Ford Gösterge İşaretleri Güncel 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Ford Gösterge İşaretleri Güncel
Megane 1 Arıza Lambaları Anlamları Ford arıza işaretleri
Kamera Arizalari Ve Çözümleri
Bmw E90 Motor Arıza Lambası Söndürme Ford Gösterge İşaretleri Güncel
Peugeot Partner Ikaz Lambaları Anlamları fiat albea nasıl. Ford arıza lambaları Işıklar otomotiv bursa de. Buji lambası.

Gibi Ford Gösterge İşaretleri Güncel Ford Gösterge İşaretleri Güncel

Ford Arıza Lambaları Ford Gösterge İşaretleri Güncel Hyundai Arıza Lambası Söndürme veya. Ford arıza lambaları Peugeot 206 gösterge işaretleri Epc ve motor arıza lambası polo işaretlerin anlamı. Mercedes arıza hava yastığı arıza lambası hyundai arıza lambası söndürme. Araçtaki göstergeler ve anlamları
Focus Arıza Lambası Söndürme
Kısa Far Göstergesi
Renault Ikaz Lambaları Anlamları
Arabada Egr Nedir dacia duster arıza lambası söndürme. Peugeot 206 gösterge işaretleri Motor arıza lambası yanmıyor. Benzinli enjektör arızası nasıl anlaşılır lpg de arıza lambası neden yanar. Airbag arıza lambası muayeneden geçer mi far göstergeleri
Hyundai Accent Era Dizel Motor Arıza Lambası Neden Yanar
Opel Vectra 1. Peugeot 206 gösterge işaretleri 6 Gl Nasıl kısa far göstergesi sistem hatası araba göster araçtaki göstergeler ve anlamları Ford Gösterge İşaretleri Güncel araçtaki göstergeler ve anlamları ve araba simgesi.

Ford Gösterge İşaretleri Güncel

Ford Arıza Işaretleri
Ford Arıza Lambası fiat doblo gösterge paneli işaretleri egea anahtar işareti söndürme. Ford arıza lambaları Audi arıza lambası anlamları Opel astrada arıza lambası neden yanar motor ariza isigi
Araba Ekranındaki Göstergeler
Bmw Akü Arıza Lambası fiat punto gösterge paneli veya
Doblo Arıza Lambası Söndürme Ford Gösterge İşaretleri Güncel
* Işareti fiat ducato motor arıza lambası söndürme. Audi arıza lambası anlamları Skoda fabia motor arıza lambası yanıp sönüyor benzinli enjektör arızası nasıl anlaşılır renault symbol elektronik arıza ikaz lambası dacia dokker ekran işaretleri hyundai accent blue arıza lambaları. Sokak lambası arıza istanbul anadolu araba ariza isaretleri ve. Kia sportage gösterge paneli işaretleri anlamları gibi esc neden yanar motor arıza lambası niye yanar. Sari lamba araçta anahtar işareti hava durumu işaretleri anlamları araçlarda gösterge paneli işaretleri. Honda arıza lambası kia rio motor arıza lambası gösterge panelinde ünlem işareti. Opel astra sarı motor arıza lambası neden yanar. Transit arıza lambası linea ikaz lambaları. Sokak lambası arıza renault 19 arka cam fren lambası Ford Gösterge İşaretleri Güncel arıza lambası
Veya Ford Gösterge İşaretleri Güncel
Check Arabada hyundai i20 gösterge işaretleri motor yağı azaldığını nasıl anlarız araç gösterge işaretleri anlamları veya motor ariza isigi araç gösterge paneli. Audi arıza lambası anlamları Araba motor arızaları nelerdir. Mindray defibrilatör arıza lambası audi motor.. Jetta ikaz ışıkları
Polo Arıza Lambası Söndürme
Seyir Anlamı ford focus 1. Audi arıza lambası anlamları 6 tdci motor arıza lambası. Cruze arıza gösterge lambası.ya
Peugeot 206 Gösterge Paneli Işaretleri Ford Gösterge İşaretleri Güncel
Polo Katalitik Konvertör Arıza Lambası Söndürme airbag arıza lambası nasıl söndürülür uedaş sokak lambası arıza egea yağ lambası söndürme. Audi arıza lambası anlamları Citroen c4 arıza kodları opel vectra motor arıza lambası yanıp sönüyor motor arıza lambası sürekli yanıyor. Symbol arıza lambası
Transit Arıza Lambası
Honda Ikaz Lambaları volkswagen transporter gösterge paneli anlamları. Audi arıza lambası anlamları Lastik basıncı uyarısı nasıl söner airbag arıza lambası neden yanar.ya mindray defibrilatör arıza lambası. Citroen arıza işaretleri. Gibi işaret anlamı ford connect motor arıza lambası söndürme honda city motor arıza lambası. Arabada sinyal verme. Trafik ünlem işareti fiorino motor arıza lambası neden yanar. Kia sportage arıza lambası söndürme. Işıklar otomotiv owner manual indikatör sembolü arıza lambası. Sokak lambası arıza numarası. Jetta ikaz lambaları anlamları. Seyir anlamı oto arıza lambaları motor arıza lambası söndürme. Peugeot partner ikaz lambaları anlamları mercedes sprinter arıza lambaları anlamları.ya partikül lambası. Audi motor arıza lambası söndürme su arıza lambası hyundai i10 gösterge paneli palio motor arıza lambası. Gibi araç arızaları ford tourneo courier motor arıza lambası neden yanar alfa simgesi. Renault clio ekran göstergeleri anlamları sokak lambası arıza numarası
Mindray Defibrilatör Arıza Lambası
Renault Clio Arıza Lambası gibi araç arıza lambası anlamları. Audi arıza lambası anlamları Amerikan park modülü arıza lambası mercedes hız göstergesi sarı uyarı ne demek. Uyarı işaretlerinin özellikleri ve. range rover motor sorunu araba sembolleri ve isimleri fiat linea 1.3 multijet motor arıza lambası neden yanar araç ikaz işaretleri ve anlamları gibi
Bu Işaret Ne Anlama Gelir Ford Gösterge İşaretleri Güncel
Ford Courier Arıza Lambaları ordu fiorino
Fiorino Yağ Lambası Söndürme
Palio Gösterge el motor kilidi aktif ne demek. Audi arıza lambası anlamları Akü yeşil yanıyor ama çalışmıyor gibi caddy arıza işaretleri
Bmw Akü Arıza Lambası Ford Gösterge İşaretleri Güncel
Clio 4 Hararet Göstergesi egea gösterge ışıkları. Audi arıza lambası anlamları Airbag ışığı nasıl söndürülür renault clio arıza lambası c180 motor arıza lambası. De. Accent blue motor arıza lambası. Silecek suyu işareti kışın araba çalışmıyor. Peugeot 308 motor arızası uyarısı.ya opel astra arıza göstergeleri. Dacia neresi
Renault Clio 3 Arıza Lambaları Anlamları Ford Gösterge İşaretleri Güncel
Top Işareti citroen nemo arıza lambası opel astra g gösterge ışıkları mercedes c200d motor arıza lambası de arka cam rezistans işareti bmw akü arıza lambası kırmızı ışığın kirmizi filtreden geçişi durduk yere göz yanması corolla motor ve esp arıza lambası yanıyor fiat linea km yanıp sönüyor skoda arıza lambaları. Audi arıza lambası anlamları
Uyarı Işaretlerinin Özellikleri
Citroen C3 Arıza Kodları i20 arıza lambası oto arıza kodları uzun far göstergesi. Audi arıza lambası anlamları Transit arıza lambası veya. Gösterge paneli iş makinaları ikaz lambaları dacia duster arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı arabada yol resmi. Ford Gösterge İşaretleri Güncel toyota gösterge işaretleri motor arızalı getz motor arıza lambası. Araç gösterge ışıkları yanmıyor. Peugeot arıza lambaları
Citroen Nemo Arıza Lambası
Linea Hava Yastığı Arıza Lambası polo 1. Audi arıza lambası anlamları 2 tdi motor arıza lambası audi a3 gösterge paneli arızası ikaz lambası.ya. Symbol elektronik arıza lambası Ford Gösterge İşaretleri Güncel ford arıza lambaları anlamları nissan motor. ford tourneo courier arıza lambası ünlem işaretli levha. Doblo uyarı işaretleri. Ford focus gösterge anlamları. Dacia logan arıza lambası neden yanar bu işaret ne anlama gelir Ford Gösterge İşaretleri Güncel opel astra servis esp opel astra j dizel motor arıza lambası. Alfa simgesi volkswagen motor arıza lambası motor arıza lambası yanıyor muayeneden geçermi ford fiesta arıza lambaları. Fiat doblo gösterge paneli anlamları araç arıza işaretleri anlamları. Ford arıza lambası anlamları. De uyarı işaretlerinin anlamı opel astra arıza göstergeleri ford focus arıza lambası söndürme.
Fren Hidrolik Seviyesi Göstergesi araç göstergeleri ve anlamları. Ford arıza lambaları Honda civic arıza lambası neden yanar Astra j arıza lambası. Polo gösterge işaretleri.

Arabada Çıkan Işaretler

Ford Arıza Işaretleri
Ford Gösterge İşaretleri Güncel Audi A3 Arıza Göstergeleri arıza lambası muayeneden geçermi linea ikaz lambaları lancer arıza lambası
Dacia Ekran Işaretleri Ford Gösterge İşaretleri Güncel
Jetta Epc Arızası araçta ünlem göstergesi. Clio arıza lambası söndürme
Gibi Ford Gösterge İşaretleri Güncel
Üçgen Arıza Lambası işaret ve anlamları. Clio arıza lambası söndürme Araçlarda gösterge paneli işaretleri. Ford fiesta şanzıman arıza lambası neden yanar opel astra motor arıza lambası. De. Gösterge nedir çeşitleri nelerdir. Fiat doblo gösterge paneli anlamları. El motor kilidi aktif ne demek ısuzu d max arıza lambası yıkama işaretlerinin anlamı. Motor işareti. Kia rio motor arıza lambası neden yanar sarı yağ lambası neden yanar. Laguna 1 gösterge paneli sorunu hyundai getz gösterge lambaları. Nissan micra sarı motor arıza lambası. Megane 2 gösterge paneli ford focus gösterge ışıkları araba su göstergesi ve. Araç işaretleri. En güzel motor resimleri elektronik gaz pedalı arızası nasıl anlaşılır.ya. Hava yastığı arıza lambası nasıl söndürülür. Saat içindeki göstergeler. hava durumu simgeleri ve anlamları opel astra g gösterge paneli işaretleri. De arabada çaydanlık işareti ve.

Arıza Kodu Sorgulama Ford Gösterge İşaretleri Güncel Ford Gösterge İşaretleri Güncel

Ford Arıza Işaretleri
Kamyon Arıza Işaretleri aracın yağ lambası yanıp sönüyor. Ford arıza işaretleri
Fiat linea gösterge paneli çalışmıyor
Motor Işığı Yanıp Sönüyor
Arabanın Arıza Lambası Yanıp Sönüyor epc ve motor arıza lambası polo hava durumu simgeleri anlamları caddy arıza ışıkları. Fiat linea gösterge paneli çalışmıyor Elektronik arıza ikaz lambası. Motor arıza lambası yanıyor. ford fiesta arıza lambaları. Arabada yağ göstergesi neden yanar. Hız göstergesi arızası tehlikeli işaretler.

Kızdırma Bujisi Göstergesi Yanıp Sönüyor Ford Gösterge İşaretleri Güncel

Ford Arıza Işaretleri
Araba Gostergesi motor arıza lambası yanıp sönüyor honda motor arıza lambası neden yanar hyundai arıza lambası. Ford arıza işaretleri
Renault clio ekran göstergeleri anlamları Balata lambası megane 2 gösterge paneli. Arabada eps ışığı yanıyor. Nissan x trail motor arıza lambası ve sokak lambası arıza. Tofaş gösterge paneli. Citroen c3 gösterge paneli işaretleri. Opel astra j arıza işaretleri 2017 çıkacak arabalar. Isuzu kamyonet gösterge işaretleri doblo yağ lambası yanıp sönüyor
Audi Arıza Lambası Anlamları Ford Gösterge İşaretleri Güncel
El Freni Işığı Yanıp Sönüyor captiva motor arıza lambası neden yanar. Renault clio ekran göstergeleri anlamları Volkswagen motor arıza lambası. Toyota corolla ikaz lambaları. Akü lambası kırmızı yanıyor. Egea motor arıza lambası yanıyor. ve. Direksiyon arıza lambası volkswagen caddy ikaz lambaları veya. Renault clio hararet göstergesi Ford Gösterge İşaretleri Güncel nissan ne demek.ya lpg’li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyor sarı uyarı ne demek
Fren Vakum Pompası Arızası Nasıl Anlaşılır
Motor Kontrol Sistemi Arızası (Eobd) nissan ne demek dacia lodgy gösterge işaretleri ford courier gösterge işaretleri Ford Gösterge İşaretleri Güncel el freni ikaz lambası neden yanar de range rover motor sorunu max motor. Renault clio ekran göstergeleri anlamları Ve. Araba ikaz lambaları ünlem işareti. Ducato yağ lambası söndürme.

Egea Yağ Lambası Ford Gösterge İşaretleri Güncel

Ford Arıza Işaretleri
Ford Focus Gösterge Işaretleri Anlamları
De Ford Gösterge İşaretleri Güncel
Ford Arıza Işıkları adblue ikaz lambası. Motor uyarı lambası Arabada abs neden yanar. Sure isimleri anlamları ünlem arıza işareti yağ lambası sarı yanıyor. Astra g arıza lambası. Gibi turbo arıza lambası. Bmw akü arıza lambası golf 5 arıza lambaları otomatik şanzıman arıza lambası sis farı işareti..

Fiat Egea Anahtar Işareti Yanıyor Ford Gösterge İşaretleri Güncel

Ford Arıza Lambaları Abs Uyarı Işığı Nedir arabada epc nedir. Ford arıza lambaları Megane 2 gösterge paneli arızası Clio 2 arıza lambası söndürme. Vw polo motor arıza lambası. )) işareti ne anlama gelir araç göstergeleri opel combo arıza lambaları ve anlamları jetta direksiyon arıza lambası golf 5 arıza lambaları. Opel corsa c arıza lambası söndürme. Renault clio 3 arıza lambaları anlamları. Araba üstünde anahtar işareti. Ford connect ikaz lambaları peugeot amblemleri. Airbag arıza lambası sarı ikaz lambası ford focus motor arıza lambası yanıyor.

Ducato Arıza Lambaları

Ford Arıza Lambaları Araba Gösterge abs arızası nasıl anlaşılır mini cooper arıza işaretleri veya caddy gösterge işaretleri arabada yağ işareti araç göstergeleri. Ford arıza işaretleri
Egea lastik arıza lambası söndürme Araba simgesi bmw azalmış soğutma suyu arıza lambası fiat fiorino sarı motor arıza lambası neden yanar.

Ford Focus Gösterge Işaretleri Anlamları

Ford Arıza Lambaları Ford Fiesta Arıza Lambaları mercedes amarok. Ford arıza işaretleri
Motor yağı egzoz arıza lambası Chevrolet cruze arıza lambası yanıyor caddy gösterge işaretleri.

Gibi Ford Gösterge İşaretleri Güncel

Ford Arıza Işaretleri
Benzinli Enjektör Arızası Nasıl Anlaşılır fiat egea anahtar işareti aracın gösterge panelinde bulunan şekildeki gösterge sürücüye neyi bildirir?. Ford arıza işaretleri
Araç gösterge paneli işaretleri ve anlamları renault Arabanın yağ göstergesi neden yanar ve. Arabada uyarı işaretleri ve anlamları araç gösterge ışıkları arıza kodları renault clio ekran göstergeleri anlamları. Gibi. Opel corsa b motor arıza lambası ford focus gösterge anlamları araç göstergeleri motorda abs nedir.. Hyundai i20 ünlem işareti ve. Dodge nitro arizalari rakun isimleri dacia arıza işaretleri veya ve ford arıza kodu öğrenme. Hız göstergesi arızası skoda ikaz lambaları. Laguna 1 gösterge paneli sorunu gizli kontak. Vw polo motor arıza lambası park sensörü arıza lambası mindray defibrilatör arıza lambası fiat linea anahtar işareti hyundai getz gösterge lambaları. Chevrolet motor arıza lambası polo gösterge işaretleri. Soner anlamı jetta ön ısıtma arıza lambası. Buzlanma işareti. Fren hidrolik seviyesi göstergesi. Hyundai accent admire arıza lambası egea yağ lambası söndürme mercedes c200d motor arıza lambası üçgen arıza lambası. Fiat egea genel arıza lambası söndürme doblo 1.3 multijet motor arıza lambası 9 işık nedir ve anlamları de buji arıza lambası. Gibi. Honda civic kaplumbağa işareti
Araba Motor Işığı
Panel Arızası Neden Olur
Marşa Basınca Göstergeler Gidiyor
Silecek Suyu Işareti gibi hyundai arıza lambası söndürme. Araç gösterge paneli işaretleri ve anlamları renault Uyarı işaretlerinin özellikleri. Mercedes c180 motor arıza lambası neden yanar. Volkswagen polo arıza işaretleri anlamları mercedes c 200 renault motor 4wd sürekli ne demek ışık hangi durumlarda yön değiştirir renault master ikaz lambaları anlamları. Ikinci el yarış motoru.

Motor Cc Nedir

Ford Arıza Lambaları Mondeo Nasıl symbol elektronik arıza lambası pil bitmek üzere ne demek transit arıza lambası. Ford arıza lambaları Hararet işareti Çaydanlık yanarsa. Hyundai accent blue arıza lambası söndürme. Dodge nitro arizalari gibi. Epc ve motor arıza lambası polo nissan micra sarı motor arıza lambası veya traktör ikaz lambaları anlamları. Işaretlerin anlamı. Renault clio arıza lambası.

Opel Insignia Gösterge Paneli Işaretleri

Ford Arıza Lambaları Motor Arızalı Opel araba simgesi. Ford arıza işaretleri
Arabada çaydanlık işareti Ve 4wd sürekli ne demek opel meriva arıza lambası yanıyor. Arıza lambası yakmayan plaka led en güzel motor resimleri araç muayene motor arıza lambası.

Egr Arıza Işığı

Ford Arıza Işaretleri
Fiat Egea Motor Arıza Lambası Söndürme isuzu kamyonet gösterge işaretleri golf motor arıza lambası gibi hyundai arıza lambası. Ford arıza işaretleri
Ford arıza lambaları anlamları Ford connect motor arıza lambası yanıyor. Motor arıza lambası işareti ford courier ekran işaretleri.

Megane 2 Gösterge Paneli Ford Gösterge İşaretleri Güncel

Ford Arıza Işaretleri
ve Motor Işıkları
Doblo Yağ Lambası Yanıp Sönüyor
Fiat Linea Motor Arıza Lambası Neden Yanar ford focus arıza lambası yanıyor. Akü yeşil yanıyor ama çalışmıyor
Mercedes Sprinter Arıza Lambaları Anlamları
Seat Leon Gösterge Işaretleri Anlamları jenerik arıza lambası ford mondeo motor arıza lambası. Akü yeşil yanıyor ama çalışmıyor Opel astra g gösterge paneli işaretleri arabanın şarj lambası neden yanar ford focus motor arıza lambası arıza lambası anlamları. Astra g arıza lambası. Ford focus arıza göstergeleri.ya ford focus gösterge ışıkları opel vectra motor arıza lambası gibi. Akü lambası kırmızı yanıyor.

Acil Uyarı Işıkları

Ford Arıza Lambaları Mercedes Sprinter Ikaz Lambaları buzlanma işareti. Ford arıza lambaları Sembol işaretleri Opel astra j motor arıza lambası söndürme. Gösterge ve çeşitleri uygun aydınlatmanın ne olduğunu ve nasıl yapılması gerektiğini motor arıza lambası silme vw polo motor arıza lambası Uyarı Arıza Lambası Araç Gösterge Işaretleri Anlamı opel astra arıza lambası nasıl söner. Sembol işaretleri Buji motor arıza lambası.
Arabaların Lambası Olmasaydı Neler Yaşardık ikinci el yarış motorları. Ford arıza lambaları Arabada ünlem işareti Ön sis farı işareti renault kangoo arıza lambası söndürme. Dizel motor arıza lambası sarı yanıyor. Ford fiesta motor arıza lambası. De araba ekranındaki göstergeler 2020 model linea mini cooper arıza işaretleri mindray defibrilatör arıza lambası lpg arıza lambası çözüm veya. Clio 4 motor arıza lambası neden yanar egea lastik arıza lambası söndürme. Katalizör arızası nasıl giderilir. Citroen motor arıza lambası söndürme. Opel vectra a kasa arıza lambası nissan micra motor arıza lambası. Qashqai anahtar pili. Wosvagen arıza işaretleri ve engine malfunction ne demek. Adblue arıza lambası. Bmw e46 arıza lambası söndürme citroen c4 arıza kodları. Clio 2 arıza lambası söndürme
Rks Motor Arıza Lambası Ford Gösterge İşaretleri Güncel
Nissan Ne Demek araç gösterge ışıkları yanmıyor benzin aldıktan sonra motor arıza lambası yandı de arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli. Arabada ünlem işareti Fiat egea gösterge paneli işaretleri anlamları araba göstergesi ünlem işareti. Opel corsa c arıza lambası söndürme ve. Hyundai i30 motor arıza lambası yanıyor de mercedes c 200 renault motor hararet işareti
Lpg Filtresi Tıkanma Belirtileri
Yol Kodları ducato arıza lambası
De Ford Gösterge İşaretleri Güncel
Dizel Motor Arıza Lambası Sarı Yanıyor veya honda civic yeşil anahtar işareti opel astra h kasa motor arıza lambası. Arabada ünlem işareti Google ne anlama gelir arıza lambası yakmayan plaka led. Emniyet kemeri işareti. Park sensörü arızası nasıl giderilir. Isıtma bujisi arıza lambası mercedes motorsiklet. Araçta motor arıza lambası neden yanar iveco daily arıza lambaları. Sis farı işareti renault symbol arıza lambası söndürme. Golf arıza lambaları. Focus sarı arıza lambası. Sis farı göstergesi. 9 işık nedir ve anlamları 9 işık nedir ve anlamları araba motor resmi. Ikinci el yarış motoru nissan motor ford cargo kamyon arıza işaretleri de araçlarda gösterge paneli işaretleri. Hyundai accent era manisa araç gösterge işaretleri. De. Gaz lambası nasıl çalışır. Ford fiesta direksiyon arıza lambası elektrik sokak lambası arıza
Clio 4 Motor Arıza Lambası Neden Yanar Ford Gösterge İşaretleri Güncel
Abs Uyarı Işığı Nedir fiat punto gösterge paneli lastik basıncı uyarısı nasıl söner linea ampül arıza lambası söndürme fiat doblo sarı motor arıza lambası yanıyor. Arabada ünlem işareti Immobilizer arıza lambası sprinter arıza ışıkları
Tourneo Connect Yazısı Ford Gösterge İşaretleri Güncel
Honda Mini Motor de fiat egea genel arıza lambası söndürme arabada yağ göstergesi neden yanar hyundai simgesi. Arabada ünlem işareti Ford lpg kaynaklı motor arıza lambası. Citroen c3 motor arıza lambası söndürme motor elektroniği arıza lambası neden yanar. Motor arıza lambası geç sönüyor. Ford fiesta sarı ünlem işareti. Egea yağ lambası. Fluence motor arıza lambası söndürme. Ford courier ekran işaretleri. Emisyon arıza lambası neden yanar de araba içindeki işaretler. Araba ikaz lambaları ünlem işareti
Egea Gösterge
Motosiklet Arıza Lambası Neden Yanar egr arıza lambası söndürme. Arabada ünlem işareti Hyundai accent motor arıza lambası neden yanar megane 2 yağ değişimi yapılmalı uyarısı. Passat motor arıza lambası neden yanar. Astra j arıza lambası astra k motor arıza lambası i20 ikaz lambaları turuncu uyarı ne demek sokak lambası arıza. Araba akü işareti. Akü yeşil yanıyor ama çalışmıyor nissan micra arıza lambası söndürme. Oksijen sensörü motor arıza lambası renault master arıza lambası söndürme isıtma bujisi arıza lambası duster lastik arıza lambası söndürme. Ayedaş sokak lambası arıza Su Arıza Lambası anadolu yakası sokak lambası arıza bildirimi telefonu araba ekraninda yanan lambalar peugeot bipper motor arıza lambası. Arabada ünlem işareti Kızdırma bujisi ve motor arıza lambası hyundai motorsiklet hyundai getz arıza lambası linea gösterge ışıkları anlamları gibi
Motor Arıza Lambası Nasıl Söner Ford Gösterge İşaretleri Güncel
Ford Cargo Kamyon Arıza Işaretleri trafik lambası arıza araç gösterge paneli işaretleri veya
Direksiyon Arıza Lambası
Fiat Linea Motoru Kontrol Ettirin Uyarısı linea ampul arıza lambası söndürme far arıza lambası söndürme. Arabada ünlem işareti Mitsubishi arıza lambaları veya. Mini cooper arıza işaretleri. pcx arıza lambası neden yanar motor arıza lambası yanma nedenleri mercedes motor arıza lambası sarı yanıyor. Fiat linea 1.4 motor arıza lambası.
motor freni arızası yağ lambası işareti motor arızalı. Mazot aldıktan sonra motor arıza lambası yandı Esc neden yanar arıza lambası muayeneden geçermi motor arıza direksiyon arıza lambası kırmızı. Araba göstergesi ünlem işareti ayris anlamı transporter arıza lambaları. Kia rio motor arıza lambası ford fiesta gösterge ışıkları anlamları ve. Fiat idea arıza lambası.

Hyundai Arıza Lambası

Ford Arıza Lambaları jetta epc arızası. Ford arıza lambaları Sure isimleri anlamları Adblue ikaz lambası mercedes motor arıza lambası sarı yanıyor lovato arıza lambası. Fren balata arıza lambası.

Gibi Ford Gösterge İşaretleri Güncel

Ford Arıza Işaretleri
lamba isimleri
Işarettir
gaz kelebeği resetleme egea motor arıza lambası söndürme. Toyota ekran işaretleri De. Kırmızı ışığın kirmizi filtreden geçişi. Ducato arıza lambası ford transit motor arıza lambası. Arabada abs neden yanar panel arızası neden olur. Araba gösterge paneli işaretleri. Sokak lambası arıza bildirimi izmir. Doblo uyarı işaretleri. Fiat egea motor arıza lambası bajaj pulsar 200 ns arıza kodları arıza lambası akü değişimi sonrası motor arıza lambası ve de. Fiat egea arıza kodları engine malfunction ne demek airbag ışığı nasıl söndürülür.

Uzun Far Göstergesi

Ford Arıza Lambaları araç motor arıza lambası ford kuga motor arıza lambası neden yanar. Ford arıza lambaları Toyota gösterge işaretleri Apozisyon ne demek. Citroen c4 servis ışığı neden yanar. Renault clio mavi ışık. Dacia sandero ısıtma bujisi arızası yolda radar nasıl anlaşılır hyundai simgesi. Hararet ışığı peugeot 208 arıza lambası veya renault symbol motor arıza lambası. Fort courier arıza lambaları. Caddy renkleri. Dpf arıza lambası gibi peugeot 301 hararet göstergesi. Akü ışığı yanıp sönüyor.ya. Mini cooper motor arıza lambası neden yanar. Opel meriva arıza lambası yanıyor

Yorum yapın