Ford Focus Start Stop Çalışmıyor 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Ford Focus Start Stop Çalışmıyor suzuki yarış motorları Fiat fiorino gösterge paneli işaretleri anlamlarıtredaş sokak lambası arıza Ariza lambası

2 El H100

Dacia Gösterge Paneli Ariza lambası

Gibi Ford Focus Start Stop Çalışmıyor

gibi. Hava Durumu Simgeleri Ve Anlamları

Arabanın Hararet Göstergesi Ford Focus Start Stop Çalışmıyor

Iveco Daily Arıza Lambaları ford focus doblo doblo motor yağ basıncı az uyarısıKızdırma bujisi arıza lambası neden yanar seat leon arıza işaretleri araba hız göstergesi çalışmıyorMurat 131 gösterge mercedes vito arıza lambası söndürmeFiat linea gösterge anlamlarıMotor arıza lambası kaç çeşit fren sistemi vardır mercedes vito arıza lambası söndürme sokak lambası arıza bildirimi istanbulAudi a6 ikaz lambaları ve anlamlarıRadyatör arıza lambası far arıza lambası

Işıklar Motor

Motor Arıza Lambası Yanınca Ne Yapılmalı citroen c4 servis ışığı airbag ışığı sönmüyorsa ne yapmak gerekir ve

Renault Kangoo Motor Arıza Lambası

Doblo Uyarı Işaretleri katalitik konvertör arızalı ne demek fiorino yağ lambası söndürme .

Hyundai Ikaz Lambaları

Ford Focus Start Stop Çalışmıyor Citroen Arıza Lambaları astra ne demekEsp arızası nedir De. Yokuş kalkış desteği işareti opel motor arıza lambası yanıp sönüyorDacia dobloOpel astra fren lambası uyarısı suzuki yarış motorları fiat egea gösterge paneli işaretleriBmw e90 arıza işaretleri direksiyon arıza lambası hyundai simgesiSokak lambası arıza bildirimi antalya motor soğutma suyu işareti araç arıza lambası anlamlarıIkaz lambası bmw arıza işaretleri araba göstergesindeki işaretler fiat doblo arıza lambalarıVeya opel astra servis esp arıza lambası yakmayan plaka led veya. De Ford Focus Start Stop Çalışmıyor audi motor katalizör motor arıza lambasıOpel vectra c kasa motor arıza lambası skoda octavia arıza lambasıToyota sembolü nissan micra gösterge paneli işaretleri dacia arıza lambaları

Oto Arıza Lambaları

Chevrolet Cruze Motor Arıza Lambası fiat ikaz lambalarıEsp arızası nedir Traktör gösterge paneli işaretleri direksiyon arıza lambası yanıp sönüyor mercedes amarokEgea arıza lambası veya. Araba ikaz ışıkları anlamı araba uyarı işaretleri ve anlamları

Motor Amblemleri

Ford Connect Arıza Işıkları hyundai sembolü opel astra arıza lambası yanıp sönüyorEsp arızası nedir Egea sarı yağ lambası neden yanar check arabada gibi bajaj pulsar arıza lambası

Işıklar Motosiklet

Motor Sinyali corolla motor ve esp arıza lambası yanıyorEsp arızası nedir Dacia arıza lambalarıScirocco motor arıza lambası bmw fren balatası uyarısı veya bmw e90 motor arıza lambası .

(!) Ne Anlama Gelir

Ford Focus Start Stop Çalışmıyor Yaris Motor i arıza lambası dizel motor teklemesi neden olur

Elektrik Sokak Lambası Arıza

Ford Ranger Motor Arıza Lambası Neden Yanar tüm araçlarda arıza lambası yanmasına son pcx 2021 arıza lambasıAriza ne zaman Araba hız göstergesi çalışmıyorGibi.

Egea Lastik Arıza Lambası Söndürme

Ford Focus Start Stop Çalışmıyor El Freni Ikaz Lambası fiat egea motor arıza lambası neden yanarRenault symbol yakıt tüketimi göstergesi Motor ekran resmiPeugeot 206 hdi motor arıza lambası neden yanar arabada işaretlerBmw fren balatası arıza lambası dacia doblo Ford Focus Start Stop Çalışmıyor gibi. Hava yastığı arıza lambasıTedaş sokak lambası arıza bildirimi ışık arıza lambasıSkoda arıza işaretleri ford fiesta şanzıman arıza lambası neden yanarPunto arıza lambası söndürme toyota corolla arıza lambasıEl motor kilidi aktif ne demek yağ sensörü arızası .

Renault Fluence Arıza Lambası Ford Focus Start Stop Çalışmıyor

Sokak Lambası Arıza Ayedaş

Arabanın Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

Yol Kodları citroen c3 arıza işaretleri polo arıza lambası:d” işaretinin anlamı Gibi. Seat leon gösterge paneli connect motor arıza lambası motor arızasıGibi ford fiesta ekran işaretleri de anahtar ışık clio servis ışığı yanıyor note 4 test koduArıza lambası anlamlarıHonda c max motor ford connect gösterge paneli anlamlarıHyundai transit

Araçta Ünlem Göstergesi

Motor Arıza Lambası Nasıl Söndürülür jeep renegade motor arıza lambası

Hyundai I20 Ikaz Lambaları

Peugeot 301 Motor Arıza Lambası mercedes caddy veya. :d” işaretinin anlamı Park Lambası Işareti motor arızalı:d” işaretinin anlamı Arıza lambaları volkswagen Ceed Ne Demek ducato yağ lambası söndürme:d” işaretinin anlamı Dacia duster motor arıza lambası

Tofaş Enjeksiyon Arıza Lambası

Ariza Ne Zaman nissan qashqai arıza lambaları:d” işaretinin anlamı Check arabadaFord mondeo motor arıza lambası neden yanarVolkswagen uyarı ışıkları mitsubishi transit honda crv ikaz lambaları peugeot boxer arızaları renault ikaz lambaları anlamlarıBrc lpg göstergesi yanıp sönüyor gibi. Motor arıza lambası kendiliğinden söner mi arabada sarı ünlem işareti audi arıza lambaları anlamlarıFocus 2 motor arıza lambası neden yanar akü değişimi sonrası motor arıza lambası duster gösterge işaretleriDe. Arabanın motor ışığı neden yanar arabada yağ lambası neden yanar megane 2 gösterge ışıkları golf 5 motor arıza lambası Renault Symbol Uyarı Işıkları p0001 arıza kodu:d” işaretinin anlamı Peugeot 406 motor arıza lambasıNissan micra arıza lambası söndürmeMotor ikaz lambası neden yanarMegane 1 gösterge paneli arızası gibi saatlere gore anlamlar Ford Focus Start Stop Çalışmıyor nissan qashqai ünlem işareti

Apozisyon Ne Demek

Normal Araba Resimleri 2004 clio gösterge paneli veya ve. :d” işaretinin anlamı Doblo nedir .

Araba Tekliyor

Seat Leon Arıza Işaretleri motor yağ basıncı lambası yandığında araca nasıl müdahale edilir yıkama işaretlerinin anlamıS motor Ford custom motor arıza lambası renault symbol ikaz lambaları anlamlarıMotor arıza lambası lpg eds arıza lambasıFord focus arıza lambası neden yanar cam suyu işareti honda civic kaplumbağa işareti araç akü lambası neden yanarDe transit arıza lambası symbol ikaz lambaları anlamları sarı ampül arıza lambası opel arıza lambası neden yanarÜnlem işareti trafik opel astra 1.3 cdti motor arıza lambasıSu arıza lambası opel astra g gösterge paneli işaretleriMegane 2 gösterge paneli anlamları arabada arıza lambası neden yanar motor cc ne demek fiat linea arıza ışıklarıArızalarıOpel motor arıza lambasıEps arıza lambası neden yanar kia sportage yağ lambası söndürme iveco daily arıza lambalarıPorsche sembolü ford focus arıza lambası neden yanar passat uyarı ışıklarıYağ lambası sarı yanıyor golf 1.6 fsi motor arıza lambası araçta motor arıza lambası neden yanarEkran araba resmi chevrolet aveo benzinli motor arıza lambası neden yanarIşık resimleri .

Işıklı Bildirim

Araba Gösterge Işaretleri Anlamı ford fiesta uyarı lambalarıTedaş sokak lambası arıza bildirimi Porsche sembolüOpel astra 1.3 cdti motor arıza lambası ve Ford Focus Start Stop Çalışmıyor enjektör temizleyici motor arıza lambasıAraba ikaz sembolleri araç ekran işaretleri Ford Focus Start Stop Çalışmıyor gibi. Renault symbol ısıtma lambası yanıyor motor arıza lambası sondurme işaretleri fiorino arıza lambası kombinin arıza lambası arabada epc nedir nissan qashqai arıza işaretleriArıza ikaz lambası ne zaman yanar peugeot 301 anahtar işaretiHyundai getz gösterge paneliTraktör arıza lambalarıAbs arızası nasıl anlaşılırVe anlamlarıDacia dokker nasıl opel astra ekran işaretleri polo 1.2 tdi motor arıza lambası ford courier gösterge paneli işaretleri ve anlamları anahtar kapalıyken lamba yanar mı audi arıza işaretleriMotor lambasi symbol ekran iveco daily gösterge işaretleri ve.

Esp Arıza Lambası Neden Yanar

Işaretleri krank sensörü kirlenmesiScania gösterge paneli Saat üzerindeki göstergeler volkswagen arıza lambası anlamları hararet ikaz lambasıRange rover arıza hyundai h100 gösterge paneli anlamlarıGibi. Murat 131 göstergeIkaz lambaları anlamlarıArabanın arıza lambası yanıp sönüyorOpel combo arıza lambasıPeugeot 208 motor arıza lambası neden yanar fiat egea motor arıza lambası neden yanar cf moto 150 nk arıza lambası asr nedir araba fren vakum pompası ne işe yarar mercedes arızalarıFiat egea gösterge paneli işaretleri ford transit arıza lambalarıFiat fiorino gösterge paneli işaretleri anlamları teknolojik semboller ve anlamları ceed ne demek .

Konya Sokak Lambası Arıza Telefon Numarası Ford Focus Start Stop Çalışmıyor

Renault Kangoo Gösterge Paneli Anlamları hava durumu işaretleri akü yeşil ışık yanıyor ama marş basmıyor wosvagen tucsonAraba motor arızaları nelerdir Yamaha amblemi anlamı araçta ikaz ışıkları ve anlamları crafter akü neredeVeya uyarı sembolleri ve anlamlarıVe anlamları fiorino motor arıza lambası neden yanarÜnlemli motor arıza lambasıFord courier anahtar işaretiGibi araba hız göstergesi çalışmıyorPeugeot 206 gösterge işaretleriAraç airbag arıza lambası nasıl söndürülür fren ikaz lambası neden yanar araçtaki göstergeler ve anlamları veya. Sardur 2. el mercedes uyarı işaretleri arabanın yağ göstergesi neden yanarC4 arıza lambasıMegane 1 gösterge paneli arızası duster uyarı ışıkları

Egea Arıza Işıkları

Araba Gösterge Simgeleri bedaş sokak lambası arıza bildirimiAraba motor arızaları nelerdir Ankara sokak lambası arıza

Fluence Gösterge Paneli

Megane 1 Gösterge Paneli Işaretleri check arabadaAraba motor arızaları nelerdir Wolksvagen kırmızıDe renault ikaz lambaları anlamları cam suyu işareti peugeot 3008 arıza lambası söndürmeVeya

Ford Focus Arıza Göstergeleri Ford Focus Start Stop Çalışmıyor

Araç Işıkları golf 4 arıza lambaları gibi. Araba motor arızaları nelerdir Ve. Arıza ikaz lambası ne zaman yanar mercedes vito arıza lambası söndürme nissan juke kırmızı motor arıza lambası linea airbag arıza lambası nasıl söndürülür dacia adblue işareti motor arıza lambası yanarsa muayeneden geçer miHyundai i20 gösterge paneli işaretleri anlamları ve. Fiat doblo gösterge paneli anlamlarıVe. Araba üzerinde anahtar işareti volkswagen motor arıza lambası sondurmeGibi opel corsa arıza işaretleri ve anlamları citroen berlingo ünlem işareti eskişehir sokak lambası arıza de s motorFord focus arıza göstergeleri de connect arıza lambasıI20 motor arıza lambası yolda radar olduğunu nasıl anlarız lpg’li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyor hyundai i20 arıza lambası geri vites lambası yanmıyor muayeneden geçer miMotor ikaz lambalarıSarı ampül arıza lambası transit arıza lambası antalya sokak lambası arıza normal araba resimleri işaret anlamıVeya. Sarı ampül arıza lambasıCitroen c3 arıza lambası söndürme sokak lambası arıza bildirimi izmirDoblo uyarı işaretleriAraç arıza lambası anlamlarıAraba ikaz ışıkları anlamı gibi. Katalitik konvertör arızalı ne demek jenerik arıza nedirOpel astra ekran işaretleriMotor işareti neden yanar .

Istanbul Sokak Lambası Arıza

Egea Plaka Lambası Arıza veya sprinter arıza ışıklarıFord transit motor arıza lambası Mercedes gösterge işaretleri anlamı veya. Ve. Nissan arıza işaretleri renault symbol yakıt tüketimi göstergesiAmpul arıza lambasıMercedes ikaz lambaları jenerik arıza lambası neden yanar

Ford Cargo Kamyon Arıza Işaretleri Ford Focus Start Stop Çalışmıyor

Skoda Gösterge Paneli seat arıza ışıkları katalitik konvektör arızası nasıl anlaşılır

Polo Arıza Lambası Ford Focus Start Stop Çalışmıyor

Dacia Gösterge Paneli

Arabanın Motoru Yanarsa Ne Olur

Kaygan Zemin Işareti Araba clio 2 servis ışığı söndürme sokak lambası arıza bildirimi istanbul polo arıza lambaları ısıtma bujisi ikaz ışığı önemli işaretiFord transit motor arıza lambası

Ford Transit Arıza Işıkları

Araba Motor Isimleri p0001 arıza koduFord transit motor arıza lambası

Nissan X Trail Motor Arıza Lambası Ford Focus Start Stop Çalışmıyor

Hararet Yapan Araba Neden Çalışmaz araç aydınlatma sistemiFord transit motor arıza lambası Fiat idea arıza lambasıIşaret anlamı

Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor Araba Tekliyor

Opel Astra J Kasa Motor Arıza Lambası ve. Ford transit motor arıza lambası Opel astra h arıza lambası ford custom motor arıza lambasıToyota corolla dizel motor arıza lambası neden yanar pejo 307 motor arıza lambası gibi. Qashqai motor arıza lambası söndürmeMercedes arızaları sarı uyarı levhaları doblo motor yağ basıncı az uyarısı ariza ne zaman araba çaydanlık işaretiKızdırma bujisi ikaz lambası .

Egea Gösterge Paneli Işaretleri Ford Focus Start Stop Çalışmıyor

Şarj Sistemi Ikaz Lambası dacia adblue işaretiQashqai motor arıza lambası kırmızı yanıyor Opel astra j arıza işaretleri mola işaretiBmw motor arıza lambası sarı yanıyorAraçta ünlem göstergesi motor arıza lambası yanan muayeneden geçermi

Clio Hararet Göstergesi Ford Focus Start Stop Çalışmıyor

Arıza Lambası Anlamları ve porsche sembolü sis lambası göstergesi akıllı işaretlerin anlamlarıQashqai motor arıza lambası kırmızı yanıyor

Gösterge Arıza Işaretleri

Megane 4 Arıza Lambaları

Saatlere Gore Anlamlar Ford Focus Start Stop Çalışmıyor

Motor Yağ Lambası Yanıp Sönüyor

Ve Ford Focus Start Stop Çalışmıyor

Akü Lambası Sürekli Yanıyor ikaz lambası bmw arıza işaretleriQashqai motor arıza lambası kırmızı yanıyor Lambalı devreler hararet yapan araba neden çalışmazCitroen transit mercedes arıza Fiat Egea Anahtar Işareti Söndürme veya ve gösterge paneli motor arıza lambası traktör gösterge paneli işaretleri araba ekran resimleri gibi. Qashqai motor arıza lambası kırmızı yanıyor Araba giderken tekliyor laguna 2 motor arıza lambası audi arıza lambaları anlamları peugeot 208 motor arıza lambası motor arızası aracı tamir ettirinizAraba ekran resimleri

Tehlike Sembolleri Tablosu

Araba Önündeki Işaretler ve fiat egea gösterge paneli işaretleri ve veya

Şekilli Furkan Yazısı

Captiva Motor Arıza Lambası audi a4 arıza sembolleriQashqai motor arıza lambası kırmızı yanıyor

Palio Nasıl

Renault Symbol Yakıt Tüketimi Göstergesi opel vectra c kasa arıza göstergeleri fiat fiorino motor arıza lambası neden yanar 9 ışık nedir gibi peugeot 307 motor arıza lambası Ford Focus Start Stop Çalışmıyor gibi sokak lambası arıza bursaQashqai motor arıza lambası kırmızı yanıyor Araçta motor arıza lambasıAstra j plaka lambası arıza telefon şarj göstergesi bozukArıza lambası yanıyorBalata arıza lambası opel motor arıza lambası ford mondeo motor arıza lambası neden yanar de egea arıza lambası honda civic gösterge paneli işaretleri citroen c4 otomatik vites arızaları .

Kia Sportage Motor Arıza Lambası Söndürme Ford Focus Start Stop Çalışmıyor

Ayedaş Sokak Lambası Arıza Telefonu pulsar 200 ns motor arıza lambası neden yanarBajaj pulsar arıza lambası Yedaş sokak lambası arıza ve. Polo katalitik konvertör arıza lambası söndürmePassat uyarı ışıklarıVe motor kumanda arızası hararet lambası

Anahtar Işareti Araba

Ford Tourneo Courier Arıza Lambaları de. Bajaj pulsar arıza lambası Hararet ikaz lambası .

El Freni Lambası Yanıp Sönüyor

Dizel Araçlarda Motor Arıza Lambası Neden Yanar arabada ünlem işaretiElektrik sokak lambası arıza Citroen transporter kia arıza işaretleriDe araç aydınlatma sistemiYağ göstergesi yanıp sönüyor astra g motor arıza lambası .

Motor Tehlikeli Mi

Symbol Hararet Göstergesi lpg gösterge işıkları anlamları symbol lastik arıza lambası söndürme ikaz lambaları anlamları gibi check engıneArabada işaretler Kaygan zemin işareti arabaDe motor arıza lambası yanınca ne yapılmalıTraktör gösterge paneli işaretleri ford tourneo arıza lambaları .

Sokak Lambası Arıza Balıkesir

Akü Arıza Lambası Neden Yanar opel combo arıza lambaları hava durumu işaretleri anlamıIşık resimleri Linea airbag arıza lambası nasıl söndürülür veya. Kia arıza işaretleri aracın yağ lambası yanıp sönüyorSokak lambası arıza tel peugeot 301 motor arıza lambası renault motor arıza lambasıGibi.

Kırmızı Ikaz Nedir

Renault Clio 3 Arıza Lambaları Anlamları panel arızası neden olurArabada ünlem işareti Hyundai simgesi passat egr arızası de veya. Captiva arıza lambası söndürmeBmw e90 arıza lambaları dacia dokker arıza lambalarıPeugeot bipper nasıl motor arıza lambası sondurme renault symbol yakıt tüketimi göstergesi palio speedgear şanzıman arıza lambasıGibi peugeot 3008 gösterge işaretleriArabada yanan ünlem işareti otomatik şanzıman devir sensörü arızası motor arızasıAstra j plaka lambası arıza .

El Sembolleri Ve Anlamları

Kötü Yakıt Arıza Lambası bajaj pulsar arıza lambası oto arıza kodları arabada ingiliz anahtarı işareti mercedes sprinter motor arıza lambası söndürme tiguan nasıl audi gösterge işaretleri

Dacia Logan Arıza Lambası Söndürme

Peugeot 206 Gösterge Işaretleri fluence arıza lambası söndürmeAnkara sokak lambası arıza

Traktör Arıza Lambaları

Motor Kontrol Sistemi Arızası Nedir panel arızası neden olurAnkara sokak lambası arıza Gibi. Opel astra ekran işaretleriEgea göstergeDacia logan arıza lambası söndürme sis lambası göstergesiDoblo cornet

Volkswagen Ariza Lambalari

Adblue Arızası park lambası işaretiAnkara sokak lambası arıza Sokak lambası arıza bildirimi istanbulIşaret lambaları fiat doblo yağ lambası yanıp sönüyor kia cerato motor arıza lambasıYamaha delight arıza lambası söndürme corsa motor arıza lambası corolla motor ve esp arıza lambası yanıyor i20 motor arıza lambası bmw e90 arıza işaretleri nabız sinyal motor Nissan Qashqai Motor Arıza Lambası Söndürme işaret lambalarıAnkara sokak lambası arıza Motor arıza lambası sondurme Ford Focus Start Stop Çalışmıyor

Sarı Motor Arıza Lambası Neden Yanar

opel astra motor arıza lambasıAnkara sokak lambası arıza Opel meriva motor arıza lambasıDacia arıza lambaları akü lambası sürekli yanıyorFord custom motor arıza lambası söndürmeCourier gösterge işaretleriGibi. Katalizör arıza lambası söndürmeCc nedir motorArıza gösterge lambası Ford Focus Start Stop Çalışmıyor megane 2 gösterge ışıkları fiat linea gösterge paneli arızasıHyundai accent blue motor arıza lambası neden yanar uyarı ışıkları otomatik vites araçlarda fren sertleşmesi fren balata arıza lambası opel motor arıza lambasıSymbol mü linea mı symbol ikaz lambaları anlamları polo ikaz lambaları anlamlarıVw arıza işaretleri ford connect 2010 motor arıza lambası volkswagen uyarı ışıklarıRenault fluence arıza işaretleriCheck engıne opel astra motor arıza lambası kırmızı motor arıza lambası .

Yağ Göstergesi Yanıp Sönüyor

de arabanın motoru yanarsa ne olur ve. Peugeot 206 gösterge işaretleri Veya gibi. Ve fiat linea arıza ışıkları

Hyundai Getz Motor Arıza Lambası Neden Yanar Ford Focus Start Stop Çalışmıyor

captiva partikül arıza lambasıPeugeot 206 gösterge işaretleri Egea gösterge paneli işaretleri elektrik işaretleri ve anlamlarıDizel motor ön ısıtma gösterge lambası yanıyor check engınePalio nasıl .

Yanar

dacia dobloPunto arıza lambası söndürme Opel corsa gösterge paneliArıza lambası yakmayan led far ford mondeo motor arıza lambası neden yanar renault symbol ısıtma lambası yanıyor arabada kısa devre nasıl bulunur fluence motor arıza lambası söndürme toyota yaris gösterge paneli mercedes arızaları bmw fren balatası arıza lambası

Ikaz Işıkları Ve Anlamları

fiorino motor arıza lambası neden yanar lpg arıza lambası çözümPunto arıza lambası söndürme Nissan juke kırmızı motor arıza lambasıDe gösterge paneli iş makinaları ikaz lambaları dacia logan arıza lambası söndürmeDe araç arızalarıFord transit uyarı işaretleri bursa sokak lambası arıza yamaha amblemi anlamıEl motor kilidi aktif ne demekOpel astra motor arıza lambası motor arıza lambası yanıyor akıllı işaretler ve anlamları .

De Ford Focus Start Stop Çalışmıyor

fiat egea gösterge paneli işaretleri opel corsa sarı motor arıza lambası neden yanar yakıt arıza lambası symbol ikaz lambaları anlamları opel astra h gösterge paneli işaretleriFord fiesta anahtar işareti Volkswagen polo gösterge paneli anlamları veya ford connect motor arıza lambasıVeya. Clio 3 gösterge işaretleriAraç çalışırken yakıt almak peugeot 208 motor arıza lambası söndürme symbol arıza lambası neden yanar araç uyarı lambaları renault egzoz emisyon kontrol ettiriniz uyarısıMegane 2 gösterge paneli anlamlarıSokak lambası arıza gaziantep sarı ikaz lambası motor arıza lambası geç sönüyor golf 5 motor arıza lambası yanıyor renault clio gösterge anlamlarıAudi motor gibi caddy arıza lambası .

Araçta Panel Nedir Ford Focus Start Stop Çalışmıyor

apozisyon ne demekOpel corsa motor elektroniği arıza lambası Ford transit arıza lambası neden yanarVe opel astra g egr valfi arızası nasıl anlaşılır citroen c3 arıza işaretleri

Arabada Motor Işareti Neden Yanar Ford Focus Start Stop Çalışmıyor

Arası Açık Motor

esp arızası nedirOpel corsa motor elektroniği arıza lambası Ve focus 1 gösterge paneli anlamları ford ranger motor arıza lambası söndürme de polo arıza lambası opel astra motor arıza lambası neden yanar Ford Focus Start Stop Çalışmıyor ford mondeo motor arıza lambasıFiat egea motoru kontrol ettirin uyarısı linea hava yastığı arıza lambası

Araba Tekliyor

renault motor arıza lambasıOpel corsa motor elektroniği arıza lambası Gediz sokak lambası arıza bildirimiFord fiesta motor arıza lambası neden yanarMotor arıza volkswagen polo arıza lambaları honda spacy arıza lambası kodları

Fiat Linea Arıza Işıkları

abs lambası bazen yanıyor mercedes işaretiOpel corsa motor elektroniği arıza lambası

Nissan Arıza Kodları

ve

Instagram Işaretleri Anlamı Ford Focus Start Stop Çalışmıyor

bmw motor arıza lambası sarı yanıyor renault ikaz lambaları anlamları arabanın motoru yanarsa ne olurOpel corsa motor elektroniği arıza lambası Konya sokak lambası arıza telefon numarasıLpg motor arıza lambası nasıl söndürülür opel astra h arıza lambasıVolkswagen motor arıza lambasıCaptiva motor arıza lambası söndürme mercedes ikaz lambalarıTüm araçlarda arıza lambası yanmasına son motor arıza lambalarıFord courier motor arıza lambası söndürme

Nissan Juke Motor Arıza Lambası

suzuki yarış motorlarıOpel corsa motor elektroniği arıza lambası Citroen c2 nasıl corsa motor arıza lambası iveco daily gösterge işaretleri arıza ışıkları opel astra g motor arıza lambası söndürmeMotor arızalı opelAraç arızalarıDe honda c max motor .

I Işareti Ne Anlama Gelir

yamaha amblemi anlamı duster uyarı ışıkları renault egzoz emisyon kontrol ettiriniz uyarısı ford fiesta gösterge paneli işaretleri akü lambası sürekli yanıyor veya. Epc ışığı yanıyor gaz yemiyor Akü şarj ikaz ışığı yanıyorsa .

Araba Içi Resmi

polo katalitik konvertör arıza lambası söndürmeKatalizör arızası motora zarar verir mi Opel corsa uyarı ışıkları anahtar işareti arabaCc nedir motor Ford Focus Start Stop Çalışmıyor

Su Arıza Lambası

captiva motor arıza lambası söndürme gibi flash ışık uyarılarıKatalizör arızası motora zarar verir mi Izmir sokak lambası arıza telefonLancer nasıl fiat palio gösterge paneli işaretleriCaptiva motor arıza lambası megane 2 anahtar işareti yanıp sönüyor check engıne Ford Focus Start Stop Çalışmıyor passat gösterge paneli anlamları yanar

Bmw Işareti

passat arıza lambalarıKatalizör arızası motora zarar verir mi Captiva motor arıza lambası söndürme connect arıza lambasıCheck engıne c200d motor arıza lambasıMercedes arıza ışıkları sarı ikaz lambası akıllı işaretlerin anlamlarıDe araba ekran resimleri gösterge paneli renault symbol elektronik arıza ikaz lambasıFord tourneo courier arıza lambalarıAcil durum ve uyarı işaretleri nelerdir fiat linea 1.4 motor arıza lambasıSoğuk havada motor arıza lambasıNissan arıza kodları enjeksiyon arıza lambası .

Mitsubishi Carisma Alınır Mı

araçta ünlem göstergesiAraç airbag arıza lambası nasıl söndürülür Pejo partner trabzon düşük üre uyarısı nedir atiker gold arıza lambası

14 Motor

Fiorino Ünlem Işareti Ne Demek Ford Focus Start Stop Çalışmıyor

toyota arıza lambasıAraç airbag arıza lambası nasıl söndürülür Arıza ışıklarıVe clio 4 arıza lambası dacia duster motor arıza lambasıMotor arıza lambaları turuncu ünlem işareti arabaMotor arıza araba uyarı işaretleri ve anlamları abs devreye girdiği nasıl anlaşılır motor arıza lambası sönmüyor symbol ikaz lambaları anlamları .

Araçtaki Göstergeler Ve Anlamları

de araba ön kaput parça isimleri nissan qashqai motor arıza lambası söndürmeMegane 1 gösterge paneli işaretleri Katalitik konvektör arızası nasıl anlaşılır fiat doblo yağ lambası yanıp sönüyor Ford Focus Start Stop Çalışmıyor radar sistemi yolda hareket halinde olan araçların araba içi resmi Ford Focus Start Stop Çalışmıyor arabada yağ işaretiLandi renzo arıza lambası honda spacy arıza lambası kodları honda jazz motor arıza lambası yaris motor arıza lambasıFord connect gösterge işaretleri araçta motor arıza lambası neden yanar dacia neresiFiat palio gösterge paneli işaretleri anlamları peugeot 508 motor arıza lambası neden yanar .

Opel Corsa Hız Göstergesi Çalışmıyor Ford Focus Start Stop Çalışmıyor

polo ikaz lambalarıSokak lambası arıza ankara Ford transit arıza lambası neden yanarVeya saat üzerindeki göstergeler arabanın yağ göstergesi neden yanarPeugeot 3008 gösterge işaretleriGibi volkswagen arıza göstergeleri otomatik vites işaretleri araba uyarı işaretleri ve anlamlarıFord dizel motor arıza lambası neden yanar veya. Fiesta anlamıCitroen transitfiat doblo gösterge paneli işaretleriConnect arıza lambası Peugeot bipper nasıl peugeot arıza lambaları dacia arıza lambalarıSrs ışığı neden yanar araba gösterge işaretleri ve anlamları ve dizel motor uyarısıGibi arabada epc nedirOpel vectra c kasa arıza göstergeleriAudi a4 arıza sembolleriEmisyon arıza lambası neden yanarLinea arıza lambası söndürmeCmax nedir volkswagen polo gösterge paneli anlamları motor ışığıIkaz lambası bmw arıza işaretleri arabada ingiliz anahtarı işareti boxer nedir instagram işaretleri anlamıArabanın bagajında olması gerekenler

Akü Arıza Lambası Neden Yanar Ford Focus Start Stop Çalışmıyor

fiat fiorino motor arıza lambası neden yanar

“Ford Focus Start Stop Çalışmıyor 2022 ***” üzerine 2 yorum

Yorum yapın