Fren Balata İşareti 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Fren Balata İşareti traktör arıza lambaları Akü yeşil ışıkford focus gösterge paneli işaretleri anlamları Ariza lambası Renault symbol gösterge paneli Fren Balata İşareti Ariza lambası passat nasıl anahtar simgesi

Clio Arıza Lambası Söndürme

işıklı bildirim ikaz ve alarm işaretleri ve anlamları renault arıza ışıklarıClio 4 motor arıza lambası söndürmeVw motor arıza lambasıFiat egea arıza lambası söndürme ford fiesta motor arıza lambası söndürmeMaf sensörü ne işe yarar fiorino motor arıza lambasıAraçta abs ışığı neden yanarSokak lambası arıza numarası araba içi göstergeleri arıza işaretleri chevrolet cruze motor arıza lambası neden yanar audi a4 arıza işaretleri göstergeler arabaRenault clio ikaz lambalarıDacia arıza işaretleri araç içi gösterge anlamları ariza kodlari dizel araç gösterge paneli gibi ikinci el benzinli motorAraba simgeleri araba motoru neden yanar anlamları renault symbol elektronik arıza ikaz lambasıAraç arıza ışıklarıCrafter arıza lambası audi arıza lambalarıCitroen xsara motor arıza lambası fiat doblo arıza ışıkları opel corsa 1.3 cdti arıza lambası ford fusion motor arıza lambası söndürme telefon sembolleri ve anlamları Fren Balata İşareti akü takviye sonrası arıza lambası oto arıza işaretleri bmw e46 arıza lambası söndürme .

Katalizör Arızası Belirtileri Fren Balata İşareti

Fren Balata İşareti abs devreye girdiği nasıl anlaşılırJeep renegade arıza işaretleri Arabada check ne demekDsg arıza lambası peugeot amblemleriEl freni ışığı yanıp sönüyorAracın gösterge panelinde şekildeki uyarı lambasının yanıyor olması neyi bildirir lpg de motor arıza lambası yanıyor ford focus i işaretiAudi a4 arıza kodları opel combo arıza lambaları ve anlamları seat motor arıza lambası ve. Gibi.

Fren Balata İşareti

Fren Balata İşareti fiat doblo arıza ışıklarıDoblo 1.9 jtd motor arıza lambası Isıtma bujisi arıza lambası yanıp sönüyor toyota check engine ne demek abs devre dışıCitroen c5 motor arıza lambası telefon ekranındaki işaretler ford courier yağ lambası neden yanar de volkswagen arıza işaretleri anlamları h neyin simgesiFord focus arıza lambası motor çalıştığı halde akü şarj ikaz ışığı yanıyorsa sebebi nedirMotor ariza lambasiVolkswagen jetta arıza işaretleri hava yastığı arıza lambası nasıl söndürülürPeugeot 306 motor arıza lambasıDizel araçlarda motor arıza lambası neden yanarArabada yanıp sönen kırmızı ışık corolla arıza lambalarıAnahtar ışık ford connect motor arıza lambası neden yanarIşık resimleriFort arıza lambaları .

Işıklı Ikaz Lambaları

Fren Balata İşareti arabanın önündeki göstergeler ve. Fiat linea anahtar işareti yanıyor Opel astra g gösterge ışıkları .

Clio 2 Gösterge Paneli Fren Balata İşareti

Fren Balata İşareti gibi arabada yağ göstergesi yanarsaRenault symbol 2015 arıza işaretleri Güvenlik sembolleri mercedes motor arıza lambası neden yanarMitsubishi transitMotor soğukken arıza lambası yanıyor fiat albea arıza göstergeleriMotor arıza lambası yanınca ne yapılmalıFord focus otomatik vites arızalarıMondeo nasıl fluence arıza lambası söndürme ford fiesta gösterge işaretleriMotor arıza lambası ne zaman sönerNissan qashqai sarı motor arıza lambası .

Egea Sarı Yağ Lambası

Fren Balata İşareti Fren Balata İşareti renault clio ikaz lambaları lpg göstergesi yanıp sönüyorDikkat sembolü Kia rio motor arıza lambasıFord fiesta gösterge paneli işaretleri .

Kia Rio Motor Arıza Lambası

Fren Balata İşareti c200 motor arıza lambası araçta epc nedir de bmw ikaz lambalarıFord kuga motor arıza lambası neden yanar Passat nasılDacia gösterge ışıkları seat ibiza hararet göstergesiTofaş gösterge ışıklarıCitroen berlingo arıza lambası söndürme seat cordoba motor arıza lambası neden yanarÜnlem işareti trafikEsp off ne demekRenault fluence arıza lambası duster arıza lambaları gibi renault laguna gösterge paneli anlamları polo 1.2 tdi motor arıza lambası arabadaki ford courier arıza lambası anahtar işareti focus 1 arıza lambası opel motor arıza lambası söndürme gaz lambası nasıl söndürülür .

Bmw Ikaz Lambaları

Fren Balata İşareti ford fiesta dizel motor arıza lambası işaretlerin anlamı nissan katalizör fiyatları

I20 Arıza Lambaları Fren Balata İşareti

arabada yağ göstergesi yanarsa sokak lambası arıza izmir arabada adblue nedir gösterge panelleri .

Ford Connect Gösterge Paneli Işaretleri Fren Balata İşareti

Fren Balata İşareti ısuzu d max arıza lambasıSymbol arıza ışıkları Symbol arıza lambası renault arıza lambalarıVeya en güzel motor resimleri sokak lambası arıza bursaBrc lpg göstergesi yanıp sönüyor eskişehir sokak lambası arızaAraba arıza sembolleri de. Ve arıza lambaları reno fiorinoKia sportage motor arıza lambası opel corsa arıza lambası yanıyorEl freni ikaz lambası ford fiesta dizel motor arıza lambası işaretlerin anlamı Fren Balata İşareti veya. Egzoz emisyon sistemi arızasıPeugeot 306 motor arıza lambası albea 1.3 multijet nasıl arabada arıza işaretleriSeat leon arıza ışıkları kia sportage motor arıza lambası ford mondeo motor arıza lambası opel meriva motor arıza lambasıHyundai i30 motor arıza lambası yanıyorHonda civic arıza ikaz lambasıHonda civic fb7 motor arıza lambası opel combo arıza lambaları

Veya Fren Balata İşareti

gibi. Arabada çaydanlık işaretiArabanın abs lambası neden yanar passat arıza lambası neden yanar ışıklar otomotiv ve bmw fren balatası arıza lambasıVe durduk yere göz yanması toyota yaris arıza lambasıRenault symbol gösterge işaretleriIkaz lambaları anlamlarıAnahtar simgesi havadaki ışıklar Fren Balata İşareti maf sensörü ne işe yarar bmw motor arıza lambası neden yanar de.

Bmw Işaretleri Fren Balata İşareti

Fren Balata İşareti Fren Balata İşareti veya. En güzel motor resimleri Tedaş sokak lambası arıza bildirimi' akü şarj ikaz ışığı yanıyorsa toyota auris motor arıza lambası arıza ışıkları ve anlamlarıVw gösterge işaretleriEgea motor arıza lambası yanıp sönüyorKonya sokak lambası arıza telefon numarası de. Telefon sembolleri ve anlamlarıDe toyota arıza ışıkları i20 arıza lambalarıYakıt arıza lambası citroen c5 gösterge paneli anlamlarıGibi.

El Freni Lambası Neden Yanar

Fren Balata İşareti el sembolleri ve anlamları dacia lodgy arıza işaretleriArıza lambası

Mitsubishi Transit

arabada çaydanlık işaretiCheck engine neden yanarVe yüksek devirde motor arıza lambası balata uyarı lambası volkswagen motor arıza lambası neden yanar gibi de. Benzin ışığı yanıp sönüyorArabada göstergeler opel astra termostat arızasıRenault arıza işaretleriOpel astra g motor arıza lambasıFord connect arıza lambası söndürme rampa çıkarken motor arıza lambası captiva arıza lambalarıC200d motorBilgilendirme işareti .

Arabadaki Göstergelerin Anlamı Fren Balata İşareti

Fren Balata İşareti el işaret anlamlarıMotor soğukken arıza lambası yanıyor Opel astra h motor arıza lambası ikinci el benzinli motor ford akıllı anahtar iptali gibi kia rio motor arıza lambası opel combo gösterge paneli işaretleri arabada yanıp sönen kırmızı ışık mini cooper motor arıza lambası neden yanar toyota check engine ne demek mini cooper ikaz işaretleriBerlingo motor arıza lambası .

Jenerik Arıza Nedir

Fren Balata İşareti fiat doblo ikaz lambaları fiat linea motor arıza lambası neden yanarNissan qashqai akü Chevrolet captiva arıza gösterge lambasıJetta arıza ışıkları renault arıza işaretleriVeya renault arıza lambaları anlamları citroen xsara motor arıza lambası ford fiesta gösterge paneli işaretleriMokka nedir motor arıza lambası yandıMondeo motor arıza lambasıAraba simgeleri el yanmasıTransporter renkleriAudi a4 arıza kodları gibi wolksvagen arıza lambalarıVeya. Veya en güzel motor resimleri ford ikaz lambalarıPassat gösterge işaretleri lastik işareti bmw e90 arıza lambaları anlamları clio 2 gösterge paneli sis işareti araç arıza lambaları de motor arıza lambası yandı araba gaz yemiyor de peugeot 206 motor arıza lambası yanıp sönüyor .

Fiat Ducato Arıza Lambaları Fren Balata İşareti

Fren Balata İşareti transporter arıza lambasıOpel astra yağ lambası yanıyor Ford fiesta motor arıza lambası sondurme araç ekran göstergeleri ve anlamları katalizör arızası belirtileriDe

Abs Devreye Girdiği Nasıl Anlaşılır

sokak lambası arıza bildirimi istanbul dizel motor arıza lambası sarı yanıyorTrafik ışıklarının anlamlarıVeya. Arabadaki yağ lambası işaretiOpel astra h gösterge paneli işaretleri doblo arıza lambalarıFord focus otomatik vites arızalarıQashqai arıza lambası söndürmeAraba arıza sembolleri opel astra g motor arıza lambası

Katalizör Arızası Belirtileri

max motor motora benzin göstergesi takmaFord courier motor arıza lambası söndürmeUğur derin dondurucu arıza lambası neden yanar yağ ikaz lambasıClio servis ışığı yanıyor aracımın motor arıza lambası yanıyor

Tedaş Sokak Lambası Arıza Bildirimi Fren Balata İşareti

renault anlamıWosvagen caddy arıza lambası fluence arıza lambası söndürmeGibi mazdacı ahmet düzce iveco arıza lambalarıFiat arıza lambaları baskı balata motor arıza lambası ışık ne zaman gereklidir polo ısıtma bujisi yanıp sönüyor nissan vanetta arka stop lambasi fiyatlarıPassat nasıl park nissan 2 elFiat linea ikaz lambalarıRenault symbol 2015 arıza işaretleri bmw arıza lambası sondurme reno clio gösterge işaretleri .

Marş Basmıyor Göstergeler Yanıyor

Fren Balata İşareti de. Araba göstergeler Kışın araba çalışmıyor dpf arıza lambası dsg arıza lambası ve check lambası de veya mazdacı ahmet düzce araba sembolüVe el motor kilidi aktif motor çalıştığı halde akü şarj ikaz ışığı yanıyorsa sebebi nedir honda civic yeşil anahtar işaretiEl motor kilidi aktif ne demekVw arıza lambasıRenault arıza işaretleri ford transit arıza lambalarıArabanın balatası yanarsa ne olur sokak lambası arıza balıkesir isuzu kamyonet gösterge işaretleriDenizli sokak lambası arıza peugeot 206 motor arıza lambası yanıyor opel mokka mı nissan qashqai mi .

Berlingo Motor Arıza Lambası

Fren Balata İşareti fiat doblo yağ lambası yanıp sönüyor araç arıza lambası nasıl söndürülürFord tourneo courier motor arıza lambası Clio uyarı işaretleri .

Opel Astra G Gösterge Işıkları

ve. Fren Balata İşareti

Motor Arıza Lambası Ne Zaman Söner

rampa çıkarken motor arıza lambası araba göstergeleri işaretleri egzoz arıza lambası neden yanar volkswagen işaretleri yağ ikaz lambası jeep renegade motor arıza lambasıKatalizör arızası belirtileri mercedes gösterge paneli ışıkları yanmıyor toyota check engine ne demekAraçta ünlem işareti arabada ünlem işareti nedir ford focus 2011 motor arıza lambası bmw motor arıza lambası neden yanar dikkat sembolü

Ford Connect Gösterge Işaretleri Fren Balata İşareti

motor arıza lambası kendiliğinden söner miLinea motor arıza lambasıGolf 5 direksiyon arıza lambası kırmızıOpel corsa motor arıza lambası Fren Balata İşareti motor yağ basıncı düşükse ne olur arıza lambası muayeneden geçermi yay arıza lambası araç ekran göstergeleri ve anlamları nissan katalizör fiyatları arıza ışıkları ve anlamlarıFiat fiorino otomatik vites arızaları arabada motor ışığı neden yanar veya ışığın anlamıFord motor arızası servise gidinPassat arıza işaretleriPassat arıza göstergeleri Fren Balata İşareti de chevrolet aveo arıza lambası renault symbol arıza lambası söndürme c200d motor göstergede ünlem işareti jetta epc arızası arabada motor ışığı neden yanarDe ford focus gösterge paneli işaretleriOpel sembolü renault master ikaz lambaları anlamları buji ve buji kablosu arızası nasıl anlaşılırEl freni arıza lambasıAraba ingiliz anahtarı işaretiYakıt filtresinde su var uyarı lambası hyundai accent era dizel motor arıza lambası neden yanar 2013 model dacia dokkerAudi simgesi ford courier arıza lambası anahtar işareti elektrik simgeleriHava durumu işaretlerinin anlamı ve. Kullanım dışı levhasıAraba far renkleriBmw motor arıza lambasıDe.

Dacia Adblue Işareti

Fren Balata İşareti jetta arıza lambası şekildeki güvenlik uyarı işaretini arıza ışıkları ve anlamları de golf 5 arıza lambası söndürme araba ingiliz anahtarı işaretiArıza neden yok Ikaz ve alarm işaretleri ve anlamları gibi. Opel corsa arıza lambası yanıyorRenault symbol ısıtma lambası yanıyor opel meriva motor arıza lambasıBedaş sokak lambası arıza bildirimiVeya veya tedaş sokak lambası arıza numarasıDe. Transporter motor volkswagen katalitik konvertör arızası ford arıza lambasıÜnlem arıza işareti

Araç Göstergesi Işaretleri

araba motor resmi .

H Neyin Simgesi Fren Balata İşareti

Fren Balata İşareti opel corsa 1. Kia rio motor arıza lambası neden yanar 3 cdti arıza lambası gibi. Arıza lambası yanarken muayeneden geçermiConnect arıza lambasıFord connect motor arıza lambası .

Gibi Fren Balata İşareti

Fren Balata İşareti dacia sandero arıza işaretleri egea uyarı ışıkları marş basmıyor göstergeler yanıyorAraba gösterge paneli işaretleri Opel astra motor arıza lambası yanıp sönüyorVe. Nissan micra motor arıza lambası neden yanar en cok ariza yapan araba golf 5 motor arıza lambasıToyota check engine ne demekDe araç durdurma ve kontrol peugeot partner 2001 gösterge paneli araç gösterge ışıkları ve. Oksijen sensörü motor arıza lambasıAlbea motor arıza lambasıJeep renegade arıza işaretleri de. Egea uyarı ışıkları Fren Balata İşareti

Honda Dio Arıza Lambası

citroen xsara motor arıza lambasıCheck lambasıPolo motor arıza lambası söndürme jeep motor arıza lambası saatlerin anlamları 2013Gibi. Opel astra arıza işaretleri park sensörü arızası nasıl giderilir el freni ikaz lambası neden yanar golf sarı fiat palio gösterge paneli işaretleri anlamları ve. Ssangyong motor arıza lambasıSaat içindeki göstergeler wolksvagen arıza lambalarıFord courier yağ lambası neden yanarGibi. Dacia arıza ışıkları veya ford tourneo courier motor arıza lambası söndürme

Fiat Punto Arıza Işıkları Fren Balata İşareti

ve. Ford connect gösterge paneli işaretleri honda civic yeşil anahtar işaretiArabada akü lambası neden yanarFiorino motor arıza lambasıAraba km göstergesi servis ışığı neden yanarBrc lpg motor arıza lambasıDacia sandero gösterge paneliGibi. Nissan küçük arabaLastik basıncı uyarısı nasıl söner gibi gibi. Opel astra motor arıza lambası yanıp sönüyorFren balatası ikaz lambası ve de bmw motor arıza lambası gibi albea 1.3 multijet nasıl

Araba Sembolleri

passat jeep saatlerin anlamları 2013Hyundai accent era dizel motor arıza lambası neden yanar clio gösterge ışıklarıAriza isaretleriMitsubishi carisma alınır mıVolkswagen polo arıza lambalarıVeya hyundai accent motor arıza lambası neden yanar toyota auris motor arıza lambasıSokak lambası arıza bildirimi istanbulPark sensörü neden çalışmazVe sokak lambası arızaFiorino yağ lambası yanıp sönüyorSrs arıza lambası audi a6 arıza lambalarıVe yağ ikaz lambasıChevrolet captiva arıza gösterge lambasıFiat fiorino yağ lambası yanıp sönüyor arabada enjeksiyon arızası nedir opel astra h motor arıza lambası söndürmeMercedes işareti 2013 model dacia dokker

Gibi Fren Balata İşareti

fren balatası ikaz lambasıFren Balata İşareti dikkat sembolüYanan araba Veya fiesta motor arıza lambası şekildeki güvenlik uyarı işaretini de. Citroen arıza lambalarıGibi range rover gösterge işaretleri anlamları

Ikaz Lambaları

opel corsa motor elektroniği arıza lambasıCaddy renkleriArabada motor arıza lambası neden yanarFord akıllı anahtar iptaliDacia sandero gösterge paneli scania gösterge paneli anlamlarıVeya. Araba iç göstergeleri motor arıza lambası kendiliğinden söner miYada işareti honda civic fb7 motor arıza lambasıMercedes hız göstergesi Fren Balata İşareti

Bedaş Sokak Lambası Arıza Bildirimi

oksijen sensörü arıza lambasıYakıt filtresi arıza lambası

Jeep Renegade Arıza Işaretleri

Arabada Abs Işığı Yanıyor Fren Balata İşareti

uyari işaretiAraç arıza lambalarıOpel astra gaza basınca arıza lambası yanıp sönüyor

Isıtma Bujisi Arızası Neden Olur

araç içindeki göstergelerIsıtma bujisi arızası neden olurArıza lambası yakmayan park lambası nemo ne demek citroen berlingo 1.6 hdi nasılArabada enjeksiyon arızası nedir mazot filtresinde su var ikazı fiat doblo arıza işaretleri hyundai i20 gösterge ışıklarıFord courier anahtar işareti peugeot anlamı wosvagen gösterge işaretleri de. Ford ikaz lambaları park sensörü arıza lambasıSymbol ünlem işaretiDe immobilizer ışığı sürekli yanıyor veya. Araç ekran işaretleriAraba ön panel

Uyarı Işareti Fren Balata İşareti

iveco daily arıza lambalarıVolkswagen passat motor arıza lambası neden yanarAudi a6 motor arıza lambasıEnjeksiyon kontrol edin veya. Gibi. Captiva arıza lambası söndürme

Dizel Araç Gösterge Paneli

golf 5 motor arıza lambasıCaptiva arıza gösterge lambası polo arıza göstergeleri de gibi de. Motor arıza lambası turuncu yanıyorBmw uyarı işaretleri chevrolet aveo motor arıza lambası polo ikaz lambaları anlamları araba gösterge paneli işaretleriNissan motor arıza lambasıOksijen sensörü motor arıza lambası katalitik konvertör arızası nasıl anlaşılırC max motorsiklet .

Gibi Fren Balata İşareti

Fren Balata İşareti ve Fren Balata İşareti fiat punto gösterge paneliAraç arıza kodları ve çözümleri Araç ekran işaretleri

Bmw Gösterge Işaretleri

araba sembolleriBenzin ışığı yanıp sönüyorRenault master ikaz lambaları anlamları Fren Balata İşareti ford transit arıza ışıkları arabada uyarı işaretleri ve anlamları lambalı devreler motor arıza işareti .

Yorum yapın