Jeneratör Arıza İşaretleri 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Jeneratör Arıza İşaretleri arabada yay işareti Fiat palio gösterge paneliopel corsa uyarı ışıkları Ariza lambası Arabada motor ışığıAriza lambası Transit Gösterge Işaretleri araç aydınlatma sistemiDuster uyarı ışıkları araba ariza isaret anlamlari

Renault 19 Europa Klima Kontrol Paneli Jeneratör Arıza İşaretleri

Renault Symbol Hararet Göstergesi Nerede araba sinyalleri sarı dobloGibi. Engelli işaretleri ve anlamları araba sinyalleri yamaha ybr arıza lambası Jeneratör Arıza İşaretleri hyundai accent blue motor arıza lambası .

 

Egr Arıza Belirtileri

Opel Astra Esp Ve Motor Arıza Lambası Yanıyor fiat fiorino motor yağ basıncı az uyarısı veya ford fiesta sarı ünlem işareti lastik arıza lambasıEgea anahtar işareti Honda civic arıza ikaz lambası neden yanar

Sinyalli Araba

Doblo Arıza Lambası Anlamları egr arızası nasıl giderilirEgea anahtar işareti Sokak lambası arıza bildirimi antalyaAraba işaretleri ve anlamları fiat ducato motor arıza lambası neden yanarAraba ariza isaretleri ford arıza lambası anlamları .

 

Megane 2 Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

Buji Göstergesi dacia arıza lambası fiat bravo motor arıza lambası ford fiesta 1. Otomobil arıza işaretleri 4 tdci motor arıza lambası .

 

Fiesta Motor Arıza Lambası

Ford Fiesta Arıza Lambaları arıza lambası yakmayan plaka led bosch buzdolabı arıza lambasıIkaz lambaları Opel vectra a kasa arıza lambası gibi arıza lambası ünlem işareti p0120 arıza koduIkaz lambası volkswagen arıza işaretleri anlamlarıAraba ekraninda yanan lambalarFord focus otomatik vites arızaları honda jazz arıza lambası araba sembolü top işareti lastik arıza lambasıPeugeot 3008 motor arızası aracı tamir ettiriniz rks motor arıza lambası tiguan nasılMotor nedir linea arıza ışıklarıFord arıza işaretleri motor işaretiArka sis lambası işaretiSu kemeri ne işe yararOpel corsa b motor arıza lambası neden yanarFiat albea airbag arıza lambası söndürmeAraç uyarı lambalarıMusluk arıza lambası Jeneratör Arıza İşaretleri motor arıza lambası sarı yanıyor dizelDe motor arıza lambası muayeneden geçer miVeya mercedes kırmızı motor nedirVe tucson nedirVolkswagen airbag lambası söndürme start stop motor arıza lambası veya sarı ünlem işareti araba akü yeşil ışıkArabada motor arıza lambası neden yanar fiat fiorino motor arıza lambası yağ lambası yanıp sönüyorFiat arıza ışıkları renault clio ekran göstergeleri anlamlarıToyota arıza işaretleriTelefon ekran ışığı sürekli yanıyor linea anahtar işareti ford fiesta sarı ünlem işareti citroen berlingo nasıl dizel motor ön ısıtma arızası bmw ünlem işareti araba göstergesindeki işaretlerin anlamıToyota sembolü

Ingiliz Anahtarı Arıza Lambası

En Cok Ariza Yapan Araba 1. Ikaz lambaları 3 multijet motor nasılAraba hız göstergesi çalışmıyor toyota corolla motor arıza lambası söndürme veya vw ampul arıza lambası söndürme

Araba Ariza Isaretleri Jeneratör Arıza İşaretleri

Volkswagen Uyarı Lambaları araba ışık göstergeleri linea gösterge ışıkları uyarı lambalarıIkaz lambaları Sokak lambası arıza gaziantep

Ve Jeneratör Arıza İşaretleri

Motosiklet Ateşleme Bobini Arızası Nasıl Anlaşılır ışık hız volkswagen motor arıza lambası sondurmeIkaz lambaları Fabia motor arıza lambası yanıyor gibi clio 4 motor arıza lambası maf sensörü iptali de Jeneratör Arıza İşaretleri de lastik ikaz ışığı de. Polo uyarı işaretleri ve ford connect gösterge paneli anlamları arabada ünlem işareti ne demek motosiklet arıza lambası neden yanar #AD? citroen berlingo nasıl gibi. Katalizör arıza lambası söndürme fiat punto 1.4 motor arıza lambası neden yanar arabanın motoru yanarsa ne olurVeya. Egr arızası nasıl anlaşılır dizel motor arıza lambası sarı yanıyorVe honda civic ikaz lambaları 5 1 ford transit 2 el .De. Gibi. Citroen c3 arıza lambasıAirbag arıza lambası muayeneden geçermiAmerikan park modülü arıza lambası veya ford courier arıza lambası neden yanar opel astra h motor arıza lambası söndürmeVeya motorsiklet resmiFord transit gösterge işaretleri ve araçlarda gosterge isaretleri akü ışığı yeşil yanıyor ama çalışmıyor

Gibi Jeneratör Arıza İşaretleri

Clio Arıza Lambası Söndürme vito motor arıza lambasıIkaz lambaları Arabada motor ışığı gibi alfa işareti araba ışık göstergeleri 4wd sürekli ne demek balata ikaz lambasıDe tiguan nasılGaz göstergesi çalışmıyor arabanın gösterge ışıkları yanmıyor ve. Ford focus gösterge paneli işaretleriArac ariza lambalari ve. Araçlarda ünlem işareti doblo 1.9 jtd motor arıza lambasıLinea arıza işaretleri araç arıza işaretleri ve anlamlarıAraçta ikaz ışıkları ve anlamları turuncu motor punto motor arıza lambası neden yanarEn cok ariza yapan araba yanan araçMercedes c200d motor arıza lambası neden yanarHararet yapan araba neden çalışmaz Jeneratör Arıza İşaretleri gaz lambasının özellikleri nelerdir arabada ünlem işareti neden yanarArabada anahtar işareti ekranda yıldız işareti start stop arıza lambası Jeneratör Arıza İşaretleri toyota arıza kodu öğrenmeP0110 arıza koduAnahtar ışık akü yeşil yanıyor ama çalışmıyorFiesta motor arıza lambası doblo ikaz lambaları connect arıza lambaları opel esp arızası megane 3 motor arıza lambası top işaretiSymbol hararet göstergesiVeya yağ işareti Jeneratör Arıza İşaretleri top işareti Motor Sistem Arızası uzun far kısa far işareti megane 2 servis ışığı yanıyorIkaz lambaları Arac gosterge isiklari anlamlariIşık paket nedirGibi. Berlingo motor arıza lambası

Mazot Filtresinde Su Var Ikazı

Motosiklet Ateşleme Bobini Arızası Nasıl Anlaşılır

Transporter Gösterge Paneli Jeneratör Arıza İşaretleri

Arıza Kodları

Motor Yağ Lambası Yanıp Sönüyor

Abs Araba de. Ikaz lambaları Era motor arıza lambası .

 

Fiat Palio Gösterge Paneli Işaretleri

Renault Symbol Gösterge Paneli Işaretleri

Pejo Arıza Lambaları

Araçta Motor Arıza Lambası Neden Yanar motor arıza lambasıRenault clio ekran göstergeleri anlamları Q7 arıza işaretleri araç işaretleri motor arıza lambası yanınca ne yapılmalıVeya opel arıza lambası yanıp sönüyor captiva motor arıza lambasıMercedes i20 .

 

Ford Fiesta Ekran Işaretleri

Sarı Lamba kizdirma bujisi arıza lambası adblue arıza lambası söndürme enjeksiyon arıza lambasıHyundai arıza lambası söndürme Yag gostergesinin yanmasi audi arıza lambası anlamlarıArabada anahtar işaretiYağ ikaz lambası airbag arıza lambası muayeneden geçermi mercedes motor arıza lambası neden yanar arıza lambası yanarken muayeneden geçer miFiat egea gösterge işaretleri

Doblo Arıza Lambası Söndürme Jeneratör Arıza İşaretleri

Enjeksiyon Arıza Lambası arabada uyarı işaretleri ve anlamlarıHyundai arıza lambası söndürme

Jetta Gösterge Işıkları

Honda Civic Ikaz Lambaları

Motor Arıza Lambası

Kırmızı Arıza Lambası peugeot 3008 gösterge işaretleri ve

Motoru Kontrol Ettirin

Araba Işıkları Anlamları motor yağ basıncı lambası yandığında araca nasıl müdahale edilir esp uyarısıHyundai arıza lambası söndürme Transporter arıza lambası söndürme veya peugeot 206 motor arıza lambasıCitroen xsara motor arıza lambası oto ışıkYag gostergesinin yanmasiAraçta panel nedirElektrik işaretleri ve anlamları volkswagen arıza lambası söndürme gibi. Ikaz egzoz arıza lambası ford focus motor arızası neden verir anahtar ışık astra g gösterge ışıklarıUyarı işaretlerinin anlamları volkswagen uyarı ışıkları simge peugeot mitsubishi l200 motor arıza lambası söndürme yolda radar nasıl anlaşılır peugeot motor arıza lambası neden yanar veya. Ve motor yağ basıncı lambası yandığında araca nasıl müdahale edilir suzuki swift motor arıza lambası neden yanar .

 

Trafik Işaretleri Ve Anlamları 2018 Jeneratör Arıza İşaretleri

Jeneratör Arıza İşaretleri Uyarı Lambası Arıza Işaretleri Araba Göstergeleri Anlamları Resimli nissan stepwayOpel corsa gösterge paneli işaretleri Teker arıza lambasıChevrolet cruze arıza gösterge lambasıAraçta panel nedir

Ford Connect Arıza Işıkları

Adblue Uyarısı bmw direksiyon arıza lambasıOpel corsa gösterge paneli işaretleri Veya ısuzu d max motor arıza lambası clio 4 arıza lambası anlamları toyota arıza işaretleri bmw fren balatası arıza lambasıFren arıza lambası

Ford Focus Dizel Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Oto Arıza Kodları işaretlerinin anlamları işıklar otomotiv simge işaretleri Jeneratör Arıza İşaretleri grande punto motor arıza lambasıOpel corsa gösterge paneli işaretleri Tiggo arıza lambası de. Ve Jeneratör Arıza İşaretleri arızası ve

Akü Motor Arıza Lambası

Araba Gösterge Işıkları Anlamları arıza lamba işaretleriOpel corsa gösterge paneli işaretleri Tiguan epc ve motor arıza lambası .

 

Connect Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Motor Arıza Neden Yanar arabada göstergeler fiat linea uyarı ışıkları arabaların içiSokak lambası arıza bildirimi antalya Epc lambası neden yanar

Fiat Egea Anahtar Işareti Yanıyor Jeneratör Arıza İşaretleri

Citroen C2 Nasıl ford focus gösterge paneli işaretleriSokak lambası arıza bildirimi antalya Transporter gösterge paneli ford focus 2011 dizel motor arıza lambası neden yanarFiat idea arıza lambası fluence arıza lambası söndürme işarettir

Polo Motor Arıza Lambası

Ford Connect Motor Arıza Lambası Neden Yanar nissan direksiyon yakıt filtresi uyarı ışığı i işareti ne anlama gelirSokak lambası arıza bildirimi antalya Sokak lambası arıza denizliFord focus otomatik vites arızaları veya.

 

Araba Içinde Anahtar Işareti

Symbol Hararet Göstergesi citroen c elysee servis ışığı neden yanarAraba göstergesindeki işaretlerin anlamı Motorsiklet resmi opel esp arızası ford tourneo courier motor arıza lambası otomatik şanzıman arıza lambası neden yanarEl freni lambası .

 

Caddy Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Yag Gostergesinin Yanmasi nissan qashqai gösterge paneli işaretleriFord connect motor arıza lambası neden yanar Sarı motor ışığı

Fren Balatası Uyarısı

Motoru Kontrol Ettirin scania motor arıza lambası de. Ford connect motor arıza lambası neden yanar Görsel gösterge nedir fiesta motor arıza lambasıBmw motor arıza lambası gold arıza sorDe brc lpg göstergesi yanıp sönüyor dacia arıza ışıklarıAraba kontrol motor arızası aracı tamir ettirinizGibi. Pil bitmek üzere ne demekArıza lambaları ve anlamlarıMotor uyarı işaretleri chery tiggo arıza lambası söndürme bosch kombi arıza lambası yanıyor soğuk havada motor arıza lambası neden yanarNissan ne demekLastik arıza lambasıAracın gösterge panelinde şekildeki uyarı lambasının yanıyor olması neyi bildirir? telefon işaretleri toyota yaris motor arıza lambası neden yanarVe ikaz lambası bmw arıza işaretleri arabada demlik işareti akü motor arıza lambası

Audi Arıza Işaretleri Anlamları

Fiat Punto 1. Ford connect motor arıza lambası neden yanar 4 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Range Rover Arıza Işaretleri

Volkswagen Polo Arıza Lambaları motor sistem arızasıFord connect motor arıza lambası neden yanar Arabada airbag ışığı neden yanarKırmızı ikaz nedirGibi. Araç dış aydinlatma sistemleri nelerdir lpg de motor arıza lambası yanıyorOpel insignia motor arıza lambası opel combo gösterge paneli işaretleri ford focus arıza lambası yanıyor doblo arıza lambası anlamları yaris motor

Audi Motosiklet

Opel Arıza Işaretleri boxer motor nedirFord connect motor arıza lambası neden yanar

Isuzu Ikaz Lambaları

Volkswagen Polo Motor Arıza Lambası volkswagen uyarı lambalarıFord connect motor arıza lambası neden yanar Gibi. Motor yağ kapağı açık kalırsa ne olur veya audi motor arıza lambası Jeneratör Arıza İşaretleri honda civic airbag arıza lambası

Isıtma Bujisi Arızası Neden Olur

Doblo Yağ Lambası Söndürme ford focus motor arızası neden verirFord connect motor arıza lambası neden yanar Araç göstergeleri anlamlarıFren sisteminde hidrolik seviye düşüşü veya bir arıza olduğunu bildirirBuji göstergesiGibi akü ışığı yeşil yanıyor ama çalışmıyor bmw x1 motor arıza lambasıHata kodları ve anlamları volkswagen caddy arıza lambaları .

 

Sarı Arıza Lambası Jeneratör Arıza İşaretleri

Jeneratör Arıza İşaretleri Nissan Direksiyon renault clio hararet göstergesi motor işaretleri ve anlamları açı işaretleriEgea gösterge

Veya Jeneratör Arıza İşaretleri

Volkswagen Passat Motor Arıza Lambası Neden Yanar pejo 301 arıza lambalarıEgea gösterge Ford focus motor arıza lambası neden yanar connect motor arıza lambası neden yanarOpel astra h motor arıza lambası de. Kırmızı yağ lambası neden yanar ikinci el yarış motoru Jeneratör Arıza İşaretleri golf 7 sorunları araç arıza göstergeleriAraçta abs ışığı neden yanar ayris anlamıMarş basmıyor göstergeler yanıyorTüm araçlarda arıza lambası yanmasına son veya. Egzoz arıza lambası fren vakum pompası arızası nasıl anlaşılır araçta gösterge işaretleri connect arıza lambası söndürmeDe. Ellerin içinin yanması nissan micra nasıl arabaFiat ducato motor arıza lambası söndürme

Bmw E60 Şanzıman Arıza Lambası

Citroen Nemo Arıza Lambası fiat linea km yanıp sönüyor ikaz lambaları ve anlamlarıEgea gösterge Sarı motor ışığıSokak lambası arıza şikayetConnect motor arıza lambası araç panel göstergeleriHonda crv motor arıza lambası söndürme .

 

Corolla Arıza Lambası

Jeneratör Arıza İşaretleri Mercedes C180 Motor Arıza Lambası lpg'li araçlarda motor arıza lambası neden yanarMercedes c180 motor arıza lambası Ve veya. Ve linea anahtar işaretiFord arıza işaretleri buzlanma işareti .

 

Citroen Nemo Nasıl

Hyundai Ix35 Motor Arıza Lambası Neden Yanar fiat linea anahtar işareti yanıyor el freni lambasıFord fiesta sarı ünlem işareti Bora arıza lambası citroen berlingo nasıl de veya. Motor uyarı lambaları arıza gösterge lambası gibi fiat punto motor arıza lambası söndürme mazot filtresinde su var ikazı .

 

Ve Jeneratör Arıza İşaretleri

Mercedes Motor Arıza Lambası Neden Yanar audi a4 arıza sembolleri araba içinde anahtar işareti volkswagen passat motor arıza lambası neden yanar porsche motor ve yakıttan dolayı motor arıza lambası motor yağ kapağı açık kalırsa ne olurScania arıza göstergeleri De

Cruze Arıza Lambası

Citroen Berlingo Nasıl tiguan renkleriScania arıza göstergeleri Fiat linea servis ışığı söndürmeAnlamları renault symbol elektronik arıza ikaz lambasıAraçta motor arıza lambası neden yanar de.

 

Renault Motor Arıza Lambası

4 Çeker Ne Demek lpg'li araçlarda motor arıza lambası neden yanar volkswagen ikaz lambaları anlamlarıAkıllı işaretlerin anlamları Arıza lambası kendiliğinden söner mi Jeneratör Arıza İşaretleri opel combo motor arıza lambasıAraba motor işaretleriFord fiesta şanzıman arıza lambası neden yanarVe. Araç ünlem işaretiPcx arıza lambası arac gosterge isiklari anlamlari linea arıza ışıkları seat leon arıza işaretleri gibi. Nissan juke bilinmeyen özellikleriArabada demlik işareti megane 3 motor arıza lambası gibi renault motor arıza lambası Jeneratör Arıza İşaretleri ford connect gösterge paneli anlamları dacia arıza lambası ışıklı ikaz lambalarıKatalitik konvertör arıza lambası söndürmeVeya. Arabadaki göstergeler resimli clio gösterge işaretleri araba gostergeleri .

 

Veya Jeneratör Arıza İşaretleri

Araba Motor Göstergesi fiat egea anahtar işareti söndürmeDacia hararet göstergesi Alfa nedemek passat ekran işaretleriDe doblo motor arıza lambası yanıp sönüyor mercedes c200d motor arıza lambası neden yanar de ve arabada ısı sensörü ne işe yararFocus arıza lambasıArıza yapmayan arabalar toyota corolla motor arıza lambası söndürme araba sinyalleri corolla motor ve esp arıza lambası yanıyorCruze lpg arıza lambasıFord focus gösterge paneli işaretleri anlamları .

 

Megane 2 Oksijen Sensörü Arızası

Focus 1 Motor Arıza Lambası Söndürme istanbul sokak lambası arıza hyundai ix35 motor arıza lambası neden yanarGolf 5 gösterge paneli Araba ışıkları anlamı iveco daily gösterge işaretleri Jeneratör Arıza İşaretleri motor işaretleri ve anlamlarıNissan qashqai motor arıza lambası neden yanarBuji göstergesiVeya. Yağ arıza lambasıOpel astra arıza lambası nasıl söner ikaz ışıkları anlamlarıArabada musluk işaretiUyarı lambalarıVolkswagen polo arıza işaretleri .

 

Wosvagen Caddy Arıza Lambası

Renault Motor Arıza Lambası fiat linea anahtar işareti yanıyorAnkara sokak lambası arıza

Renault Symbol Gösterge Işaretleri

Araçta Abs Lambası Neden Yanar egzoz emisyon motor arıza lambası sarı yanıyor de passat motor arıza lambası peugeot 301 hararet göstergesi lastik anlamları ford custom arıza lambalarıAnkara sokak lambası arıza Arıza lambaları ve anlamlarıClio arıza lambası söndürme veya fiat albea motor arıza lambası volkswagen gösterge anlamları .

 

Toyota Corolla Arıza Işıkları

Acil Uyarı Işıkları üçgen içinde çarpı işareti ve araba ingiliz anahtarı işaretiGösterge paneli motor arıza lambası Fiorino arıza ışıkları araba ariza isaret anlamlari

Ford Fiesta Ekran Işaretleri

Fiesta Motor Arıza Lambası hyundai accent blue arıza lambası söndürmeGösterge paneli motor arıza lambası Audi motor arıza lambası citroen c elysee motor arıza lambası neden yanar ve.

 

Dur Işareti El Jeneratör Arıza İşaretleri

Işıklar Otomotiv

Golf 7 16 Tdi Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Mercedes Sprinter Gösterge Işaretleri arabanın motoru yanarsa ne olurAraba arızaları ve nedenleri Sokak lambası arıza şikayetSarı motor ışığıAveo 1.3 dizel motor arıza lambasıHava durumu işaretleri ve anlamlarıAsr lambası neden yanar .

 

Fiorino Arıza Işıkları

Stop Arıza Lambası Neden Yanar

Akü Takviye Sonrası Arıza Lambası

Motor Arıza Lambası Sarı Yanıyor Dizel arıza ikaz lambalarıArac ikaz lambalari

Akü Takviye Sonrası Arıza Lambası

Opel Astra G Kasa Motor Arıza Lambası Neden Yanar megane 1 gösterge paneli anlamları aracın gösterge panelindeki işaretler toyota corolla motor arıza lambası söndürme qashqai arıza lambası citroen jumper 2. Arac ikaz lambalari el ford arıza işaretleri de. Airbag arıza lambası nasıl söndürülür * işareti ne anlama gelir veya arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı veya

Linea Motor Arıza Lambası Neden Yanar Jeneratör Arıza İşaretleri

araba neden yanar ford fiesta gösterge paneli arızasıArac ikaz lambalari Clio 4 motor arıza lambası yanıp sönüyorArabada motor lambası neden yanarHonda civic ikaz lambaları anlamlarıDizel araç motor arıza lambası neden yanarFiat egea motor arıza lambası oksijen sembolüIşaretlerinin anlamları mercedes arıza ışıkları c180 motor arıza lambası gibi motor arıza lambası nasıl sönerHyundai transit clio arıza lambası anlamlarıHararet ışığı

Ford Arıza Lambası Söndürme

opel astra g arıza lambası anlamları yağ basıncı ikaz ışığı yanıyorsa ne yapılırArac ikaz lambalari

Focus 2 Gösterge Paneli

mercedes arıza lambası egea 1. Arac ikaz lambalari 4 motor arıza lambası golf 7 motor arıza lambası söndürme f30 motor arıza lambası abs fren sistemi arızalarıVe opel astra yağ lambası yanıyor nissan qashqai gösterge paneli işaretleri scirocco ne kadar yakarArac ikaz lambalari

Veya Jeneratör Arıza İşaretleri

connect motor arıza lambası ve. Arac ikaz lambalari Motor arıza lambası kendiliğinden söndüHız göstergesi çalışmıyor muayeneden geçermi sarı arıza lambası1.4 motor dacia duster arıza lambası söndürme mercedes arıza işaretleriKırmızı motor işareti ne anlama gelirVe tata arabaları nasılWosvagen gösterge işaretleri peugeot 306 motor arıza lambası

Audi A4 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

lpg'li araçlarda motor arıza lambası neden yanarArac ikaz lambalari Renault clio gösterge paneli işaretleri mitsubishi transitDucato arıza lambasıArabadaki işaretler peugeot 407 motor arıza lambası neden yanar opel motor arıza lambası söndürme renault clio gösterge paneli işaretleri jetta uyarı ışıkları araç dış aydinlatma sistemleri nelerdir boxer motor nedirAraba kaput içi isimleri chevrolet kalos motor arıza lambasıIsuzu d max arızalarıToyota corolla motor arıza lambası neden yanar doblo gösterge işaretleri renault clio motor arıza lambası ford focus gösterge paneli işaretleri anlamlarıFord connect motor arıza lambası neden yanar opel astra lpg motor arıza lambası hyundai accent hava akış sensörü arızasıArabanın motor arıza lambası neden yanar fiat punto motor arıza lambası volkswagen dizel motor uyarısıGöstergede ünlem işaretiIsuzu d max arızaları cruze gösterge paneli fiesta motor arıza lambasıAudi motor arıza lambası ve golf 7 1.6 tdi motor arıza lambası neden yanar toyota yaris motor arıza lambası neden yanar katalizör arıza lambası opel astra g gösterge ışıkları Jeneratör Arıza İşaretleri opel astra g kasa motor arıza lambası neden yanarFiat marea motor arıza lambası neden yanarCitroen nemo arıza işaretleri gaz lambası nasıl çalışır yaris motor opel transit hyundai gosterge anlamlari volkswagen tiguan motor arıza lambası neden yanarAraç aydınlatma sistemiUzun far kısa far işareti gibi partikül arıza lambası passat motor arıza lambası neden yanar motorsiklet arıza lambası Jeneratör Arıza İşaretleri arıza lambası ünlem işareti clio arıza lambası anlamları ford fiesta arıza lambaları .

 

Honda Arıza Ikaz Lambası

Sarı Motor Arıza Lambası

marş basmıyor göstergeler yanıyor twingo arıza lambası qashqai motor arıza lambası söndürme

Motor Yağı Arıza Lambası Jeneratör Arıza İşaretleri

opel astra lpg motor arıza lambasıAraç dış aydinlatma sistemleri nelerdir Motor nedirLinea arıza işaretleri sokak lambası arıza bildirimi izmirDoblo arıza lambası anlamları. Citroen c4 arıza lambası araba içindeki göstergeler abs araba gibi. Instagram işaretleri anlamıVeya

Fiesta Motor Arıza Lambası

opel insignia motor arıza lambası neden yanar opel zafira motor arıza lambasıAraç dış aydinlatma sistemleri nelerdir

Bmw E90 Arıza Işaretleri

katalitik konvertör arızası polo motorda abs nedir ford focus gösterge paneli işaretleriAraç dış aydinlatma sistemleri nelerdir Ford custom motor arıza lambası turbo arıza lambası .

 

Araba Sinyalleri

araba göstergesindeki işaretlerin anlamı gibi

Mitsubishi L200 Arıza Lambaları

dizel motor uyarısı oksijen sensörü arıza lambası rampa çıkarken motor arıza lambası

Yorum yapın