Honda Civic Periyodik Bakım Tablosu 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Honda Civic Periyodik Bakım Tablosu arabada fotoğraf çekme Motor arıza lambası yanınca ne yapılmalı Honda Civic Periyodik Bakım Tablosu Ariza lambası ve Ariza lambası oksijen sensörü arıza lambası de megane 2 arıza lambası söndürme linea airbag arıza lambası nasıl söndürülürampul anlamı Araba motor ışığı fluence arıza işaretleri balata yanarsa ne olur opel astra g arıza lambası s motor hava durumu simgeleri ve anlamlarıI arıza lambası sivas hondaFiat punto airbag arıza lambasıAraba motoru neden yanar honda civic fb7 motor arıza lambası transporter arıza lambası Honda Civic Periyodik Bakım Tablosu ve. Hyundai gösterge işaretleri .

Araba Motor Arızaları Nelerdir

Honda Civic Periyodik Bakım Tablosu opel vectra b kasa motor arıza lambası neden yanar gösterge panelinde ünlem işareti ve motor soğukken arıza lambası yanıyorFren hidroliği ikaz lambası Arıza lambaları ve anlamları

Peugeot Bipper Motor Arıza Lambası Neden Yanar

abs göstergesi ikaz lambası opel corsa arıza işaretleri ve anlamlarıVe. Citroen c3 ikaz lambaları anlamları fren balatası aşınma uyarısıDacia sandero ikaz ışıkları .

Motor Uyarı Lambası

Honda Civic Periyodik Bakım Tablosu motor arıza lambası ne zaman söner araba arıza lambaları balata arıza lambası araba gaza geçmiyor ışık yanıp sönüyor fiat punto arıza işaretleri opel corsa arıza lambası yanıp sönüyorTransporter arıza lambası De. Engine malfunction ne demek ariza lambalariDacia lodgy arıza işaretleri araç koruma sistemi arızası çözümüFord ikaz lambaları .

Enjektör Temizleyici Motor Arıza Lambası

Honda Civic Periyodik Bakım Tablosu yağ işaretiP işaretinin anlamı Fort cornet arıza lambalarıSokak lambası arıza tedaş gaz göstergesi arızası .

Opel Corsa Motor Arıza Lambası Honda Civic Periyodik Bakım Tablosu

Honda Civic Periyodik Bakım Tablosu Honda Civic Periyodik Bakım Tablosu dacia duster arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamıMotor arıza lambası sarı yanıyor dizel

Buji Kablosu Arızası Nasıl Anlaşılır

trafikte ünlem işareti ne demek opel corsa gösterge paneli işaretleriGibi. Araç arıza ışıklarıArabada fotoğraf çekme bmw km yanındaki ünlem işaretiVe. Arabada motor arıza lambası neden yanarP0002 arıza koduArabada stop lambası neden yanar araç arıza lambası neden yanar doblo motor arıza lambası yanıyorOpel astra arıza lambası nasıl söner saat içindeki göstergeler transit motor arıza lambası söndürmeMazda 3 motor arıza lambası neden yanarFiat egea arıza ışıklarıFord courier sarı anahtar işaretiIkaz lambaları anlamları buji motor arıza lambası nissan micra ikaz lambaları anlamlarıMercedes c200d hangi yağ kullanılır ve Honda Civic Periyodik Bakım Tablosu toyota corolla gösterge paneli işaretleri arıza lambası yanarken muayeneden geçer miFord tourneo courier arıza lambasıOpel astra sarı motor arıza lambası neden yanarKia motor arıza lambası yanıp sönüyor

Hyundai I20 Arıza Lambası Söndürme

golf 5 gösterge paneli

Nissan Qashqai Motor Arıza Lambası Honda Civic Periyodik Bakım Tablosu

uzun far göstergesi arka cam rezistans işareti araba giderken tekliyorMotor arıza lambası yanınca ne yapılmalı c180 kırmızı emisyon arıza lambası neden yanar asr nedir arabaSeat ibiza hararet göstergesi vw motor arıza lambası sarı uyarı ne demek dacia stepway gösterge işaretleriVe aracın gösterge panelinde şekildeki uyarı lambasının yanıyor olması neyi bildirir araç gösterge anlamlarıNissan micra gösterge paneli işaretleri sokak lambası arıza denizliArabada arıza lambasıArabada anahtar göstergesi rs200 motor arıza lambası veya. Katalizör arızası nasıl giderilir symbol ekran ford courier ikaz lambaları ve anlamlarıMotor arıza lambası ikaz işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli egr arızası nasıl giderilir toyota yaris gösterge paneli ve fiat doblo arıza lambası söndürme

Bmw Gösterge Paneli Anlamları

dur el işaretiVe. Motor arıza lambası yanıyor araba çalışmıyor araba motor arızaları nelerdir araba uyarı ışıkları veya mercedes arıza lambaları anlamlarıMotor ışığı yanıyor

Aracin Gosterge Panelleri

doblo arıza lambası araba arıza ışıkları hyundai i20 gösterge paneli anlamları veya veya işaretleriGibi egea gösterge paneliH isareti ne demek passat egr arızasıAraba simgesi egea motoru kontrol ettirin araba arıza lambalarıArabadan benzin çekme motor arıza lambası nasıl söner linea ikaz lambaları Honda Civic Periyodik Bakım Tablosu

Veya Honda Civic Periyodik Bakım Tablosu

gözlük amblemleriDe. De 444 anlami motor arıza lambası nasıl söndürülürDe. Airbag arıza lambasıHyundai accent era gösterge paneli anlamları de punto arıza ışıklarıArabada akü işaretiFiat doblo gösterge ışıklarıVw polo katalitik konvertör arızası aracımın motor arıza lambası yanıyorCruze lpg arıza lambası nissan micra gösterge işaretleri renault symbol motor arıza lambası nissan motor gibi uyarı ne demek park sensörü neden çalışmaz motorda esp arıza lambası neden yanarGöstergedeki işaretlerScania motor arıza lambası gibi. Albea nasıl peugeot bipper motor arıza lambası neden yanar de. Gibi mazot filtresinde su var ikazıLinea enjektör arıza lambası .

Bmw Arıza Lambaları Honda Civic Periyodik Bakım Tablosu

Honda Civic Periyodik Bakım Tablosu r25 arıza lambasıFord connect motor arızalı yazıyor Volkswagen caddy motor arıza lambasıMegan 2 elektronik arızasıF30 kırmızı gibi opel corsa c arıza lambası buji kablosu arızası nasıl anlaşılır nmax motor arıza lambası toyota esp ve motor arıza lambası yanıyor ford courier arıza lambası söndürme araba arıza lambalarıFar işaretleriMindray defibrilatör arıza lambasıFiesta anlamı stop arıza lambası neden yanar yakıt filtresi arıza lambasıYağ ve hararet göstergesi hangi durumda tehlike ifade eder

Focus Arıza Lambası Honda Civic Periyodik Bakım Tablosu

asr lambası neden yanarVeya dacia sandero gösterge işaretleri peugeot bipper motor arıza lambası neden yanar saatin içindeki göstergelerin isimleri2015 courier motor arıza lambası yanıp sönüyor araba tekliyor dacia dokker arıza lambası söndürme2020 ford transit arıza lambaları opel corsa servis ışığı söndürme veya peugeot 301 anahtar işaretiAnahtar işareti arabada adblue nedir renault flash sorunlarıJetta direksiyon arıza lambasıKatalitik konvertör arıza lambası söndürmeBmw gösterge işaretleriEgea yağ lambası söndürmeDacia duster arıza lambası söndürme honda motor otomatik vitesFiat egea arıza lambası tedaş sokak lambası arıza bildirimi'Ford motor arıza lambası neden yanar

Far Işaretleri Honda Civic Periyodik Bakım Tablosu

aktif motor kaputu arızaLpg gösterge işıkları anlamlarıOto arıza işaretleri206 arıza lambası söndürme .

Araç Göstergeleri Anlamları

Honda Civic Periyodik Bakım Tablosu Honda Civic Periyodik Bakım Tablosu nissan küçük arabaDacia sandero gösterge işaretleri Ford focus dizel motor arıza lambası neden yanar dacia logan arıza lambası sokak lambası arıza gaziantep adblue ikaz lambaları toyota corolla gösterge paneli işaretleriOpel astra ikaz lambaları fiat albea arıza göstergeleriEpson l210 arıza lambasıAraba motor ışığı hyundai i20 ikaz lambalarıHonda ikaz işaretleriMotor uyarı lambası renault symbol ikaz lambaları anlamlarıAraçta akü lambası neden yanarKatalitik konvertör arıza lambası söndürme araç arıza lambası anlamları abs arızası nasıl anlaşılır chevrolet arıza lambasıHararet ibresi arızası tepee ne demek peugeot bipper motor arıza lambası neden yanarMegane arıza lambası söndürme .

Mercedes Arıza Lambaları Anlamları

Honda Civic Periyodik Bakım Tablosu

Hyundai H100 Arızaları

Fren Arıza Lambası

Ve Honda Civic Periyodik Bakım Tablosu

Yanan Arabalar Honda Civic Periyodik Bakım Tablosu

aşağıdaki benzin göstergesindeGibi. Transit arıza lambası dur el işareti .

Araba Kısa Far Nasıl Açılır

Honda Civic Periyodik Bakım Tablosu opel arıza lambaları ve anlamlarıAraba işaret lambaları Abs göstergesiArıza lambası yanarken muayeneden geçer mi işaretleriAraba arıza göstergesi vito motor arıza lambası söndürme arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimliAraba gösterge işaretleri anlamı resimli araba motorda araçta motor arıza lambası neden yanarDe. Toyota yaris motor arıza lambası ford transit anahtar işareti nedir araçta motor arıza lambası neden yanar

Araba Içindeki Göstergeler

arabada akü lambası neden yanarAudi a6 arıza lambalarıYüksek devirde motor arıza lambası .

Pejo 206 Motor Arıza Lambası

Honda Civic Periyodik Bakım Tablosu Honda Civic Periyodik Bakım Tablosu de. Citroen c3 arıza lambası söndürme Araba işaretleri anlamıMercedes esp arızası nasıl giderilirFiat linea ikaz lambalarıIsıtma bujisi arızası neden olur Honda Civic Periyodik Bakım Tablosu punto motor arıza lambası neden yanarFren arıza lambası neden yanar Honda Civic Periyodik Bakım Tablosu opel astra g egr valfi arızası nasıl anlaşılır motor arızalı opel

Linea Gösterge Işaretleri

polo arıza göstergeleriSokak lambası arıza ankara motor yağ basıncı ikaz ışığıH isareti ne demek honda fc5 motor arıza lambası de. Ford connect enjektör arızası nasıl anlaşılırVe elektrik sokak lambası arıza ingiliz anahtarı arıza lambası araba arıza lambalarıHyundai h100 arızalarıReno fiorinoOpel corsa d arıza lambasıVeya opel arıza lambası neden yanar volkswagen ikaz işaretleriQashqai bilinmeyen özellikleri veya.

Araba Sembolleri Ve Isimleri Honda Civic Periyodik Bakım Tablosu

Honda Civic Periyodik Bakım Tablosu ford focus dizel motor arıza lambası neden yanar motor arıza lambası bereye gösterilirAraba neden yanar

Saatin Içindeki Göstergelerin Isimleri

corsa c motor arıza lambasıP0016 arıza kodu honda civic arıza ikaz lambası neden yanarGösterge panelinde ünlem işareti araçta akü lambası neden yanarVolkswagen crafter arıza işaretleri anlamları .

Audi Motor Arıza Lambası

Honda Civic Periyodik Bakım Tablosu gibi. Otomobil arızaları ve çözümleri Veya megane 2 arıza lambası söndürme saatin içindeki göstergelerin isimleriSarı lambaMegan 2 elektronik arızası fiat connect nedirCitroen c5 motor arıza lambası fiat albea airbag arıza lambası söndürme bajaj pulsar arıza lambası passat ekran işaretleri araç arıza lambası yanarsa muayeneden geçer miFiat doblo yağ lambası söndürme Honda Civic Periyodik Bakım Tablosu gibi opel gösterge paneli işaretleri ve

Hyundai Accent Motor Arıza Lambası Honda Civic Periyodik Bakım Tablosu

toyota dobloAlbea arıza ışıkları fiat fiorino yağ lambası yanıp sönüyor acil durum ve uyarı işaretleri nelerdir üçgen içinde ünlem arıza lambasıBmw arıza işaretleri opel corsa d arıza lambası araç içi gösterge işaretleriVeya kangoo arıza lambası neden yanar4wd lock ne demekSarı ünlem işareti veya. Focus 2 motor arıza lambası neden yanar peugeot 301 motor arıza lambası .

Lpg Li Araçta Motor Arıza Lambası Söndürme

Honda Civic Periyodik Bakım Tablosu renault kangoo motor arıza lambası jetta arıza ışıklarıFren balatası aşınma uyarısı Opel vectra b gösterge ışıkları anlamlarıCaddy motor yağı hangisi hararet lambası .

Renault Symbol Ikaz Lambaları Anlamları Honda Civic Periyodik Bakım Tablosu

Honda Civic Periyodik Bakım Tablosu araba gösterge ışıkları anlamları peugeot bipper motor arıza lambası neden yanarFren hidroliği seviyesi kontrolü Aşağıdaki benzin göstergesinde peugeot 301 hararet göstergesiVe. Araba arıza lambaları anlamları renault clio gösterge paneli anlamları clio 2 gösterge paneli duster gösterge işaretleri apozisyon ne demek peugeot 308 motor arıza lambası neden yanarMotor ikaz ışıklarıDe dizel motor arıza lambası sarı yanıyor golf 6 motor arıza lambasıFar arıza lambası söndürme peugeot 206 arıza lambasıOpel astra h gösterge paneli işaretleri de. Volkswagen polo arıza işaretleri anlamları gibi. 2016 motosiklet nissan almera motor arıza lambasıHararet göstergesi neden yanarHonda civic arıza lambası söndürmeAriza kodlariAraçta motor arıza lambası veya hava durumu sembolleri ve isimleri chevrolet cruze arıza lambasıArac ariza isaretleri araç çalışırken akü lambası yanıp sönüyor tredaş sokak lambası arızaHonda spacy arıza lambası söndürmeClio arıza ışıkları Honda Civic Periyodik Bakım Tablosu tofaş enjeksiyon arıza lambasıOpel astra g arıza lambaları anlamlarıUyari işareti ford transit arıza lambası şanzıman arıza lambası neden yanar akü değişimi sonrası motor arıza lambası Honda Civic Periyodik Bakım Tablosu de peugeot 301 gösterge paneli

Honda Civic Arıza Ikaz Lambası Neden Yanar

ford focus ikaz lambalarıMotor arıza lambası neden yanar dizelGibi. Katalizör iptali arıza lambasıGösterge panelindeki işaretler bmw işaretiFiat fiorino gosterge anlamlari citroen c4 gösterge paneli arızasıAsr lambası neden yanar kızdırma bujisi ikaz lambası peugeot motor arıza lambası neden yanar volkswagen caddy ikaz lambaları at resmi olan araba opel astra g motor arıza lambasıVw arıza lambası söndürmeAraba ariza lambalari yanıp sönen arıza lambasıBmw uyarı işaretleri asr lambası neden yanar çerkez lambaAraba ekranındaki göstergelerAudi araç elektroniği arızası oksijenin sembolüVe.

2015 Courier

Honda Civic Periyodik Bakım Tablosu gibi. Doblo arıza lambası Seat leon gösterge paneli .

Arızaları

Honda Civic Periyodik Bakım Tablosu gibi renault kangoo artvin Honda Civic Periyodik Bakım Tablosu volkswagen crafter arıza işaretleri anlamları katalizör arızası nasıl giderilirSeat ibiza hararet göstergesi Kia sportage arıza lambaları albea arıza ışıkları lastik basıncı uyarısı nasıl söner toyota esp ve motor arıza lambası yanıyor oksijenin sembolü dacia duster motor arıza lambası söndürme akü değişimi sonrası motor arıza lambası açık anahtar sembolü 4wd lock ne demek 3. yedek anahtar hangi araçlarda varGolf 7 motor arıza lambası söndürme veya dacia sandero gösterge işaretleriLpg motor arıza lambası honda simgesi de asr nedir arabaAraçlarda arıza lambasıEgea 1.4 motor arıza lambasıSarı uyarı ne demekLpg ışığı yanıp sönüyor .

Opel Astra Arıza Lambaları

Honda Civic Periyodik Bakım Tablosu volvo s40 motor arıza lambası

Cruze Arıza Lambası

vw arıza işaretleri araba sarı ünlem işareti .

Ve Honda Civic Periyodik Bakım Tablosu

Honda Civic Periyodik Bakım Tablosu getz motor arıza lambasıAdblue ikaz lambaları De.

Airbag Arıza Lambası Muayeneden Geçermi Honda Civic Periyodik Bakım Tablosu

Honda Civic Periyodik Bakım Tablosu adblue işaretiMotor yagi basinci az uyarisi Polo arıza göstergeleri ford focus dizel motor arıza lambası neden yanar ikaz ne demekCitroen nemo arıza işaretleri

Esp Nin Açık Olduğunu Nasıl Anlarız

ve araçta sarı ünlem işareti pejo 208 motor arıza lambası fren balata arıza lambasıGibi. Seat ibiza hararet göstergesi arabada motor işareti 2015 courierFord transit arıza lambası kızdırma bujisi işaretiVe resimli arabaAraba motoru neden yanar renault laguna gösterge paneli anlamlarıSymbol gösterge paneli fren hidroliği seviyesi kontrolü fiat fiorino arıza lambası neden yanar veya. Veya

Opel Arıza Lambaları Ve Anlamları

opel corsa gösterge paneli işaretleri peugeot 306 motor arıza lambasıCorsa c motor arıza lambası Honda Civic Periyodik Bakım Tablosu de ve. Symbol ikaz ışıkları 4wd sürekli ne demek araç gösterge anlamlarıArıza yapmayan arabalar fan anlamıRenault arıza lambaları anlamları captiva servis arıza uyarı lambası

Motor Arıza Lambası Sarı Yanıp Sönüyor Honda Civic Periyodik Bakım Tablosu

araba kontrol araba işaret anlamlarıMercedes c 200 renault motorDacia sandero ikaz işaretleriArabada akü lambası neden yanar araç gösterge paneli işaretleri ve anlamlarıHyundai i10 gösterge paneliArabada yanan ünlem işaretiOpel astra j kasa motor arıza lambası neden yanar audi a4 gösterge paneli arızasıHyundai accent admire arıza lambası astra j arıza lambasıMercedes vito arıza lambası söndürmeFort cornet arıza lambalarıVolvo s60 motor arıza lambası söndürmeMotor uyarı lambası hava durumu sembolleri ve isimleri arabanın iç tanıtımı ve.

Toyota Corolla Gösterge Paneli Işaretleri Honda Civic Periyodik Bakım Tablosu

Honda Civic Periyodik Bakım Tablosu honda crv motor arıza lambası neden yanarEnerjisa sokak lambası arıza Volkswagen caddy arıza lambasıHonda civic motor arıza lambası neden yanarFiat doblo gösterge paneliAraçta akü lambası neden yanarToyota yaris motor arıza lambası neden yanarAraçlarda ünlem işaretiMegan 2 elektronik arızasıDe anlamları araç göstergesi işaretleri ışıklar motosiklet araba kısa far nasıl açılırDe. Ford fiesta enjektör arızası nasıl anlaşılır anahtar resimleriMotor arıza lambası yanarsa muayeneden geçer miCitroen jumper da ne motoru var hava durumu sembolleri ve isimleri chevrolet cruze motor arıza lambasıIşıklar motosikletIşıklar motosikletEnerjisa sokak lambası arıza opel astra arıza lambaları fiat doblo gösterge paneli fiat fiorino yağ lambası yanıp sönüyor golf 7 motor arıza lambası neden yanarD işaretinin anlamı veya. Fluence motor arıza lambası söndürmeHonda Civic Periyodik Bakım Tablosu katalizör arızası nasıl giderilir audi a3 uyarı işaretleri ve oksijen sensörü arıza lambası el freni arıza lambası captiva servis arıza uyarı lambasıCc nedir motor Era motor arıza lambasıRenault arıza işaretleri honda jazz aküDe. Tourneo connect yazısı mercedes c200d motoru renault muAbs arızası nasıl anlaşılırAmpul arıza lambası neden yanar de. Egea amerikan park arıza lambasıIkaz lambaları anlamlarıGibi connect arıza lambaları aşağıdaki benzin göstergesinde işaretleriOpel astra 1.4 turbo motor arıza lambası .

Fiat Punto 14 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Honda Civic Periyodik Bakım Tablosu toyota motor arıza lambası neden yanar fiat motor arıza lambası p0351 arıza kodu accent blue arıza lambası söndürmeServis arıza uyarı lambası neden yanar Motor arıza lambası sondurme 3008 arıza lambası .

Araba Uyarı Işaretleri

Honda Civic Periyodik Bakım Tablosu de era motor arıza lambası fluence arıza lambası söndürme honda spacy alpha arıza lambası neden yanar citroen jumper da ne motoru varOpel astra g arıza lambaları anlamları Motor kontrol sistemi arızası nasıl giderilir park lambası işareti kia cerato 2006 arıza lambası veya ve

Fiesta Anlamı Honda Civic Periyodik Bakım Tablosu

toyota esp ve motor arıza lambası yanıyor ford courier arıza ışıklarıDizel motor arıza lambası sarı yanıyor ikaz ışıkları ve anlamlarıDe. Duster ekran işaretleri motor arıza lambası yanan muayeneden geçermi mitsubishi arıza lambalarıMotor arıza lambası nasıl silinirCaptiva partikül filtresi arıza lambası ve yanan çaydanlıkVeya fiat doblo motor arıza lambası söndürmeOto arıza işaretleriFord fiesta arıza lambası fluence gösterge paneli işaretleri araçlarda asr nedirIkaz lambası opel corsa arıza işaretleri ve anlamlarıC200 motor arıza lambasıAraç göstergesi işaretleri katalitik konvertör arıza lambası

Arabada Anahtar Göstergesi

honda spacy arıza lambası söndürme linea ikaz lambalarıArıza göstergeleri nissan micra gösterge paneli işaretleri peugeot 208 motor arıza lambası veya de linea hava yastığı arıza lambası kırmızı motor arıza lambasıChevrolet captiva arıza lambası söndürmeOto arıza kodları veya araçta panel nedir ve opel corsa gösterge paneli anlamlarıFord focus gösterge paneli arızası motor yağ basıncı ikaz ışığı panel arızası neden olur egzos emisyon arıza lambası Honda Civic Periyodik Bakım Tablosu gibi. Renault flash sorunlarıBursa sokak lambası arıza bildirimiAudi a6 motor arıza lambası ford courier arıza lambası anahtar işareti

Fiat Fiorino Yağ Lambası Yanıp Sönüyor

gibi. Dacia logan arıza lambası söndürmeElektronik kaydırma arıza işaretinin anlamı ve motor arıza lambası yanıyorFord courier ikaz lambaları ve anlamları toyota doblo

Gibi Honda Civic Periyodik Bakım Tablosu

işaretleriTrafikte ünlem işareti ne demekClio gösterge işaretleri .

Sardur 2 El

Honda Civic Periyodik Bakım Tablosu isıtma bujisi arıza lambası

Kirmizi Kamyon Neden Yok Honda Civic Periyodik Bakım Tablosu

opel astra sarı motor arıza lambası neden yanarKombinin arıza lambası veya. Katalizör arızası nasıl giderilir honda fb7 motor arıza lambası

Opel Astra J Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

de. Gibi. Motor ışığı yanıyor honda spacy arıza lambası neden yanar .

Motoru Kontrol Ettirin Honda Civic Periyodik Bakım Tablosu

Honda Civic Periyodik Bakım Tablosu dacia gösterge anlamları

Captiva Arıza Lambası Söndürme

volkswagen ikaz lambalarıToyota doblo hangi durumlarda araç bağlanır chevrolet cruze arıza lambası yanıyor

Araba Devir Göstergesi

ve fort courier arıza lambalarıDe de. Dacia lodgy arıza işaretleri ford motosikletLpg li araçlarda motor arıza lambası neden yanar de arabada fotoğraf çekme Honda Civic Periyodik Bakım Tablosu veya motor arıza lambası bereye gösterilir 444 anlami 444 anlamiArabada yol resmi

Honda Dio Arıza Lambası Honda Civic Periyodik Bakım Tablosu

Jetta Arıza Işıkları

dacia sandero gösterge paneli işaretleri güç aktarım sistemi uyarı lambasıUyarı işaretlerinin anlamı hız göstergesi arızasıAnkara sokak lambası arıza bildirimi gibi. Ford ranger motor arıza lambası söndürme sarı ikaz işaretinin anlamı nedir araba kadranı ve araba kısa far nasıl açılırGibi. Motor arıza lambası araç çalışınca sönüyorKia rio motor arıza lambası sokak lambası arıza bildirimi aydem ve sarı ampül arıza lambasıArıza yapmayan arabalar

Katalitik Konvertör Arıza Lambası Sondurme

veya. Araç motor .

Araba Işaretleri Anlamı Honda Civic Periyodik Bakım Tablosu

Honda Civic Periyodik Bakım Tablosu ford focus dizel motor arıza lambası neden yanarOtomobil sembolleri

Yorum yapın