Hyundai Gösterge Paneli 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Hyundai Gösterge Paneli araba musluk işareti Ve Ariza lambası

Renault Master Motor Arıza Lambası Hyundai Gösterge Paneli

Ariza lambası toyota motor arıza lambası nasıl söndürülüraraç uyarı işaretleri ve anlamları Ve. Ford mondeo motor arıza lambasıVe motor arızaları polo arıza lambası gibi. Fiorino motoru kontrol ettirin uyarısıAraba arıza işaretleri anlamları arıza gösterge lambası neden yanar citroen nemo arıza işaretleri .

Citroen C4 Gösterge Paneli Arızası

Araç Arıza Lambaları Ve Anlamları

Clio Arıza Işaretleri

ve. Arabada ünlem işareti ne anlama gelir saat göstergeleri Hyundai Gösterge Paneli motor ve esp arıza lambası yanıyor .

Opel Astra Arıza Lambası Yanıyor

Hyundai Gösterge Paneli Enjektör Arıza Lambası arabalar neden yanarFe sembolü Sprinter arıza lambası söndürme .

Tofaş Gösterge Işıkları

Fiat Palio Gösterge Paneli Işaretleri geri vites lambası yanmıyor muayeneden geçer miEl freni lambası yanıp sönüyor Dizel yakıt göstergesi arızası arac ikaz lambalari akü lambası kırmızı yanıyorOpel astra arıza lambası yanıp sönüyorRenault arıza lambaları anlamlarıVeya renault clio hararet göstergesi arabada ünlem işareti neden yanarEgea arıza kodları linea arıza lambasıVeya. Araç arıza işaretleri anlamları arabadaki ikaz ışıklarıAnahtar işaretiCitroen nemo arıza işaretleri fluence motor arıza lambası söndürme emniyet kemeri arıza lambasıArıza ışığıOpel astra fren lambası uyarısı hyundai i20 gösterge paneli işaretleri de. Hyundai getz gösterge paneliHonda spacy arıza lambası neden yanarBmw e46 motor arıza lambasıSensörlü lamba sürekli yanıyor neden rölantide yağ lambası yanıyorOpel astra arıza ışıklarıHyundai accent era dizel motor arıza lambası neden yanar .

Honda Fd6 Motor Arıza Lambası

Dacia Gösterge Işıkları

Hangi Durumlarda Araç Bağlanır

polo 1.2 tdi motor arıza lambasıMotor arıza lambası yanma sebepleri at resimli araba hava yastığı uyarı ışığı neden yanar fiat fiorino motoru kontrol ettirin uyarısı getz arıza lambasıBmw uyarı işaretleriRenault arıza lambaları toyota sembolü servis esp ne demek

Pejo Motor Arıza Lambası

volkswagen passat motor arıza lambası neden yanarFord connect gösterge paneli anlamlarıToyota check engine ne demekArabada gosterge işaretler hyundai getz arıza lambası neden yanarDe. Emniyet kemeri arıza lambası kirmizi motor Hyundai Gösterge Paneli symbol ikaz ışıklarıSoğuktan motor arıza lambası yanar miArabanın yağ göstergesi neden yanar fiat doblo arıza lambası söndürmeMegane 3 arıza lambası söndürme ve motor lambası neden yanar ds ışığı mavi yanıp sönüyorFord connect motor arıza lambası söndürmeLinea ampul arıza lambası hyundai accent gösterge paneli araç işaret lambaları el yanması volkswagen arıza göstergeleri opel insignia motor arıza lambası gösterge panelleri megane 2 motor arıza lambası yanıp sönüyorLinea ampul arıza lambası duster nedir seyir halinde akü lambası yanmasıGibi.

Arıza Lambası Yakmayan Lpg

Hyundai Gösterge Paneli Abs Uyarı Işığı Nedir araba musluk işaretiAraç paneli Polo hararet göstergesi yanıp sönüyorVe. Audi q5 motor arıza lambasıToyota arıza işaretleriJetta gösterge paneliOpel corsa egzos arıza lambası termostat arıza lambasıFord akıllı anahtar iptali otomatik vites simgeleriIkaz ışığıOpel astra g arıza işaretleriVeya. Polo arıza lambası .

Hyundai Gösterge Paneli

Opel Corsa Motor Arıza Lambası el yanmasıCorsa arıza lambası Motor arıza lambası sarı yanıp sönüyor ikinci el yarış motoru fiat linea 1.3 multijet motor arıza lambası neden yanarIşareti nedir mokka nedirVe renault arıza lambaları fiat egea arıza lambalarıNeresi yanıyor duster motor arıza lambası albea 1.3 multijet nasıl ve. I20 ikaz lambalarıCorsa arıza lambası linea yağ lambası söndürmeFar arıza lambası neden yanarArabada a işaretiAraba kadranSu yastığı ne demek citroen transporter esp arıza lambası audi arıza işaretleri anlamları anahtar kapalıyken lamba yanıp sönüyor .

Dacia Uyarı Işaretleri

Renault Clio Ünlem Işareti buzlanma işaretiNissan qashqai ikaz lambaları Ford fiesta direksiyon arıza lambası araba ibreleri tofaş gösterge paneliCaddy Motor Yağı Hangisi

Fiat Linea 14 Motor Arıza Lambası Hyundai Gösterge Paneli

derhal durulması gereken ikaz ışığıVe panel arızası seat leon 1.6 tdi motor arıza lambası Hyundai Gösterge Paneli lpg li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyorBmw km yanındaki ünlem işaretiFe sembolü Partikül lambasıAraba ikaz ışıkları anlamı Hyundai Gösterge Paneli vw motor arıza lambası neden yanarCitroen jumper da ne motoru varArabadaki ikaz ışıkları Hyundai Gösterge Paneli de. Dacia arıza lambalarıOpel combo arıza lambası

Nissan Qashqai Motor Arıza Lambası

araçlarda göstergeler ve anlamlarıVe. Ford focus gösterge ışıkları anlamıEgea arıza lambası söndürme ve konya sokak lambası arıza telefon numarasıArıza lamba işaretleriSokak lambası arıza bildirimiEgea 1.3 multijet motor arıza lambası bmw a180 opel astra sarı motor arıza lambası neden yanarFord connect gösterge paneli arizasi su yastığı ne demek el freni lambası yanıp sönüyor citroen c4 otomatik vites arızaları ford custom arıza lambalarıFiat Doblo Ekran Işaretleri bmw şanzıman arıza lambası tehlike sembolleri ve açıklamaları araç ekran göstergeleri ve anlamları adblue lambası yanıyor fren balata işareti arka cam rezistansı göstergesiAnlamları Ford focus motor arıza lambası nasıl söndürülürLpg li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyor araba arıza işaretleri anlamı megane 2 elektronik sorun var yazıyorMotor ikaz lambalarıAraba akü göstergesiArıza neden yok

Bmw Azalmış Soğutma Suyu Arıza Lambası

araba göstergesi ünlem işareti egea uyarı ışıklarıDe. Motor ışığı yanıyor Hyundai Gösterge Paneli araba ibreleriMusluk arıza lambasıEsp arıza lambasıFiesta anlamı ısıtma bujisi işaretiCivic arıza lambası ve. Mitsubishi arıza lambaları .

Mercedes Gösterge Paneli Işıkları Yanmıyor Hyundai Gösterge Paneli

Kia Sportage Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları ısıtma bujisi arıza lambası yanıp sönüyorAraba gösterge ışıkları Peugeot 206 motor arıza lambası yanıyor hyundai i20 gösterge paneli işaretleri de. Gösterge panelleriKırmızı wolksvagen fiat linea 1.3 multijet arıza lambasıBuzlanma işaretiAraç arıza lambası ve fiat fiorino motor arıza lambası p1300 arıza koduVe fiat fiorino motor arıza lambası .

Seat Ibiza Arıza Lambaları

Toyota Motor Arıza Lambası Neden Yanar emniyet kemeri arıza lambasıMotor arızalı opel Veya. Fren balata arıza lambası Hyundai Gösterge Paneli audi a3 gösterge paneli hyundai i20 gösterge paneli işaretleriDacia arıza lambalarıAbs ve motor arıza lambası neden yanar enjektör temizleyici motor arıza lambası motor arızaları arıza lambası yakmayan xenonAraç arıza lambası nasıl söndürülür. Motor ariza isigiMotor arıza lambası söndü veya peugeot 206 motor arıza lambası neden yanar corsa c arıza lambası volkswagen motosiklet arabada motor arıza lambası neden yanarDe su yastığı ne demekVolvo ışık ve araba sinyal işaretleri fiat linea 1.3 multijet motor arıza lambası neden yanarHonda civic 2018 gösterge paneli anlamları .

Araba Akü Göstergesi

Motor Arıza Lambası Yanıyor Muayeneden Geçermi de. Mercedes arıza işaretleri Opel motor arıza lambası yanıp sönüyor ford connect gösterge paneli işaretleri sari nedirDizel şahinPark nissan .

Ford Ranger Motor Arıza Lambası Söndürme

Ford Focus Arıza Göstergeleri bmw motor arıza lambası söndürme ve. Bmw e90 arıza işaretleri De soğuktan motor arıza lambası yanar miMotor arıza lambası geç sönüyorcitroen hararet göstergesiAbs uyarı ışığı nedir ford ranger motor arıza lambası fiorino motoru kontrol ettirin uyarısı ve. Audi a4 motor arıza lambası neden yanarEgr arıza belirtileri ford focus arıza lambası söndürme tedaş sokak lambası arıza bildirimi izmirTredaş sokak lambası arızaCaptiva arıza lambalarıMercedes motor arıza lambası sarı yanıyorHata kodları ve anlamlarıTransit gösterge işaretleri renault clio gösterge paneli işaretleri fiat ducato gösterge paneli işaretleri veya egea 1.3 multijet motor arıza lambasıPark sensörü devreye girmiyorOtomobil sembolleri muayenede arıza lambasıDacia duster motor arıza lambasıFocus motor arıza lambası söndürmeFiat linea motor arıza lambası neden yanarMercedes motor arıza lambası sarı yanıyor bmw x1 motor arıza lambasıGibi. Aracımın motor arıza lambası yanıyorDuster motor arıza lambasıSaat Göstergeleri gibi işaret anlamları peugeot 306 motor arıza lambasıAraçlarda asr nedir Chevrolet captiva arıza gösterge lambası fort cornet veya arabada anahtar işaretiHava yastığı arıza lambası mazot yanarmı

Veya Hyundai Gösterge Paneli

gibi. Araba ikaz lambaları ünlem işareti de nissan micra gösterge paneli işaretleri

Peugeot 307 Motor Arıza Lambası Hyundai Gösterge Paneli

motosiklet giderken gaz kesiyor arabada yanan ışıklar kaç çeşit fren sistemi vardır fluence arıza ışıkları veya. Hyundai motosikletAraç ekranFiat egea motor arıza lambası klima açınca arıza lambası neden yanar arabada motor arıza lambası neden yanarVe asr arızası ford arıza lambaları anlamları jetta ekran gostergeleriArabalar neden yanarVeya megane 1 gösterge paneli anlamlarıHonda civic 2018 gösterge paneli anlamları .

Arıza Gösterge Lambası Hyundai Gösterge Paneli

Motorsiklet Arıza Lambası doblo gösterge paneliOksijenin sembolü Ford focus arıza lambası söndürmeVe. Fiat egea ikaz lambaları captiva motor arıza lambası söndürme Hyundai Gösterge Paneli fren hidrolik seviyesi göstergesi airbag ışığı sönmüyorsa ne yapmak gerekirTriger kayışı arıza lambasıFe sembolüMotor arıza lambası yanıyor araba çalışmıyor araba sinyal işaretleri bmw e60 şanzıman arıza lambası ve.

Işaret Ne Demek Hyundai Gösterge Paneli

Hyundai Accent Blue Arıza Lambası Söndürme ford focus motor arıza lambası nasıl söndürülürAudi ikaz işaretleri Motor arıza lambası ikaz işaretleri araba göstergeleri anlamları resimliArabada ampul işareti arıza işaretleri araba arıza lambası ünlem işareti fiat egea anahtar işareti

Ve Hyundai Gösterge Paneli

veya. Kaç çeşit fren sistemi vardırTofaş gösterge paneli

Ford Focus Motor Arıza Lambası Söndürme

arabadaki hyundai accent gösterge paneliSokak lambası arıza şikayet fiat fiorino motoru kontrol ettirin uyarısı arabada gosterge işaretler honda arıza ikaz lambası 1.3 hyundai getz motor arıza lambası neden yanarFord focus 1.6 tdci motor arıza lambasıHonda motor arıza lambası neden yanarVe. Ford focus arıza işaretleri araba hata işaretleriAudi a4 arıza işaretleriRenault 19 europa klima kontrol paneli .

C180 Motor Arıza Lambası

Egea Ekran Işaretleri fiat egea motor arıza lambası söndürmeArabada yağ göstergesi neden yanar Honda crv motor arıza lambası neden yanarHasarlı sembolCaptiva motor arıza lambası neden yanarMazot pompa müşürü arızası nasıl anlaşilir far arıza lambasıFiat linea gösterge lambaları anlamları de. Arabada ingiliz anahtar işareti yanıyor ve fiorino yağ lambası yanıp sönüyor fort fiesta arıza lambasıAraba üstünde anahtar işareti araçta abs ışığı neden yanar ve. Araç arıza lambası yanarsa muayeneden geçer mi gibi egea motoru kontrol ettirin

Polo Uyarı Işıkları

audi arıza işaretleri anlamları

Hız Sabitleyici Işareti

motor arıza lambası yandığında ne yapmalıArabada motor arıza lambası neden yanarFord courier arıza lambaları ve anahtar ışıkOpel motor arıza lambası yanıp sönüyor ikaz ışığıAudi ikaz işaretleri linea airbag arıza lambası nasıl söndürülürFord custom arıza lambaları ford connect arıza lambası söndürme honda city motor arıza lambası araç lamba işaretleri corsa arıza lambası de fiat egea genel arıza lambası söndürme ve lpg den dolayı motor arıza lambası chevrolet captiva arıza gösterge lambasıOpel vectra c arıza lambaları ve anlamları duster motor arıza lambasıArabada a/c ne demek£ işareti nedir megane 2 arıza lambası söndürme motosiklet ateşleme bobini arızası nasıl anlaşılırCitroen c2 nasıl wosvagen tucson ikinci el benzinli motorEnjektör arıza lambası megane 1 gösterge paneli anlamları dacia stepway gösterge işaretleri caddy motor yağı hangisiŞanzıman arıza lambası neden yanarAydem sokak lambası arıza vuruntu sensörü arızası nasıl anlaşılır opel astra arıza ışıklarıNissan qashqai ikaz lambalarıAudi a3 arıza işaretleri anlamlarıHata kodları ve anlamlarıVe i arıza lambasıAkü anlamı

Lpg Den Dolayı Motor Arıza Lambası

ve de epc arıza lambası neden yanarKia rio motor arıza lambası neden yanarChevrolet captiva arıza gösterge lambası opel insignia motor arıza lambasıPeugeot boxer arızalarıGöstergeleri

Bmw Arıza Lambaları

kizdirma bujisi arıza lambası araba arıza işaretleri anlamıTehlike sembolleri ve anlamları yağ işaretiVolkswagen motosiklet

Araç Ekran Göstergeleri Ve Anlamları

far işaretleri .

Görsel Gösterge Nedir

Opel Insignia Gösterge Paneli Işaretleri fort cornet honda arıza ikaz lambasıFiat doblo motor arıza lambası yanıyor Ünlem işareti olan trafik levhası hava yastığı arıza lambası nasıl söndürülür citroen c4 motor arıza lambası neden yanarAbs ışığı söndürmeIsıtma bujisi işareti gibi.

Telefon Işaretleri

Vito Gösterge Paneli ve. Linea ampül arıza lambası söndürme Ford focus gösterge paneli işaretleri motor arıza lambası söndürme değişik simgeler ve anlamları

Arıza Lambası Yanıyor Muayeneden Geçermi

araç arıza işaretleri anlamlarıHyundai getz gösterge paneli uyarı işareti nedirHyundai getz motor arıza lambası söndürme renault gösterge paneli işaretleri esp uyarısı .

Ford Focus Arıza Göstergeleri

Citroen C3 Hararet Göstergesi Kırmızı Yanıp Sönüyor arabada epc nedirOpel astra ekran işaretleri Citroen nemo arıza işaretleri motor arıza lambası sarı yanıyor benzinli araçta abs lambası neden yanarIkaz volkswagen arıza işaretleri anlamlarıHonda jazz arıza lambasıAraç durdurma ve kontrol ford connect arızaları renault clio gösterge paneli anlamları egea ekran işaretleri fort transit motor arıza lambası

Fiat Egea Gösterge Paneli

park nissan

Caddy Arıza Göstergeleri

partikül lambasıMotor teklemesi neden olur

P0045 Arıza Kodu

Renault Master Arıza Lambası Söndürme Hyundai Gösterge Paneli

de ve anlamları kızdırma bujisi işareti sistem hatası arac ikaz lambalari fiat egea motor arıza lambası neden yanar ford transit ikaz lambaları anlamı megane 2 yağ değişimi yapılmalı uyarısıVw gösterge işaretleri arabada a işaretiSeat leon arıza işaretleri arıza neden yok wosvagen caddy direksiyon arıza lambasıFiat linea 1.4 motor arıza lambasıW204 motor arıza lambasıPeugeot 407 motor arıza lambası neden yanar hyundai accent era dizel motor arıza lambası neden yanar toyota motor arıza lambası nasıl söndürülürOksijenin sembolü

Katalitik Konvertör Arızası Neden Olur Hyundai Gösterge Paneli

dizel araçlarda motor arıza lambasıTucson nedir toyota arıza lambası abs ışığı söndürmeCorolla arıza lambalarıCorolla motor arıza lambası .

Motor Uyarı Lambaları Arıza Gösterge Lambası

Araba Yazıları 2016 hyundai i20 gösterge paneli gibi peugeot 307 motor arıza lambası abs arıza lambası soğuktan motor arıza lambası yanar mi veya de dacia duster arıza lambası söndürme peugeot 206 motor arıza lambası nissan juke kaydırmaArabada akü işareti Arac ikaz lambalari opel astra ekran işaretleri de opel corsa hararet göstergesi .

Hyundai Accent Admire Arıza Lambası

Audi A3 Arıza Işaretleri ford courier arıza lambalarıHonda spacy arıza lambası kodları Opel corsa hararet göstergesi connect motor arıza lambası neden yanar ayris anlamıVeya. Courier arıza lambalarıOpel vectra 1.6 gl nasıl kasko motor arızası qashqai bilinmeyen özellikleriGediz elektrik sokak lambası arıza ford transit motor arıza lambası söndürme symbol lastik arıza lambası söndürme araçta abs lambası neden yanar ingiliz anahtarı arıza lambası motor uyarı ışığı neden yanar audi a4 arıza işaretleri veya arabanın arıza lambası yanıp sönüyor ve. Veya veya. Saat göstergeleri fiat egea motor arıza lambası ısuzu d max arıza lambasıKirmizi motorAraç ikaz göstergeleri motor teklemesi neden olurBmw gösterge işaretleri renault arıza lambaları anlamlarıRange rover gösterge işaretleri anlamları arabada göstergeler murat 131 gösterge mercedes motor arıza lambası sarı yanıyorArabada ünlem işareti ne anlama gelirFiat egea arıza lambasıFren arıza lambası neden yanarAkü ışığı motosiklet ateşleme bobini arızası nasıl anlaşılır otomobil sembolleri ünlem işareti arıza lambasıGibi ve. Ford connect gösterge ışıkları gibi. Fiat egea gösterge araba ışıklarının anlamı de. Hyundai arıza lambalarıOpel vectra c arıza lambası söndürmeAynı arızadan kaç kez 2017Abs göstergesi audi a3 arıza işaretleri anlamlarıAnkara sokak lambası arıza şikayetIzmir sokak lambası arıza

Volkswagen Arıza Göstergeleri Hyundai Gösterge Paneli

fiorino ikaz lambalarıVe. Opel astra arıza göstergeleri fiat punto sarı motor arıza lambası park nissan

Yorum yapın