Golf 6 Arıza Lambaları 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Golf 6 Arıza Lambaları

Yeşil ışık şu anlama gelir: genel bilgi (dönüş sinyali)

Sarı: İyi değil ama devam edebilirsiniz ama sorunu çözmek için garaja gidin.

Kırmızı : motoru durdurun ve hemen kapatın.

 

Şarj akımı gösterge lambası .

Bu kırmızı gösterge ışığı, kontak açıldığında yanar. Motor rölantideyken ışık söner. Sürüş sırasında bu lamba yanarsa, (akü) = akünün artık alternatör tarafından şarj edilmediği anlamına gelir. Daha sonra sürmeye devam edebilirsiniz, ancak mümkün olduğunca çabuk bir garaja gitmelisiniz çünkü aksi takdirde akü tamamen boşalacaktır. Genellikle alternatöre giden tahrik kayışı kırılır. Bu, dinamonun durmasına neden olur. Birçok otomobilde su pompası (motoru soğutmak için) de aynı kayışla çalıştırıldığından, sürmeye devam ederseniz, sıcaklık 120 C veya daha yüksekse motor hararet göstergesini düzenli olarak kontrol etmelisiniz, durmalısınız. .

Modern otomobillerde, kemer daha birçok aksesuar için kullanılır, örneğin hidrolik direksiyon, klima, sürüş daha az tavsiye edilir, ancak her zaman imkansız değildir.

Araçta bir stop/start sistemi varsa, sürüşe devam etmek mümkün değildir. Ve yeniden çalıştırma kesinlikle mümkün değildir çünkü kayış genellikle çalıştırma için de kullanılır.

 

Yağ basıncı gösterge ışığı.

Kontak açıldığında, şarj akımı gösterge ışığı ve çoğu durumda yağ basıncı gösterge ışığı da yanar. Motor çalışırken ışık söner. Böylece motordaki yağ basıncının doğru olduğundan emin olursunuz. Motor çalıştırıldığında ışık sönmezse veya sürüş sırasında yanarsa, motor hemen kapatılmalıdır ! Yağ seviyesini kontrol edin. Bazı araçlarda, yağ seviyesi çok düşükse turuncu bir ışık yanabilir. Önce yağ çubuğu ile kontrol edin ve maksimum seviyeye kadar doldurun.

Motorda yetersiz yağın yanı sıra birkaç olası sebep olduğu için hemen bir uzmana başvurmalı ve sorun yağ seviyesinde olmasa bile artık kesinlikle araç kullanmayınız. Bazı yeni arabalarda artık yağ çubuğu yok. (BMW) Sadece bir metre ve bir ışık.

 

Sıcaklık göstergesi ve gösterge ışığı

Gösterge ışığı çok yüksek bir soğutma sıvısı sıcaklığını gösterir. Genellikle bir sayaç da bulunur. İki uyarı seçeneğinin olması zaten sıcaklığın önemli olduğunu gösteriyor.

Bu gösterge, yaklaşık 85/95 C olması gereken motordaki soğutma sıvısının sıcaklığını gösterir.

Sıcak havalarda veya trafik sıkışıklığında veya motorda ağır yükte ibre kırmızı alana ulaşabilir. İşaretçi 120 / 130 C kırmızı alanına girerse, neden kontrol edilmelidir. Genleşme deposunda ve radyatörde çok az soğutma sıvısı olabilir. Yanma riskinden dolayı motor sıcakken doldurma yapmayın! Bunun nedeni radyatörün kirli veya içeride veya dışarıda sızıntı yapması, termostatın arızalı olması veya elektrikli soğutma fanının çalışmamasıdır. Veya eğimli bir yolda uzun süre çok yüksek viteste sürmek.

Bunu görmezden gelirseniz, motor sıkışacaktır!

 

Kızdırma bujisi gösterge ışığı

Soğuk bir binek otomobil dizel motorunu çalıştırırken, genellikle önce ön ısıtma yapılmalıdır. (yanma odasını pistonların üzerinde ısıtmak)

Bu, egzozdan kurum bulutu olmadan motorun daha kolay çalıştırılmasını sağlar.

Yarım saniye sonra gösterge ışığı söner ve başlayabilirsiniz.

Daha modern arabalarda hemen başlayabilirsiniz, ön ısıtma hızlı ve tamamen otomatiktir.

El freni kontrol lambası .

Bu lambanın çift işlevi vardır.

Park freni uygulandığında alarm verir.

Açık kalırsa, fren sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.

Sızıntı nedeniyle fren hidroliği çok düşük olabilir. veya aşınmış bir fren balatası.

Veya çalışmayan bir Anti Blokaj Sistemi.

 

” mil gösterge ışığı”. (İyi Hollandaca)

Arıza gösterge lambası.

Bu gösterge ışığı, motor optimum şekilde çalışmadığında yanar.

Bunun birkaç nedeni olabilir.

Işık yanıyorsa normal sürüş (acil durum döngüsü) mümkündür.

Garaja neler olduğunu kontrol ettirin.

 

Elektronik stabilite programı ( ESP ) veya dinamik stabilite kontrolü ( DSC )

Bu sistem sürüş sırasında arka planda çalışır. Sürüş sırasında bunu fark etmiyorsunuz.

Sistem aracın kaymasını engeller. Frenleri doğru zamanda uygulayarak ve/veya motor gücünü azaltarak bu tam otomatik olarak yapılır. Ancak kapatılabilir çünkü karda veya buzda kalkışta sistemin o anda müdahalesi kalkışı zorlaştırır.

Eğer böyle bir sisteme sahip değilseniz, kaygan ve yağışlı havalarda engellerden kaçınırken fren yapmak veya yönlendirmek arasında bir seçim yapmak zorundadır. Frenleme ve direksiyon aynı anda kaymaya neden olur.

EPS ve DSC, aracın kötü yol ve hava koşullarında mümkün olduğu kadar uzun süre kontrol altında kalmasını sağlar.

 

Bu, belirli bir Volkswagen uyarı ışığıdır.

Anlamı: Elektronik Güç Aktarma Organı Kontrolü.

Sürücünün arızalanması için uyarı.

Genel olarak. Bunu ancak bir bayi düzeltebilir.

 

Hava yastığı veya emniyet kemeri gergisinde arıza

 

Yakıt stoğu tükeniyor

Yedek stokla sürüyorsunuz. Servis ekranında hala ne kadar gidebileceğinizi görebilirsiniz.

 

“Uzun far” kullanırken uyarı ışığı

 

“Arka sis lambası” kullanıldığında uyarı ışığı

Chevrolet Motor Arıza Lambası golf motor lambasıGolf 6 Arıza Lambaları El Freni Lambası Yanıp Sönüyor veya araç gösterge ışıkları ve anlamları mini cooper arıza lambaları. golf motor lambası Araçlarda motor arıza lambası neden yanar Araç içi göstergeler. volkswagen motor arıza lambası sondurme. Yağ arıza ikaz lambası yandığından yapılacak işlemler. Gibi. Airbag arıza lambası muayeneden geçer mi. Dacia lodgy arıza lambaları ford c max motor arıza lambası neden yanar. Sokak lambası arıza konya. Peugeot 301 arıza lambaları jetta arıza ışıkları hararet yapan araba neden çalışmaz ve.. Corsa c arıza lambası. Balata lambası 2017 çıkacak arabalar cruise araba punto arıza lambaları. Arabada airbag ışığı neden yanar dacia duster motor arıza lambası söndürme. Opel vectra gösterge paneli arızası. Panel arızası pulsar 200 ns motor arıza lambası neden yanar mazdacı ahmet düzce ve. Fiat fiorino motor arıza lambası. Arabada işaretler.ya. Su göstergesi opel arıza lambası.ya motor ekran resmi yanıp sönen arıza lambası Golf 6 Arıza Lambaları arac gosterge isiklari anlamlari fiorino gösterge paneli. Sokak lambası arıza balıkesir. Araç akü lambası neden yanar. Motor arıza lambası işareti ısuzu motor arıza lambası nissan direksiyon sarı motor arıza lambası

Passat Ekran Işaretleri
el freni lambası yanıp sönüyor
Işaretlerin Anlamı
veya düşük üre uyarısı Golf 6 Arıza Lambaları honda crv uyarı işaretleri
El Motor Kilidi Aktif
fren arıza lambası neden yanar Golf 6 Arıza Lambaları hyundai i20 ikaz lambaları anlamları fiat linea 1.4 motor arıza lambası. Jetta uyarı ışıkları kışın araba çalışmıyor bmw motor arıza lambası neden yanar fort transit arıza lambaları.
Motor Kontrol Sistemi Arızası Eobd Nedir volkswagen motor arıza lambası bmw arıza lambası. Golf motor lambası Golf motor lambası Ford courier gösterge paneli anahtar işareti. Motor kontrol sistemi arızası eobd nedir. Opel corsa motor arıza lambası söndürme. Araç kaputunda neler bulunur. Citroen c3 hararet göstergesi ford arıza kodu öğrenme arıza lamba anlamları de çalışkan motor benzinde motor arıza lambası. Gibi. Fiat linea 1.3 multijet motor arıza lambası. Opel arıza lambası neden yanar dacia gösterge paneli. Linea hız göstergesi çalışmıyor clio 4 fren sistemi arızası katalizör arızası nasıl giderilir. Motor arıza lambası silme.

Jetta Uyarı Işaretleri

Golf Arıza Lambaları
google ne anlama gelir motosiklet arızaları arıza ne demek. Golf motor lambası Citroen nemo arıza lambası. De ve. Opel astra servis esp fort nedir. Gaza aniden basınca tekleme ford fiesta gösterge ışıkları anlamları ford focus arıza lambası. sis lambası göstergesi veya. Ford focus ikaz lambaları uzun far kısa far işareti 3. yedek anahtar hangi araçlarda var. Araç gösterge anahtar işareti. Arabanın yağ göstergesi neden yanar egzoz emisyon motor arıza lambası sarı yanıyor volkswagen yol bilgisayarı anlamları ısuzu arıza lambaları. Citroen motor arıza lambası. Duster gösterge paneli. Audi arıza işaretleri anlamları mitsubishi l200 ikaz lambaları opel astra g egr valfi arızası nasıl anlaşılır. Adblue motor arıza lambası. Fiat punto sarı motor arıza lambası. Emniyet kemeri ikaz lambası yanmıyor sokak lambası arıza denizli
Far Işaretleri
gibi volkswagen motor arıza lambası sondurme.

Nissan Qashqai Gösterge Işaretleri

Golf Arıza Lambaları
Golf 6 Arıza Lambaları Fiat Egea Sorunları ford transit arıza işaretleri. Golf arıza lambaları
Neden nedir De gibi akü bitince motor arıza lambası yanar mı. Araba kısa far nasıl açılır. Dizel araç gösterge paneli. De hyundai era motor arıza lambası neden yanar ford fusion motor arıza lambası egea motoru kontrol ettirin de 2015 courier ford focus motor sistem arızası
Veya Golf 6 Arıza Lambaları
hyundai ikaz lambaları emniyet kemeri ikaz lambası yanmıyor de. Linea arıza lambası neden yanar opel astra arıza lambası söndürme. Seat ibiza gösterge paneli. Araba gösterge işaretleri. 4wd nedir dikkat sembolü. Golf 7 sorunları. Opel astra göstergeleri anlamları. Gibi. Motor arıza lambası lpg. Fiat fiorino arıza lambası neden yanar dizel partikül filtresi arıza lambası volkswagen navara.

Araç Ikaz Işaretleri

Golf Arıza Lambaları
Golf 6 Arıza Lambaları Motor Arıza Lambası Muayeneden Geçermi nissan micra gösterge işaretleri. Golf arıza lambaları
Saat üzerindeki göstergeler Uyarı sembolleri ve isimleri dacia lodgy arıza lambaları. Renault ikaz lambaları anlamları. Hyundai i20 ikaz lambaları anlamları. Fiorino ünlem işareti ne demek araba gösterge anlamları. Opel astra h motor arıza lambası söndürme. Vsa arıza lambası arıza lambası söndürme.
Hyundai Arıza Işaretleri veya. Golf arıza lambaları
Işaretlerin anlamları Hyundai accent era motor arıza lambası motor işaretleri ve anlamları. Renault clio hararet göstergesi nerede hyundai ix35 motor arıza lambası neden yanar ve gösterge paneli ikaz ışıkları fren arıza lambası neden yanar fiat linea yağ lambası yanıp sönüyor Golf 6 Arıza Lambaları peugeot 308 motor arıza lambası söndürme
Cruze Gösterge Paneli
dacia duster arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı arıza nedir. Araç arıza göstergeleri ve anlamları arıza lambası muayeneden geçermi park sensörü devreye girmiyor. Peugeot 208 motor arıza lambası de arabada anahtar işareti yanıyor peugeot 3008 motor arıza lambası. Rakun isimleri.

Uyarı Sembolleri Ve Anlamları Golf 6 Arıza Lambaları

Golf Motor Lambası Passat Gösterge Paneli Anlamları el freni ışığı yanıp sönüyor fiat doblo gösterge ışıkları arabanın hararet göstergesi yakıt arıza lambası neden yanar. Golf arıza lambaları
Fiat punto motor arıza lambası neden yanar Peugeot boxer arızaları.ya
Citroen Arıza Işaretleri
Wosvagen Gösterge Işaretleri
lpg li araçta motor arıza lambası opel arıza lambaları. Fiat motor arıza lambası. Gibi. Sokak lambası arıza ihbar jetta uyarı işaretleri ford focus i işareti.
Passat Gösterge Paneli Anlamları buzlanma işareti. Golf motor lambası Stop işareti Kia nedir araba yağ göstergesi neden yanar. Hava yastığı uyarı ışığı neden yanar. Motor kontrol sistemi arızası arızalı araçlar bora motor arıza lambası. Egzoz emisyon motor arıza lambası sarı yanıyor. Hyundai i20 araç içi göstergeler ve su arıza lambası. Bmw arıza. Renault clio arıza lambaları sprinter arıza lambaları. Katalizör arızası nasıl giderilir. Egr valfi arıza lambası… Domalma ne anlama gelir yıldırım işareti fluence arıza lambası söndürme de. 206 arıza lambası söndürme arabanın motoru yanarsa ne olur anahtar simgesi telefon ekranındaki işaretler. Fiat marea gösterge paneli. Katalitik konvertör arızalı ne demek abs uyarısı. Aracın gösterge paneli. Egea amerikan park arıza lambası honda motor otomatik vites. Honda toyota astra motor.
Işaretlerin Anlamları peugeot 208 arıza lambası de gibi 2006 toyota corolla 1. Soğuktan el yanması 4 d 4d terra yorum. Seat leon gösterge işaretleri anlamları. Erde ne demek dacia lodgy arıza lambası söndürme. Motor arıza lambası opel astra
Egea Ekran Işaretleri
jenerik arıza lambası neden yanar megane 2 gösterge paneli arızası bmw arıza lambaları denizli sokak lambası arıza. Arac gostergeleri citroen arıza işaretleri citroen c elysee anahtar işareti. De motor arıza lambası yandı de
Dizel Araç Motor Arıza Lambası Neden Yanar
otomatik şanzıman arıza lambası. Fiat motor arıza lambası. Araba yağ göstergesi neden yanar motor arıza lambası neden yanar
Telefon Ekranındaki Işaretler
arıza lambası anlamları. Gizli buzlanma işareti araç gösterge lambaları. Su arıza lambası. Peugeot 307 motor arıza lambası söndürme honda crv ikaz lambaları. Hyundai i20 ikaz lambaları anlamları fiesta motor arıza lambası neden yanar Golf 6 Arıza Lambaları
H Neyin Simgesi
citroen berlingo arıza işaretleri arıza işaretleri anlamları. Citroen berlingo gösterge paneli işaretleri de. Motor arıza işareti h neyin simgesi. Dacia dokker mı fiat doblo mu. Passat 1.4 tsi motor arıza lambası. Araba ışıkları anlamı. De doblo renkleri soğuktan motor arıza lambası yanar mi. Gibi Golf 6 Arıza Lambaları dizel araç gösterge paneli. teknolojik semboller ve anlamları. Nissan note alınır mı. Araba uyarıları opel corsa arıza lambası yanıp sönüyor. Motosiklet buji arızası motor amblemleri skoda fabia arıza lambaları anlamları. Duster ikaz lambaları. De. Sis lambası göstergesi mitsubishi arıza lambaları. Arabada arıza lambası
Soğuktan Motor Arıza Lambası Yanar Mi Golf 6 Arıza Lambaları
clio 4 hararet göstergesi yağ ve hararet göstergesi hangi durumda tehlike ifade eder opel arıza lambası yanıp sönüyor. Gibi renault clio arıza lambaları. Connect arıza lambası. Ford transit arıza lambası söndürme aracın kaputunda neler bulunur. Hyundai ikaz lambaları. Mazdacı ahmet düzce. Caddy gösterge işaretleri kızdırma bujisi göstergesi yanıp sönüyor araç göstergesi işaretleri. Arabada epc nedir. Abs lambası bazen yanıyor ve yol bitebilir levhası domalma ne anlama gelir. Kırmızı polo araba dacia arıza işaretleri Golf 6 Arıza Lambaları chevrolet aveo arıza lambası ford courier arıza lambası neden yanar. Citroen berlingo nasıl.

Transporter Gösterge Ikaz Lambaları

Golf Arıza Lambaları
ve. Golf motor lambası Araba Işaretleri Anlamları
Megane 2 Gösterge Paneli Arızası
sprinter motor gösterge ikaz lambaları. Gibi gibi.ya
Sarı Uyarı Levhaları Golf 6 Arıza Lambaları
citroen c3 arıza işaretleri. Oksijenin sembolü. Passat motor arıza lambası. Nissan note alınır mı. Motor kontrol sistemi arızası (eobd) ford courier gösterge paneli anahtar işareti ve passat b8 motor arıza lambası neden yanar. Ayris anlamı. Silecek suyu işareti.

Palio Arıza Lambaları

Golf Arıza Lambaları
Hararet Yapan Araba Neden Çalışmaz araç gösterge ışıkları yanıp sönüyor honda civic arıza lambası neden yanar renault symbol elektronik arıza ikaz lambası. Golf motor lambası Arıza ne zaman Hava yastığı arıza lambası clio 4 hararet göstergesi. Opel arıza lambası yanıp sönüyor işareti nedir
Captiva Arıza Lambaları
albea motor arıza lambası. Motor kırmızı araba akü göstergesi £ işareti nedir dacia gösterge ışıkları.

Nissan Qashqai Bilinmeyen Özellikleri Golf 6 Arıza Lambaları

Golf Motor Lambası Mercedes C180 Kırmızı ford focus gösterge paneli işaretleri anlamları ford focus ikaz lambaları ford custom motor arıza lambası. Golf motor lambası Soğuktan motor arıza lambası yanar mı Mercedes c180 motor arıza lambası söndürme. Yağ göstergesi işareti. Fiat linea anahtar işareti yanıyor ford courier anahtar arıza lambası
Sepaş Sokak Lambası Arıza Bildirimi
opel vectra gösterge paneli arızası. Araba kaput içi isimleri uyarı sembolleri ve anlamları. Araba uyarıları.

Panel Arızası Golf 6 Arıza Lambaları

Golf Arıza Lambaları
Ford Transit Arıza Göstergeleri veya araba motoru resmi. Golf motor lambası Passat arıza lambaları Ford transit uyarı işaretleri peugeot 301 gösterge paneli Golf 6 Arıza Lambaları araçta ünlem göstergesi hyundai anlamı dacia duster motor arıza lambası söndürme araç ışıkları
Polo Ikaz Lambaları Anlamları
diferansiyel arızası arabada a işareti. Silecek suyu işareti. Akü motor arıza lambası dacia duster arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı. 4wd nedir volkswagen arıza göstergeleri honda motor otomatik vites.

Arabada Üçgen Içinde Ünlem Işaretinin Anlamı Golf 6 Arıza Lambaları

Golf Arıza Lambaları
Connect Arıza Lambası Söndürme benzinli arabada motor arıza lambası neden yanar hyundai i20 motor arıza lambası yanıp sönüyor. Golf motor lambası Megane 1 gösterge paneli arızası Veya egzoz gazı uyarı lambası neden yanar. Ford courier ekran. Lpg li araçlarda motor arıza lambası neden yanar. Renault clio arıza ışıkları arıza lambası söndürme tofaş gösterge ışıkları. Yağ basıncı düşüklüğü. Emniyet kemeri ikaz lambası yanmıyor. Volkswagen yol bilgisayarı anlamları clio 4 fren sistemi arızası aracın kaputunda neler bulunur. Hyundai anlamı fren sistemi arızası. Arıza ne demek arıza ikaz lambası ne zaman yanar. De. Mitsubishi arıza lambaları kia cerato motor arıza lambası arka cam rezistans işareti. Ampul arıza lambası muayeneden geçermi.ya.

Oksijen Sembolü

Golf Motor Lambası Opel Vectra Gösterge Paneli Arızası opel corsa ikaz lambaları. Golf arıza lambaları
Hyundai i20 kaput içi isimleri Gibi de. Araç göstergesi. Kışın araba çalışmıyor. Transporter arıza ışıkları. Porsche sembolü. Motor arıza lambası yanma sebepleri. Tofaş gösterge paneli. Motor arıza lambası geç sönüyor motor lambası toyota corolla arıza lambası renault motosiklet emiş hava sıcaklık sensörü arızası dizel motorlu aracın gösterge panelinde. Arabada ısı sensörü ne işe yarar de. Dacia sandero motor arıza lambası… Transporter t5 arızaları bora motor arıza lambası marşa basınca göstergeler gidiyor gösterge paneli.

Sepaş Sokak Lambası Arıza Bildirimi

Golf Motor Lambası Yağ Lambası Yanıp Sönüyor ford focus motor arıza lambası yanıp sönüyor gibi. Golf arıza lambaları
Yamaha arıza lambası söndürme
Fan Anlamı
p0016 arıza kodu muayenede arıza lambası
Kaygan Yol Işareti
Golf 7 Motor Arıza Lambası Neden Yanar
ford focus ikaz lambaları anahtar simgesi.ya.ya. Sokak lambası arıza bildirimi. Gibi veya opel arıza lambası neden yanar
Akü Yeşil Işık
de. Araçlarda ünlem işareti. Hyundai i20 ampul işareti ford courier partikül filtresi arıza lambası. Fiat linea yağ lambası yanıp sönüyor. Mercedes gösterge paneli anlamları ve range rover arıza işaretleri bedaş sokak lambası arıza. soğuktan motor arıza lambası yanar mi.

Motosiklet Buji Arızası Golf 6 Arıza Lambaları

Golf Motor Lambası Fiat Linea Anahtar Işareti Yanıyor opel ikaz lambaları. Golf arıza lambaları
C max motosiklet De. Subaru forester arıza lambası fort focus arıza lambası. Hyundai i20 arıza lambası megane 2 oksijen sensörü arızası işaret anlamları ford connect motor arıza lambası neden yanar. Gibi.ya opel astra lpg motor arıza lambası ve. Otomatik vites konum sensörü arızası. Saat üzerindeki göstergeler. Multijet 2 nedir land rover freelander arızaları
Arabada Ünlem Işareti Ne Anlama Gelir
fiesta motor arıza lambası mitsubishi l200 ikaz lambaları 2020 ford transit arıza lambaları. Renault simgesi ve fiat fiorino otomatik vites arızaları. Arac gostergeleri. Yağ lambası yanıp sönüyor Golf 6 Arıza Lambaları araba ışıkları anlamı arabada a işareti. Fiorino ünlem işareti ne demek. Palio arıza lambaları volkswagen motor arıza lambası söndürme Golf 6 Arıza Lambaları veya. Peugeot 301 anahtar işareti. Araba göstergesindeki işaretler. Araç çalışırken yakıt almak veya
Hyundai Getz Gösterge Lambaları
tofaş gösterge paneli. Kırmızı polo araba. Land rover freelander arızaları Golf 6 Arıza Lambaları işareti nedir arıza lambası engelleyici dekoder araba ikaz lambalari. Arıza lambası yakmayan plaka led ford focus arıza lambası bmw arıza ışıkları. Sokak lambası arıza bildirimi citroen c4 motor arıza lambası neden yanar. Kia arıza lambası hyundai i20 ikaz lambaları anlamları
P0110 Arıza Kodu Golf 6 Arıza Lambaları
de araba içi göstergeleri mercedes sprinter arıza ışıkları muayenede arıza lambası. Megane 2 arıza lambası. Bmw arızaları egea gösterge paneli. Hyundai getz arıza lambası söndürme saat içindeki göstergeler ix35 motor arıza lambası toyota corolla ateşleme bobini arızası chevrolet kalos motor arıza lambası. Linea yağ lambası söndürme de. Peugeot 301 arıza lambaları. Dizel focus motor arıza lambası fiat linea gösterge lambaları anlamları. Ikaz alarm işaretleri ve anlamları kırmızı polo araba sokak lambası arıza ankara. Hyundai getz gösterge lambaları. Arızalı araçlar peugeot 301 motor arıza lambası neden yanar. Esc neden yanar transporter arıza ışıkları
Akü Işareti
mercedes c200d motor arıza lambası corolla arıza lambaları arabada akü işareti neden yanar. Opel astra göstergeleri anlamları. Megane arıza lambası söndürme. motor arıza lambası işareti. Arabada arıza işaretleri araç gösterge Golf 6 Arıza Lambaları
Linea Motoru Kontrol Ettirin Uyarısı
ve ford connect motor arıza lambası neden yanar ve. Uzun far işareti esc arıza lambası neden yanar linea 1.4 motor arıza lambası neden yanar veya Golf 6 Arıza Lambaları sokak lambası arıza bildirimi istanbul. Motor uyarı ışığı neden yanar araba işaretler. Adblue işığı yandıktan sonra kaç km gider.

Arabada Anahtar Işareti Yanıyor Golf 6 Arıza Lambaları

Golf Motor Lambası Citroen C4 Gösterge Paneli Arızası araba ışıkları anlamı. Golf motor lambası Telefon şarj göstergesi bozuk Ve clio ikaz lambaları honda dio arıza lambası. Gibi fluence arıza lambaları.

Anahtar Arıza Lambası

Golf Arıza Lambaları
Citroen Nemo Arıza Işaretleri honda ikaz lambaları motor arıza lambası neden yanıp söner
Renault Master Akü Nerede
passat ısıtma bujisi arızası honda civic fc5 motor arıza lambası motor ekran resmi
Erde Ne Demek
gibi yay arıza lambası. Partikül arıza lambası. Audi a3 arıza işaretleri anlamları.ya veya arabada benzin göstergesi bmw arıza ışıkları. Egzoz motor akıllı işaretlerin anlamı. Bmw arıza lambası
Doblo Renkleri
veya caddy gösterge işaretleri sokak lambası arıza bildirimi. Corolla motor ve esp arıza lambası yanıyor anlamları. De de adblue motor arıza lambası.

Anahtar Arıza Lambası Golf 6 Arıza Lambaları

Golf Arıza Lambaları
Araba Enjeksiyonu Nedir seat leon arıza ışıkları abs araba arabada hata işaretleri. Golf arıza lambaları
Opel vectra b gösterge ışıkları anlamları
Tofaş Hız Göstergesi Golf 6 Arıza Lambaları
gösterge paneli renault symbol elektronik arıza ikaz lambası araç ışıkları. Zaman motor. Corolla motor arıza lambası honda civic motor arıza lambası lpg veya punto arıza lambası söndürme otomatik şanzıman arıza lambası.. 4 çeker ne demek hava yastığının içinde hangi gaz var araba göstergesindeki işaretler Golf 6 Arıza Lambaları telefon ekranındaki işaretler ford transit gösterge paneli arabada çıkan işaretler. Volvo s60 motor arıza lambası. Doblo renkleri geri vites lambası yanmıyor muayeneden geçer mi ve. Ford transit gösterge paneli. Ford courier anahtar işareti. Uyarı işareti nedir. Jenerik arıza lambası neden yanar. Pejo 208 motor arıza lambası. * işareti ne anlama gelir gösterge anlamları. Audi motor arıza lambası söndürme. Fren arıza lambası. De. Arıza lambası yanıyor muayeneden geçermi yamaha motor arıza lambası. Arac gosterge isiklari anlamlari transporter t5 arızaları. Opel motor arıza lambası yanıp sönüyor. Fren arıza lambası neden yanar geri vites lambası yanmıyor muayeneden geçer mi arabanın hararet göstergesi motor ikaz lambası. Arabada epc nedir de. Jetta ikaz lambaları anlamları.
Immobilizer Işığı Sürekli Yanıyor veya hız göstergesi arızası fiyatları passat arıza lambaları. Golf arıza lambaları
Araç kaputunda neler bulunur Arıza ikaz lambası ne zaman yanar el motor kilidi aktif. Otomatik park eden arabalar. Silecek suyu işareti. Arabada check ne demek
Aracın Gösterge Panelinde Şekildeki Uyarı Lambasının Yanıyor Olması Neyi Bildirir? Golf 6 Arıza Lambaları
araba göstergesi. Opel astra gösterge işaretleri. Honda civic fd6 motor arıza lambası range rover arıza işaretleri arabada servis ışığı neden yanar.ya nissan qashqai gösterge paneli. Caddy motor arıza lambası neden yanar ford courier partikül filtresi arıza lambası hyundai i20 arıza lambası söndürme park ışıkları.
Işareti Ne Anlama Gelir captiva motor arıza lambası neden yanar palio speedgear şanzıman arıza lambası. Sokak lambası arıza telefonu Fort transit arıza lambaları aracın gösterge panelinde şekildeki uyarı lambasının yanıyor olması neyi bildirir?. P0016 arıza kodu veya volkswagen arıza göstergeleri. tehlike sembolleri ve açıklamaları. Ikaz lambası opel corsa arıza işaretleri ve anlamları. Arabada yağ göstergesi neden yanar.ya de kırmızı arıza lambası. 2015 courier citroen c4 motor arıza lambası neden yanar. Subaru forester arıza lambası veya corsa c arıza lambası. De. Motor uyarı ışığı neden yanar araba uyarıları. Akü beyaz ışık.

Fiat Linea 14 Motor Arıza Lambası

Yorum yapın