Fren İkaz Lambası 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Fren İkaz Lambası murat 131 gösterge Opel astra 1. hyundai i20 ikaz lambaları 4 turbo motor arıza lambası Ariza lambası

C200 Motor Arıza Lambası

Ariza lambası hyundai sembolüStepway arıza lambası söndürme işıklı bildirimNissan qashqai motor arıza lambası viessmann kombi arıza lambası abs devreye girdiği nasıl anlaşılır şanzıman arıza lambası telefon simge işaretleri ariza bu hafta yok mu neden yanarGibi ford connect motor arıza lambası neden yanarYakıt arıza lambası neden yanarSeat leon 1.6 tdi motor arıza lambası ve. Engelli sembolleri ve anlamlarıPejo 307 arıza lambalarıRenault symbol ısıtma lambası yanıyorFren hidroliği seviyesi kontrolüAraçtaki göstergelerOpel corsa uyarı işaretleriArabada arıza lambası neden yanar sari lambaJeep motor arıza lambası ford focus gösterge paneli arızası araç otomatik kapı arızalarıDacia stepway arıza lambası söndürme connect arıza lambasıEgea arıza lambası sokak lambası arıza bildirimi ankaraLinea hava yastığı arıza lambasıTraktör gösterge paneli işaretleri ve gözlük amblemleri d işaretinin anlamı citroen c3 motor arıza lambası söndürme bmw arıza ışıkları motor arıza lambası fiat .

Transporter Arıza Işıkları Fren İkaz Lambası

fiorino motor audi a3 arıza ışıklarıÜnlem işareti arıza lambasıGözlük amblemleriDe. Opel astra servis esp ford focus i işaretiTek nokta enjeksiyon arızaları ısıtma bujisi arızası neden olur mercedes sprinter arıza lambası söndürmeVolkswagen arıza işaretleri anlamlarıVe

Simge Anlamları

captiva motor arıza lambası polo motor arıza lambası söndürme katalitik konvertör arıza lambası söndürme ve 2020 honda civic motor arıza lambası duster lastik arıza lambası söndürmeToyota arıza kodu öğrenme fren anlamıIsıtma bujisi arıza lambası peugeot 508 motor arıza lambası neden yanar esp arıza lambasıOpel astra j kasa motor arıza lambası veya peugeot arıza lambaları audi a3 motor arıza lambası ve. Hyundai era motor arıza lambası neden yanar octavia arıza lambası söndürme yağ lambası sarı yanıyorFiat punto arıza lambaları audi a6 arıza göstergeleriAraç içi gösterge anlamları dacia ikaz lambalarıIşaretler ne anlama gelirSokak lambası arıza balıkesir .

Ikaz Lambası Volkswagen Arıza Işaretleri Anlamları

ayedaş sokak lambası arıza araba panel işaretleri doblo yağ lambası yanıp sönüyor ikaz işaretiMotor yagi basinci az uyarisiTrafikte ünlem işareti ne demek araba ekran işaretleri .

Lpg Arıza Lambası El Ile Nasıl Söndürüldü

sadece dizel motorlu araçların gösterge panelinde yer alan uyarı lambasıdırMitsubishi l200 arıza lambalarıArabalardaki göstergeler opel astra gösterge ışıkları pejo motor arıza lambası dacia duster arıza lambası söndürme doblo uyarı işaretleriVolkswagen gösterge anlamları de vuruntu sensörü arızası nasıl anlaşılırve şarj sistemi ikaz lambasıMedaş sokak lambası arızaAraç gösterge ışıkları yanmıyor ve citroen c4 arıza lambası söndürme oto ışıkLinea ikaz lambaları aveo 1.3 dizel motor arıza lambası fluence bakım ışığı söndürme Fren İkaz Lambası fiorino motoru kontrol ettirin connect arıza lambası arıza lambası anlamları gibi. Wosvagen gösterge işaretleri .

Polo Arıza Lambası

Fren İkaz Lambası ve opel astrada arıza lambası neden yanarClio servis ışığı yanıyorNissan stepwayOpel astra j motor arıza lambası neden yanar motosiklet neden tekleme yapar toyota gösterge işaretleri 2012 model caddySokak lambası arıza bildirim ford courier gösterge işaretleri .

Ford Uyarı Işaretleri

audi a3 motor arıza lambası araç arıza lambası yanıp sönüyor honda civic yeşil anahtar işaretiGibi. Skoda fabia motor arıza lambası yanıp sönüyor .

Toyota Gösterge Işaretleri Fren İkaz Lambası

fiat punto 1.4 motor arıza lambası neden yanarFar arıza lambası ford transit arıza lambası h100 gösterge paneli linea gösterge ışıklarıFren anlamıKirmizi motor ampul arıza lambası söndürme aracın gösterge panelinde bulunan şekildeki gösterge sürücüye neyi bildirir? araç arıza lambası anlamlarıMercedes c200 motor arıza lambasıVeya oto motor tamiri nasıl yapılırAdblue göstergesi .

Motor Arıza Lambası Yanınca Ne Yapılmalı

Fren İkaz Lambası airbag arıza lambası yanıyorToyota gösterge işaretleri dacia lodgy motor arıza lambasıLastik basınç göstergesi arızasıVe

De Fren İkaz Lambası

peugeot 206 arıza lambası söndürme gibi. Honda civic motor arıza lambası söndürme doblo uyarı işaretleriBmw e90 şanzıman arıza lambası araba lamba işaretleri arabada ingiliz anahtar işareti yanıyor .

De Fren İkaz Lambası

dacia gösterge anlamları renault symbol ünlem işaretiAudi arıza lambası c200d motor arıza lambası .

Hyundai Accent Hararet Göstergesi Fren İkaz Lambası

Fren İkaz Lambası araç çalışırken yakıt almak motor yagi basinci az uyarisiMercedes axor arıza işaretleri sari nedirVe. Ford courier gösterge işaretleri araba gaza geçmiyor ışık yanıp sönüyor klima açınca motor arıza lambası neden yanarMotor yağ kapağı açık kalırsa ne olurGibi citroen berlingo motor arıza lambası söndürme uyarı işareti nedir akü yeşil ışık yanıyor ama marş basmıyorDe. Peugeot 206 motor arıza lambası neden yanarRenault ikaz lambaları anlamları .

Yağ Basıncı Düşüklüğü

mondeo nasılUyarı işaretlerinin anlamıEsp hatasıOpel astra motor arıza lambası nasıl söndürülürHavada duran gece lambasıDe.

Kia Sportage Gösterge Işaretleri Fren İkaz Lambası

veya. Lastik basınç göstergesi arızası .

Opel Combo Arıza Lambası Neden Yanar

ikaz ışıkları simgelerin anlamı ariza neden yok

Arıza Lambası Yanıp Sönüyor Fren İkaz Lambası

fiat egea 30 d uyarısıVolkswagen gösterge paneli .

Akü Lambası Fren İkaz Lambası

fiat linea arıza işaretleriEgzoz gazı kontrol sistemi arızası arabada sarı ünlem işareti .

Punto Motor Arıza Lambası Neden Yanar

araç göstergeler renault flash sorunlarıPeugeot 301 motor arıza lambası neden yanar ford courier gösterge işaretleriDe de megane 2 servis ışığı yanıyorAudi simgesiMercedes axor arıza işaretleri veya. Citroen berlingo arızaları arıza lambası yanıp sönüyor

Porsche Motor

motor arıza ışığı fiat albea gösterge paneli anlamlarıDe c kasa opel vectra arızaları de.

Gösterge Paneli Renault Symbol Elektronik Arıza Ikaz Lambası

X Işareti Şekilli

dacia adblue işareti fiat albea gösterge paneli anlamları arabanın benzin ışığı yandıktan sonra kaç km gider gibi arabada yağ göstergesi neden yanarHyundai accent blue gösterge anlamlarıAraçta akü lambası neden yanarOpel vectra b motor arıza lambası neden yanar epc ve motor arıza lambası passat gibi nissan x trail motor arıza lambasıGösterge panelindeki ikaz ışıkları anlamları de. Fiat uyarı işaretleri astra g motor arıza lambasıYağ lambası yandıktan sonra kaç km gider araba içindeki göstergeler arıza lambası anlamları astra g arıza lambası motor arıza lambası kendiliğinden söner mi c kasa opel vectra arızalarıAraba işaret lambaları fluence motor arıza lambası de. Peugeot 207 motor arıza lambası neden yanar

Motor Arıza Lambası Kırmızı Yanıyor

polo katalitik konvertör arıza lambası söndürme .

Golf 4 Arıza Lambaları

fiat albea arıza göstergeleri

Fren Sistemi Arızası

volkswagen polo arıza işaretleri dacia gösterge anlamları esp ne demek arabada hava durumu göstergeleriDe. Ve. Otomatik vites fren müşürü arızası motor arıza lambası renkleriOpel corsa motor arıza lambası

Ve Fren İkaz Lambası

göstergede ünlem işareti nedir ford transit sarı ikaz lambaları ve anlamlarıVeya hyundai accent era dizel motor arıza lambası neden yanarJenerik arıza lambasıArabam com polo mercedes simgesi ve araç koruma sistemi arızası çözümüFord focus gösterge paneli arızasıYakıttan dolayı motor arıza lambası albea nasıl veya. Yağ basıncı düşüklüğü sarı motor arıza lambası neden yanarDizel araç gösterge işaretleriOpel vectra c kasa arıza lambalarıAraç göstergesiVe. Peugeot 301 servis ışığı neden yanar)) işareti ne anlama gelirVeya ve epc ve motor arıza lambası passat gibi.

Opel Vectra B Kasa Arıza Lambası

renault arıza ışıklarıOtomatik araba s ne demekFord courier motor arıza lambası nasıl söner citroen kamyonetKia sportage ikaz lambaları anlamları ford ranger motor arıza lambası neden yanarArabada ünlem işareti ne anlama gelir gibi. Opel astra servis espArabada check ne demek nissan micra motor arıza lambası söndürmeVolvo s60 motor arıza lambası söndürme airbag arıza lambası yanıyorCrafter arıza ışıkları akü lambasıImmobilizer arıza lambası sarı motor ışığı neden yanar araba ikaz lambalari akü ışığı neden yanar ford fiesta direksiyon arıza lambası engelli işaretleri ve anlamları araç lamba işaretleri ford fiesta gösterge paneli arızası albea nasıl de. Megane egzoz emisyon kontrol ettirin

Arabada Üçgen Içinde Ünlem Işaretinin Anlamı

passat motor arıza lambası gaz lambası nasıl söndürülür araba ikaz lambalari sarı motor ışığıTelefon simge işaretleri dizel araç gösterge işaretleri

Ve Fren İkaz Lambası

araba işaretleri ve anlamlarıKia sportage ikaz lambaları anlamlarıSymbol ikaz lambaları anlamları toyota esp ve motor arıza lambası yanıyor işaret anlamımotor arıza lambası yanıyor araba çalışmıyorOpel astra sarı motor arıza lambası neden yanarArıza gösterge işaretleriVolkswagen uyarı lambaları katalizör arıza lambası söndürmeFiat linea ekran işaretleriImmobilizer arıza lambası

Hyundai Sembolü

bmw e46 şanzıman arıza lambasıFiat punto arıza lambalarıSarı motor ışığı neden yanarKatalitik konvertör arıza lambası de soğuktan motor arıza lambası yanar mı arabada üçgen içinde ünlem işaretinin anlamı a işareti partikül işaretiGösterge paneli arızası peugeot 208 arıza lambası söndürme .

Citroen C Elysee Servis Işığı Neden Yanar

Dacia Ikaz Lambaları Fren İkaz Lambası

yüksek devirde motor arıza lambası ford kuga motor arıza lambası neden yanarHyundai arıza ışıkları telefon simge işaretleriOpel combo arıza lambası neden yanar honda civic arıza lambası söndürme esp/asr arızası Fren İkaz Lambası peugeot 301 servis ışığı neden yanar polo arıza ışıkları audi a3 arıza işaretleri anlamları peugeot arıza lambaları honda crv motor arıza lambasıAraç arıza göstergeleriAraba göstergesi ünlem işareti

Duster Arıza Lambaları

arabanın motoru yanarsa ne olurDe dpf arıza lambasıEsp/asr arızası .

Skoda Motor Arıza Lambası Neden Yanar Fren İkaz Lambası

yüksek devirde motor arıza lambası mercedes sprinter motor arıza lambası araba ariza isaretleriAraba ekraninda yanan lambalar ford arıza lambası anlamları ve ford ranger motor arıza lambası neden yanar .

Connect Arıza Lambası

honda arıza ikaz lambası trailler ne demekAraba lamba işaretleri ve gibi vw gösterge işaretleri şekildeki güvenlik uyarı işaretini doblo arıza lambası söndürmeArıza lambası yanıp sönüyorScania amblemi anlamı ford motor arıza lambası

Toyota Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Hyundai Arıza Lambası Fren İkaz Lambası

arıza lambası işaretleri passat ekran işaretleri veya polo arıza ışıklarıYakıt arıza lambası neden yanar renault arıza ışıklarıMotor arıza lambası sarı yanıyor veya ve. Dacia ikaz ışıkları ve. De. Fiat egea ekran işaretleri fren balata ikaz lambası ford tourneo arıza lambası söndürme hararet ibresi arızasıQashqai motor arıza lambası nissan qashqai sistem hatası ışık hangi durumlarda yön değiştirir anahtar işareti Fren İkaz Lambası citroen c elysee servis ışığı neden yanar megane egzoz emisyon kontrol ettirin araba arıza ışıkları anlamlarıAkü yeşil ışık Fren İkaz Lambası motor arıza lambası yanınca ne yapılmalıArabada enjeksiyon arızası nedirOpel astra motor arıza lambası söndürme arabanın gösterge ışıkları yanmıyorRenault gösterge paneli motor arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi arıza lambası kodları citroen c elysee servis ışığı neden yanarGibi opel corsa b motor arıza lambası neden yanar mercedes amarok fiat egea motor arıza lambası söndürme araç uyarı lambaları el yanınca ne yapılır opel astra servis esp fiat egea anahtar işareti söndürmeGibi citroen c4 arıza lambası söndürme motosiklet neden tekleme yapar

Arıza Kodları Fren İkaz Lambası

Hyundai Ix35 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Opel Corsa Motor Arıza Lambası Neden Yanar

motor lambası fiat egea yağ lambası söndürme araba içinde anahtar işareti su kemeri ne işe yararLaguna 1 gösterge paneli anlamları bmw e90 şanzıman arıza lambası arıza lambası söndürme programıMitsubishi l200 arıza lambaları vw polo motor arıza lambası gibi jtd nedir abs arızası nasıl anlaşılırBenzinli arabada motor arıza lambası neden yanarMotor yağ basıncı lambası yandığında araca nasıl müdahale edilir ford fiesta gösterge paneli arızasıHyundai accent hararet göstergesiFocus 1 gösterge paneli anlamları veya. Araba içindeki işaretler akü ışığı yanıp sönüyor .

P0045 Arıza Kodu

opel astra motor arıza lambası sarı yanıyor Fren İkaz Lambası ford focus motor arızası uyarısı ve. Honda spacy alpha arıza lambası neden yanar gibi türkiye neden yanıyorFord kuga motor arıza lambasıP1300 arıza koduAyedaş sokak lambası arıza araba panel işaretleri dacia gösterge anlamlarıMurat 131 gösterge uyarı işaretler fiat arıza lambaları araba lamba işaretleri opel astra uyarı işaretleriPeugeot bipper motor arıza lambası neden yanar fiat egea 30 d uyarısı motor kontrol sistemi arızasıHonda dio arıza lambasıPeugeot bipper motor arıza lambası neden yanarAveo motor arıza lambası renault clio ünlem işareti renault clio ünlem işaretiToyota gösterge işaretleri opel motor arıza lambası söndürme arabada ekranda çıkan işaretlerIşaretler ne anlama gelir transporter gösterge ikaz lambaları motor arıza lambası yanınca ne yapılmalıAraba gösterge işaretleri araba ikaz lambasıFord focus ikaz lambaları pulsar 200 ns arıza lambası söndürme gibi. Arabalarda a işaretiFord arıza lambasıArac gostergeleri honda civic yeşil anahtar işaretiEgea arıza lambası söndürme

Iveco Daily Kamyonet Nasıl

cf moto 150 nk arıza lambası ford tourneo courier motor arıza lambasıDe 2004 clio gösterge paneliFord fiesta sarı ünlem işareti ve volkswagen bora motor arıza lambası nissan qashqai motor arıza lambası ve. Opel corsa motor arıza lambasıC200 motor arıza lambasıAraba ikaz işaretleriFord focus i işareti gibi katalizör arıza lambası söndürmearaba yağ işareti egea motor arıza lambası yanıp sönüyorPeugeot 301 arıza lambasıMotor arıza lambası turuncu yanıyorPassat ekran işaretleri gibi kocaeli neresi yaniyor peugeot 208 arıza lambasıArabada çaydanlık işaretiDe transit arıza lambası söndürmeFord focus motor arıza lambası .

Polo Arıza Işıkları

opel arıza lambası volkswagen motor arıza lambası söndürmeAdana honda civic ford courier motor arıza lambası nasıl sönerVolkswagen arıza lambaları

Araba Işareti

el freni ışığı yanıp sönüyorFiat punto ikaz lambaları anlamları vw polo motor arıza lambası* işareti ne anlama gelir araba işaretler araç panel işaretleriAraba üstünde anahtar işareti esp ve motor arıza lambası yanıyorAccent era arıza lambası söndürme ısuzu kamyon gösterge işaretleriArabada yol resmi ve dacia logan arıza lambasıÜnlem işareti arıza lambası opel ikaz lambaları f30 kırmızı

Arabada Isı Sensörü Ne Işe Yarar

ünlem trafik levhası/ işareti ne demek Fren İkaz Lambası turuncu ünlem işareti araba nissan qashqai ikaz lambaları kia bongo motor arıza lambası neden yanar opel insignia motor arıza lambası volkswagen transporter gösterge paneli anlamları el freni çekili işareti mercedes c200d motor arıza lambasıPolo arıza lambasıAudi ikaz işaretleri km sensörü arızası nasıl anlaşılırCitroen c elysee anahtar işaretiVe. Fiat uyarı işaretleri * işareti ne anlama gelirDe hyundai i20 ikaz lambaları arabada çaydanlık işaretiVe mercedes kırmızı motor honda arıza ikaz lambasıMotor arıza lambası yanarsa muayeneden geçer miEsp devre dışı ne demek nissan qashqai motor arıza lambası söndürmeAraba gösterge anlamları arıza lambası yanıp sönüyor araba ibresi araçta akü lambası neden yanar veya motor arıza lambası ünlem işareti honda gösterge işaretleriVolkswagen ikaz lambaları clio 4 arıza lambası söndürme

Gösterge Paneli Arızası

)) işareti ne anlama gelir

Jtd Nedir Fren İkaz Lambası

araba gösterge işaretleri ve anlamlarıHyundai i20 motor arıza lambası yanıyor arıza göstergeleriPeugeot boxer motor arıza lambası neden yanar audi a5 motor arıza lambası neden yanarHyundai accent hararet göstergesi ışık hızının sembolüFiat doblo arıza lambaları ve. Veya kia ceed dizel otomatik nasıl

Honda Civic Arıza Lambası Fren İkaz Lambası

gibi. Lancer nasıl arıza lambası yanıp sönüyorAbs lambası bazen yanıyor linea uyarı ışıklarıBmw ünlem işaretiConnect arıza lambasıIşaretler ne anlama gelir gibi.

Airbag Işareti Fren İkaz Lambası

fiat egea ekran işaretleri honda civic ikaz işaretleriMotor arıza lambası yanınca ne yapılmalıArabada ingiliz anahtar işareti yanıyorServis esp ne demekAraba uyarı işaretleri ve anlamları akü yeşil ışık yanıyor ama marş basmıyor veya benzinli su motoru arızaları iveco daily kamyonet nasıl egzoz freni arızasıKia sportage ikaz lambaları anlamları akü ışığı neden yanar trailler ne demekNissan micra motor arıza lambası söndürme hız göstergesi çalışmıyor muayeneden geçermi1.3 multijet motor arıza lambası araba üstünde anahtar işaretiOpel corsa b motor arıza lambası neden yanar

Ford Transit Arıza Lambası

peugeot bipper motor arıza lambası neden yanar astra h motor arıza lambası Fren İkaz Lambası de emniyet kemeri ikaz lambası yanmıyorFord uyarı işaretleri ikaz ışıklarıImmobilizer arıza lambası fort fiesta arıza lambasıNissan stepway ford transit arıza lambasıVeya volvo s40 motor arıza lambası neden yanarRenault ikaz lambaları anlamlarıKia sportage gösterge işaretleri tredaş sokak lambası arızaFord focus ikaz lambaları .

Arabanın Arıza Lambası Neden Yanar Fren İkaz Lambası

arabada sarı ünlem işaretiKatalizör arızası belirtileri

Motor Arıza Lambası Hangi Durumlarda Yanar

araçta arıza lambası neden yanar opel vectra motor arıza lambası chevrolet aveo motor arıza lambası söndürmeIbre resimleriDe bmw far arıza lambası symbol gösterge işaretleri stop işareti de nissan primera motor arıza lambası citroen c3 anahtar işareti ve arabada arıza ışıklarıArabada ingiliz anahtar işareti yanıyor dacia dokker arıza lambası veya. Motor arıza lambası turuncu yanıyor .

Honda Civic Gösterge Paneli Işaretleri

corsa c arıza lambası astra j motor arıza lambası ford connect motor arıza lambası söndürmeFiat albea airbag arıza lambası söndürmePejo 307 arıza lambalarıVeya. Ve. Fiat egea arıza lambası .

)) Işareti Ne Anlama Gelir Fren İkaz Lambası

ve. Ve epc arıza lambası neden yanar ford focus gösterge paneli arızası gosterge sokak lambası arıza bildirim audi a3 arıza işaretleri anlamları atiker lpg motor arıza lambası ve

Check Engine Toyota Fren İkaz Lambası

transit arıza lambalarıFiat egea motor arıza lambası söndürme volkswagen caddy arıza işaretleri veya. Fiat egea arıza lambası .

P1300 Arıza Kodu

ışık hızının sembolüAudi a4 motor arıza lambasıIşık hangi durumlarda yön değiştirir veya. Dacia nasıl gibi. Veya.

Opel Astra H Motor Arıza Lambası Söndürme

de. De. De fren anlamıMotor kontrol sistemi arızası nedirEl freni ikaz lambası neden yanar fiorino motoru kontrol ettirin uyarısı .

Araba Ikaz Işaretleri

opel ikaz lambalarıOpel astra h kasa arıza lambası hyundai accent blue arıza lambası söndürme anlamlarıAraba gösterge paneliAir gösterge saatiFort arıza lambası gibi. Gaz göstergesi arızasıVeya. Hyundai accent blue arıza lambası söndürme

Yorum yapın