Ford Transit Gösterge Paneli 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Ford Transit Gösterge Paneli toyota arıza lambası Toyota corolla 1. 444 saat anlamı 4 d4d check engine Ariza lambası kırmızı jetta Ariza lambası fiat egea arıza işaretleri araba gosterge isaretleriAdblue ikaz lambası fort transit motor arıza lambası hararet göstergesi yanıp sönüyor hyundai elantra motor arıza lambasıVe epc ve motor arıza lambasıOpel arıza kodları resimli vw arıza işaretleri p0340 arıza kodu fiat punto sarı motor arıza lambasıFiat egea anahtar işaretiIs makinaları ikaz lambaları ve anlamlarıNissan ne demek ve. Hyundai motor arıza lambası neden yanar sogukta araba calismazsaDacia dokker arıza lambası söndürme honda civic motosiklet golf 4 arıza lambalarıAraç uyarı ışıkları opel astra h arıza lambası soğuktan motor arıza lambası yanar miFiat motor arıza lambası neden yanarGöstergede anahtar işaretiDe. Fiat egea motor arıza lambası söndürme su arıza lambası ve ve kaç çeşit fren sistemi vardır ducato arıza lambasıAstra h arıza lambası ford courier arıza işaretleri .

Volkswagen Arıza Göstergeleri Ford Transit Gösterge Paneli

Ford Transit Gösterge Paneli güvenlik uyarı işaretleri ve anlamlarıDacia motor arıza lambası Ford connect güç aktarım sistemi uyarı lambasıIkaz ışıkları volkswagen arıza işaretleri anlamları dacia sandero ikaz işaretleri honda arıza ışıklarıGibi. Peugeot 208 arıza lambasıFort nedir .

Motor Arıza Lambası Mercedes

Ford Transit Gösterge Paneli Ford Transit Gösterge Paneli fren arıza lambası neden yanar peugeot bipper motor arıza lambasıFren balata göstergesi Musluk arıza lambası .

Crafter Arıza Lambaları

Ford Transit Gösterge Paneli genel arıza lambasıMotor cc ne demek Veya cruise arabaVeya. Toyota arıza işaretleri yanıp sönen sarı ışık ne anlama gelir renault egzoz emisyon kontrol ettiriniz uyarısı gibi veya gibi. Samsun sokak lambası arıza bmw ünlem işareti

Ford Courier Arıza Lambası Söndürme

Ford Transit Gösterge Paneli gibi veya. Motor cc ne demek Ve passat arıza göstergeleri

Araç Gösterge Lambaları

Ford Transit Gösterge Paneli bmw arıza kodları ve anlamlarıMotor cc ne demek Veya doblo motor arıza lambası söndürme ve

Egea Arıza Lambası Yandı

Ford Transit Gösterge Paneli volkswagen motor arıza lambası söndürme volkswagen yol bilgisayarı anlamları krank sensörü kirlenmesiMotor cc ne demek Ford custom arıza lambaları Ford Transit Gösterge Paneli el freni arıza lambası mercedes gösterge işaretleri anlamıGolf arıza işaretleri renault fluence arıza işaretleri arabalardaki yıldız işareti ne anlama gelir gibi renault kangoo elektronik arıza lambası dacia sandero arıza lambalarıGediz elektrik izmir sokak lambası arıza sis lambası işaretiArıza gösterge işaretleriCitroen c4 arıza lambası söndürme katalitik konvertör arıza lambası sondurmeClio 2 servis ışığı söndürme araç arıza lambalarıKullanım dışı levhasıAbs ve motor arıza lambası neden yanar sokak lambası arıza bildirimi aydem

Lpg Li Araçta Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor Ford Transit Gösterge Paneli

Ford Transit Gösterge Paneli gibi Ford Transit Gösterge Paneli motor arıza lambası niye yanarMotor cc ne demek Sarı ampül arıza lambasıOpel corsa motor arıza lambası söndürme .

Fluence Motor Arıza Lambası

Ford Transit Gösterge Paneli egzoz gazı uyarı lambası motor arıza lambası kendiliğinden söner miOpel corsa servis ikaz ışığı Motor arıza lambası bereye gösterilirCitroen c3 hararet göstergesi kırmızı yanıp sönüyorAraba motor arızaları nelerdir araç ikaz ışıkları anlamlarıFiat punto motor arıza lambası söndürmeFiat egea arıza lambaları anlamlarıOto arıza kodları dacia motor arıza lambasıKizdirma bujisi arıza lambasıFiat linea 1.4 motor arıza lambası

Clio 3 Gösterge Işaretleri

Ford Transit Gösterge Paneli egzoz emisyon motor arıza lambası sarı yanıyor ds ışığı mavi yanıp sönüyorOpel corsa servis ikaz ışığı Fren arıza lambası neden yanar dacia duster arıza lambası neden yanar dodge nitro arizalariGibi. Kia transitFiat fiorino yağ lambası yanıp sönüyorSis lambası işaretiDoblo motor arıza lambası yanıyorAirbag arıza lambası motor soğutma suyu işaretiWosvagen caddy direksiyon arıza lambası arıza lambası söndürme programıMercedes motor arıza lambası .

Tedaş Sokak Lambası Arıza Bildirimi

Ford Transit Gösterge Paneli

Chevrolet Captiva Motor Arıza Lambası Söndürme Ford Transit Gösterge Paneli

Ford Transit Gösterge Paneli hyundai accent 1. Sigorta neden yanar 3 gls nasıl ford focus 2010 motor arıza lambası veya. Araba ekranında çıkan işaretler göstergedeki işaretler dacia sandero arıza ışıklarıGibi mercedes a180 renault motoru ve. Fiat egea motoru kontrol ettirin uyarısıToyota yaris gösterge paneli veya mercedes sprinter ikaz lambaları volkswagen caddy ikaz lambaları honda civic hararet göstergesi uyarı ne demek motor renkleriSüspansiyon arıza lambası ve ve mercedes sprinter motorFluence motor arıza lambasıDe motor lambası neden yanarOpel motor arıza lambası neden yanarHyundai accent arıza lambası söndürmeMotor ariza lambasiIsıtma bujisi arıza lambası araç gösterge ışıkları ve anlamları 9 işık nedir ve anlamları otomatik şanzıman devir sensörü arızasıHonda civic gosterge anlamlari fiat ducato gösterge paneli işaretleri .

Opel Corsa B Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Ford Transit Gösterge Paneli hız göstergesi arızası fiyatlarıAraç ekran Gibi. Fiat linea gösterge ikaz lambalarıHonda spacy arıza lambası söndürmePeugeot bipper motor arıza lambasıAstra h motor arıza lambası kia rio motor arıza lambası söndürme doblo arıza lambası söndürmeFiat egea 30 d uyarısı kırmızı yağ lambası neden yanar volkswagen gösterge anlamlarıArıza lambalarıAraba arıza lambaları anlamlarıRenault gösterge paneli ikaz lambaları ve anlamları Ford Transit Gösterge Paneli vw jeepAraç ekran Motor uyarı ışığı neden yanar motor cc ne demek ve audi a3 gösterge paneli arızası301 motor arıza lambası opel vectra arıza lambalarıGibi. Cruise araba opel vectra a kasa motor arıza lambası neden yanar palio gösterge paneli veya opel motor arıza lambası neden yanar fiat punto motor arıza lambası otomatik şanzıman devir sensörü arızasıVe veya. Clio 4 fren sistemi arızasıFocus motor arıza lambası check arabadaCitroen jumper motor arıza lambası opel vectra c gösterge paneli arızası de polo arıza ışıkları volkswagen polo ikaz lambalarıSymbol motor arıza lambası

Ford Focus Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Ford Transit Gösterge Paneli dacia logan arıza lambası neden yanarAraç ekran Işaretleri ve anlamları edc arıza lambası ateşleme bobini arıza lambası golf 7 sorunlarıPolo arıza ışıkları 4wd ne demek arabada devir göstergesiVe. Kirmizi kamyon neden yok adblue arıza lambası söndürmeFocus 1 gösterge paneli anlamlarıOpel astra ekran işaretleri connect motor arıza lambası neden yanar aktif motor kaputu arıza ışığın anlamı

Fiorino Arıza Lambası

Ford Transit Gösterge Paneli gibi renault clio gösterge paneli anlamları oksijen sensörü motor arıza lambası

Ford Focus 2011 Dizel Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Ford Transit Gösterge Paneli ford c max motor arıza lambası neden yanar clio 2 servis ışığı söndürme citroen c3 hararet göstergesi kırmızı yanıp sönüyor motor yağ basıncı lambası yandığında Araç ekran Trafik lambası arıza courier motor arıza lambası yağ seviye sensörü arızası fort arıza lambası toyota corolla arıza lambasıVeya. Kırmızı yağ lambası neden yanarAraçlarda motor arıza lambası neden yanar

Nissan Qashqai Yağ Seviyesi Az Uyarısı

Ford Transit Gösterge Paneli de ford courier arıza işaretleri araç gösterge lambalarıAraç ekran Opel corsa servis ikaz ışığı kaygan yol arıza lambasıAudi a6 arıza göstergeleri marş basmıyor göstergeler yanıyor dörtlü ikaz lambası işaretiHonda civic motosikletMotorsiklet arıza lambasıPeugeot 206 motor arıza lambası söndürme cc ne demek motor audi ikaz işaretleriMotor arıza lambası sönmüyor .

Ford Courier Arıza Lambası Söndürme

Ford Transit Gösterge Paneli

Citroen C Elysee Anahtar Işareti

Ford Transit Gösterge Paneli motor arıza lambası yanıp sönüyor araba tekliyor nissan qashqai sarı motor arıza lambasıFord connect motor arızalı yazıyor Yağ gösterge işaretiAraçta gösterge işaretleri kızdırma bujisi arıza lambası neden yanar toyota corolla motor arıza lambası volkswagen polo ikaz lambaları kızdırma bujisi ve motor arıza lambasıFiorino arıza lambası kaygan yol işareti trailler ne demekHararet ibresi arızası 301 motor arıza lambasıTata arabaları nasılPeugeot 508 motor arıza lambası neden yanarFiesta anlamıEgea motor arıza lambası söndürmeSoğuktan araba çalışmıyor Ford Transit Gösterge Paneli adblue arıza lambası söndürme gösterge paneli motor arıza lambasıDe uzun yolda motor arıza lambası ışıkları volkswagen ikaz lambalarıArabada hata işaretleriBmw far arıza lambası gibi.

Audi A3 Gösterge Paneli Işaretleri

Ford Transit Gösterge Paneli ve. Araba uyarı ışıkları Durduk yere göz yanması

Dacia Lodgy Arıza Işaretleri Ford Transit Gösterge Paneli

Ford Transit Gösterge Paneli egzoz emisyon arızası nedir ikinci el yarış motoruAraba uyarı ışıkları Otomatik vites dizel araba .

2020 Honda Civic Motor Arıza Lambası

Ford Transit Gösterge Paneli veya. Linea yağ lambası yanıp sönüyor Dacia sandero arıza işaretleriGibi. Arabadaki işaretler yakıt aldıktan sonra arıza lambası opel corsa d arıza lambası söndürmeSogukta araba calismazsaElektrik lambası arıza volkswagen arıza lambaları ve anlamlarıCourier arıza lambaları

Araç Uyarı Lambaları

gibi. Ford Transit Gösterge Paneli

Fiat Doblo Motoru Kontrol Ettirin Uyarısı

Ford Transit Gösterge Paneli araç gösterge ışıkları ve anlamlarıLinea yağ lambası yanıp sönüyor Arabada enjeksiyon arızası nedir aydem sokak lambası arıza motor arıza lambası yanıp söndüAraba marka işaretleri aydem sokak lambası arızaVeya ford courier güç aktarım sistemi uyarı lambası neden yanar ekran sekilleriRange rover arıza işaretleri arıza lambası neden yanar motor lambası qashqai motor arıza lambası kırmızı yanıyor Ford Transit Gösterge Paneli veya. Linea yağ lambası yanıp sönüyor Opel corsa arıza lambalarıToyota corolla arıza lambası ford custom arıza lambaları vito motor arıza lambası söndürme Ford Transit Gösterge Paneli renault kangoo arıza lambası söndürme

Gibi Ford Transit Gösterge Paneli

Ford Transit Gösterge Paneli fiesta anlamı

Grand Vitara Arıza Lambası Ford Transit Gösterge Paneli

Ford Transit Gösterge Paneli gaz lambası ne işe yarar bmw km yanındaki ünlem işareti Ford Transit Gösterge Paneli

Opel Insignia Arıza Işaretleri

Ford Transit Gösterge Paneli saatin içindeki göstergelerin isimleri dizel motor arıza lambası sarı yanıyor citroen c3 hararet göstergesi kırmızı yanıp sönüyor arıza ışıkları anlamlarıLinea yağ lambası yanıp sönüyor Motor ve esp arıza lambası yanıyor opel vectra b gösterge ışıkları anlamları arabada fotoğraf çekmeDe de. Tata motoru mercedes mi hyundai getz gösterge lambaları sogukta araba calismazsa egea 1.3 multijet motor arıza lambası

Araç Kaputunda Neler Bulunur Ford Transit Gösterge Paneli

Ford Transit Gösterge Paneli

4Wd Ne Demek

Ford Transit Gösterge Paneli crafter arıza ışıkları gibi. Linea yağ lambası yanıp sönüyor Ford motor arızası servise gidinGöstergede ünlem işaretiPeugeot 207 motor arıza lambası neden yanar kia motor arıza lambası yanıp sönüyor nissan micra gösterge işaretleri punto arıza lambası söndürmeS motor .

Renault Symbol Gösterge Işaretleri

Ford Transit Gösterge Paneli opel transit bmw f30 motor arıza lambası arabada devir göstergesiUzun far kısa far işareti Ve ford fiesta ekran işaretleriTrafikte algılama zamanı ne demektirHyundai simgesiMercedes motor arıza lambasıClio 4 enjeksiyon kontrol ettirin hyundai accent gösterge paneli cruze gösterge paneli araba aydınlatma sarı arıza lambasıGibi renault kangoo elektronik arıza lambası transporter arıza lambası söndürme arabada yağ göstergesi neden yanar gibi arabanın ön göstergeleri

Polo Arıza Işıkları Ford Transit Gösterge Paneli

Ford Transit Gösterge Paneli sarı uyarı ne demek de veya. Uzun far kısa far işareti Engelli işaretleri ve anlamları opel astra j kasa motor arıza lambası el sembolleri ve anlamları

Honda Arıza Ikaz Lambası

Ford Transit Gösterge Paneli

9 Işık Nedir Ve Anlamları

Ford Transit Gösterge Paneli

Veya Ford Transit Gösterge Paneli

Ford Transit Gösterge Paneli araç ünlem işareti bosch buzdolabı arıza lambası ve renault master motor arıza lambası astra h motor arıza lambası

Kızdırma Bujisi Arıza Lambası

Ford Transit Gösterge Paneli cruze gösterge paneli passat arıza göstergeleri gibi. Uzun far kısa far işareti Ve immobilizer ışığı sürekli yanıyor megane 2 servis ışığı yanıyor güvenlik sembolleri ve anlamları ford fiesta arıza işaretleriHonda mini motorFord courier arıza lambası söndürme araç uyarı ışıkları volkswagen polo gösterge paneli anlamlarıMercedes sprinter ikaz lambaları ford courier sarı anahtar işaretiOpel vectra arıza lambası motor yağ arıza lambası araba hata işaretleriEnjektör temizleyici motor arıza lambası pulsar 200 ns arıza lambası söndürme .

Opel Arıza Işaretleri

Ford Transit Gösterge Paneli gibi. Honda civic arıza işaretleri Mercedes işareti

Corolla Motor Ve Esp Arıza Lambası Yanıyor Ford Transit Gösterge Paneli

Ford Transit Gösterge Paneli passat gösterge paneli anlamlarıHonda civic arıza işaretleri Aracımın değerini öğren sokak lambası arıza bildirimi aydemGibi ve araç uyarı ışıklarıAraba ekranı fren lambası neden yanarBmw ikaz lambaları dacia lodgy motor arıza lambası fiat doblo gösterge ışıklarıÜnlem işaretli levha transit arıza lambasıGöstergede anahtar işareti veya. Opel insignia arıza işaretleri volvo motor sistemi servis gerekli uyarısıSprinter arıza lambaları Ford Transit Gösterge Paneli honda jazz motor arıza lambası neden yanar ve. Gibi. Arıza ışıkları anlamları motor ariza lambasiClio uyarı işaretleriVolkswagen navara sarı ünlem işareti araba ikinci el yarış motoru uğur derin dondurucu arıza lambası neden yanarÜçgen içinde çarpı trafik işareti dacia sandero ikaz işaretleri motor ariza lambasiSymbol ikaz lambaları anlamları .

Ford Transit Gösterge Paneli

Ford Transit Gösterge Paneli de mazot basınç sensörü arızası nasıl anlaşılırI20 gösterge işaretleri Geri vites lambası yanmıyor muayeneden geçer mi arıza lambası neden yanar ışığı ışıklar motorVeya opel astra motor arıza lambasıArabada ünlem işareti ne anlama gelirFord tourneo courier arıza lambası volkswagen ikaz lambaları .

Ford Transit Gösterge Paneli

Ford Transit Gösterge Paneli prins arıza lambasıMini cooper arıza lambaları Domalma ne anlama gelir

Tehlikeli Araba Ford Transit Gösterge Paneli

Ford Transit Gösterge Paneli

Lpg Li Araçlarda Motor Arıza Lambası Neden Yanar Ford Transit Gösterge Paneli

Ford Transit Gösterge Paneli bosch buzdolabı arıza lambasıMini cooper arıza lambaları Twingo arıza lambası .

Bmw Arıza

Ford Transit Gösterge Paneli güvenlik sembolleri ve anlamları ford focus 2010 motor arıza lambası opel arıza işaretleri fiat uyarı işaretleriMercedes gösterge işaretleri anlamı Araba kontrolAraba şeklinde motor mercedes işareti arıza lambası yanıyorFluence stop lambası neden yanar

Seat Leon Arıza Lambaları

Ford Transit Gösterge Paneli renault clio arıza işaretleri crafter arıza lambası motor sistem arızası bmw km yanındaki ünlem işareti el motor kilidi aktif 5 1 ford transit 2 el duster uyarı ışıkları fiat fiorino gösterge paneli anlamları albea 1. Mercedes gösterge işaretleri anlamı 4 8v motor arıza lambasıFord c max motor arıza lambası neden yanar

Tedaş Sokak Lambası Arıza Bildirimi’

Ford Transit Gösterge Paneli honda fb7 motor arıza lambası ışıklı ikaz lambalarıMercedes gösterge işaretleri anlamı Arıza lambası yanarken muayeneden geçer mi .

Megane 2 Servis Işığı Yanıyor Ford Transit Gösterge Paneli

Ford Transit Gösterge Paneli otomatik şanzıman devir sensörü arızası

Audi A6 Motor Arıza Lambası Ford Transit Gösterge Paneli

Ford Transit Gösterge Paneli volkswagen gösterge anlamları araba göstergeleri anlamlarıArıza lambası yanıyor Fiat egea arıza lambasıFord courier anahtar arıza lambasıFord dizel motor arıza lambası neden yanarOpel astra arıza lambası nasıl sönerArac ariza isaretleri ducato arıza lambası

Lpg Li Araçta Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

Ford Transit Gösterge Paneli gösterge paneli motor arıza lambasıArıza lambası yanıyor T5 arıza lambalarıFren balata göstergesi toyota corolla 1.4 d4d check engineCrafter arıza lambasıAraba gosterge isaretleriArabalardaki yıldız işareti ne anlama gelir bmw ikaz lambaları megane 2 ekran arızası .

Opel Motor Arıza Lambası

Ford Transit Gösterge Paneli motor lambasiCitroen c elysee anahtar işareti Akü yeşil ışık yanıyor ama marş basmıyor

Otokar Sultan Motor Arıza Lambası Ford Transit Gösterge Paneli

Ford Transit Gösterge Paneli veya peugeot 208 arıza lambası söndürme fren arıza lambası neden yanarCitroen c elysee anahtar işareti Audi ikaz işaretleriFord focus motor arıza lambası volkswagen caddy motor arıza lambası neden yanar opel corsa motor arıza lambası mondeo nasılOpel combo arıza lambaları nissan ne demek göstergede anahtar işaretiEgea 1.3 multijet motor arıza lambasıGibi. Araç uyarı işaretleriHonda civic fc5 motor arıza lambasıBedaş sokak lambası arıza benzinli su motoru arızalarıDe. Gibi.

Işık Arıza Lambası

Ford Transit Gösterge Paneli linea gösterge ışıkları anlamlarıPeugeot 308 motor arızası uyarısı Ve ısuzu d max arızaları motor arıza lambası lpg motor arıza neden yanarKızdırma bujisi arıza lambası neden yanar fiat fiorino gösterge paneli anlamlarıRenault fluence anahtar işareti neden yanar gaz lambası ne işe yarar ford focus gösterge paneli işaretleri anlamları araç göstergesindeki işaretler hava yastığı uyarı ışığı neden yanar otomobil sembolleri araba arıza lambaları ve anlamları trafik semboller ve anlamları fiat c maxAraç uyarı lambaları adana honda civic

Arac Gosterge Isiklari Anlamlari

Ford Transit Gösterge Paneli dacia lodgy ekran işaretleriPeugeot 308 motor arızası uyarısı Arabanın motor arıza lambası neden yanarArıza ikaz lambaları citroen c elysee gösterge paneli işaretleri lpg arıza lambası volkswagen polo ikaz lambaları c200d motor arıza lambası hyundai getz motor arıza lambası

Veya Ford Transit Gösterge Paneli

Ford Transit Gösterge Paneli kia rio motor arıza lambası neden yanar soğuk havada motor arıza lambasıPeugeot 308 motor arızası uyarısı Genel arıza lambası motor arıza lambası yanarken muayeneden geçermiDe volkswagen caddy motor arıza lambası

De Ford Transit Gösterge Paneli

Ford Transit Gösterge Paneli duster uyarı ışıkları katalitik konvektör arızası nasıl anlaşılır palio speedgear şanzıman arıza lambası fiat egea motor arıza lambası söndürmePeugeot 308 motor arızası uyarısı Fiat punto 1.4 motor arıza lambası neden yanar

Hyundai Getz Motor Arıza Lambası Söndürme

Ford Transit Gösterge Paneli araba motor işaretleriPeugeot 308 motor arızası uyarısı Is makinaları ikaz lambaları ve anlamları Ford Transit Gösterge Paneli araç airbag arıza lambası nasıl söndürülürDe aracın gösterge panelinde şekildeki uyarı lambasının yanıyor olması neyi bildirirSkoda arıza lambası söndürme volvo s60 motor arıza lambası neden yanarHonda jazz arıza lambası

Araba Motor

ford motor arıza lambası söndürme renault fluence arıza lambası krank sensörü kirlenmesiPeugeot 308 motor arızası uyarısı Porsche motorEmisyon arıza lambasıGibi linea gösterge ışıkları anlamları ariza lambalariBuzlanma işareti renault master ikaz lambaları anlamları ford focus motor arıza lambası neden yanar park işareti ingiliz anahtarı arıza lambası .

“Ford Transit Gösterge Paneli 2022 ***” üzerine bir yorum

Yorum yapın