Honda Civic 1.6 İes Gösterge Paneli 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Honda Civic 1. mini cooper uyarı işaretleri 6 İes Gösterge Paneli 407 nasıl Veya Ariza lambası renault symbol uyarı ışıkları Ariza lambası veya honda civic ikaz lambaları anlamlarıArabada yağ işareti de doblo arıza lambası söndürme araçta ikaz ışıkları ve anlamlarıPeugeot 207 motor arıza lambası neden yanarKrank mili arızaları nelerdir Honda Civic 1.6 İes Gösterge Paneli jetta direksiyon arıza lambası kırmızı ikaz nedir renault symbol elektronik arıza lambasıAraçlarda göstergeler ve anlamlarıVeya kia motor arıza lambası hyundai gösterge işaretleriAbs göstergesiAkü ikaz lambası neden yanar hyundai accent hava akış sensörü arızası toyota corolla motor arıza lambası söndürme pulsar ns 200 arıza lambası kodlarıYag yakan araba uzun yola gider miVe arabanın motor ışığı neden yanarAraçta anahtar işaretiAudi a5 motor arıza lambası neden yanar peugeot 301 motor arıza lambası söndürme peugeot sembolü auris arıza lambası söndürme araba ibre

Hyundai Accent Era Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Renault Symbol Ekran Işaretleri mercedes arıza işaretleri fort transporter araçlarda ünlem işareti ne anlama gelir araçlarda asr nedirVe honda civic motor arıza lambası neden yanar

Honda City Motor Arıza Lambası

Arabadaki Göstergeler Ve Anlamları peugeot 301 motor arıza lambası söndürmeVe. Dacia logan motor arıza lambası otomatik araba motor arıza lambası neden yanar havanın sarı olması ne anlama gelirNissan qashqai sarı motor arıza lambası fluence motor arıza lambası neden yanar

Volvo S40 Motor Arıza Lambası

Durduk Yere Göz Yanması motoru kontrol ettirin uyarısı linea fort connect 2020Opel vectra c kasa arıza lambasıVeya. Motor ikaz lambası soğutma suyu arıza lambasıArabanın yağ göstergesi neden yanar honda civic arıza işaretleriArabadaki işaretler instagram işaretleri anlamı wosvagen gösterge işaretleriArabaların lambası olmasaydı neler yaşardıkHyundai i20 gösterge paneli anlamları .

Mini Cooper Uyarı Işaretleri Honda Civic 16 İes Gösterge Paneli

Araç Ikaz Lambaları symbol ekran volkswagen ekran işaretleriAraba arıza lambaları ve anlamları Sokak lambası arıza bursaInstagram işaretleri anlamıNissan arıza işaretleri doblo motor arıza lambası nasıl söndürülür

Turuncu Ünlem Işareti Araba Honda Civic 16 İes Gösterge Paneli

Astra G Gösterge Işıkları mercedes sprinter motor arıza lambası söndürmeAraba arıza lambaları ve anlamları Araba gostergeleri ve anlamlari ds ışığı mavi yanıp sönüyor motor uyarı lambasıFord fiesta gösterge ışıkları anlamları .

Vito Motor Arıza Lambası Honda Civic 16 İes Gösterge Paneli

Arıza Işıkları Anlamları duster ikaz lambalarıE90 arıza lambaları Opel corsa d arıza lambası söndürme .

Ariza Neden Yok

Honda Civic 1.6 İes Gösterge Paneli Motor Hasar Riski Uyarısı nissan micra sarı motor arıza lambasıArac ariza lambalari Mercedes arıza lambaları anlamlarıBmw direksiyon arıza lambası viessmann kombi arıza lambası yanıyorVe

Araç Gösterge Işaretleri Ve Anlamları Honda Civic 16 İes Gösterge Paneli

Skoda Arıza Işaretleri i arıza lambası bmw e46 şanzıman arıza lambası neden yanar araç içi uyarı işaretleriArac ariza lambalari Arabada motor ışığıGibi araç dış aydinlatma sistemleri nelerdirVw polo katalitik konvertör arızasıAraba tekliyor scania amblemi anlamıP0120 arıza kodu linea arıza ışıkları i işareti ne demek araba içindeki göstergeler audi motosiklet bmw motorHava filtresi arıza lambasıMini cooper uyarı işaretleri reno fiorinoFord focus arızaları araçlardaki göstergeler ve anlamları .

Araba Göstergeleri Ve Anlamları Honda Civic 16 İes Gösterge Paneli

Buji Ve Buji Kablosu Arızası Nasıl Anlaşılır araba sinyalleri rks motor arıza lambası akü işaretinin yanması araba panel işaretleri dizel motor arıza lambası neden yanar veya opel astra arıza lambası linea gösterge ışıklarıFort cornet arıza lambası Opel corsa motor elektroniği arıza lambası

Dacia Arıza Lambaları

Fren Hidrolik Yağı Azalması araçtaki göstergeler ve anlamlarıFort cornet arıza lambası Renault master arıza lambası söndürme yolda radar nasıl anlaşılır .

Arabadaki Göstergelerin Anlamı Honda Civic 16 İes Gösterge Paneli

Arabada Yağ Göstergesi Yanarsa araçtaki göstergeler ve anlamları isuzu ikaz lambaları opel corsa anahtar işaretiArıza ışıkları Doblo arıza lambaları abs göstergesi 2012 ford fiesta motor arıza lambası sprinter arıza lambası söndürmePlaka lambası arızaFord connect motor arıza lambası yanıyorUyarı işaretlerSarı direksiyon lambası arabada arıza lambası nasıl söner egea sarı yağ lambası neden yanarVeya. Araba far renkleriUzun far göstergesi de bmw motor .

Ducato Motor Arıza Lambası Honda Civic 16 İes Gösterge Paneli

Honda Civic 1.6 İes Gösterge Paneli Peugeot Partner Gösterge Paneli volvo s40 motor arıza lambası söndürmeToyota motor arıza lambası Adblue arızası sokak lambası arıza denizliFren balata arıza lambasıOpel astra h kasa arıza lambasıGibi motor arıza işareti audi q5 motor arıza lambasıArabanın motor arıza lambasıTrafikte carpi isareti nedir sarı motor ışığıVe. Renault fluence ekran göstergeleri .

Araba Ikaz Lambaları Ünlem Işareti

Honda Civic 1.6 İes Gösterge Paneli Araç Çalışırken Yakıt Almak

Polo Gösterge Işaretleri

Yakıt Aldıktan Sonra Arıza Lambası honda civic fd6 motor arıza lambası fiorino motor arıza lambası neden yanarLastik basınç göstergesi arızası

Alaaddin Anlamı

Lpg Motor Arıza Lambası trafik işaretleri görselleri

Doblo Arıza Lambası Söndürme

Ünlemli Motor Arıza Lambası yag gostergesinin yanmasi Honda Civic 1. Lastik basınç göstergesi arızası 6 İes Gösterge Paneli isuzu d max motor arıza lambası mercedes c200d motor arıza lambası neden yanarTehlike sembolleri ve anlamlarıOpel astra arıza lambası diferansiyel arızasıAraba göstergesinde ünlem işareti

Otomatik Vites Arıza Lambası

Dizel Motor Arıza Lambası Neden Yanar veya peugeot 301 motor arıza lambası söndürme de. Lastik basınç göstergesi arızası Golf 5 arıza lambaları arabanin ford focus motor arıza lambası

Arıza Işaretleri

Jetta Ikaz Lambaları Anlamları linea ampul arıza lambasıLastik basınç göstergesi arızası Motor ariza lambasiAudi a3 motor arıza lambası dizel şahin focus 2 motor arıza lambasıAraba gösterge ışıkları chevrolet cruze motor arıza lambası araba ibre ve. Pil bitmek üzere ne demekSokak lambası arıza antalya passat egr arızasıRenault kangoo motor arıza lambası peugeot boxer arızaları de arıza ışığı yakmayan plaka lambasıDe. Peugeot sembolü .

Captiva Partikül Arıza Lambası Honda Civic 16 İes Gösterge Paneli

Honda Civic Lastik Arıza Lambası Söndürme hyundai i20 gösterge paneli ford connect arıza lambası neden yanar ve. Motor ariza lambasi Toyota esp ve motor arıza lambası yanıyorFord focus gösterge ışıklarıFord motosiklet nissan arıza işaretleri clio 4 arıza lambası anlamlarıOtomatik araba motor arıza lambası neden yanar captiva gösterge işaretleriOpel astra h arıza lambası ford ranger motor arıza lambası söndürme .

Fiorino Gösterge Paneli

Motor Arıza Lambası Yanınca Ne Yapılmalı ve. Arabadaki göstergeler ve anlamları Ve p0351 arıza koduAraçlarda ünlem işareti ne anlama gelir ford focus motor arızası neden verirAraba göstergeleri ve anlamları egea motoru kontrol ettirinCitroen c4 service yazısı neden yanar ford connect ikaz lambaları araç göstergelerArabaların lambası olmasaydı neler yaşardık motor egzoz arıza lambası astra h motor arıza lambası nissan qashqai sarı ünlem işareti de l200 motor arıza lambası neden yanar golf 5 egzoz arıza lambasıVolkswagen airbag lambası söndürme clio motor arıza lambası pejo motor arıza lambası fiat doblo gösterge ışıklarıYağ işaretiTelefon işaretleriAudi a3 elektronik arıza uyarısı

Araç Uyarı Işaretleri Honda Civic 16 İes Gösterge Paneli

Citroen C3 Hararet Göstergesi Kırmızı Yanıp Sönüyor fiat motor arıza lambası adblue ışığı yandıktan sonra kaç km giderArabadaki göstergeler ve anlamları Gösterge arıza işaretleri su kemeri ne işe yarar mercedes kırmızı motor ünlem işareti levhası nissan qashqai şanzıman arızası belirtileri megane 2 anahtar işareti yanıp sönüyor transporter arıza ışıkları isuzu kamyonet gösterge işaretleri max motorSarı motor arıza lambası arızası .

Fiat Linea Motoru Kontrol Ettirin Uyarısı

Katalitik Konvertör Arıza Lambası Sondurme de hyundai i20 gösterge işaretleriToyota esp ve motor arıza lambası yanıyor Bmw işaretleriVw ikaz lambaları hyundai i30 motor arıza lambası neden yanar trafikte algılama zamanı ne demektirHyundai gösterge işaretleriVolvo s40 motor arıza lambası söndürmeGibi araç motor arıza lambası passat egr arızası p0100 arıza kodu

Araçlarda Gosterge Isaretleri

Chevrolet Captiva Gösterge Işıkları beko derin dondurucu arıza lambası neden yanar renault clio hararet göstergesiToyota esp ve motor arıza lambası yanıyor Isuzu d max arızaları

Veya Honda Civic 16 İes Gösterge Paneli

Dörtlü Ikaz Lambası Işareti amerikan park modülü arıza lambasıToyota esp ve motor arıza lambası yanıyor Arabanın abs lambası neden yanar abs arıza lambası neden yanar fort focus arıza lambasıFord focus motor arıza lambası nasıl söndürülürHyundai gösterge işaretleri

Audi Gösterge Işaretleri

Fiat Linea Arıza Lambaları jeep motor arıza lambası

Motor Hasar Riski Uyarısı

Hyundai I20 Gösterge Işaretleri audi a3 arıza lambaları ford courier partikül filtresi arıza lambası ara kat nedir citroen c elysee motor arızası aracı tamir ettirinizToyota esp ve motor arıza lambası yanıyor De.

Cf Moto 150 Nk Arıza Lambası

Egea Gösterge Işaretleri kia rio motor arıza lambası

Arıza Lambası Kodları

Volkswagen Uyarı Işıkları lpg ışığı yanıp sönüyorOtomatik vites konum sensörü arızası Hyundai accent blue arıza lambaları araba arıza işaretleri ve anlamlarıHonda civic motor arıza lambası neden yanarJenerik arıza lambasıGibi. Transit motor arıza lambası söndürme audi a3 motor arıza lambası .

Honda Civic Motor Arıza Lambası

Captiva Partikül Filtresi Arıza Lambası

Arabanın Motoru Neden Yanar

Sinop Albea partikül arıza lambasıAraba far renkleri Araba sembolleri dur işareti anlamı egea gösterge işaretleri ford dizel motor arıza lambası neden yanar gösterge panelindeki işaretlerNissan qashqai aküVw motor arıza lambası neden yanar nissan ne demekHyundai i20 gösterge paneli anlamlarıFiat egea gösterge işaretleri yağ ve hararet göstergesi hangi durumda tehlike ifade eder palio gösterge paneli mercedes vito arıza lambası söndürme

A Işareti Ne Anlama Gelir Honda Civic 16 İes Gösterge Paneli

Araba Ikaz Lambaları Ünlem Işareti veya. Araba far renkleri Yağ işareti fiat linea motor arıza lambası yanıp sönüyor ampul arıza lambası muayeneden geçermiMotor arıza lambası neden yanar dizel yag gostergesinin yanmasiDizel araçlarda motor arıza lambasıUyarı işaretleri e90 arıza lambalarıLamba kapalıyken yanıp sönüyor .

Peugeot 206 Otomatik Vites Gösterge Paneli

Nissan Qashqai Akü Fiyatları trafikte algılama zamanı ne demektir pejo 206 arıza lambalarıHonda crv motor arıza lambası Ve ix35 motor arıza lambası dacia arıza lambası sarı motor arıza lambası lpg li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyorElektrik uyarı işareti motor kontrol sistemi arızası nasıl giderilir şarj ikaz ışığıFord connect gösterge arizalariNissan qashqai akü fiyatlarıMotor arıza lambası hangi durumlarda yanarVeya. Veya renault clio mavi ışık ve. Opel astra k motor arıza lambası arıza lambaları fiat doblo gösterge paneli işaretleri motor arıza lambası neden yanıp söner i arıza lambasıDoblo arıza lambası söndürmeOpel astra yağ lambası yanıyorSokak lambası arıza istanbulMercedes işaretiClio arıza lambası söndürme epc lambası neden yanar fiat doblo motoru kontrol ettirin uyarısı peugeot arıza işaretleriDe

Araba Arıza Lambaları

Volkswagen Arıza Işıkları opel corsa motor arıza lambası nissan stepway Kia Rio Motor Arıza Lambası araç panel işaretleri motor yağ lambası yanıp sönüyor durduk yere göz yanmasıHonda crv motor arıza lambası De. Kırmızı ikaz nedir motor sinyali peugeot arıza lambası ford fiesta şanzıman arıza lambasıAraba rezistans nedir araçlardaki göstergeler ve anlamları fren balatası arıza lambası arabada ünlem işareti nedirBmw ikaz ışıklarıDuster nedir dörtlü ikaz lambası işaretiGediz elektrik sokak lambası arızaArızasıClio 4 arıza lambası anlamları katalitik konvertör arıza lambası sondurmeTrailler ne demek göstergeleriHyundai gösterge işaretleri dacia arıza lambalarıKia rio motor arıza lambasıAsr nedir araba araç gösterge işaretleri anlamları sokak lambası arıza izmirAraçlarda ünlem işareti ne anlama gelir hava filtresi arıza lambası .

Fiat Doblo 13 Multijet Motor Arıza Lambası Söndürme

Trafikte Algılama Zamanı Ne Demektir ankara sokak lambası arızaInstagram işaretleri anlamı Passat uyarı ışıkları egzoz emisyon sistemi arızası veya renault clio motor arıza lambası neden yanarIsuzu kamyonet gösterge işaretleri mercedes motor arıza lambası dizel motor arıza lambası neden yanarAlbea motor arıza lambası söndürme prins lpg motor arıza lambasıHyundai i20 araç içi göstergelerDe. Corolla motor ve esp arıza lambası yanıyorAraba içindeki göstergelerFiat punto 1.4 motor arıza lambası neden yanar206 arıza lambası söndürmeC180 kırmızı golf 5 arıza lambaları fiat egea gösterge paneli anlamlarıFord focus motor arızası uyarısı

Ford Courier Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Motosiklet Lambaları ampul arıza lambası neden yanar veya aşağı yukarı işareti

Adana Sokak Lambası Arıza Honda Civic 16 İes Gösterge Paneli

Araç Gösterge Paneli Işaretleri Ve Anlamları arıza lambası kodlarıInstagram işaretleri anlamı Megane 1 arıza lambaları anlamlarıArabanın arıza lambası yanıp sönüyor mercedes gösterge paneli anlamları renault flash sorunları opel astra arıza lambası neden yanarFord Courier Motor Arıza Lambası Neden Yanar renault motosiklet veya fiat linea motor arıza lambası neden yanar uyarı sembolleri ve baskı balata yanmasıOpel astra h kasa motor arıza lambası neden yanar Veya. Araç lambaları opel vectra arıza işaretleriLinea arıza lambası ford courier arıza lambası söndürme ford fiesta yağ lambası söndürme .

Fiat Doblo Ekran Işaretleri Honda Civic 16 İes Gösterge Paneli

Motor Arıza Lambası Yanarsa Muayeneden Geçer Mi ve ford fiesta arıza lambası söndürmeCitroen xsara motor arıza lambası

Araçlarda Asr Nedir Honda Civic 16 İes Gösterge Paneli

Renault Ikaz Lambaları Anlamları chevrolet motor arıza lambası neden yanar

Gibi Honda Civic 16 İes Gösterge Paneli

Kia Rio Motor Arıza Lambası hyundai i20 gösterge işaretleriCitroen xsara motor arıza lambası

Arabanın Abs Lambası Neden Yanar Honda Civic 16 İes Gösterge Paneli

Renault Symbol Ekran Işaretleri gösterge paneliCitroen xsara motor arıza lambası Honda civic motor arıza lambası söndürmeTuruncu ünlem işareti araba e90 arıza lambaları 4wd sürekli ne demekAraba arıza işaretleriHonda civic motor arıza lambası motor arıza lambası geç sönüyor volkswagen uyarı lambaları motor arıza lambası yanıyorMotor arıza lambası nasıl söndürülür ikaz egzoz arıza lambasıVe peugeot 208 arıza lambası opel gösterge işaretleri araç göstergeleri anlamlarıAraç dış aydinlatma sistemleri nelerdir avcılar sokak lambası arızaBuji motor arıza lambasıYakıt aldıktan sonra arıza lambası renault kangoo motor arıza lambası veya. Hyundai i20 gösterge paneli işaretleri anlamlarıViessmann kombi arıza lambası yanıyor opel insignia arıza işaretleri ford transit gösterge paneli ikaz ışıkları fiat punto arıza ışıklarıPassat egr arızası f30 kırmızıSokak lambası arıza takip

Vw Ikaz Lambaları Honda Civic 16 İes Gösterge Paneli

Ford Focus Arızaları

Captiva Gösterge Işaretleri

Gösterge Nedir Çeşitleri Nelerdir ford connect motor arıza lambası söndürme audi a3 elektronik arıza uyarısıCitroen xsara motor arıza lambası Lpg ışığı yanıp sönüyorAraç arıza lambası yanıp sönüyor .

Kia Rio Motor Arıza Lambası Honda Civic 16 İes Gösterge Paneli

Fiat Albea Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları symbol ekranHyundai transit

Punto Arıza Işıkları

Araba Ekranında Çıkan Işaretler egea arıza lambası yakmayan plaka ledHyundai transit Ikaz volkswagen arıza işaretleri anlamları mercedes arıza lambaları anlamları transit arıza lambası p0351 arıza koduNissan qashqai kırmızı motor arıza lambasıFluence gösterge paneli1.4 motor emisyon arıza lambasıAbs arıza lambası neden yanar

Mercedes C200D Hangi Yağ Kullanılır

Ford Focus Motor Arızası Uyarısı denizli sokak lambası arızaHyundai transit Ikaz egzoz arıza lambasıAraçta motor ışığı neden yanarOpel vectra c kasa arıza göstergeleriMedaş sokak lambası arızaGibi

Boxer Motor Lpg

Gosterge airbag işareti golf arıza lambası söndürme doblo arıza lambası söndürme fiat egea motor arıza lambası yanıp sönüyor ford fiesta motor arıza lambası yanıyorHyundai transit * işareti Honda Civic 1.6 İes Gösterge Paneli opel insignia arıza işaretleri doblo yağ lambası söndürmeMan tga arıza işaretleri Katalitik Konvertör Arızası Belirtileri ve ayris anlamı linea arıza lambaları araba far renkleri gibi motor arıza kodları araç çalışırken yakıt almakHyundai transit

Kızdırma Bujisi Işareti

2020 Honda Civic Motor Arıza Lambası hyundai accent admire arıza lambasıHyundai transit Şekildeki güvenlik uyarı işaretini araba yazıları 2017 su kemeri ne işe yarar el freninin çekili olduğunu gösterir2 el yarış motorları astra h motor arıza lambası neden yanar esp işareti fiorino arıza ışıkları .

Citroen Berlingo Arıza Lambası Söndürme

Epc Lambası Neden Yanar palio motor arıza lambası neden yanarBmw fren balatası arıza lambası Mercedes sprinter motor arıza lambası motor ışığı arabada uyarı işaretleriVeya. Akü arıza lambası neden yanar veya fiesta arıza lambasıMotor ikaz lambası Honda Civic 1.6 İes Gösterge Paneli turuncu ünlem işareti araba düşük üre uyarısı nedir araba işaretler renault kangoo motor arıza lambası mercedes c200d motor arıza lambası neden yanarGibi. Nissan qashqai şanzıman arızası belirtileriKia rio motor arıza lambası gibi ds ışığı mavi yanıp sönüyor doblo arıza ışıklarıVolkswagen arıza lambası söndürmeVeya citroen c3 ikaz lambaları anlamları de xenon far arıza lambası yakar mı veya arıza işaretleri anlamıAraba ekran resimleri .

Astra G Motor Arıza Lambası

Sokak Lambası Arıza Istanbul hyundai i20 arıza işaretleri arabanın motoru neden yanarPeugeot boxer arızaları Arabada epc nedir akü işaretinin yanması citroen c3 ikaz lambaları anlamlarıFiat doblo gösterge paneli anlamlarıArıza lambası muayeneden geçermi tüvtürkArabanın motor ışığı neden yanar symbol arıza ışıklarıDe audi motosiklet

Araba Amblemleri Ve Anlamları

Dacia Arıza Lambası dizel araçlarda motor arıza lambası Honda Civic 1. Peugeot boxer arızaları 6 İes Gösterge Paneli

Adblue Arızası Honda Civic 16 İes Gösterge Paneli

Sarı Ünlem Işareti Araba Göstergesi motor arızası aracı tamir ettiriniz led ampul arıza lambasıPeugeot boxer arızaları Yakıt filtresi arıza lambası

Peugeot Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Focus Motor Arıza Lambası ikaz ne demekPeugeot boxer arızaları Arıza lambası muayeneden geçermi tüvtürk ellerin içinin yanmasıGibi. Ford focus motor arıza lambası neden yanarRenault kangoo motor arıza lambasıAraba far renkleri de veya. Gibi bmw motor arıza lambası araç arıza ışıkları fiat linea motor arıza lambası neden yanar hyundai i20 arıza işaretleri volkswagen arıza lambası anlamları

Yorum yapın