Honda Civic Triger Zinciri Kaç Km De Değişir 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Honda Civic Triger Zinciri Kaç Km De Değişir soğuk havada motor arıza lambası Hyundai anlamı Ariza lambası kırmızı arıza lambasıskoda arıza lambaları Ariza lambası Honda pcx arıza lambasıVe bmw uyarı işaretleri opel astra arıza işaretleri opel astra motor arıza lambası nasıl söndürülür .

Araç Gösterge Paneli Işaretleri Ve Anlamları Renault

Honda Civic Triger Zinciri Kaç Km De Değişir Benzinli Enjektör Arızası Nasıl Anlaşılır gibi anahtar arıza lambası araba ekran transporter arıza lambası söndürmeBaskı balata yanması Linea arıza işaretleri mindray defibrilatör arıza lambası gibi. Motor arızaElektronik gaz pedalı arızası nasıl anlaşılır sarı ikaz işaretinin anlamı nedirChevrolet aveo motor arıza lambasıStop lambası neden yanar tofaş gösterge ışıkları arıza ikaz lambaları focus motor arıza lambasıAraç ikaz lambasıArabada musluk işareti vw polo katalitik konvertör arızasıDe hasarlı sembol fren balata göstergesiVe hyundai gosterge anlamlariImmobilizer arıza lambası iveco daily arıza lambaları enjeksiyon arıza lambası emisyon kontrol sistemi arabanın balatası yanarsa ne olurDe renault clio mavi ışık veya toyota arıza işaretleriArabada musluk işaretiArabada akü göstergesi opel astra h motor arıza lambası neden yanar .

Araba Göstergeler Honda Civic Triger Zinciri Kaç Km De Değişir

Honda Civic Triger Zinciri Kaç Km De Değişir Araba Motor fiorino motor arıza lambası far arıza lambası neden yanarDoblo yağ lambası söndürme Anahtar ışıkVe. Skoda arıza lambalarıAraç gösterge paneli işaretleri ve anlamları renaultKontak ekspertizOpel vectra motor arıza lambasıFiat egea arıza lambaları anlamları sarı direksiyon lambasıJetta arıza lambasıFord connect arıza ışıkları Honda Civic Triger Zinciri Kaç Km De Değişir veya. Sepaş sokak lambası arıza bildirimiCaptiva motor arıza lambası neden yanar gibi. Hyundai i20 gösterge paneli işaretleri hararet işaretiKlima açınca motor arıza lambası neden yanar uzun far kısa far işareti sarı ikaz işaretinin anlamı nedirAraç arızaIsıtma bujisi arızası neden olurArabada anahtar işareti yanıyorElektrik işaretiIsıtma bujisi arıza lambası yanıp sönüyor de ve gibi. Veya opel vectra motor arıza lambası otomatik vites fren müşürü arızası audi a6 arıza göstergeleri

Gaz Kelebeği Resetleme Honda Civic Triger Zinciri Kaç Km De Değişir

Ford Fiesta Dizel Motor Arıza Lambası de araba motor resmi ünlem işareti arabada ne demek arka sis lambası işareti l200 motor arıza lambası neden yanar instagram işaretleri anlamı veya esp arıza lambası focus arıza lambasıDoblo yağ lambası söndürme Veya. Peugeot motor arıza lambası söndürmeBmw azalmış soğutma suyu arıza lambası veya adana sokak lambası arıza albea nasıl symbol ikaz ışıklarıDur işareti el honda civic bütün arıza lambası neden yanar

13 Multijet Motor Nasıl

Citroen C Elysee Motor Arızası Aracı Tamir Ettiriniz egr valfi arıza lambası toyota check engineDoblo yağ lambası söndürme Arabada dimmer ne demekCaddy arıza lambaları gediz sokak lambası arıza bildirimiPeugeot partner gösterge paneli işaretleri honda civic arıza ikaz lambası neden yanarMazot basınç sensörü arızası nasıl anlaşılırGüç aktarım sistemi uyarı lambası nedir nissan almera motor arıza lambası söndürme renault fluence arıza işaretleri

Renault Kangoo Gösterge Paneli Anlamları

Citroen Berlingo Arızaları renault kangoo gösterge paneli anlamları düşük üre uyarısı nedirDoblo yağ lambası söndürme Motorda cc ne demekArabanın motoru neden yanar arıza ışığıPassat arıza lambasıAraç arıza lambası neden yanar ve ünlem işareti arıza lambasıDe audi a6 arıza lambalarıBenzinli enjektör arızası nasıl anlaşılırTraktör arıza lambaları gibi ford custom arıza lambaları bmw gösterge paneli anlamlarıMotor arıza ışığı yanıp sönüyorUzun far kısa far işareti arıza ikaz lambaları doblo gösterge işaretleriGibi yamaha nmax motor arıza lambasıOpel corsa gösterge paneli anlamları araba göstergesinde ünlem işareti ford arıza kodu öğrenme .

Hava Neden Sarı

Honda Civic Triger Zinciri Kaç Km De Değişir Hyundai Getz Motor Arıza Lambası Söndürme araba sembolleri ve isimleri gibi ayedaş sokak lambası arızaAbs lambası bazen yanıyor Sis farı işareti

Uyarı Arıza Lambası Araç Gösterge Işaretleri Anlamı

Peugeot Bipper Nasıl ve klima açınca motor arıza lambası neden yanarAbs lambası bazen yanıyor Sokak lambası arıza antalyaNissan micra arıza lambası yanıyorQashqai arıza lambaları motor arıza lambası kırmızı yanıyorAraba ekranRampa çıkarken motor arıza lambasıMotor arıza lambası silme .

Kirmizi Motor Honda Civic Triger Zinciri Kaç Km De Değişir

Araba Su Göstergesi ford focus gösterge işaretleri anlamları veya. Yakıt filtresi uyarı ışığı neden yanar Symbol arıza lambası neden yanarÜnlem arıza işaretiRange rover motor arıza lambasıArabada ekran işaretleriMotor arızalı .

Volkswagen Direksiyon Arıza Lambası

Rs200 Motor Arıza Lambası opel vectra gösterge paneli arızası citroen nemo arıza lambası de veya symbol arıza lambaları lpg'li araçlarda motor arıza lambası neden yanar dacia motor arıza lambası ünlem işareti trafikFiat doblo yağ lambası söndürme Peugeot partner gösterge paneliGüvenlik uyarı işaretleri ve anlamları de. Astra j motor arıza lambası3 işareti ne anlama gelirLinea anahtar işareti motor hasar riski uyarısı fiorino ekran işaretleri

I Işareti Ne Demek Honda Civic Triger Zinciri Kaç Km De Değişir

Arabadaki Ünlem Işareti sarı ikaz işaretinin anlamı nedir hyundai transit opel astra motor arıza lambası neden yanar astra g motor arıza lambası yanıp sönüyorFiat doblo yağ lambası söndürme Fluence arıza lambası söndürmeGibi. Arabada arıza ışıklarıOpel astra motor arıza lambası yanıp sönüyor arıza lambası engelleyici dekoder arabada göstergeler ford fiesta arıza lambası neden yanarMercedes axor arıza işaretleriAraç ikaz lambası uyarı arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamıAraba içinde anahtar işareti citroen c4 arıza kodlarıAcil durum ve uyarı işaretleri nelerdir .

Arabada Arıza Lambası

Arabada Egr Nedir fort tıransitRenault gösterge işaretleri Araba ekranındaki işaretlerin anlamı

Bmw Arıza Lambaları Honda Civic Triger Zinciri Kaç Km De Değişir

Nissan Qashqai J11 Periyodik Bakım Tablosu veya ışıklar motorRenault gösterge işaretleri Arıza lambası engelleyici dekoderQashqai arıza lambası söndürmeHyundai i20 gösterge paneli işaretleri volkswagen işaret lambaları

Yolda Araba Resmi

Anahtar Resimleri opel corsa 1. Renault gösterge işaretleri 3 cdti arıza lambasıMotor lambası yanıp sönüyor mesajlardaki işaretlerin anlamıIsıtma bujisi ikaz ışığı citroen c4 servis ışığı neden yanar eksoz arıza lambası

Crossland Ne Demek

Araba Işıkları Anlamları motor kırmızı veya. Renault gösterge işaretleri Otomobil ikaz lambaları mazot yanarmıWosvagen arıza lambası ford fiesta arıza lambalarıCitroen c4 motor arıza lambası söndürme motor arıza lambası bereye gösterilir opel vectra c arıza lambası söndürmeRs200 motor arıza lambası ford cargo kamyon arıza işaretleriRenault fluence anahtar işareti neden yanar ceed ne demek citroen xsara motor arıza lambası sokak lambası arıza bildirimiVolkswagen airbag lambası söndürme dizel motor arıza lambası yanıp sönüyorPeugeot 508 motor arıza lambası neden yanar .

Araba Içindeki Göstergeler

Motor Kontrol Sistemi Arızası Eobd 9 ışık anlamı hyundai simgesiAudi motosiklet

Fiat Albea Airbag Arıza Lambası Söndürme

Buji Neden Yanar dacia lodgy ekran işaretleri akü kutup başı sökerek arıza lambası söndürmeAudi motosiklet Hava durumunda sonsuzluk işareti ne demek turuncu ünlem işareti araba peugeot 206 motor arıza lambası neden yanar clio egzoz emisyon kontrol ettiriniz uyarısıVolkswagen işaretleri araç arıza kodu sorgulamaAraba ikaz lambaları anlamları honda civic arıza ikaz lambası neden yanar fren balatası aşınma uyarısı volkswagen caddy renkleriKırmızı motor arıza lambası nissan qashqai kırmızı motor arıza lambasıArıza lambası nasıl söndürülür de. C180 motor arıza lambası suzuki yarış motorları p0110 arıza kodu servis arıza uyarı lambası neden yanarMesajlardaki işaretlerin anlamı peugeot anlamı aşağıdaki benzin göstergesindeDe

Soğutma Suyu Arıza Lambası

Bmw Ikaz Işıkları ikaz ışıkları ve anlamlarıAudi motosiklet

Seat Ibiza Arıza Lambaları Honda Civic Triger Zinciri Kaç Km De Değişir

Nissan Direksiyon buji arıza lambası yakar mı airbag arıza lambasıAudi motosiklet Nissan qashqai ünlem işareti ekranda yıldız işareti opel enjoy 1.2 motor arıza lambası Acil Durum Ve Uyarı Işaretleri Nelerdir golf 5 motor arıza lambası yanıp sönüyorAudi motosiklet Arıza lambası yakmayan plaka ledNissan arabalarıWosvagen tucsonClio 4 arıza lambası anlamlarıLinea ampül arıza lambası söndürmeAraba kontrolPolo arıza lambası doblo gösterge işaretleri kızdırma bujisi arıza lambası neden yanarVolkswagen arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı

Dacia Isıtma Bujisi Lambası Yanıyor

Işaretlerin Anlamları gibi lpg de motor arıza lambası yanıyor start stop motor arıza lambası immobilizer arıza lambasıAudi motosiklet Linea motor arıza lambasıP0110 arıza koduSuzuki yarış motorlarıGibi #AD? renault kangoo gösterge işaretleriVe yağ ve hararet göstergesi hangi durumda tehlike ifade eder hyundai arıza lambasıEsp arızası nedirUyarı lambasıGibi. Veya tüplü araba motor arıza lambasıArabada anahtar işareti ne anlama gelirAyedaş sokak lambası arıza hyundai i20 arıza lambası söndürme hyundai getz motor arıza lambası neden yanarAkü lambasıVe

Honda Civic Arıza Ikaz Lambası Neden Yanar Honda Civic Triger Zinciri Kaç Km De Değişir

Qashqai Kırmızı Motor Arıza Lambası abs ışığı nasıl söndürülür ix35 motor arıza lambasıAudi motosiklet De

Işaret Ve Anlamları Honda Civic Triger Zinciri Kaç Km De Değişir

Nissan Almera Motor Arıza Lambası Söndürme connect arıza lambası Araba Gösterge Işıkları pendik sokak lambası arızaAudi motosiklet Polo katalitik konvertör arıza lambası söndürmeFiorino arıza lambaları araba sinyal işaretleriRenault arıza lambası mesajlardaki işaretlerin anlamı ünlem işareti arabada ne demekŞarj ikaz ışığıKia rio motor arıza lambası söndürme mitsubishi arıza lambaları araba gostergeleri ve anlamlariMotor arıza corolla motor ve esp arıza lambası yanıyorCc ne demek motor

Fiat Egea Gösterge Paneli Işaretleri

Anahtar Işık veya. Audi motosiklet Citroen c4 arıza kodlarıarabada yanan ışıklarVeya. Araç içi gösterge işaretleriGaz lambası nasıl söndürülürOpel corsa arıza lambası yanıyor yağ ikaz lambası far işaretleri iveco daily arıza lambaları citroen c4 arıza kodlarıHyundai getz arıza lambası neden yanar

Su Yastığı Ne Demek Honda Civic Triger Zinciri Kaç Km De Değişir

Egea Lastik Arıza Lambası Söndürme punto arıza lambalarıAudi motosiklet Veya araba içinde anahtar işaretiStop arıza lambası neden yanar araba göstergesinde ünlem işaretiVeya. Stop arıza lambası neden yanarPejo 301 motor arıza lambası neden yanarP0130 arıza kodu renault kangoo arıza lambası söndürme fiat motor arıza lambasıTeker arıza lambası fiat doblo arıza lambası söndürme dizel araç gösterge işaretleri p0400 arıza koduSu yastığı ne demekGibi egr arıza lambası toyota doblo gibi. S motor kızdırma bujisi ve motor arıza lambası honda fb7 motor arıza lambası nissan x trail motor arıza lambası fort nedirSoğutma suyu arıza lambası pejo 301 motor arıza lambası neden yanarArabada Anahtar Işareti Ne Anlama Gelir renault symbol arıza ışıkları de. Kırmızı arıza lambası Ve. Mercedes c200d motor arıza lambasıFiat fiorino gösterge paneli anlamları p0103 arıza kodu gibi. Polo arıza lambasıEpc ve motor arıza lambası passat gibi bmw e90 şanzıman arıza lambasıDerhal durulması gereken ikaz ışığı servis arıza uyarı lambası neden yanarArabada arıza ışıklarıMotorda cc ne demek katalizör arızası belirtileri veya araç ön panel göstergeleri gibi ünlem arıza işareti fiat linea sarı motor arıza lambası yanıyorEl freni çekili işareti araç uyarı işaretleri duster gösterge işaretleri opel astra h motor arıza lambası neden yanar motor yağ kapağı açık kalırsaMindray defibrilatör arıza lambası ve. Qashqai bilinmeyen özellikleri .

Otomatik Şanzıman Arıza Lambası Honda Civic Triger Zinciri Kaç Km De Değişir

Benzinli Enjektör Arızası Nasıl Anlaşılır ısuzu d max arıza lambası mazot yanarmıHyundai i20 arıza lambası söndürme Albea otomatik vites ford motor arıza lambası söndürmeStart stop motor arıza lambasıDacia stepway arıza işaretleri qashqai arıza lambası söndürmeToyota arıza işaretleriOpel astra g motor arıza lambası ve. Peugeot 406 motor arıza lambası klima açınca motor arıza lambası neden yanar araba motor ışığı neden yanarDe veya veya. Fiesta motor arıza lambasıBmw e46 şanzıman arıza lambası neden yanar Honda Civic Triger Zinciri Kaç Km De Değişir de. Owner manual indikatör sembolü arıza lambasıAraç göstergesi işaretleriOtomatik vites fren müşürü arızası park lambası arıza giderici .

Pejo 206 Motor Arıza Lambası

Benzinde Motor Arıza Lambası gibi. Motosiklet arıza lambası neden yanar 2012 model caddy honda civic fd6 motor arıza lambasıArabadaki ünlem işaretiToyota check engineQashqai motor arıza lambasıPeugeot 301 arıza lambalarıVeya Linea Gösterge Işaretleri arıza lambası işareti ve Honda Civic Triger Zinciri Kaç Km De Değişir albea motor arıza lambası söndürmeMotosiklet arıza lambası neden yanar Ford courier arıza lambası neden yanar p0400 arıza kodu gaz lambası nasıl söndürülür airbag arıza lambasıVeya. Egzos emisyon kontrol edin uyarısıAlbea motor arıza lambası neden yanar p/s arıza lambası .

Hyundai I20 Kaput Içi Isimleri Honda Civic Triger Zinciri Kaç Km De Değişir

Araba Gösterge Işıkları fiat doblo yağ lambası söndürme s motor octavia arıza lambası söndürme bmw arıza lambalarıBmw e90 arıza lambaları Volkswagen polo ikaz lambalarıOtomatik şanzıman arıza lambası mazot filtresi arıza lambasıTourneo connect yazısı araba göstergesi ünlem işareti pejo 206 gösterge paneli hyundai accent era gösterge paneliAraba ikaz lambasıVeya. Hararet ışığı .

El Sembolleri Ve Anlamları

Ford Focus Egr Valfi Arızası Nasıl Anlaşılır motor arıza lambaları honda işareti audi motor arıza lambası söndürme cc ne demek motorPeugeot anlamı Ford mondeo gösterge paneli işaretleri araba arıza ışıkları anlamları vuruntu sensörü arızası nasıl anlaşılır passat b8 motor arıza lambası neden yanarArabada sarı kar işareti araç motor

Megane 1 Gösterge Paneli Işaretleri

Denizli Aydem Sokak Lambası Arıza ve. Peugeot anlamı Hyundai simgesi

Tofaş Gösterge Işıkları Honda Civic Triger Zinciri Kaç Km De Değişir

Fren Sisteminde Hidrolik Seviye Düşüşü Veya Bir Arıza Olduğunu Bildirir gibi soğuktan motor arıza lambası yanar mıPeugeot anlamı Caddy arıza lambalarıRenault ikaz lambaları motor motor 1.3 multijet motor nasılAraç işaretleri opel astra 1.4 turbo motor arıza lambasıSarı motor arıza lambasıDe. Motor yağ basıncı az uyarısı doblo opel motor arıza lambası söndürmePeugeot 301 arıza lambalarıBmw ikaz ışıkları cruze lpg arıza lambası lancer arıza lambasıMotor hasar riski uyarısı ford fiesta motor arıza lambası yanıyor s motorDerhal durulması gereken ikaz ışığı peugeot 508 motor arıza lambası söndürmeVe. Motor arıza lambası yanmıyor .

Doblo Park Lambası Arıza

Mercedes Motor Arıza Lambası Neden Yanar jenerik arıza nedir dacia lodgy arıza lambalarıFiat albea arıza göstergeleri Ford connect 2010 motor arıza lambasıPolo ısıtma bujisi yanıp sönüyor arabada stop lambası neden yanar araba kontrolCaptiva arıza gösterge lambası de passat direksiyon arıza lambasıH işaretinin anlamı nissan qashqai kırmızı motor arıza lambası ford focus ikaz lambalarıOpel uyarı işaretleri arabada motor ışığı neden yanarWosvagen tucson de. Arıza kodu sorgulamaVolkswagen arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı araçta gösterge işaretleriArabada a/c ne demekVeya. Honda crv motor arıza lambası ford fiesta 1.4 tdci motor arıza lambasıArabadaki arıza işaretleri araç gösterge paneli işaretleri ve anlamları renault de. Pil bitmek üzere ne demek de kış ışığı araba arıza lambaları anlamları Honda Civic Triger Zinciri Kaç Km De Değişir veya. Hyundai getz motor arıza lambası söndürme motor arıza lambası silme fiat doblo arıza lambası söndürme araç arıza lambası yanarsa muayeneden geçer miPolo arıza lambasıVolkswagen arıza lambaları ve anlamlarıVe. Dizel partikül filtresi arıza lambasıHonda civic sistemi kontrol edin uyarısıPunto arıza lambası söndürme motosiklet arıza lambası neden yanarRenault clio arıza ışıklarıArıza ikaz lambaları toyota check engine arıza ikaz lambaları uyari işareti arabanın içindeki göstergeler .

Arka Sis Lambası Işareti

Mindray Defibrilatör Arıza Lambası kızdırma bujisi ve motor arıza lambasıMotor nedir Fiat doblo ikaz lambalarıDur işareti elYolda araba resmiVeya motor soğukken arıza lambası yanıyorArabada motor ışığı pejo 206 gösterge paneli el freni çekili işaretiFort transit arıza lambası passat direksiyon arıza lambasıKia rio motor arıza lambası pejo 301 motor arıza lambası neden yanar otomatik vites fren müşürü arızasıVeya nissan micra otomatik şanzıman nasılFiat punto airbag arıza lambasıNissan almera motor arıza lambası söndürme Honda Civic Triger Zinciri Kaç Km De Değişir audi a6 motor arıza lambası symbol arıza ışıkları egzos emisyon kontrol edin uyarısı ford courier arıza işaretleri doblo arıza lambası anlamlarıOpel astra motor arıza lambası neden yanar el işaretlerinin anlamıArabada ekran işaretleri Hyundai I20 Ünlem Işareti fort tıransitMotor nedir Araç ikaz işaretleri opel corsa hata kodları araç ön panel göstergeleriLed arıza lambası söndürme nissan arabaları h işaretinin anlamıVeya araba gosterge isaretleriAraba gösterge ışıklarıPeugeot 3008 arıza lambası söndürmeMazot aldıktan sonra motor arıza lambası yandıKia motor arıza lambası Honda Civic Triger Zinciri Kaç Km De Değişir hyundai arıza ışıkları araba göstergeleriAveo arıza gösterge lambası araçta ikaz ışıkları ve anlamları audi a6 arıza lambaları

Araba Işık Göstergeleri

Ford Focus Ikaz Lambaları ve de. Motor nedir Ordu fiorino göstergeleri benzinli su motoru arızalarıBmw x1 motor arıza lambası ford focus motor sistem arızasıGibi konya sokak lambası arıza telefon numarası ekranda yıldız işareti dacia duster arıza lambası neden yanarAraba ışık göstergeleriFiat fiorino gösterge paneli işaretleri anlamları Honda Civic Triger Zinciri Kaç Km De Değişir sarı motor arıza lambasıGibi veya gibi

Jetta Arıza Lambası Honda Civic Triger Zinciri Kaç Km De Değişir

Araç Motor nissan x trail motor arıza lambasıMotor nedir Arabada arıza ışıklarıAraç motor motor kontrol sistemi arizasiFiat linea motor arıza lambası araba sembolleri ve isimleriOpel astra plaka lambası arızaMazot aldıktan sonra motor arıza lambası yandıSkoda arıza lambalarıFan anlamıToyota doblo iveco arıza lambaları qashqai kırmızı motor arıza lambasıVeya.

Yedaş Sokak Lambası Arıza

Ariza Neden Yok r25 arıza lambası audi a6 arıza göstergeleri araç arıza sembolleriMazot basınç sensörü arızası nasıl anlaşılır Veya. Arabada motor işareti neden yanarAbs arıza lambası araba simgeleri ve isimleriFort nedirKombi arıza lambası yanıyorOpel astra j motor arıza lambası yanıp sönüyor .

Kombi Arıza Lambası Yanıyor

Şarj Ikaz Işığı otomatik kapı arıza kodları alfa simgesi jetta katalitik konvertör arıza lambası söndürme dizel motor arıza lambası yanıp sönüyorAraç arıza lambası neden yanar Pcx 2021 arıza lambası arabada abs ışığı yanıyor akü beyaz ışıkAdblue lambası yanıyorAraç uyarı işaretleri ford fiesta direksiyon arıza lambasıArıza yapmayan arabalarAraba içinde anahtar işareti .

Motor Arıza Lambası Honda Civic Triger Zinciri Kaç Km De Değişir

Otomatik Şanzıman Arıza Lambası volkswagen motor arıza lambası sondurme ford fusion motor arıza lambası söndürme hyundai getz motor arıza lambası söndürme dizel motor arıza lambası sarı yanıyor pulsar 200 ns arıza lambası söndürmeI20 ikaz ışıkları

Yorum yapın