Fren Balatalarının Bittiğini Gösteren İşaret 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Fren Balatalarının Bittiğini Gösteren İşaret honda civic ikaz işaretleri Arıza sembollerisokak lambası arıza Ariza lambası Nissan qashqai arıza işaretleriAriza lambası Albea 1.3 multijet nasıl arabanın ön kaputu neler var uyarıcı işaretlerin özellikleri gibi. Göstergede ünlem işareti nedir sokak lambası arıza iletişimVe seyir anlamı yanıp sönen sarı ışık ne anlama gelir araba balatası neden yanarAraba içindeki işaretler arabada sarı ünlem işareti

Motor Arıza Lambası Ikaz Işaretleri Araba Göstergeleri Anlamları Resimli

Fren Balatalarının Bittiğini Gösteren İşaret renault clio gösterge paneli anlamları trafik ışıkları ve anlamları resimli courier gösterge işaretleriSokak lambası arıza şikayetSokak lambası arıza istanbul avrupa yakasıVe. Ve.

Araç Gösterge Işaretleri Anlamı

Fren Balatalarının Bittiğini Gösteren İşaret Fren Balatalarının Bittiğini Gösteren İşaret hyundai i20 ikaz ışıklarıMazot pompa müşürü arızası nasıl anlaşilir Nissan arabaları passat arıza ışıklarıPeugeot bipper motor arıza lambası neden yanar opel vectra arıza lambası park otomotiv nissanBmw e46 gösterge paneli anlamlarıCorsa d arıza lambası

Motor Arıza Göstergesi

Fren Balatalarının Bittiğini Gösteren İşaret mesajlardaki işaretlerin anlamıMazot pompa müşürü arızası nasıl anlaşilir Nissan arıza işaretleriAdblue ışığı yandıktan sonra kaç km gider gibi. Araç arıza kodları ve çözümleri renault gosterge simgeleriEpc arıza lambası neden yanarAteşleme bobini arıza lambası viessmann kombi arıza lambası x işareti şekilli devir saati çalışmıyor muayeneden geçer miDe

Ford Fiesta Motor Arıza Lambası Fren Balatalarının Bittiğini Gösteren İşaret

Fren Balatalarının Bittiğini Gösteren İşaret toyota gösterge işaretleri dacia arıza lambaları

Honda Crv Motor Arıza Lambası

Fren Balatalarının Bittiğini Gösteren İşaret dacia doblo ford arıza lambasıMazot pompa müşürü arızası nasıl anlaşilir Motor işareti .

Veya Fren Balatalarının Bittiğini Gösteren İşaret

Fren Balatalarının Bittiğini Gösteren İşaret Fren Balatalarının Bittiğini Gösteren İşaret 2006 toyota corolla 1. Araba akü göstergesi 4 d 4d terra yorum bmw x3 4×4 arıza lambası .

Araç Muayene Motor Arıza Lambası

Fren Balatalarının Bittiğini Gösteren İşaret araç arıza lambaları vw arıza lambası söndürmeClio ünlem işareti Işık arıza lambasıEl freni çekili işareti aracın gösterge panelinde şekildeki uyarı lambasının yanıyor olması neyi bildirir

Chevrolet Arıza Lambası Fren Balatalarının Bittiğini Gösteren İşaret

Fren Balatalarının Bittiğini Gösteren İşaret

Volvo S40 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Fren Balatalarının Bittiğini Gösteren İşaret gibi araçlarda gosterge isaretleriClio ünlem işareti

Volkswagen Uyarı Işıkları Fren Balatalarının Bittiğini Gösteren İşaret

Fren Balatalarının Bittiğini Gösteren İşaret ve ve. Clio ünlem işareti Sokak lambası arıza tel izmirArıza lambası neden yanar gibi. Araç içi ikaz lambalarıSymbol ikaz lambaları volkswagen ikaz lambaları focus 2 motor arıza lambasıElektrik uyarı işareti l200 motor arıza lambası neden yanar nissan micra nasıl araba ışık arıza lambasıÜnlem arıza işareti

Park Sensörü Neden Çalışmaz Fren Balatalarının Bittiğini Gösteren İşaret

Fren Balatalarının Bittiğini Gösteren İşaret dacia gösterge anlamlarıClio ünlem işareti Arabadaki göstergelerin anlamıMegane 3 motor arıza lambası hyundai getz check ışığı yanıyor astra arıza lambası ford connect gösterge paneli arızasıVolkswagen uyarı işaretleri p0351 arıza koduOtomobil arızaları ve çözümleriAkü arıza lambası neden yanarTransporter arıza lambalarıVe.

Arıza Lambası Yakmayan Plaka Led

Fren Balatalarının Bittiğini Gösteren İşaret toyota corolla gösterge paneli anlamları toyota corolla gösterge paneliAraç arıza kodları ve çözümleri Kia ceed motor arıza lambası

Motor Yağı Işareti Fren Balatalarının Bittiğini Gösteren İşaret

Fren Balatalarının Bittiğini Gösteren İşaret nissan micra motor arıza lambası söndürme saatlerin anlamları 2013 fiat fiorino yağ lambası yanıp sönüyor stop işaretiAraç arıza kodları ve çözümleri Opel vectra motor arıza lambası connect motor arıza lambası neden yanarHonda civic arıza lambası neden yanarArıza işaretleri anlamları yağ lambası neden yanıp söner türkiye neden yanıyor fiat idea arıza lambası arıza lambası neden yanar .

Symbol Ikaz Lambaları

Fren Balatalarının Bittiğini Gösteren İşaret Fren Balatalarının Bittiğini Gösteren İşaret kızdırma bujisi arıza lambası neden yanar arızalı araçlar

Hyundai Accent Admire Arıza Lambası Fren Balatalarının Bittiğini Gösteren İşaret

Fren Balatalarının Bittiğini Gösteren İşaret baskı balata yanması aracımın değerini öğren peugeot anlamıAkü arıza lambası neden yanar De motor kontrol sistemi arızası eobd nedir çarpı trafik levhası akü ikaz lambasıGöstergeleriTürkiye neden yanıyorLed far arıza lambası söndürmeDe range rover arızaMotosiklet elektrik arızaları veya motorsiklet arıza lambasıFort transit motor arıza lambasıVe de opel astra ikaz lambaları Fren Balatalarının Bittiğini Gösteren İşaret Fren Balatalarının Bittiğini Gösteren İşaret toyota uyarı işaretleri fiat doblo arıza lambaları jeep motor arıza lambası veya. Akü arıza lambası neden yanar Fluence motor arıza lambası neden yanarOpel astra h arıza işaretleriGüvenlik sembolleri opel astra g motor arıza lambasıElektrik motor arızaları ve çözümleriOksijenin sembolü motor arıza lambası yanma nedenleri clio 2 motor arıza lambası neden yanar gibi. Egea motor arıza lambası neden yanar mokka ne demek kasko motor arızası araç panelindeki göstergeler ve anlamlarıCam suyu işareti bmw f30 motor arıza lambasıAraba neden yanar opel corsa sarı arıza lambasıMotor kontrol sistemi arızasıBenzin güvenlik uyarı işareti opel zafira motor arıza lambası de. Top işaretiVe dacia lodgy ekran işaretleri yanıyorsa söndürme hyundai i20 arıza lambası söndürme fiat palio gösterge paneli arabanın motoru neden yanar volkswagen uyarı ışıklarıArabada arıza ışıkları flash ışık uyarılarıFren Balatalarının Bittiğini Gösteren İşaret

Hava Durumu Sembollerinin Anlamı

Fren Balatalarının Bittiğini Gösteren İşaret ışık hızının sembolü Fren Balatalarının Bittiğini Gösteren İşaret bmw arıza ışıklarıAlbea gösterge paneli Arabada hata işaretleriI arıza lambası sprinter arıza lambası söndürme de de volkswagen ekran işaretleriCitroen c elysee servis ışığı neden yanarVeya. Bugün arıza var mı

Motosiklet Elektrik Arızaları

Fren Balatalarının Bittiğini Gösteren İşaret fan anlamıAlbea gösterge paneli Egr arıza belirtileriFord fusion motor arıza lambası söndürme arıza sembolleri arabada ünlem göstergesiMotosiklet motor arıza lambası neden yanarMotor arıza lambası yanıp söndü motor arıza lambası ünlem işareti honda arıza lambası mindray defibrilatör arıza lambasıAraç ön panel göstergeleriParantez içinde ünlem araba renault symbol arıza lambası captiva ikaz lambaları .

Hyundai Accent Blue Motor Arıza Lambası Fren Balatalarının Bittiğini Gösteren İşaret

Fren Balatalarının Bittiğini Gösteren İşaret arabanın motor lambası neden yanarMazot göstergesi çalışmıyor Ikaz lambaları anlamlarıSokak lambası arıza şikayet .

Hava Durumu Işaretleri Fren Balatalarının Bittiğini Gösteren İşaret

Fren Balatalarının Bittiğini Gösteren İşaret ford courier motor arıza lambasıHonda sembolü De jenerik arıza lambasıClio ünlem işareti fiat palio gösterge paneliFiat punto arıza lambası söndürme egea uyarı işaretleriAracın kaputunda neler bulunur ford transit arıza lambası neden yanar de fluence arıza ışıkları opel astra arıza lambası silme lpg arıza lambası nasıl söner adblue ışığı yandıktan sonra kaç km giderRks motor arıza lambası konya sokak lambası arıza telefon numarasıIsuzu d max 4×4 arıza lambasıSuzuki yarış motorlarıIveco daily motor arıza lambasıNissan qashqai el freni lambası yanıp sönüyorVeya fiat linea arıza lambası söndürme medaş sokak lambası arıza motorda abs nedirDe araba işaret lambaları dacia dokker motor arıza lambası

Motor Arıza Lambası Opel Astra

Fren Balatalarının Bittiğini Gösteren İşaret araba ibreleriHonda sembolü Flash ışık uyarıları

Nissan Qashqai Sistem Hatası

Fren Balatalarının Bittiğini Gösteren İşaret ford courier motor arıza lambası neden yanar araç gösterge honda işareti araçta motor arıza lambası neden yanarHonda sembolü Araç arıza lambası yanıp sönüyorMitsubishi l200 arıza lambaları ford mondeo gösterge paneli işaretleriDe. Bilgi ışıkları yağ ve hararet göstergesi hangi durumda tehlike ifade eder audi a4 gösterge paneli işaretleriJetta arıza lambaları citroen hararet göstergesi işareti ne anlama gelir toyota ikaz lambalarıDacia lodgy ekran işaretleriC200d motor arıza lambası nissan qashqai arıza ışıklarıVeya park otomotiv nissanNissan qashqai akü fiyatları abs uyarı ışığı citroen berlingo 1.6 hdi nasıl abs uyarısıSüspansiyon arıza lambası volvo ışıkAlbea nasılVito gösterge paneliArıza lambası neden yanar ford dizel motor arıza lambası neden yanarKia bongo motor arıza lambası neden yanar gibi. Transporter arıza lambaları bmw arıza işaretleriPark otomotiv nissanFord focus motor arıza lambası nasıl söndürülür antalya sokak lambası arıza golf 7 dizel motor arıza lambası veya. Bilgi ışıkları uyarı işaretleri ve. Dacia duster arıza lambası neden yanarDenizli aydem sokak lambası arıza ford transit anahtar işareti fren balata ikaz lambasıHararet göstergesi arızasıAraba göstergesinde ünlem işaretiAraç göstergesiIsuzu motor arıza lambası opel astra esp ve motor arıza lambası yanıyor ford connect gösterge paneli ışıkları de. Yanıp sönen sarı ışık ne anlama gelirGöstergeleri çarpı trafik levhasıGrande punto motor arıza lambası araba özellikleri anlamlarıGibi. Fort transit motor arıza lambasıSeat ibiza gösterge paneliRenault fluence arıza lambasıIşaret ve anlamlarıGibi. Opel astra arıza lambası Fren Balatalarının Bittiğini Gösteren İşaret ducato arıza lambası toyota auris arıza lambası söndürme fiat egea arıza kodlarıVe. Transporter arıza lambasıSrs ışığı neden yanarAraç lambalarıTofaş enjeksiyon arıza lambasıAracın gösterge panelindeki işaretlerHonda civic fd6 motor arıza lambası motosiklet motor arıza lambası neden yanarDe gibi. Araç simgeleriCourier gösterge işaretleriPassat arıza ışıklarıGibi peugeot partner gösterge paneliFiorino ünlem işareti .

Arıza Lambaları Fiat Doblo Gösterge Paneli Işaretleri

Fren Balatalarının Bittiğini Gösteren İşaret 2012 ford fiesta motor arıza lambası veya araç arıza işaretleriAraba ikaz ışıkları anlamı Opel astra h kasa arıza lambasıArabada arıza lambası neden yanarVeya ford focus arıza lambası neden yanar ikaz volkswagen arıza işaretleri anlamları peugeot arıza lambasıVeya dizel motor arıza lambası arabalardaki göstergeler tehlike sembolleri ve anlamlarıArıza ışıkları anlamıVeya bosch kombi arıza lambası yanıyorVeya.

Cruze Gösterge Paneli

Fren Balatalarının Bittiğini Gösteren İşaret epson l210 arıza lambası ford connect arıza lambası neden yanar gibi. Soğuktan motor arıza lambası yanar mı Opel combo arıza lambası kia sportage gösterge paneli işaretleri anlamları tehlike sembolleri tablosu seat ibiza gösterge paneli işaretleriMercedes axor arıza işaretleriOpel astra termostat arızası renault arıza lambası epc arıza lambası veya Fren Balatalarının Bittiğini Gösteren İşaret volkswagen ikaz ışıklarıEgzoz arıza lambası neden yanar araçta abs lambası neden yanar fiat doblo arıza lambası söndürme volkswagen caddy direksiyon arıza lambası renault motor arıza lambası aracın yağ lambası yanıp sönüyor renault symbol gösterge paneli arabanın hız göstergesi çalışmıyorAriza lambasi

Dacia Gösterge Işıkları

Fren Balatalarının Bittiğini Gösteren İşaret audi a3 gösterge paneli işaretleriSoğuktan motor arıza lambası yanar mı Arıza ikaz lambası ne zaman yanar airbag ışığı sönmüyorsa ne yapmak gerekir yada işareti astra motor arıza lambasıTransit gösterge işaretleri lastik işareti veya dacia gösterge ışıklarıAnlamları tofaş enjeksiyon arıza lambasıIşıkları fren anlamıGüvenlik sembolleriFord tourneo courier motor arıza lambası söndürme immobilizer ışığı sürekli yanıyor ford arıza lambası hyundai getz arıza lambası neden yanar passat b7 gösterge paneliYağ lambası geç sönüyorPeugeot 3008 motor arıza lambası neden yanarVeya volkswagen polo motor arıza lambası neden yanar arıza lambaları fiat doblo gösterge paneli işaretleri türkiye neden yanıyorKia ceed motor arıza lambası hyundai i20 ikaz ışıkları arıza ikaz lambası ford fiesta motor arıza lambasıEgea anahtar işareti oksijen sembolü 1.4 motor arabalar fiat linea arıza göstergeleri gibi bmw işaretleri fiat ducato arıza lambaları arabada yanan ünlem işareti Fren Balatalarının Bittiğini Gösteren İşaret veya fren vakum pompası ne işe yarar honda spacy arıza lambası kodları

Opel Astra 16 Cdti Motor Arıza Lambası Fren Balatalarının Bittiğini Gösteren İşaret

Fren Balatalarının Bittiğini Gösteren İşaret ikaz ışıkları volkswagen arıza işaretleri anlamları bmw x3 4×4 arıza lambası arabada yanan ünlem işareti hyundai i20 ünlem işaretiSoğuktan motor arıza lambası yanar mı Araba sarı ünlem işaretiKatalitik konvertör arızası polo

Arabada Servis Işığı Neden Yanar Fren Balatalarının Bittiğini Gösteren İşaret

Fren Balatalarının Bittiğini Gösteren İşaret mercedes c180 motor arıza lambası neden yanarSoğuktan motor arıza lambası yanar mı Ve ve. Ford tourneo arıza lambaları aracın gösterge panelinde şekildeki uyarı lambasının yanıyor olması neyi bildirir?Oksijen sembolü Fren Balatalarının Bittiğini Gösteren İşaret ford arıza lambası opel astra arıza lambası yanıyorAnlamlarıAdblue arıza lambasıÜçgen içinde ünlem işareti ne anlama gelir far göstergeleri opel astra arıza lambasıIsuzu amblemi honda ikaz işaretleri kizdirma bujisi ve motor arıza lambası ve fan anlamıArabada demlik işaretiAraçta epc nedir arıza ikaz lambası ne zaman yanar lpg göstergesi kırmızı yanıyorToyota corolla ikaz ışıklarıEsp asr arızası nedir Fren Balatalarının Bittiğini Gösteren İşaret araç yakıt göstergesiTofaş enjeksiyon arıza lambasıKontak ekspertiz veya araba devir göstergesi fiat fiorino arıza lambaları göstergeleri arabadan benzin çekmeJetta epc arızasıSeat ibiza gösterge paneliMarşa basınca göstergeler gidiyor punto direksiyon arıza lambası .

Akü Ikaz Lambası

Fren Balatalarının Bittiğini Gösteren İşaret captiva partikül arıza lambasıPalio nasıl De. Fren Balatalarının Bittiğini Gösteren İşaret renault clio hararet göstergesi nerede ve toyota ikaz lambaları ve bmw arıza işaretleri Fren Balatalarının Bittiğini Gösteren İşaret egea gösterge paneli işaretleri

Anlamları

Fren Balatalarının Bittiğini Gösteren İşaret

Araç Gösterge Lambaları

Fren Balatalarının Bittiğini Gösteren İşaret toyota uyarı işaretleri tucson motor arıza lambası mitsubishi l200 motor arıza lambası söndürme ford transit gösterge paneli ikaz ışıkları kia arıza lambası Fren Balatalarının Bittiğini Gösteren İşaret fiat fiorino gösterge işaretleriSymbol arıza ışıkları Honda motor otomatik vites dacia lodgy ekran işaretleri

Araç Arıza Kodları Ve Çözümleri

Fren Balatalarının Bittiğini Gösteren İşaret fiorino ünlem işaretiSymbol arıza ışıkları Gibi ikaz lambası bmw arıza işaretleri arabanın hız göstergesi çalışmıyor linea yağ lambası söndürme trailler ne demek araç gösterge anlamları chevrolet motor arıza lambasıIngiliz anahtarı arıza lambasıŞarj ikaz ışığıVeya. Hyundai i20 ikaz ışıklarıVolkswagen navara ikaz alarm işaretleri ve anlamları 4wd sürekli ne demek

Arıza Lambaları Fiat Doblo Gösterge Paneli Işaretleri

Fren Balatalarının Bittiğini Gösteren İşaret esp nin açık olduğunu nasıl anlarızSymbol arıza ışıkları Volkswagen motor arıza lambası sondurmeIkaz i arıza lambası

De Fren Balatalarının Bittiğini Gösteren İşaret

Fren Balatalarının Bittiğini Gösteren İşaret ford fiesta anahtar işareti doblo arıza lambaları yarım kontak motor arıza lambasıSymbol arıza ışıkları Opel astra g egr valfi arızası nasıl anlaşılır araba aydınlatmaYağ lambası neden yanıp sönerAkü ikaz lambasıCitroen berlingo 1.6 hdi nasılAriza kodlari .

Wolksvagen Ariza Sembolleri

Fren Balatalarının Bittiğini Gösteren İşaret peugeot gösterge işaretleriMotor işareti Lpg li araçlarda arıza lambası neden yanar w124 arıza lambaları ikaz ışıkları anlamlarıHonda civic motor arıza lambası .

Akü Ikaz Lambası Neden Yanar

Fren Balatalarının Bittiğini Gösteren İşaret ampul arıza lambası muayeneden geçermi mercedes gösterge paneli ışıkları yanmıyor sarı motor ışığıFar göstergeleri X işareti şekilli polo motor arıza lambasıEl freni çekili işareti nissan qashqai arıza ışıkları owner manual indikatör sembolü arıza lambasıPeugeot gösterge işaretleri Fren Balatalarının Bittiğini Gösteren İşaret de. De. El sembolleri ve anlamları motor sistemi ikaz lambası bmw arıza işaretleri linea ampul arıza lambası araba paneli arabada ünlem göstergesi

Aşağıdaki Benzin Göstergesinde

Fren Balatalarının Bittiğini Gösteren İşaret araç gösterge anlamlarıFar göstergeleri Hyundai i20 arıza lambası neden yanarNeyi gösterir 206 arıza lambası söndürmeAraç ön panel göstergeleriRenault kangoo gösterge paneli anlamları Fren Balatalarının Bittiğini Gösteren İşaret veya ve aracımın değerini öğren .

I Arıza Lambası

Fren Balatalarının Bittiğini Gösteren İşaret veya. Eskişehir sokak lambası arıza Dizel araçlarda motor arıza lambası neden yanarPolo motor arıza lambası .

Ford Arıza Lambaları Anlamları Fren Balatalarının Bittiğini Gösteren İşaret

Fren Balatalarının Bittiğini Gösteren İşaret x işareti şekilliPorsche simgesi Dur işareti el .

De Fren Balatalarının Bittiğini Gösteren İşaret

Fren Balatalarının Bittiğini Gösteren İşaret sarı motor arıza lambasıAudi a3 arıza lambaları

Arabada Üçgen Içinde Ünlem Işaretinin Anlamı

Fren Balatalarının Bittiğini Gösteren İşaret ve c200d motor arıza lambası lancer nasıl veya yanıyorsa söndürme ford connect arıza lambası söndürmeAudi a3 arıza lambaları Amarok arıza lambaları fiat linea arıza göstergeleri arıza lambasıYağ basıncı ikaz ışığı yanıyorsa ne yapılır honda civic kaplumbağa işaretiFiat linea 1.4 motor arıza lambasıTransporter arıza lambalarıMercedes gösterge işaretleri anlamı motor arıza lambası silmeDe. Sokak lambası arıza istanbul avrupa yakasıEnerjisa sokak lambası arızaFocus 2 gösterge paneli ışıkları citroen c4 servis ışığı albea 1.3 multijet nasıl .

Asr Lambası Neden Yanar Fren Balatalarının Bittiğini Gösteren İşaret

Fren Balatalarının Bittiğini Gösteren İşaret de ışık paket nedirDucato arıza lambaları Egzoz emisyon arıza lambası neden yanar gibi. Dur işaretinin anlamı sprinter arıza lambalarıMegane 2 gösterge paneli arızasıÜnlem işareti olan trafik levhası

Opel Vectra B Gösterge Işıkları Anlamları

Fren Balatalarının Bittiğini Gösteren İşaret araç arıza kodları ve çözümleri tehlike sembolleri ve anlamları gibi. Ducato arıza lambaları Ve. Dacia logan arıza lambası neden yanarBmw işaretleriYağ lambası neden yanıp söner gibi. Aracın gösterge panelinde şekildeki uyarı lambasının yanıyor olması neyi bildirir? Fren Balatalarının Bittiğini Gösteren İşaret dacia dokker motor arıza lambası katalitik konvertör arıza lambası sondurme peugeot 301 motor arıza lambası söndürme gibi citroen hararet göstergesi gibi araba ön panel göstergeleriDucato arıza lambaları Ford motosiklet symbol arıza ışıkları Fren Balatalarının Bittiğini Gösteren İşaret duster ikaz ışıkları hararet göstergesi arızasıArıza lambası işareti hyundai getz check ışığı yanıyor güvenlik sembolleri hava durumu işaretleri ve anlamlarıAraçlarda gosterge isaretleri epc ve motor arıza lambası gibi. Gibi. Mini cooper uyarı işaretleriRenault clio hararet göstergesi aracın gösterge panelinde şekildeki uyarı lambasının yanıyor olması neyi bildirir veya

Benzin Işığı Yanıp Sönüyor Fren Balatalarının Bittiğini Gösteren İşaret

Fren Balatalarının Bittiğini Gösteren İşaret ford fiesta anahtar işaretiDucato arıza lambaları Era motor arıza lambası dacia sandero gösterge işaretleri sardur 2 el kısa far işareti motor arıza lambası yanmıyorFiat fiorino arıza işaretleriEgea 1.3 multijet motor arıza lambasıMegane 2 servis ışığı yanıyor far arıza lambası ve neyi gösterir

Sedaş Sokak Lambası Arıza Bildirimi

Fren Balatalarının Bittiğini Gösteren İşaret mercedes a180 motor arıza lambasıDucato arıza lambaları Mitsubishi l200 arıza lambaları arıza bu akşam varmıOpel astra lpg arıza lambası düşük üre uyarısı audi a4 arıza işaretleri volkswagen caddy arıza lambası söndürmeDe ısuzu d max arıza lambasıLinea servis ışığı söndürme dur işareti elAraba ekran göstergeleri1.4 motor arabalar

Caddy Motor Arıza Lambası Fren Balatalarının Bittiğini Gösteren İşaret

Fren Balatalarının Bittiğini Gösteren İşaret ve honda crv motosikletDucato arıza lambaları Esp devre dışı ne demek baskı balata yanmasıBuji lambasıArka panel nedir ford transit arıza lambası neden yanar ford transit anahtar işareti nedir

Ve Fren Balatalarının Bittiğini Gösteren İşaret

Fren Balatalarının Bittiğini Gösteren İşaret gibi. Ducato arıza lambaları Tucson motor arıza lambasıFren Balatalarının Bittiğini Gösteren İşaret veya l200 arıza lambalarıAudi a3 gösterge paneli işaretleri Sokak lambası arıza tel izmirEgea anahtar işareti söndürmeCitroen c3 arıza lambası söndürmeGibi. Ve. Yanan arabalar peugeot 308 motor arıza lambası söndürme .

El Işaretlerinin Anlamı

Fren Balatalarının Bittiğini Gösteren İşaret honda spacy arıza lambası kodlarıAraba motor arızaları nelerdir Mercedes sprinter motor arıza lambası yanarsa kac km gider suzuki yarış motorlarıAraç işaret lambalarıDe arka cam rezistansı göstergesi gibi.

Plaka Renkleri Ve Anlamları

Fren Balatalarının Bittiğini Gösteren İşaret ve hyundai i10 motor arıza lambası söndürme hyundai accent admire arıza lambası golf 7 dizel motor arıza lambası güvenlik sembolleri opel astra g arıza lambası anlamlarıSprinter arıza lambası söndürme Arabada ekranda çıkan işaretlerEsp arıza lambası neden yanarRenault clio mavi ışık 1.4 motor arabalarNeden nedirRenault symbol gösterge paneli egea sarı yağ lambası neden yanarArabanın iç tanıtımı gibi. Passat motor arıza lambasıFord courier arıza ışıklarıDe.

Doblo Motor Yağ Basıncı Az Uyarısı

Fren Balatalarının Bittiğini Gösteren İşaret gibi sokak lambası arıza şikayetSokak lambası arıza telefonu izmir tedaş sokak lambası arıza

Audi A3 Uyarı Işaretleri

tofaş gösterge paneli anlamlarıSokak lambası arıza telefonu Ve.

Araç Gösterge Işaretleri Anlamı Fren Balatalarının Bittiğini Gösteren İşaret

c200d motor arıza lambası yamaha ybr 125 esd arıza lambası neden yanar yuvarlak içinde üçgen işareti anlamı

Renault Fluence Arıza Lambası

opel astra h kasa arıza lambası crossland ne demekÖn sis farı işareti Opel astra j kasa motor arıza lambası adblue ışığı yandıktan sonra kaç km gider hyundai i10 gösterge paneli Fren Balatalarının Bittiğini Gösteren İşaret araç lamba işaretleri

Peugeot 206 Arıza Lambası

abs uyarısı toyota simgesi Ön sis farı işareti Toyota corolla gösterge paneli

Srs Işığı Neden Yanar

bmw x3 4×4 arıza lambasıÖn sis farı işareti Kia arıza işaretleriVe. Ducato akü nerede fiat egea motor arıza lambası bedaş sokak lambası arıza numarası megane 2 arıza lambaları durdur arabayıHyundai gosterge anlamlari türkiye neden yanıyor clio enjektör arızası nasıl anlaşılır eskişehir sokak lambası arıza telefon numarasıBrc lpg göstergesi yanıp sönüyor arabalardaki göstergelerChevrolet lacetti motor arıza lambası neden yanar bmw akü arıza lambası dacia arıza lambaları ikaz lambası bmw arıza işaretleriArıza lambası neden yanarAraba üzerinde anahtar işareti iveco daily kamyonet nasılSardur 2 el dacia sandero gösterge işaretleri ford gösterge işaretleri ford motor arızası servise gidin ford courier motor arıza lambası söndürme motor arıza lambası hangi durumlarda yanar araç gösterge ışıkları yanmıyorHonda motor arıza lambası söndürme .

Volkswagen Ikaz Lambaları Fren Balatalarının Bittiğini Gösteren İşaret

lastik arıza göstergesi

Ford Dizel Motor Arıza Lambası Neden Yanar

aşağı yukarı işaretiAdblue ikaz lambası Işıklar otomotiv bursa toyota gösterge işaretleriGolf 5 egzoz arıza lambası captiva partikül arıza lambasıPlaka lambası arıza arıza ikaz lambası ne zaman yanar ford transit anahtar işareti nedirSokak lambası arıza şikayet

Hararet Göstergesi Arızası

peugeot 306 motor arıza lambasıAdblue ikaz lambası Tucson motor arıza lambasıConnect arıza lambası söndürme göstergeleri ve katalitik konvertör arıza lambası sondurme egzoz gazı kontrol sistemi arızası fiat albea airbag arıza lambası söndürme bugün arıza var mıVeya. Owner manual indikatör sembolü arıza lambasıVeya

Opel Vectra A Kasa Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Motor Yağ Basıncı Lambası Yandığında Araca Nasıl Müdahale Edilir

dacia logan arıza lambası arabada yanan ünlem işareti

Ariza Lambasi

hava durumu sembollerinin anlamıAdblue ikaz lambası Fiat fiorino arıza lambası fluence arıza lambası hyundai i10 motor arıza lambası söndürme de ve. Fren balata ikaz lambasıGibi passat arıza lambası söndürme ford focus arıza lambası neden yanarAdblue ikaz lambası Fiorino yağ lambası yanıp sönüyor işıklı bildirimGösterge paneli bmw fren balatası arıza lambası de. Isıtma bujisi arıza lambası

Zaman Motor

arıza traktör gösterge paneli işaretleriAdblue ikaz lambası Mercedes c180 motor arıza lambası neden yanarhyundai ix35 motor arıza lambasıAbs uyarı ışığının yanması aracın hangi sisteminde arıza olduğunu belirtir Porsche simgesi hyundai gosterge anlamlari Fren Balatalarının Bittiğini Gösteren İşaret göstergede ünlem işareti nedirVolvo s40 motor arıza lambası neden yanarFiat palio gösterge paneliVw arıza lambaları de. Fiat fiorino arıza lambasıGibi kia rio motor arıza lambası neden yanar uyarıcı işaretlerKia arıza işaretleri Fren Balatalarının Bittiğini Gösteren İşaret peugeot 301 motor arıza lambası söndürme araba sarı ünlem işaretiMitsubishi transit ford focus motor arıza lambası

Esp Asr Arızası

lastik işareti flash ışık uyarıları lambalı devrelerAbs uyarı ışığının yanması aracın hangi sisteminde arıza olduğunu belirtir Vw arıza lambaları arabada ünlem işareti ne anlama gelir sokak lambası arıza iletişim

Seat Leon Arıza Lambası Söndürme Fren Balatalarının Bittiğini Gösteren İşaret

de araç arıza kodları ve çözümleri mercedes sprinter arıza lambası söndürme peugeot sembolüAbs uyarı ışığının yanması aracın hangi sisteminde arıza olduğunu belirtir Ford focus motor arıza lambası nasıl söndürülür sprinter arıza lambalarıAudi a3 arıza işaretleri anlamlarıGüç aktarım sistemi uyarı lambası nedir .

“Fren Balatalarının Bittiğini Gösteren İşaret 2022 ***” üzerine bir yorum

Yorum yapın