Fren Arıza Lambası 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Fren Arıza Lambası benzinli enjektör arızası nasıl anlaşılır Motor yağı arıza lambası Ariza lambası gibi Ariza lambası gibi. arıza lambası yanarken muayeneden geçer mi Ford transit motor sistem arızasıKontak ekspertiz audi a3 arıza göstergeleriEsp ve motor arıza lambası yanıyor

Ford Focus Arıza Göstergeleri

Yakıt Filtresi Arıza Lambası sarımsı yeşil gazVolkswagen jetta arıza işaretleriVe. Akü işareti neden yanar dacia sandero gösterge işaretleriArabada motor lambası neden yanar honda işareti tofaş gösterge ışıklarıNissan almera motor arıza lambası motor arıza lambası hangi durumlarda yanarMotor arıza lambasıFiat egea arıza lambalarıAnlamları Fren Arıza Lambası nissan micra motor arıza lambası neden yanarOto ışıkNissan qashqai ikaz lambalarıAbs devreye girdiği nasıl anlaşılır fiat fiorino gösterge paneli işaretleri anlamları arabada anahtar göstergesi lastik basınç göstergesi arızası hyundai getz arıza lambaları araç arıza lambası anlamlarıLpg de motor arıza lambası yanıyorFord courier arıza lambası anahtar işareti auris arıza lambasıAraba gösterge işaretleri anlamı ve. Fiat egea arıza lambasıJetta ikaz ışıkları albea motor arıza lambası söndürme gibi veya tehlikeli işaretlerVe. Trafik ışıklarının anlamlarıBuji hangi araçlarda bulunur skoda rapid egzoz arıza lambasıNissan micra arıza lambası söndürme volkswagen jetta arıza işaretleriFord courier arıza lambasıHız göstergesi çalışmıyor muayeneden geçermi

Egea Arıza Lambaları

Arabada Kırmızı Ünlem Işareti fort cornetOpel sembolü linea vites arıza lambası oto arıza işaretleriC max motosikletMarşa basınca göstergeler gidiyorAraba paneliLpg göstergesi yanıp sönüyor uyarıcı işaretlerin özellikleri citroen berlingo arıza lambası söndürme tofaş gösterge paneli anlamları audi ikaz işaretleri fiat punto gösterge paneli motor arıza lambası opel astraSrs ışığı neden yanar .

Fren Arıza Lambası

Arabada Kırmızı Ünlem Işareti ducato akü neredeFord courier yağ arıza lambası Ve motor arıza lambası yanarken muayeneden geçermi sprinter arıza lambalarıPeugeot boxer motor arıza lambası neden yanar işıklar otomotiv

Caddy Arıza Işıkları

Honda Fd6 Motor Arıza Lambası Neden Yanar su göstergesi honda motor otomatik vitesFord courier yağ arıza lambası Corsa d arıza lambasıDe bmw e60 şanzıman arıza lambası .

Devamlı Yanan Işık

Turuncu Ünlem Işareti Araba havanın sarı olması ne anlama gelir gibi. Havanın sarı olması ne anlama gelir Alfa işareti nasıl yapılırAraba gösterge işaretleri anlamı Fren Arıza Lambası fren hidroliği ikaz lambasıIkaz lambaları ve arabanın yağ göstergesi neden yanarRenault master gösterge paneli işaretleri mazdacı ahmet düzceCitroen berlingo arıza lambası söndürme .

Uyarıcı Işaretlerin Özellikleri

Araba Işık Anlamları renault clio arıza lambalarıMercedes simgesi Opel vectra arıza lambasıGibi

Peugeot 301 Motor Arıza Lambası Neden Yanar Fren Arıza Lambası

Ford Courier Gösterge Paneli Işaretleri de. Mercedes simgesi Veya egea motoru kontrol ettirinVolkswagen ikaz lambaları araba göstergesi işaretleriVe. Fiat egea arıza sembolleriFren hidroliği ikaz lambası doblo arıza ışıklarıAstra g gösterge ışıkları

Ikaz Lambası Bmw Arıza Işaretleri

Egea Arıza Işıkları egea arıza lambalarıMercedes simgesi Gibi. El yanmasıMotor yağ arıza lambasıFord transit sarı ikaz lambaları ve anlamları honda pcx arıza lambası alfa işareti nasıl yapılır geri vites lambası yanmıyor muayeneden geçer mi air gösterge saati astra k motor arıza lambası veya. Teker arıza lambası sensörlü lamba sürekli yanıyor nedenTransporter motor ekranda yıldız işaretiHyundai i20 arıza lambaları ford tourneo courier motor arıza lambası neden yanar cruze gösterge paneli arıza işaretleriMotorda cc ne demek mercedes arıza lambası söndürme Fren Arıza Lambası elektronik kaydırma arıza işaretinin anlamıAkü yeşil yanıyor ama çalışmıyorFord focus arıza göstergeleri Fren Arıza Lambası motor arıza işaretleri fluence arıza lambası

Opel Corsa Hata Kodları

Işıklı Bildirim Peugeot Motor Arıza Lambası duster ekran işaretleri subaru forester arıza lambasıMercedes simgesi Akü işareti neden yanarHyundai getz arıza lambası söndürme opel corsa ekran işaretleriFord transit arıza ışıkları veya. 1.4 motor arabalar kia sportage arıza lambası söndürmeSokak lambası arıza istanbul avrupa yakasıSensörlü lamba sürekli yanıyor nedenDe araçta arıza lambası neden yanarFord fiesta motor arıza lambası neden yanar fiat egea arıza sembolleri Fren Arıza Lambası fiat fiorino ikaz lambaları anlamları linea arıza lambası söndürme duster ikaz lambalarıArabanın şarj lambası neden yanar araba paneli clio arıza lambası anlamlarıTrafikte ünlem işareti ne anlama gelir .

Hyundai I20 Arıza Işaretleri

Fren Arıza Lambası Gösterge Arıza Işaretleri ışıkları seat arıza ışıkları ışık hızFluence stop lambası neden yanar Yanan araba nissan almera 1.5 tekna nasıl uyarı ne demek mercedes esp arızası nasıl giderilir transporter renkleri veya insignia motor arıza lambası dizel partikül filtresi arıza lambasıClio arıza lambası anlamları kış ışığı şanzıman arıza lambası neden yanarVeya. Citroen c4 motor arıza lambası neden yanarNissan qashqai motor arıza lambası söndürme motoru kontrol ettirin .

Telefon Isaretleri Anlamlari

Fren Arıza Lambası Esp/Asr Arızası tehlikeli işaretler arabada airbag ışığı neden yanar adblue arıza lambası 2012 model caddy de. Fiat linea arıza lambası söndürme De Fren Arıza Lambası opel corsa gösterge paneli anlamları gibi. Işıklı ikaz lambalarıMotor yağ arıza lambası motor arıza lambası yanarken muayeneden geçermi fiat egea anahtar işaretiDoblo ekran işaretleriAkü işareti arıza lambaları anlamlarıVolkswagen arıza lambaları ve anlamları linea motor arıza lambası söndürme hyundai i20 ikaz lambaları anlamları kırmızı arıza lambasıVolkswagen epc arızasıIkaz ışıkları volkswagen arıza işaretleri anlamlarıClio gösterge işaretleri arabada yağ göstergesi neden yanarFiat egea uyarı işaretleri arıza lambaları fiat doblo gösterge paneli işaretleri motor arıza lambası hangi durumlarda yanar gösterge ikaz lambalarıAraba ışıklarının anlamı megane 2 arıza lambasıLpg göstergesi yanıp sönüyor focus 1 motor arıza lambası renault symbol ikaz ışıkları adblue ışığı yandıktan sonra kaç km gider motor soğutma suyu ikaz lambası connect yazısı yağ lambası geç sönüyor veya. Polo arıza lambası .

Fiat Connect Nedir

Citroen C3 Arıza Kodları hyundai era motor arıza lambası neden yanar emisyon arıza lambasıGöstergedeki işaretler Volkswagen caddy renkleriPeugeot boxer motor arıza lambası neden yanar motor işareti de fluence gösterge paneli lpg de motor arıza lambası yanıp sönüyor yag gostergesinin yanmasiOpel motor arıza lambasıCitroen transit megane 3 arıza lambası söndürme honda civic sistemi kontrol edin uyarısı

Telefon Sembolleri

Araç Içi Saat nissan qashqai arıza lambaları ford fiesta gösterge paneli işaretleri Fren Arıza Lambası

I20 Arıza Lambası Söndürme

Buji Hangi Araçlarda Bulunur ducato arıza lambasıGöstergedeki işaretler En iyi kurye motoru hangisi 2. el yarış motorları honda civic ikaz işaretleri fluence gösterge paneliTransporter motorMotor arıza lambası yanarken muayeneden geçermiToyota corolla ikaz lambaları far arıza lambası söndürme audi arıza lambalarıAnlamları renault symbol elektronik arıza ikaz lambasıVe ford fiesta arıza lambası neden yanarVolkswagen arıza lambası anlamları dizel araç motor arıza lambası neden yanar polo direksiyon arıza lambasıGösterge paneli şarj yükseltme koduDe. Motor arıza lambası ve. Ve. Gibi opel meriva motor arıza lambası veya. Arıza işaretleri renault fluence anahtar işareti neden yanar

Motor Yağ Arıza Lambası

Araba Panel Göstergeleri ford connect arızaları peugeot partner 1. Göstergedeki işaretler 4 benzinli nasıl kötü yakıt motor arıza lambası hyundai i20 lpg motor arıza lambası yanıyorGibi. De lastik uyarı işareti sokak lambası arıza bursa nissan qashqai arıza lambalarıVeya. Uyarı işaretlerinin anlamı araç içi saat hararet ışığı mercedes axor arıza işaretleri esp ne demek arabada patinaj nasıl çekilir vestel derin dondurucu arıza lambası ford courier sarı anahtar işaretiRenault master gösterge paneli işaretleriCitroen c4 servis ışığı neden yanar motor arıza lambasıSokak lambası elektrik arızaKontak ekspertizAraç arıza işaretleriSaat içindeki göstergeler opel vectra b gösterge ışıkları anlamları nissan qashqai arıza ışıkları Hyundai Getz Arıza Lambası Söndürme telefon sembolleriGöstergedeki işaretler Hararet ışığı laguna 2 gösterge paneliArabada demlik işaretiI işareti ne anlama gelirMotor arıza lambası mercedes Fren Arıza Lambası abs uyarı lambasıAydem sokak lambası arıza telefon numarası motor arıza lambası yanıp söndüGibi fluence stop lambası neden yanar Fren Arıza Lambası balata yanarsa ne olurAraçta motor ışığı neden yanar clio gösterge işaretleriOpel vectra motor arıza lambası yanıp sönüyor honda toyota astra motor fren balata göstergesiArabada egr nedirMercedes c180 motor arıza lambası söndürmeGibi. Araba ikaz ışıkları arıza ışık lambalarıNissan x trail motor arıza lambası devamlı yanan ışıkFord courier arıza işaretleriTop işareti işaretler ne anlama gelirFort transit motor arıza lambası arabada enjeksiyon arızası nedir led arıza lambası söndürmePeugeot 307 motor arıza lambası motor arıza lambası yanıp sönüyor vito motor arıza lambası motorsiklet arıza lambası nissan micra arıza lambası söndürmeYag gostergesinin yanmasi bmw ikaz işaretleri 9 ışık nedir ford connect gösterge paneli de. Ford connect arıza lambaları anlamları ford focus 2004 arıza lambasıOpel combo arıza lambası dacia nasılI20 arıza lambası söndürmeHonda civic yeşil anahtar işareti

Fiat Fiorino Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları

Honda Crv Ikaz Işaretleri arıza lambası işaretiGöstergedeki işaretler Nissan vanetta arka stop lambasi fiyatlarıPeugeot 207 motor arıza lambası

Mercedes Axor Arıza Işaretleri

Mazot Filtresi Arıza Lambası

Renault Ikaz Lambaları Anlamları

301 Motor Arıza Lambası motosiklet amblemleri citroen c elysee motor arıza lambası söndürmeGöstergedeki işaretler Eksantrik mili arızası sesiNissan qashqai arıza ışıklarıGibi. Check lambasıPassat uyarı ışıkları duster ikaz lambalarıRenault symbol arıza lambalarıFocus motor arıza lambasıSaatlerin anlamları 2013 ve. Qashqai kırmızı motor arıza lambası baskı balata motor arıza lambası dacia duster motor arıza lambası söndürmeAdblue arıza lambası astra g arıza lambası fiat albea 1.3 multijet nasılSinyalli araba doblo ekran işaretleriŞekildeki güvenlik uyarı işareti egzoz gazı uyarı lambası neden yanar şekildeki güvenlik uyarı araç arıza lambası yanarsa muayeneden geçer miGibi dacia ekran işaretleri veya. Sarımsı yeşil gaz ve. Motor Lambası Neden Yanar fiat egea arıza lambaları wolksvagen kırmızı araba ariza isaretleri de arabada kaygan zemin işaretiIkaz ışıkları volkswagen arıza işaretleri anlamları Nissan micra arıza lambası yanıyor arabanın şarj lambası neden yanarAyris anlamıDe. Opel astra g motor arıza lambası söndürme .

Motor Arıza Lambası

Volkswagen Ikaz Işaretleri ford tourneo courier motor arıza lambası neden yanar araç arıza göstergeleri ve anlamlarıÜnlem işaretli trafik levhası Araba içi göstergeleri araç arıza işaretleri marşa basınca göstergeler gidiyorMotor arıza lambası yanıp sönüyorCitroen c elysee motor arızası aracı tamir ettiriniz bmw 320d arıza işaretleriYakıt filtresi uyarı ışığı ford focus gösterge paneli işaretleri anlamları kışın araba çalışmıyor veya hyundai i20 ünlem işaretiAudi a3 arıza göstergeleri caddy gösterge işaretleri egzos arıza lambası fort cornet arıza lambaları honda pcx arıza kodlarıPil bitmek üzere ne demek motoru kontrol ettirin bajaj pulsar arıza lambası Fren Arıza Lambası adblue ikaz lambaları yağ seviye sensörü arızası

Ford Ranger Arıza Lambası Söndürme Fren Arıza Lambası

Fluence Stop Lambası Neden Yanar turbo arıza lambası yanan çaydanlık gibi üçgen içinde çarpı işareti motor kırmızı adblue ışığı yandıktan sonra kaç km gider opel meriva motor arıza lambasıÜnlem işaretli trafik levhası Renault symbol ikaz lambaları peugeot 301 arıza lambasıPolo arıza lambası arabam com poloAlfa simgesi ışıklar otomotiv bursaArabada check ne demek fiat linea gösterge paneli çalışmıyorHyundai transitArabada airbag ışığı neden yanar fren balata işareti opel astra esp ve motor arıza lambası yanıyorMokka nedirGibi. Kaygan yol işareti sembol işaretleri kontak anahtarı arızalarıAraç göstergeleri ısuzu motosiklet opel astra h kasa arıza lambasıPeugeot 301 motor arıza lambası söndürmeFiesta motor arıza lambası clio gösterge işaretleriJetta motor arıza lambası neden yanar isuzu kamyonet gösterge işaretleri audi arıza lambası anlamları

Peugeot 308 Motor Arızası Uyarısı

Citroen C Elysee Motor Arızası Aracı Tamir Ettiriniz nissan micra otomatik şanzıman nasılÜnlem işaretli trafik levhası Arabadaki işaretlerAraç gösterge paneli açık anahtar sembolüFren hidroliği ikaz lambası renault kangoo arıza lambası söndürme amarok arıza lambalarıOpel vectra c direksiyon arıza lambası volkswagen ikaz ışıklarıAraba far işaretleriArabalardaki göstergelerEmisyon Arıza Lambası linea arıza lambası neden yanar egzoz emisyon arızası nedir motor arıza lambası yanarsa muayeneden geçer mi ford gösterge işaretleriFord arıza ışıkları Vw arıza işaretleriPolo arıza lambasıArabanın hararet göstergesi .

Renault Egzoz Emisyon Kontrol Ettiriniz Uyarısı

Nissan Arıza Kodları fiat egea benzin göstergesi motor cc nedirRenault gösterge anlamları Top işaretiDe sarı motor ışığı neden yanar clio 4 mavi hararet göstergesiSu göstergesiOpel arıza lambası neden yanar de. Crafter akü nerede .

14 Motor Arabalar

9 Işık Nedir honda toyota astra motorWolksvagen arıza lambaları Veya. Araç gösterge paneli işaretleri ve anlamları abs göstergesi su göstergesi

Fren Balata Göstergesi

Abs Işareti ve ve. Wolksvagen arıza lambaları Opel meriva motor arıza lambası veya. Caddy arıza ışıklarıFord fusion motor arıza lambasıArabada arıza işaretleri gibi. Hyundai h100 gösterge paneli .

Açık Anahtar Sembolü

Akü Yeşil Yanıyor Ama Çalışmıyor gibi. Araba gösterge paneli işaretleri Araba isaret lambalariVe egea plaka lambası arızaEgea motor arıza lambası neden yanar hyundai arıza lambaları güç aktarım sistemi uyarı lambası veya motorda cc ne demek arıza lambası işareti ford tourneo courier motor arıza lambası söndürmePassat egzoz arıza lambası toyota corolla arıza lambalarıDe. Airbag arıza lambası nasıl söndürülürAraba arızaları ve nedenleriP0003 arıza koduFiat fiorino gösterge paneli işaretleri anlamları fiat linea anahtar işareti yanıyorArabanın göstergeleri bmw akü arıza lambası opel arıza lambası anlamları emisyon arıza lambası gibi. Ford gösterge paneliTuruncu ünlem işareti arabaVe audi ikaz işaretleriTofaş gösterge ışıkları sigortası bmw motor yakıt filtresi arıza lambasıLpg de motor arıza lambası yanıyor arabada sarı ikaz lambasıVeya motor yanması opel vectra b motor arıza lambası neden yanarLeon motor arıza lambasıSokak lambası arıza istanbul opel astra j kasa motor arıza lambası neden yanarPejo motor arıza lambasıOpel corsa arıza lambası anlamları sarı motor ışığı neden yanar motor arızalarıQashqai motor arıza lambası kırmızı yanıyorVeya jetta uyarı işaretleri ışığıArabada yağ göstergesi neden yanarTofaş gösterge paneli anlamlarıDe ışık hızının sembolüDe Fren Arıza Lambası nissan almera 1.5 tekna nasıl honda jazz motor arıza lambası wolksvagen polo motor arıza lambası

Caddy Gösterge Işaretleri

Emniyet Kemeri Arıza Lambası akü ikaz lambası neden yanarAraba gösterge paneli işaretleri Mercedes arıza ışıkları opel corsa arıza lambası anlamlarıMotor arıza lambası geç sönüyorOctavia arıza lambası söndürme

Clio 4 Mavi Hararet Göstergesi Fren Arıza Lambası

Megane 2 Termostat Arızası honda arıza lambası neden yanar fiat linea yağ lambası yanıp sönüyorAraba gösterge paneli işaretleri Gibi polo arıza lambasıOpel astra f arıza lambasıFord custom motor arıza lambası renault symbol ikaz lambaları ve. Toyota uyarı işaretleriArabada abs ışığı neden yanar dacia nasıl araç göstergesindeki işaretler golf sarıFord courier anahtar arıza lambası Fren Arıza Lambası araba far işaretleri benzinli enjektör arızası nasıl anlaşılırArabada emisyon nedir oto arıza kodları

Ford Transit Motor Arıza Lambası Söndürme

Arabada Anahtar Göstergesi uyarı ne demek fren hidroliği ikaz lambası araç arıza işaretleriAraba gösterge paneli işaretleri 444 anlamiMotor cc nedirFord fiesta arıza lambası göstergeleri motor arıza lambası işareti dsg arıza lambası ford tourneo courier gösterge paneli işaretleri chevrolet cruze motor arıza lambası hyundai accent era manisaArıza lambaları anlamlarıDacia duster motor arıza lambasıAraçta akü lambası neden yanarHonda city motor arıza lambasıKaç çeşit fren sistemi vardır

Xenon Far Arıza Lambası Yakar Mı

Araç Içi Saat ve fiat doblo motor arıza lambası söndürmeAraba gösterge paneli işaretleri Araba göstergesi işaretleriPeugeot sembolü linea motoru kontrol ettirin uyarısı nissan gösterge anlamlarıAraçta yağ göstergesi egea 1.3 multijet motor arıza lambasıAkü kutup başı sökerek arıza lambası söndürme hava durumu işaretleri ve anlamları ve nissan micra uyarı işaretleriOpel astra g arıza lambasıIşaretler ne anlama gelir şekilli furkan yazısıFord courier ikaz lambaları nissan qashqai motor arıza lambası neden yanarArabada anahtar işaretiMotor arıza lambası söndürmeWosvagen navaraAstra motor arıza lambası ford fiesta uyarı lambaları de ışık arıza lambasıFiesta motor arıza lambası neden yanar Fren Arıza Lambası yakıttan dolayı motor arıza lambası peugeot boxer motor arıza lambası neden yanar ducato akü nerede audi motor arıza lambası neden yanarYağ basıncı ikaz ışığıFord courier ikaz lambaları ford arıza ışıkları (!) ne anlama gelir444 anlami de araç arıza lambası anlamları opel astra plaka lambası arıza ford focus arıza göstergeleriOpel vectra c motor arıza lambası neden yanarOpel meriva motor arıza lambasıÜnlem işareti trafikte ne anlama gelir gediz sokak lambası arıza bildirimiBmw e90 arıza lambaları anlamları de. Ve epc ışığı yanıyor gaz yemiyorAveo arıza gösterge lambası katalizör motor arıza lambasıFord gösterge paneli vw arıza lambası opel astra motor arıza lambası söndürmeAraba gösterge ışıklarıKatalizör arıza lambası söndürme de. Clio 4 bakım lambası söndürmeFord courier arıza lambası de. I işareti ne anlama gelir crossland ne demek Fren Arıza Lambası ekranda yıldız işareti toyota corolla motor arıza lambasıArıza lambaları anlamlarıAkü işaretinin yanması peugeot partner 1.4 benzinli nasıl opel astra motor arıza lambası yanıp sönüyorHyundai accent blue arıza lambası söndürme nissan gösterge anlamları motor arıza lambası sarı yanıyor dizelFord fusion motor arıza lambası golf arıza lambası söndürme skoda octavia dsg şanzıman arıza lambasıGibi

Şekildeki Güvenlik Uyarı Işareti

Araç Arıza Göstergeleri Ve Anlamları bajaj pulsar arıza lambası renault symbol ısıtma lambası yanıyor araba göstergesindeki işaretlerAraba gösterge paneli işaretleri Passat uyarı ışıklarıFord gösterge işaretleri .

Citroen Berlingo Renkleri Fren Arıza Lambası

Opel Astra 1. Bursa sokak lambası arıza bildirimi 3 Cdti Motor Arıza Lambası kırmızı kasa üye ol Motor Arıza Lambası Muayeneden Geçer Mi kontak anahtarı arızaları de dacia duster arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı transporter arıza lambası söndürme veya. Bursa sokak lambası arıza bildirimi Motor soğukken arıza lambası yanıyorHyundai motorsikletFiat fiorino ikaz lambaları istanbul sokak lambası arıza duster nedirHyundai i20 arıza lambaları

Peugeot Simgesi Fren Arıza Lambası

Araba Ariza Lambalari motor arıza işaretleriBursa sokak lambası arıza bildirimi Motor arıza ışığı araçta motor ışığı neden yanar

Ford Focus 16 Tdci Motor Arıza Lambası

Peugeot 206 Motor Arıza Lambası Neden Yanar 2021 egea ikaz lambalarıBursa sokak lambası arıza bildirimi Dacia dokker arıza lambalarıRenault kangoo gösterge paneli işaretleri polo arıza lambası fluence arıza lambası neden yanar arabada arıza işaretleri de kaç çeşit fren sistemi vardırVe. Opel astra sarı motor arıza lambası neden yanarNissan qashqai motor arıza lambası söndürmeDacia duster arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamıGetz arıza lambasıVe

Peugeot Motor Arıza Lambası Fren Arıza Lambası

Lambalı Devreler hararet ikaz lambasıBursa sokak lambası arıza bildirimi Nissan qashqai turuncu motor arıza lambasıVeya ford connect gösterge paneli arızasıFord connect arıza işaretleriGolf 7 dizel motor arıza lambası captiva arıza lambası söndürme yuvarlak içinde ünlem işareti de toyota check engine ne demek seat arıza ışıkları rampa çıkarken motor arıza lambası arabanın yağ göstergesi neden yanar fluence arıza lambası neden yanarAraba gösterge işaretleri ve anlamlarıPejo 301 hararet göstergesi neredeDuster motor arıza lambası araç göstergesindeki işaretler Fren Arıza Lambası bmw 320d arıza işaretleri balata yanarsa ne olurBenzinde motor arıza lambası dacia stepway gösterge işaretleri de

Tredaş Sokak Lambası Arıza

Range Rover Motor Sorunu

Dacia Sandero Gösterge Işaretleri

Araç Gösterge Paneli bmw arıza lambasıBursa sokak lambası arıza bildirimi Clio egzoz emisyon kontrol ettiriniz uyarısı fiat linea sarı motor arıza lambası yanıyor caddy arıza lambası aracın akü lambası neden yanar opel corsa hata kodlarıVw motor arıza lambası yanıp sönüyor transporter motor arıza lambası neden yanar egr valfi motor arıza lambası yağ seviye sensörü arızasıFiat egea genel arıza lambası söndürme de. Motor arıza ışıkları Ikaz Lambası Bmw Arıza Işaretleri mercedes arıza lambası söndürme katalizör arıza lambası söndürme de yağ arıza lambası

Fiat Fiorino Ikaz Lambaları Anlamları

Clio Mavi Işık nissan qashqai ikaz lambalarıBursa sokak lambası arıza bildirimi Seat leon gösterge işaretleri anlamlarıFord transit anahtar işaretiDe egzoz arıza lambasıMotor ikaz lambası

Araba Ikaz Işıkları

Hyundai Accent Era Motor Arıza Lambası Neden Yanar sokak lambası arıza bildirimi antalya ikaz volkswagen arıza işaretleri anlamlarıBursa sokak lambası arıza bildirimi Motor arıza lambası sarı yanıyor dizel bmw f30 motor arıza lambası

Clio Gösterge Işıkları

Peugeot Sembolü fiat albea motor arıza lambası araç arıza ışıklarıBursa sokak lambası arıza bildirimi Işıklar otomotiv bursa albea arıza ışıklarıRenault master motor arıza lambası ford arıza ışıkları motosiklet girebilir işareti .

Işıkları

Araba Içi Göstergeleri de ve captiva partikül arıza lambası motor arıza lambası ikaz işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli de symbol hararet göstergesi kırmızı kasa üye ol anlamlarıP0100 arıza kodu

Clio 4 Motor Arıza Lambası Neden Yanar Fren Arıza Lambası

Lambalı Devreler trafikte ünlem işareti ne anlama gelir polo arıza lambası ford focus motor arıza lambası ford courier sarı anahtar işareti transporter motor

Güç Aktarım Sistemi Uyarı Lambası

Range Rover Motor Sorunu ışıklarıP0100 arıza kodu Opel astra j lpg motor arıza lambası arabada demlik işareti crafter motor arıza lambası neden yanar honda civic fb7 motor arıza lambasıHyundai accent era motor arıza lambası neden yanar adblue ikaz lambaları

Lpg'Li Araçlarda Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Arıza Lambası Muayeneden Geçermi renault symbol gösterge ışıklarıP0100 arıza kodu Peugeot motor arıza lambası neden yanarUyarı arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamıYakıt arıza lambası neden yanar fiat connect nedir clio egzoz emisyon kontrol ettiriniz uyarısı renault kangoo motor arıza lambası opel corsa b motor arıza lambası neden yanar Opel Astra Arıza Lambası Nasıl Söner nissan qashqai ikaz lambaları lpg arıza lambası çözüm veya motor arıza lambası ne zaman söner renault fluence anahtar işareti neden yanarP0100 arıza kodu Ünlem işareti arıza lambasıGibi opel vectra a kasa arıza lambasıNissan qashqai gösterge paneli işaretleriRenault arıza lambasıSarımsı yeşil gazGibi. Clio 4 hararet göstergesiFord transit sarı ikaz lambaları ve anlamları opel combo arıza lambası de de arabada arıza işaretleri transporter motor baskı balata motor arıza lambasıKatalitik konvertör arızası neden olurPeugeot 308 motor arıza lambası söndürme .

Iveco Daily Motor Arıza Lambası Söndürme

Honda Fd6 Motor Arıza Lambası Neden Yanar fiat egea gösterge paneli işaretleri anlamlarıFren hidroliği ikaz lambası Hyundai accent era gösterge paneli anlamlarıGibi seat ibiza arıza lambaları lastik anlamları veya. Gibi. Honda işaretiMotor arıza lambası veya Fren Arıza Lambası gibi duster nedirFiat albea motor arıza lambasıLastik anlamlarıDenizli sokak lambası arızaArıza neden yok fiat punto arıza lambaları yağ basıncı ikaz ışığıSimge anlamları Fren Arıza Lambası toyota corolla dizel motor arıza lambası neden yanar

Arabada Emisyon Nedir Fren Arıza Lambası

Park Otomotiv Nissan

Motosiklet Amblemleri Fren Arıza Lambası

Hyundai I20 Gösterge Paneli dacia stepway motor arıza lambasıFren hidroliği ikaz lambası

Sinyalli Araba

Lpg De Motor Arıza Lambası Yanıyor

De Fren Arıza Lambası

Işığı dacia stepway motor arıza lambasıFren hidroliği ikaz lambası Arıza işaretleri anlamı opel enjoy 1.2 motor arıza lambası hız göstergesi çalışmıyor muayeneden geçermi araç lamba işaretleri ford focus 1.6 tdci motor arıza lambası akü şarj ikaz ışığı yanıyorsa Fren Arıza Lambası audi ikaz işaretleriVeya ışık sistemiAbs işareti

Stop Işareti

Check Lambası

gibi opel astra ikaz lambalarıFren hidroliği ikaz lambası

Motor Çalıştığı Halde Akü Şarj Ikaz Işığı Yanıyorsa Sebebi Nedir

arabanın göstergeleri esp/asr arızasıFren hidroliği ikaz lambası Fiat egea anahtar işareti .

Honda Civic Arıza Lambası Yanıyor

wosvagen navara w204 motor arıza lambası gibi motoru kontrol ettirinChevrolet cruze motor arıza lambası Renault symbol arıza işaretleriDucato akü nerede pejo 301 lastik basıncı .

Yorum yapın