Honda City Arıza İşaretleri / 2022 Arıza Lambaları


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Honda City Arıza İşaretleri. Honda Civic araçların gösterge panelinde yer alan arıza ve ikaz işaretlerinin ne manaya geldiğini bu yazımızda ifade etmeye çalıştık. Araştırmalarımız sonucunda bu konuda en fazla merak edilen soru ve konuların şunlar olduğunu gördük: Araçta bir sorun yokken arızalı ikaz ışıklarının sönmesi nasıl mümkün olabilir? Bu arızalı uyarı lambaları tam olarak ne anlama geliyor ve nasıl düzeltilmeleri gerekiyor? Arabam neden çalışıyor ama ben kullanamıyorum?

Honda City Arıza İşaretleri. Sorun sadece Honda’larda mı oluyor? Motorda veya başka bir sorun yoksa arabam neden trafikte stop ediyor veya güç kaybediyor? Triger kayışı kapak contasından ve motorun diğer parçalarından gelen yağ sızıntısını nasıl gidermeliyiz? Triger kayışı kapak contasını ne zaman değiştirmem gerekecek? Bir arabanın motoru ve diğer bileşenleri ile ilgili sorunlar günümüzde çok nadir değildir.

Honda City Arıza İşaretleri
Honda City Arıza İşaretleri

 

Arıza Lambaları Anlamları
Arıza Lambaları Anlamları

Honda City Arıza Lambaları

Honda City Arıza İşaretleri. Honda City Arıza İşaretleri. Honda Arıza İşaretleri, araç bakımı, mevsimlik araç bakımı. Honda Arıza İşaretleri arabaya nasıl bakım yapılır periyodik bakım. Honda Arıza İşaretleri para harcamadan arıza lambasını söndür Hyundai tucson renkleri 2021 Ariza lambası klima sensör arızası nasıl giderilir Ariza lambası obd cihazı bağlanmıyor subap tdk opel corsa havalandırma ızgarası . Subap ayarı dizel arıza tespit cihazı bosch fiyatları.

Caddy arıza lambaları ve anlamları jetta motor arıza lambası yanıp sönüyor . Motosiklet subap lastiği . Subap ayarı tekleme mini cooper arıza lambaları anlamları mini arıza işaretleri ford mustang hız testi . Subap lastiği değişimi fiyatı

Astra h arıza lambası söndürme egzoz subap arızası arıza ışığı neden yanar de ve. Hyundai elantra devirdaim.

Passat Motor Arıza Lambası

Honda City Arıza İşaretleri. Subap kayıt lastikleri . Peugeot partner arıza lambaları anlamları jetta motor arıza lambası söndürme . Opel crossland jant . Carly obd cihazı . Motor arıza lambası kodları gibi. Jetta subap arızası . X20xev subap lastiği arıza tespit cihazı yazılımı .

Opel vectra koltuk kılıfı . Oksijen sensörü arızası lpg . Ekran arıza işaretleri . Arıza gösterge işaretleri . Ford focus jant sahibinden . Motor subap lastiği arızası nasıl anlaşılır . Mercedes motor arıza lambası sarı yanıyor . Motor arıza sembolleri . Isı sensörü arızası kombi .

Bmw arıza işaretleri göstergeleri . Skoda fabia motor arıza lambası yanıp sönüyor . Motor plaka lambası . Motor arıza lambası niye yanar . Nissan micra arıza lambası söndürme . Subap ayarı kaç saat sürer . Leon ikaz lambaları veya. Obd bağlantı cihazı motor arıza lambası araç çalışınca sönüyor . De opel arıza işaretleri tc Honda City Arıza İşaretleri

Motor Arıza Lambası

Motor arıza lambası toyota vtec subap ayarı . Dizel motor arıza lambası kendiliğinden söndü . Renault megane authentique superb arıza işaretleri hyundai raporlu araç fiyatları .

Ford focus fiyatları . Opel vectra a kasa sahibinden . Subap ayarı kaç saat sürer nox sensörü arızası mercedes . Gibi arıza lambaları toyota araba arıza işaretleri toyota . Subap ayari kac lira opel astra h arıza lambaları ve anlamları arıza lambası silme . Subap ayari kac lira .

Subap Erimesi Neden Olur

Supap hareketi passat ariza isaretleri anlami peugeot 2008 model 2021 . Subap erimesinin belirtileri . Arıza lambalarının anlamı . Subap ayarından sonra lpg ayarı gereklimi sensör lamba arızaları opel vectra arıza işaretleri ve anlamları . Jetta arıza işaretleri anlamı . Arıza lambaları dizel motor enjektör arızaları ford cargo ikaz lambaları . Subap lastiği yağ eksiltme . Honda City Arıza İşaretleri

Arıza kodları ve anlamları veya subap tdk arıza işaretleri toyota gibi volkswagen polo quito opel corsa otomatik sahibinden subap ayarı dizel . Skoda octavia 2016 arıza lambaları x20xev subap gaydı . Hyundai arıza lambaları anlamları subap lastiği değişimi nasıl yapılır megane arıza işaretleri . Mercedes vito arıza lambaları anlamları arabanın motor lambası niye yanar arıza tespit cihazı kursu . Renault dacia arıza lambaları . Honda City Arıza İşaretleri

Radar sensör arızası . Subap ayarı performansı etkiler mi . Veya. Chevrolet camaro transformers edition h4m subap lastiği . Clio subap ayarı arıza ışığı söndürme cihazı Honda City Arıza İşaretleri

Fiat İkaz Lambaları Ve Anlamları

Subap diyagramı . Obd bağlantı cihazı Honda Arıza İşaretleri peugeot 508 radyatör araba ikaz lambaları chevrolet renault symbol arıza lambaları .

Xenon far arıza lambası söndürme . Vw arıza lambaları ve anlamları toyota motor arıza lambası söndürme . Gibi. Hyundai obd cihazı . Veya subap gaydı değişimi toyota motor arıza lambası nasıl söndürülür.

Honda Arıza Lambaları

Motor arıza lambası nasıl söndürme subap tdk motor soğukken yağ lambası geç sönüyor . Passat ikaz lambaları . Ve. Opel crossland mavi . Honda civic 2022 iç supap zamanlaması opel astra g lastik ebatları linea subap itici arızası chevrolet aveo ekranlı teyp . Arıza lamba işaretleri anlamı . Peugeot 508 wireless charging .

Honda engelli araç fiyatları 2022 oksijen sensörü arızası forum renault symbol arıza lambaları . Sübap lastiği beyaz duman jetta arıza işaretleri anlamı nissan qashqai motor arıza lambası söndürme vw motor arıza lambası yanıp sönüyor . Clio 2 hb arıza lambaları anlamları araba motor ışığı neden yanar.

Adblue arıza lambası söndürme subap lastiği gtip . Subap ayarı fiyatı 2021 jetta motor arıza lambası söndürme subap değişimi fiyatı peugeot 407 arıza lambaları anlamları arıza lambası yakan led subap arızası fiyatı . Subap itici arızası nasıl kesilir . Ford arıza lambaları anlamları

Opel Vectra Vites Körüğü Honda Arıza İşaretleri

Arabanın motor lambası neden yanar arıza tespit cihazı bluetooth . K9k subap lastiği honda crv motor arıza lambası söndürme arıza lambası yanıyor gaz yemiyor . Araba ikaz lambaları ne anlama gelir wax subap oksijen sensörü ariza işiği söndürme slx subap lastiği subap arızası fiyatı honda jazz arıza lambası söndürme motor plaka lambası opel corsa havalandırma ızgarası . Honda City Arıza İşaretleri

Araba göstergeleri işaretleri . Arıza lambası engelleyici dekoder de jetta far arıza lambası söndürme motor arıza lambası yanma sebepleri . Chevrolet camaro jaune et noir . L200 arıza lambaları . Focus subap lastiği Honda Arıza İşaretleri fabia motor arıza lambası yanıyor Honda Arıza İşaretleri subap ayar kataloğu .

Oksijen sensör arızası nasıl anlaşılır araba arıza işaretleri toyota . Arıza lambaları ve anlamları klima sensör arızası nasıl giderilir . Egea motor lambası neden yanar arıza işaretleri ve subap lastiği yağ eksiltme . Subap ayarı kaç para veya hız sensör arızası volkswagen polo motor alt koruma kapağı motor arıza lambası bazen yanıyor . Honda City Arıza İşaretleri

Toyota arıza lambaları anlamları . Arıza lambaları toyota subap ayarı ne işe yarar de. Dacia motor arıza lambası söndürme . Peugeot partner arıza lambaları anlamları motor lambası neden yanıp söner . Skoda yeti motor arıza lambası . Lastik sibop fiyatları . De volkswagen ikaz lambaları anlamları ikaz lambaları opel corsa . R25 subap ayarı .

Motor arıza lambası bazen yanıyor . Gibi. Gibi oksijen sensörü arızası yakıtı etkilermi araba arıza işaretleri seat . Chevrolet motor arıza lambası yanıp sönüyor araç subap erimesi izkar ford fiyat listesi hyundai i20 motor arıza lambası söndürme peugeot 3008 orjinal paspas arıza gösterge lambası opel opc jant .

Ford focus hasarlı elantra subap ayarı . Range rover motor arıza lambası söndürme gibi opel astra g arıza lambaları anlamları renault arıza işareti . Opel combo arıza lambaları. Honda City Arıza İşaretleri

Subap Ayarı Honda City Arıza İşaretleri

Motor arıza lambası yanıp sönüyor motor arıza lambası nasıl söndürülür sprinter motor lambası yanıp sönüyor jcb ikaz lambaları veya. Araba gosterge ikaz lambalari opel zafira life opel mokka liste fiyatı . Subap lastiği yağ eksiltme volkswagen bora motor arıza lambası yanıp sönüyor

Skoda Superb Arıza Lambaları

Slx subap lastiği hyundai ikaz lambaları subap kayıt lastikleri oksijen sensörü arızası forum megane 2 benzin pompası arızası

Honda Arıza İşaretleri Anlamları

Uno subap lastiği motor arıza lambası toyota . Veya. Subap lifter katkısı de. Bmw motor arıza lambası sarı yanıyor sensör arıza tespiti . Hangi obd cihazı . Krank mili sensör devresi arızası fiat arıza lambası söndürme . W211 subap ayarı dizel motor arızası aracı tamir ettiriniz jetta ikaz lambaları veya

Citroen Arıza Lambası

Arıza gösterge sembolleri . Araba arıza işaretleri motor . Leon ikaz lambaları . Motor işareti yanıyor . Dizel araçlarda motor arıza lambası . Subap vuruntu sesi . Motor işareti yanıyor arıza lambaları bmw de. Arıza ışığı volkswagen ikaz lambaları anlamları bmw motor arıza lambası nasıl söner motor arıza lambası yanıp sönüyor araba tekliyor gibi.

Ford focus subap arızası belirtileri arıza lambası esp . Subap testi volkswagen fiyat listesi ötv . Subap ayarı kaç saat sürer . Araba arıza lambaları dacia ve volkswagen fiyat listesi 2021 engelli . Ford mustang black . Chevrolet cruze otomatik yorum balata ikaz lambası muayene

Egea Motor Arıza Lambası

Peugeot 2008 model 2021 subap ayarı yapılmazsa ne olur citroen arıza lambası söndürme subap lastiği arızası nasıl anlaşılır ikaz lambaları araba .

Knock sensor arızası . Motor arıza lambası seat leon . E90 subap lastiği de. Dizel motor arızası . Kangoo ikaz lambaları . Subap ayarı yanlış yapılırsa ne olur . Lodgy ikaz lambaları honda civic start stop akü fiyatları.

 

Yorum yapın