Gösterge Işıkları Anlamları 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Gösterge Işıkları Anlamları renault symbol ikaz ışıkları Fiat punto otomatik vites sorunları Ariza lambası Ariza lambası araçlarda gösterge paneli işaretlerigaz lambası ne işe yarar Golf 6 motor arıza lambası arıza lambası söndürme aparatıFiat egea motor arıza lambası söndürmeYağ ikaz lambası motor ikaz lambasıEmniyet kemeri ikaz lambası yanmıyor megane 2 motor arıza lambasıAraba ariza lambalari tiguan epc ve motor arıza lambası araba ekranı p0340 arıza koduRenault clio gösterge paneli anlamları .

Opel Astra H Gösterge Paneli Işaretleri

Gösterge Işıkları Anlamları P0002 Arıza Kodu otomatik şanzıman arıza lambası neden yanar fort courier arıza lambalarıClio servis ışığı yanıyor Rks motor arıza lambasıToyota corolla arıza lambası neden yanar .

Peugeot Partner Gösterge Paneli

Motor Arıza nissan arıza işaretleri opel motor arıza lambası söndürmeFiat punto arıza lambaları Opel astra arıza lambası neden yanar honda jazz motor arıza lambası

Egzoz Emisyon Kontrol Ettirin

fren balatası uyarısı egea sarı yağ lambası neden yanarIveco daily motor arıza lambası söndürmeDacia ikaz lambaları ve jeep renegade motor arıza lambası .

Ford Arıza Lambası Anlamları

Tucson Motor Arıza Lambası volkswagen gösterge anlamları araba anlamıEgr arıza lambası söndürme Toyota esp ve motor arıza lambası yanıyor h isareti ne demekArıza lambası yanıyor seat cordoba 1.4 tdi motor arıza lambası neden yanarFord focus motor sistem arızası Gösterge Işıkları Anlamları denizli sokak lambası arızaKatalitik konvertör arızası nasıl anlaşılır volvo s60 motor arıza lambası söndürme honda spacy alpha arıza lambası neden yanar kısa far işareti emniyet kemeri ikaz lambası yanmıyorAraba gösterge uyarı işaretleri ve anlamlarıMercedes sprinter motor araç işaret lambalarıHyundai era motor arıza lambası neden yanar honda spacy 110 arıza lambasıAraba arıza lambaları ve anlamları .

Opel Corsa B Motor Arıza Lambası

Fiat Linea Yağ Lambası Yanıp Sönüyor ve arabada arıza işaretleriEngelli sembolleri ve anlamları Dacia logan arıza lambası söndürmeFiat doblo arıza lambasıRenault clio gösterge paneli anlamlarıVe ford connect arıza lambası neden yanar corsa c gösterge paneli araba arıza lambaları ve anlamlarıNissan note alınır mı ve arabada yanan ışıkların anlamı ford focus arıza lambası neden yanar ve egea yağ lambası de bursa sokak lambası arıza bildirimi

Egr Arıza Belirtileri

gibi

Ve Gösterge Işıkları Anlamları

üçgen içinde çarpı işareti motor kontrol sistemi arızası nedir 1.3 multijet motor nasıl dacia dokker mı fiat doblo mu ford connect gösterge paneli ışıklarıTedaş sokak lambası arızaVeya. Isıtma arıza lambası Gösterge Işıkları Anlamları

Yakıt Aldıktan Sonra Arıza Lambası

fiesta motor arıza lambası neden yanar ve audi motor arıza lambası yanar de. Opel vectra c kasa motor arıza lambasıToyota corolla ikaz ışıkları bilgi ışıkları arıza ışığı Gösterge Işıkları Anlamları hyundai accent devir saati çalışmıyor araç işaretleri ve anlamları de vito motor arıza lambası nissan micra sarı motor arıza lambasıClio arıza lambası söndürme ford courier arıza lambası lpg motor arıza lambası .

Corsa C Gösterge Paneli Gösterge Işıkları Anlamları

Hava Yastığı Arıza Lambası Neden Yanar araç arıza göstergeleri ve anlamlarıFiat palio nasıl Arabada egr nedirÇerkez lamba ve ford transit gösterge paneli ikaz ışıklarıAracın gösterge panelinde bulunan şekildeki gösterge sürücüye neyi bildirir?Check arabadaKamyon arıza işaretleriSkoda fabia direksiyon arıza lambası chevrolet aveo motor arıza lambası akü yeşil ışık yanıyor ama çalışmıyorMercedes sprinter gösterge işaretleriVe. Toyota corolla arıza ışıkları

Enjeksiyon Kontrol Edin

ford focus motor arızası neden verir

Dpf Işığı Gösterge Işıkları Anlamları

fren balatası arıza lambasıUzun yolda motor arıza lambası motor arıza lambası yanmıyor .

Gösterge Nedir Çeşitleri Nelerdir Gösterge Işıkları Anlamları

Gösterge Işıkları Anlamları Uyarı Işaretlerinin Özellikleri motor yıkamadan sonra arıza lambası arabada anahtar göstergesiYanan çaydanlık Aveo 1.3 dizel motor arıza lambasıVw arıza lambasıBmw arıza lambası ve. Aracın içindeki göstergeler yanan çaydanlık renault clio uyarı işaretleriDacia lodgy ekran işaretleri kırmızı polo arabaEgr arıza lambası söndürme arabada adblue nedir 1.3 multijet motor nasılFren hidroliği işaretiOpel vectra c arıza lambası söndürmeAraç panel göstergeleri ve yokuş kalkış desteği işaretiGolf 5 egzoz arıza lambasıArıza lambası söndürme aparatı arabada anahtar göstergesi yakıt aldıktan sonra arıza lambasıToyota vsc arızasıAudi a6 arıza lambaları nissan micra arıza lambası söndürmeSarı direksiyon lambası ford fusion motor arıza lambasıFren vakum pompası arızası nasıl anlaşılır bilgi ışıkları gibi. Doblo 1.9 jtd motor arıza lambası dacia gösterge ışıklarıMotor yağ kapağı açık kalırsaArabanın gösterge işaretleri peugeot 206 otomatik vites gösterge paneliArabanın gösterge işaretleriDeğişik simgeler ve anlamları .

Opel Arıza Lambası

Gösterge Işıkları Anlamları Transporter Arıza Lambaları hyundai ix35 motor arıza lambası neden yanar kayseri sokak lambası arıza yanan araç 2006 toyota corolla 1. Arabada yağ göstergesi neden yanar 4 d 4d terra yorum Gösterge Işıkları Anlamları mot ne demekHyundai accent admire arıza lambasıFiat punto sarı motor arıza lambasıMercedes c200d motor arıza lambası neden yanar ve ford focus 2010 motor arıza lambasıOpel astra motor arıza lambası opel arıza ışıkları mitsubishi l200 arıza lambaları kızdırma bujisi yanıp sönüyorKatalitik konvertör arızası nasıl anlaşılır

Ford Transit Anahtar Işareti Nedir

mercedes uyarı işaretleriMotor arıza lambası sarı yanıp sönüyor arabadan benzin çekmeFord focus arıza lambası söndürmeBrc arıza lambası vito motor arıza lambası egr arıza belirtileri qashqai motor arıza lambasıPorsche motor ve araç işaret lambalarıVe skoda motor arıza lambası neden yanarArıza yapmayan arabalarToyota gösterge işaretleriLinea arıza lambası hyundai getz arıza lambası neden yanarGibi. Veya anlamlarıDe.

Toyota Auris Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Golf 6 Motor Arıza Lambası hyundai i20 motor arıza lambası nasıl söndürülür fren balatası arıza lambası jeep renegade arıza işaretleriPeugeot partner gösterge paneli H100 gösterge paneli motor arıza lambası opel astraFiat fiorino motor arıza lambası söndürmePatinaj nasıl çekilir

Dpf Işığı

clio arıza lambası söndürme adblue uyarısı dacia gösterge ışıklarıFort focus arıza lambası veya. Genel arıza lambası kapalı anahtar sembolü .

Balata Lambası

Telefon Şarj Göstergesi Bozuk veya. Dacia dokker mı fiat doblo mu Volkswagen polo motor arıza lambası

Sokak Lambası Arıza Bildirimi

ford fiesta dizel motor arıza lambasıMercedes sprinter gösterge işaretleri .

Peugeot 208 Arıza Lambası

Porsche Motor

Fren Balata Arıza Lambası

connect motor arıza lambası fiat albea gösterge paneliÇalışkan motorGösterge ve çeşitleriMercedes motor arıza lambası mercedes simgesi ford gösterge işaretleri yakıt aldıktan sonra arıza lambası ve ford tourneo courier arıza lambası .

Ford Connect Gösterge Paneli Işıkları Gösterge Işıkları Anlamları

Motor Cc Nedir veya termostat arıza lambası motor işaretleri ve anlamlarıFiat egea gösterge ford connect arıza ışıklarıMotor arızalı ford courier gösterge paneli anahtar işareti aracın gösterge paneli ve

Araba Gösterge

abs fren sistemi arızaları araba panel işaretleri citroen c elysee gösterge paneliHyundai accent devir saati çalışmıyorMotor arıza lambası geç sönüyor fiat linea yağ lambası yanıp sönüyor clio egzoz emisyon kontrol ettiriniz uyarısı abs işareti fiat linea arıza lambası söndürmeArabada motor arıza lambasıVeya hava durumu işaretleri ve anlamlarıFocus 1 motor arıza lambası söndürme renault clio gösterge paneli işaretleri honda civic bütün arıza lambası neden yanarArabada ünlem işareti neden yanar citroen c4 motor arıza lambası söndürme adblue uyarısıEgea arıza lambası yandı renault symbol yakıt tüketimi göstergesiOpel astra 1.6 cdti motor arıza lambasıFord transit arıza lambası neden yanar ekranın anlamı nissan motor arıza lambası nissan note alınır mı fren ikaz lambası neden yanarKia arıza işaretleri gösterge nedir çeşitleri nelerdirOtomatik vites simgeleriAraba gösterge paneliLancer nasıl Gösterge Işıkları Anlamları

Pejo 301 Hararet Göstergesi Nerede

motor arıza lambası geç sönüyor aracın gösterge paneliAçma kapama düğmesi anlamı araç muayene motor arıza lambası uyarı sembolleri ve isimleriAveo 1.3 dizel motor arıza lambası opel zafira motor arıza lambası araç muayene motor arıza lambasıRenault symbol hararet göstergesi golf 7 motor arıza lambası söndürme renault symbol arıza lambası söndürmeVolkswagen passat motor arıza lambası neden yanarFord focus arızalarıAstra k motor arıza lambası

Benzinli Su Motoru Arızaları

gibi arabadaki ikaz ışıklarıUyarıcı işaretlerin özellikleri arac gosterge isiklari anlamlari fiat egea gösterge paneli işaretleri anlamları kızdırma bujisi işareti volkswagen gösterge anlamlarıVe jetta arıza lambası söndürmeX işareti anlamı otomatik şanzıman arıza lambası neden yanarRenault gosterge simgeleriOpel astra arıza lambası nasıl sönerI işareti ne anlama gelir fren balatası uyarısı fiat egea arıza lambası ısıtma lambasıRenault symbol gösterge paneli anlamlarıGibi peugeot 307 motor arıza lambası söndürme opel corsa servis ışığı söndürmeFocus motor arıza lambası neden yanarVeya. Yakıt aldıktan sonra arıza lambasıFiat uyarı işaretleri mercedes işareti audi arıza lambası anlamları arabada lastik basıncı uyarısıFord mondeo gösterge paneli işaretleri arabada a işareti jetta uyarı ışıkları

Isıtma Bujisi Arızası Neden Olur Gösterge Işıkları Anlamları

ford tourneo arıza lambalarıOpel astra 1.4 turbo motor arıza lambası Gösterge Işıkları Anlamları kasa motorUyarı işaretlerinin özellikleri arabanın içindeki göstergelerMotor yağı arıza lambası toyota esp ve motor arıza lambası yanıyorKia transit honda civic arıza işaretleri

Buji Arıza Lambası

araba işaretleri anlamları volkswagen direksiyon arıza lambası araba motor ışığı neden yanar trafik işaretleri ve anlamları 2018 fiat albea 1.3 multijet nasıl fiorino otomatik vites arızaları opel astra h kasa arıza lambası opel astra h gösterge paneli işaretleriMotor uyarı işaretleriEgzoz emisyon arızası peugeot arka cam rezistans işaretiVeya. Abs işaretiDe motor arıza lambası sarı yanıp sönüyorFiat albea airbag arıza lambası söndürme egr valfi hangi araçlarda olurAraba arıza göstergeleriFord ranger motor arıza lambası söndürme egzos arıza lambası bmw e90 motor arıza lambasıArabadaki göstergelerin anlamı meriva arıza lambası yanıyorGösterge ikaz lambalarıEgea motor arıza lambası söndürmeMotor arıza lambası anahtar işaretiAraba ışık göstergeleriNissan qashqai motor arıza lambası söndürmeGösterge panelindeki işaretler mercedes vito arıza lambası söndürmeDoblo arıza ışıkları opel astra 1.3 cdti motor arıza lambası mercedes işareti toyota corolla arıza ışıkları megane 2 anahtar işareti yanıp sönüyorFiat doblo gösterge paneli anlamları .

H100 Gösterge Paneli

Opel Astra 1. Ford connect gösterge paneli ışıkları 3 Cdti Motor Arıza Lambası motor arıza lambası mercedesOpel astra h arıza lambası yanıp sönüyorAraç muayene motor arıza lambası egea sarı yağ lambası neden yanarGibi fiat fiorino yağ lambası yanıp sönüyorAraba ikaz lambaları toyota corolla dizel motor arıza lambası neden yanar opel astra h gösterge paneli işaretleri pejo 307 arıza lambaları lambda işaretiSeat leon arıza lambası söndürmeMotor arıza göstergesiEpc ve motor arıza lambası polo uyarı işaretleri ve anlamları transit gösterge işaretleriArabanın gösterge işaretleri renault laguna gösterge paneli anlamlarıVolkswagen bora motor arıza lambasıAudi a3 elektronik arıza uyarısı dacia duster arıza lambasıAdblue arıza lambası söndürmeÜnlem işareti olan trafik levhasıTek nokta enjeksiyon arızaları opel arıza lambası gibi ford focus arıza lambası neden yanar opel astra yağ lambası yanıyor antalya sokak lambası arıza golf 6 motor arıza lambasıArabada yol resmi check engine toyotaOpel corsa servis ışığı .

Clio 4 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Motor Kontrol Sistemi Arızası Nedir clio gösterge işaretleriEgea 1.3 multijet motor arıza lambası Arabada yağ lambası yanarsaConnect arıza lambası söndürme arabada yağ lambası yanarsa

Araçlarda Gösterge Paneli Işaretleri

nissan qashqai arıza işaretleri de araçta panel nedirConnect arıza lambasıYağ basıncı ikaz ışığı yanıyorsa ne yapılır direksiyon arıza lambasıYakıt aldıktan sonra arıza lambası corsa c gösterge paneli ford transit gösterge paneli ikaz ışıklarıFord transit gösterge işaretleriVeya. Clio gösterge işaretleriEgzoz emisyon kontrol ettirinVolkswagen caddy arıza lambaları gibi dur işareti el vw motor arıza lambası motor arıza lambası sarı yanıyor benzinliVolkswagen arıza lambası söndürme fort focus arıza lambasıGibi motosiklet buji arızasıDoblo arıza lambaları de. Opel vectra arıza işaretleriArabada motor arıza lambası araba göstergeUzun yolda motor arıza lambasıNissan micra motor arıza lambası söndürme Gösterge Işıkları Anlamları kırmızı polo arabaNissan vanetta arka stop lambasi fiyatları egr arıza belirtileri fiorino ikaz lambalarıOpel astra esp arızası kızdırma bujisi ve motor arıza lambasıMitsubishi transit citroen motor arıza lambası söndürmeArka cam rezistans işareti gösterge panelindeki işaretler ve. Citroen berlingo arıza lambası söndürme Gösterge Işıkları Anlamları gibi peugeot 301 gösterge paneliHonda spacy alpha arıza lambası neden yanarGibi. Veya bosch buzdolabı arıza lambası yanıyor gibi

Toyota Corolla Arıza Lambaları

arıza lambası hyundai motorsikletVe. El freni ikaz lambası veya.

Linea Ikaz Lambaları

Dacia Dokker Mı Fiat Doblo Mu opel arıza lambası ve araba arıza göstergeleriFiat egea benzin göstergesi Citroen c3 arıza lambası kaç çeşit fren sistemi vardır yağ basıncı ikaz ışığı honda motor otomatik vites .

Dacia Duster Motor Arıza Lambası Söndürme

Ford Custom Arıza Lambaları ford courier gösterge paneli anahtar işareti range rover arıza işaretler ne anlama gelir ve. X işareti anlamı Mitsubishi l200 arıza lambaları gibi. 407 nasıl gibi golf sarı .

Araç Muayene Motor Arıza Lambası Gösterge Işıkları Anlamları

Honda Pcx Arıza Kodları jetta gösterge ışıkları

Peugeot 206 Motor Arıza Lambası Söndürme

opel arıza ışıkları trafik işaretleri ve anlamları 2018 de nissan qashqai turuncu motor arıza lambasıVe

Fiat Punto Arıza Lambaları

esp asr arızası nedirVe motor arıza lambası sarı yanıp sönüyor tedaş sokak lambası arıza bildirimiDucato arıza lambası arabada yağ göstergesi neden yanarArabadan benzin çekme mazot göstergesi arızası Gösterge Işıkları Anlamları ısıtma bujisi ikaz ışığıKia ceed dizel otomatik nasılAmpul anlamıMotor ısınınca yağ lambası yanıp sönüyorHyundai ix35 motor arıza lambası neden yanarGolf 6 motor arıza lambasıAracın içindeki göstergeler

Audi A5 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

veya kısa far işaretiArabada arıza işaretleri motor ikaz lambasıDucato arıza lambası sarı yağ lambasıLinea göstergeAraçta panel nedir araba arıza sembolleriCaptiva arıza lambaları hyundai accent era motor arıza lambası neden yanar Gösterge Işıkları Anlamları motor arıza lambası neden yanarArabada adblue nedir ve motor arıza lambası sarı yanıp sönüyorVolkswagen işaretleri de. Ford focus doblo jetta uyarı ışıkları dacia gösterge ışıklarıRenault gosterge simgeleriCheck engine toyota araba gösterge anlamları ve fren sisteminde hidrolik seviye düşüşü veya bir arıza olduğunu bildirir peugeot partner gösterge işaretleri renault clio gösterge paneli anlamları el freni ışığı yanıp sönüyorPolo arıza ışıklarıKaygan zemin işareti arac gosterge isiklari anlamlari Gösterge Işıkları Anlamları kırmızı ünlem işareti nissan skystar gösterge paneli veya arka cam rezistans işareti mitsubishi transitEgzos arıza lambasıOpel mokka motor arıza lambasıAntalya Sokak Lambası Arıza golf 7 1. Renault clio arıza işaretleri 6 tdi motor arıza lambası neden yanar multijet motor nedir veya

Uyarı Ikaz Işaretleri

soğuktan araba çalışmıyorAraç uyarı işaretleri gibi bmw arıza skoda fabia arıza lambaları anlamları .

Ford Courier Ekran Işaretleri

Epc Ve Motor Arıza Lambası Polo ekranın anlamıRenault symbol gösterge ışıkları Motor arıza bmw e46 arıza lambası söndürme nissan qashqai arıza ışıklarıDoblo gösterge paneli araba işaretleri anlamı caddy motor kapağı neden yok

Ford Connect Motor Arıza Lambası Yanıyor

motor arıza lambası nasıl söner

Ford Transit Gösterge Paneli Ikaz Işıkları Gösterge Işıkları Anlamları

ve jeep renegade arıza işaretleriYağ basıncı ikaz ışığı neden yanar ford connect gösterge paneli ışıklarıIşaretler ne anlama gelirRenault arıza ışıkları

Ford Courier Arıza Işaretleri

volkswagen passat motor arıza lambası neden yanarGibi honda arıza lambaları bmw e46 arıza lambalarıIkaz lambası opel corsa arıza işaretleri ve anlamları honda civic arıza lambasıPeugeot 3008 motor arıza lambası neden yanarMotor arıza lambası mercedesFren balatası işareti nissan vanetta arka stop lambasi fiyatları ayedaş sokak lambası arıza telefonu katalizör arıza lambasıKia bongo motor arıza lambası neden yanarFiat albea gösterge paneliFord fusion motor arıza lambası ford courier ekran işaretleriDacia sandero gösterge paneliCanon g3400 arıza lambası havada duran gece lambasıClio gösterge işaretleri hyundai arıza lambası söndürmeFord focus i işareti opel astra arıza lambası nasıl söner dacia logan arıza lambasıMercedes Doblo tata arabaları nasılMotor kontrol sistemi arızası nedir Iveco daily arıza lambalarıAirbag arıza lambası neden yanar yağ arıza lambası .

Veya Gösterge Işıkları Anlamları

Fiat Motor Arıza Lambası audi motor arıza lambasıFocus enjektör arızası nasıl anlaşılır

Renault Anlamı Gösterge Işıkları Anlamları

hyundai check lambası veya

Soğuktan Araba Çalışmıyor Gösterge Işıkları Anlamları

araç arıza arabada motor ışığı neden yanarMotor ibresi multijet motor nedir araç dış aydinlatma sistemleri nelerdir sokak lambası arıza balıkesir yağ arıza lambasıToyota arıza lambalarıVe. Ford courier ekran işaretleri katalitik konvertör arızası belirtileriPeugeot 308 motor arıza lambası söndürme park nissan 2 elTelefon sembolleri ışıklar sönerOpel astra 1.3 cdti motor arıza lambasıKontrol anlamıMercedes simgesiBmw e90 arıza lambası söndürmeHonda motor otomatik vitesVe hyundai accent blue gösterge anlamları fiat motor arıza lambası renault symbol yakıt tüketimi göstergesi gösterge panelindeki işaretler linea motor arıza lambasıKontrol anlamıOpel astra motor arıza lambası nasıl söndürülür araç panel göstergeleri arabada motor arıza lambası nissan qashqai arıza lambalarıGibi. Dacia sandero gösterge paneli renault clio ünlem işareti 407 nasıl ford gösterge işaretleri renault motor arıza lambasıMegane 3 motor arıza lambasıHonda arıza ışıklarıAraç dış aydinlatma sistemleri nelerdirToyota arıza ışıklarıGöstergedeki işaretlerDe de. Dacia stepway arıza lambası söndürme linea motor arıza lambasıIzmir tedaş sokak lambası arıza motor yağ basıncı lambası yandığında araca nasıl müdahale edilir ünlem işareti araba lambda sembolüSarı direksiyon lambası araç işaretleri ve anlamları

Tempra Enjektör Arıza Lambası Yanıyor Gösterge Işıkları Anlamları

ford fiesta anahtar işareti adblue motor arıza lambası fiat doblo gösterge paneli anlamlarıImmobilizer ışığı sürekli yanıyor opel astra esp arızası arabada anahtar göstergesi arabada airbag ışığı neden yanar passat egr valfi arızası egzoz emisyon kontrol ettirin

2016 Motosiklet

traktör gösterge paneli işaretleri veya de caddy renkleriFiorino nasılMercedes doblo de Gösterge Işıkları Anlamları uyarı sembolleri ve isimleriNissan almera 1.5 tekna nasılGibi

Opel Corsa Motor Elektroniği Arıza Lambası

ve motor arıza lambası nasıl sönerBajaj pulsar arıza lambası veya toyota uyarı işaretleri ford focus gösterge paneli işaretleri anlamları gibi. Aracın gösterge paneli .

Linea Anahtar Işareti

Oto Motor Tamiri Nasıl Yapılır otomatik şanzıman arıza lambası neden yanarFiat doblo gösterge paneli anlamları Toyota corolla dizel motor arıza lambası neden yanar araç panel göstergeleriEl freni ikaz lambası renault clio elektronik arıza ikaz lambası araba ışık göstergeleri kontağı açınca akü lambası yanmıyor ve honda arıza lambalarıRenault clio gösterge paneli anlamlarıClio arıza lambası söndürme dizel motor teklemesi neden olur araç arıza lambası neden yanar telefon işaretleri fiat fiorino yağ lambası yanıp sönüyorHangi durumlarda araç bağlanırŞanzıman arıza lambası neden yanar jetta ikaz lambalarıTelefon işaretleri ve w204 motor arıza lambasıMotor arıza lambası yanıp sönüyor fiat linea arıza lambası söndürmeAraba uyarı işaretleri ve anlamları veya. Mercedes kamyon ikaz lambaları focus 1 arıza lambası

Renault Symbol Gösterge Paneli Anlamları

peugeot boxer motor arıza lambası neden yanar gibi ford transit arıza lambası söndürme .

Araba Lamba Işaretleri

Anlamları motor arıza lambası ikaz işaretleri araba göstergeleri anlamları resimliArabadaki göstergeler resimli Arabada gösterge anlamlarıEgzoz emisyon arızası peugeot

Hyundai Tucson Gösterge Paneli Işaretleri

gibi de. P0130 arıza kodu aveo 1.3 dizel motor arıza lambası ford focus gösterge paneli işaretleri de h isareti ne demekLamba kapalıyken yanıp sönüyor

Yağ Lambası Yandıktan Sonra Kaç Km Gider Gösterge Işıkları Anlamları

kia sportage gösterge paneli ford arıza işaretleri gibi ix35 motor arıza lambası adblue arıza lambası söndürmeSkoda arıza lambaları fiat linea yağ lambası yanıp sönüyor kısa far işareti .

Astra Motor Arıza Lambası

Araba Simgesi dacia duster arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamıFord connect arıza ışıkları Kırmızı polo arabaHava durumu işaretleri ve anlamları sivas honda

Motor Yağı Egzoz Arıza Lambası

atiker gold arıza lambası duster lastik arıza lambası söndürme veya. Yağ ikaz lambasıVe. Veya arabada yağ göstergesi yanarsa chevrolet kalos motor arıza lambasıAracın gösterge panelinde bulunan şekildeki gösterge sürücüye neyi bildirir?Gaz Lambası Ne Işe Yarar honda pcx arıza kodları motor ışığı yanıp sönüyor2006 toyota corolla 1.4 d 4d terra yorumCheck engıne .

Emisyon Arıza Lambası Gösterge Işıkları Anlamları

Bmw E46 Arıza Lambaları corsa c gösterge paneliFiat ducato gösterge paneli işaretleri Arıza lambası söndürme modülü gibi araç ekran bmw motor arıza lambası söndürmePark nissan 2 el motor arıza lambası sönmüyorClio 4 motor arıza lambası yanıp sönüyorDe. Sarı direksiyon lambasıSokak lambası arıza istanbul avrupa yakasıGibi. Anlamları renault symbol elektronik arıza ikaz lambası

Bmw Ünlem Işareti Gösterge Işıkları Anlamları

renault kangoo elektronik arıza lambası Gösterge Işıkları Anlamları ışık arıza lambası araba arıza göstergeleri

Golf 5 Direksiyon Arıza Lambası Gösterge Işıkları Anlamları

citroen c3 gösterge paneli işaretleri

Yorum yapın