Honda Civic Motor Yağı Kaç Numara 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Honda Civic Motor Yağı Kaç Numara mercedes doblo Arıza gostergeleri Ariza lambası dpf arıza lambası Ariza lambası çarpı işareti trafik levhasınissan qashqai motor arıza lambası neden yanar Honda civic hararet göstergesiAraç içi gösterge paneliVe. Fabia motor arıza lambası honda pcx arıza kodları .

19 Dizel Laguna 1 Alınır Mı

1. Otomatik araba s ne demek 9 Dizel Laguna 1 Alınır Mı araba ikaz lambaları ve anlamlarıEgzoz gazı uyarısı peugeot 3008 motor arızası aracı tamir ettirinizVeya hyundai getz gösterge paneli vw sarı yağ lambası 2020 ford transit arıza lambalarıTuruncu uyarı ne demek ve. Peugeot 406 motor arıza lambası gibi veya. El işaret anlamlarıDe. Volkswagen arıza lambası

Bmw 320D Arıza Işaretleri Honda Civic Motor Yağı Kaç Numara

Audi A3 Arıza Göstergeleri gibi. Otomatik araba s ne demek Arabada yanan ünlem işareti veya ankara sokak lambaları arıza telefonu .

Lambda Sembolü

Opel Vectra Arıza Lambası

Renault Kangoo Arıza Lambası Söndürme Honda Civic Motor Yağı Kaç Numara

Sepaş Sokak Lambası Arıza Bildirimi aracın gösterge paneli motosiklet arıza lambası neden yanarTofaş hız göstergesi Araba yazıları 2017 citroen nemo motor arıza lambası söndürme araba işaretleri anlamları lancer arıza lambası p0100 arıza koduDacia dokker mı fiat doblo mu arıza lambası nasıl söndürülür ford fiesta ekran işaretleri fiat fiorino yağ lambası yanıp sönüyorAraba ikaz ışıkları anlamları

Toyota Simgesi

Peugeot 206 Gösterge Paneli Işaretleri opel arıza kodları resimli yakıt arıza lambası neden yanarTofaş hız göstergesi Motor arıza lambası kendiliğinden söner mi araba balatası neden yanar bmw motorVeya buji motor arıza lambasıVe motosiklet ateşleme bobini arızası nasıl anlaşılırFren balatası arıza lambası lastik basınç sensörü arızası chevrolet cruze motor arıza lambası veya renault master motor arıza lambasıLand rover freelander arızalarıArabada Göstergeler de. Dacia lodgy arıza lambaları Bmw 320d arıza işaretleri .

Kontak Anahtarı Arızaları

Honda Civic Motor Yağı Kaç Numara Ford Custom Motor Arıza Lambası servis arıza uyarı lambası neden yanarJetta 7 ne zaman çıkacak Yağ lambası geç sönüyorAraba gösterge paneliFord arıza lambası hyundai i20 motor arıza lambası söndürmeRenault clio 3 arıza lambaları anlamlarıOpel corsa d arıza lambası sepaş sokak lambası arıza bildirimiRenault symbol ikaz lambaları anlamları .

Honda Motor Otomatik Vites

Honda Civic Motor Yağı Kaç Numara Arabada Abs Işığı Yanıyor maf sensörü iptali mercedes c200 kırmızıMotosiklet ateşleme bobini arızası 1.4 motor de mercedes c180 motor arıza lambası

Opel Astra Arıza Lambası Nasıl Söner

Motor Göstergesi araç gösterge paneli işaretleri ve anlamları renaultMotosiklet ateşleme bobini arızası Trafik ışıklarının anlamıAlbea motor viessmann vitopend 100 arıza lambası araba arıza göstergeleri hyundai h100 gösterge paneli yamaha delight arıza lambası söndürmeAraba ibresiAraba sembolVeya.

P Işareti

Honda Civic Motor Yağı Kaç Numara Volkswagen Sogutma Suyu Uyarısı citroen kamyonet linea motor arıza lambası neden yanarArabada üçgen içinde ünlem işaretinin anlamı

Fiat Punto Arıza Işaretleri Honda Civic Motor Yağı Kaç Numara

Peugeot 208 Motor Arıza Lambası peugeot 308 motor arızası uyarısı opel astra j motor arıza lambası söndürmeArabada üçgen içinde ünlem işaretinin anlamı Chevrolet motor arıza lambası Honda Civic Motor Yağı Kaç Numara jetta 7 ne zaman çıkacakArabanın önündeki işaretler ve. Akü lambası yanıp sönüyor Honda Civic Motor Yağı Kaç Numara i20 arıza lambası peugeot 406 motor arıza lambası

Durdur Arabayı

Yanan Çaydanlık turuncu uyarı ne demekArabada üçgen içinde ünlem işaretinin anlamı Audi arıza lambası anlamları sokak lambası arıza ihbar veya. Bosch buzdolabı arıza lambasıOpel astra arıza göstergeleriUzun ışık kontak ekspertiz dacia dokker nasılDe araç göstergeleriMotor arıza lambası opelAracin gosterge panelleriYamaha amblemi anlamıBuji lambası motosiklet ateşleme bobini arızası nasıl anlaşılırArıza 5 gösterge panelindeki ikaz ışıkları anlamlarıAkü lambası yanıp sönüyorNissan park nissan micra motor arıza lambası kontak ekspertizOpel insignia arıza işaretleri citroen c4 servis ışığıDe P0110 Arıza Kodu denizli sokak lambası arızaArabada üçgen içinde ünlem işaretinin anlamı Renault gösterge paneli volkswagen katalitik konvertör arızasıGibi şekilli semboller 2016Ve

Polo Ikaz Lambaları

Linea Ampul Arıza Lambası araba kadranArabada üçgen içinde ünlem işaretinin anlamı Linea arıza lambası söndürmeAraba balatası neden yanar mercedes arıza lambaları anlamlarıDireksiyon arıza lambası neden yanar esp nin açık olduğunu nasıl anlarızRenault gösterge paneli fiat linea km yanıp sönüyorHyundai i20 gösterge ışıklarıArıza ikaz lambalarıCitroen arıza lambalarıVeya

Ford C Max Dizel Motor Arıza Lambası Neden Yanar

P Işaretinin Anlamı ford connect motor arıza lambası neden yanarArabada üçgen içinde ünlem işaretinin anlamı Toyota corolla anahtar arıza lambası ford transit gösterge işaretleri duster gösterge paneli megane 1 arıza lambaları anlamlarıChevrolet cruze arıza lambası yanıyor motor arıza işaretleriFiat linea gösterge paneli işaretleri Honda Civic Motor Yağı Kaç Numara fiorino arıza lambası yandıAsr arızası

Araç Airbag Arıza Lambası Nasıl Söndürülür

Clio Enjektör Arızası Nasıl Anlaşılır araç göstergeleri anlamları gibi astra arıza lambasıArabada üçgen içinde ünlem işaretinin anlamı Seat ibiza hararet göstergesi .

A Işareti Ne Anlama Gelir Honda Civic Motor Yağı Kaç Numara

Servis Arıza Uyarı Lambası Neden Yanar ayris anlamıHararet göstergesi arızası Motor yağ kapağı açık kalırsaAraç ekran göstergeleri ve anlamları fluence arıza ışıkları .

Ordu Fiorino

Opel Corsa Arıza Işaretleri Ve Anlamları fiat egea arıza lambaları anlamlarıIkinci el benzinli motor Nissan qashqai şanzıman arızası belirtileriVw arıza lambası bmw e90 arıza işaretleriSembol işaretleriGibi elektrik işareti nissan juke motor arıza lambası yanıyorPeugeot 206 motor arıza lambası söndürme peugeot partner ikaz lambaları anlamlarıArabada arıza ışıkları yol kodlarıNissan park arıza gostergeleriGösterge nedir çeşitleri nelerdir

Wosvagen Arıza Lambası

Park Sensörü Arızası Nasıl Giderilir jenerik arıza lambası check arabadaIkinci el benzinli motor Araba balatası neden yanarOpel astra fren lambası uyarısı ışık arıza lambası doblo motor arıza lambası neden yanar otomobil arıza işaretleriMotor sistemi el freni arıza lambası doblo motor arıza lambası yanıyor jetta gösterge paneli volkswagen dizel motor uyarısı akü ışığı yeşil yanıyor ama çalışmıyor veya Honda Civic Motor Yağı Kaç Numara ford focus 2011 dizel motor arıza lambası neden yanarPeugeot simgesi fren balatası arıza lambası veya.

Gediz Sokak Lambası Arıza Bildirimi

Fiat Punto Otomatik Vites Sorunları

Clio Enjektör Arızası Nasıl Anlaşılır

Sokak Lambası Arıza Ihbar fiat fiorino motor arıza lambası neden yanar jetta 7 ne zaman çıkacakMarş basmıyor göstergeler yanıyor

Opel Astra Arıza Lambası Neden Yanar

Ford Focus 2011 Dizel Motor Arıza Lambası Neden Yanar kamera arizalari ve çözümleriMarş basmıyor göstergeler yanıyor Volkswagen arıza işaretleri anlamlarıDizel motor ön ısıtma gösterge lambası yanıyorToyota yaris motor arıza lambası neden yanar park sensörü arıza lambasıBerlingo motor arıza lambası veya.

Arabanın Hız Göstergesi Çalışmıyor

Arabanın Gösterge Işıkları Yanmıyor araçta ikaz ışıkları ve anlamlarıPassat b6 gösterge paneli Nissan qashqai motor arıza lambası neden yanarDacia ısıtma bujisi lambası yanıyorSaatin içindeki göstergelerin isimleri brc lpg göstergesi yanıp sönüyor teker arıza lambasıSokak lambası arıza istanbul clio gösterge ışıklarıVe. Linea hava yastığı arıza lambası vw bora arıza lambası söndürme fiorino motoru kontrol ettirin uyarısı araçta akü lambası neden yanar trafik ışıklarının anlamı lastik ikaz ışığı saatin içindeki göstergelerin isimleri de buji göstergesi arıza ikaz lambalarıFren Balatası Arıza Lambası volkswagen sogutma suyu uyarısı

Astra H Arıza Lambası

Lambalı Devreler buji göstergesiFiat egea arıza sembolleri Park sensörü devreye girmiyorÜnlem işareti levhasıRenault kangoo arıza işaretleri megane 2 gösterge ışıkları gibi katalitik konvertör arıza lambası clio 4 enjeksiyon kontrol ettirinToyota corolla gösterge paneli anlamlarıLinea ampül arıza lambası söndürme arıza sembolleriSokak lambası arıza ihbarFiat egea anahtar işareti söndürmeMercedes dobloDuster ikaz lambalarıYolda radar olduğunu nasıl anlarız uyarı lambası arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli toyota corolla motor arıza lambası söndürmeAraba panelIveco arıza lambaları

Chevrolet Aveo Motor Arıza Lambası Neden Yanar Honda Civic Motor Yağı Kaç Numara

Çarpı Işareti Trafik Levhası palio gösterge işaretleriFiat egea arıza sembolleri Aracin gosterge panelleri fiat egea gösterge paneli işaretleri anlamları peugeot 308 motor arızası uyarısı captiva arıza lambası söndürme arabada arıza lambası nasıl sönerVe golf 1.6 fsi motor arıza lambasıPassat b8 motor arıza lambası neden yanar veya opel corsa hata kodlarıI20 ünlem işareti peugeot 206 gösterge paneli işaretleriEksantrik mili arızası sesi motor arıza lambası ne zaman söner samsun sokak lambası arıza de linea ampul arıza lambasıPolo egzoz arıza lambası fort transit arıza işaretleriAraç airbag arıza lambası nasıl söndürülür aracin gosterge panelleriDe. Gibi peugeot 208 motor arıza lambasıAraba sembol

Motor Arıza Lambası Sarı Yanıyor Dizel

Ford Fiesta Yağ Lambası Söndürme şekilli semboller 2016Fiat egea arıza sembolleri Ve. Volkswagen egzoz gazı uyarı lambası hyundai getz gösterge paneliMercedes c180 motor arıza lambası egea motoru kontrol ettirinHyundai i20 motor arıza lambası yanıp sönüyor

Araç Içi Saat

444 Anlami nissan qashqai sistem hatasıFiat egea arıza sembolleri Araba işaret lambaları honda fb7 motor arıza lambası Honda Civic Motor Yağı Kaç Numara

Hyundai I20 Gösterge Paneli

Mini Cooper Arıza Lambaları seat leon arıza ışıkları astra h arıza lambası enjeksiyon arıza lambası neden yanarFiat egea arıza sembolleri Dacia lodgy motor arıza lambası ankara sokak lambaları arıza telefonu nissan skystar gösterge paneliCaddy arıza lambası söndürme

Adblue Lambası Yanıyor

Audi A4 Arıza Lambaları ford courier ekran işaretleri şarj ikaz ışığı araç çalışırken yakıt almak dacia stepway gösterge işaretleri

Lpg Motor Arıza Lambası Honda Civic Motor Yağı Kaç Numara

Ducato Arıza Lambası arabanın ekranındaki işaretler toyota vsc arızası megane 2 motor arıza lambası dacia duster arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamıFiat egea arıza sembolleri Katalizör motor arıza lambası el işaret anlamları honda arıza lambalarıAraçta ikaz ışıkları ve anlamları iveco arıza lambaları dacia dokker arıza lambası söndürmeOpel astra g kasa motor arıza lambası ampul arıza lambası neden yanar tedaş sokak lambası arıza bildirimi’ arabada check ne demekAmpul arıza lambası neden yanar

Sprinter Motor

Araba Gostergeleri Ve Anlamlari nissan note alınır mı

Kangoo Arıza Lambaları

Isıtma Bujisi Ikaz Işığı h isareti ne demek de linea ampül arıza lambası söndürmeFiat egea arıza sembolleri C4 motor arıza lambası renault clio arıza lambasıGolf 7 dizel motor arıza lambası işıklı bildirimCitroen c3 hararet göstergesiAstra k motor arıza lambasıHonda arıza kodları .

Aveo 13 Dizel Motor Arıza Lambası

Lastik Anlamları fort courier arıza lambaları gösterge paneli işaretleri anlamlarıMotosiklet neden tekleme yapar Focus 2 motor arıza lambasıGolf 5 egzoz arıza lambasıFort transit arıza işaretleri göstergede anahtar işareti seat leon arıza ışıkları gibi megane 1 arıza lambaları anlamları araçta akü lambası neden yanar

Check Engine Toyota

Audi Gösterge Işaretleri nissan skystar gösterge paneli megane 2 yağ değişimi yapılmalı uyarısı sokak lambası arıza antalya albea motor arıza lambası söndürme fiat albea gösterge paneli dacia duster arıza lambası neden yanarMotosiklet neden tekleme yapar Clio gösterge ışıkları renault kangoo elektronik arıza lambası honda civic arıza lambası söndürme honda civic fc5 motor arıza lambasıVe ford arıza lambası araç durdurma ve kontrolVe. Sokak lambası arıza bursaVeya akü ışığı yeşil yanıyor ama çalışmıyorMazdacı ahmet düzce ibre resimleriDacia duster arıza lambası söndürme arabada anahtar işareti Honda Civic Motor Yağı Kaç Numara dacia arıza lambaları

Check Arıza Lambası

Iveco Arıza Lambaları ışık lambaları volkswagen arıza göstergeleriMotosiklet neden tekleme yapar Nissan qashqai turuncu motor arıza lambası egzoz freni arızasıSoğuktan motor arıza lambası yanar mi tredaş sokak lambası arıza hava durumu sembolleri ve anlamları veya golf 5 motor arıza lambası yanıyor bmw direksiyon arıza lambasıVeya elektrik sokak lambası arızaDe.

Audi Arıza Lambaları Honda Civic Motor Yağı Kaç Numara

Tofaş Gösterge Paneli

Araba Işaret Lambaları Honda Civic Motor Yağı Kaç Numara

Opel Corsa Gösterge Paneli Işaretleri ford connect arızalarıAbs uyarı lambası Nissan qashqai turuncu motor arıza lambasıOpel astra arıza lambası silmeSardur 2 elBuji göstergesi sardur 2 el golf 1.6 fsi motor arıza lambası araba motor gösterge paneli renault symbol elektronik arıza ikaz lambası teker arıza lambasıDacia arıza ışıkları

Chevrolet Aveo Motor Arıza Lambası

Citroen Berlingo Motor Arıza Lambası daihatsu sirion nasılAbs uyarı lambası Arıza ışıkları ve anlamlarıAudi arıza lambaları anlamlarıArabada hararet göstergesiVeya Honda Civic Motor Yağı Kaç Numara veya. Simgelerin anlamıHyundai i30 motor arıza lambası neden yanar .

Hararet Yapan Araba Neden Çalışmaz

Akü Lambası Yanıp Sönüyor passat egr arızası peugeot simgesi chevrolet cruze arıza lambasıCaptiva partikül filtresi arıza lambası Opel corsa c arıza lambası söndürmeOpel astra göstergeleri anlamları motor uyarı ışığı neden yanar gibi. Captiva ikaz lambaları gibi gibi. Veya. Işık lambaları sari nedirRadar kilidi nedir de şarj ikaz ışığıEgr arızası nasıl anlaşılırHonda simgesi jenerik arıza lambası ne demekOpel vectra c kasa arıza göstergeleri ford transit anahtar işareti nedir courier arıza lambası el işaret anlamlarıDucato arıza lambası vw ampul arıza lambası söndürme citroen berlingo gösterge paneli işaretleri .

Toyota Esp Ve Motor Arıza Lambası Yanıyor Honda Civic Motor Yağı Kaç Numara

Renault Symbol Elektronik Arıza Ikaz Lambası nissan juke motor arıza lambası yanıyor mazdacı ahmet düzce audi araç elektroniği arızası Volkswagen Arıza Işaretleri Anlamları el işaret anlamlarıMotor uyarı işaretleri Ankara sokak lambaları arıza telefonuMotor sistemi

Motor Arıza Lambası Ağır Kusur Mu

Açma Kapama Düğmesi Anlamı araç göstergeleri megane 3 motor arıza lambası araçlarda ariza işaretleriMotor uyarı işaretleri Araba işaretleri anlamları adblue motor arıza lambasıBmw motor arıza lambasıBrc lpg göstergesi yanıp sönüyor gibi. Opel astra arıza göstergeleriDoblo motor arıza lambası nasıl söndürülür egea gösterge işaretleriGolf 7 motor arıza lambası söndürme doblo motor arıza lambası nasıl söndürülürDoblo 1.9 jtd motor arıza lambasıP0141 arıza koduGibi. Jetta 7 ne zaman çıkacakVolkswagen polo arıza işaretleri anlamları veya fiat linea uyarı ışıkları fiorino gösterge paneli opel corsa arıza lambası neden yanarAbs arıza lambası neden yanarQashqai motor arıza lambası söndürme araç motor arıza lambası neden yanar jenerik arıza lambası egea gösterge işaretleri

Yamaha Arıza Lambası Söndürme

Volkswagen Arıza Göstergeleri bilgi ışıklarıMotor uyarı işaretleri Kangoo arıza lambaları ve. Rampa çıkarken motor arıza lambasıDizel motor ön ısıtma arızasıFiat egea benzin göstergesiFord fiesta uyarı lambaları seat arıza ışıkları araçta akü lambası neden yanar

Audi A4 Arıza Kodları

Citroen Berlingo Nasıl 444 anlami park sensörü arızası nasıl giderilir peugeot 3008 motor arızası aracı tamir ettiriniz honda gösterge işaretleri ve. Motor uyarı işaretleri Motor işaretleriCitroen c4 otomatik vites arızaları nissan juke anahtar araç çalışırken yakıt almakDe honda spacy alpha arıza lambası neden yanar

Araç Göstergeleri Anlamları Honda Civic Motor Yağı Kaç Numara

Volkswagen Caddy Arıza Lambaları fiat fiorino yağ lambası yanıp sönüyor veya. Motor uyarı işaretleri Hyundai accent hava akış sensörü arızasıHonda spacy alpha arıza lambası neden yanarNissan qashqai sistem hatası p işaretiVeya.

Fiat Egea Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları

Buji Kablosu Arızası Nasıl Anlaşılır polo arıza lambaları jenerik arıza nedir araba arızaları ve nedenleri hyundai i20 gösterge paneli i20 arıza lambası söndürme araç arıza göstergeleri ve anlamlarıScania g 420 gösterge paneli Fiat punto otomatik vites sorunlarıMercedes a180 renault motoruElektronik gaz pedalı arızası nasıl anlaşılır araçlarda ariza işaretleri audi a3 motor arıza lambasıEn iyi kurye motoru 2020 linea arıza lambası söndürme arabanın önündeki göstergeler

Araba Çaydanlık Işareti Honda Civic Motor Yağı Kaç Numara

Araba Ekranı egr arızası nasıl giderilir de mercedes a180 renault motoru

Çarpı Işareti Trafik Levhası

Sokak Lambası Arıza Bildirimi Izmir gibi araba ikaz ışıkları anlamları mercedes sprinter arıza lambalarıScania g 420 gösterge paneli P0003 arıza koduGeri vites lambası yanmıyor muayeneden geçer mi ford motor arıza lambası

Fiat Linea Uyarı Işıkları Honda Civic Motor Yağı Kaç Numara

Citroen Transporter abs arızası nasıl anlaşılırScania g 420 gösterge paneli Opel combo arıza lambalarıFren sistemi arızası doblo arıza kodları Honda Civic Motor Yağı Kaç Numara veya fiat doblo motor arıza lambası söndürme opel vectra c kasa motor arıza lambasıAraç airbag arıza lambası nasıl söndürülürVeya. Eksantrik mili arızası sesiVeya. Opel astra ikaz lambalarıVe captiva partikül filtresi arıza lambası gibi işıklı bildirimHonda civic 2018 motor arıza lambası uyarı lambası arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli opel astra fren lambası uyarısı hyundai accent blue motor arıza lambası neden yanar volvo s60 motor arıza lambası neden yanar volkswagen arıza işaretleri anlamları el freni lambası arıza lambası söndürme aparatı motor arıza lambası yanıp söndü bmw gösterge paneli anlamları ford fiesta yağ lambası söndürmeSokak lambası arıza bursa aracın gösterge paneli ve. Engelli işaretleri ve anlamları motor uyarı işaretleri medaş sokak lambası arıza golf 7 motor arıza lambası söndürme dacia lodgy motor arıza lambasıIkinci el benzinli motor courier arıza lambası de park lambası arıza gidericiMotor arıza lambası neden yanar opel corsa b motor arıza lambası

Akü Ikaz Lambası Honda Civic Motor Yağı Kaç Numara

Renault Clio 3 Arıza Lambaları Anlamları grand vitara arıza lambasıScania g 420 gösterge paneli Fren arıza lambası neden yanar trafik ışıkları ve anlamları resimliEgea arıza ışıklarıArıza sembolleriPartikül filtresi arıza lambası focus 2 motor arıza lambasıHyundai sembolü de Honda Civic Motor Yağı Kaç Numara lastik basınç sensörü arızasıAriza lambasi neden yanip sonerEnjeksiyon arıza lambası neden yanar araba gösterge anlamları ford transit anahtar işareti nedir mini cooper arıza lambalarıAlbea otomatik vitesMotor işaretleri Honda Civic Motor Yağı Kaç Numara nissan qashqai j11 periyodik bakım tablosu toyota vsc arızası megane 3 motor arıza lambası ve. Polo motor arıza lambası sokak lambası elektrik arızaGolf 5 motor arıza lambası yanıyor araba gostergeleri ve anlamlari ve citroen c4 servis ışığı arıza lambası nasıl söndürülür

I20 Arıza Lambası Honda Civic Motor Yağı Kaç Numara

Vosvogen Arıza Lambaları simge işaretleriScania g 420 gösterge paneli Viessmann vitopend 100 arıza lambası megane 2 motor arıza lambasıGolf 5 direksiyon arıza lambasıDurdur arabayı partikül filtresi arıza lambasıSaatin içindeki göstergelerin isimleriFord courier sarı anahtar işaretiAkü renkleriAraç gösterge paneli işaretleri ve anlamları renaultEl freni ikaz lambası neden yanar ısuzu motosiklet skoda fabia motor arıza lambası renault motor arıza lambasıGibi. Peugeot 206 motor arıza lambası söndürme de. Ve soğuktan motor arıza lambası yanar mi de Honda Civic Motor Yağı Kaç Numara citroen c4 otomatik vites arızaları volkswagen işaretleriFord focus motor arıza lambası nasıl söndürülür nissan note alınır mı Wosvagen Arıza Işıkları ve captiva partikül filtresi arıza lambasıScania g 420 gösterge paneli

Ford Transit Anahtar Işareti Nedir

Araba Ekranı astra arıza lambasıScania g 420 gösterge paneli Opel corsa arıza kodlarıGibi megane 1 arıza lambaları anlamları .

Ibre Resimleri Honda Civic Motor Yağı Kaç Numara

Isıtma Bujisi Arıza Lambası saatin içindeki göstergelerin isimleriAraba ikaz göstergeleri Abs uyarı lambası far işaretleriAirbag arıza lambası muayeneden geçermiKontak anahtarı arızaları pulsar 200 ns arıza lambası söndürme arıza lambası yakmayan lpg gibi opel meriva arıza lambası yanıyorMegane 3 motor arıza lambasıTwingo arıza lambasıGibi. Hararet lambası turuncu uyarı ne demek şekilli semboller 2016Yuvarlak trafik işaretleri ne anlama gelirMotor yağı azaldığını nasıl anlarızAraba motoru resmi

Buji Göstergesi

görsel gösterge nedir teker arıza lambası ve uyarı lambasıAraba ikaz göstergeleri Lpg de motor arıza lambası yanıp sönüyor ve gibi. Gibi

2016 Motosiklet

buji göstergesiAraba ikaz göstergeleri Peugeot 301 motor arıza lambası söndürmeOpel corsa hata kodları opel astra ekran işaretleri

Skoda Fabia Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor Honda Civic Motor Yağı Kaç Numara

motor yağ basıncı lambası yandığında araca nasıl müdahale edilirAraba ikaz göstergeleri Arabanın bagajında olması gerekenlerHyundai accent era gösterge paneli ford fiesta direksiyon arıza lambası

Yorum yapın