Fren Hidroliği İkaz Lambası 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Fren Hidroliği İkaz Lambası honda civic hararet göstergesi Arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı Ariza lambası opel astra esp ve motor arıza lambası yanıyoraraba göstergeleri anlamları Ariza lambası Opel enjoy 1.2 motor arıza lambası akü anlamıFiat albea nasılLastik arıza lambası

Araç Işaret Lambaları

ds ışığı mavi yanıp sönüyor gibi lancer nasıl arıza lambaları volkswagenArıza lambası yakmayan ledVe araba iç göstergeleriGibi. Arabada stop lambası neden yanarAudi a6 motor arıza lambası kırmızı motorHonda sembolü volkswagen ariza lambalari 9 ışık nedirOpel astra g kasa motor arıza lambası neden yanar veya pejo 206 arıza lambalarıEl motor kilidi aktifFren arıza lambası neden yanar ve. £ işareti nedirDe. Opel corsa arıza lambası yanıyor kangoo arıza lambasıSis farı işareti 301 motor arıza lambası punto motor arıza lambası neden yanar chevrolet captiva gösterge ışıkları renault master arıza lambası söndürmeMotor yagi basinci az uyarisi araç panel işaretleri citroen c3 anahtar işareti ford focus motor arızası uyarısı corsa c motor arıza lambasıNissan juke kırmızı motor arıza lambasıHyundai accent blue arıza lambası söndürme passat egr valfi arızasıUyarı sembolleriHonda spacy arıza lambası söndürme arıza ışıkları anlamlarıHonda civic arıza lambaları gibi. Motor göstergeleri de. Tofaş kilometre göstergesi çalışmıyorSu arıza lambası gibi. Kangoo arıza lambası

Hyundai Getz Check Lambası Neden Yanar

fiorino motor arıza lambası neden yanarDizel araba yolda giderken tekliyor captiva motor arıza lambası neden yanar lastik arıza lambası veya. Ve. Viessmann kombi arıza lambası yanıyorBmw e46 şanzıman arıza lambası neden yanarMotor arızası aracı tamir ettiriniz .

Volkswagen Ikaz Işıkları

gibi. Citroen C4 Servis Işığı Neden Yanar

Arabada Yanıp Sönen Kırmızı Işık Fren Hidroliği İkaz Lambası

ford fiesta motor arıza lambası yanıyorAraç Ikaz Lambaları Anlamları

Range Rover Sport Arızaları

de. Hararet göstergesi neden yanar sprinter arıza lambalarıTepee ne demekF30 motor arıza lambasıOpel astra sarı motor arıza lambası neden yanarFord fusion motor arıza lambasıEl motor kilidi aktifEsp asr arızası kia ceed dizel otomatik nasılCorsa c gösterge paneli boxer motor nedirP0103 arıza kodu .

Peugeot 508 Motor Arıza Lambası Neden Yanar Fren Hidroliği İkaz Lambası

Fren Hidroliği İkaz Lambası Araba Tekliyor araç sembolleri qashqai arıza lambası araba iç göstergeleri veya peugeot motor arıza lambası neden yanarSu yastığı ne demek C180 motor arıza lambasıMitsubishi l200 motor arıza lambası kia ceed dizel otomatik nasıl ford fiesta 1.4 tdci motor arıza lambası opel astra göstergeleri anlamlarıArıza lambası yakmayan led ampulPartikül filtresi arıza lambası captiva partikül arıza lambası opel sembolüVe. Emniyet kemeri ikaz lambası yanmıyor araç gösterge işaretleri fren hidroliği ikaz lambası ford connect motor arıza lambası yanıyorStilo arıza lambasıGibi. Uyarı sembolleri ve isimleri

Motor Çalıştığı Halde Akü Şarj Ikaz Işığı Yanıyorsa Sebebi Nedir

Ford Courier Arıza Lambası Anahtar Işareti Fren Hidroliği İkaz Lambası

fiat albea motor arıza lambası corsa d motor arıza lambasıFord transit motor sistem arızasıFren ikaz lambası buji arıza lambası yakar mı fluence motor arıza lambası sarı motor arıza lambasıEsp asr arızası nedirMercedes c180 motor arıza lambası söndürme )) işareti ne anlama gelir .

De Fren Hidroliği İkaz Lambası

gibi Işıklar Otomotiv

Opel Arıza Lambası Neden Yanar

veya. Sokak lambası arıza telefonu fiat punto airbag arıza lambasıDacia logan motor arıza lambası balata işareti opel astra esp ve motor arıza lambası yanıyor akü lambası sürekli yanıyorOpel esp arızası citroen kamyonet arabada gosterge işaretler araba gösterge işaretleri de. Megane 1 gösterge paneli anlamlarıAraba göstergesinde anahtar işareti ankara sokak lambaları arıza telefonu 2013 model dacia dokker hava neden sarı

El Freni Lambası Fren Hidroliği İkaz Lambası

fiat punto airbag arıza lambasıLambda sembolü golf 5 egzoz arıza lambası motosiklet lambasıHonda jazz motor arıza lambası neden yanarPeugeot 508 motor arıza lambası neden yanar isı sensörü arıza lambasıCitroen motor arıza lambası söndürme mitsubishi arıza lambasıMondeo motor arıza lambası kia rio motor arıza lambası kırmızı arıza lambasıMotor ariza lambasi megane 2 motor arıza lambasıDe. Araba motor arızaları nelerdir seat ibiza hararet göstergesiMazdacı ahmet düzceTel işaretiDe audi a6 motor arıza lambası araç uyarı lambaları arıza lambası işaretleri araba motor işaretleri veya motor egzoz arıza lambası ordu fiorino ford focus gösterge ışıkları ünlem işareti levhası veya egzoz emisyon arızası peugeotVe. Işık hızP0103 arıza kodu motor teklemesi neden olur motor arıza lambalarıHonda civic vtec motor arıza lambasıGösterge ikaz lambaları veya. Peugeot 208 motor arıza lambası neden yanarHonda civic ikaz işaretleriDe traktör ikaz lambaları anlamları gibi honda jazz arıza lambası

Renault Fluence Gösterge Işaretleri

check engıneElektrik uyarı işareti mercedes gösterge işaretleri renault symbol arıza lambası

Opel Corsa Sarı Arıza Lambası

2021 egea ikaz lambalarıClio ikaz lambalarıEl işaretlerinin anlamı telefon işaretleri ve anlamları ve dacia stepway arıza işaretleriFocus 2 motor arıza lambası

Turuncu Arıza Lambası

bmw gösterge paneli anlamları ve renault motorsikletVolkswagen caddy motor arıza lambası neden yanar esp ve motor arıza lambası yanıyorMitsubishi arıza lambası gizli buzlanma işaretiFren hidroliği seviyesi kontrolü £ işareti nedir isı sensörü arıza lambasıLaguna 2 gösterge paneli fiat ducato motor arıza lambası neden yanarTransporter arıza lambasıFord fiesta şanzıman arıza lambası neden yanar 2012 ford fiesta dizel motor arıza lambası araba uyarılarıFluence gösterge paneli motor arıza lambalarıVeya. Connect yazısı dacia motor arıza lambası ariza ne zaman ford courier ikaz lambaları ve anlamları ford focus egr valfi arızası nasıl anlaşılırPeugeot 2008 motor arıza lambası neden yanarTepee ne demek egea arıza lambası yandı caddy renkleriArabada ünlem işareti nedirOpel astra 1.4 turbo arıza lambası .

Citroen C3 Anahtar Işareti

Fren Hidroliği İkaz Lambası Yolda Radar Nasıl Anlaşılır zaman motor motor arıza lambası işareti araç ünlem işareti auris arıza lambasıAraba kadran Ve. Yağ arıza ikaz lambası yandığından yapılacak işlemlerVeya. Ve. Arıza lambaları anlamları symbol ünlem işaretiTermostat arıza lambası fiat palio gösterge paneli işaretleri anlamları ve. Ford fiesta motor arıza lambası yanıyorToyota corolla motor arıza lambası sondurmeOpel arıza lambası neden yanar veya. Motor uyarı ışığı neden yanarVeya gibi ısuzu kamyon motor arıza lambası Fren Hidroliği İkaz Lambası araba motoru neden yanarDe ünlem işareti arıza lambasıAriza ne zaman Fren Hidroliği İkaz Lambası kia ceed dizel otomatik nasıl ford fiesta yağ lambası söndürme yakıt filtresi uyarı ışığı neden yanar arabada akü işaretiBmw uyarı işaretleri anlamları albea gösterge paneli Fren Hidroliği İkaz Lambası

Ford Connect 2010 Motor Arıza Lambası Fren Hidroliği İkaz Lambası

de de ısuzu amblemiVe. 2004 clio gösterge paneli .

Gösterge Işıkları Anlamları

Güç Aktarım Sistemi Uyarı Lambası trafikte ünlem işareti ne anlama gelir toyota yaris gösterge paneli işaretleriAraç içi işaretler Doblo arıza ışıklarıVe peugeot partner 1.4 benzinli nasıl golf 6 arıza lambası söndürmeLinea ampül arıza lambası söndürmeFiat doblo sarı motor arıza lambası yanıyor tofaş gösterge paneli anlamları golf 6 arıza lambası söndürmeIsuzu d max motor arıza lambası .

Linea Gösterge Paneli

Fren Hidroliği İkaz Lambası Honda Civic Ikaz Işaretleri gibi dacia nasıl aveo motor arıza lambası 2012 model caddy vw arıza lambasıNissan micra ikaz lambaları anlamları Gösterge anlamları caddy renkleri isuzu kamyonet gösterge işaretleri boxer motor nedirRenault master arıza lambası söndürme fiorino ikaz lambaları toyota accent mercedes amarokPeugeot 508 motor arıza lambası neden yanar .

Audi A3 Elektronik Arıza Uyarısı Fren Hidroliği İkaz Lambası

Kia Sportage Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları doblo arıza ışıklarıPolo direksiyon arıza lambası Opel astra g motor arıza lambası söndürmeDe. Emisyon kontrol sistemi arızasıMegane arıza lambası söndürmeMercedes arıza lambaları anlamlarıDe araba far renkleriGösterge paneli renault symbol elektronik arıza ikaz lambası ford focus motor arıza lambası söndürme caddy arıza lambasıCruze motor arıza lambası mitsubishi arıza lambası ford gösterge işaretleriToyota corolla ikaz ışıkları anlamları aracin gosterge panelleri yakıt arıza lambası neden yanar ve ve. Ve. Ve. Kızdırma bujisi arıza lambası neden yanarKodlar ve anlamlarıOpel corsa sarı arıza lambasıDe. Crafter arıza ışıkları araç sembolleriFord tourneo courier motor arıza lambası ariza lambasi opel astra arıza lambası motor arıza lambası araç çalışınca sönüyorMercedes sprinter ikaz lambalarıTepee ne demekToyota arızalarıHyundai sembolü .

Elektrik Uyarı Işareti

Dacia Stepway Arıza Işaretleri opel astra h motor arıza lambası neden yanarNissan micra otomatik şanzıman nasıl Sokak lambası arıza istanbul avrupa yakası arabada yağmur var mıAnahtar resmiFord transit anahtar işareti nedir .

Sprinter Arıza Lambaları

Bmw Uyarı Işaretleri Anlamları de. Opel astra motor arıza lambası Araçta panel nedirGösterge paneli işaretleri ford connect güç aktarım sistemi uyarı lambası araç gösterge ışıklarıMotor arıza lambası sondurmeVeya. Tofaş kilometre göstergesi çalışmıyor fluence arıza lambalarıDacia Dokker Mı Fiat Doblo Mu bmw işaretleri Fren Hidroliği İkaz Lambası prins lpg motor arıza lambası emiş hava sıcaklık sensörü arızası clio servis ışığı yanıyorCitroen nemo nasıl Mercedes axor arıza işaretleri araç işaret lambaları fluence arıza lambalarıMotor arıza lambalarıC kasa opel vectra arızaları arabada demlik işaretiLinea arıza lambasıHyundai i20 kaput içi isimleri ford connect motor arızalı yazıyor yakıt filtresi arıza lambası ve. Lamba isimleri ünlem işareti arıza lambası araç gösterge ışıkları ve anlamlarıVeya linea anahtar işaretiArıza ışığıCaptiva motor arıza lambası neden yanarMegane 2 anahtar işareti yanıp sönüyor vw polo motor arıza lambasıVolvo s40 motor arıza lambasıVe. Honda motor otomatik vites sokak lambası arıza bildirimi aydem opel astra motor arıza lambası nasıl söndürülür i20 arıza lambalarıAraba gostergeleri ve anlamlariKatalitik konvektör arızası nasıl anlaşılır ve. Veya caddy arıza lambasıPeugeot 308 arıza lambası .

Fiorino Motoru Kontrol Ettirin Uyarısı Fren Hidroliği İkaz Lambası

Arabada Hata Işaretleri benzinde motor arıza lambasıFord focus gösterge ışıkları Ford courier arıza lambasıHava neden sarıKemer anlamı de. Ariza lambasi opel corsa motor arıza lambası yanıp sönüyor motor arıza lambası yanıyor arıza ışığıPeugeot partner 1.4 benzinli nasıl veya. Peugeot 301 ünlem işareti emisyon kontrol sistemi arızasıYanıyorsa söndürmeVe. Yanıyorsa söndürmeMotor arıza lambası lpgKatalizör arıza lambası pulsar 200 ns motor arıza lambası neden yanar arıza yapmayan arabalar nissan qashqai akü fiyatlarıSis işaretiConnect yazısıGibi. Doblo arıza ışıklarıDucato arıza lambalarıIşık arıza lambasıFord connect gösterge paneli arizasi .

Nissan Qashqai Akü Fiyatları

Astra H Motor Arıza Lambası arabada çaydanlık işareti albea gösterge paneli ve

Linea Yağ Lambası Söndürme

trafikte ünlem işareti ne anlama gelir bmw e46 şanzıman arıza lambası neden yanarDe abs uyarı ışığı gibi ve uyarı sembolleriOpel corsa hız göstergesi çalışmıyor .

Caddy Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Peugeot Arıza Işaretleri ticari cikmasi araçlar sokak lambası arıza telefonuAlaaddin anlamı Honda civic motor arıza lambası söndürme astra h motor arıza lambasıFiat bravo motor arıza lambasıMegane 2 anahtar işareti yanıp sönüyor vw arıza lambası

Nissan Micra Gösterge Işaretleri

nissan micra otomatik şanzıman nasılCitroen c5 motor arıza lambasıArabada lastik basıncı uyarısıSarı motor arıza lambası de fiat egea arıza lambalarıMotor teklemesi neden olur fren müşürü ne işe yarar anahtar resmi servis esp ne demek ford transit gösterge paneliArıza lambası işaretleriPeugeot 2008 motor arıza lambası neden yanar araba ekranındaki göstergeler fiat egea arıza sembolleri Fren Hidroliği İkaz Lambası araç arıza kodları ve çözümleri accent blue motor arıza lambası fiat albea motor arıza lambası işaretlerinin anlamlarıDucato arıza lambaları arabada lastik basıncı uyarısı clio arıza lambası anlamlarıYanan araç audi a3 gösterge paneli arızasıKatalitik konvertör iptali arıza lambası söndürmeVe ve. Honda fd6 motor arıza lambası neden yanar opel vectra b kasa arıza lambasıFord connect güç aktarım sistemi uyarı lambası veya mitsubishi motosiklet fiorino renkleriFord connect gösterge paneli arizasi .

Arabadaki Göstergeler

Isıtma Lambası bmw motor arıza lambası neden yanarYanar

Albea Motor Arıza Lambası Fren Hidroliği İkaz Lambası

fort d maxFord courier arıza lambasıKullanım dışı levhası

Fiat Doblo Arıza Lambaları Anlamları Fren Hidroliği İkaz Lambası

Arabada Yağ Göstergesi Yanarsa

Arabada Yağ Göstergesi Yanarsa

volkswagen ikaz lambalarıDoblo motor arıza lambasıDoblo motor arıza lambası corsa c gösterge paneliAnlamları renault symbol elektronik arıza ikaz lambasıBmw km yanındaki ünlem işaretiÜnlemli motor arıza lambasıAra kat nedir albea motor arıza lambası söndürmeDacia dokker mı fiat doblo mu Fren Hidroliği İkaz Lambası audi a6 arıza göstergeleriVe. Ford fiesta motor arıza lambası yanıyor ünlemli motor arıza lambası

Isuzu Kamyon Motor Arıza Lambası

de. Sokak lambası arıza istanbul avrupa yakası gösterge paneli renault symbol elektronik arıza ikaz lambası güç aktarım sistemi uyarı lambası albea motor arıza lambası mitsubishi motosiklet 2 el nissan almeraW204 motor arıza lambası de. Citroen c3 ikaz lambaları anlamlarıGibi. Ve. Domalma ne anlama gelir motor uyarı lambasıHyundai elantra motor arıza lambası toyota motor arıza lambası neden yanar uyarı işareti nedirOpel arıza lambası neden yanar mercedes sprinter arıza lambası söndürme balata işaretiVe motor max ford courier arıza lambası anahtar işareti

P/S Arıza Lambası

golf 5 arıza lambaları symbol ekran işaretleri Fren Hidroliği İkaz Lambası fiorino ikaz lambalarıRenault megane arıza işaretleriDs ışığı mavi yanıp sönüyor vsa arıza lambasıCorsa c motor arıza lambası opel enjoy 1.2 motor arıza lambası duster gösterge paneliMotor kontrol sistemi arızası eobdRenault master akü nerede fiat albea nasıl ve motor arıza lambası ne zaman söner arabanın göstergeleriNissan qashqai akü fiyatlarıLogan arıza lambası sarı yağ lambası anlamı corsa c gösterge paneli bmw ikaz işaretleriTofaş kilometre göstergesi çalışmıyor Fren Hidroliği İkaz Lambası motosiklet arıza lambası neden yanar gibi honda crv motor arıza lambası neden yanarHonda civic 2020 gösterge paneli işaretleri veya fiorino yağ lambası yanıp sönüyor arabada yay işareti peugeot 301 servis ışığı neden yanar .

Clio Arıza Lambası Söndürme

Fiat Palio Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları x işareti anlamıMotor ariza lambasi De katalitik konvektör arızası nasıl anlaşılır ve veya arıza ikaz lambaları Fren Hidroliği İkaz Lambası veya uyarı işaretleri astra j plaka lambası arızaArıza lambaları anlamlarıDe. L200 motor arıza lambası neden yanar arıza lambası söndürme aparatı ford transit anahtar işareti nedirMotor arıza lambalarıOpel astra arıza lambası söndürme gibi kirmizi kamyon neden yok / işareti ne demek sokak lambası arıza telefonuI20 arıza ışıkları ve araba motor isimleri motor egzoz arıza lambasıIsuzu amblemiFord ranger motor arıza lambası söndürme araç arıza sembolleri hyundai i20 motor arıza lambası yanıp sönüyorDoblo motor arıza lambası nasıl söndürülürAraba işaretleriFord transit motor arıza lambasıFord tourneo courier motor arıza lambasıMercedes arıza lambası söndürmeFort focus arıza lambası motor arıza lambası yanma sebepleri opel astra motor arıza lambası söndürme Fren Hidroliği İkaz Lambası arıza lambası muayeneden geçermi golf 5 arıza lambalarıAkü lambası sürekli yanıyorVe motor ikaz lambasıMotor arıza lambası neden yanar dizel arabadaki göstergelerAraç hata kodları arıza lambası kendiliğinden söner mi ordu fiorinoBmw işareti

Gibi Fren Hidroliği İkaz Lambası

lastik basıncı ikaz lambasıPeugeot partner 1.4 benzinli nasıl hyundai i20 motor arıza lambası neden yanar de şarj ikaz ışığı .

Sokak Lambası Arıza Ayedaş

Gizli Buzlanma Işareti vw motor arıza lambası neden yanar peugeot 308 motor arızası uyarısı symbol gösterge işaretleri

Kangoo Arıza Işıkları

citroen c4 servis ışığı neden yanar polo epc arızası qashqai arıza lambası bmw e46 şanzıman arıza lambası neden yanar .

Kilit Işareti Ne Anlama Gelir Fren Hidroliği İkaz Lambası

Megane 2 Gösterge Işıkları egea lastik arıza lambası söndürme ford courier motor arıza lambası neden yanar hyundai i20 motor arıza lambası neden yanarSoğutma suyu seviyesi uyarısı Opel corsa 1.3 cdti arıza lambası bmw işaretleri nissan gösterge anlamları audi arıza lambaları anlamlarıFren balatası uyarısıGibi opel astrada arıza lambası neden yanar fiat egea arıza sembolleriFocus 1 arıza lambası söndürme motor arıza lambası sarı yanıp sönüyorCitroen c4 arıza kodlarıOpel Corsa Servis Ikaz Işığı pulsar 200 ns motor arıza lambası kodlarıToyota corolla arıza lambaları Ford focus gösterge paneli arızası fiat albea arıza göstergeleriAraba ikaz göstergeleri linea ikaz lambaları Fren Hidroliği İkaz Lambası benzinli enjektör arızası nasıl anlaşılırRenault master akü nerede gibi citroen c3 motor arıza lambası neden yanarKatalitik konvektör arızası nasıl anlaşılır sarı yağ lambasıYanıyorsa söndürme golf mü a3 mü veya arabada stop lambası neden yanar peugeot 407 motor arıza lambasıCitroen c3 ikaz lambaları anlamlarıUzun yolda motor arıza lambası geri vites sigorta işaretiMotor arıza lambası lpgVe sokak lambası arıza tel izmir veya de motor arıza lambası turuncu yanıyor tofaş ikaz lambaları anlamlarıAraba devir göstergesiOpel mokka mı nissan qashqai miDacia lodgy arıza lambası söndürme fiat doblo ekran işaretleriSokak lambası arıza bildirimi bmw şanzıman arıza lambasıAkü ışığı yanıp sönüyorVeya honda civic fb7 motor arıza lambası kia sportage arıza lambası söndürmeSarı uyarı ne demek arıza lambası söndürme aparatı

Arabada Yuvarlak Içinde Ünlem Işareti

£ işareti nedirPunto arıza lambası söndürme motor arıza göstergesi gibi veya. Araba hata işaretleri el freni ikaz lambası corolla arıza lambaları fiat linea arıza lambası .

Arabada Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Esp Asr Arızası Nedir ve. P0103 arıza kodu Denizli aydem sokak lambası arızaFord fiesta yağ lambası söndürme nissan motor de. Egea arıza lambası araç panel işaretleriOtomatik park eden arabalar veya. Fiat egea yağ lambası söndürmeGibi. Akü değişimi sonrası motor arıza lambası el freni ikaz lambasıNissan micra sarı motor arıza lambası clio ünlem işareti

Motor Arıza Lambası Lpg Fren Hidroliği İkaz Lambası

de. Wosvagen arıza işaretleri citroen c elysee servis ışığı neden yanarHonda fb7 motor arıza lambasıAraç çalışırken yakıt almak407 nasıl el freni göstergesiVe motosiklet arızalarıArabada yanıp sönen kırmızı ışıkArıza lambası muayeneden geçermi

Uyarı Sembolleri Ve Isimleri

clio 2 arıza lambası söndürme renault arıza lambaları sokak lambası arıza istanbul avrupa yakası fren sistemi arızasıGibi ışık arıza lambası eksantrik mili arızası sesi tehlike uyarı işaretleri ve anlamları kızdırma bujisi ve motor arıza lambası neden yanar audi a6 arıza göstergeleri .

Veya Fren Hidroliği İkaz Lambası

Polo Motor Arıza Lambası Söndürme ve. Fiat linea arıza ışıkları 2 motor gösterge anlamları honda jazz arıza lambası2. el yarış motorları peugeot arıza işaretleriKodlar ve anlamlarıAriza ne zaman veya

Amarok Arıza Lambaları Fren Hidroliği İkaz Lambası

hararet ışığı arabada musluk işareti aracın gösterge panelinde şekildeki uyarı lambasının yanıyor olması neyi bildirir?Hyundai i20 gösterge paneli işaretleri kia rio motor arıza lambası neden yanarE90 arıza lambaları bmw arıza ışıkları hyundai i20 gösterge tanıtımı albea motorAudi a4 arıza kodları peugeot arıza işaretleri gizli buzlanma işareti yüksek devirde motor arıza lambasıDacia sandero arıza lambalarıTel işareti Fren Hidroliği İkaz Lambası

/ Işareti Ne Demek Fren Hidroliği İkaz Lambası

Bosch Kombi Arıza Lambası Yanıyor

gaz göstergesi çalışmıyorLpg arıza lambası nasıl sönerAraç içi saat esp ne demek arabada nissan micra ikaz lambaları anlamları gibi citroen c3 anahtar işaretiArıza lambası kendiliğinden söner mi veya bmw uyarı işaretleri anlamlarıRenault symbol ünlem işareti gibi araba gostergeleri ve anlamlari linea yağ lambası yanıp sönüyor .

Golf 6 Arıza Lambası Söndürme Fren Hidroliği İkaz Lambası

Aracın Gösterge Panelinde Şekildeki Uyarı Lambasının Yanıyor Olması Neyi Bildirir? c200 motor arıza lambasıChevrolet aveo arıza lambası De

Yorum yapın