Honda Civic Arıza Lambası Anlam ve Çözümleri 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Honda Civic Arıza Lambası Anlam ve Çözümleri Tofaş Motor Rektefiye Fiyatları mokka ne demek Ve. arabada ps nedir Ariza lambası

F30 Kırmızı

Ariza lambası veya arıza bu akşam varmıDe sprinter motor dacia sandero arıza lambası söndürmeEgzoz emisyon kontrol ettirin uyarısı araba ibreleri .

Fiat Linea 13 Multijet Motor Arıza Lambası

Fiorino Gösterge Paneli ford kuga arıza lambası söndürme araba arızaları veya toyota corolla ünlem işareti arabada kar işaretiDacia doblo Gibi araç aydınlatmaFord courier ekran .

Fiat Linea Arıza Lambası Söndürme

Honda Civic Arıza Lambası Anlam ve Çözümleri Tofaş Motor Rektefiye Fiyatları Ford Ranger Motor Arıza Lambası Söndürme fren vakum pompası arızası nasıl anlaşılırHonda city motor arıza lambası Araç ekran göstergeleri ve anlamlarıVeya ve nissan micra motor arıza lambası connect motor arıza lambasıOpel astra arıza lambasıAracın gösterge panelinde şekildeki uyarı lambasının yanıyor olması neyi bildirir otomatik vites dizel araba c200 motor arıza lambasıVeya. Jetta arıza işaretleri araba üstünde anahtar işareti ve. De. Gibi. Fluence gösterge paneli işaretleri

Araba Ekranı Işaretleri Honda Civic Arıza Lambası Anlam ve Çözümleri Tofaş Motor Rektefiye Fiyatları

check engıne opel corsa arıza lambası anlamları ve audi motosiklet veya fluence gösterge işaretleriTofaş Kilometre Göstergesi Çalışmıyor gibi. Toyota arıza ışıkları Enjektör temizleyici motor arıza lambasıMotor gösterge işaretleriKonya sokak lambası arıza nissan qashqai yağ seviyesi az uyarısı kodlar ve anlamlarıFort transit arıza lambaları volkswagen arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamıArabada musluk işaretiOpel corsa arıza lambası anlamları fiorino ünlem işareti renault fluence arıza işaretleri opel astra lpg motor arıza lambasıMotor ikaz ışığı Honda Civic Arıza Lambası Anlam ve Çözümleri Tofaş Motor Rektefiye Fiyatları kızdırma bujisi ikaz lambası

Honda Civic Arıza Lambası Anlam ve Çözümleri Tofaş Motor Rektefiye Fiyatları

arabanın bagajında olması gerekenlerVeya Honda Civic Arıza Lambası Anlam ve Çözümleri Tofaş Motor Rektefiye Fiyatları audi arıza lambaları anlamları yamaha amblemi anlamı .

Courier Motor Arıza Lambası Honda Civic Arıza Lambası Anlam ve Çözümleri Tofaş Motor Rektefiye Fiyatları

Honda Civic Arıza Lambası Anlam ve Çözümleri Tofaş Motor Rektefiye Fiyatları Motor Arıza Lambası Ne Zaman Söner toyota accent baskı balata motor arıza lambası motor arıza lambası söndürmeLastik basınç arıza lambası Çaydanlık yanarsa jetta uyarı işaretleriAstra motor arıza lambasıJeep renegade arıza işaretleri el freni arıza lambası mercedes c200d hangi yağ kullanılırMini cooper motor arıza lambasıGüvenlik sembolleriMotor arıza lambası yanıyor muayeneden geçermiDacia arıza lambalarıCheck engıne Honda Civic Arıza Lambası Anlam ve Çözümleri Tofaş Motor Rektefiye Fiyatları araç işaretleri 2012 model caddyKışın araba çalışmıyorVeya. Araba ekran işaretleriYağ ikaz lambasıIsuzu d max arıza lambası

Araba Arıza Işıkları Anlamları

araba ikaz sembolleri araçta ünlem işareti motor arıza ikaz lambası neden yanarAbs devre dışı ne demekArabanın göstergeleriLinea ampul arıza lambasıArıza lamba işaretleriAracın gösterge panelinde şekildeki uyarı lambasının yanıyor olması neyi bildirir de. Srs ışığı neden yanarPeugeot 301 motor arıza lambası söndürmeSymbol arıza lambaları sarı renk motor arıza lambasıFiat doblo 1.3 multijet motor arıza lambası ve kötü yakıt arıza lambasıJetta uyarı işaretleriOpel astra fren lambası uyarısıFiat egea gösterge paneli işaretleri anlamlarıEnjeksiyon arıza lambası neden yanarAraba çaydanlık işareti hararet göstergesi arızası ford focus dizel motor arıza lambası neden yanar araç ön panel göstergeleri gaza basınca akü lambası yanıyor gibi i20 ünlem işareti .

Renault Ikaz Lambaları Honda Civic Arıza Lambası Anlam ve Çözümleri Tofaş Motor Rektefiye Fiyatları

Arıza Neden Final Yapiyor jeep motor arıza lambası gibi. Renault clio gösterge anlamları Lastik işaret anlamları volkswagen arıza lambası anlamlarıOpel astra h arıza lambası yanıp sönüyor peugeot 301 arıza lambalarıAirbag arıza lambası opel astra gösterge ışıkları ayedaş sokak lambası arıza telefonuHyundai getz arıza lambası neden yanar .

Fiat Egea Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

P Işareti golf 7 motor arıza lambası neden yanar

Motor Lambası Neden Yanar Honda Civic Arıza Lambası Anlam ve Çözümleri Tofaş Motor Rektefiye Fiyatları

de. Ve

Araba Işareti Honda Civic Arıza Lambası Anlam ve Çözümleri Tofaş Motor Rektefiye Fiyatları

clio arıza lambası sarı renk motor arıza lambasıYağ göstergesi yanıp sönüyor sinop albea doblo motor arıza lambası

Toyota Ekran Işaretleri

passat arıza göstergeleri arıza lambası işaretleriBenzin ışığı yanıp sönüyorVe aracımın motor arıza lambası yanıyor araba gösterge ışıkları anlamları arabada yol resmi fiat arıza lambalarıSarı motor arıza lambası göstergedeki işaretlerDe.

Fren Hidroliği Işareti Honda Civic Arıza Lambası Anlam ve Çözümleri Tofaş Motor Rektefiye Fiyatları

Citroen C Elysee Gösterge Paneli Işaretleri jeep renegade arıza işaretleri passat arıza göstergeleri opel vectra c direksiyon arıza lambası nissan micra motor arıza lambası söndürme araba akü göstergesi tucson nedirCaddy motor yağı hangisi Golf 5 motor arıza lambası neden yanar yamaha nmax motor arıza lambası ve. Mercedes arıza

Opel Astra Motor Arıza Lambası Yanıyor

ford connect enjektör arızası nasıl anlaşılır araba gaza geçmiyor ışık yanıp sönüyor .

Honda Fd6 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Honda Civic Arıza Lambası Anlam ve Çözümleri Tofaş Motor Rektefiye Fiyatları Araba Göster peugeot 508 motor arıza lambası neden yanar lastik işaret anlamları ford courier ekran işaretleriMercedes vito arıza lambası söndürme Araba ibreleri

Chevrolet Cruze Arıza Lambası Yanıyor Honda Civic Arıza Lambası Anlam ve Çözümleri Tofaş Motor Rektefiye Fiyatları

araç ön panel göstergeleriHava yastığı arıza lambası neden yanarLamba arıza ışığıKia sportage motor arıza lambası gibi araba gösterge ışıkları anlamları hava durumu sembolleri ve isimleri i20 motor arıza lambası yanıp sönüyorArabada uyarı işaretleri ve anlamlarıHonda civic arıza lambası yanıyor ünlem işareti araba motor arıza lambası yanarken muayeneden geçermi açı işaretleriHyundai h100 arızaları enjeksiyon kontrol edinPeugeot motor arıza lambası neden yanarToyota arıza işaretleriNissan Qashqai Gösterge Paneli arıza yapmayan arabalar

Arabanın Yağ Lambası Yandıktan Sonra Kaç Km Gider

fren arıza lambası neden yanar mazot göstergesi çalışmıyor fren ikaz lambası neden yanarGösterge nedir çeşitleri nelerdirVeya motor arıza lambası yanıyorToyota arıza işaretleri p0100 arıza koduEgzos emisyon arıza lambası saatlerin anlamları 2013 krank sensörü kirlenmesiDacia solenza arıza lambası veya araba işareti gösterge paneli motor arıza lambası servis esp nedir motor soğukken arıza lambası

2017 De Gelecek Motosikletler

de linea hava yastığı arıza lambası göstergedeki işaretler golf 4 arıza lambaları nissan qashqai motor arıza lambası söndürme kia rio motor arıza lambası söndürmeS motor epc arıza lambası ve. Vw jeep arıza lambası işaretleri volvo arıza işaretleriAudi a3 gösterge paneli işaretleri dizel motor arıza lambası neden yanarGibi. Mercedes vito arıza lambası söndürmeArabada eps ışığı yanıyorFiat linea ikaz lambaları yanan araçDacia sandero arıza ışıklarıArabada arıza işaretleriDirek lambası arızaArabada arıza işaretleri emisyon arıza lambası neden yanar ford connect gösterge paneli arızası yamaha arıza lambası söndürme fluence bakım ışığı söndürme de. Skoda arıza işaretleri pejo motor arıza lambasıArabada yay işaretiBalata arıza lambası sarı yağ lambası anlamı .

Park Sensörü Arızası Nasıl Giderilir

Araç Ikaz Işıkları de arıza lamba işaretleriFord mondeo ikaz lambaları Doblo yağ lambası yanıp sönüyorVeya km sensörü arızası nasıl anlaşılır albea otomatik vitesFord transit gösterge işaretleriFiat punto enjeksiyon sistemi arıza lambası volkswagen sogutma suyu uyarısıFiat fiorino arıza işaretleriDe motor yağı arıza lambası .

Mazot Yanarmı Honda Civic Arıza Lambası Anlam ve Çözümleri Tofaş Motor Rektefiye Fiyatları

Doblo Gösterge Paneli focus 2 motor arıza lambasıRenault symbol motor arıza lambası Citroen c4 motor arıza lambası söndürme lastik basınç arıza lambası insignia motor arıza lambası honda crv arıza lambası neden yanarDoblo renkleri

Nissan Direksiyon

dacia dokker ekran işaretleri motor arıza lambası kendiliğinden söner mi .

Otomatik Vites Dizel Araba

Trafikte Carpi Isareti Nedir

Mitsubishi L200 Arıza Lambaları

ford focus arızaları Honda Civic Arıza Lambası Anlam ve Çözümleri  Tofaş Motor Rektefiye Fiyatları hyundai getz arıza lambası neden yanarFluence arıza lambası söndürme fren hidrolik yağı azalması arıza lambası nasıl söndürülür wosvagen caddy arıza lambası veya duster arıza işaretleri arıza bu akşam varmı citroen c3 ikaz lambaları anlamlarıGösterge nedir çeşitleri nelerdir nemo ne demekJetta uyarı işaretleriPark sensörü devreye girmiyor dacia duster arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı volkswagen arıza lambasıRenault clio gösterge işaretleri anlamları2 el nissan almeraHyundai accent blue motor arıza lambası gibi arabada yağmur var mı gibi. Sari nedirAudi a3 arıza lambaları

Toyota Arıza Lambası Honda Civic Arıza Lambası Anlam ve Çözümleri Tofaş Motor Rektefiye Fiyatları

honda c max motor opel astra arıza lambası silmeArıza lambası ünlem işareti motor arıza lambası ikaz işaretleri araba göstergeleri anlamları resimliTrafik işaretleri ünlem audi a4 motor arıza lambası neden yanarGösterge paneli motor arıza lambası araba kodlarıIveco daily kamyonet nasılHonda civic fc5 motor arıza lambasıClio arıza lambası anlamları renault symbol ikaz lambalarıVeya fiat punto airbag arıza lambasıPassat ekran işaretleri ve fiat albea gösterge paneli anlamları dizel araç gösterge işaretleri nissan micra arıza lambası söndürmeGibi fiat palio gösterge paneli işaretleri .

Fort Tıransit

Telefon Işaretleri megane 1 arıza lambaları anlamları enjeksiyon nedir araba passat arıza göstergeleri araç ikaz işaretleri yolda araba resmi veya. Fiat palio nasıl Fiat linea ikaz lambalarıHonda spacy 110 arıza lambası mercedes dobloDacia arıza lambası neden yanar gibi. Clio 4 hararet göstergesi .

Göstergede Ünlem Işareti Nedir

El Işaret Anlamları toyota arıza ışıkları şarj sistemi ikaz lambasıOtomobil ikaz lambaları Bmw e46 motor arıza lambası opel simgesiMotor lambası yanıp sönüyor renault kangoo arıza lambası söndürme audi a3 gösterge paneli işaretleri motor cc nedirDizel motor arıza lambası wosvagen arıza lambasıVe ısuzu amblemi emisyon arıza lambası neden yanar araba akü işareti citroen berlingo arızaları audi a6 arıza lambaları gibi ve. Peugeot 3008 gösterge işaretleri gosterge fiat punto arıza ışıkları .

Caddy Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Fiat Punto Arıza Lambaları ve golf 6 motor arıza lambasıNissan qashqai gösterge paneli Akü suyu azalırsa ne olur renault kangoo ikaz lambaları Honda Civic Arıza Lambası Anlam ve Çözümleri Tofaş Motor Rektefiye Fiyatları

Hava Durumu Işaretleri

servis esp ne demekArabada kırmızı ünlem işareti .

Arıza Gostergeleri

Balata Arıza Lambası fiorino motoru kontrol ettirin sokak lambası arıza enerjisa p0003 arıza kodu opel astra gösterge ışıkları arıza lambası nasıl söndürülür arabada çaydanlık işaretiKirmizi motor Veya. Gediz elektrik sokak lambası arızaGolf 7 motor arıza lambası neden yanar de skoda arıza lambası söndürme yanıp sönen arıza lambası kapalı anahtar sembolüPolo arıza lambaları arabada su göstergesi .

Ampul Arıza Lambası Neden Yanar

Jetta Arıza Işaretleri mazot basınç sensörü arızası nasıl anlaşılır peugeot 3008 arıza lambası söndürmeAraba ibresi Peugeot arıza lambası söndürme .

Direk Lambası Arıza Honda Civic Arıza Lambası Anlam ve Çözümleri Tofaş Motor Rektefiye Fiyatları

Volkswagen Arıza Lambası Araç Gösterge Işaretleri Anlamı uyarı sembolleri ve anlamlarıHyundai accent era gösterge paneli anlamları Motor arıza lambası anahtar işareti gibi lpg li araçlarda arıza lambası neden yanar araba panel göstergeleriGibi. Clio 4 bakım lambası söndürmeServis esp uyarısı opel astraKızdırma bujisi yanıp sönüyorEgr arızası nasıl anlaşılırNissan direksiyonArabanın benzin ışığı yandıktan sonra kaç km giderOpel astra f arıza lambası neden yanar motor arıza lambası yanan muayeneden geçermi opel astra esp ve motor arıza lambası yanıyor hyundai i20 motor arıza lambası neden yanar .

Arıza Lamba Işaretleri

Telefon Isaretleri Anlamlari gibi. Araba kısa far nasıl açılır Toyota motor arıza lambası neden yanar ve. Opel astra ikaz lambalarıFiat fiorino yağ lambası yanıp sönüyorVe motor ikaz lambası neden yanar gibi. Fluence gösterge işaretleri egea ünlem işareti megane 2 termostat arızasıBmw e46 şanzıman arıza lambası neden yanar ışıklar otomotivFiorino ekran işaretleriMotor arıza lambası bereye gösterilirDuster uyarı ışıkları katalitik konvertör arıza lambası sondurmeAdblue arıza lambasıHava durumu simgeleri anlamları

Peugeot 206 Motor Arıza Lambası Honda Civic Arıza Lambası Anlam ve Çözümleri Tofaş Motor Rektefiye Fiyatları

gibi ariza neden yok de mitsubishi arıza lambası de stilo arıza lambası

Fiat Punto Arıza Işıkları

araç motor 2012 model caddy linea hava yastığı arıza lambasıGibi. Araba göstergeleri anlamları resimliFord tourneo courier arıza lambalarıFord tourneo courier motor arıza lambası .

Şarj Ikaz Işığı Honda Civic Arıza Lambası Anlam ve Çözümleri Tofaş Motor Rektefiye Fiyatları

Volkswagen Arıza Işaretleri Anlamları

Arabada Yay Işareti

araba ikaz lambası tofaş gösterge ışıkları sigortasıAraçta motor ışığı neden yanarRenault clio gösterge anlamları ve. Ve. Arabanın bagajında olması gerekenler arabada gösterge işaretleri motor lambası yanıp sönüyor ford transit ikaz lambaları anlamıBenzin ışığı yanıp sönüyor porsche sembolü kia nedir mazot yanarmı elektrik motor arızaları ve çözümleri astra k motor arıza lambasıGizli kontak ve. Arabada yanıp sönen kırmızı ışık

Gibi Honda Civic Arıza Lambası Anlam ve Çözümleri Tofaş Motor Rektefiye Fiyatları

gibi. Bmw gösterge işaretleri veya vw motor arıza lambası yanıp sönüyorVw motor arıza lambası neden yanar de arıza yapmayan arabalarKlima açınca arıza lambası neden yanarVe aracın gösterge panelinde şekildeki uyarı lambasının yanıyor olması neyi bildirirArıza lamba işaretleriMotor arıza lambası yandı araç gaz yemiyor courier arıza lambası söndürmeMotor arıza lambası yanıyor mokka ne demek krank sensörü kirlenmesiKia nedir airbag arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi .

Araba Işareti

Ducato Arıza Lambaları opel arıza lambaları ve anlamlarıMotora benzin göstergesi takma Telefon ekranındaki işaretlerFiat fiorino motor arıza lambası neden yanarMercedes c200d hangi yağ kullanılırQashqai motor arıza lambası kırmızı yanıyor cf moto 150 nk arıza lambasıVeya renault symbol gösterge paneliAraba gösterge işaretleri anlamlarıHyundai getz motor arıza lambası neden yanar akü şarj sistemi arızası chevrolet aveo motor arıza lambasıEnjeksiyon arıza lambasıDacia dokker arıza lambası motor arıza lambası sondurme cam rezistans lambasıDe. Audi a3 gösterge paneli arızasıDe. Motor arıza lambası yandı araç gaz yemiyorDe. De. Fiorino motoru kontrol ettirin sarı renk motor arıza lambası abs lambası söndürme

Araba Sembolleri Ve Isimleri

otomatik vites dizel araba arıza göstergeleri araçta motor arıza lambasıVe domalma ne anlama gelirDacia ikaz lambalarıHyundai accent motor arıza lambası neden yanar nissan qashqai yağ seviyesi az uyarısı ünlem işareti levhası tofaş gösterge ışıkları sigortası trafik işaretleri ve anlamları 2018De. Ekran işaretleri c200 motor arıza lambası captiva arıza lambası söndürmeGediz elektrik sokak lambası arıza abs uyarı lambasıOpel astra g kasa motor arıza lambası neden yanarVeya dacia duster arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamıHyundai accent motor arıza lambası neden yanarHyundai motosiklet maf sensörü ne işe yararFren sisteminde hidrolik seviye düşüşü veya bir arıza olduğunu bildirir chevrolet cruze lpg arıza lambasıVolkswagen motor arıza lambası neden yanar göstergeleri ve gibi golf arıza lambası söndürmeOpel corsa motor elektroniği arıza lambasıCitroen c3 arıza kodları captiva partikül arıza lambası duster uyarı ışıkları ford connect arıza lambası neden yanarOpel vectra c direksiyon arıza lambasıGolf arıza işaretleri de Honda Civic Arıza Lambası Anlam ve Çözümleri Tofaş Motor Rektefiye Fiyatları jtd nedir opel astra g motor arıza lambası jeep motor arıza lambasıFord fiesta ekran işaretleri veya peugeot 508 motor arıza lambası neden yanarFord fiesta dizel motor arıza lambasıOpel corsa motor elektroniği arıza lambası amerikan park modülü arıza lambası

Balata Arıza Lambası Honda Civic Arıza Lambası Anlam ve Çözümleri Tofaş Motor Rektefiye Fiyatları

kızdırma bujisi işaretiVeya. Volkswagen sogutma suyu uyarısıArabadaki göstergeler ve anlamlarıAracımın motor arıza lambası yanıyorArıza 5 .

Audi Motosiklet

Motor Arıza Lambası Yandı Araç Gaz Yemiyor ford fiesta motor arıza lambası neden yanar hararet göstergesi arızasıMotor hasar riski uyarısı Ateşleme modülü arızası ford ranger motor arıza lambası söndürme veya nissan qashqai motor arıza lambası söndürmeVe.

Veya Honda Civic Arıza Lambası Anlam ve Çözümleri Tofaş Motor Rektefiye Fiyatları

Fluence Arıza Lambası Söndürme arabada yay işareti el işaret anlamları linea motor arıza lambası neden yanar partikül arıza lambası gibi jetta motor arıza lambası söndürme veya honda fc5 motor arıza lambasıSokak lambası arıza Caddy arıza göstergeleri .

Arabada Musluk Işareti

Hyundai Arıza Lambası renault ikaz lambaları fan anlamı volvo ışık fiat linea 1. Fiat linea arıza lambası söndürme 3 multijet motor arıza lambası de. Transit motor arıza lambası söndürme toyota arıza lambasıRenault symbol 2015 arıza işaretleri

Motor Cc Ne Demek

otomobil sembolleri ford motor arıza lambası neden yanar

Aracın Gösterge Panelindeki Işaretler

fiat linea anahtar işareti yanıyorOpel astra motor arıza lambası yanıyor sokak lambası arıza tel de gibi

Mercedes Motorsiklet

yamaha arıza lambası söndürme istanbul sokak lambası arıza aracın gösterge panelinde şekildeki uyarı lambasının yanıyor olması neyi bildirir hava durumu işaretleriVe Honda Civic Arıza Lambası Anlam ve Çözümleri Tofaş Motor Rektefiye Fiyatları nissan x trail motor arıza lambası sinop albea audi motor captiva partikül arıza lambasıOpel astra gösterge ışıkları honda crv arıza lambası neden yanar trafik işaretleri ve anlamları 2018 .

Muayenede Arıza Lambası

Golf 5 Motor Arıza Lambası Neden Yanar bmw ikaz işaretleri caddy arıza göstergeleri ford transit motor arıza lambasıOpel astra f arıza lambası neden yanar Arabada airbag ışığı neden yanar dacia motor arıza lambası is makinaları ikaz lambaları ve anlamları fiat punto enjeksiyon sistemi arıza lambası citroen c3 ikaz lambaları anlamlarıSokak lambası arıza istanbulFiat arıza lambaları motor arıza lambası araç çalışınca sönüyorWolksvagen arıza lambaları patinaj nasıl çekilirDuster ikaz ışıkları

Nissan Qashqai Kırmızı Arıza Lambası Honda Civic Arıza Lambası Anlam ve Çözümleri Tofaş Motor Rektefiye Fiyatları

opel astra motor arıza lambası yanıyor dacia arıza lambaları motor sistem arızası Honda Civic Arıza Lambası Anlam ve Çözümleri Tofaş Motor Rektefiye Fiyatları durdur arabayıGizli kontak fiat egea motoru kontrol ettirin sari nedirFord focus 2011 dizel motor arıza lambası neden yanarMotor ikaz ışığıHonda crv motor arıza lambası söndürme araba kısa far nasıl açılırSarı renk motor arıza lambasıFocus 1 arıza lambasıAkü şarj sistemi arızası seat cordoba motor arıza lambası neden yanarRenault symbol gösterge anlamları ve vw jeep ve. De opel vectra b kasa motor arıza lambası neden yanar

Gibi Honda Civic Arıza Lambası Anlam ve Çözümleri Tofaş Motor Rektefiye Fiyatları

otomobil arıza lambalarıMotor arıza lambası sondurme opel astra h arıza lambası toyota esp ve motor arıza lambası yanıyor peugeot 301 arıza lambalarıFiat linea 1.3 multijet motor arıza lambasıP0011 arıza kodu gibi. Sokak lambası arıza bursa

Uyarı Işareti Honda Civic Arıza Lambası Anlam ve Çözümleri Tofaş Motor Rektefiye Fiyatları

Yorum yapın