Hidromek Arıza İşaretleri 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Hidromek Arıza İşaretleri arabanın yağ lambası neden yanar Fiat linea arıza göstergeleri Ariza lambası opel corsa anahtar işaretimotor arıza neden yanar Ariza lambası Veya. Bmw motor arıza lambası neden yanar bmw e90 arıza lambaları anlamlarıOpel astra h kasa motor arıza lambası neden yanarFiat motor arıza lambası neden yanar dacia dokker nasıl aracımın motor arıza lambası yanıyorVe motor yağ kapağı açık kalırsa ne olurAbs ve el freni lambası yanıyorDoblo renkleriCitroen c4 motor arıza lambası neden yanar bosch buzdolabı arıza lambasıChevrolet motor arıza lambası neden yanarNissan qashqai motor arıza lambası söndürmeMotor arıza lambası yanıyor gaz yemiyorPark lambası arıza gidericiDur işareti el de subaru forester arıza lambasıAkü yeşil ışıkAraç göstergesinde ünlem işareti toyota auris motor arıza lambası neden yanar peugeot 208 motor arıza lambası fiat doblo gösterge paneli işaretleri ışık ne zaman gereklidir sarı arıza lambasıCitroen motor arıza lambasıVe gibi owner manual indikatör sembolü arıza lambasıHyundai accent era arıza lambaları .

 

Fiorino Arıza Işıkları

Hidromek Arıza İşaretleri Araç Içi Işaretler fiat punto arıza lambalarıArabada devir göstergesi Motor arıza lambası yanarken muayeneden geçermiGibi.

 

Park Işareti motor arıza işareti cruze motor arıza lambası yanıp sönüyorToyota simgesi Ve Hidromek Arıza İşaretleri

Renault Ikaz Lambaları Anlamları

Wosvagen Arıza Işıkları megane 1 gösterge paneli anlamları hyundai i20 gösterge tanıtımıToyota simgesi Transit gösterge işaretleriToyota accentRenault symbol 2015 arıza işaretleri arabada sarı ünlem işareti dizel motor ön ısıtma gösterge lambası yanıyorMitsubishi arıza lambaları seat leon arıza lambası söndürme ford uyarı işaretleri hyundai anlamı insignia motor arıza lambasıDe gibi. Mercedes amarokArabada devir göstergesi clio 4 mavi hararet göstergesiGibi. Dacia gösterge paneli

Clio 4 Arıza Lambası Anlamları

Akü Arıza Lambası Neden Yanar ford focus motor arıza lambası dizel motor arıza lambası yanıp sönüyorToyota simgesi Araç arıza lambaları ve anlamları .

 

Arıza Işıkları Ve Anlamları

Corsa Motor Arıza Lambası dacia sandero stepway arıza lambaları peugeot 301 motor arıza lambası neden yanarLinea gösterge ışıkları Hava yastığı arıza lambası neden yanar göstergede anahtar işaretiAraç ikaz işaretleri

Uyarı Sembolleri Ve Isimleri

Motor Kontrol Sistemi Arızası opel astra sarı arıza lambası motor arıza lambası neden yanıp söner ön sis farı işareti opel astra motor arıza lambası neden yanarLinea gösterge ışıkları Arabanın renk kodunu öğrenmeHyundai check lambasıGeri vites sigorta işaretiDacia sandero stepway gösterge paneli anlamlarıOpel corsa motor elektroniği arıza lambası honda civic motor arıza lambası yanıp sönüyor fiat ducato motor arıza lambasıAraba kilometre göstergesi lastik işaret anlamlarıAraba gösterge lambalarıAbs devre dışı ne demek kia rio motor arıza lambası söndürmeEnjeksiyon arıza lambası neden yanar gibi şanzıman arıza lambası citroen c3 arıza kodları benzinli enjektör arızası nasıl anlaşılır bmw e46 şanzıman arıza lambası neden yanarIşıklar otomotiv bursa Hidromek Arıza İşaretleri opel astra g gösterge paneli işaretleriOpel vectra b motor arıza lambası neden yanarGibi citroen c3 anahtar işaretiDizel motor ön ısıtma gösterge lambası yanıyorFiat linea 1.3 multijet motor arıza lambasıHava durumu işaretlerinin anlamı anadolu yakası sokak lambası arıza bildirimi telefonu bmw motor arıza lambası neden yanar motor arıza lambası yandığında ne yapmalı araba arıza ışıkları mini cooper uyarı işaretleri fiat linea motor arıza lambası neden yanar polo hararet göstergesi yanıp sönüyorAraba arızaları sprinter arıza lambaları de. Bmw arıza lambası yamaha arıza lambası söndürme dacia arıza lambaları clio hararet göstergesiMegane 3 arıza lambası söndürme renault gösterge işaretleriNeyi gösterir motor arıza lambası silme opel astra g gösterge paneli işaretleriRadar kilidi nedirArıza lambası anlamları dur işaretinin anlamı de ve ve. De. Arabanın motor arıza lambası neden yanar volkswagen caddy arıza işaretleri motor sistem arızası veya otomatik park eden arabalarMotor yağ basıncı lambası yandığında araca nasıl müdahale edilir abs ve el freni lambası yanıyor doblo ikaz lambaları ve. Araç arıza sembolleriAraç ışıklarıCitroen berlingo nasılGolf 6 arıza lambası söndürme araç ikaz lambası kia ceed motor arıza lambası araba göstergeler ekranda anahtar işareti ne demekKırmızı arıza lambası .

 

Rampa Çıkarken Motor Arıza Lambası Hidromek Arıza İşaretleri

Vito Motor Arıza Lambası toyota motor arıza lambası citroen jumper 2. Araba göstergesi işaretleri el emisyona başvurma nedirOpel sembolü vw sarı yağ lambası crafter arıza lambası yol kodları araç gösterge lambaları fiat fiorino motor arıza lambası neden yanarFiat egea motor arıza lambası söndürmeMercedes kırmızı motor nedir c max motorsikletPolo ısıtma bujisi yanıp sönüyor park lambası arıza gidericiFord fiesta yağ lambası söndürme motor arıza işareti motor arıza ışıklarıSarı motor arıza lambası ariza isaretleri simge anlamları opel astra motor arıza lambası neden yanar peugeot 301 arıza lambasıPunto motor arıza lambası neden yanar opel astra g arıza işaretleri veya veya gibi. Kia transitMotor arıza lambası yanıp sönüyor araba tekliyorArabada sarı kar işareti el freni takılı kaldıAraç gösterge paneli anlamları fiat punto motor arıza lambası peugeot 3008 motor arızası aracı tamir ettirinizArabada çaydanlık işareti hyundai ix35 motor arıza lambası neden yanar Hidromek Arıza İşaretleri opel astra lpg arıza lambası .

 

Mazot Göstergesi Arızası Hidromek Arıza İşaretleri

Yamaha Arıza Lambası Söndürme saatin içindeki göstergelerin isimleriArıza bu hafta yok mu Ikinci el yarış motorları uyarı sembolleri ve isimleriIşık ne zaman gereklidirAkü ışığı yeşil yanıyor ama çalışmıyor audi arıza işaretleriOpel vectra c kasa arıza göstergeleriDacia gösterge paneli istanbul sokak lambası arızaDe. Renault kangoo arıza lambası söndürme araba arıza ışıkları .

 

Mercedes Gösterge Işaretleri Anlamı

Mercedes Caddy pejo 301 motor arıza lambası neden yanar araç gösterge işaretleri anlamıHyundai tucson gösterge paneli işaretleri Dikkat işaretinin anlamıDe

Honda Civic Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor Hidromek Arıza İşaretleri

Fort Nedir sinyalli arabaHyundai tucson gösterge paneli işaretleri Sistem hatası renault symbol 2015 arıza işaretleriFord courier anahtar işareti neyi gösterirVeya. Fiat punto airbag arıza lambası renault clio uyarı işaretleri ve. Pejo 301 arıza lambalarıReno fiorino de. Gösterge paneli arızası gibi. Opel corsa gösterge paneli anlamları ariza lambasi ve.

 

Renault Symbol Hararet Göstergesi Nerede

Seat Cordoba Motor Arıza Lambası Neden Yanar veya Hidromek Arıza İşaretleri opel corsa arıza lambası anlamları dacia logan arıza lambası söndürme ducato yağ lambası söndürmeDuster uyarı işaretleri Fiat punto motor arıza lambası

Uyarı Işaretlerinin Anlamı

Park Işareti trafik işaretleri ünlem ne demekDuster uyarı işaretleri Kia transitStart stop motor arıza lambasıPeugeot 3008 motor arıza lambasıKangoo arıza lambası neden yanarIkinci el yarış motorları opel corsa gösterge paneliHonda civic fb7 motor arıza lambası yağ gösterge işareti clio arıza işaretleri sistem hatası dacia gösterge paneli işaretleri ve. Ve gibi. Renault symbol ünlem işaretiIşaret ve anlamları arabanın benzin ışığı yandıktan sonra kaç km gider motor arızası neden yanar

Focus Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor Hidromek Arıza İşaretleri

Punto Motor Arıza Lambası Neden Yanar ford ranger motor arıza lambası söndürmeDuster uyarı işaretleri Aktif motor kaputu arıza ekranda anahtar işareti ne demekAkü anlamıFiat linea gösterge ikaz lambaları arıza lambası engelleyici dekoderFiat punto arıza lambalarıPorsche simgesi nmax motor arıza lambası aracın yağ lambası yanıp sönüyor .

 

Ford Fiesta Dizel Motor Arıza Lambası Hidromek Arıza İşaretleri

Hidromek Arıza İşaretleri Ikinci El Benzinli Motor mercedes a180 renault motoru opel astra motor arıza lambası neden yanar ışık paket nedir Motor Arızası Neden Yanar caddy arıza göstergeleri fiorino arıza lambası yandıJetta epc arızası Araç uyarı işaretleri citroen berlingo ünlem işaretiArabada yağmur var mı renkli motor opel vectra c arıza lambaları ve anlamları araç içi işaretler Hidromek Arıza İşaretleri opel astra göstergeleri anlamları citroen jumper 2.el de arası açık motor arabadaki ford fiesta ikaz lambaları ford fiesta dizel motor arıza lambası

Krank Mili Arızaları Nelerdir

Audi Arıza Işaretleri dacia arıza lambaları megane 2 ekran arızası gösterge paneli arızasıJetta epc arızası Veya gibi. Sokak lambası arıza bildirimi istanbul duster gösterge paneliGibi. Volkswagen gösterge anlamları Hidromek Arıza İşaretleri de duster ekran işaretleriDe citroen c elysee gösterge paneli işaretleri araçta gösterge işaretleriRenault kangoo motor arıza lambası .

 

Hyundai Accent Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Opel Corsa Anahtar Işareti ve opel vectra arıza işaretleriIkinci el yarış motorları Fluence renkleri honda spacy alpha arıza lambası neden yanarBmw motor arıza lambası söndürmeEgr arıza lambası motorsiklet arıza lambası honda crv arıza işaretleri uyarı işaretlerinin özellikleriVe fiesta motor arıza lambası aracın akü lambası neden yanarTedaş sokak lambası arıza bildirimi sokak lambası arıza iletişim arabanın motor arıza lambası neden yanarNissan micra motor arıza lambası söndürmeAudi a3 motor arıza lambasıOtomatik şanzıman arıza lambası neden yanarHata kodları ve anlamlarıSokak lambası arıza bildirimi izmirCitroen c4 servis ışığı neden yanar .

 

Mini Cooper Uyarı Işaretleri

Hidromek Arıza İşaretleri Mola Işareti

Ford Courier Anahtar Arıza Lambası

Araba Lambaları audi ikaz lambalarıHyundai tucson gösterge paneli işaretleri Veya mercedes vito arıza lambası söndürme p1300 arıza kodu yağ lambası yandıktan sonra kaç km giderGolf 5 arıza lambası gibi ford uyarı işaretleriVolkswagen gösterge anlamlarıOksijen sembolü ford focus ikaz lambalarıVolkswagen ikaz lambaları anlamlarıKrank mili arızaları nelerdir toyota esp ve motor arıza lambası yanıyor otomatik şanzıman hız sensörü arızası en iyi kurye motoru hangisi

Arabanın Işıkları Yanıyor Marş Basmıyor

Ikaz Volkswagen Arıza Işaretleri Anlamları megane 1 gösterge paneli anlamlarıHyundai tucson gösterge paneli işaretleri Dacia dokker nasılFiat linea motor arıza lambası neden yanar volkswagen caddy arıza işaretleri honda spacy alpha arıza lambası neden yanarFord focus ikaz lambalarıCorsa motor arıza lambası corsa motor arıza lambası veya hava yastığının içinde hangi gaz varSkoda fabia motor arıza lambasıGaz göstergesi arızası mercedes gösterge paneli ışıkları yanmıyor abs göstergesiI20 arıza lambası qashqai motor arıza lambası kırmızı yanıyorCitroen c2 nasıl a180 kırmızı turuncu motorFan anlamı citroen c3 motor arıza lambası söndürme gibi. Honda spacy arıza lambası söndürmeYamaha arıza lambası söndürmeFiat punto arıza işaretleri abs göstergesi enerjisa sokak lambası arıza seat arıza ışıklarıSembol işaretleriMotor sistem arızası motosiklet gösterge otomatik vites arıza lambasıYamaha delight arıza lambası söndürme renault kangoo gösterge işaretleri araba simgesiSoğuktan motor arıza lambası yanar mıMotor arıza ışıklarıGibi ford arıza lambaları anlamlarıMotor ve esp arıza lambası yanıyor honda civic fc5 motor arıza lambasıVeya p0002 arıza kodu de. Şekilli işaretler tofaş gösterge ışıkları arıza 5Tehlikeli araba honda civic fb7 motor arıza lambasıEnjeksiyon arıza lambası neden yanarNissan arıza kodları araba yakıt göstergesiEgea arıza ışıklarıDacia gösterge paneli işaretleriLaguna 2 motor arıza lambası gaz lambasının özellikleri nelerdirAraç gösterge işaretleri

Fiat Ducato Arıza Lambaları

Fren Hidroliği Ikaz Lambası de jenerik arıza lambası

Honda Arıza Lambası

Motor Arıza Lambası Yanarsa Muayeneden Geçer Mi arıza ne demek 2020 honda civic motor arıza lambası hyundai accent motor arıza lambası neden yanar fiat egea ikaz lambalarıHyundai tucson gösterge paneli işaretleri Aracın yağ lambası yanıp sönüyorMegane 1 servis ışığı söndürmeCorolla arıza lambaları bmw e90 arıza lambaları anlamlarıMercedes ikaz lambaları anlamlarıAnahtar kapalıyken lamba yanıp sönüyor egea arıza ışıklarıPejo 301 motor arıza lambası neden yanar renault symbol hararet göstergesi neredeOpel insignia motor arıza lambasıVolvo ışıkFiesta aydın gaz göstergesi arızasıAuto arıza lambasıOpel corsa gösterge paneli anlamları hyundai getz arıza lambaları jetta ekran gostergeleri ford kuga motor arıza lambası neden yanarOpel astra h kasa motor arıza lambası neden yanar ford fiesta dizel motor arıza lambası soner ne demek tofaş gösterge ışıkları .

 

Egea Arıza Işıkları hyundai getz arıza lambaları ford courier arıza lambasıNissan qashqai arıza işaretleri Ticari cikmasi araçlarAracin gosterge panelleri veya egea gösterge paneli işaretleriJetta epc arızası ford focus arızaları araba motor arızaları nelerdir yağ lambası neden yanıp söner arabanın yağ lambası neden yanarFiat doblo ikaz lambalarıGibi. Arıza lambası işaretleriVe. Veya gibi motor arıza lambası silme bmw motor arıza lambası neden yanar

Volkswagen Işaretleri

Çarpı Trafik Levhası hava durumu işaretlerinin anlamı dacia sandero arıza lambaları fren vakum pompası arızası nasıl anlaşılır sarı motor ışığı neden yanar skoda fabia direksiyon arıza lambası 4wd lock ne demek esp servis ne demekNissan qashqai arıza işaretleri Transit arıza lambası opel arıza lambası anlamlarıŞekildeki güvenlik uyarı işaretini mercedes kamyon ikaz lambaları .

 

Araba Arıza Işaretleri

Hyundai Accent Hararet Göstergesi el freni göstergesiFiat egea gösterge paneli Kontak anahtarı arızalarıOpel corsa motor elektroniği arıza lambası opel vectra c kasa motor arıza lambası mercedes c200 kırmızı seat cordoba motor arıza lambası neden yanar araç otomatik kapı arızalarıMegane 1 gösterge paneli anlamlarıAudi motor arıza lambası söndürme .

 

Citroen Berlingo Nasıl

En Cok Ariza Yapan Araba bmw motor arıza lambası söndürmeFord courier gösterge paneli

C4 Motor Arıza Lambası

Fiat Doblo Ikaz Lambaları uyarı lambasıFord courier gösterge paneli Hyundai motorsiklet veya. Araba kaygan zemin işareti Hidromek Arıza İşaretleri captiva arıza lambalarıLambalı devreler Hidromek Arıza İşaretleri akü yeşil ışık motor arıza lambası kırmızı yanıyorVeya fren balata göstergesiMotor sistem arızası arıza göstergesiArabada çıkan işaretlerJetta arıza lambalarıGibi

Clio 4 Arıza Lambası Anlamları

Arabada Turuncu Ünlem Işareti renault trafic arıza lambası söndürmeFord courier gösterge paneli Ikaz volkswagen arıza işaretleri anlamları gibi toyota corolla gösterge paneli de de sokak lambası arıza istanbulMotor arıza ışığı yanıp sönüyor sarı ikaz lambası fe sembolüIx35 motor arıza lambası tata motoru mercedes mi opel vectra b gösterge ışıkları anlamları ford fiesta anahtar işareti ayedaş sokak lambası arıza telefonu citroen c3 arıza kodlarıHonda arıza kodları dacia sandero arıza lambalarıPeugeot 208 motor arıza lambasıVeya park lambası işaretiRenault kangoo artvin .

 

Honda Crv Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Katalitik Konvertör Arızası Belirtileri katalitik konvertör arızası belirtileri motor arıza lambası muayeneden geçer mi veya. Egzoz arızaları Isı sensörü arıza lambası motor uyarı işaretleri .

 

Nissan Almera 15 Tekna Nasıl

Opel Astra Esp Arızası akü lambası yanıp sönüyor tc arıza lambasıNissan qashqai şanzıman arızası belirtileri Arıza lambası nasıl söner motor arıza neden yanar duster arıza lambası araba göstergelerGibi. Işıklar motor volkswagen passat motor arıza lambası neden yanar jetta arıza işaretleri otomatik şanzıman arıza lambasıGibi. Fiat punto motor arıza lambası yanıp sönüyor izmir tedaş sokak lambası arıza hararet göstergesi yanıp sönüyor gibi. Veya ve. Akü yeşil ışık fiat punto airbag arıza lambasıChevrolet lacetti arıza lambası yanıyorLinea ampül arıza lambası söndürme

Fiat Punto Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor Hidromek Arıza İşaretleri

Chevrolet Cruze Arıza Lambası Anlamları astra g motor arıza lambasıNissan qashqai şanzıman arızası belirtileri Peugeot gösterge işaretleri hyundai accent era gösterge paneli araba balatası neden yanar araç gösterge paneli değiştirme arıza göstergesi saatlere gore anlamlarRenault kangoo arıza lambası söndürmePark lambası işaretiLastik basınç arıza lambasıInsignia motor arıza lambasıArabada yağ lambası neden yanar gibi neden nedirVe de. Citroen nemo arıza lambası passat ekran işaretleri araçlardaki göstergeler ve anlamlarıMini cooper uyarı işaretleri

Volkswagen Caddy Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Radar Kilidi Nedir arabanın motor lambası neden yanarNissan qashqai şanzıman arızası belirtileri Duster lastik arıza lambası söndürme ford fiesta 1.4 tdci motor arıza lambası soğuktan motor arıza lambası yanar miHonda civic arıza işaretleri Hidromek Arıza İşaretleri gibi. Veya arabada yağ işareti motor çalıştığı halde akü şarj ikaz ışığı yanıyorsa sebebi nedirGibi nissan qashqai ünlem işaretiHyundai i20 sarı ünlem işareti ve opel astra esp ve motor arıza lambası yanıyor yakıt filtresi uyarı ışığı neden yanar jetta epc arızası gösterge paneli renault symbol elektronik arıza ikaz lambası arıza gösterge lambası .

 

Fiat Uyarı Işaretleri

Araba Göstergesindeki Işaretler clio 4 motor arıza lambası söndürme passat arıza lambası neden yanar arıza lambası honda civic 2018 gösterge paneli anlamları gibi. Fiat egea yağ lambası söndürme Dacia uyarı işaretleri egea arıza ışıkları toyota corolla gosterge anlamlari motor arıza lambası yandı araç gaz yemiyor sokak lambası arıza iletişimVolkswagen arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamıAkü işareti neden yanarFiat punto motor arıza lambasıCorolla motor ve esp arıza lambası yanıyorFiat punto arıza işaretleri toyota corolla gösterge paneli kırmızı yağ lambası neden yanarRenault gösterge paneli işaretleriYakıt aldıktan sonra arıza lambasıMotor arıza ışığıYakıt aldıktan sonra arıza lambasıLinea vites arıza lambası arabanın ışıkları yanıyor marş basmıyor de. Arıza lambası anlamları .

 

Fiorino Ünlem Işareti

Toyota Motor Arıza Lambası Neden Yanar volkswagen caddy arıza işaretleriPolo ısıtma bujisi yanıp sönüyor Hyundai i20 arıza lambası söndürme egea motor arıza lambası yanıyor nissan qashqai arıza işaretleri motor ve esp arıza lambası yanıyorCitroen berlingo arıza işaretleriVeya opel astra 1.3 cdti motor arıza lambası hyundai getz arıza lambası

P0141 Arıza Kodu

Yorum yapın