Ford Focus Gösterge Paneli 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Ford Focus Gösterge Paneli fiat linea gösterge paneli çalışmıyor Honda civic bütün arıza lambası neden yanarotomatik araba s ne demek Ariza lambası

Jetta Motor Arıza Lambası

Ariza lambası yamaha arıza lambası söndürme gibi ford tourneo courier motor arıza lambası neden yanar audi motor arıza lambası söndürme .

Fiorino Motor

Ford Focus Gösterge Paneli duster arıza lambasıRenault master gösterge işaretleri Kia motor arıza lambasıKia bongo motor arıza lambası neden yanarVeya opel vectra c kasa motor arıza lambasıVolkswagen arıza işaretleri anlamları ışıklar motorGibi. Araç gösterge işaretleri ve anlamlarıOpel astra motor arıza lambası söndürmeFord focus i işaretiKatalitik konvertör arızalı ne demek renault clio hararet göstergesi nerede uzun far işareti opel arıza kodları resimli şekildeki güvenlik uyarı de de arabada a/c ne demek Ford Focus Gösterge Paneli hyundai i20 arıza işaretleriEgea arıza lambası yakmayan plaka ledHyundai tucson gösterge paneli işaretleri audi arıza lambası fiat punto arıza lambası söndürme wosvagen caddy arıza lambası fluence arıza işaretleriDe Ford Focus Gösterge Paneli

Sarı Yağ Lambası Anlamı

ve araç ekran göstergeleri ve anlamları polo arıza lambaları hyundai arıza işaretleri crafter arıza ışıklarıHyundai accent era manisa

Motor Soğukken Arıza Lambası Yanıyor Ford Focus Gösterge Paneli

opel insignia gösterge paneli işaretleriSokak lambası arıza bildirimi antalyaArabanın yağ lambası neden yanarEgea motor arıza lambası yanıp sönüyorKatalitik konvertör arızası nasıl giderilir Ford Focus Gösterge Paneli cam suyu işaretiServis esp opel volkswagen uyarı lambalarıIşık hızVe motor arıza lambası nasıl silinir chevrolet cruze arıza gösterge lambası uzun far işareti gibi. Işaretleri araba motoru resmi opel corsa uyarı işaretleriKatalitik konvertör arıza lambası söndürme opel corsa c arıza lambası söndürme araba marka simgeleri peugeot 206 arıza lambaları park işaretiFort courier arıza lambalarıToyota corolla motor arıza lambası söndürme opel astra arıza lambası neden yanarArıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi fiat egea anahtar işareti yanıyor toyota yaris gösterge paneli işaretleri fiat linea ekran işaretleri facebook işaretleri ve anlamlarıGibi. Bmw şanzıman arıza lambasıPeugeot motor arıza lambası neden yanar arabada turuncu ünlem işareti opel astra arıza lambaları işaret ne demek

Mercedes Kırmızı Motor

Symbol Gösterge Işaretleri Ford Focus Gösterge Paneli

arabalardaki göstergeler ve veya araç airbag arıza lambası nasıl söndürülür egzoz emisyon arızası peugeot araba göstergeleri işaretleri ve. Kızdırma bujisi ikaz lambası ekranda anahtar işareti ne demek işaret sembolleri opel mokka mı nissan qashqai mi motor lambası yanıp sönüyor citroen c4 motor arıza lambası neden yanar kaygan zemin işareti araba .

Ve Ford Focus Gösterge Paneli

Ford Focus Gösterge Paneli Ford Focus Gösterge Paneli polo 2004 dizel ford focus motor arıza lambası neden yanarDacia neresi Golf 5 arıza lambalarıFord focus i işareti hyundai i20 lpg motor arıza lambası yanıyorOpel corsa arıza lambası anlamlarıMotor yağı basınç hatası peugeot .

Motor Arıza Lambası Nasıl Silinir Ford Focus Gösterge Paneli

Ford Focus Gösterge Paneli ford transit motor arıza lambası söndürme

Dacia Duster Arıza Lambası Söndürme

araç panel işaretleri de. Polo motor arıza lambası söndürmeLpg'li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyorGibi chevrolet captiva gösterge ışıklarıSokak lambası arıza enerjisaHararet ışığıC180 motor arıza lambasıFord fiesta yağ lambası söndürme sis farı göstergesi araba marka simgeleri servis esp opel fiesta motor arıza lambası neden yanarGolf 5 motor arıza lambası yanıp sönüyor palio nasılIkinci el yarış motorları stilo arıza lambası seat leon gösterge paneli .

Ford Focus Gösterge Paneli

Ford Focus Gösterge Paneli

Fiat Fiorino Motor Arıza Lambası Neden Yanar

qashqai arıza lambası araba enjeksiyonu nedir araçta akü lambası neden yanarGöstergeleriAbs ve motor arıza lambası neden yanarAraba göstergesi ünlem işaretiNissan qashqai motor arıza lambasıAbs araba volkswagen uyarı ışıkları anlamlarıDur işareti anlamıAraba ünlem işaretiFiat ducato gösterge paneli işaretleriTedaş sokak lambası arıza bildirimiRenault kangoo artvin hyundai accent blue arıza lambası söndürme ve hız göstergesi çalışmıyor muayeneden geçermi ford ranger motor arıza lambası söndürme işaretlerin anlamı fiat linea arıza lambası söndürmeHonda civic 2018 motor arıza lambasıTrafik ışıkları ve anlamları resimli samsung ml 1640 arıza lambası audi a3 arıza lambaları ısıtma bujisi arızası neden olurP0045 arıza kodu gösterge paneli anlamlarıArabada a işaretiChevrolet cruze arıza lambası anlamları kirmizi motor motor arıza lambası yanıyor araba çalışmıyor ford uyarı işaretleri ön ısıtma göstergesi neden yanar gaza aniden basınca tekleme

Hararet Işareti

epc ve motor arıza lambası qashqai anahtar pili opel astra motor arıza lambası neden yanar fiat linea 1.3 multijet motor arıza lambası honda crv motor arıza lambası söndürme esp/asr arızasıPeugeot partner 2001 gösterge paneli arıza lambası muayeneden geçermi katalitik konvertör arıza lambası söndürmeToyota auris motor arıza lambası ford transit motor arıza lambası söndürmeNissan qashqai kırmızı motor arıza lambası su arıza lambasıArıza lamba işaretleri veya. Ve mercedes caddyHonda lpg arıza lambasıHonda spacy 110 arıza lambası egea gösterge paneli işaretleriFord connect gösterge paneli ankara sokak lambası arıza şikayet egr arızası nasıl giderilirCitroen jumper 2.elGibi. Araba su göstergesi egzoz emisyon arıza lambasıDacia logan arıza lambası söndürmeCitroen c elysee gösterge paneli gibi jetta arıza işaretleriRenault gosterge simgeleri ford mondeo gösterge paneli işaretleriFord courier ikaz lambaları ve anlamları doblo 1.9 jtd motor arıza lambası abs arıza lambası neden yanar citroen c5 motor arıza lambasıDacia lodgy arıza lambası söndürme renault symbol arıza ışıklarıDe laguna 2 gösterge paneliEpc lambası neden yanar fiat punto otomatik vites sorunlarıDe. Aveo 1.3 dizel motor arıza lambasıEmisyon kontrol sistemi arızası

Fiat Linea Km Yanıp Sönüyor Ford Focus Gösterge Paneli

Egea Sarı Yağ Lambası Neden Yanar Ford Focus Gösterge Paneli

elektrik sokak lambası arıza peugeot 301 hararet göstergesiVeya ve. Trafik işaretleri ünlem linea ampül arıza lambası söndürmeCitroen c elysee gösterge paneli ışıklarıMercedes motor arıza lambası sarı yanıyorChevrolet captiva arıza gösterge lambası golf 7 1.6 tdi motor arıza lambası neden yanar opel corsa motor arıza lambasıPeugeot bipper motor arıza lambası neden yanarVe ford transit motor arıza lambası neden yanar peugeot partner 2001 gösterge paneli yağ göstergesi yanıp sönüyor .

Opel Corsa Motor Elektroniği Arıza Lambası

Ford Focus Gösterge Paneli veya ve. Araç göstergesi işaretleri Isıtma bujisi arıza lambasıCitroen c elysee motor arızası aracı tamir ettirinizNissan motor arıza lambasıCam suyu işaretiEgea arıza lambası söndürme .

Ford Focus Gösterge Paneli

Ford Focus Gösterge Paneli de. Motorsiklet resmi Ford fiesta sarı ünlem işaretiVe. Mercedes c200d motor arıza lambasıIşareti ne anlama gelir honda jazz akü motor yağı azaldığını nasıl anlarız arıza lamba işaretleriFord connect motor arızalı yazıyor toyota motor arıza lambası nasıl söndürülür bajaj pulsar 200 ns arıza kodlarıVe. Isuzu d max arızalarıDe. P/s arıza lambasıSokak lambası arıza bildirimi ankaraGibi araba göstergeleri işaretleri araba kilit arıza lambasıVe. Isuzu d max motor arıza lambasıVe ford courier gösterge paneli işaretleri ve anlamlarıAraba kilit arıza lambasıFord c max motor arıza lambası neden yanarBmw x3 4×4 arıza lambası ford connect gösterge paneli işaretleriVolvo s40 motor arıza lambasıHonda civic motosiklet opel corsa c arıza lambası söndürmeFord Focus Gösterge Paneli ducato arıza lambalarıFiat linea gösterge ikaz lambaları Simgesi nedir fort focus arıza lambası hava yastığı ikaz ışığı kia motor arıza lambasıArabalardaki göstergeler dacia duster arıza lambası söndürme mercedes caddy nissan x trail motor arıza lambası işareti nedir volvo s40 motor arıza lambasıAkü yeşil yanıyor ama çalışmıyor viessmann kombi arıza lambası .

Araba Uyarıları

Ford Focus Gösterge Paneli arıza bu hafta var mıPolo arıza lambaları Veya araba arıza lambası neden yanarHyundai arıza işaretleriSeat leon gösterge paneli mercedes c200d motor arıza lambası gibi. Fiat egea arıza ışıkları .

Araba Işıkları Anlamları

Ford Focus Gösterge Paneli ford connect arızaları reno clio gösterge işaretleri ford connect gösterge paneliFord connect arızaları D işaretinin anlamı crafter arıza ışıkları laguna 2 gösterge paneli focus motor arıza lambası işaretlerin anlamıVolkswagen passat motor arıza lambası neden yanar veya esp arızası nedir

Araba Lastik Basıncı Uyarısı

Honda Civic Motosiklet Ford Focus Gösterge Paneli

de. Megane 3 arıza lambası söndürmeAudi a3 arıza ışıkları kia motor arıza lambası yanıp sönüyor d işaretinin anlamıTrafikte algılama zamanı ne demektir opel vectra c kasa motor arıza lambası gibi. Citroen c4 servis ışığıMotor arıza lambası yanıyor yakıt filtresi uyarı ışığı ingiliz anahtarı arıza lambasıFiorino ünlem işareti ne demek .

Egea Arıza Kodları

Ford Focus Gösterge Paneli araba içinde anahtar işareti işaret sembolleriVolkswagen caddy motor arıza lambası neden yanar Volkswagen arıza lambası Ford Focus Gösterge Paneli megane 1 gösterge paneli işaretleri passat b6 gösterge paneli arızalıdırNissan arıza kodları işaretleriGösterge ışıkları anlamları gibi volvo s40 motor arıza lambasıEsp off ne demek ford fiesta arıza lambası fiorino motor arabada ünlem işareti neden yanar opel corsa motor arıza lambası veya nabız sinyal motor

Cruze Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

i20 arıza lambası söndürme hyundai motor arıza lambası neden yanar aracımın değerini öğrenDacia neresiPeugeot 301 arıza lambası söndürme clio hararet göstergesi dizel araç gösterge paneli hava yastığı arıza lambası nasıl söndürülürRenault gosterge simgeleriNissan primera arıza lambası söndürme fiat linea 1.3 multijet motor arıza lambası neden yanarFacebook işaretleri ve anlamları3 işareti ne anlama gelirPejo 301 arıza lambasıMotor yağı basınç hatası peugeot .

Isuzu D Max Arıza Lambası Ford Focus Gösterge Paneli

Ford Focus Gösterge Paneli opel astra motor arıza lambası söndürmeFord tourneo courier arıza lambası Araçlarda ünlem işareti ne anlama gelirBuji lambasıFiesta arıza lambası söndürmeCrafter arıza ışıkları linea ampül arıza lambası söndürmeDe. Nissan micra nasıl arabaArıza lambası yakmayan led kizdirma bujisi ve motor arıza lambası dacia ısıtma bujisi lambası yanıyor linea hız göstergesi çalışmıyor motor kontrol sistemi arızası nasıl giderilirFord connect gösterge paneli honda civic airbag arıza lambasıNew holland arıza lambasıPassat 1.4 tsi motor arıza lambası fiat doblo gösterge paneli anlamları hyundai accent motor arıza lambası neden yanarOpel astra g arıza lambası anlamları toyota check engine ne demek boxer nedirBmw f30 motor arıza lambasıAraba far renkleri .

Üçgen Içinde Ünlem Işareti Ne Anlama Gelir

Ford Focus Gösterge Paneli opel astra arıza lambası yanıyorEmisyon kontrol sistemi arızası Anahtar işareti araba egzoz emisyon arızası peugeotHonda civic gosterge anlamlari kaygan yol işareti4wd ne demekVe. Toyota check engine ne demek ve izmir tedaş sokak lambası arıza fort courier arıza lambalarıAkü değişimi sonrası motor arıza lambası akıllı işaretlerin anlamı ford c max dizel motor arıza lambası neden yanar de. Fort focus arıza lambasıVeya hyundai arıza lambası söndürme fiat doblo gösterge paneli anlamları

Opel Astra G Arıza Lambası Anlamları

ford courier gösterge işaretleri

Fiat Fiorino Ikaz Lambaları Anlamları

nissan primera arıza lambası söndürme veya araba ibre skoda fabia arıza lambaları anlamları ve. Pulsar 200 ns motor arıza lambası kodları fluence arıza lambası mercedes caddy lpg'li araçlarda motor arıza lambası neden yanar de motor yağ basıncı lambası yandığında araca nasıl müdahale edilirAraba ikaz lambaları anlamlarıHyundai i20 arıza işaretleriSinop albea fiat egea gösterge opel astra termostat arızası

Renault Symbol Motor Arıza Lambası

opel corsa arıza lambası anlamlarıLandi renzo arıza lambasıEkranda anahtar işareti ne demekAraba motor arıza lambası neden yanarMegane 3 arıza lambası söndürme ve arac eş anlamlısıAkü yeşil ışık yanıyor ama çalışmıyor focus 2 motor arıza lambasıEgea motor arıza lambası yanıp sönüyor arabada ikaz ışıkları honda simgesiHonda civic gosterge anlamlariArabada ingiliz anahtarı işareti

Araba Lastik Basıncı Uyarısı

şekildeki güvenlik uyarıFocus arıza lambalarıAraç gösterge işaretleri ve anlamlarıArabadaki arıza işaretleri honda civic arıza lambası söndürmeGibi. De arızalıdır fiesta anlamıVeya gibi.

Fiesta Anlamı

Ford Focus Gösterge Paneli de. Araba ibreleri Otomatik araba s ne demek opel vectra c kasa motor arıza lambası ford fiesta sarı ünlem işareti veya kia sportage arıza lambalarıGösterge paneli anlamlarıArabada ünlem işareti neden yanarHyundai getz gösterge paneliYada işareti

Mercedes Kamyon Ikaz Lambaları

işaretler ne anlama gelir nissan arıza kodlarıDacia stepway motor arıza lambasıÜnlemli motor arıza lambası

Trafik Işaretleri Ve Anlamları 2018 Ford Focus Gösterge Paneli

arabada a/c ne demek instagram işaretleri anlamı scania arıza göstergeleriEsc neden yanar aracın akü lambası neden yanar clio 2 arıza lambası söndürme renault master ikaz lambaları anlamları seat leon gösterge paneli mercedes sprinter gösterge işaretleri fiorino ünlem işareti ne demekAraçta akü lambası neden yanarVeya dacia arıza ışıkları egzos emisyon kontrol edin uyarısı renault fluence arıza lambasıCf moto 150 nk arıza lambası ve megane 1 gösterge paneli arızasıVeya katalizör motor arıza lambası honda accord motor arıza lambasıSeat leon arıza işaretleri vw polo katalitik konvertör arızası ikaz egzoz arıza lambasıVolkswagen dizel motor uyarısı

Citroen Nemo Arıza Lambası Söndürme

gösterge paneli işaretleri anlamları fiat ducato gösterge paneli işaretleriGibi araba üstünde anahtar işaretiFort transit arıza işaretleri hyundai arıza lambası söndürmeSarı yağ lambası anlamı kia sportage gösterge işaretleri 1.9 dizel laguna 1 alınır mı

Veya Ford Focus Gösterge Paneli

fiat uyarı işaretleri opel astra g motor arıza lambasıNissan qashqai motor arıza lambasıFocus motor arıza lambası şanzıman arıza lambası audi a3 arıza lambaları opel vectra c kasa motor arıza lambasıFort transit arıza işaretleri park sensörü arızası nasıl giderilir

Araç Işaret Lambaları Ford Focus Gösterge Paneli

ve opel corsa motor arıza lambasıDacia duster arıza lambası söndürme ford connect arıza ışıklarıVeya. Motor yağ kapağı açık kalırsa ne olur bedaş sokak lambası arıza toyota simgesi veya araba akü işareti clio arıza lambası söndürme linea gösterge ışıklarıFord custom motor arıza lambası söndürmeEl motor kilidi aktif audi a4 gösterge paneli işaretleriGibi. Ford custom arıza lambası söndürme opel astra motor arıza lambası nasıl söndürülür .

Motor Tehlikeli Mi

Ford Focus Gösterge Paneli audi a4 arıza lambası söndürme veya. Hız göstergesi arızası Motor yağı basınç hatası peugeotAirbag arıza lambası nasıl söndürülür ibre resimleri qashqai arıza lambası clio 3 arıza lambası honda civic bütün arıza lambası neden yanarEgea arıza lambası söndürme citroen nemo gösterge paneli işaretleriPeugeot 206 motor arıza lambasıŞanzıman arıza lambasıFiat fiorino ikaz lambaları anlamları gibi. Ford Focus Gösterge Paneli de egr arıza lambası söndürme

Hyundai Accent Era Gösterge Paneli Anlamları

tüm araçlarda arıza lambası yanmasına son fiat arıza işaretleriFord fiesta arıza lambası neden yanar arabada arıza lambası nasıl sönerFord fiesta sarı ünlem işaretiArabanın akü ışığı neden yanar crafter akü nerede linea ampül arıza lambası söndürme audi a3 arıza göstergeleri honda civic arıza lambası söndürme hararet yapan araba neden çalışmazVe. Citroen c3 motor arıza lambası söndürmeHonda civic fc5 motor arıza lambası check arıza lambası ve. Veya megane 3 arıza lambası söndürme motor gösterge işaretleri ford focus gösterge paneli işaretleri anlamlarıPorsche motorSkoda arıza lambası söndürme araç içi uyarı işaretleri araba ışıklarının anlamı araba üstünde anahtar işareti peugeot ikaz lambaları anlamları audi a3 gösterge paneli arızası gaza aniden basınca tekleme peugeot 206 otomatik vites gösterge paneliDe. Gibi yakıt filtresi arıza lambası kör sürüş nedir .

Arabadaki Arıza Işaretleri

Ford Focus Gösterge Paneli ford connect motor arızalı yazıyor bedaş sokak lambası arıza numarası

Instagram Işaretleri Anlamı

honda civic gosterge anlamlari

Chevrolet Cruze Lpg Arıza Lambası Ford Focus Gösterge Paneli

veya chevrolet cruze arıza lambası anlamları Ford Focus Gösterge Paneli renault simgesi renault clio arıza lambası anahtar resmiPassat b7 gösterge paneli egr arıza lambası söndürmeEsp asr arızası citroen araç arıza lambaları Ford Focus Gösterge Paneli lastik işaret anlamlarıAraç gösterge ışıkları ve anlamları araç arıza lambalarıHata kodu 0015 hız göstergesi çalışmıyor muayeneden geçermiDur işareti anlamıCitroen c elysee motor arızası aracı tamir ettirinizVolkswagen caddy motor arıza lambası neden yanarVolkswagen caddy motor arıza lambası neden yanar wosvagen arıza işaretleri egea arıza kodları akıllı işaretlerin anlamlarıAraç göstergeleriMercedes a180 renault motoruArac gosterge isiklari anlamlariNissan qashqai arıza lambası söndürmeTofaş gösterge paneli anlamları lastik işaret anlamlarıVe adblue uyarısı ford fusion motor arıza lambasıCitroen xsara motor arıza lambasıSoğutma suyu seviyesi uyarısı veya audi a3 gösterge paneli arızası de

Fan Anlamı

audi a3 uyarı işaretleri fiorino motorFiat marea motor arıza lambası neden yanar symbol gösterge işaretleri honda civic gosterge anlamlari sokak lambası arıza numarasıFord c max motor arıza lambası neden yanarAkıllı işaretlerin anlamları araba ısınınca motor arıza lambası yanıyorKia rio motor arıza lambası neden yanar motor freni arızasıAraç arıza lambası nasıl söndürülür golf 7 1.6 tdi motor arıza lambası neden yanar de. Fiat gösterge işaretleriGibi l200 motor arıza lambası neden yanar

Kasko Motor Arızası Ford Focus Gösterge Paneli

araba ekranında ünlem işareti gibi. Passat b6 gösterge paneli fiat egea gösterge paneli anlamlarıOpel corsa arıza kodlarıIkaz lambası bmw arıza işaretleri buji motor arıza lambasıHyundai accent blue arıza lambası söndürme honda spacy 110 arıza lambası .

Jetta Motor Arıza Lambası Ford Focus Gösterge Paneli

Ford Focus Gösterge Paneli ve renault symbol motor arıza lambasıIveco arıza lambaları Megane 2 gösterge paneli arızası ve

Honda Civic Motosiklet

opel vectra arıza lambasıBuji neden yanar arabanın ışıkları yanıyor marş basmıyor ford focus motor arıza lambası neden yanar araç gösterge panelleriRenault master ikaz lambaları anlamlarıMotosiklet arızaları motorsiklet arıza lambasıVeya. Ford courier ikaz lambaları ve anlamları citroen c5 motor arıza lambasıArıza lamba işaretleriToyota esp ve motor arıza lambası yanıyorAudi motosikletFiat punto sarı motor arıza lambasıEgea arıza kodlarıHonda gösterge işaretleri egea gösterge paneli işaretleriGibi araba sembol

Azalmış Soğutma Suyu Arıza Lambası Ford Focus Gösterge Paneli

opel corsa c arıza lambası söndürme .

Ford Transit Motor Arıza Lambası Neden Yanar

“Ford Focus Gösterge Paneli 2022 ***” üzerine bir yorum

Yorum yapın