ford arızal lambası nasıl söner 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Ford Arızal Lambası Nasıl Söner motor freni arızası
Veya Ariza lambası gibi. göstergede anahtar işareti
Ariza lambası Sarı arıza lambası
.. Araç göstergesi
. Mercedes axor arıza işaretleri
doblo gösterge işaretleri
ford transit arıza ışıkları
.

Honda Arıza Lambası

Ford Arızal Lambası Nasıl Söner abs uyarısı
. Doblo arıza ışıkları
Motor ışığı neden yanar

Golf 5 Direksiyon Arıza Lambası
Ford Arızal Lambası Nasıl Söner

Opel Corsa Sarı Motor Arıza Lambası Neden Yanar
arıza lambası anlamları
. Doblo arıza ışıkları
Renault clio mavi ışık
ford focus doblo
araç içi işaretler
. De dizel motor arıza lambası kendiliğinden söndü
ford arızal lambası nasıl söner opel vectra motor arıza lambası
. Volvo s60 motor arıza lambası söndürme
. De hyundai i20 arıza lambası neden yanar
kirmizi motor
. Araba ekranındaki göstergeler
. Honda fd6 motor arıza lambası neden yanar
ve. Motor arızası neden yanar
citroen transporter
vw polo motor arıza lambası
. fiat linea uyarı ışıkları
arabada motor işareti neden yanar
passat jeep
araç göstergeleri ve anlamları
fiat fiorino gösterge paneli işaretleri anlamları
veya peugeot 301 motor arıza lambası
volkswagen jetta motor arıza lambası neden yanar

Neresi Yanıyor

Ford Arızal Lambası Nasıl Söner cruze motor arıza lambası söndürme
sarı lamba
. Doblo arıza ışıkları
Engelli sembolleri ve anlamları
soner ne demek
.

Sarı Lamba
Ford Arızal Lambası Nasıl Söner

Ford Arızal Lambası Nasıl Söner arabanın ekranındaki işaretler
honda jazz akü
. Crossland ne demek

Uyarı Sembolleri Ve Isimleri

Ekran Sekilleri

Audi A6 Arıza Işaretleri
egzoz arıza lambası
wolksvagen arıza lambası
fiat egea gösterge paneli işaretleri anlamları

Otomobil Arızaları Ve Çözümleri

Peugeot 206 Arıza Lambası
arıza lambası engelleyici dekoder
gibi. Crossland ne demek
Motor arıza lambası yanıp sönüyor araba tekliyor
ısıtma bujisi ikaz ışığı
pcx arıza lambası neden yanar
.

Gediz Sokak Lambası Arıza Bildirimi

Motor Işareti Neden Yanar
araçlarda gosterge isaretleri
. Araç gösterge ışıkları ve anlamları
Dacia sandero arıza ışıkları
. Ford güç aktarım sistemi uyarı lambası neden yanar
. Octavia motor arıza lambası
gibi araç ikaz lambası
albea motor
fiat punto ikaz lambaları anlamları
araç gösterge paneli işaretleri
. Fiat egea gösterge paneli anlamları
motor arıza lambası nasıl söndürülür
. Lancer arıza lambası
.

Check Engine Neden Yanar

Hyundai I20 Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

Işık Lambaları

Fiat Punto Enjeksiyon Sistemi Arıza Lambası
polo katalizör arızası
ford arızal lambası nasıl söner geri vites sigorta işareti
renault clio hararet göstergesi nerede
ikaz lambaları ve anlamları
. Arabada gösterge anlamları
Arabalardaki göstergeler

Servis Esp Nedir

Hyundai I20 Motor Arıza Lambası Yanıyor
gibi ışık lambaları
ve. Arabada gösterge anlamları
Veya. Sarı ünlem işareti araba
ford focus motor arızası uyarısı
de ariza isaretleri
pulsar 200 ns motor arıza lambası kodları
süspansiyon arıza lambası
araba ekraninda yanan lambalar
. Isuzu motosiklet
. Fiat linea ekran işaretleri
. Motor arıza lambası anahtar işareti
araç göstergesinde ünlem işareti
. Toyota arıza işaretleri
citroen c4 otomatik vites arızaları
yakıt filtresi arıza lambası
. Audi a4 arıza lambaları
. W211 motor arıza lambası
.

Volkswagen Motor Arıza Lambası Söndürme
Ford Arızal Lambası Nasıl Söner

Renault 19 Europa Gögüs
boxer motor nedir
geri vites sigorta işareti
golf motor arıza lambası
bmw arıza
. Punto arıza lambası söndürme
Arabada gösterge anlamları
. 206 motor arıza lambası
megane 1 arıza lambaları anlamları
. Nissan primera arızaları
ariza isaretleri
fiat doblo sarı motor arıza lambası yanıyor
gibi. De. Araba içinde anahtar işareti

Nissan Micra Gösterge Işaretleri

Tofaş Kilometre Göstergesi Çalışmıyor
araba su göstergesi
. Punto arıza lambası söndürme
Ford courier arıza lambaları anlamları
epc ve motor arıza lambası polo
. Otomobil sembolleri
. toyota corolla motor arıza lambası
ford arızal lambası nasıl söner

Nissan Micra Motor Arıza Lambası
Ford Arızal Lambası Nasıl Söner

Araba Ekran Resmi
punto arıza lambası
. Punto arıza lambası söndürme
Sokak lambası arıza şikayet
. Gösterge paneli ışıkları
otomatik vites dizel araba
. Arıza lambası engelleyici dekoder
araba arıza ışıkları
symbol gösterge paneli
ünlem işaretli trafik levhası

Arabada Yol Resmi

Elektronik Kaydırma Arıza Işaretinin Anlamı
esp servis ne demek
. Punto arıza lambası söndürme
Arabada yağ işareti
audi a3 arıza işaretleri anlamları
fiat linea motor arıza lambası söndürme
. De sarı arıza lambası neden yanar
. Nissan micra gösterge işaretleri
. Linea hava yastığı arıza lambası
. Boxer motor nedir

Skoda Octavia Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Egea Arıza Işıkları
fiat doblo yağ lambası söndürme

Ford Arızal Lambası Nasıl Söner toyota check engine
. Punto arıza lambası söndürme
Buji neden yanar

Arabada Kısa Devre Nasıl Bulunur
Ford Arızal Lambası Nasıl Söner

Opel Arıza Kodları Resimli
opel corsa arıza lambası yanıyor
araba özellikleri anlamları
araba göstergesi ünlem işareti
. Punto arıza lambası söndürme
Havanın sarı olması ne anlama gelir
şekilli furkan yazısı

Anahtar Resmi
Ford Arızal Lambası Nasıl Söner

Ford Arızal Lambası Nasıl Söner motor işletim sistemleri motor sistemi
işaretleri
. Punto arıza lambası söndürme
Motor arıza lambası
. araç arıza lambası söndürme
opel astra arıza lambası silme
.ya. De. Fiat egea gösterge paneli işaretleri anlamları
audi a3 arıza işaretleri anlamları
. Nissan qashqai el freni lambası yanıp sönüyor
motorsiklet arıza lambası
clio mavi ışık

Captiva Motor Arıza Lambası Söndürme
motor sistemi
. Punto arıza lambası söndürme
Mercedes işareti
. Fort focus arıza lambası
citroen transporter
seat leon arıza lambası söndürme
. Elektrik işaretleri ve anlamları
soner anlamı
. De ünlemli motor arıza lambası
. Renkli motor
honda civic sistemi kontrol edin uyarısı
. Anahtar resmi
. 2012 ford fiesta dizel motor arıza lambası
gediz elektrik izmir sokak lambası arıza
. Işaret anlamları
neden nedir
ford tourneo courier motor arıza lambası söndürme
. Araba işaretleri anlamı
. Mercedes arıza
volkswagen motor arıza lambası söndürme
mercedes axor arıza işaretleri
. Passat arıza lambaları
. Motor ikaz lambası neden yanar
arabanın ekranındaki işaretler
fiat egea arıza kodları
. Ön ısıtma göstergesi neden yanar
qashqai motor arıza lambası
hava durumu sembolleri ve anlamları
motor ikaz lambası neden yanar
. Sis işareti
.. Araç göstergesinde ünlem işareti

Buzlanma Işareti
ve arabada ünlem işareti ne demek

Motor Arıza Lambası Araç Çalışınca Sönüyor
Ford Arızal Lambası Nasıl Söner

Fiat Linea Motor Arıza Lambası Söndürme
renault master akü nerede
. Punto arıza lambası söndürme
Volkswagen arıza lambası söndürme
.

Araba Gostergeleri

Araba Ekranındaki Göstergeler
veya veya ve gibi ısuzu amblemi
yüksek devirde motor arıza lambası
hız göstergesi çalışmıyor muayeneden geçermi
. Ikaz anlamı
Mercedes ikaz lambaları
audi a3 araç elektroniği arızası
. Citroen c4 otomatik vites arızaları
veya. Araba içinde anahtar işareti
fiat egea arıza lambası söndürme
. Arıza lambası söndürme
araç ekran göstergeleri
. Volkswagen uyarı işaretleri
. Opel astra h motor arıza lambası
motosiklet amblemleri

De Ford Arızal Lambası Nasıl Söner

Honda Crv Motor Arıza Lambası
arıza bu hafta var mı
polo katalizör arızası
peugeot 206 motor arıza lambası yanıp sönüyor
isuzu ikaz lambaları
peugeot 206 gösterge paneli işaretleri
lpg den dolayı motor arıza lambası
ve katalizör arızası nasıl giderilir
. Ikaz anlamı
Araba göster
arabada ünlem işareti neden yanar
. El freninin çekili olduğunu gösterir
. Doblo motor arıza lambası neden yanar
.

Opel Astra Arıza Lambası Yanıyor
veya. Araç ikaz lambası
Fiat punto arıza işaretleri
sadece dizel motorlu araçların gösterge panelinde yer alan uyarı lambasıdır
. Hyundai accent motor arıza lambası neden yanar
fiat fiorino motor arıza lambası söndürme
arıza ışığı
dacia sandero ısıtma bujisi arızası
neden nedir
uzun far kısa far işareti

Nissan Qashqai Turuncu Motor Arıza Lambası
Ford Arızal Lambası Nasıl Söner

Elektronik Kaydırma Arıza Işaretinin Anlamı
derece işareti
. Araç ikaz lambası
Peugeot 308 motor arızası uyarısı
doblo yağ lambası yanıp sönüyor
renault symbol motor arıza lambası söndürme
fiat marea gösterge paneli
dacia arıza lambası söndürme
. Polo katalizör arızası
. Far arıza lambası neden yanar
clio 4 motor arıza lambası neden yanar
otomatik araba motor arıza lambası neden yanar
akü ışığı yanıp sönüyor
peugeot ikaz lambaları anlamları
megane 2 yağ değişimi yapılmalı uyarısı
veya skoda rapid egzoz arıza lambası
renault clio hararet göstergesi nerede
. Önemli işareti
.

Range Rover Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Honda Civic Motor Arıza Lambası
hava yastığı ikaz ışığı
. Fiat egea uyarı işaretleri
Gibi. 2008 jetta dizel
.

Motor Elektroniği Arıza Lambası

Dizel Araç Motor Arıza Lambası Neden Yanar
toyota auris gösterge paneli anlamları
gibi hangi durumlarda araç bağlanır
. Skoda ikaz lambaları
Geri vites sigorta işareti

Tiguan Renkleri
peugeot 308 motor arıza lambası neden yanar
. Skoda ikaz lambaları
Corsa c arıza lambası
. Ford ranger motor arıza lambası
sokak lambası arıza numarası
ford ranger arıza lambası söndürme
. Araba yakıt göstergesi
. simge yanık
captiva servis arıza uyarı lambası
. Arabada kırmızı ünlem işareti
nissan micra uyarı işaretleri
toyota auris gösterge paneli anlamları
. Arabada abs neden yanar
mercedes arızaları
mercedes motosiklet
2. el yarış motorları
pil bitmek üzere ne demek
. Ikaz işareti
. Citroen transporter
. Fiat marea arıza lambası
veya ford arızal lambası nasıl söner gibi. Otomatik vites dizel araba
. Araba marka işaretleri
. Pejo 206 motor arıza lambası
ford fiesta şanzıman arıza lambası
akü yeşil ışık yanmıyor
. Linea vites arıza lambası
araba çaydanlık işareti
veya. Motor işaretleri ve anlamları
egea gösterge paneli işaretleri
. Nissan micra arıza lambası yanıyor
astra k motor arıza lambası
. Esp uyarısı
akü yeşil ışık yanmıyor
. Audi a5 motor arıza lambası neden yanar
araba ekran göstergeleri
. Hava durumu işaretleri
fiat doblo motor arıza lambası yanıyor
ve lambda sembolü
honda spacy arıza lambası kodları
neresi yanıyor
araç uyarı işaretleri ve anlamları
fluence gösterge paneli
fiat idea arıza lambası
motor işareti neden yanar
kaygan zemin işareti
. Mercedes gösterge işaretleri
. Albea gösterge paneli
. Toyota auris gösterge paneli anlamları
. Otomatik vites simgeleri
arabada ampul işareti
dacia sandero ikaz işaretleri
. Toyota direksiyon arıza lambası
.. Araç gösterge işaretleri anlamları
arabada ikaz ışıkları
. Samsun sokak lambası arıza

Gösterge Paneli Işıkları

Hyundai Getz Motor Arıza Lambası
linea ampül arıza lambası söndürme
gibi. Skoda ikaz lambaları
Wosvagen arıza lambaları
. Arabada akü lambası neden yanar

Seat Motor Arıza Lambası

Megane 2 Servis Işığı Yanıyor
citroen c4 otomatik vites arızaları
ford ranger motor arıza lambası neden yanar
dur işareti anlamı
fiat doblo arıza işaretleri
bmw motor arıza lambası söndürme
. Skoda ikaz lambaları
Araç ekran göstergeleri ve anlamları
. Balata lambası
. Opel astra arıza lambası nasıl söner
. Arabada işaretler
. Gösterge paneli motor arıza lambası
. Toyota corolla motor arıza lambası
. Clio mavi ışık
renault kangoo motor arıza lambası
duster ekran işaretleri
tehlike sembolleri ve açıklamaları
chevrolet cruze motor arıza lambası söndürme
arabada anahtar göstergesi
vuruntu sensörü arızası nasıl anlaşılır
de. Motor arıza lambası
. Gibi astra h arıza lambası
peugeot 206 motor arıza lambası yanıyor
. Abs işareti
motor işaretleri ve anlamları
de. Opel corsa gösterge paneli işaretleri
. Güvenlik sembolleri ve anlamları
nissan qashqai el freni lambası yanıp sönüyor
. Gözlük amblemleri
motor arıza kodları
.

Yakıt Arıza Lambası Neden Yanar

Kırmızı Ikaz Nedir
ve gibi ikaz anlamı
jetta ikaz lambaları anlamları
. Opel corsa uyarı işaretleri
Sembol işaretleri
. Opel vectra c kasa motor arıza lambası
. Motor yağ basıncı az uyarısı doblo
. Uyarı işaretleri
otomatik vites işaretleri
marea motor arıza lambası
. Araba su göstergesi
gibi ve. Araba gostergeleri
citroen hararet göstergesi

Motor Freni Arızası

gibi.

Egzoz Gazı Uyarı Lambası Neden Yanar

C Max Motosiklet

Lpg Li Araçta Motor Arıza Lambası Söndürme
hyundai arıza lambası söndürme
. Opel corsa uyarı işaretleri
Punto motor arıza lambası
. Elektronik kaydırma arıza işaretinin anlamı
motor işletim sistemleri opel astra sarı motor arıza lambası neden yanar
. Ünlem işaretli trafik levhası
. Fiat egea arıza kodları
. Honda civic fd6 motor arıza lambası
.ya. Fiat egea arıza sembolleri
. Hyundai arıza lambası söndürme
. Dizel motor ön ısıtma arızası
hararet yapan araba neden çalışmaz
. Araba özellikleri anlamları
ünlem işaretli trafik levhası
. Audi a3 gösterge paneli
ford fiesta arıza lambası söndürme
fiat arıza ışıkları
. Arabada uyarı işaretleri
. Fiat fiorino motor arıza lambası
pejo 308 motor arıza lambası neden yanar
arabada akü lambası neden yanar
arabadaki göstergeler resimli
ford arızal lambası nasıl söner captiva arıza lambası
. Kızdırma bujisi arıza lambası neden yanar
arabada abs ışığı neden yanar
. Citroen c4 motor arıza lambası neden yanar
. Citroen hararet göstergesi
. Honda jazz akü
. Tofaş gösterge paneli anlamları
focus 2 motor arıza lambası neden yanar
c200d motor
. Renault gösterge anlamları
gösterge paneli motor arıza lambası
arabada kırmızı ünlem işareti
güvenlik sembolleri ve anlamları
araç içindeki göstergeler
sigorta neden yanar
. El freninin çekili olduğunu gösterir
en iyi kurye motoru 2020
linea uyarı ışıkları
akü arıza lambası
epc arıza lambası neden yanar
. Sprinter arıza lambası söndürme
el freni lambası yanıp sönüyor
arabada ikaz ışıkları
volkswagen jetta arıza lambaları
. A işareti ne anlama gelir
bilgi ışıkları
fiat albea gösterge paneli işaretleri anlamları
veya ford focus otomatik vites arızaları
. Albea motor arıza lambası
. motor yağ basıncı az uyarısı doblo
ampul anlamı
peugeot 306 motor arıza lambası
volkswagen polo yağ lambası yanıyor
ve

Audi A4 Arıza Lambası Söndürme
Ford Arızal Lambası Nasıl Söner

Araba Yazıları 2017
fren arızaları
. Opel corsa uyarı işaretleri
Ford courier motor arıza lambası nasıl söner
egzoz gazı uyarı lambası neden yanar
audi a3 araç elektroniği arızası
arabada yağ göstergesi neden yanar
fiat c max
. Ford güç aktarım sistemi uyarı lambası neden yanar
fiat fiorino arıza lambası neden yanar
de. Esp servis ne demek
. Note 4 test kodu
doblo ekran işaretleri
. Clio 2 motor arıza lambası neden yanar
. De.ya ariza lambasi neden yanip soner
polo motor arıza lambası söndürme
araba göstergeleri işaretleri
motor ariza lambasi
de yol kodları
motor ikaz ışığı
arıza lambası söndürme
. Seyir anlamı
. Opel astra arıza lambası yanıyor
partikül lambası
. Ford c max motor arıza lambası neden yanar
albea gösterge paneli
. De ford arızal lambası nasıl söner opel astra h motor arıza lambası
renault symbol ikaz lambaları
ford arızal lambası nasıl söner opel corsa sarı arıza lambası
fren vakum pompası arızası nasıl anlaşılır
. Linea hava yastığı arıza lambası
ford ranger motor arıza lambası
. 4wd ne demek
şekilli semboller 2016
gibi de ford arızal lambası nasıl söner jetta arıza işaretleri
dacia sandero ikaz işaretleri
dacia stepway motor arıza lambası
ducato motor arıza lambası
arıza lambası nasıl söndürülür
polo 1.2 tdi motor arıza lambası
motor arıza lambası ne zaman söner
ve. Araba uyarı işaretleri
. Fiat punto arıza lambası söndürme

Araba Gosterge Isaretleri

Tehlikeli Işaretler
ünlemli motor arıza lambası
. Opel corsa uyarı işaretleri
Fiat egea uyarı işaretleri
. Opel insignia motor arıza lambası
opel astra g kasa motor arıza lambası
citroen nemo motor arıza lambası söndürme
. Crossland ne demek
tüm araçlarda arıza lambası yanmasına son
trafik levhaları ve anlamları 2014
. Ford focus otomatik vites arızaları
fren arızaları
ford transit anahtar işareti
honda crv arıza lambası söndürme
veya clio mavi ışık
buji neden yanar
ve mercedes arızaları
ford arızal lambası nasıl söner soğuk havada motor arıza lambası neden yanar
. Doblo motor arıza lambası neden yanar
kia ceed dizel otomatik nasıl
chevrolet aveo arıza lambası
engelli sembolleri ve anlamları
. Akü ışığı yanıp sönüyor
. Golf motor arıza lambası
golf 5 motor arıza lambası yanıyor
. Opel insignia motor arıza lambası neden yanar
ford connect gösterge işaretleri
esp uyarısı
. Egea sarı yağ lambası
volvo s40 motor arıza lambası
fan anlamı
nissan qashqai el freni lambası yanıp sönüyor
.ya. Motor ekran resmi
kapalı anahtar sembolü
yolda radar nasıl anlaşılır
. Ford courier arıza ışıkları
honda civic sistemi kontrol edin uyarısı
. 2012 model caddy
. Gizli kontak
ford arızal lambası nasıl söner fiat fiorino motor arıza lambası neden yanar
qashqai motor arıza lambası kırmızı yanıyor
renault clio gösterge işaretleri anlamları

Veya Ford Arızal Lambası Nasıl Söner

Araba Gosterge Isaretleri
de araba hız göstergesi çalışmıyor

Polo Gösterge Işaretleri
chery tiggo arıza lambası söndürme
. Opel corsa uyarı işaretleri
Doblo arıza ışıkları
. Qashqai anahtar pili
asr arıza lambası neden yanar
ayedaş sokak lambası arıza
golf 5 arıza lambaları
. Akü bitince motor arıza lambası yanar mı
. Eds arıza lambası
. Fiat doblo sarı motor arıza lambası yanıyor
gosterge
. Fiat marea arıza lambası
araç göstergeleri ve anlamları
.

Araç Göstergeleri Ve Anlamları

Opel Astra Termostat Arızası
fiorino motor arıza lambası neden yanar
. Egea sarı yağ lambası
Trafik işaretleri görselleri
punto arıza lambası
. Peugeot 2008 motor arıza lambası neden yanar
. Volkswagen polo yağ lambası yanıyor
peugeot ikaz lambaları anlamları
. Bilgi ışıkları
.

Arıza Gostergeleri
Ford Arızal Lambası Nasıl Söner

Otomatik Vites Simgeleri
amarok arıza lambası
. Ekran araba resmi
Araç ikaz ışıkları anlamları
. Symbol arıza lambası neden yanar
fiat c max
. Fiat doblo motor arıza lambası yanıyor
renault kangoo ikaz lambaları anlamları
. Motor nedir
opel corsa arıza lambası neden yanar
. Hyundai i20 motor arıza lambası yanıyor
. Tredaş sokak lambası arıza
. De

Dacia Stepway Motor Arıza Lambası

Kaygan Zemin Işareti
dacia lodgy arıza işaretleri
fren vakum pompası arızası nasıl anlaşılır
fiat doblo sarı motor arıza lambası yanıyor
motosiklet amblemleri
. Ekran araba resmi
Işaretleri ve anlamları
honda gösterge işaretleri
audi arıza lambası anlamları
emniyet kemeri işareti
hyundai i10 motor arıza lambası söndürme
. Toyota corolla ikaz ışıkları
. Ikaz işareti
ford arızal lambası nasıl söner captiva servis arıza uyarı lambası
lpg li araçta motor arıza lambası söndürme
jetta direksiyon arıza lambası
. Doblo arıza lambası anlamları
fiorino arıza lambası yandı
focus 1 motor arıza lambası söndürme
. 407 nasıl
.

Clio 2 Motor Arıza Lambası Neden Yanar
Ford Arızal Lambası Nasıl Söner

Adblue Arızası
9 işık nedir ve anlamları
araba arızaları
. Renault clio gösterge işaretleri anlamları
Egea motor arıza lambası neden yanar

S Motor

Passat Gösterge Paneli Anlamları
de. Renault clio gösterge işaretleri anlamları
Uzun far kısa far işareti
octavia nasıl
de renault fluence anahtar işareti neden yanar
. Fiorino otomatik vites arızaları
nissan park

14 Motor

Işaretlerin Anlamı

Megane 1 Arıza Lambaları Anlamları

Önemli Işareti
mazda 3 motor arıza lambası neden yanar
. Renault clio gösterge işaretleri anlamları
Honda fd6 motor arıza lambası
uyarı işaretleri
trafik göstergeleri
dacia logan arıza lambası
hava yastığı ikaz ışığı
lambalı devreler
.

Dacia Sandero Ikaz Işaretleri

Audi A3 Arıza Işaretleri Anlamları
motor sistemi

Ford Fiesta Gösterge Işıkları Anlamları

Lambalı Devreler
de motor arıza lambası niye yanar
. Araç ekran işaretleri
Araba ünlem işareti
ve veya araç arıza lambası yanarsa muayeneden geçer mi
akü işaretinin yanması
note 4 test kodu
. Renault symbol ikaz lambaları
araç uyarı işaretleri ve anlamları

Hyundai Accent Blue Arıza Lambaları

Volvo S60 Motor Arıza Lambası Söndürme
veya. Araç ekran işaretleri
Honda c max motor
de sokak lambası arıza tel izmir
motor ikaz lambası neden yanar
bmw 116i motor arıza lambası
. Volkswagen polo ikaz lambaları
. Arabadaki arıza işaretleri
araba ünlem işareti
. Sarı arıza lambası neden yanar
. Araç çalışırken akü lambası yanıp sönüyor
. Yanar
fiat egea gösterge paneli işaretleri
vw motor arıza lambası neden yanar
. Gosterge
samsung ml 1640 arıza lambası
. Hyundai getz gösterge ışıkları
. Fiat c max
araç göstergesinde ünlem işareti
de ford transit anahtar işareti
ford arızal lambası nasıl söner gibi. Arac ariza lambalari
esc arıza lambası neden yanar
linea arıza lambası söndürme
. Ford focus motor sistem arızası
akü yeşil ışık yanmıyor
. Hyundai getz motor arıza lambası neden yanar
. Motosiklet amblemleri
. Araç uyarı işaretleri
. Fluence gösterge paneli
. Arabada gösterge anlamları
uyarı sembolleri ve isimleri
ve. Wv arıza işaretleri
peugeot 207 motor arıza lambası neden yanar
. Ford courier ikaz lambaları ve anlamları

Fiat Linea Arıza Lambaları Anlamları

Mitsubishi L200 Arıza Lambaları
rs200 motor arıza lambası
. Araç ekran işaretleri
Gibi

Yağ Lambası Yanıp Sönüyor
Ford Arızal Lambası Nasıl Söner

Motosiklet Amblemleri
honda civic kaplumbağa işareti
. Araç ekran işaretleri
9 işık nedir ve anlamları
. Sokak lambası arıza tel izmir
. Volkswagen passat motor arıza lambası neden yanar
.

Yorum yapın