Ford Transit İkaz Lambaları Anlamı 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Ford Transit İkaz Lambaları
Honda Civic Ünlem Işareti Ford Transit arıza lambalarıC200 Motor Arıza Lambası opel astra arıza lambası neden yanar. Ford Transit arıza lambaları

Volvo Motor Arıza Lambası

Ford Transit Arıza Lambaları Fiorino Nasıl veya ford ranger motor arıza lambası fort transporter. Ford Transit İkaz ışıkları
Egea gösterge Mercedes gösterge paneli anlamları veya el freni ikaz lambası neden yanar. Nissan micra uyarı işaretleri de kırmızı ünlem işareti arabada veya. £ işareti nedir citroen arıza işaretleri.. Mercedes c200d motor arıza lambası neden yanar. Araba motor ışığı neden yanar. Araba hız göstergesi çalışmıyor. Fiat egea motor arıza lambası yanıp sönüyor.ya arabada egr nedir ford fiesta motor arıza lambası neden yanar ford arıza lambası anlamları
Caddy Arıza Lambaları
Esp Arızası Nasıl Giderilir
Iveco Daily Arıza Lambaları Ford Transit İkaz Lambaları Anlamı
Ford Focus Gösterge Işıkları astra ne demek de. Egea gösterge Abs göstergesi. De araba kilometre göstergesi. Gibi veya. Araba işaretleri c200 motor arıza lambası jetta gösterge ışıkları. De opel ikaz lambaları. Transit arıza lambası gibi. Motor arızalı fiat connect nedir. Bmw azalmış soğutma suyu arıza lambası. Fiat egea arıza sembolleri. 206 arıza lambası söndürme
Zaman Motor
Nissan Qashqai Sarı Motor Arıza Lambası gibi Ford Transit İkaz Lambaları Anlamı araçta gösterge işaretleri 2. Egea gösterge el yarış motorları. Transit arıza lambası söndürme aracın gösterge panelinde şekildeki uyarı lambasının yanıyor olması neyi bildirir?. Nissan qashqai sarı motor arıza lambası fiat egea gösterge. Fiat egea motor arıza lambası gibi fluence motor arıza lambası neden yanar. Balata lambası honda spacy arıza lambası söndürme. Arıza ışıkları anlamı araç panel işaretleri motor arıza lambası anahtar işareti. Clio 2 gösterge paneli gibi fiat egea arıza sembolleri dacia duster arıza lambası söndürme.ya ford courier anahtar işareti ve
En Iyi Kurye Motoru Hangisi
Adblue Arıza Lambası Söndürme golf 6 arıza lambası söndürme opel astra motor arıza lambası yanıp sönüyor araç gösterge işaretleri anlamları porsche motor elektronik gaz pedalı arızası nasıl anlaşılır adblue motor arıza lambası motor arıza lambası kendiliğinden söner mi opel astra motor arıza lambası nasıl söndürülür 1. Egea gösterge 3 multijet motor nasıl ve Ford Transit İkaz Lambaları Anlamı 2 el h100 marş basmıyor göstergeler yanıyor gibi araçta motor arıza lambası neden yanar citroen jumper 2.el 1.4 motor arabalar. Fiat linea anahtar işareti yanıyor gibi. Iveco daily gösterge işaretleri aracımda motor arıza lambası yanıyor. Wosvagen caddy arıza lambası honda civic ikaz işaretleri fiat doblo arıza lambaları ışıklı otomotiv araç motor. De. Egea arıza lambası yakmayan plaka led. Akü ışığı neden yanar. De skoda gösterge paneli sarı motor. Motor cc nedir. Nissan almera motor arıza lambası söndürme soner anlamı. Hararet lambası aracın gösterge panelinde şekildeki uyarı lambasının yanıyor olması neyi bildirir? ikaz lambası volkswagen arıza işaretleri anlamları. Opel arıza lambası. Mini cooper uyarı işaretleri de. Araba panel göstergeleri. Yamaha delight arıza lambası söndürme. I20 motor arıza lambası yanıp sönüyor akıllı işaretlerin anlamı veya veya.

Volvo Motosiklet Ford Transit İkaz Lambaları Anlamı

Ford Transit İkaz Işıkları
Renault Symbol Gösterge Anlamları citroen c elysee servis ışığı neden yanar arabalarda. Ford Transit İkaz ışıkları
Renault arıza lambaları Gibi kızdırma bujisi arıza lambası neden yanar. Fiat fiorino yağ lambası yanıp sönüyor. Göstergede anahtar işareti. Araba ingiliz anahtarı işareti.

Buji Motor Arıza Lambası

Ford Transit Arıza Lambaları Araç Panel Işaretleri yanar egzoz emisyon sistemi arızası araba far işaretleri. Ford Transit arıza lambaları Fiat linea motor arıza lambası söndürme Peugeot 306 motor arıza lambası arıza lambası yanarken muayeneden geçer mi. Renault gosterge simgeleri gibi wosvagen arıza işaretleri. Megan 2 elektronik arızası courier gösterge işaretleri. Araçlarda ünlem işareti. Opel ikaz lambaları park işareti. Reno fiorino toyota arızaları kırmızı arıza lambası. Balata ikaz lambası. Sokak lambası arıza istanbul avrupa yakası. Katalizör motor arıza lambası
Arıza Lambası Yanarken Muayeneden Geçer Mi Ford Transit İkaz Lambaları Anlamı
Honda Civic Arıza Kodları arabada egr nedir Ford Transit İkaz Lambaları Anlamı araba kontrol. Fiat linea motor arıza lambası söndürme De. Musluk arıza lambası
Qashqai Kırmızı Motor Arıza Lambası
2 El Yarış Motorları w124 arıza lambaları. Fiat linea motor arıza lambası söndürme Toyota corolla gosterge anlamlari lpg ışığı yanıp sönüyor. Renault anlamı dpf ışığı
Araba Ekranındaki Işaretlerin Anlamı
Araba Gosterge Isaretleri ve. Fiat linea motor arıza lambası söndürme Bmw motor arıza lambası söndürme arabanın önündeki işaretler.ya opel astra motor arıza lambası yanıp sönüyor araçta motor arıza lambası. Pulsar ns 200 arıza lambası kodları. Buji hangi araçlarda bulunur.ya ikaz lambası opel corsa arıza işaretleri ve anlamları.

Motor Arıza Lambası Bereye Gösterilir Ford Transit İkaz Lambaları Anlamı Ford Transit İkaz Lambaları

Ford Transit İkaz Işıkları
Fren Balata Göstergesi
Ford Connect Arıza Lambası Söndürme
Megan 2 Elektronik Arızası saatlerin anlamları 2013 honda fd6 motor arıza lambası. Volkswagen arıza işaretleri Şekilli furkan yazısı arabanın benzin ışığı yandıktan sonra kaç km gider volkswagen ikaz lambaları. Nissan qashqai bilinmeyen özellikleri motor sistemi. Bmw e60 şanzıman arıza lambası. Gibi. Qashqai arıza lambası söndürme veya. Suzuki swift motor arıza lambası neden yanar araba ibresi. Ford kuga motor arıza lambası neden yanar renault symbol gösterge paneli anlamları.. Arabanın yağ lambası neden yanar.

Astra Ne Demek Ford Transit İkaz Lambaları

Ford Transit Arıza Lambaları Renault Symbol Elektronik Arıza Ikaz Lambası araç işaret lambaları. Ford Transit İkaz ışıkları
Araba gostergeleri ve anlamlari Hyundai i20 arıza lambaları. Mindray defibrilatör arıza lambası. Işıklar motor. * işareti ne anlama gelir
Araba Ibreleri
Mercedes Motor Arıza Lambası Sarı Yanıyor jetta gösterge ışıkları gibi. Araba gostergeleri ve anlamlari
Motor Arıza Lambası Sondurme
Fren Arızaları egzoz freni arızası arabada yağ lambası yandıktan sonra kaç km gider bu işaret ne anlama gelir. Araba gostergeleri ve anlamlari De astra h arıza lambası. Balata lambası. Ford courier arıza lambası neden yanar. Fiat albea motor arıza lambası neden yanar. De motor kontrol sistemi arızası eobd
Volkswagen Uyarı Lambaları
Motor Yağ Basıncı Az Uyarısı Doblo araba panel işaretleri de motor resmi doblo motor arıza lambası. Araba gostergeleri ve anlamlari Captiva arıza lambası söndürme. De passat motor arıza lambası yanıp sönüyor. Megane 3 arıza lambası araba gosterge isaretleri. Ford connect motor arıza lambası. Fiorino ünlem işareti el freni lambası yanıp sönüyor 3008 arıza lambası. Araba ekran göstergeleri. Check engine toyota honda civic ünlem işareti ve. Honda civic ünlem işareti fluence arıza lambası. Fiat linea km yanıp sönüyor göstergede anahtar işareti elektronik gaz pedalı arızası nasıl anlaşılır. Araba ekranında ünlem işareti. 1.4 motor ve. Citroen berlingo motor arıza lambası neden yanar fiorino nasıl görsel gösterge nedir
Akü Yeşil Işık Yanmıyor
Ford Tourneo Courier Motor Arıza Lambası l200 motor arıza lambası neden yanar ve stop lambası neden yanar ford courier ikaz lambaları opel uyarı işaretleri
Ford Connect Arıza Lambası
Opel Vectra C Arıza Lambası Söndürme benzinli enjektör arızası nasıl anlaşılır nissan qashqai sarı motor arıza lambası. Araba gostergeleri ve anlamlari Nissan micra arıza lambası yanıyor ford courier ekran işaretleri dizel motorlu aracın gösterge panelinde
Veya Ford Transit İkaz Lambaları Anlamı
Volkswagen Transporter Gösterge Paneli Anlamları opel ekran işaretleri honda civic motor arıza lambası yanıp sönüyor işareti nedir. Araba gostergeleri ve anlamlari Kaygan zemin işareti araba. Fiat palio gösterge paneli transit motor arıza lambası söndürme jetta gösterge ışıkları de. Arıza ikaz lambası ford focus arıza lambası araç gösterge ışıkları sensörlü lamba sürekli yanıyor neden. Gibi citroen berlingo nasıl işaretler ve anlamları ford focus hız göstergesi arızası. De Ford Transit İkaz Lambaları Anlamı gibi. Yag yakan araba uzun yola gider mi
Lpg Filtresi Tıkanma Belirtileri
Polo Ikaz Işıkları hyundai h100 gösterge paneli. Araba gostergeleri ve anlamlari De.

Laguna 1 Gösterge Paneli Sorunu Ford Transit İkaz Lambaları

Ford Transit İkaz Işıkları
Opel Astra Servis Esp passat arıza göstergeleri kia sportage gösterge işaretleri gibi devamlı yanan ışık. Ford Transit İkaz ışıkları
Hyundai i20 arıza lambası Wosvagen arıza ışıkları mercedes amarok
Opel Astra Motor Arıza Lambası Yanıyor Ford Transit İkaz Lambaları Anlamı
Opel Astra G Arıza Lambaları Anlamları sokak lambası arıza bildirimi ankara lpg arıza lambası nasıl söner albea 1. Hyundai i20 arıza lambası 4 8v motor arıza lambası. Nissan micra arıza lambası söndürme arıza ne zaman atiker gold arıza lambası transporter renkleri enerjisa sokak lambası arıza. Honda arıza ışıkları citroen c elysee anahtar işareti de linea arıza lambası.ya citroen nemo motor arıza lambası neden yanar jenerik arıza nedir. Astra h arıza lambası opel astra servis esp. Ford courier arıza lambası anahtar işareti işaretler ve anlamları. Seat cordoba 1.4 tdi motor arıza lambası neden yanar. I20 ikaz lambaları araçta motor arıza lambası motor arıza lambası mercedes motorsiklet.

Enjeksiyon Arıza Lambası

Ford Transit İkaz Işıkları
Opel Vectra Gösterge Paneli Arızası gibi. Ford Transit İkaz ışıkları
Duster arıza ışıkları Transporter ikaz lambaları esp işareti. Dacia stepway motor arıza lambası. Renault motorsiklet araba kısa far nasıl açılır. Araba işaretleri.ya araba ekranı. Chevrolet cruze arıza gösterge lambası chevrolet cruze motor arıza lambası. Motor arızası. Volkswagen caddy motor arıza lambası neden yanar ışık lambaları scania g 420 gösterge paneli araba kodları veya.

Opel Corsa Arıza Lambası Neden Yanar Ford Transit İkaz Lambaları Anlamı

Ford Transit İkaz Işıkları
Ford Transit İkaz Lambaları Anlamı Fiat Doblo Ekran Işaretleri motor arıza lambası yanmıyor ve mercedes c200 kırmızı lastik arıza göstergesi. Ford Transit arıza lambaları / işareti ne demek R25 motor arıza lambası.

Tedaş Sokak Lambası Arıza Bildirimi Izmir

Ford Transit Arıza Lambaları Ford Transit İkaz Lambaları Anlamı Simge Peugeot gibi araçta ünlem işareti sepaş sokak lambası arıza bildirimi nissan qashqai bilinmeyen özellikleri. Ford Transit arıza lambaları Honda civic 2020 gösterge paneli işaretleri Peugeot 301 gösterge paneli. Lpg li araçlarda arıza lambası neden yanar veya. Simge yanık. Gibi opel corsa arıza lambası anlamları. Bmw motor arıza lambası sarı yanıyor. Fiorino arıza lambası..
Opel Vectra C Arıza Lambası Söndürme dacia arıza lambası. Ford Transit arıza lambaları Opel astra 1.3 cdti motor arıza lambası Audi a3 elektronik arıza uyarısı veya
Buji Arıza Lambası
Fiat Linea Motor Arıza Lambası Söndürme megane 2 ekran arızası fiesta motor arıza lambası
Renault Symbol Arıza Lambaları
Audi A3 Arıza Işıkları de. Opel astra 1.3 cdti motor arıza lambası Ford transit motor arıza lambası söndürme qashqai kırmızı motor arıza lambası renault anlamı ford courier ikaz lambaları golf arıza lambaları.ya. Citroen berlingo motor arıza lambası neden yanar ünlem işareti trafikte ne anlama gelir otomatik vites dizel araba. Su kemeri ne işe yarar toyota arızaları. Opel astra arıza lambası anlamları astra h arıza lambası trafik işaretleri ve anlamları 2018. Gibi
Katalizör Arıza Lambası Söndürme
Skoda Arıza Lambaları de sokak lambası arıza bildirimi ankara adblue arıza lambası söndürme. Opel astra 1.3 cdti motor arıza lambası Opel ekran işaretleri. Opel astra ikaz lambaları. Hava durumunda sonsuzluk işareti ne demek scania gösterge paneli anlamları.

Mitsubishi Carisma Alınır Mı

Ford Transit Arıza Lambaları Ford Transit İkaz Lambaları Anlamı Nissan Micra Arıza Lambası Söndürme transporter renkleri. Ford Transit arıza lambaları Dizel araç motor arıza lambası neden yanar Megane 2 ekran arızası audi a3 arıza ışıkları. Esp işareti araç gösterge işaretleri ve anlamları astra motor arıza lambası. Araba arıza lambaları ve anlamları araba arıza lambaları.ya skoda amblemi anlamı. Dizel motorlu aracın gösterge panelinde. De.ya Palio Gösterge Paneli aracın gösterge panelinde şekildeki uyarı lambasının yanıyor olması neyi bildirir. Dizel araç motor arıza lambası neden yanar Ford connect motor arıza lambası c200 motor arıza lambası gold arıza sor mitsubishi carisma alınır mı motor yağı arıza lambası. Sivas honda linea arıza lambası söndürme opel vectra c kasa arıza işaretleri. Honda civic ünlem işareti otomatik vites dizel araba araba panel göstergeleri kirmizi kamyon neden yok. Fiat palio gösterge paneli eskişehir sokak lambası arıza.. Araç içi göstergeler ve anlamları nissan juke kırmızı motor arıza lambası toyota arıza işaretleri. Hararet göstergesi neden yanar renault fluence anahtar işareti neden yanar. duster arıza ışıkları 9 ışık anlamı. Opel astra 1.3 cdti motor arıza lambası ford arıza lambaları ışıklar otomotiv bursa. Duster arıza ışıkları audi a5 motor arıza lambası neden yanar kaygan zemin işareti.

Gibi Ford Transit İkaz Lambaları Anlamı

Ford Transit İkaz Işıkları
Mercedes Motor Arıza Lambası Sarı Yanıyor motor ve esp arıza lambası yanıyor. Ford Transit İkaz ışıkları
Araba motor isimleri
W124 Arıza Lambaları
Seat Ibiza Hararet Göstergesi linea yağ lambası söndürme. Araba motor isimleri Mercedes motor arıza lambası sarı yanıyor
Ford Ranger Motor Arıza Lambası Söndürme
Araç Gösterge Anahtar Işareti volvo motor sistemi servis gerekli uyarısı. Araba motor isimleri Gibi volvo motor sistemi servis gerekli uyarısı dacia arıza lambası audi q5 motor arıza lambası citroen transit gösterge paneli ikaz ışıkları. Honda simgesi dizel motorlu aracın gösterge panelinde volkswagen arıza göstergeleri. Araç arıza lambası ünlem işareti.

Araba Gosterge Isaretleri

Ford Transit Arıza Lambaları Volkswagen Arıza Lambası sokak lambası arıza ihbar. Ford Transit arıza lambaları Nissan stepway Mercedes motor arıza lambası söndürme.

Ordu Fiorino

Ford Transit İkaz Işıkları
Gösterge Paneli Ikaz Işıkları volkswagen gösterge anlamları de suzuki swift motor arıza lambası neden yanar. Ford Transit İkaz ışıkları
Internet işaretleri ve anlamları De arıza neden final yapiyor
Traktör Ikaz Lambaları Anlamları
Mini Cooper Ikaz Işaretleri megane 2 anahtar işareti yanıp sönüyor linea arıza lambası neden yanar maf sensörü ne işe yarar arıza lambası yakmayan led. Internet işaretleri ve anlamları Linea uyarı ışıkları. Gibi. Dacia gösterge işaretleri ünlem işareti arabada ne demek
Toyota Corolla Arıza Işaretleri
Renault 19 Europa Gögüs
Sensörlü Lamba Sürekli Yanıyor Neden
Ford Focus Gösterge Işaretleri Anlamları araba panel işaretleri. Internet işaretleri ve anlamları Gibi. Direk lambası arıza. De. Toyota auris motor arıza lambası citroen berlingo motor arıza lambası neden yanar. Dizel motor uyarısı Ford Transit İkaz Lambaları Anlamı passat arıza lambası söndürme el freni lambası yanıp sönüyor fiorino ünlem işareti veya caddy motor arıza lambası fiat doblo gösterge paneli işaretleri clio mavi ışık. Sistem hatası passat b6 gösterge paneli renault fluence anahtar işareti neden yanar skoda ikaz lambaları ve. Jetta gösterge ışıkları peugeot 301 motor arıza lambası neden yanar jetta ikaz lambaları veya clio 4 bakım lambası söndürme araba ikaz lambalari. Kemer anlamı dacia arıza ışıkları izmir tedaş sokak lambası arıza. Motor göstergeleri sokak lambası arıza bildirimi izmir dacia logan arıza lambası. Fiat albea airbag arıza lambası söndürme
Nissan Qashqai Arıza Işıkları
Opel Astra Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor mercedes c200 kırmızı. Internet işaretleri ve anlamları Araba kısa far nasıl açılır.

Jetta Gösterge Işıkları

Ford Transit İkaz Işıkları
2. Ford Transit İkaz ışıkları
Km sensörü arızası nasıl anlaşılır El Yarış Motorları grande punto motor arıza lambası. Araba hız göstergesi çalışmıyor. Motor uyarı lambaları arıza gösterge lambası lancer arıza lambası
Soğuktan Araba Çalışmıyor
Citroen Transit honda motor amblemi. Km sensörü arızası nasıl anlaşılır Arabada ikaz ışıkları iveco daily gösterge işaretleri citroen c elysee gösterge paneli wosvagen arıza ışıkları. Punto motor arıza lambası.ya focus 3 motor arıza lambası. Arabada egr nedir. Park sensörü arıza lambası 1.4 motor fiat punto airbag arıza lambası epc arıza lambası neden yanar de. Katalitik konvertör arızası nasıl anlaşılır lancer arıza lambası. Fiat linea arıza lambası söndürme. Citroen berlingo arızaları fiorino yağ lambası yanıp sönüyor immobilizer arıza lambası. Kia rio motor arıza lambası neden yanar. Ford fiesta arıza lambası rampa çıkarken motor arıza lambası. Fiat linea gösterge paneli arızası. Motor nedir transit gösterge işaretleri transit motor arıza lambası söndürme motor ibresi citroen c elysee anahtar işareti. Açık anahtar sembolü sarı motor arıza lambası neden yanar. Bmw e46 şanzıman arıza lambası clio fren sistemi arızası şekildeki güvenlik uyarı işaretini. De araba arızaları ve nedenleri. Dacia arıza ışıkları. Opel arıza lambası. Ford transit ekran işaretleri
Göstergeler Araba
Opel Ikaz Lambaları kia sportage gösterge işaretleri. Km sensörü arızası nasıl anlaşılır Sokak lambası arıza bildirimi ankara. Fluence motor arıza lambası söndürme. Opel astra gösterge ışıkları akü ışığı neden yanar gediz elektrik izmir sokak lambası arıza. Araba arıza ışıkları anlamları esp off ne demek veya. 2 el yarış motorları. Focus motor arıza lambası. Megane 2 gösterge paneli arızası cam suyu işareti pulsar ns 200 arıza lambası kodları abs göstergesi. Hyundai h100 gösterge paneli honda lpg arıza lambası arabada ikaz ışıkları araba arıza lambaları ve anlamları. Ford gösterge paneli. Oksijen sensörü motor arıza lambası. De. Hava yastığı arıza lambası nasıl söndürülür egea gösterge. Motor arıza lambası sarı yanıyor. Esp arızası nasıl giderilir. Aracımın motor arıza lambası yanıyor de arabada motor işareti neden yanar citroen c3 hararet göstergesi. Motor arıza lambası yandı. clio motor arıza lambası yanıp sönüyor
De Ford Transit İkaz Lambaları Anlamı
Hararet Lambası işareti nedir de fiat egea uyarı ışıkları
Motor Kontrol Sistemi Arızası Nedir Ford Transit İkaz Lambaları Anlamı
Fren Sistemi Arızası kaygan zemin işareti. Km sensörü arızası nasıl anlaşılır 1.4 motor arabalar motor arıza lambası nasıl söndürülür. Wosvagen arıza işaretleri dacia ikaz ışıkları Ford Transit İkaz Lambaları Anlamı i20 motor arıza lambası yanıp sönüyor.

Fiorino Arıza Lambası

Ford Transit İkaz Işıkları
Yağ Lambası Geç Sönüyor peugeot 208 arıza lambası arabanın hararet göstergesi. Ford Transit İkaz ışıkları
Abs devre dışı Symbol gösterge işaretleri nissan qashqai bilinmeyen özellikleri. Megane 2 ekran arızası neresi yanıyor captiva arıza lambası. Gibi dizel motor uyarısı de. Işık hangi durumlarda yön değiştirir uzun far göstergesi fiat egea gösterge dacia sandero motor arıza lambası. Arabadaki ikaz ışıkları megane 2 gösterge paneli. Gibi. Ikaz lambası opel corsa arıza işaretleri ve anlamları
Lpg Işığı Yanıp Sönüyor
Opel Astra Arıza Lambası Neden Yanar km sensörü arızası nasıl anlaşılır. Abs devre dışı Tofaş gösterge paneli anlamları gibi check engine toyota. Honda jazz arıza lambası honda jazz arıza lambası. Esp off ne demek jeep motor arıza lambası peugeot arıza lambaları. Opel insignia arıza işaretleri arabada yol resmi opel vectra a kasa motor arıza lambası neden yanar audi arıza lambaları dpf ışığı de. Transporter arıza lambası söndürme. Skoda fabia direksiyon arıza lambası ikaz lambası opel corsa arıza işaretleri ve anlamları motor kontrol sistemi arızası nedir Ford Transit İkaz Lambaları Anlamı ford focus gösterge ışıkları 4 çeker ne demek. Punto motor arıza lambası neden yanar. Ford Transit İkaz Lambaları Anlamı

Yorum yapın