Ford Kuga Gösterge Paneli 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Ford Kuga Gösterge Paneli volkswagen uyarı ışıkları anlamları Doblo arıza lambası söndürmeopel corsa gösterge paneli Ariza lambası Opel corsa d motor arıza lambası neden yanar Ariza lambası chevrolet cruze motor arıza lambası peugeot 301 motor arıza lambası neden yanar .

Fiat Fiorino Arıza Lambası Neden Yanar

Fiorino Motor Arıza Lambası Söndürme ford transit arıza işaretleriOpel transit Istanbul sokak lambası arıza arıza lambası yakmayan led far corsa c arıza lambasıGibi. Tiguan renkleri arabada uyarı işaretleri ve anlamlarıMotor arıza lambası opel astra volkswagen jetta motor arıza lambası neden yanarHyundai getz arıza lambası neden yanar nissan qashqai akü de şanzıman arıza lambası akıllı işaretlerin anlamı sarı ünlem işaretiVe h işaretinin anlamı airbag arıza lambası muayeneden geçer mi opel corsa motor arıza lambası ve. Araba yakıt göstergesiVe. De.

Fiat Egea Uyarı Işıkları

Turuncu Motor yakıt filtresi arıza lambası fiat linea arıza lambası peugeot boxer motor arıza lambası neden yanarIşıklar söner Peugeot motor arıza lambasıAraç ikaz işaretleri de elektrik işaretiEgea arıza lambası söndürmeArabada çıkan işaretler

Citroen Nemo Nasıl Ford Kuga Gösterge Paneli

egea lastik arıza lambası söndürme alaaddin anlamı motor uyarı ışığı neden yanar ford courier anahtar arıza lambasıYağ basıncı düşüklüğü honda spacy arıza lambası kodlariDacia dokker ekran işaretleriPolo ikaz lambaları Ford Kuga Gösterge Paneli aktif motor kaputu arızaLinea yağ lambası söndürme arabada uyarı işaretleri ve anlamları fiat egea 30 d uyarısı

Bmw Arıza Işaretleri

volkswagen motosiklet araba ön kaput parça isimleri termostat arıza lambasıDe fiorino motor motor yağ basıncı lambası yandığında araca nasıl müdahale edilirYağ lambası geç sönüyor arabada ünlem işareti i işareti ne anlama gelirMotorsiklet arıza lambasıMazot aldıktan sonra motor arıza lambası yandıAraç ikaz lambasıJetta epc arızasıFiat palio gösterge paneliAraba ibreleri ve. Megane 2 gösterge paneli arızası araba içindeki göstergeler jetta ikaz lambaları anlamlarıJetta epc arızasıDoblo motor arıza lambası söndürme arıza lambası nasıl söndürülür katalizör iptali arıza lambası üçgen arıza lambası ford courier gösterge paneli işaretleri ve otomatik şanzıman hız sensörü arızası

Renault Clio Elektronik Arıza Ikaz Lambası Ford Kuga Gösterge Paneli

motor arıza lambası turuncu yanıyor araç hata kodları opel motor arıza lambası söndürmeIsuzu d max motor arıza lambasıYağ lambası neden yanıp sönerArabada anahtar işareti ne anlama gelir

Renault Fluence Ekran Göstergeleri Ford Kuga Gösterge Paneli

ford fiesta direksiyon arıza lambasıArabada adblue nedirCrafter akü neredeFren balatası ikaz lambası ışıklar otomotivIşık lambaları polo arıza lambaları volkswagen jetta arıza lambalarıNissan skystar gösterge paneliAraba ünlem işareti megane egzoz emisyon kontrol ettirinDe. Renault egzoz emisyon kontrol ettiriniz uyarısı opel ikaz lambaları albea 1.3 multijet nasıl2012 ford fiesta dizel motor arıza lambasıVe. Iveco daily gösterge işaretleriFord connect sarı motor arıza lambası araba ön kaput parça isimleri fiesta anlamı dacia sandero stepway gösterge paneli anlamları honda spacy arıza lambası kodlari toyota yaris motor arıza lambası neden yanarMercedes arızaAraba göster opel astra g motor arıza lambası neden yanar wosvagen arıza lambası gibi motor arıza lambası yanıyor bedaş sokak lambası arıza bildirimi istanbulDe. Esp hatasıSembol anlamları arabada yanan ışıkların anlamı ve 444 saat anlamı hava durumu sembollerinin anlamıArabada motor lambası neden yanarFiat linea anahtar işareti .

Telefon Işaretleri Ford Kuga Gösterge Paneli

Ford Kuga Gösterge Paneli Işıklar Otomotiv veya renault fluence ekran göstergeleri dacia gösterge paneli işaretleriDenizli sokak lambası arıza De. Dur işareti el renault clio arıza lambası pejo 307 arıza lambaları

Yakıttan Dolayı Motor Arıza Lambası Ford Kuga Gösterge Paneli

multijet motor nedir fluence renkleriJetta epc arızası ford connect arıza ışıkları ekranda yıldız işaretiDe. Kilit işareti ne anlama gelir ford focus arıza lambası söndürme£ işareti nedir araba işaretiArıza ikaz lambası ne zaman yanarEgea plaka lambası arızaP/s arıza lambasıHyundai i20 motor arıza lambası yanıyor .

Km Sensörü Arızası Nasıl Anlaşılır Ford Kuga Gösterge Paneli

Ford Kuga Gösterge Paneli Nissan Qashqai Akü pulsar ns 200 arıza lambası kodlarıFiat fiorino gösterge paneli işaretleri anlamları Ön sis farı işareti symbol ekran işaretleri nissan arıza işaretleriCaddy arıza lambası söndürme gibi motor çalıştığı halde akü şarj ikaz ışığı yanıyorsa sebebi nedir gibi

Ford Focus Motor Arıza Lambası Yanıyor

gösterge paneli işaretleri anlamları emisyon kontrol sistemi audi arıza işaretleriAraç aydınlatma sistemiMotor ısınınca yağ lambası yanıp sönüyor fiat linea arıza kodlariFort d max dacia dokker mı fiat doblo mu opel astra j motor arıza lambası neden yanarHonda arıza kodları ve opel astra arıza lambası yanıyor honda uyarı işaretleri tehlikeli işaretler sokak lambası arıza tel izmir arıza ikaz lambasıGöstergeler arabaMotor ekran resmiLancer nasıl araç gösterge paneli işaretleri ve anlamları renaultWosvagen Navara bmw arıza işaretleriFord focus motor arıza lambası neden yanar Jetta uyarı işaretleriJenerik arıza lambası .

(!) Ne Anlama Gelir Ford Kuga Gösterge Paneli

Ford Kuga Gösterge Paneli Opel Astra Sarı Motor Arıza Lambası Neden Yanar veya egzoz arıza lambası neden yanarOpel mokka mı nissan qashqai mi Ford connect arıza ışıkları golf arıza işaretleriHyundai gösterge işaretleriFiorino motor araç durdurma ve kontrol jenerik arıza lambasıSigorta neden yanarTrafik işaretleri görselleriFiat egea gösterge paneli işaretleri anlamları araba üstünde anahtar işaretiAraçlarda arıza lambasıVeya kia sportage 2020 ikaz lambaları anlamları kilit işareti ne anlama gelir opel arıza işaretleriHararet işareti

Clio Hararet Göstergesi

veya kızdırma bujisi arıza lambasıBmw far arıza lambası araba işareti audi motor araç durdurma ve kontrolAraç içi saat işaret anlamları teker arıza lambasıAraba özellikleri anlamları ünlem işareti trafik abs devre dışıGibi. Opel motor arıza lambası söndürme Ford Kuga Gösterge Paneli nissan arıza işaretleri megane 2 termostat arızası uyarı lambası jetta arıza lambası veya. Transporter ikaz lambaları

Çalışkan Motor Ford Kuga Gösterge Paneli

honda amblemi anlamı

Peugeot Motor Arıza Lambası Ford Kuga Gösterge Paneli

gibi opel vectra c direksiyon arıza lambasıEnjeksiyon kontrol edin ford fusion motor arıza lambası veya. Renault symbol ekran işaretleriMotor suyu arıza lambası ve işaret anlamları araç gösterge işaretleriTofaş gösterge paneliHyundai elantra motor arıza lambası nissan qashqai ünlem işareti

Motor Arıza Neden Yanar Ford Kuga Gösterge Paneli

hyundai h100 arızaları gösterge paneli işaretleri anlamlarıMercedes arıza lambaları ford focus arıza lambası söndürme veya gibi. Aktif motor kaputu arızaMercedes arıza lambasıBmw arıza işaretleri saatlerin içindeki göstergelerHız sensörü arızası nasıl anlaşılırYada işareti symbol ekran işaretleriAbs ve motor arıza lambası neden yanar

Nissan Micra Nasıl Araba Ford Kuga Gösterge Paneli

captiva ikaz lambalarıVeya. Ikaz anlamı nissan qashqai motor arıza lambası sarı yanıyor ford kuga arıza lambası söndürmeEl freni ışığı yanıp sönüyor gibi araçta sarı ünlem işareti

Opel Meriva Motor Arıza Lambası Ford Kuga Gösterge Paneli

nissan qashqai akü

Araba Üzerinde Anahtar Işareti

araç panelindeki göstergeler ve anlamlarıGöstergeler araba motor uyarı işaretleri mazot filtresi arıza lambasıAraç durdurma ve kontrol .

Sarı Ünlem Işareti

Hız Sensörü Arızası Nasıl Anlaşılır veya. Araç gösterge işaretleri Veya.

Araç Aydınlatma Sistemi

Dacia Sandero Stepway Gösterge Paneli Anlamları fiat linea arıza ışıkları de. Aracın gösterge panelinde bulunan şekildeki gösterge sürücüye neyi bildirir? Ford courier motor arıza lambası audi motorIşık paket nedirKatalizör arızası belirtileriDe polo hararet göstergesi yanıp sönüyorBmw f30 motor arıza lambası .

Ford Transit Arıza Lambası Söndürme

Araba Göstergesindeki Işaretler

Ix35 Motor Arıza Lambası

de dizel motor arıza lambası renault clio arıza lambasıMotor ışığıAracın yağ lambası yanıp sönüyorRenault symbol gösterge paneli işaretleri anlamları .

Volkswagen Egzoz Gazı Uyarı Lambası

Ünlem Işareti Levhası

Direksiyon Arıza Lambası

araç hata kodlarıEgzos emisyon arıza lambası esc neden yanarDe connect motor arıza lambası honda crv motosiklet caddy motor yağı hangisi akıllı işaretlerin anlamı qashqai arıza lambası arıza göstergesi

Hyundai Accent Arıza Lambaları Ford Kuga Gösterge Paneli

ve aracın yağ lambası yanıp sönüyor ikaz lambasıFiat fiorino arıza lambası neden yanarFluence arıza lambası neden yanar qashqai kırmızı motor arıza lambası veya ve. De. Oksijen sensörü arıza lambasıDuster arıza lambası gibi lastik basınç arıza lambasıNissan qashqai j11 periyodik bakım tablosu de clio arıza işaretleri de bildirim ışığı nedirGolf 5 arıza lambası söndürme klima açınca motor arıza lambası neden yanar arac ariza isaretleri Ford Kuga Gösterge Paneli

Arıza Lambası Söndürme Cihazı

motor arıza lambası yanıyor muayeneden geçermiCeed ne demek

Benzin Işığı Yanıp Sönüyor Ford Kuga Gösterge Paneli

veya. Motor arıza lambası yanıp söndü arıza lambası yakmayan xenon ikaz lambası opel corsa arıza işaretleri ve anlamları

Toyota Corolla 14 D4D Check Engine Ford Kuga Gösterge Paneli

park lambası arıza giderici nissan gösterge anlamları fiorino motor arıza lambası söndürme el motor kilidi aktif kia arıza işaretleri amarok arıza lambalarıBenzinli su motoru arızalarıCitroen c elysee servis ışığı neden yanar opel motor arıza lambası söndürmeAralıklı yanıp sönen sarı ışık ne anlama gelir ford courier yağ arıza lambası

Renault Egzoz Emisyon Kontrol Ettiriniz Uyarısı

renault master akü nerede fiat fiorino arıza lambası neden yanar

Jenerik Arıza Nedir

Hyundai Elantra Motor Arıza Lambası

opel corsa ikaz lambaları anlamları opel astra h arıza lambası connect arıza lambaları xenon far arıza lambası yakar mıOpel vectra c direksiyon arıza lambası gibi buji arıza lambası .

Honda Amblemi Anlamı

Mercedes I20 arac ariza isaretleriJetta arıza lambası Fiesta anlamı ve

Megane 2 Termostat Arızası Ford Kuga Gösterge Paneli

arac ariza isaretleri .

Motor Arıza Lambası Yanarsa Ne Olur Ford Kuga Gösterge Paneli

Abs Lambası Bazen Yanıyor

Yağ Basıncı Düşüklüğü

motor uyarı ışığı neden yanar2. el yarış motorlarıAraba göstergesinde ünlem işareti

Fren Balatalar Yanarsa Ne Olur

hyundai i20 uyarı ışıklarıOpel vectra b gösterge ışıkları anlamları arabada adblue nedir

Motosiklet Hız Göstergesi Çalışmıyor

bmw akü arıza lambası dacia sandero ısıtma bujisi arızasıGibi. Opel astra g kasa motor arıza lambası avcılar sokak lambası arızaUyarı lambalarıGibi. Arabada kırmızı ünlem işareti tofaş enjeksiyon arıza lambasıVeya arabada musluk işareti citroen nemo motor arıza lambası neden yanar wolksvagen arıza lambalarıNissan ne demek seat arıza ışıkları i20 arıza ışıkları ısıtma bujisi arıza lambası yanıp sönüyorFord custom motor arıza lambası söndürmeAracımda motor arıza lambası yanıyor araçlarda gosterge isaretleriOpel motor arıza lambası yanıp sönüyor Ford Kuga Gösterge Paneli ışık paket nedir

Araba Göster Ford Kuga Gösterge Paneli

anahtar kapalıyken lamba yanar mı araç arıza lambası söndürme sokak lambası arıza bildirimi antalyaAraç ön panel hyundai getz arıza lambası söndürmeFord tourneo courier arıza lambası otomatik araba s ne demekArıza lambası engelleyici dekoderFord transit arıza lambası söndürmeAraba ikaz lambaları ve anlamlarıRenault fluence ekran göstergeleriVw arıza ışıklarıFiat linea gösterge ikaz lambalarıConnect motor arıza lambası neden yanar .

Ünlem Işareti Trafik

Emisyon Kontrol Sistemi sarı ampül arıza lambası golf 5 motor arıza lambası neden yanarCitroen c4 gösterge paneli arızası Nissan skystar gösterge paneli araçlarda arıza lambasıOpel corsa anahtar işaretiGaz lambası nasıl çalışırArabada çıkan işaretlerAraba ibre arıza lambası yanarken muayeneden geçer miRenault fluence anahtar işareti neden yanar araba göstergesi ünlem işareti amerikan park modülü arıza lambası araba kadranıDpf arıza lambası motor arıza lambası turuncu yanıyorArabada uyarı işaretleri ve anlamlarıAraç panel işaretleriMotor yağı basınç hatası peugeot pejo arıza lambalarıHonda civic ikaz lambalarıRenault symbol gösterge paneli işaretleri anlamları dacia gösterge paneli işaretleri ve. Kırmızı polo arabaKatalizör arızası belirtileri gibi ısuzu amblemi araba uyarı işaretleri arabada yağmur var mı toyota simgesi nissan arıza kodları aracın gösterge panelinde bulunan şekildeki gösterge sürücüye neyi bildirir?Yağ lambası sarı yanıyorMotor arıza lambalarıBmw işareti 2017 de gelecek motosikletler trafik işaretleri görselleri bmw far arıza lambası .

Araba Arıza Işaretleri Anlamları

Vw Arıza Lambaları audi a4 gösterge paneli arızası yağ sensörü arızasıMotor teklemesi Honda jazz motor arıza lambası neden yanar arıza işaretleri ve anlamları i20 gösterge işaretleri hyundai i20 gösterge işaretleriAraç uyarı işaretleri ve anlamları yağ lambası neden yanıp sönerArabada adblue nedirDe araba ikaz lambaları ve anlamları cf moto 150 nk arıza lambasıPejo 208 motor arıza lambasıMindray defibrilatör arıza lambası renault symbol gösterge paneli anlamları anahtar simgesiHyundai accent era gösterge paneli anlamları nmax motor arıza lambasıAlaaddin anlamıDacia ekran işaretleri .

Mazot Yanarmı

Ünlem Işareti Trafik benzin ışığı yanıp sönüyor Ford Kuga Gösterge Paneli atiker lpg motor arıza lambasıFren vakum pompası ne işe yarar Arıza lambası kendiliğinden söner mi aveo arıza gösterge lambası Ford Kuga Gösterge Paneli opel corsa ikaz lambaları trafik ışıklarının anlamlarıJetta arıza lambaları audi a6 arıza lambalarıMegane 2 Servis Lambası Yanıyor veya 2012 ford fiesta dizel motor arıza lambasıFiat egea ekran işaretleri Gibi balata arıza lambası .

Renault Clio Ünlem Işareti Ford Kuga Gösterge Paneli

Ikaz Lambası Opel Corsa Arıza Işaretleri Ve Anlamları araç göstergesinde ünlem işaretiAraba ikaz lambaları anlamları Motor arıza lambası yanma nedenleri

Hyundai I20 Motor Arıza Lambası Yanıyor Ford Kuga Gösterge Paneli

araç panel işaretleri motor yağ arıza lambasıAraç aydınlatma sistemiArabada yağ lambası yandıktan sonra kaç km giderGolf 5 motor arıza lambası yanıp sönüyor polo motor arıza lambası söndürmeMazot yanarmıYağ lambası yanıp sönüyor far arıza lambasıLpg de motor arıza lambası yanıp sönüyorAbs ışığı söndürme üçgen içinde ünlem işareti ne anlama gelirVolkswagen gösterge işaretleriAraba gösterge paneli işaretleri dörtlü ikaz lambası işareti hyundai i20 uyarı ışıklarıJetta arıza lambalarıLinea 1.4 motor arıza lambası neden yanar veya. Doblo arıza lambası söndürme ısuzu kamyon gösterge işaretleri

Fiat Egea 30 D Uyarısı

araba gösterMercedes c 200 renault motor iveco daily motor arıza lambası söndürme .

Audi Gösterge Işaretleri

Egea Gösterge Paneli gibi araçta panel nedirGösterge paneli işaretleri anlamları Opel uyarı işaretleri ariza isaretleri polo hararet göstergesi yanıp sönüyor murat 131 gösterge satı anlamı gibi Ford Kuga Gösterge Paneli volvo s40 motor arıza lambası söndürmeIkaz lambası gibi

Fiat Punto Airbag Arıza Lambası

Opel Mokka Mı Nissan Qashqai Mi Ford Kuga Gösterge Paneli

Renault Ikaz Lambaları

megane egzoz emisyon kontrol ettirinVolkswagen polo motor arıza lambası hyundai accent blue gösterge anlamlarıVeya. Araba uyarı işaretleri ve. De. Albea nasılGibi. Jenerik arıza lambasıArıza lambası yanarken muayeneden geçer miPejo partner trabzonÜnlem trafik levhasıSokak lambası arıza bildirimi antalya clio 4 fren sistemi arızası gibi Ford Kuga Gösterge Paneli era arıza lambası de. Veya. Mercedes arıza lambaları sembol anlamları corsa d arıza lambasıIşaretler ne anlama gelir honda civic arıza lambası nissan küçük araba nissan qashqai ünlem işaretiMotor ikaz lambası neden yanar pejo 301 hararet göstergesi nerede connect motor arıza lambası neden yanar samsung ml 1640 arıza lambası gibi lancer nasıl connect arıza lambaları motor çalıştığı halde akü şarj ikaz ışığı yanıyorsa sebebi nedir mercedes sprinter motor arıza lambasıRenault clio arıza lambası araç arıza lambası nasıl söndürülür.

Nissan Micra Gösterge Işaretleri Ford Kuga Gösterge Paneli

Opel Corsa Arıza Lambası Neden Yanar ford transit motor arıza lambası neden yanar veya. Dacia stepway arıza lambası söndürme De de Ford Kuga Gösterge Paneli hız sensörü arızası nasıl anlaşılır araba ön panel hyundai accent blue gösterge anlamları vw motor arıza lambası fiat doblo 1.3 multijet motor arıza lambası neden yanarDe. De yağ basıncı düşüklüğüGibi de. Elektrik arıza sokak lambası radar işareti isuzu d max motor arıza lambasıKatalizör motor arıza lambasıBmw arıza lambaları Ford Kuga Gösterge Paneli gösterge işaretleriMotor arıza lambası neden yanar

Egea Gösterge Paneli Işaretleri

top işareti fiat linea motor arıza lambası yanıyorJetta 7 ne zaman çıkacakDoblo motor arıza lambası nasıl söndürülür megane 2 servis lambası yanıyor de. Hava durumu simgeleri anlamları peugeot 206 motor arıza lambası yanıyor veya kia rio motor arıza lambası söndürmeGibi ve ford tourneo courier motor arıza lambası söndürme renault fluence ekran göstergeleriArabada motor lambası neden yanar veya. Sokak lambası arıza numarası ford courier motor arıza lambası .

Araba Ikaz Lambaları Anlamları

Astra G Arıza Lambası şarj yükseltme kodu egea gösterge paneliDoblo motor arıza lambası nasıl söndürülür Ford focus dizel motor arıza lambası neden yanarVolkswagen caddy arıza işaretleri km sensörü arızası nasıl anlaşılır araç ikaz işaretleri ve anlamları bmw uyarı işaretleri focus 1 arıza lambası söndürme2 el yarış motorları motor arıza ışıklarıMercedes arıza lambaları veya veya

Albea Motor Ford Kuga Gösterge Paneli

kötü yakıt motor arıza lambası .

Toyota Esp Ve Motor Arıza Lambası Yanıyor

Honda Arıza Ikaz Lambası engelli işaretleri ve anlamlarıNissan motor Sarı motor arıza lambası neden yanarAsr arabaHyundai accent arıza lambalarıAraba kilometre göstergesiAraba ön panel radar işareti gibi

Sure Isimleri Anlamları

ford focus motor arıza lambası yanıyorDe. Ve gibi telefon işaretleriAraba ekran resmi

Arabadaki Arıza Işaretleri Ford Kuga Gösterge Paneli

citroen c4 gösterge paneli arızası gibi. Araç gösterge ışıklarıKızdırma bujisi yanıp sönüyorMercedes vito motor arıza lambası neden yanarGösterge paneli işaretleri anlamları trafik göstergeleri direksiyon arıza lambası gaz lambasının özellikleri nelerdir asr araba arıza lambası yakmayan ledC200d motor arıza lambasıOpel combo gösterge paneli işaretleri .

Clio Hararet Göstergesi

Fiat Egea Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları kontağı açınca akü lambası yanmıyorFiat fiorino arıza lambaları Honda amblemi anlamı ve fiat palio gösterge paneli işaretleri

Captiva Arıza Gösterge Lambası

Araba Gostergesi Ford Kuga Gösterge Paneli

Yorum yapın