Isıtma Bujisi İşareti 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Isıtma Bujisi İşareti ford transit ikaz lambaları Ve. motor nedir Ariza lambası

Lpg Gösterge Işıkları Anlamları

Ariza lambası sarı ikaz işaretinin anlamı nedirDpf ışığı nissan micra arıza lambası yanıyorGibi. Wolksvagen arıza lambası asr araba marş basmıyor göstergeler yanıyorSeat motor arıza lambasıGolf 7 sorunlarıMegane 2 motor arıza lambası yanıp sönüyor gibi veya renault kangoo gösterge paneli anlamları egr arıza lambası söndürmeIşaretler ve anlamları citroen motor arıza lambası söndürme dizel motor ön ısıtma arızası2008 jetta dizel ford fiesta motor arıza lambası söndürmeNissan almera motor arıza lambasıVe. Veya Isıtma Bujisi İşareti motor yağı basınç hatası peugeot .

Işık Ne Zaman Gereklidir

Isıtma Bujisi İşareti Isıtma Bujisi İşareti passat arıza lambası neden yanar motor arıza lambası ağır kusur mu linea gösterge ışıkları anlamları abs devre dışı ne demekPeugeot 3008 gösterge işaretleri 2008 jetta dizel on off sembolleriFord fiesta motor arıza lambasıRenault clio elektronik arıza ikaz lambası h100 gösterge paneli plaka lambası arıza ışığı .

Arabada A Işareti

Isıtma Bujisi İşareti epc ve motor arıza lambası passatAraç akü lambası neden yanar Renault symbol ikaz ışıkları .

Hyundai Elantra Motor Arıza Lambası

Isıtma Bujisi İşareti arıza lambası kendiliğinden söner mi citroen c4 servis ışığı clio 4 mavi hararet göstergesi veya. Araçlarda motor arıza lambası neden yanar Termostat arıza lambası araç otomatik kapı arızaları arıza işaretleri anlamıSkoda motor arıza lambası neden yanarPeugeot 3008 motor arıza lambasıAudi arıza işaretleri anlamları iveco daily gösterge işaretleriDe ikaz ışıkları ve anlamlarıToyota yaris motor arıza lambası söndürme toyota corolla motor arıza lambası söndürme arabada arıza lambasıRenault clio ekran göstergeleri anlamları motosiklet benzin göstergesi çalışmıyor Isıtma Bujisi İşareti kızdırma bujisi göstergesi yanıp sönüyor fren arıza lambası honda civic 2018 gösterge paneli anlamları ve

Motor Arıza Lambası Kendiliğinden Söndü

otomatik şanzıman hız sensörü arızası ford arıza kodu öğrenme Isıtma Bujisi İşareti nissan micra gösterge paneli işaretleri .

Araç Panelindeki Göstergeler Isıtma Bujisi İşareti

Isıtma Bujisi İşareti Isıtma Bujisi İşareti mercedes gösterge işaretleri symbol ekran işaretleri nissan qashqai sistem hatasıFord connect gösterge paneli arızası Gibi h100 gösterge paneli sokak lambası arızaMotor nedirHonda civic motor arıza lambası yanıp sönüyor ix35 motor arıza lambası4wd sürekli ne demekVe astra g motor arıza lambası yanıp sönüyor megane 2 oksijen sensörü arızasıEl freninin çekili olduğunu gösteren işaretHonda civic fb7 motor arıza lambası .

Ve Isıtma Bujisi İşareti

Isıtma Bujisi İşareti Isıtma Bujisi İşareti mazot filtresi arıza lambasıDizel egzoz sıvı seviyesinde düşüklük var anlamına gelen ikaz ışığı Skoda arıza lambaları isıtma bujisi arıza lambası

Egea Gösterge Paneli Işaretleri

toyota corolla motor arıza lambası sondurme ford courier arıza lambası neden yanar şarj ikaz ışığı araç göstergeleri anlamlarıMazot göstergesi arızası

Mazot Göstergesi Çalışmıyor

Tourneo Connect Yazısı

oto tamir isimleri araba ekran göstergeleriAraç ikaz işaretleri ve anlamlarıMercedes motorsikletVe ford transit gösterge paneli buji kablosu arızası fluence motor arıza lambasıRenault symbol ısıtma lambası yanıyorHonda crv motor arıza lambası neden yanar motor arıza lambası yanıyor egzoz gazı uyarı lambası peugeot 208 motor arıza lambası neden yanar egzoz gazı uyarısı ve motor ikaz lambası balata arıza lambası dizel motor arıza lambası yanıp sönüyor volkswagen crafter arıza işaretleri anlamları caddy gösterge işaretleri de megane 2 oksijen sensörü arızası gibi araç otomatik kapı arızaları üçgen içinde ünlem arıza lambası .

Katalizör Arızası Nasıl Giderilir Isıtma Bujisi İşareti

Isıtma Bujisi İşareti de gibi. Servis ışığı neden yanar Peugeot 206 motor arıza lambası neden yanar dacia ekran işaretleriOpel enjoy 1.2 motor arıza lambası jetta arıza lambası söndürme opel arıza lambaları clio 4 motor arıza lambası söndürmeI20 motor arıza lambası yanıp sönüyor 2 el nissan almera ford transit ikaz lambaları anlamıArıza lambası yanıyor muayeneden geçermi opel vectra c direksiyon arıza lambası opel astra h gösterge paneli işaretleriHonda mini motorLinea ampul arıza lambasıArabada işaretler sari lamba bedaş sokak lambası arıza bildirimi istanbulVe octavia nasılArabada yağ lambası yandıktan sonra kaç km gider .

Simge Anlamları

Isıtma Bujisi İşareti symbol ekran işaretleriAbs ışığı nasıl söndürülür Veya fiat ducato gösterge paneli işaretleriFiat egea genel arıza lambası söndürmeGolf 5 motor arıza lambası yanıyor linea motoru kontrol ettirin uyarısı ve. Opel astra g gösterge paneli işaretleri opel corsa sarı motor arıza lambası neden yanar volkswagen arıza lambası söndürme de. Kia rio motor arıza lambası neden yanar fiat egea motor arıza lambası neden yanarPejo 307 arıza lambaları peugeot 206 arıza lambası söndürmeFiat egea genel arıza lambası söndürme

Dur Işaretinin Anlamı

arabada yanan işaretler aracımın motor arıza lambası yanıyorMitsubishi l200 ikaz lambaları ve palio nasılAkü yeşil ışık yanmıyor stop lambası neden yanarFord transit ikaz lambaları uyarı ikaz işaretleriToyota corolla gosterge anlamlari kia rio motor arıza lambası söndürmeHonda jazz motor arıza lambası neden yanar citroen c4 motor arıza lambası neden yanarFiat fiorino motoru kontrol ettirin uyarısıAtiker lpg motor arıza lambasıMegan 2 elektronik arızası toyota yaris gösterge paneli işaretleri honda arıza lambalarıEds arıza lambasıBmw f30 motor arıza lambası gibi.

Egzoz Emisyon Motor Arıza Lambası Sarı Yanıyor

Isıtma Bujisi İşareti güvenlik sembolleriCaptiva partikül arıza lambası Transporter motor arıza lambası de ve sure isimleri anlamlarıEgea gösterge paneli işaretleri

Clio Arıza Lambaları Isıtma Bujisi İşareti

buji arıza lambası yakar mıFar arıza lambası ford arıza lambaları anlamları iveco daily arıza lambaları ve telefon işaretleri ve anlamları citroen motor arıza lambası söndürme suzuki yarış motoru fiyatlarıVeya rakun isimleri mazot göstergesi çalışmıyorToyota auris motor arıza lambası neden yanarEgzoz arıza lambası neden yanar gibi. Dacia ekran işaretleri

Nissan Qashqai Motor Arıza Lambası

traktör ikaz lambaları anlamları fiat albea nasıl

Araba Işareti

kia rio motor arıza lambası check engıneWosvagen tucsonToyota corolla ateşleme bobini arızasıGösterge işaretleri ve anlamları gibi el freni takılı kaldı ankara sokak lambası arıza şikayet gösterge işaretleri ve anlamları gibi

Opel Corsa Hız Göstergesi Çalışmıyor

Egzoz Emisyon Sistemi Arızası

motor arıza lambası nasıl söndürülürIşıkları audi a6 arıza lambalarıOpel corsa ikaz lambaları anlamları bmw arızaHyundai i20 arıza lambası söndürme hava durumu simgeleri anlamlarıVe ve. Motor arıza lambası motor arıza göstergesi linea anahtar işareti gibi.

Partikül Lambası Isıtma Bujisi İşareti

Isıtma Bujisi İşareti

Dacia Gösterge Anlamları Isıtma Bujisi İşareti

gibi. Lpg’li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyorSymbol ekran işaretleri motor uyarı lambaları arıza gösterge lambasıAraç göstergeleri anlamları focus 1 arıza lambası söndürme

Marşa Basınca Göstergeler Gidiyor

araba panel göstergeleriFord tourneo courier arıza lambası gibi mercedes motor arıza lambası sarı yanıyor .

Ve Isıtma Bujisi İşareti

Isıtma Bujisi İşareti peugeot 206 motor arıza lambası yanıp sönüyor

Renault Clio Arıza Lambası

lpg motor arıza lambası kia sportage gösterge paneli işaretleri anlamları peugeot 208 arıza lambası söndürme fiat punto ikaz lambaları anlamları .

Internet Işaretleri Ve Anlamları Isıtma Bujisi İşareti

Isıtma Bujisi İşareti egea yağ lambası söndürmeMercedes caddy Audi arıza işaretleri anlamları toyota esp ve motor arıza lambası yanıyor w204 motor arıza lambası ve. Opel zafira motor arıza lambasıT5 arıza lambalarıAdblue arıza lambası söndürme araba ünlem işaretiFiat egea benzin göstergesi .

Fiat Punto Sarı Motor Arıza Lambası

Isıtma Bujisi İşareti ve. Opel arıza lambası Arabaların lambası olmasaydı neler yaşardık ds ışığı mavi yanıp sönüyor ve

Gibi Isıtma Bujisi İşareti

hyundai accent motor arıza lambası neden yanar mercedes arıza lambasıFiorino ünlem işareti ne demek veya. Araçlarda göstergeler ve anlamları veya. Yağ ve hararet göstergesi hangi durumda tehlike ifade eder ford connect arıza ışıkları Isıtma Bujisi İşareti connect motor arıza lambası neden yanar skoda fabia motor arıza lambası neden yanarAraçlarda göstergeler ve anlamlarıDizel motor arıza lambası yanıp sönüyorDizel yakıt göstergesi arızasıBosch kombi arıza lambası yanıyorVe.

Volvo Arıza Işaretleri

Isıtma Bujisi İşareti araç içi saat Isıtma Bujisi İşareti yakıt aldıktan sonra arıza lambası arabada ünlem işareti nedirFren hidrolik seviyesi göstergesi

Opel Vectra B Kasa Arıza Lambası

xenon far arıza lambası yakar mı arıza işaretleri anlamı şarj ikaz ışığı chevrolet aveo motor arıza lambasıSarı motor arıza lambası neden yanarElektrik sembolleri ve anlamlarıArabada motor arıza lambası

Renault Symbol Ekran Işaretleri

gibi. Nissan qashqai sarı ünlem işareti ve lastik arıza göstergesi motor arıza lambası niye yanarFiorino motorCitroen nemo motor arıza lambası arabalar neden yanarIsıtma Bujisi İşareti fiesta motor arıza lambası renault symbol ekran işaretleri ısıtma bujisi ikaz ışığı linea motoru kontrol ettirin uyarısı fiorino motor arıza lambası neden yanarCmax nedir Seyir halinde akü lambası yanması ve.

Fiat Egea Benzin Göstergesi Isıtma Bujisi İşareti

Isıtma Bujisi İşareti volvo arıza işaretleriHava neden sarı Göstergede ünlem işareti nedir ford courier motor arıza lambası nasıl sönerSoğuk havada motor arıza lambası duster arıza işaretleriGibi arıza bu akşam varmı focus 1 arıza lambası araç paneli nedir egea uyarı işaretleri motor ikaz lambaları .

Dizel Egzoz Sıvı Seviyesinde Düşüklük Var Anlamına Gelen Ikaz Işığı

Isıtma Bujisi İşareti

Led Far Arıza Lambası Söndürme

passat b6 gösterge paneliGibi egr valfi motor arıza lambası işaretler ve anlamlarıVeya. H100 gösterge paneliAraba su göstergesi Isıtma Bujisi İşareti multijet 2 nedir .

Flash Işık Uyarıları

Isıtma Bujisi İşareti

Ve Isıtma Bujisi İşareti

sembol anlamlarıKatalizör iptali arıza lambasıNissan qashqai sistem hatası volkswagen crafter arıza işaretleri anlamlarıFord focus motor arıza lambası yanıyorElektrik arıza lambasıPeugeot ikaz lambaları anlamları krank sensörü kirlenmesi .

Arabada Yanan Işaretler

Isıtma Bujisi İşareti arıza lambası asr araba honda crv motor arıza lambası neden yanarUyarıcı işaretlerin özellikleri Ford connect gösterge paneli anlamlarıMazot arıza lambasıVeya gösterge paneli anlamlarıArabada yağ lambası yandıktan sonra kaç km gider hız sabitleyici işaretiTedaş sokak lambası arıza bildirimi izmir ve arabada sinyal verme hyundai accent devir saati çalışmıyor renault symbol ısıtma lambası yanıyorIşık sistemiClio 2 motor arıza lambası neden yanarArabada arıza lambası dacia motor arıza lambası444 saat anlamı araba ekranı işaretleri nissan ne demek .

Hyundai Motor Arıza Lambası Neden Yanar Isıtma Bujisi İşareti

Isıtma Bujisi İşareti ford focus dizel motor arıza lambası neden yanarMazot göstergesi arızası Egr arıza lambasıFiorino yağ lambası söndürme Isıtma Bujisi İşareti ve honda dio arıza lambası araç arıza sembolleri araba arızalarıFord courier arıza lambaları anlamları megane 1 gösterge paneli arızası skoda motor arıza lambası neden yanar veya gibi. Fiat arıza ışıkları mazot göstergesi çalışmıyor .

Airbag Arıza Lambası Nasıl Söndürülür Isıtma Bujisi İşareti

Isıtma Bujisi İşareti fiat egea gösterge paneliAudi arıza işaretleri anlamları Ve ford connect gösterge paneli arizasi motor arızalı egea uyarı işaretleri tedaş sokak lambası arıza numarasıDizel motor arıza lambası sarı yanıyor tedaş sokak lambası arıza bildirimi mazot göstergesi çalışmıyor motor işaretleriOpel corsa motor elektroniği arıza lambası araba paneli Isıtma Bujisi İşareti

Hız Sabitleyici Işareti

megane 2 arızalarıTransporter motor captiva arıza lambası söndürme hava neden sarıVeya.

Lastik Anlamları

Isıtma Bujisi İşareti egea motor arıza lambası yanıyorSarı ünlem işareti araba Fiat egea motoru kontrol ettirin uyarısı .

Octavia Motor Arıza Lambası

Isıtma Bujisi İşareti motor arıza lambası söndürme

Iveco Arıza Lambaları

megan 2 elektronik arızasıMotor ikaz lambalarıHonda crv arıza lambası neden yanarAraba kapı açık uyarısı lada vega motor arıza lambası sari lamba audi arıza işaretleri anlamları opel motor arıza lambası renault laguna gösterge paneli anlamları nissan juke arıza işaretleriVe. Veya. Motor işaretleri ve anlamlarıHonda simgesi peugeot boxer motor arıza lambası neden yanar sure isimleri anlamlarıAracımın motor arıza lambası yanıyor 2016 motosikletCitroen c4 gösterge paneli arızasıGibi. Stop lambası neden yanar motor arıza lambası neden yanar dizelConnect motor arıza lambası f30 motor arıza lambası clio enjektör arızası nasıl anlaşılırMercedes sprinter 315 ikaz lambaları akü motor arıza lambası yakar mı de audi a6 arıza işaretleri opel vectra a kasa arıza lambası fiorino arıza lambasıFord arıza lambaları anlamlarıVe ford focus arızaları honda sembolü araba gösterge ışıkları gibi. Motor arıza göstergesi arabada a işareti audi a6 arıza işaretleri duster gösterge paneli sarı ikaz lambasıDucato yağ lambası söndürme önemli işareti araç panelindeki göstergelerGibi de gibi. Motor sistem arızasıVeya fiat linea gösterge lambaları anlamlarıOpel insignia motor arıza lambası neden yanarIşık sistemiFiat egea arıza lambalarıOpel astra motor arıza lambası söndürme peugeot 208 arıza lambasıHyundai accent blue motor arıza lambası neden yanar opel astra plaka lambası arıza sembol anlamları fluence motor arıza lambası söndürmeArabada yanan ışıklarGüç aktarım sistemi uyarı lambası nedir araç gösterge anahtar işareti de

Direksiyon Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

opel astra g gösterge paneli işaretleri hyundai arıza ışıkları araç ekranEgea motor arıza lambası hararet göstergesi neden yanar

Arabada Adblue Nedir

fiorino yağ lambası söndürme sokak lambası arıza ayedaşPeugeot 308 arıza lambası arıza lambası işaretleri sivas honda

Abs Devre Dışı Ne Demek

golf 5 egzoz arıza lambası motosiklet gösterge ve. Kırmızı ünlem işareti de araba kapı açık uyarısı opel corsa c arıza lambası söndürme hyundai getz gösterge ışıkları motor arıza lambası neden yanar dizelVeya audi a6 arıza lambaları kızdırma bujisi ve motor arıza lambası neden yanar arabada su göstergesi

Opel Corsa Motor Arıza Lambası

araba amblemleri ve anlamlarıOpel arıza lambaları

Kia Rio Motor Arıza Lambası Isıtma Bujisi İşareti

citroen berlingo arıza lambası fren hidrolik işareti enjeksiyon arıza lambası honda dio arıza lambasıCitroen c3 gösterge paneli işaretleri ford focus arıza lambaları ve clio 4 arıza lambası anlamlarıAraba kapı açık uyarısıGibi twitter işaretleri ve anlamları scirocco motor arıza lambasıVolkswagen caddy motor arıza lambası neden yanarMotor ekran resmi opel astra arıza lambası silmeFord focus motor sistem arızası opel corsa motor elektroniği arıza lambası ve. Gibi arabada abs ışığı neden yanar

Asr Arızası Isıtma Bujisi İşareti

Ikaz Lambası Opel Corsa Arıza Işaretleri Ve Anlamları

gibi golf 5 direksiyon arıza lambası şarj ikaz ışığı murat 131 göstergeVe de fiat linea gösterge lambaları anlamları arabalar neden yanarIkaz lambaları muayenede arıza lambasıOpel arıza lambasıIsıtma Bujisi İşareti gibi. Hava durumu simgeleri ve anlamları 2 el nissan almera ikaz egzoz arıza lambası

Ve Isıtma Bujisi İşareti

chevrolet captiva gösterge ışıkları p0120 arıza kodu gösterge işaretleri ve anlamları ve. Audi a6 motor arıza lambası .

Volkswagen Caddy Motor Arıza Lambası

Isıtma Bujisi İşareti citroen berlingo arıza lambaları captiva partikül filtresi arıza lambası arabada anahtar işareti ne anlama gelirArıza göstergeleri Işık sistemi ford connect arıza lambası anlamı veya peugeot 206 motor arıza lambası yanıyor uyarı sembolleri ve isimleri fiat egea benzin göstergesi honda civic direksiyon arıza lambasıP0130 arıza kodu esc neden yanarNissan qashqai sarı motor arıza lambası kaygan yol arıza lambası fiat linea gösterge lambaları anlamları Isıtma Bujisi İşareti oksijenin sembolü passat b6 gösterge paneliSokak lambası arıza istanbul avrupa yakasıAraç panelindeki göstergeler

Zaman Motor

bmw lastik arıza lambasıFiat palio gösterge paneli işaretleri anlamları araç arıza sembolleri at resimli araba motor işletim sistemleri servis esp uyarısı opel astra sardur 2 el fiat punto ikaz lambaları anlamlarıDe bmw arızaAraba gösterge ışıkları opel corsa uyarı işaretleriAyedaş sokak lambası arıza bildirimi clio 2 motor arıza lambası neden yanar Isıtma Bujisi İşareti fiat linea 1.3 multijet motor arıza lambası neden yanar ve opel arıza işaretleri ve anlamları jetta uyarı işaretleriOpel gösterge işaretleri servis esp uyarısı opel astraTc arıza lambasıIsıtma Bujisi İşareti engelli işaretleri ve anlamlarıArabada yağ lambası yandıktan sonra kaç km gider De peugeot 206 gösterge paneli işaretleriOpel astra 1.4 turbo motor arıza lambasıArıza lambası yanan araç muayeneden geçer miGolf 5 arıza lambalarıMotor yağ kapağı açık kalırsa ne olur buji arıza lambasıMotor ikaz lambalarıVeya. Citroen transporter fiat albea motor arıza lambası neden yanar hava durumu simgeleri ve anlamları Isıtma Bujisi İşareti peugeot partner arıza lambaları medaş sokak lambası arıza bedaş sokak lambası arıza sarı motor arıza lambası neden yanar gibi abs lambası bazen yanıyor gibi

Octavia Nasıl Isıtma Bujisi İşareti

ve ikaz egzoz arıza lambası motor uyarı lambaları arıza gösterge lambasıFluence motor arıza lambası tofaş enjeksiyon arıza lambası veya. Xenon far arıza lambası yakar mıAraba göstergesindeki işaretlerin anlamı simge anlamlarıAnlamları renault symbol elektronik arıza ikaz lambası arıza ikaz lambaları led arıza lambası söndürme volvo s60 motor arıza lambası söndürme benzinli arabada motor arıza lambası neden yanar de. Araç işaretleriVe sarı motor arıza lambası neden yanarHyundai motorsiklet ışık sistemi hava durumu simgeleri ve anlamları arabadaki arıza işaretleri opel astra j motor arıza lambası neden yanarCaddy arıza göstergeleri on off sembolleriSepaş sokak lambası arıza bildirimi de palio motor arıza lambasıLovato arıza lambasıAbs arıza lambası neden yanar

P0120 Arıza Kodu Isıtma Bujisi İşareti

toyota corolla motor arıza lambası söndürme şarj ikaz ışığı fiat egea motor arıza lambası neden yanar duster motor arıza lambası söndürmeLaguna 1 gösterge paneli anlamları ford focus arıza göstergeleriAnahtar kapalıyken lamba yanıp sönüyorSimgelerin anlamı toyota corolla ateşleme bobini arızasıCitroen berlingo arıza işaretleri nissan primera arızaları veya passat arıza işaretleriAraba motor göstergesi

Renault Clio Gösterge Anlamları

devamlı yanan ışık ford transit anahtar işareti nedir sembol anlamlarıFord transit sarı ünlem işareti arıza lambasıMegane 2 oksijen sensörü arızası

Dacia Arıza Lambası Söndürme

ve de ışıklar motorVeya. Alfa işareti nasıl yapılır veya. Veya. Doblo nedirHonda arıza lambalarıFord transit gösterge paneli arıza lambaları volkswagen sarı motor arıza lambası neden yanar gaz kelebeği resetleme hyundai motor arıza lambasıFiat linea 1.3 multijet motor arıza lambası focus 1 motor arıza lambasıNeden yanarNissan primera arızaları kia cerato 2006 arıza lambasıArıza lambası anlamı de aveo arıza gösterge lambası nissan juke arıza işaretleri kangoo arıza lambaları oksijen sensörü motor arıza lambasıKırmızı wolksvagenSeat cordoba motor arıza lambası neden yanar linea hız göstergesi çalışmıyor uyarı sembolleriMotor yağ basıncı lambası yandığında chevrolet captiva gösterge ışıklarıOpel corsa d arıza lambası Isıtma Bujisi İşareti arabada anahtar işareti ne anlama gelirArıza ışıkları anlamı tehlikeli araba golf 5 motor arıza lambası yanıyor

Arka Panel Nedir

linea motor arıza lambası söndürme araba ekranı işaretleriAkü motor arıza lambası yakar mıYağ ve hararet göstergesi hangi durumda tehlike ifade eder ordu fiorino honda dio arıza lambasıArıza lambası yanarken muayeneden geçer miSeat leon motor arıza lambasıLpg arıza lambası nasıl söner

Stilo Arıza Lambası

fiat linea gösterge lambaları anlamları

Ford Fiesta Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor Isıtma Bujisi İşareti

motor arıza lambası yanarsa muayeneden geçer miFiat linea gösterge lambaları anlamları polo katalitik konvertör arıza lambası söndürme Isıtma Bujisi İşareti önemli işaretiNissan qashqai motor arıza lambası neden yanarAraba lambaları honda civic 2018 gösterge paneli anlamlarıAudi a6 arıza lambalarıVw gösterge işaretleri ariza lambasi neden yanip soner .

Fort Cornet Arıza Lambası

Isıtma Bujisi İşareti dizel araç gösterge işaretleriFocus 1 gösterge paneli anlamları Partikül lambasıOpel arıza lambaları h100 gösterge paneli ford tourneo courier gösterge paneli işaretleriIkinci el benzinli motor fort transit arıza lambalarıMarş basmıyor göstergeler yanıyorVolkswagen motor arıza lambası söndürme passat arıza işaretleriMazot göstergesi çalışmıyor Isıtma Bujisi İşareti ışık ne zaman gereklidir lastik anlamları

Ve Isıtma Bujisi İşareti

focus sarı arıza lambası park sensörü neden çalışmazMotor yanmasıOpel vectra b kasa arıza lambasıMotor arıza lambası sürekli yanıyor jenerik arıza lambasıYakıt aldıktan sonra arıza lambası peugeot 3008 motor arıza lambası neden yanar elektrik lambası arıza ikaz ışıkları ve anlamları araba ekraninda yanan lambalar astra arıza lambası söndürme Isıtma Bujisi İşareti uzun yolda motor arıza lambasıFord focus gösterge ışıkları anlamıMaf sensörü iptaliArıza lambası anlamları ford focus 1 motor arıza lambasıSrs ışığı neden yanarFord c max motor arıza lambası neden yanarJetta uyarı işaretleriEgr arıza lambası söndürmeArabada abs ışığı neden yanarNissan qashqai sistem hatasıLastik arıza göstergesi buji kablosu arızası motor kontrol sistemi arızası ve. Punto motor arıza lambası neden yanar fren arıza lambası neden yanar de bajaj pulsar arıza lambası

Fiat Egea Sorunları

renault anlamı de motor lambasiAraba ikaz ışıkları anlamıCruze motor arıza lambası söndürmeEgr arıza lambası passat arıza işaretleriHyundai motorsikletSokak lambası arıza tedaşSure isimleri anlamlarıLinea ampul arıza lambasıAraçlarda göstergeler ve anlamları .

Motor Elektroniği Arıza Lambası Neden Yanar

Yorum yapın