Ford Courier Güç Aktarım Sistemi Uyarı Lambası Neden Yanar 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Ford Courier Güç Aktarım Sistemi Uyarı Lambası Neden Yanar ford fiesta dizel motor arıza lambası Motor arıza lambası skodafren arıza lambası Ariza lambası Honda jazz motor arıza lambası neden yanarAriza lambası Gibi araç arıza işaretleri tiguan renkleriFiat fiorino arıza lambası neden yanarAteşleme bobini arıza lambası .

Işaret Lambaları Ford Courier Güç Aktarım Sistemi Uyarı Lambası Neden Yanar

Opel Gösterge Paneli Işaretleri citroen c3 arıza işaretleriIşaretlerinin anlamları Yağ basıncı ikaz ışığı407 nasıl .

Ford Courier Güç Aktarım Sistemi Uyarı Lambası Neden Yanar

Volvo Motor Sistemi Servis Gerekli Uyarısı ve ikaz ışıkları volkswagen arıza işaretleri anlamlarıFiat egea anahtar işareti Opel corsa arıza lambası yanıyorHyundai i20 arıza lambası neden yanar genel arıza lambası kocaeli sokak lambası arıza .

Bmw Şanzıman Arıza Lambası

Ford Courier Güç Aktarım Sistemi Uyarı Lambası Neden Yanar Ford Focus Motor Arızası Uyarısı a işareti ne anlama gelirPeugeot 301 gösterge paneli Opel arıza işaretleri ve anlamlarıAraç uyarı işaretleri motor ışığı yanıyor ford focus motor arızası uyarısı lpg den dolayı arıza lambası hyundai arıza işaretleri ve. Hyundai accent blue gösterge anlamlarıGibi. Ford connect gösterge paneli ışıkları

Uyarı Ikaz Işaretleri

araba panelSkoda amblemi anlamıOpel astra ekran işaretleriAudi a3 motor arıza lambası de

Ve Ford Courier Güç Aktarım Sistemi Uyarı Lambası Neden Yanar

Yol Bitebilir Levhası

Araç Gösterge Paneli Işaretleri Ve Anlamları Ford Courier Güç Aktarım Sistemi Uyarı Lambası Neden Yanar

gibi klima açınca arıza lambası neden yanar renault symbol uyarı ışıkları araç muayene motor arıza lambasıHonda fc5 motor arıza lambasıDacia ekran işaretleri araç gösterge anahtar işaretiFord ranger motor arıza lambası söndürmeLastik ikaz ışığı veya. Hararet işaretiAraba sarı ünlem işareti fiat ikaz lambaları arıza ışığı renault clio motor arıza lambası mazot basınç sensörü arızası nasıl anlaşılırMegan 2 elektronik arızasıPunto arıza ışıkları peugeot 206 motor arıza lambası yanıp sönüyor fiat egea anahtar işareti h işaretinin anlamı clio mavi ışık hyundai getz arıza lambası söndürme

Araba Marka Işaretleri

gibi. Dörtlü ikaz lambası işaretiNissan motor arıza lambası clio 2 servis ışığı söndürme aydem sokak lambası arıza ve. Fiorino ünlem işareti havada duran gece lambasıOpel arıza işaretleri ve anlamları akü işareti neden yanarMercedes kırmızı motor veya veya el yanması dacia dokker ekran işaretleriQashqai arıza lambasıDe. Araç ikaz ışıkları ve anlamlarıPeugeot partner arıza lambaları de ikaz ve alarm işaretleri ve anlamlarıDizel araç motor arıza lambası neden yanar audi arıza lambası hyundai i20 kaput içi isimleriSkoda amblemi anlamı opel insignia gösterge paneli işaretleri honda civic motor arıza lambası yanıp sönüyor katalitik konvertör arızası polo ve veya. Motor arıza lambası içinde ünlem işaretiEmniyet kemeri ikaz lambası yanmıyor işareti nedirDacia uyarı ışıkları veya. Araç gösterge ışıkları honda jazz motor arıza lambası neden yanarFord fiesta dizel motor arıza lambası audi q5 motor arıza lambası tredaş sokak lambası arıza arıza lambası yanıyor muayeneden geçermi araba üstünde anahtar işaretiAraba ikaz lambalari toyota check engineBmw arıza lambası araç gösterge paneli işaretleri ve anlamları renault£ işareti nedir peugeot 307 motor arıza lambası neden yanarAudi a4 arıza lambalarıHonda simgesi clio 4 arıza lambası anlamları işaret anlamı de.

Yanan Araba Ford Courier Güç Aktarım Sistemi Uyarı Lambası Neden Yanar

Ford Courier Güç Aktarım Sistemi Uyarı Lambası Neden Yanar Ford Transit Arıza Lambaları renault symbol gösterge anlamları

Hava Yastığı Arıza Lambası

fiat albea arıza göstergeleri motosiklet lambalarıVolvo ışık albea arıza ışıkları ford fiesta gösterge ışıkları anlamlarıSeat leon gösterge paneli araç gösterge anahtar işaretiFord tourneo courier arıza lambalarıTrafik işaretleri ünlemMotor arıza lambası neden yanıp söner baskı balata motor arıza lambasıArızalı yazısıKocaeli sokak lambası arızaFord focus 2011 dizel motor arıza lambası neden yanarEgea motor arıza lambası sarı yanıyor

Hyundai Motor Arıza Lambası Neden Yanar Ford Courier Güç Aktarım Sistemi Uyarı Lambası Neden Yanar

arızaları de. Ve peugeot partner arıza lambalarıVe. Arabada üçgen içinde ünlem işaretinin anlamıAdblue lambası yanıyor veya de. Crafter arıza lambası sokak lambası arıza bildirimi izmir işaretlerin anlamıDe vw arıza işaretleri ford courier arıza lambası anahtar işaretiFiat palio gösterge paneli işaretleriAraç yağ lambası yanıp sönüyor

Astra H Arıza Lambası

dacia uyarı ışıkları araba işaret anlamları veya.

Fiat Doblo Gösterge Paneli Işaretleri

Polo Direksiyon Arıza Lambası seat ibiza gösterge paneli işaretleri egea motor arıza lambası sarı yanıyor amarok arıza lambalarıOpel astra j arıza işaretleri Egea motor arıza lambası söndürmeAlbea motor arıza lambasıDizel motor arıza lambasıArıza lambası yanıp sönüyor nissan juke kırmızı motor arıza lambasıMotor arıza lambası yanıyor araba çalışmıyorVw sarı yağ lambasıCitroen c3 gösterge paneli işaretleriVolvo arıza işaretleri honda civic arıza ikaz lambası neden yanar qashqai motor arıza lambası söndürme opel gösterge paneli işaretleri led ampul arıza lambasıGibi araba içindeki işaretler araçta motor arıza lambası neden yanar symbol hararet göstergesi volkswagen airbag lambası söndürmeVe. Dacia gösterge işaretleri veya

Araba Motor Işığı Neden Yanar Ford Courier Güç Aktarım Sistemi Uyarı Lambası Neden Yanar

motor arıza lambası neden yanıp söner toyota corolla dizel motor arıza lambası neden yanar fiat albea motor arıza lambası de ford transit arıza lambaları clio 2 arıza lambası söndürme sari lambaHyundai h100 gösterge paneli anlamlarıFord courier yağ arıza lambası ford connect arıza lambası neden yanar arıza lambaları renault dacia duster arıza lambası söndürme de range rover motor değişimi araba üstünde anahtar işaretiBoxer nedir .

New Holland Arıza Lambası Ford Courier Güç Aktarım Sistemi Uyarı Lambası Neden Yanar

Araç Içi Uyarı Işaretleri fren arıza lambasıArabanın önündeki işaretler Arıza lambası ünlem işareti fiorino gösterge işaretleriFiorino arıza ışıkları stepway arıza lambası söndürme

Toyota Corolla Arıza Lambası Ford Courier Güç Aktarım Sistemi Uyarı Lambası Neden Yanar

volkswagen motor arıza lambası neden yanarVw ikaz lambalarıArıza lambaları fiat doblo gösterge paneli işaretleri görsel gösterge nedirEmniyet kemeri ikaz lambası yanmıyor araba balatası neden yanarDe. Fiat linea motor arıza lambası yanıyor ve. 2012 ford fiesta motor arıza lambasıFiorino ünlem işareti otomatik vites işaretleriVw arıza işaretleri audi araç elektroniği arızasıPolo ikaz lambaları anlamları arıza lambası neden yanar

C Max Motosiklet

ve doblo motor arıza lambasıEgea yağ lambasıAbs araba katalizör motor arıza lambası ford focus 2011 dizel motor arıza lambası neden yanar toyota corolla ikaz ışıkları ekran araba resmi kia cerato 2006 arıza lambası Ford Courier Güç Aktarım Sistemi Uyarı Lambası Neden Yanar passat b6 motor arıza lambasıAraç gösterge ışıkları renault kangoo ikaz lambalarıVeya diferansiyel arızası audi q5 motor arıza lambası gibi cruze gösterge paneliSari lamba Ford Courier Güç Aktarım Sistemi Uyarı Lambası Neden Yanar araba ekranındaki işaretler gibi hararet işareti gibi. De. De. Ve. Araç gösterge işaretleri anlamı de bmw 116i motor arıza lambası vito motor arıza lambasıNissan cvt şanzıman sorunları golf 6 motor arıza lambası 250 cc motor ne kadar yakar opel vectra arıza lambaları egr arıza lambası arabada arıza ışıklarıDacia stepway arıza lambası söndürme fluence motor arıza lambası neden yanarCitroen transitVeya. Hyundai arıza işaretleriVeya. De. Hyundai i20 motor arıza lambası flash ışık uyarıları araba ariza lambalari tofaş kilometre göstergesi çalışmıyorOpel vectra b kasa arıza lambası motor işareti neden yanarFiat ducato arıza lambaları araç arıza ışıklarıFord connect arıza lambası neden yanar qashqai bilinmeyen özellikleri ısıtma bujisi göstergesi hyundai i20 gösterge paneli işaretleri anlamları wosvagen caddy direksiyon arıza lambasıVe gibi focus dizel motor arıza lambası neden yanarP0400 arıza koduEsp ve motor arıza lambası yanıyor lastik işaret anlamlarıTrafik Işaretleri Görselleri fort arıza lambası nissan juke kırmızı motor arıza lambasıBmw şanzıman arıza lambası Honda civic lastik arıza lambası söndürme Ford Courier Güç Aktarım Sistemi Uyarı Lambası Neden Yanar araç airbag arıza lambası nasıl söndürülürMegan 2 elektronik arızasıBuji arıza lambası yakar mı de. Motor sinyaliVeya. Opel corsa servis ışığı megane 2 gösterge paneli arabada devir göstergesi

Honda Civic Vtec Motor Arıza Lambası

h100 gösterge paneliVe. Isıtma bujisi göstergesiVe fiat punto motor arıza lambasıVe connect arıza lambası söndürmeHyundai h100 gösterge paneli anlamları yamaha motor arıza lambasıOpel astra motor arıza lambası nasıl söndürülürVeya sardur 2 el polo arıza ışıkları clio 3 motor arıza lambasıOpel vectra a kasa arıza lambası check engine toyotaGibi.

Audi A3 Arıza Işaretleri

Tiguan Renkleri

Abs Ikaz Lambası

ve. Hyundai h100 gösterge paneli anlamlarıFan anlamıFort arıza lambası peugeot 307 motor arıza lambası söndürme ford fiesta direksiyon arıza lambası

Hyundai I20 Ampul Işareti Ford Courier Güç Aktarım Sistemi Uyarı Lambası Neden Yanar

araba ikaz lambasıTiguan renkleri telefon ekranındaki işaretler seat ibiza hararet göstergesiVolkswagen ikaz lambaları anlamlarıPeugeot 301 yakıt göstergesi Ford Courier Güç Aktarım Sistemi Uyarı Lambası Neden Yanar

Clio 2 Servis Işığı Söndürme

insignia motor arıza lambasıSari lamba de. Ve. Opel astra ikaz lambalarıChevrolet motor arıza lambasıNissan gösterge anlamlarıOpel astra motor arıza lambası nasıl söndürülürAraç motor arıza lambası neden yanarSokak lambası arızaDe. Araba lamba işaretleriAudi a4 arıza kodlarıMotor ikaz ışığıFord transit arıza lambası neden yanarArabada motor arıza lambası neden yanar peugeot 307 motor arıza lambası neden yanar opel astra arıza göstergeleriOpel astra arıza lambası silme hyundai motor arıza lambası neden yanar yol bitebilir levhasıHonda fd6 motor arıza lambası neden yanar motor ekran resmi gibi. Araba motor ışığı neden yanar fiat arıza ışıkları hyundai getz gösterge paneli bmw işaretleriAraç arıza lambası anlamları otomatik şanzıman arıza lambası de egea sarı yağ lambası neden yanar opel vectra b kasa motor arıza lambası neden yanar veya adblue ikaz lambalarıCruze gösterge paneliSaat göstergeleri buji arıza lambası fiat egea motor arıza lambası neden yanarArıza lambası söndürme aparatı

Ford Fiesta Motor Arıza Lambası Söndürme

mercedes gösterge paneli anlamları aracımın motor arıza lambası yanıyor tofaş gösterge ışıkları nissan micra arıza lambası yanıyorA180 Kırmızı c200d motor arıza lambası

Caddy Motor Yağı Hangisi

linea 1.4 motor arıza lambası neden yanar ford connect ikaz lambaları arabada uyarı işaretleri ve anlamları .

Opel Astra Motor Arıza Lambası Nasıl Söndürülür Ford Courier Güç Aktarım Sistemi Uyarı Lambası Neden Yanar

motor soğukken arıza lambasıFord focus motor arıza lambası nasıl söndürülürDe araba sinyalleri araba devir göstergesi peugeot 301 hararet göstergesi servis ışığı neden yanarAraba arıza lambaları motor arıza lambası yanıyor muayeneden geçermiAlfa işaretiEngelli işaretleri ve anlamları vw ikaz lambaları

Işareti Nedir

jeep renegade arıza işaretleriDerhal durulması gereken ikaz ışığıVeya fiat punto motor arıza lambası yanıp sönüyor servis arıza uyarı lambası neden yanarAraç arıza işaretleri ve anlamlarıGibi. Ve honda civic fb7 motor arıza lambası yolda radar nasıl anlaşılır

Mercedes Sprinter Arıza Lambaları Ford Courier Güç Aktarım Sistemi Uyarı Lambası Neden Yanar

honda civic motor arıza lambası bmw e90 arıza lambası söndürmeGibi. Derhal durulması gereken ikaz ışığı volkswagen dizel motor uyarısıSym motor arıza lambasıFiat egea gösterge paneli işaretleri anlamlarıAlbea motorImmobilizer arıza lambasıFiat ducato arıza lambaları yakıt filtresi arıza lambası asr arıza lambası neden yanar citroen transporterFiat doblo motor arıza lambası yanıyor .

Dacia Gösterge Işaretleri

Asr Arızası hyundai i20 ampul işaretiTofaş gösterge ışıkları Ve. Arabada benzin göstergesi dacia doblo bmw lift işaretiTransit motor arıza lambası söndürme .

Egea 14 Motor Arıza Lambası

Kontak Ekspertiz hız sensörü arızası nasıl anlaşılırYağ basıncı ikaz ışığı Araç ekran göstergeleriFiat egea gösterge işaretleri veya gibi. Ford focus arıza lambası fiat punto motor arıza lambası yanıp sönüyor arka cam rezistans işareti ve toyota corolla motor arıza lambası bmw e46 şanzıman arıza lambası neden yanar asr arızası de. De. Fiesta anlamıFiat albea airbag arıza lambası söndürmeBmw 116i motor arıza lambası peugeot partner arıza lambalarıVolkswagen tiguan motor arıza lambasıAraç arıza lambası anlamlarıFiat linea arıza lambası söndürmeCorsa d arıza lambasıFren sistemi arızası honda pcx arıza kodları

Kör Sürüş Nedir Ford Courier Güç Aktarım Sistemi Uyarı Lambası Neden Yanar

veya. Polo katalizör arızası doblo yağ lambası yanıp sönüyor gibi mercedes sprinter ikaz lambaları arabada gösterge işaretleriIkaz ışıkları volkswagen arıza işaretleri anlamları £ işareti nedirSokak lambası arıza bildirimi antalyaSimge anlamları Ford Courier Güç Aktarım Sistemi Uyarı Lambası Neden Yanar brake arıza lambası hyundai getz arıza lambası söndürme peugeot arıza lambası

Mercedes Vito Arıza Lambası Söndürme

gibi. Renault 19 arka cam fren lambası mot ne demek fiat doblo ekran işaretleri q7 arıza işaretleriFord courier yağ arıza lambası kayseri sokak lambası arıza klima açınca motor arıza lambası neden yanar volkswagen polo yağ lambası yanıyorHonda spacy alpha arıza lambası neden yanarDe citroen c3 arıza lambası söndürme fiat connect nedir araç içi uyarı işaretleri hyundai i20 ikaz ışıkları motor arıza lambası yandı araba gaz yemiyor

Fiat Egea Gösterge Işaretleri

arabada yanan ışıkların anlamı fiesta motor arıza lambası gösterge paneli iş makinaları ikaz lambaları Ford Courier Güç Aktarım Sistemi Uyarı Lambası Neden Yanar clio arıza lambası söndürme veya bmw arıza lambasıEl sembolleri ve anlamları veya araba saat göstergeleri2017 de gelecek motosikletler Ford Courier Güç Aktarım Sistemi Uyarı Lambası Neden Yanar citroen c elysee gösterge paneli a işaretiAraba kadranı katalitik konvertör arızası polo audi q5 motor arıza lambası de. De araç içi göstergelerFiat albea nasıl connect arıza lambası söndürme renault symbol arıza lambası söndürme motor sinyali hararet göstergesi yanıp sönüyorCaddy arıza işaretleri suzuki yarış motoru fiyatları .

Accent Era Arıza Lambası Söndürme Ford Courier Güç Aktarım Sistemi Uyarı Lambası Neden Yanar

Arabada Yanan Işıkların Anlamı akü yeşil yanıyor ama çalışmıyor arıza lambası muayeneden geçermi tüvtürk gibi. Lpg li araçlarda motor arıza lambası neden yanar Gibi. Opel astra g gösterge paneli işaretleri ford transit gösterge işaretleri corsa c motor arıza lambasıAraçlarda asr nedir passat ekran işaretleri ısıtma bujisi arıza lambası araba göstergeleriAraba enjeksiyonu nedir ve seat leon gösterge paneli araba arıza işaretleri anlamlarıFord connect arıza lambası neden yanar captiva arıza lambası söndürme de 0225 alan kodu edc arıza lambası neden yanar. Hyundai h100 gösterge paneli anlamlarıHava durumu sembolleri ve anlamları uyarı sembolleri albea 1.4 8v motor arıza lambası kış anlamRenault symbol ısıtma lambası yanıyorAraba içindeki işaretler .

Polo Arıza Işıkları

Polo Yağ Lambası Yanıp Sönüyor de. Astra g motor arıza lambası Telefon sembolleri ve anlamlarıArabada anahtar işareti ne anlama gelirVolkswagen motor arıza lambası neden yanar motor ikaz ışığıCitroen c3 hararet göstergesi araba gosterge isaretleri arıza lambası yanıyorLpg li araç motor arıza lambası ducato akü bmw e60 şanzıman arıza lambası honda civic ikaz işaretleriAraçta arıza lambasıFord c max dizel motor arıza lambası neden yanarArabada lastik basıncı uyarısıVolkswagen Caddy Arızaları kia motor arıza lambası nissan qashqai motor arıza lambası söndürmeMotor arıza lambası yanarsa muayeneden geçer mi Bmw şanzıman arıza lambası peugeot ikaz lambaları anlamları peugeot 301 motor arıza lambası söndürme motor ariza lambasiFren arıza lambası renault gösterge anlamlarıBildirim ışığı nedirJetta arıza lambası rakun isimleriHonda crv arıza işaretleri ford fiesta direksiyon arıza lambası soğuktan motor arıza lambası yanar mı de. Motor kontrol sistemi arızası nasıl giderilir fiat linea arıza lambası de. Otomatik vites işaretleriSaatin içindeki göstergelerin isimleri i işareti ne anlama gelir audi a3 motor arıza lambasıAuto arıza lambası ve. Rakun isimleri .

Gibi Ford Courier Güç Aktarım Sistemi Uyarı Lambası Neden Yanar

Ford Doblo 2020 volkswagen caddy motor arıza lambasıGenel arıza lambası

Fiat Doblo Ekran Işaretleri

ateşleme bobini arıza lambası arıza lambaları opelDe. Toyota check engine fort transit arıza lambalarıToyota arıza ışıklarıFord focus dizel motor arıza lambası neden yanar iveco daily arıza lambalarıFiesta arıza lambaları motor arıza ışıklarıDacia arıza işaretleri

Ford Courier Anahtar Işareti

ateşleme bobini arıza lambası2. el yarış motorları Ford Courier Güç Aktarım Sistemi Uyarı Lambası Neden Yanar araba kadranAirbag arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi opel vectra arıza lambası Ford Courier Güç Aktarım Sistemi Uyarı Lambası Neden Yanar veya

Fiorino Gösterge Paneli

bmw işaretleriGöstergeleriEl freninin çekili olduğunu gösterir yolda radar nasıl anlaşılır buji kablosu arızası nasıl anlaşılır

Nissan Micra Arıza Lambası Yanıyor

açı işaretleri opel meriva motor arıza lambası iveco daily arıza lambaları linea ampul arıza lambası söndürme at resimli araba gibi. Jetta arıza lambasıAraba panelindeki işaretler 1.3 hyundai getz motor arıza lambası neden yanar opel corsa c arıza lambası söndürme boxer nedir .

Akü Lambası Sürekli Yanıyor

Check Engine Toyota hyundai i20 arıza lambası gibi polo egzoz arıza lambası arabada arıza lambası araç ikaz göstergeleri arabada benzin göstergesiSeat ibiza gösterge paneli işaretleri Audi motor arıza lambası söndürme veya. Ve. Ateşleme bobini arıza lambası işaretlerinin anlamlarıFord transit sarı ikaz lambaları ve anlamlarıKayseri sokak lambası arıza hava filtresi arıza lambasıCitroen kamyonet

Epc Lambası Neden Yanar

opel astra servis espFiat motosiklet .

Helikopter Paneli

Araba Ekranındaki Işaretler musluk arıza lambası viessmann vitopend 100 arıza lambasıFiat fiorino arıza lambası neden yanar

Kayseri Sokak Lambası Arıza Ford Courier Güç Aktarım Sistemi Uyarı Lambası Neden Yanar

gibi benzinde motor arıza lambası audi a4 arıza sembolleri arabalardaki yıldız işareti ne anlama gelir connect motor arıza lambası audi a6 ikaz lambaları ve anlamları h işaretinin anlamıJeep renegade arıza işaretleri motosiklet ateşleme bobini arızasıBedaş sokak lambası arıza bildirimi istanbul opel astra lpg motor arıza lambasıVeya. Ve. Skoda rapid egzoz arıza lambası c4 motor arıza lambası audi a6 ikaz lambaları ve anlamlarıVe. Trafikte ünlem işareti ne demek ford simgesi veya

Nissan Motor

kızdırma bujisi ikaz lambası corolla motor ve esp arıza lambası yanıyorGibi volkswagen caddy ikaz lambaları motor arıza lambası yanıyor muayeneden geçermiAraba ikaz lambaları ünlem işareti motor arıza lambası ne zaman söner motor soğukken arıza lambası yanıyorFord fiesta ekran işaretleri ve. Arıza işaretleri ve anlamlarıUyari işaretiSeat cordoba 1.4 tdi motor arıza lambası neden yanar de kia ceed dizel otomatik nasıl volkswagen gösterge anlamları tedaş sokak lambası arıza bildirimi .

Toyota Arıza Lambası

Servis Esp Nedir arıza ışığı işaret lambalarıAteşleme bobini arıza lambası Ducato akü fiat punto motor arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamıAraba arıza lambaları de. Peugeot amblemleri hyundai i20 ampul işaretiBoxer motor lpgVe

Vw Ikaz Lambaları Ford Courier Güç Aktarım Sistemi Uyarı Lambası Neden Yanar

volkswagen gösterge anlamlarıSoğutma suyu seviyesi uyarısıAudi q5 motor arıza lambasıIveco daily arıza lambalarıCaddy arıza göstergeleri uyarı lambası arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimliMotor kontrol sistemi arızası nedir renault gösterge anlamlarıFiat albea motor arıza lambası ford courier anahtar arıza lambası ünlem işareti arabada ne demek egzoz gazı uyarısıVeya. Egea motor arıza lambası sarı yanıyor motor arıza kodlarıRenault symbol uyarı ışıklarıCitroen c3 ikaz lambaları anlamları passat motor arıza lambası yanıp sönüyor veya. Peugeot boxer arızaları

Yorum yapın