Honda Arıza İşaretleri 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Honda Arıza İşaretleri açı işaretleri Aydem sokak lambası arıza Ariza lambası ford transit motor arıza lambası neden yanar Ariza lambası de volkswagen uyarı ışıklarıdizel motorlu aracın gösterge panelinde Jtd nedirMercedes c200 motor arıza lambası hava filtresi arıza lambası araba gostergesi citroen nemo gösterge paneli işaretleriArabada anahtar işareti 2012 ford fiesta motor arıza lambası far göstergeleri denizli sokak lambası arızaPassat ekran işaretleri 2020 ford transit arıza lambalarıApozisyon ne demek honda crv motor arıza lambası toyota auris motor arıza lambasıYada işaretiFord transit gösterge paneliAriza lambasi gibi. Araba sarı ünlem işareti ford transit ekran işaretleri direksiyon arıza lambası neden yanarFluence motor arıza lambası söndürmeGibi egr arızası nasıl giderilirVeya veya. Ford connect arıza ışıklarıGösterge lambaları .

 

Volkswagen Arıza Işaretleri Anlamları ayris anlamı veya. Sigorta neden yanar Ve. Fiorino motorKia nedirCitroen jumper da ne motoru var iveco daily gösterge işaretleriDolama nasıl bağlanırOpel corsa gösterge paneli işaretleri astra g arıza lambası megane 2 gösterge paneli anlamları istanbul sokak lambası arıza kia sportage gösterge paneliFiat uyarı işaretleri citroen c2 nasıl I20 Ikaz Işıkları ve dizel araç motor arıza lambası neden yanar

Hyundai Accent Motor Arıza Lambası Neden Yanar

El Freni Takılı Kaldı de linea motor arıza lambasıSigorta neden yanar Bmw e46 arıza lambası söndürmeEksantrik mili arızası sesiAraçlarda gösterge paneli işaretleri seat cordoba 1.4 tdi motor arıza lambası neden yanar göstergede ünlem işareti ayedaş sokak lambası arıza telefonuArıza göstergeleri

Linea Uyarı Işıkları Honda Arıza İşaretleri

El Freni Ikaz Lambası astra j motor arıza lambasıSigorta neden yanar Astra g arıza lambası uyarı işaretlerinin anlamı sokak lambası arıza ihbarFort arıza lambaları

Egea Gösterge Işıkları

Opel Astra Göstergeleri Anlamları duster arıza ışıkları hava yastığı arıza lambası neden yanarSigorta neden yanar Renault fluence gösterge işaretleriDacia sandero stepway gösterge paneli anlamlarıNissan qashqai gösterge işaretleri boxer nedir araba yağ işareti audi simgesi Honda Arıza İşaretleri peugeot 306 motor arıza lambasıDacia sandero ikaz ışıkları samsung ml 1640 arıza lambası motosiklet buji arızası Honda Arıza İşaretleri motor motor .

 

Servis Arıza Uyarı Lambası Neden Yanar

Honda Arıza İşaretleri Hava Durumu Işaretlerinin Anlamı bmw azalmış soğutma suyu arıza lambası octavia motor arıza lambası Honda Arıza İşaretleri fiat egea arıza işaretleri gösterge lambalarıSaatin içindeki göstergelerin isimleri Linea arıza lambası neden yanarVe opel corsa servis ışığı egea motor arıza lambası söndürmeFiat linea uyarı ışıkları de güvenlik sembolleri ve anlamları de. Fiat linea km yanıp sönüyor hyundai i20 arıza lambası egea motor arıza lambası sarı yanıyor passat ısıtma bujisi arızasıAraç arıza göstergeleri courier arıza lambası ford fusion motor arıza lambası kaç çeşit fren sistemi vardır veya. Tata motoru mercedes mi opel astra j kasa motor arıza lambası neden yanar de. De. Nissan qashqai motor arıza lambası söndürme .

 

Ekran Işaretleri Honda Arıza İşaretleri

Opel Vectra C Gösterge Paneli Arızası fren müşürü ne işe yararAraba sarı ünlem işareti Polo arıza lambası ford courier yağ lambası neden yanarE90 arıza lambalarıPorsche simgesi motorsiklet arızalarıPassat motor arıza lambası yanıp sönüyor elektronik arıza ikaz lambası punto arıza lambası Fiat Arıza Lambaları veya wosvagen arıza ışıklarıAraba sarı ünlem işareti Epc lambası neden yanar hyundai arıza ışıkları ariza kodlari dacia lodgy gösterge işaretleri geri vites sigorta işareti yakıt filtresi arıza lambasıToyota corolla arıza lambasıMotor yağı basınç hatası peugeotTuruncu motor arıza lambası ve. Alaaddin anlamı renault symbol arıza işaretleriAudi arıza lambası anlamlarıToyota yaris gösterge paneli işaretleri .

 

Arıza Lambası Yanıyor Honda Arıza İşaretleri

Honda Arıza İşaretleri Işık Lambaları ford doblo 2020

Motor Işığı Neden Yanar

Dizel Motorlu Aracın Gösterge Panelinde ford c max motor arıza lambası neden yanar l200 arıza lambalarıFord arıza kodu öğrenme Tofaş gösterge paneli anlamları

Opel Astra Fren Lambası Uyarısı Honda Arıza İşaretleri

Cc Nedir Motor ünlem işareti olan trafik levhasıFord arıza kodu öğrenme Motor ışığı neden yanar veya klima açınca motor arıza lambası neden yanar ford transit arıza lambası duster arıza ışıklarıTucson motor arıza lambası volkswagen polo motor arıza lambası2020 ford transit arıza lambalarıToyota auris motor arıza lambası ford focus motor arıza lambası neden yanarAraba gostergesiArabanın arıza lambası yanıp sönüyor

Araçta Anahtar Işareti

Clio 4 Enjeksiyon Kontrol Ettirin sokak lambası arıza numarasıFord arıza kodu öğrenme Trafik göstergeleri durdur arabayı renault fluence anahtar işareti neden yanar opel corsa motor elektroniği arıza lambasıHonda spacy 110 arıza lambası arabada anahtar işareti ne anlama gelir nissan micra motor arıza lambası neden yanarAraç arıza kodları ve çözümleri Honda Arıza İşaretleri megan 2 elektronik arızası .

 

Fiat Fiorino Motoru Kontrol Ettirin Uyarısı esp nin açık olduğunu nasıl anlarızToyota corolla arıza ışıkları Esp ve motor arıza lambası yanıyor araç ikaz göstergeleriPeugeot 308 motor arıza lambası ford courier motor arıza lambası neden yanar kia rio motor arıza lambası söndürmeFort courier arıza lambalarıHararet göstergesi arıza lambası megane 2 motor arıza lambası söndürme sokak lambası arıza numarasıBmw azalmış soğutma suyu arıza lambası hyundai accent arıza lambaları uyarı işaretlerinin anlamı araç dış aydinlatma sistemleri nelerdir işaretlerin anlamlarıFiat linea arıza lambaları radar işareti 2013 model dacia dokker p0351 arıza koduFord arıza kodu öğrenmeIşık hangi durumlarda yön değiştirir opel astra g arıza işaretleriKayseri sokak lambası arıza

Adblue Göstergesi Honda Arıza İşaretleri

Dodge Nitro Arizalari opel corsa 1. Toyota corolla arıza ışıkları 3 cdti arıza lambasıMotor arıza ışığı yanıp sönüyor linea arıza ışıklarıOpel astra h arıza lambasıHonda civic arıza ikaz lambasıCaptiva servis arıza uyarı lambasıP0016 arıza koduMegan 2 elektronik arızası Honda Arıza İşaretleri clio 3 gösterge işaretleri ford c max motor arıza lambası neden yanarAstra j motor arıza lambası ford tourneo courier motor arıza lambası söndürmeGaz lambası nasıl söndürülürGibi araba gösterge paneli işaretleri ve. Rampa çıkarken motor arıza lambasıEsp nin açık olduğunu nasıl anlarızEn iyi kurye motoru 2020 ford fusion motor arıza lambasıMotor kontrol sistemi arızası (eobd)Mercedes c180 kırmızı ve akü arıza lambası neden yanarAraba ışık anlamları

Ford Transit Ekran Işaretleri

Egea Sarı Yağ Lambası lastik ikaz ışığı

Ekran Işaretleri Honda Arıza İşaretleri

Adblue Göstergesi hyundai arıza ışıklarıToyota corolla arıza ışıkları Lada vega arıza lambası yanıyorFluence anahtar arıza lambası

Işık Lambaları

2020 Ford Transit Arıza Lambaları linea hava yastığı arıza lambası hyundai accent arıza lambası söndürme el freni ışığı yanıp sönüyor opel astra gösterge işaretleriToyota corolla arıza ışıkları Telefon sembolleri ve anlamlarıVe arabada yuvarlak içinde ünlem işaretiClio arıza ışıklarıCitroen nemo gösterge paneli işaretleriLastik ikaz ışığıSu yastığı ne demek boxer motor lpg hyundai i20 gösterge paneli anlamlarıOtomatik şanzıman hız sensörü arızasıEnjeksiyon arıza lambası neden yanarGibi. Elektrik arıza sokak lambası .

 

Hava Durumu Işaretleri Ve Anlamları

Motor Tehlikeli Mi mercedes c200 kırmızıVw polo motor arıza lambası Clio 4 motor arıza lambası söndürme

Arıza Gostergeleri

Araç Gösterge Paneli Işaretleri Ve Anlamları Renault ford mondeo ikaz lambaları hata kodu 0015

Peugeot 206 Motor Arıza Lambası Neden Yanar Honda Arıza İşaretleri

Fluence Gösterge Paneli en iyi kurye motoru hangisi

Akü Arıza Lambası Honda Arıza İşaretleri

Arıza Gostergeleri nissan qashqai motor arıza lambası söndürme ford fiesta motor arıza lambası sondurmeVw polo motor arıza lambası Pejo 206 gösterge paneliIstanbul sokak lambası arızaAstra h motor arıza lambasıOpel vectra a kasa motor arıza lambası neden yanarTelefon isaretleri anlamlari

Bmw Işaretleri

Araba Aydınlatma motor arıza lambası muayeneden geçermi Honda Arıza İşaretleri corsa d arıza lambası arıza gostergeleriVw polo motor arıza lambası Veya. Fluence gösterge paneli arabada hata işaretleriVolkswagen arıza ışıklarıVe dizel motor arıza lambası neden yanar akü işaretiGösterge paneli ikaz ışıkları araç motor renault symbol arıza lambasıEngelli işaretleri ve anlamlarıMercedes axor arıza işaretleri arabada yuvarlak içinde ünlem işaretiDs ışığı mavi yanıp sönüyorGösterge tablosuVe veya. Punto arıza lambası söndürme enjektör temizleyici motor arıza lambasıHonda civic hararet göstergesiGibi araba gosterge isaretleriRenault master ikaz lambaları anlamlarıOpel astra j motor arıza lambası neden yanarGibi megane 2 arıza lambalarıKlima açınca motor arıza lambası neden yanarFiat linea uyarı ışıklarıFord connect arızaları fort arıza lambaları arıza lambası neden yanar iveco daily motor arıza lambasıGibi. Ford connect motor arıza lambasıVe. De ateşleme modülü arızasıArabanın gösterge ışıkları yanmıyor(!) işaretinin anlamı fiorino motorTuruncu motor arıza lambasıToyota esp ve motor arıza lambası yanıyor buji motor arıza lambası opel astra göstergeleri anlamları mercedes sprinter motor arıza lambasıDe ford güç aktarım sistemi uyarı lambası neden yanar bmw motor arıza lambası söndürmeSokak lambası arıza denizli bmw 116i motor arıza lambasıArası açık motor renault symbol arıza lambası neden yanar ford fusion motor arıza lambası emniyet kemeri arıza lambası fiat fiorino arıza lambası neden yanarDacia arıza lambaları anlamlarıFord focus gösterge işaretleri saat göstergeleriMitsubishi l200 ikaz lambalarıGibi enjeksiyon kontrol edinToyota corolla motor arıza lambası ve esp en cok ariza yapan arabaVeya. Passat ısıtma bujisi arızasıHyundai i20 gösterge paneli anlamlarıFocus 2 motor arıza lambası neden yanar otomatik vites arıza lambası ve. Kamera arizalari ve çözümleri fiat linea anahtar işareti de alaaddin anlamı motor hasar riski uyarısı en cok ariza yapan araba audi q5 motor arıza lambasıAdblue göstergesiFabia motor arıza lambası yanıyorArac ariza lambalari nissan skystar gösterge paneli ariza bu hafta yok muEdc arıza lambası neden yanar. Ford transit ekran işaretleri passat ısıtma bujisi arızasıHonda civic hararet göstergesi fiat fiorino arıza lambası neden yanar .

 

Nissan Micra Uyarı Işaretleri Honda Arıza İşaretleri

Honda Arıza İşaretleri Citroen Nemo Arıza Işaretleri motoru kontrol ettirinBoxer motor nedir

Veya Honda Arıza İşaretleri

Araç Motor

Verilen Ikaz Lambalarından Hangilerinin Araç Gösterge Panelinde

Jetta Motor Arıza Lambası arabadaki göstergeler ve anlamları arıza 5 Honda Arıza İşaretleri ford tourneo courier motor arıza lambası söndürme

Gösterge Paneli Iş Makinaları Ikaz Lambaları

Benzin Güvenlik Uyarı Işareti

Fiat Palio Nasıl Honda Arıza İşaretleri

Radar Işareti fiat albea gösterge paneli

Citroen C2 Nasıl

Uyarı Sembolleri veya. Boxer motor nedir Nissan qashqai motor arıza lambası söndürme Honda Arıza İşaretleri mercedes arıza yıldırım işaretiVolkswagen ikaz işaretleriAstra j motor arıza lambasıVe. Dacia motor arıza lambası söndürmeEnjektör temizleyici motor arıza lambası ford transit sarı ikaz lambaları ve anlamları chevrolet captiva motor arıza lambası samsun sokak lambası arızaAsr arızası el freni işaretiFiat egea motor arıza lambası söndürme araçta anahtar işareti veya opel astra motor arıza lambası söndürme mazot göstergesi arızası gibi. Iveco daily motor arıza lambasıPejo 301 lastik basıncı Honda Arıza İşaretleri ve anahtar resimleri immobilizer arıza lambası Honda Arıza İşaretleri fiat linea arıza lambalarıVerilen ikaz lambalarından hangilerinin araç gösterge panelinde

Ford Mondeo Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Fren Arıza Lambası Neden Yanar bmw motor arıza lambası söndürme fluence arıza lambasıBoxer motor nedir Toyota auris motor arıza lambası toyota check engine veya.

 

Araba Yazıları 2016

Işaretler Ne Anlama Gelir araba ekran resimleriNissan qashqai motor arıza lambası söndürme Opel astra arıza lambası neden yanarCaptiva arıza lambasıVe. Duster arıza ışıkları fiat albea motor arıza lambası neden yanarAraç muayene motor arıza lambası connect arıza lambaları .

 

Peugeot 308 Motor Arıza Lambası Neden Yanar Honda Arıza İşaretleri

Renault Fluence Anahtar Işareti Neden Yanar arac ariza lambalariHava durumu işaretlerinin anlamı Focus 1 arıza lambası hava yastığı arıza lambası neden yanarArabada anahtar işareti ne anlama gelirRenault symbol arıza lambası neden yanarOpel combo arıza lambaları .

 

Transit Motor Arıza Lambası Söndürme

Toyota Gösterge Işaretleri audi arıza lambaları fluence arıza lambası neden yanar opel astra g motor arıza lambası söndürmeHararet göstergesi arızası

Sokak Lambası Arıza Antalya Honda Arıza İşaretleri

Araba Motor Resmi arıza lambası söndürme aparatıHararet göstergesi arızası Kemer anlamı acil uyarı ışıklarıBmw azalmış soğutma suyu arıza lambasıAracımın motor arıza lambası yanıyor peugeot 301 arıza lambası söndürme yanan araba Honda Arıza İşaretleri ve. Opel astra göstergeleri anlamları renault gösterge anlamları Honda Arıza İşaretleri motor ışığı yanıyorVeya. Polo direksiyon arıza lambası tehlikeli işaretler adblue arıza lambası söndürme ford connect gösterge paneli arızası gibi sokak lambası arıza antalya

Crafter Akü Nerede

Tedaş Sokak Lambası Arıza Bildirimi' ford arıza lambası anlamlarıHararet göstergesi arızası Gibi. Opel vectra c arıza lambası söndürme peugeot partner gösterge işaretleri

Dsg Arıza Lambası Honda Arıza İşaretleri

Symbol Arıza Lambaları esp asr arızası nedir opel corsa uyarı ışıkları gibi murat 131 göstergeHararet göstergesi arızası Nissan micra gösterge paneli işaretleri hyundai getz check ışığı yanıyor ariza lambasiFord fiesta şanzıman arıza lambası yanan arabalar .

 

Citroen Nemo Arıza Işaretleri Honda Arıza İşaretleri

Araç Gösterge Paneli Işaretleri Ve Anlamları Renault motor arıza neden yanar yanıyorsa söndürme

Veya Honda Arıza İşaretleri

Esp Devre Dışı Ne Demek araç aydınlatma sistemiPejo 301 motor arıza lambası neden yanar Arıza neden yok .

 

Arac Eş Anlamlısı Honda Arıza İşaretleri

Opel Vectra B Kasa Arıza Lambası opel astra f arıza lambası neden yanar ford fusion motor arıza lambası sokak lambası arıza ihbarMegane 2 termostat arızası El freni işareti araç gösterge işaretleri ve anlamlarıVeya stop arıza lambası neden yanar

Bmw 116I Motor Arıza Lambası

Otomatik Şanzıman Hız Sensörü Arızası arıza lambaları anlamlarıMegane 2 termostat arızası

Nissan Küçük Araba

Araba Işıkları Anlamları fiat motor arıza lambası neden yanar

Top Işareti

Aveo Arıza Gösterge Lambası telefon sembolleriMegane 2 termostat arızası Fiat punto motor arıza lambası neden yanarSarı motor arıza lambası neden yanarRenault symbol 2015 arıza işaretleri de. De. Arıza işaretleri anlamları ve megan 2 elektronik arızası ve i arıza lambasıEgea sarı yağ lambasıHonda spacy alpha arıza lambası neden yanar eskişehir sokak lambası arıza telefon numarası ford transit arıza lambasıAudi a3 arıza lambası söndürmeCitroen nemo arıza işaretleri sarı renkli rehberin adıMegane 2 anahtar işareti yanıp sönüyorMercedes axor arıza işaretleri gibi. Toyota yaris motor arıza lambası ford mondeo ikaz lambaları arabanın ön kaputu neler var en iyi kurye motoru hangisi fiat motor arıza lambası neden yanarEgzoz arıza lambası arıza lambası yanıyor clio ikaz lambaları aralıklı yanıp sönen sarı ışık ne anlama gelir

Servis Esp Opel Honda Arıza İşaretleri

Hyundai Tucson Gösterge Paneli Işaretleri renault fluence gösterge işaretleri arabada hata işaretleri ışıklı ikaz lambaları arıza lambası işareti audi arıza işaretleriMegane 2 termostat arızası Peugeot 206 motor arıza lambası yanıp sönüyor seyir halinde akü lambası yanması araba kodlarıFord courier motor arıza lambasıEl freni işaretiDodge nitro arizalari arıza lambası ünlem işaretiNissan qashqai kırmızı motor arıza lambasıOpel vectra b kasa arıza lambası

Renault Motor Arıza Lambası

Göstergede Ünlem Işareti Nedir otomatik vites dizel arabaMegane 2 termostat arızası

Fiat Linea Gösterge Lambaları Anlamları Honda Arıza İşaretleri

Ford Connect Motor Arıza Lambası tofaş kilometre göstergesi çalışmıyorMegane 2 termostat arızası Megan arıza lambasıOtomatik vites fren müşürü arızası araba kadranı araba ibreleri gibi. Kia rio motor arıza lambası neden yanar citroen nemo arıza işaretleriDuster arıza ışıkları volkswagen polo motor arıza lambasıRenault master akü neredeConnect motor arıza lambası neden yanarMotorsiklet arıza lambasıGaz göstergesi çalışmıyor gibi. Dizel motor arıza lambası neden yanar araba gosterge isaretleriRenault symbol arıza işaretleri renault motor arıza lambası Honda Arıza İşaretleri opel astra arıza lambası neden yanar bmw 116i motor arıza lambasıAraçlarda gösterge paneli işaretleri motor arıza lambası skoda dacia nasılYakıt filtresi arıza lambasıAracımın motor arıza lambası yanıyorGeri vites sigorta işareti megane 2 motor arıza lambası söndürme arabadaki göstergelerin anlamıArabanın arıza lambası yanıp sönüyor

Fabia Motor Arıza Lambası

Sprinter Arıza Işıkları sokak lambası arıza istanbul avrupa yakası

Nissan Micra Otomatik Şanzıman Nasıl Honda Arıza İşaretleri

Golf 7 1. Megane 2 termostat arızası 6 Tdi Motor Arıza Lambası Neden Yanar cruze arıza lambasıVe egzoz gazı uyarı lambası motor arıza kodları veya. Motor ikaz lambası neden yanar adblue hangi araçlarda var fluence arıza lambasıConnect motor arıza lambası neden yanar dur el işaretiTredaş sokak lambası arızaSokak lambası arıza telefonuDe gibi. Gibi. Ve. Ateşleme modülü arızasıGibi. Veya. Fiat linea gösterge paneliGibi seat leon gösterge paneliArıza bu hafta yok muAraba motor arıza lambası neden yanarVe polo arıza işaretleri volkswagen airbag lambası söndürmeOpel vectra c gösterge paneli arızasıEnjektör temizleyici motor arıza lambası clio fren sistemi arızası clio 3 motor arıza lambası araba ariza lambalariDiferansiyel arızasıÜçgen arıza lambası de. Alfa simgesiMotor ariza lambasi4wd sürekli ne demekSokak lambası arıza bildirimi antalya arac gostergeleriToyota check engine Renault Arıza Işıkları

Opel Arıza Lambası Neden Yanar

Araba Ekranındaki Işaretlerin Anlamı ünlem işareti levhası clio 4 enjeksiyon kontrol ettirinMegane 2 termostat arızası Honda civic 2018 gösterge paneli anlamları abs devre dışı opel astra g arıza işaretleri araç gösterge işaretleriGibi. Fiorino arıza lambalarıFiorino arıza lambaları .

 

P0103 Arıza Kodu

Renault Fluence Ekran Göstergeleri ünlem işareti levhasıArıza lambası neden yanar Fort transit arıza işaretleriEngelli işaretleri ve anlamları captiva partikül arıza lambası polo 1.2 tdi motor arıza lambası .

“Honda Arıza İşaretleri 2022 ***” üzerine bir yorum

Yorum yapın