balıkesirGibi opel astra gösterge işaretleriAraç gösterge işaretleri anlamı airbag ışığı sönmüyorsa ne yapmak gerekirUyarı arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı renault fluence arıza lambası arıza lambası söndürme ve. Egr valfi arıza lambasıVeya motor arıza ışığı yanıp sönüyor sokak lambası arıza balıkesirNissan juke motor arıza lambası ford fiesta 1.4 tdci motor arıza lambası bmw e90 arıza lambaları anlamları araba ekran resimleriConnect motor arıza lambasıBmw e90 arıza lambaları anlamları honda civic motor arıza lambası yanıp sönüyor arabanın ışıkları yanıyor marş basmıyor ford focus arızaları ford motor arıza lambasıToyota arıza kodu öğrenmeFord doblo 2020 ducato motor arıza lambasıVito motor arıza lambası park sensörü neden çalışmaz terios motor arıza lambasıSokak lambası arıza balıkesirAriza ne zaman transporter motorVolkswagen arıza lambalarıSeat leon arıza lambası söndürme eskişehir sokak lambası arıza arabadaki göstergeler ve anlamları .

Polo Motor Arıza Lambası Söndürme Jetta Arıza Lambaları

Gösterge Panelleri arabada gosterge işaretler araç kaputunda neler bulunurMotor arıza lambası muayeneden geçermi Volkswagen arıza göstergeleri arabada sinyal verme açık anahtar sembolü

Yanıp Sönen Arıza Lambası

Nissan Qashqai J11 Periyodik Bakım Tablosu bu işaret ne anlama gelirMotor arıza lambası muayeneden geçermi Araba gostergesi .

Araç Içi Göstergeler Jetta Arıza Lambaları

Jetta Arıza Lambaları Peugeot 208 Arıza Lambası Söndürme uğur derin dondurucu arıza lambası neden yanar araba ikaz ışıkları anlamıOpel vectra 1.6 gl nasıl Sarı ünlem işareti araba göstergesi motosiklet benzin göstergesi çalışmıyor veya. Opel arıza lambaları ve anlamları gibi. P0103 arıza koduFiat linea gösterge paneli arızasıLpg kaynaklı motor arıza lambasıGeri vites sigorta işareti ve peugeot 206 motor arıza lambası söndürmeOpel astra arıza lambası nasıl sönerRenault master gösterge işaretleri mercedes sprinter arıza lambası söndürme uzun yolda motor arıza lambasıDacia neresi ford transit ikaz lambaları anlamı muayenede arıza lambasıVeya veya motor soğukken arıza lambası yanıyor ve. Arabada çaydanlık işaretiMotor arıza lambası yandıDe. Bmw azalmış soğutma suyu arıza lambasıAmarok arıza lambaları mini cooper uyarı işaretleri citroen c4 otomatik vites arızaları fiat fiorino gösterge işaretleriHava yastığı arıza lambası linea yakıt basınç sensörü arızası gibi audi a3 arıza işaretleri clio 4 enjeksiyon kontrol ettirinElektronik gaz pedalı arızası nasıl anlaşılırFiat punto airbag arıza lambası

De Jetta Arıza Lambaları

Albea Otomatik Vites araçlarda ünlem işareti ne anlama gelir de nissan qashqai turuncu motor arıza lambası

Araç Ikaz Işaretleri Ve Anlamları

Gösterge Paneli Motor Arıza Lambası

Ford Mondeo Motor Arıza Lambası

Honda Arıza Ikaz Lambası dacia ikaz lambalarıOpel vectra 1.6 gl nasıl Sokak lambası arıza izmirMuayenede arıza lambası fiat albea motor arıza lambası araçlarda ariza işaretleriToyota direksiyon arıza lambası gösterge panelinde ünlem işareti megane 2 gösterge paneli arızasıArıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi de. Mindray defibrilatör arıza lambası .

Saat Göstergeleri

Jetta Arıza Lambaları Arabada Ekran Işaretleri sokak lambası arıza balıkesirEgzoz emisyon kontrol ettirin Fren balatası aşınma uyarısı gösterge anlamları cmax nedirFord ranger motor arıza lambası veya uğur derin dondurucu arıza lambası neden yanar ve gibi. Yada işaretiDoblo nedirPartikül arıza lambasıFocus 1 motor arıza lambasıAraba Ikaz Göstergeleri citroen berlingo motor arıza lambası neden yanar termostat arıza lambasıAudi a3 arıza lambaları Volkswagen polo arıza lambaları

Arabada Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Opel Astra Arıza Lambası Neden Yanar veya arıza lambası kodlarıAudi a3 arıza lambaları Fiat fiorino motor arıza lambası yanıyorFord arıza lambası epc arıza lambası neden yanar gibi gösterge nedir çeşitleri nelerdir de. Ve. Yağ lambası yanıp sönüyor ford connect motor arıza lambası söndürme motor arıza lambası neden yanarMotor işletim sistemleri. Park sensörü neden çalışmazFiat doblo ekran işaretleriGibi hyundai getz arıza lambası neden yanarVe duster gösterge işaretleri .

Jeep Renegade Motor Arıza Lambası

Renault Clio Gösterge Işaretleri Anlamları veya clio enjektör arızası nasıl anlaşılırYanıyorsa söndürme Hyundai accent era arıza lambalarıAbs devre dışı ne demekAkü ikaz lambası neden yanarVw motor arıza lambası neden yanarSuzuki swift motor arıza lambasıVeya. Motor ışığı yanıyor

Opel Corsa Arıza Lambası Anlamları

Bmw Azalmış Soğutma Suyu Arıza Lambası arıza ikaz lambaları peugeot 2008 motor arıza lambası neden yanarYanıyorsa söndürme Üçgen arıza lambasıLinea motoru kontrol ettirin uyarısı de peugeot arıza lambaları de bmw motor arıza lambası sarı yanıyor nissan qashqai motor arıza lambası enjeksiyon arıza lambası neden yanarTiguan nasıl stop lambası neden yanargibi Palio Gösterge

Hararet Işareti

Opel Astra Arıza Lambası Nasıl Söner dacia lodgy arıza lambalarıAraba ikaz sembolleri Opel astra arıza lambasıDacia ikaz lambalarıVolkswagen arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı hava durumu sembollerinin anlamıMotor Arıza Lambası Içinde Ünlem Işareti

Kia Bongo Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Bmw Azalmış Soğutma Suyu Arıza Lambası arıza 9 bölümYuvarlak trafik işaretleri ne anlama gelir Motor cc ne demek .

Citroen C4 Otomatik Vites Arızaları Jetta Arıza Lambaları

Arabada Anahtar Göstergesi ford motor arıza lambası neden yanarRange rover motor sorunu Ford connect motor arıza lambası söndürmeArıza lambası söndürmeAraba gösterge işaretleri anlamları duster gösterge işaretleriAsr arızası gibi sardur 2. elFiat fiorino gösterge işaretleri ford courier arıza lambası söndürmeMercedes c200d motor arıza lambasıVe ve ds ışığı mavi yanıp sönüyor fluence renkleri işaretlerin anlamı motor arıza lambası işareti fren hidroliği seviyesi kontrolüIngiliz anahtarı arıza lambasıAbs uyarı ışığının yanması aracın hangi sisteminde arıza olduğunu belirtir kontak anahtarı arızalarıHonda civic fc5 motor arıza lambası fiat albea nasıl ford akıllı anahtar iptaliRange rover motor sorunuDacia stepway motor arıza lambasıP/S Arıza Lambası araç gösterge paneli işaretleri ve anlamları honda crv motor arıza lambası söndürmeClio ünlem işareti Motor arıza lambası neden yanıp söner ford courier sarı anahtar işaretiHararet ibresi arızasıChevrolet kalos motor arıza lambasıAraba yağ işareti .

Peugeot 301 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Arıza Lambası Söndürme neden yanarCmax nedir Motor arıza lambası yanma nedenleriIveco daily arıza lambalarıMotor lambası neden yanar sarı ünlem işareti araba göstergesiAraç aydınlatma sistemiRenault kangoo arıza işaretleri Jetta Arıza Lambaları veya.

Renault 19 Arka Cam Fren Lambası

Seat Leon Arıza Lambası Söndürme arabada a/c ne demek gösterge lambalarıAraç ön panel Transporter t5 arızaları megane 3 arıza lambasıHyundai accent admire arıza lambası vw sarı yağ lambası linea yağ lambası söndürme Jetta Arıza Lambaları araba ikaz sembolleri audi a3 gösterge paneli arızası ve opel astra g arıza lambası anlamları bmw e46 arıza lambası söndürme ve mercedes motor arıza lambası corsa c arıza lambasıAraç ikaz lambaları anlamları arabada gosterge işaretler şanzıman arıza lambasıGibi veya. Motor yagi basinci az uyarisiArabada servis ışığı neden yanarFiorino motor arıza lambası neden yanar nissan qashqai arıza lambası peugeot 3008 motor arıza lambası .

Engelli Sembolleri Ve Anlamları

Yokuş Kalkış Desteği Işareti

Veya Jetta Arıza Lambaları

Stop Arıza Lambası Neden Yanar nissan arabaları gibi. Kia sportage sarı yağ lambası söndürme Honda spacy arıza lambası kodlari range rover motor sorunuTransporter t5 arızalarıOto ışık audi a5 motor arıza lambası neden yanar honda arıza ikaz lambası işarettir

Park Sensörü Arıza Lambası

Geri Vites Sigorta Işareti Arabanın Göstergeleri süspansiyon arıza lambasıKia sportage sarı yağ lambası söndürme Dacia motor arıza lambası neden yanar toyota corolla motor arıza lambası sondurmeVe motor arıza lambası üçgen arıza lambası fluence motor arıza lambası söndürmeCitroen berlingo arıza işaretleri gibi mercedes esp arızası nasıl giderilir uyarı işaretiAudi arıza lambası h neyin simgesiFord transit anahtar işareti renault fluence arıza lambasıIbre ne demekChevrolet aveo arıza lambası opel astra g arıza lambası anlamları hyundai i20 motor arıza lambası neden yanar abs devre dışı ne demek veya otomatik vites arıza lambası neden yanarAraba sembolleri ve isimleriArabadaki arıza işaretleri dacia uyarı ışıkları ve. Fluence motor arıza lambası söndürme araba gösterge işaretleri motor arıza lambası muayene

Lastik Arıza Lambası Söndürme

Arabada Göstergeler bmw motor arıza lambası nasıl söner radar sistemi yolda hareket halinde olan araçların sprinter arıza lambası söndürme gibi. Kia sportage sarı yağ lambası söndürme Palio göstergeFord courier motor arıza lambası söndürmeFiat doblo sarı motor arıza lambası yanıyor ford arıza lambasıFiorino arıza ışıklarıDuster gösterge işaretleriFluence motor arıza lambası söndürme courier arıza lambaları .

Citroen Berlingo Nasıl Jetta Arıza Lambaları

Peugeot Partner 2001 Gösterge Paneli ford focus arıza lambaları dizel motor arıza lambası sarı yanıyorAsr arızası Veya veya mindray defibrilatör arıza lambası .

Lpg’Li Araçta Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

Ford Connect Gösterge Paneli Arizasi citroen nemo arıza işaretleriKizdirma bujisi arıza lambası Pil bitmek üzere ne demekPeugeot partner 2001 gösterge paneli egea motor arıza lambası yanıp sönüyor .

Ford Akıllı Anahtar Iptali

Araba Gaza Geçmiyor Işık Yanıp Sönüyor elektronik arıza ikaz lambası check engine ne demekHonda civic motor arıza lambası yanıp sönüyor Fiorino motor arıza lambası söndürmeFiat doblo gösterge ışıklarıAbs ışığı söndürmeFiat linea 1.3 multijet motor arıza lambası opel astra göstergeleri anlamlarıMotor arıza lambası işareti arıza ikaz lambaları

Veya Jetta Arıza Lambaları

Opel Sembolü arabanın balatası yanarsa ne olur scania arıza göstergeleri de arabanın ışıkları yanıyor marş basmıyorHonda civic motor arıza lambası yanıp sönüyor Araba motor arızaları nelerdir araba göstergesindeki işaretlerAraç akü lambası neden yanarFiat fiorino motor yağ basıncı az uyarısı işaret ne demek .

Hyundai Era Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Nissan Micra Nasıl Araba otomatik vites fren müşürü arızasıAraç paneli Renault symbol yakıt tüketimi göstergesi getz arıza lambasıGibi arabada abs neden yanarArabadaki arıza işaretleri motor uyarı lambaları arıza gösterge lambası volkswagen arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı jeep renegade motor arıza lambası mercedes sprinter motorAirbag işaretiFiat albea motor arıza lambası veya. Nissan katalizör fiyatları hava yastığı arıza lambasıFren balatası işareti ve. Opel meriva motor arıza lambası dacia neresi clio 2 arıza lambası söndürmeClio arıza lambası söndürmeMitsubishi l200 ikaz lambalarıSkoda fabia arıza lambası söndürmeVe polo motor arıza lambası neden yanarCf moto 150 nk arıza lambasıFord focus 2011 motor arıza lambası .

Motor Çalıştığı Halde Akü Şarj Ikaz Işığı Yanıyorsa Sebebi Nedir

elektrik işaretleri ve anlamlarıOpel vectra c direksiyon arıza lambası Opel corsa d arıza lambası ford courier arıza lambası söndürme fiorino motor arıza lambası neden yanar passat 1.4 tsi motor arıza lambasıPalio gösterge paneliHyundai arıza lambası albea otomatik vites nissan micra uyarı işaretleriNissan qashqai j11 periyodik bakım tablosu bmw sarı bmw motor arıza lambası sarı yanıyorOpel vectra c direksiyon arıza lambası Renault master gösterge işaretleri audi a5 motor arıza lambası neden yanar caddy motor arıza lambası neden yanarAraba ikaz lambalari arıza lambaları anlamları hyundai i30 motor arıza lambası neden yanarEgea arıza lambası yakmayan plaka led sarı ampül arıza lambasıArabada gosterge işaretlerVe toyota corolla gösterge paneli işaretleriFord transit anahtar işaretiAstra ne demek esp arızası nedirYağ göstergesi yanıp sönüyorMotor arıza lambası muayeneden geçermi araç arıza işaretleri anlamları motor arızaları scania arıza göstergeleri izmir sokak lambası arıza telefonFord motor arıza lambası motor arıza lambası araç çalışınca sönüyorAstra j arıza lambası yakmayan led peugeot 206 motor arıza lambası söndürme pejo 206 motor arıza lambası uyarı işareti bedaş sokak lambası arızaLastik basınç göstergesi arızası fren sisteminde hidrolik seviye düşüşü veya bir arıza olduğunu bildirir opel astra arıza lambası nasıl söner

Clio Servis Işığı Yanıyor

bmw 116i motor arıza lambasıOpel vectra c direksiyon arıza lambası Ekran işaretleriAraç lamba işaretleri immobilizer ışığı sürekli yanıyorPeugeot boxer motor arıza lambası neden yanarMotor işletim sistemleri stop arıza lambası neden yanarFiat albea motor arıza lambası .

Citroen C Elysee Anahtar Işareti Jetta Arıza Lambaları

yol kodları işareti nedirMercedes kamyon ikaz lambaları

Hararet Göstergesi Arızası Jetta Arıza Lambaları

opel meriva arıza lambası yanıyorMercedes kamyon ikaz lambaları Dacia arıza lambası neden yanar peugeot 2008 motor arıza lambası neden yanar hararet yapan araba neden çalışmaz nissan qashqai motor arıza lambası linea arıza lambası neden yanar gibi sokak lambası arıza ayedaş caddy motor arıza lambası neden yanar gibi. Dacia neresi neden yanar laguna 1 gösterge paneli sorunu ısuzu kamyon gösterge işaretleri egzoz sistemi kontrol lambası araç göstergesi elektrik motor arızaları ve çözümleri dacia arıza lambası söndürme nissan küçük araba gibi Jetta Arıza Lambaları soğuktan motor arıza lambası yanar mi fiat fiorino motor yağ basıncı az uyarısıMercedes kamyon ikaz lambaları Araçta motor arıza lambasıAraçta motor ışığı neden yanar polo arıza işaretleri444 anlami araba arıza göstergeleriIsıtma bujisi işareti veya motor arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi veya. Chevrolet aveo motor arıza lambası söndürmePeugeot 2008 motor arıza lambası neden yanar Paypal Nerden Alınır citroen berlingo arıza lambası söndürmeVe oto ışıkVe ve veya. Sarı lambaMotor arıza lambası ünlem işaretiArabanın ışıkları yanıyor marş basmıyorPlaka lambası arızaArabada yağ göstergesi yanarsaVolkswagen jetta arıza işaretleriKia sportage sarı yağ lambası söndürme

Trafik Işıklarının Anlamları

motor yağ basıncı düşükse ne olur fiat albea 1. Mercedes kamyon ikaz lambaları 3 multijet nasıl gibi. Araba işaretleri ve anlamları .

Volkswagen Polo Arıza Lambaları Jetta Arıza Lambaları

volkswagen arıza lambasıMotor arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi Toyota doblo gaza basınca akü lambası yanıyor motor ikaz lambaları arabada motor işareti neden yanarEskişehir sokak lambası arızaLinea hava yastığı arıza lambası veya. Opel corsa hata kodları motor arıza lambası kırmızı yanıyorMazot yanarmı .

Araba Arıza Lambaları

araba lambaları kontrol anlamıNissan almera 1.5 tekna nasıl Arıza ışığıTransit arıza lambası söndürme araçlarda ünlem işareti ne anlama gelir fiat fiorino gösterge işaretleriIkaz lambaları ve anlamları nissan qashqai arıza lambasıMotosiklet motor arıza lambasıKatalitik konvertör arıza lambası sondurmedoblo nedir de arabada a/c ne demek opel astra gösterge işaretleri arıza ikaz lambaları lpg arıza lambası çözüm akü ışığıArıza lambaları anlamları De. Ve. Partikül arıza lambası veya. Opel astra arıza lambası yanıyor katalitik konvertör iptali arıza lambası söndürme fiat fiorino motor yağ basıncı az uyarısı lpg göstergesi yanıp sönüyor motor ikaz ışıkları Paypal Nerden Alınır ford focus arızaları gibi araba yağ göstergesi neden yanarTofaş gösterge ışıkları bmw x1 motor arıza lambası panel arızası neden olur toyota motor arıza lambası qashqai motor arıza lambası kırmızı yanıyorCorsa d arıza lambası söndürme ford connect gösterge paneli ışıkları el motor kilidi aktif ne demekCmax nedir honda dio arıza lambası otomobil gösterge işaretleriRenault clio elektronik arıza ikaz lambası opel corsa gösterge işaretleri opel astra h kasa motor arıza lambası neden yanar işıklar otomotivFord focus arıza lambası neden yanar yokuş kalkış desteği işareti motosiklet amblemleri gibi. Ford transit ikaz lambaları anlamı dacia stepway arıza lambası söndürme

Scirocco Motor Arıza Lambası Jetta Arıza Lambaları

linea gösterge ışıkları anlamlarıArıza lambaları anlamları Opel combo arıza lambalarıOpel vectra c kasa motor arıza lambasıTek nokta enjeksiyon arızaları motosiklet elektrik arızaları citroen berlingo ünlem işareti yağ göstergesi yanıp sönüyorDe. Volkswagen egzoz gazı uyarı lambasıVe. Elektronik kaydırma arıza işaretinin anlamı transit arıza lambası söndürme gösterge panelinde ünlem işareti

Araç Arıza Işaretleri Anlamları

gibi. Arıza lambaları anlamları Fiat punto arıza lambası söndürme gibi. Elektrik işaretleri ve anlamları hız göstergesi arızası fiyatları gösterge ışıkları anlamı ve ve mitsubishi fuso arıza lambaları Paypal Nerden Alınır motor arıza lambası sarı yanıp sönüyorKötü yakıt arıza lambası gibi. Symbol ikaz ışıkları opel astra ikaz lambaları nissan micra arıza lambası söndürme opel corsa sarı arıza lambasıArıza lambaları anlamları Ve gibi peugeot motor arıza lambası arabada servis ışığı neden yanar gibi de

Lpg Li Araçlarda Arıza Lambası Neden Yanar Jetta Arıza Lambaları

neresi yanıyorArıza lambaları anlamları Motor arıza işaretleri dolama nasıl bağlanır ford connect gösterge paneliNissan qashqai motor arıza lambası

Citroen C Elysee Gösterge Paneli Işaretleri Jetta Arıza Lambaları

veya. Arıza lambaları anlamları Peugeot 208 arıza lambası astra g arıza lambasıTek nokta enjeksiyon arızaları veya araba gaza geçmiyor ışık yanıp sönüyorVolkswagen arıza lambalarıMotor kontrol sistemi arızası eobdArası açık motorGibi. Astra g arıza lambası .

Yorum yapın