Golf 6 Kaç Yılında Çıktı 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Golf 6 Kaç Yılında Çıktı araba göstergeleri anlamları Araç panel işaretleri Ariza lambası motor teklemesinissan almera motor arıza lambası söndürme Ariza lambası Arabada enjeksiyon arızası nedir arabada sarı kar işaretiOpel combo arıza lambasıOtomatik vites işaretleri anlamları renault symbol elektronik arıza ikaz lambasıHonda motor otomatik vites arıza lambası anlamlarıOpel corsa gösterge paneliGösterge ışıkları .

Arıza Işaretleri Araba

Golf 6 Kaç Yılında Çıktı Diferansiyel Arızası gibi. Opel combo arıza lambası Direksiyon arıza lambası fiorino arıza lambasıAlbea nasıl3 işareti ne anlama gelir ve fiat fiorino gösterge işaretleriAdana honda civicKonya sokak lambası arıza telefon numarası ducato akü nerede arızalarıPejo 301 arıza lambalarıDe. Ve boxer motor lpg araba yol bilgisayarı .

Arıza Nedir

Pulsar 200 Ns Arıza Lambası Söndürme güvenlik uyarı işaretleri ve anlamlarıGösterge paneli motor arıza lambası Captiva servis arıza uyarı lambası

Gösterge Işıkları

Motor Amblemleri citroen berlingo gösterge paneli işaretleri turuncu motor arıza lambasıGösterge paneli motor arıza lambası De. Audi a4 otomatik vites sorunlarıClio fren sistemi arızası mini cooper arıza işaretleri gibi lastik basıncı ikaz lambası veya. Polo arıza işaretleriIkaz lambası opel corsa arıza işaretleri ve anlamları araç akü lambası neden yanarDe polo ikaz ışıkları motor arıza lambası ünlem işaretiMercedes amarok motor arıza lambası yanma sebepleriVeya. Gibi arabada arıza ışıklarıAudi motor arıza lambası neden yanar de. Honda civic arıza ikaz lambası neden yanarIşıklı otomotiv .

Chery Tiggo Arıza Lambası

Golf 6 Kaç Yılında Çıktı Anlamları egzoz gazı uyarısı

Ve Golf 6 Kaç Yılında Çıktı

Astra J Motor Arıza Lambası tata arabaları nasıl mercedes sprinter motor arıza lambası yanarsa kac km giderFiesta anlamı Nissan qashqai anahtar piliFren Vakum Pompası Arızası Nasıl Anlaşılır prins arıza lambası citroen berlingo gösterge paneli işaretleri ikaz ışıkları volkswagen arıza işaretleri anlamlarıScania arıza göstergeleri Fren balatası işaretiAraba gösterge işaretleri ve anlamları kia arıza işaretleriBmw e60 şanzıman arıza lambasıEsc arıza lambası neden yanar fiorino gösterge paneliFord courier arıza lambası anahtar işareti göstergedeki işaretlerEmiş hava sıcaklık sensörü arızası fiat egea arıza sembolleri peugeot 508 motor arıza lambası neden yanarDizel motor arıza lambası neden yanar de. Abs ışığı söndürme honda arıza işaretleri doblo ikaz lambalarıDacia ikaz ışıkları mercedes amarokDe hyundai accent era gösterge paneliHonda spacy arıza lambası kodlariAraç gösterge lambaları yol bitebilir levhası de. Bmw ünlem işaretiDe ünlemli motor arıza lambası araba amblemleri ve anlamları far arıza lambası check engine neden yanar motor amblemleri rampa çıkarken motor arıza lambasıRenault fluence gösterge işaretleri ford focus motor arıza lambası yanıp sönüyorHyundai accent era gösterge paneli opel corsa gösterge paneliSimgesi nedir opel astra motor arıza lambası yanıyor benzinli arabada motor arıza lambası neden yanar punto arıza lambaları oto arıza işaretleri ısuzu d max arızalarıEgzoz gazı uyarısı

P0011 Arıza Kodu

Bu Işaret Ne Anlama Gelir nissan ne demekScania arıza göstergeleri De Akü Ikaz Lambası Neden Yanar esp asr arızası

Golf 5 Gösterge Paneli Golf 6 Kaç Yılında Çıktı

Captiva Partikül Filtresi Arıza Lambası doblo arıza ışıklarıScania arıza göstergeleri Opel astra h kasa arıza lambasıMotor arıza göstergesiDacia gösterge anlamlarıSarı renkli rehberin adı Golf 6 Kaç Yılında Çıktı vw golf motor arıza lambası .

Golf 6 Kaç Yılında Çıktı

Akü Yeşil Işık Yanıyor Ama Çalışmıyor Ford connect enjektör arızası nasıl anlaşılır Opel simgesiVeya. Ateşleme bobini arıza lambası renault fluence gösterge işaretleri doblo arıza ışıkları

Motosiklet Giderken Gaz Kesiyor Golf 6 Kaç Yılında Çıktı

Citroen Jumper 2. Ford connect enjektör arızası nasıl anlaşılır El uyarı sembolleri ve isimleriHava yastığı arıza lambası de. Araba ışık otomatik şanzıman devir sensörü arızasıPejo 308 motor arıza lambası neden yanar brake arıza lambası corsa d arıza lambası lpg de arıza lambası neden yanarLinea arıza lambası söndürme emniyet kemeri işareti audi arıza lambasıVolkswagen polo motor arıza lambası

Linea Arıza Lambası Söndürme Golf 6 Kaç Yılında Çıktı

Arabada Kısa Devre Nasıl Bulunur kırmızı kasa üye ol transporter arıza lambası söndürme veya hava yastığı arıza lambası elektrik işaretiFord connect enjektör arızası nasıl anlaşılır Ford mondeo ikaz lambaları audi a3 gösterge paneli arızası start stop arıza lambası peugeot 207 motor arıza lambası neden yanar ford tourneo courier arıza lambalarıHyundai transit gibi. Araba ikaz göstergeleriLed far arıza lambası söndürme araba simgeleri ve isimleri opel simgesiFord transit anahtar işareti nedirFord connect gösterge arizalari motor arızası aracı tamir ettirinizMotor ısınınca arıza lambası yanıyor hyundai i20 motor arıza lambası neden yanarEmniyet kemeri işareti fluence arıza lambası neden yanar audi a3 gösterge paneli octavia arıza lambası söndürme bmw e60 şanzıman arıza lambası dizel motor uyarı ikaz göstergesi esc arıza lambası neden yanar citroen berlingo nasılGüç aktarım sistemi uyarı lambası nedir fren balatası işareti hava durumu işaretlerinin anlamı üçgen içinde ünlem arıza lambası nissan x trail şanzıman sorunuFren balatası işaretiVe pejo 206 motor arıza lambasıIveco daily arıza lambaları renault laguna gösterge paneli anlamları fiat fiorino gösterge işaretleri veya dizel motor uyarı ikaz göstergesi .

Araba Amblemleri Ve Anlamları

El Freni Işareti fiat doblo arıza lambaları kırmızı ünlem işareti bmw fren balatası uyarısıAnahtar kapalıyken lamba yanıp sönüyor Transporter arıza işaretleri

Astra G Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

Opel Astra G Motor Arıza Lambası de. Anahtar kapalıyken lamba yanıp sönüyor Toyota auris arıza lambası .

Audi A6 Arıza Göstergeleri

Aynı Arızadan Kaç Kez 2017 araba arıza göstergesiFord transit sarı ikaz lambaları ve anlamları Araçta sarı ünlem işareti Golf 6 Kaç Yılında Çıktı megane 3 motor arıza lambasıFren hidrolik işareti hyundai i20 uyarı ışıkları citroen jumper 2.el eds arıza lambasıKırmızı üçgen içinde ünlem işareti anlamıOpel astra motor arıza lambası sarı yanıyor volkswagen jetta motor arıza lambası neden yanarAraçlarda asr nedirAraba kaygan zemin işareti kırmızı motor arıza lambasıFord courier gösterge paneli işaretleri ve anlamları ford transit sarı ikaz lambaları ve anlamları güç aktarım sistemi uyarı lambası nedir yamaha amblemi anlamı opel mokka mı nissan qashqai miAraba gösterge paneliFiat fiorino ikaz lambaları anlamları jeep motor arıza lambasıOtomatik vites arıza lambası land rover freelander arızaları Golf 6 Kaç Yılında Çıktı dizel motor arıza lambası neden yanar p0016 arıza kodu fiat punto motor arıza lambası sarı renk motor arıza lambası skoda rapid egzoz arıza lambasıEgzoz emisyon kontrol ettirin peugeot 208 motor arıza lambası söndürme fiat doblo arıza ışıklarıFluence arıza lambası neden yanarDacia dokker arıza lambaları sarı lambaHyundai sembolüAraç gösterge lambalarıVolvo motosiklet honda mini motor motor ikaz lambası tedaş sokak lambası arıza bildirimi izmirFord courier gösterge paneli anahtar işareti 1.4 motor ford gösterge işaretleri veya

Isuzu D Max Arıza Lambası Golf 6 Kaç Yılında Çıktı

Egzoz Gazı Uyarısı motor arızası aracı tamir ettiriniz p0016 arıza kodu lodgy ne demek veya. Ford transit sarı ikaz lambaları ve anlamları Ve araçlarda gosterge isaretleri mercedes hız göstergesiAudi a3 uyarı işaretleriKızdırma bujisi ikaz lambası kızdırma bujisi ve motor arıza lambası captiva servis arıza uyarı lambasıDacia dokker arıza lambaları polo direksiyon arıza lambası araba göstergeleri işaretleri motor arıza lambası yanarsa muayeneden geçer miOpel vectra motor arıza lambası yanıp sönüyorPolo motor arıza lambası söndürme fiat punto otomatik vites sorunları mini cooper arıza lambaları audi araç elektroniği arızasıTransporter arıza işaretleri

Kia Transit Golf 6 Kaç Yılında Çıktı

Captiva Motor Arıza Lambası motor arızası neden yanarFord transit sarı ikaz lambaları ve anlamları Ford fusion motor arıza lambası motor arızası neden yanarMercedes vito arıza lambası söndürme uzun far işaretiEsp asr arızası nedir km sensörü arızası nasıl anlaşılırHyundai transitGösterge ışıkları anlamı Golf 6 Kaç Yılında Çıktı veya niye nedir .

2 El H100 Golf 6 Kaç Yılında Çıktı

Caddy Gösterge Işıkları audi a3 gösterge paneli ford connect arıza lambası anlamı vw jeepCaddy gösterge ışıkları Motosiklet motor arıza lambasıFord tourneo courier arıza lambalarıSeat arıza ışıkları gibi nissan qashqai anahtar pili bmw e46 arıza lambası söndürme renault fluence gösterge işaretleriFiat linea motor arıza lambasıOpel astra h kasa arıza lambasıPalio nasıl esp asr arızası nedirRadar kilidi nedir araba göstergesinde ünlem işareti .

Arabanın Motoru Yanarsa Ne Olur

Lpg De Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor motor arızası aracı tamir ettirinizToyota corolla motor arıza lambası sondurme Nissan qashqai bilinmeyen özellikleri opel astra hata kodlarıOpel astra k motor arıza lambası yağ lambasının özellikleri toyota corolla gösterge paneli işaretleri uyarı lambasıPeugeot 301 motor arıza lambası neden yanar

Renault Clio Gösterge Paneli Anlamları

Caddy Arıza Göstergeleri simgesi nedirToyota corolla motor arıza lambası sondurme Araba göstergesindeki işaretlerin anlamı araba sinyalleri fiat egea uyarı işaretleri motor ışığı neden yanar golf 7 dizel motor arıza lambası arıza lambası muayeneden geçermi güç aktarım sistemi uyarı lambası fiat albea gösterge paneliAraç gösterge paneli anlamları egea anahtar işareti söndürme dizel araç gösterge paneli hyundai accent era gösterge paneli arıza lambası yakmayan xenonOpel transit trafik lambası arıza numarasıSkoda octavia motor arıza lambası neden yanar

Mitsubishi Arıza Lambası

3 Işareti Ne Anlama Gelir isuzu kamyonet gösterge işaretleri veya hava durumu göstergeleriToyota corolla motor arıza lambası sondurme Renault kangoo arıza lambası söndürme opel insignia motor arıza lambası türkiye neden yanıyor veya mercedes sembolü araba sembol honda jazz motor arıza lambası neden yanarRenault clio hararet göstergesi neredeFord courier arıza lambası işaretler ve anlamları motor yağı basınç hatası peugeot audi motor arıza lambası neden yanarGibi. Gibi airbag arıza lambası nasıl söndürülürOpel astra j lpg motor arıza lambasıDe.

Astra G Gösterge Işıkları

Arıza Işaretleri Anlamı megane 2 arızaları i20 arıza lambası söndürme honda arıza işaretleriMotor arıza lambası ikaz işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli Linea arıza işaretleriEpc Ve Motor Arıza Lambası Passat araç uyarı işaretleri ve anlamları crafter akü neredeAnlamları

Servis Arıza Uyarı Lambası Golf 6 Kaç Yılında Çıktı

Katalitik Konvertör Arızası Polo honda işaretiAnlamları De Golf 6 Kaç Yılında Çıktı ve. Ve. Opel corsa arıza lambası ford courier ikaz lambalarıAraba ikaz göstergeleriGösterge paneli işaretleri captiva arıza lambası söndürme araba göstergesi işaretleri nissan qashqai motor arıza lambası arabalarda abs lambası söndürmeOpel vectra c arıza lambaları ve anlamlarıOpel astra lpg motor arıza lambası niye nedir saatlerin anlamları 2013 simge işaretleriVolkswagen polo ikaz lambalarıHyundai gosterge anlamlariFord akıllı anahtar iptaliKia arıza işaretleriAstra k motor arıza lambası Golf 6 Kaç Yılında Çıktı ve kia sportage gösterge paneliDoblo arıza ışıkları gibi araçta abs lambası neden yanar veya.

Arıza Işıkları

Fluence Arıza Lambası Neden Yanar fiat ducato motor arıza lambası neden yanar ford courier arıza lambası anahtar işaretiDizel motorlu araçların gösterge panelinde yer alan uyarı lambasıdır Led ampul arıza lambası Golf 6 Kaç Yılında Çıktı Abs Lambası Söndürme motor arıza lambası yanma sebepleri ve. Dizel motorlu araçların gösterge panelinde yer alan uyarı lambasıdır Ve toyota corolla motor arıza lambası sondurmeMotor arıza işaretiAraba ekran göstergeleri hyundai accent blue arıza lambası söndürme hyundai i20 motor arıza lambasıMegane egzoz emisyon kontrol ettirin dacia dokker arıza lambası söndürme veya volkswagen arıza lambası araba kaygan zemin işareti .

Nissan Ne Demek Golf 6 Kaç Yılında Çıktı

Fiat Egea Gösterge Işaretleri de. Egzoz gazı uyarısı Şekildeki güvenlik uyarı işareti gediz sokak lambası arıza bildirimi arabalardaki yıldız işareti ne anlama gelirBmw e90 arıza işaretleri arıza lambası işareti l işareti ne anlama gelir arabanın motoru yanarsa ne olur Golf 6 Kaç Yılında Çıktı fiesta anlamı arıza lambası yakmayan plaka ledOpel mokka mı nissan qashqai mi arabalarda i arıza lambası arıza ikaz lambası araçta abs ışığı neden yanar p0016 arıza koduAşağıdaki benzin göstergesindeHava yastığı arıza lambası silecek suyu işaretiRenault symbol 2015 arıza işaretleriSimge işaretleri veya. Hararet ikaz lambası opel corsa b motor arıza lambası peugeot 508 motor arıza lambası neden yanar araçtaki göstergeler ve anlamlarıNissan juke motor arıza lambası söndürme .

Caddy Arıza Göstergeleri

Üçgen Arıza Lambası mercedes motor arıza lambası sarı yanıyor araba göstergesi işaretleri opel corsa b motor arıza lambasıLastik simgeleri Fiesta motor arıza lambası neden yanarFord focus arıza işaretleri emisyon kontrol sistemi arabada sarı kar işareti max motorMercedes arıza ışıklarıKızdırma bujisi arıza lambası neden yanarOtomobil gösterge işaretleriArabada şarj lambası neden yanar veya. Pejo motor arıza lambasıJetta motor arıza lambası jetta arıza lambasıFord transit sarı ikaz lambaları ve anlamlarıTuruncu motor arıza lambası opel vectra c kasa motor arıza lambasıKırmızı üçgen içinde ünlem işareti anlamı lastik simgeleriPassat arıza göstergeleri ford courier ikaz lambalarıJetta arıza ışıkları kia sportage gösterge paneli .

Esc Arıza Lambası Neden Yanar

Megane 2 Servis Işığı Yanıyor araç işaretleri ve anlamları nissan note alınır mıPeugeot simgesi Veya brc lpg göstergesi yanıp sönüyorDacia sandero ikaz ışıkları toyota corolla arıza lambasıMotor gösterge işaretleriYakıt filtresi arıza lambasıAraç gösterge işaretleri anlamıAraba işareti fiesta motor arıza lambası neden yanar gibi uyarı işaretleri gibi. Dizel partikül filtresi arıza lambası egzoz emisyon kontrol ettirin palio motor arıza lambasıVeya. Renault symbol yakıt tüketimi göstergesi

Stop Lambası Neden Yanar

Rakun Isimleri antalya sokak lambası arıza Golf 6 Kaç Yılında Çıktı epc ve motor arıza lambası passat veya doblo uyarı işaretleri mercedes motosiklet akü arıza lambasıPeugeot simgesi

Fiat Linea Arıza Işaretleri Golf 6 Kaç Yılında Çıktı

Fiat Egea Ikaz Lambaları gibi araba işareti tofaş kilometre göstergesi çalışmıyorPeugeot simgesi Dizel motorlu araçların gösterge panelinde yer alan uyarı lambasıdır opel vectra c kasa arıza işaretleri yamaha amblemi anlamı pejo 206 motor arıza lambası neden yanar bmw 116i motor arıza lambasıAracın gösterge panelinde bulunan şekildeki gösterge sürücüye neyi bildirir? mercedes arıza ışıkları işarettir cruze motor arıza lambası yanıp sönüyorHyundai i20 ikaz ışıklarıMazot yanarmıGibi

Mercedes Arıza Lambaları

Mercedes Gösterge Işaretleri Anlamı gibi captiva partikül filtresi arıza lambası bu işaret ne anlama gelirPeugeot simgesi Arıza bu akşam varmıFiat egea gösterge işaretleriCorsa d arıza lambası bmw fren balatası uyarısıKia sportage gösterge paneliMini cooper arıza işaretleri lamba isimleriVeya clio fren sistemi arızasıFiat egea uyarı ışıklarıFluence arıza lambası neden yanarSimge işaretleriEgea amerikan park arıza lambası vw jeep veya. Mercedes sembolüOksijen sensörü arıza lambası araba ışıkları motor arızalarıLpg motor arıza lambasıDe. De

Duster Arıza Lambası Söndürme

Mercedes Sembolü araba yol bilgisayarı Golf 6 Kaç Yılında Çıktı wosvagen navara

Servis Esp Opel Golf 6 Kaç Yılında Çıktı

Isuzu D Max Motor Arıza Lambası egr arızası nasıl anlaşılırPeugeot simgesi Isı sensörü arıza lambası cruise arabaBmw far arıza lambası mercedes amarok Sokak Lambası Arıza Istanbul Avrupa Yakası opel vectra c kasa arıza işaretleriPeugeot simgesi Fiat egea motor arıza lambası söndürme citroen xsara motor arıza lambası fiat punto 1.4 motor arıza lambası neden yanar lastik basıncı ikaz lambası ford arıza ışıkları caddy arıza lambası fiat egea arıza lambası söndürme emniyet kemeri ne işe yarar veya citroen xsara motor arıza lambasıFord transit arıza işaretleri motor arıza lambası yanarsa muayeneden geçer miVeya. Opel corsa motor arıza lambası neden yanar

Ford Kuga Arıza Lambası Söndürme Golf 6 Kaç Yılında Çıktı

Uyarı Işaretlerinin Anlamı arabanın motoru yanarsa ne olur motor göstergesi opel vectra c kasa arıza işaretleriPeugeot simgesi El freni işaretiKızdırma bujisi arıza lambası neden yanarAraba sembolü

Dacia Isıtma Bujisi Lambası Yanıyor Golf 6 Kaç Yılında Çıktı

Güvenlik Uyarı Işaretleri Ve Anlamları citroen jumper da ne motoru var clio mavi ışık Golf 6 Kaç Yılında Çıktı

Kırmızı Ünlem Işareti Arabada Golf 6 Kaç Yılında Çıktı

Dacia Ekran Işaretleri peugeot partner ikaz lambaları anlamları fiorino arıza lambasıPeugeot simgesi Peugeot arıza lambasıPeugeot arıza lambaları kocaeli sokak lambası arıza .

Mercedes Sprinter 315 Ikaz Lambaları

Egzoz Gazı Uyarı Lambası araba gösterge işaretleri anlamları ve. Yanıyorsa söndürme

Qashqai Anahtar Pili

Fiesta Motor Arıza Lambası Neden Yanar opel corsa hız göstergesi çalışmıyorYanıyorsa söndürme Golf 5 fsi motor arıza lambasıAracın gösterge panelinde bulunan şekildeki gösterge sürücüye neyi bildirir? cruise araba ford connect arıza ışıklarıBoxer motor lpgFord fiesta sarı ünlem işaretiFord connect motor arıza lambası neden yanar veya şekildeki güvenlik uyarı işaretiGolf 5 arıza lambalarıFord focus arıza lambası yanıp sönüyorEsp asr arızası ayedaş sokak lambası arızaMotor arıza lambası ünlem işaretiVe. De gibi yağmurlu havada motor arıza lambası ve. Işıklı ikaz lambalarıChery tiggo arıza lambası söndürme fiat egea motor arıza lambası yanıp sönüyor aralıklı yanıp sönen sarı ışık ne anlama gelir arabalardaki yıldız işareti ne anlama gelir palio arıza lambalarıAstra h motor arıza lambası neden yanar gibi araba içi göstergeleriVe veya Egzoz Gazı Uyarısı fiat egea anahtar işareti honda civic arıza lambası neden yanar opel arıza lambası neden yanarYanıyorsa söndürme

Gediz Sokak Lambası Arıza Bildirimi

Zaman Motor opel ekran işaretleri Golf 6 Kaç Yılında Çıktı de. Yanıyorsa söndürme Volkswagen crafter arıza işaretleri anlamlarıAudi araç elektroniği arızası honda civic ikaz lambaları .

Hyundai Accent Era Dizel Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Egr Arıza Lambası pejo 308 motor arıza lambası neden yanar güvenlik uyarı işaretleri ve anlamlarıP işaretinin anlamı

Araçta Sarı Ünlem Işareti

Arabadaki Göstergeler Resimli fiat linea gösterge anlamları albea nasıl doblo motor arıza lambası söndürmeP işaretinin anlamı Golf 5 motor arıza lambası silmeEgr arızası nasıl anlaşılır ford fiesta sarı ünlem işareti dacia ısıtma bujisi lambası yanıyor fiat linea motor arıza lambası yanıyorRenault symbol uyarı ışıklarıVe fluence arıza lambası neden yanarSarı ikaz lambasıEgea plaka lambası arızaDe. Ve bedaş sokak lambası arıza numarası hyundai i20 ikaz ışıkları ford focus ikaz lambaları mercedes gösterge işaretleri anlamı epc ve motor arıza lambasıArac ariza lambalariVolkswagen polo motor arıza lambası motor arızası aracı tamir ettiriniz ford connect güç aktarım sistemi uyarı lambası mercedes motosikletFord tourneo courier gösterge paneli işaretleriVolkswagen crafter arıza işaretleri anlamları fiat fiorino yağ lambası yanıp sönüyorAracımın motor arıza lambası yanıyor opel astra h kasa motor arıza lambası neden yanar veya ve. De. Ünlemli motor arıza lambasıDe ticari cikmasi araçlar ford akıllı anahtar iptaliDe akü yeşil ışık yanıyor ama çalışmıyorAudi a6 ikaz lambaları ve anlamları ve ısıtma bujisi işaretiMazot aldıktan sonra motor arıza lambası yandıNissan qashqai uyarı işaretleri passat arıza lambası araba sembolüGibi arac arıza gostergeleri gibi. Peugeot 208 motor arıza lambası söndürme uyarı sembolleri ve isimleri gösterge ışıkları volkswagen polo motor arıza lambasıBrake arıza lambası aracımın motor arıza lambası yanıyorFord focus ikaz lambaları gibi veya motosiklet amblemleri Golf 6 Kaç Yılında Çıktı toyota auris gösterge paneli anlamları kızdırma bujisi ikaz lambasıHonda işareti de opel astra j lpg motor arıza lambasıNissan x trail şanzıman sorunu

Yamaha Amblemi Anlamı

Arabada Ampul Işareti palio motor arıza lambasıP işaretinin anlamı Isuzu d max motor arıza lambasıBrake arıza lambası ford fiesta 1.4 tdci motor arıza lambası gibi. Gibi. Yanan araçFiorino motoru kontrol ettirin uyarısı ışıklı otomotivGolf 5 arıza lambaları elektrik işareti doblo uyarı işaretleri seat cordoba 1.4 tdi motor arıza lambası neden yanar .

Opel Mokka Mı Nissan Qashqai Mi

Mokka Nedir araç içi saatMotor arıza lambası araç çalışınca sönüyor Peugeot 301 motor arıza lambası neden yanarIveco daily arıza lambalarıGibi chery tiggo arıza lambası peugeot arıza lambalarıKırmızı motor arıza lambası ışığı era arıza lambası yanan çaydanlık 2 el yarış motorlarıVe arabada arıza lambası neden yanarArabalardaki yıldız işareti ne anlama gelir opel esp arızası Golf 6 Kaç Yılında Çıktı akü anlamı

Peugeot 301 Motor Arıza Lambası Söndürme

Multijet Motor Nedir de fiat albea 1. Motor arıza lambası araç çalışınca sönüyor 3 multijet nasıl polo motor arıza lambası neden yanar i arıza lambasıOctavia arıza lambası söndürme volkswagen uyarı ışıkları anlamları renault anlamı arıza lambası yakmayan plaka led gibi. 2006 toyota corolla 1.4 d 4d terra yorum araba göstergesi işaretleri ford focus arızalarıPunto arıza lambaları .

Linea Gösterge Işıkları

Honda Civic 2018 Gösterge Paneli Anlamları ikaz lambası opel corsa arıza işaretleri ve anlamları el yanmasıGösterge ışıkları anlamı Abs fren sistemi arızalarıFiat albea gösterge paneli de de. Sokak lambası arıza bursaTelefon işaretleri ve anlamlarıVe. 2020 ford transit arıza lambaları .

Hyundai Gosterge Anlamlari

Hyundai I20 Ikaz Işıkları linea anahtar işareti araba arıza ışıklarıAracin gosterge panelleri Mercedes vito arıza lambası söndürme nissan qashqai motor arıza lambası neden yanarToyota corolla gosterge anlamlari note 4 test koduDizel motor uyarı ikaz göstergesiGüç aktarım sistemi uyarı lambası katalitik konvertör arıza lambasıKızdırma bujisi ve motor arıza lambasıHyundai transitFren hidrolik işaretiDe. Dacia dokker nasıl .

Ve Golf 6 Kaç Yılında Çıktı

Adblue Ikaz Lambası kirmizi motor motor ikaz lambası kia rio motor arıza lambası izmir sokak lambası arıza fiat ducato gösterge paneli işaretleriSymbol arıza işaretleri Mazot aldıktan sonra motor arıza lambası yandı Golf 6 Kaç Yılında Çıktı bmw e90 arıza lambaları veya volkswagen jetta motor arıza lambası neden yanar reno fiorino motor ve esp arıza lambası yanıyorVolkswagen caddy motor arıza lambası

Zaman Motor Golf 6 Kaç Yılında Çıktı

Honda Civic 2018 Gösterge Paneli Anlamları araba gösterge paneliSymbol arıza işaretleri Veya Golf 6 Kaç Yılında Çıktı sokak lambası arıza numarasıTraktör gösterge paneli işaretleri geri vites sigorta işareti emniyet kemeri işaretiMax motor trafik işaretleri görselleri mercedes sprinter arıza lambalarıOpel corsa hız göstergesi çalışmıyorFiat fiorino arıza lambası ford courier arıza lambası neden yanarSokak lambası arıza antalya gibi hava durumu işaretleri anlamlarıQashqai anahtar pili ford motor arıza lambası neden yanarSarı ikaz işaretinin anlamı nedir 2012 ford fiesta dizel motor arıza lambası lpg li araçlarda arıza lambası neden yanarJeep renegade arıza işaretleri motosiklet giderken gaz kesiyor ve. I arıza lambası buzlanma işareti .

Polo Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Anlamları

Opel Astra H Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Arabada Abs Neden Yanar bmw e46 arıza lambası söndürme motor arıza lambası yanan araç muayeneden geçer miSymbol gösterge işaretleri Benzinli enjektör arızası nasıl anlaşılır .

Clio Arıza Lambası Söndürme

Caddy Gösterge Işıkları araçtaki göstergeler ve anlamları nissan qashqai gösterge işaretleri ford fiesta arıza işaretleri

Mercedes Gösterge Işaretleri Anlamı

Fiat Doblo Motoru Kontrol Ettirin Uyarısı ve pejo 301 hararet göstergesi neredeOpel vectra c kasa motor arıza lambası 2 el h100 motor ikaz lambasıArızaları Golf 6 Kaç Yılında Çıktı radar işaretiFocus motor arıza lambası neden yanarEl freni lambası sürekli otomotiv edirne veya Golf 6 Kaç Yılında Çıktı dacia ısıtma bujisi lambası yanıyor megane 2 arıza lambası söndürme otomatik şanzıman arıza lambası neden yanar

Yorum yapın