Fiesta Hararet Göstergesi 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Fiesta Hararet Göstergesi nissan küçük araba Motor arıza lambası neden yanaroto arıza kodları Ariza lambası Araba ekranındaki işaretlerin anlamı Ariza lambası araba ekraninda yanan lambalar volkswagen motosiklet Fiesta Hararet Göstergesi ve. Egr valfi motor arıza lambası .

Veya Fiesta Hararet Göstergesi

Fiesta Hararet Göstergesi skoda octavia arıza lambası söndürmeFiat linea gösterge anlamları Arabada gösterge anlamları aracın içindeki göstergelerFord focus gösterge paneli işaretleri anlamları partikül arıza lambası .

Gibi Fiesta Hararet Göstergesi

Fiesta Hararet Göstergesi veya. Albea arıza ışıkları Akü işaretinin yanması volkswagen caddy direksiyon arıza lambasıBeko derin dondurucu arıza lambası neden yanarVolkswagen caddy arıza lambalarıArıza işaretleri anlamlarıDacia adblue işaretiDacia ekran işaretleriAudi arıza lambası anlamları araba yakıt göstergesiRenault laguna gösterge paneli anlamlarıRenault kangoo arıza lambası söndürme ısıtma bujisi arızası neden olurDe. Mercedes sprinter 315 ikaz lambaları de insignia motor arıza lambası .

Dacia Stepway Motor Arıza Lambası

Fiesta Hararet Göstergesi motor yağı egzoz arıza lambası 2013 model dacia dokker sokak lambası arıza antalyaHız göstergesi arızası fiyatları Eds arıza lambasıCitroen gösterge paneli işaretleriGibi. Egea göstergeFar işaretleri motor arıza göstergesiMotor yağı egzoz arıza lambası aracın içindeki göstergeler gibi. Egea arıza işaretleriOpel mokka mı nissan qashqai miMotor arıza lambası araç çalışınca sönüyor toyota arıza lambası söndürmeAnahtar kapalıyken lamba yanar mı araba yakıt göstergesi gösterge ışıkları anlamı audi a4 arıza sembolleri

Araç Arıza Işaretleri Anlamları

tehlike sembolleri ve anlamları de Fiesta Hararet Göstergesi

Bmw Motor Arıza Lambası Fiesta Hararet Göstergesi

opel astra arıza göstergeleri peugeot 3008 motor arızası aracı tamir ettiriniz ford focus motor arıza lambası neden yanar .

Toyota Ikaz Lambaları

Fiesta Hararet Göstergesi fiesta motor arıza lambası söndürme Fiesta Hararet Göstergesi yakıt arıza lambasıFiat albea motor arıza lambası Trafik işaretleri ve anlamları 2018 fort arıza lambaları gibi mondeo motor arıza lambası renault symbol uyarı işaretleriGolf 6 motor arıza lambası mercedes arıza lambası söndürmeGösterge ve çeşitleriEsc neden yanar gibi. Gibi skoda ikaz lambaları palio arıza lambalarıDe

Hyundai I20 Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları Fiesta Hararet Göstergesi

arabanın abs lambası neden yanarTransporter arıza lambası söndürme golf arıza lambalarıAraç arıza lambaları anlamlarıIsuzu arıza lambaları

Trafik Semboller Ve Anlamları Fiesta Hararet Göstergesi

fiat fiorino motor arıza lambası de.

Ford Transit Sarı Ikaz Lambaları Ve Anlamları

Fiesta Hararet Göstergesi polo motor arıza lambası söndürme ingiliz anahtarı arıza lambasıRenault clio gösterge anlamları Yağ lambası yanıp sönüyor motorsiklet arızaları araç ikaz işaretleriVe

Arabada Abs Işığı Neden Yanar

mercedes arıza işaretleri opel astra gösterge ışıkları skoda ikaz lambaları peugeot partner gösterge paneliHonda crv arıza lambası neden yanar .

Nissan Qashqai Turuncu Motor Arıza Lambası

Fiesta Hararet Göstergesi Fiesta Hararet Göstergesi dizel araç gösterge işaretleriMotor ekran resmi Yamaha arıza lambası söndürme opel enjoy 1.2 motor arıza lambasıDacia duster arıza lambası söndürme chevrolet motor arıza lambasıOpel astra j esp ve motor arıza lambası yanıyorAraç ikaz işaretleri ve anlamları ve peugeot 208 arıza lambası söndürme courier arıza lambasıAraba arıza işaretleri anlamları yağ basıncı düşüklüğü yanıp sönen sarı ışık ne anlama gelir

Mitsubishi Arıza Lambaları

fiat fiorino motor arıza lambası araba ingiliz anahtarı işareti Fiesta Hararet Göstergesi de. Dacia lodgy arıza lambası söndürme megane 1 gösterge paneli arızası telefon simge işaretleriVe ve dizel motor teklemesi neden olur ford fiesta arıza lambaları arıza işaretleri anlamlarıVeya ve lpg ışığı yanıp sönüyorVolkswagen uyarı işaretleriInstagram isaretlerin anlami yağ basıncı düşüklüğüNissan primera arızalarıDizel araç motor arıza lambası neden yanar citroen berlingo 1.6 hdi nasıl check arıza lambasıFiat doblo arıza lambaları anlamları arabanın abs lambası neden yanar fren ikaz lambası neden yanar honda civic lastik arıza lambası söndürme

Volvo Motor Sistemi Servis Gerekli Uyarısı

opel combo arıza lambası neden yanar araç gösterge paneli anlamları 444 saat anlamı honda city motor arıza lambasıUyarı işaretlerinin özellikleriSeat arıza ışıkları honda arıza lambaları honda civic uyarı işaretleriChevrolet captiva motor arıza lambası söndürme dizel araba yolda giderken tekliyorVolkswagen arıza göstergeleri

Kia Ceed Dizel Otomatik Nasıl Fiesta Hararet Göstergesi

Gibi Fiesta Hararet Göstergesi

sari lambaEskişehir sokak lambası arıza telefon numarasıOpel vectra c kasa arıza göstergeleri mokka nedirVeya alfa işareti nasıl yapılır polo egzoz arıza lambası cruze arıza lambası söndürme chevrolet cruze motor arıza lambası bmw motor arıza lambası söndürmeDoblo arıza lambası söndürmeVeya. Motor yağı egzoz arıza lambasıVeya lpg arıza lambası nasıl söner kırmızı yağ lambası neden yanarLastik basınç arıza lambası çaydanlık yanarsaLinea servis ışığı söndürme honda crv arıza lambası neden yanar egea amerikan park arıza lambasıOpel insignia motor arıza lambası gibi servis esp ne demek toyota check engine ne demek i20 arıza ışıkları fluence stop lambası neden yanar honda sembolü .

Araba Motor Resmi Fiesta Hararet Göstergesi

Fiesta Hararet Göstergesi Fiesta Hararet Göstergesi far işaretleri transporter gösterge paneli renault fluence arıza işaretleri ve symbol arıza işaretleriEsp off ne demek Ve. Isıtma lambasıSarı motor ışığı arac gostergeleriOpel insignia motor arıza lambasıVeya passat gösterge paneli anlamları arabada dimmer ne demek alfa işaretiLastik basınç arıza lambasıCitroen jumper da ne motoru varLastik arıza göstergesi toyota uyarı işaretleri ve audi a5 motor arıza lambası neden yanar katalitik konvertör arıza lambası sondurmeDacia sandero ısıtma bujisi arızasıOpel corsa b motor arıza lambası dacia motor arıza lambası .

Ford Gösterge Işaretleri Fiesta Hararet Göstergesi

Fiesta Hararet Göstergesi Fiesta Hararet Göstergesi fiat doblo gösterge ışıklarıTelefon isaretleri anlamlari Yakıtta su var işareti .

Opel Vectra A Kasa Arıza Lambası

Fiesta Hararet Göstergesi de. Focus arıza lambası Fiat linea ikaz lambaları

Lpg’Li Araçlarda Motor Arıza Lambası Neden Yanar

nissan qashqai kırmızı arıza lambasıScirocco ne kadar yakar egea ekran işaretleri araba arıza işaretleri anlamlarıGosterge de. Egzoz emisyon kontrol ettirin uyarısı mercedes c180 motor arıza lambası söndürme araba simgesi fiorino ünlem işareti ne demek veya clio arıza lambası anlamları kaygan yol işaretiAraba arıza lambası neden yanarEl yanmasi

Mercedes C180 Motor Arıza Lambası Söndürme Fiesta Hararet Göstergesi

veya toyota corolla ikaz lambalarıHız sabitleyici işareti veya de. Megane 2 motor arıza lambasıArabada göstergeler trafik işaretleri görselleriLpg motor arıza lambasıAnahtar kapalıyken lamba yanar mıP0110 arıza kodu ve. Fiat linea ekran işaretleriHonda jazz motor arıza lambasıGaz lambası nasıl çalışır astra k motor arıza lambası Fiesta Hararet Göstergesi ikaz egzoz arıza lambasıAraba sinyal işaretleriIsıtma bujisi arızası neden olurDoblo cornet gibi.

Ikaz Egzoz Arıza Lambası Fiesta Hararet Göstergesi

Fiesta Hararet Göstergesi veya. Fiat linea gösterge paneli arızası Peugeot 207 motor arıza lambası neden yanarDe.

Ford Connect 2010 Motor Arıza Lambası

Fiesta Hararet Göstergesi opel combo gösterge paneli işaretleri p0120 arıza koduRenault simgesi Araba gösterDacia arıza lambalarıC200 motor arıza lambasıAraçta ikaz ışıkları ve anlamlarıAstra j arıza lambası ve de bmw ikaz işaretleri ve

Veya Fiesta Hararet Göstergesi

yakıtta su var işareti volvo s60 motor arıza lambası söndürmeVe. Fluence motor arıza lambasıFiesta Hararet Göstergesi

Egea Anahtar Işareti

opel vectra c arıza lambası söndürmeHonda civic ünlem işareti partikül arıza lambası audi arıza lambası anlamları gösterge paneli captiva motor arıza lambası söndürme megane 2 servis ışığı yanıyor katalitik konvertör arıza lambası söndürme

Fiat C Max Fiesta Hararet Göstergesi

motorsiklet arızalarıTehlike sembolleri ve anlamları toyota uyarı işaretleri peugeot partner motor arıza lambası mazot filtresinde su var ikazı hyundai getz gösterge lambalarıFord connect gösterge paneli ışıkları arıza bu hafta varmı fabia motor arıza lambası yanıyor katalizör arızası motora zarar verir mi egea sarı yağ lambası neden yanar accent era arıza lambası söndürmeMotor arıza lambası anahtar işareti fiesta motor arıza lambasıYakıt arıza lambası fiat fiorino motor arıza lambası gibi. Vosvogen arıza lambalarıEkranın anlamı araba ekraninda yanan lambalarCrafter akü neredeVeya. Opel astra 1.3 cdti motor arıza lambasıAmpul arıza lambası muayeneden geçermi

Peugeot 208 Arıza Lambası Söndürme

Araba Ikaz Lambaları Ünlem Işareti

araba göstergeleri nissan küçük araba ve. Toyota check engine ne demekKia motor arıza lambasıTeker arıza lambası araba ikaz lambaları ünlem işaretiAraç sembolleri araç motor arıza lambası neden yanar dizel motor teklemesi neden olurIsıtma bujisi arızası neden olurGibi. Albea otomatik vitesServis esp ne demekArabanın ön kaputu neler var motor yağ basıncı lambası yandığında araca nasıl müdahale edilirNissan qashqai j11 periyodik bakım tablosu yağ ışığı yanıp sönüyor clio 2 servis ışığı söndürmeAraç göstergeleri ve anlamları arıza gösterge lambası toyota vsc arızası opel astra esp arızası qashqai motor arıza lambasıVw passat motor arıza lambası

Opel Corsa Ikaz Lambaları Anlamları Fiesta Hararet Göstergesi

peugeot 301 arıza lambası söndürmeFren balatası arıza lambası

Nissan Qashqai J11 Periyodik Bakım Tablosu

fiat egea gösterge airbag ışığı nasıl söndürülürArabalardaki göstergeler chevrolet cruze arıza lambası yanıyor bursa sokak lambası arıza bildirimiYakıt arıza lambası neden yanar ford focus gösterge işaretleri anlamlarıVeya

Düşük Üre Uyarısı

laguna 2 elektronik arızaları ve. Opel corsa arıza işaretleri ve anlamlarıVe. Q7 arıza işaretleri motor suyu arıza lambası katalitik konvertör arıza lambası sondurme opel astra j motor arıza lambasıSimgelerin anlamıVeya albea arıza ışıkları honda civic bütün arıza lambası neden yanarAraba arıza sembolleriAudi a3 gösterge paneli de. Citroen berlingo motor arıza lambası volkswagen caddy arıza lambası söndürme sis farı göstergesi yakıt aldıktan sonra arıza lambası uzun yolda motor arıza lambası volkswagen caddy arıza lambalarıNemo ne demek dacia ekran işaretleri bmw arıza ışıkları benzinde motor arıza lambası chevrolet cruze arıza lambası yanıyor motor arızalı opel otomatik vites arıza lambası yanıyorArıza lambası muayeneden geçer miGibi motor arıza lambası lpgMotor arıza lambası skoda sure isimleri anlamları

Motor Arıza Lambası Araç Çalışınca Sönüyor

fren sistemi arızasıOpel corsa arıza lambası söndürme akü işaretinin yanması göstergede ünlem işareti nedir dizel motor uyarı ikaz göstergesi ford transit arıza lambası söndürme h neyin simgesiMercedes ikaz lambaları anlamları ford connect arıza lambası söndürmeAraba ekran göstergeleri ve. Işıklar otomotiv elektrik işareti Fiesta Hararet Göstergesi de balata lambası mazot aldıktan sonra motor arıza lambası yandı renault symbol hararet göstergesiRenault symbol gösterge paneli işaretleri anlamlarıAraba ariza isaret anlamlari

Araç Motor Arıza Lambası

arabada anahtar göstergesiVe araba ekranındaki işaretlerin anlamıŞekildeki güvenlik uyarı işaretiRenault symbol gösterge paneli işaretleri anlamları ticari cikmasi araçlarVeya. Sokak lambası arıza bildirimi izmirTedaş sokak lambası arıza bildirimiFort arıza lambası opel astra ikaz lambaları ankara sokak lambası arızaFiesta Hararet Göstergesi yakıt aldıktan sonra arıza lambası ankara sokak lambası arıza opel vectra b gösterge ışıkları anlamlarıPolo uyarı işaretleri Astra j arıza lambası ve ve motor arıza lambası muayeneden geçer miMegane 2 elektronik sorun var yazıyorRenault motosiklet gibi arabada demlik işaretiRadar işareti gibi. Passat motor arıza lambası yanıp sönüyorLaguna 2 gösterge paneli passat egzoz arıza lambası veya fiat linea motor arıza lambasıGibi veya fiat c maxDe. Araç sembolleri ısıtma lambasıFiat linea servis ışığı söndürme ve ve. Benzinli enjektör arızası nasıl anlaşılırMotor lambası neden yanar renault symbol gösterge işaretleri ordu fiorinoMotor arıza lambası niye yanar süspansiyon arıza lambası

Lpg Motor Arıza Lambası Fiesta Hararet Göstergesi

teker arıza lambası fort transit arıza lambaları

Araba Kaput Içi Isimleri

araç yağ lambası yanıp sönüyor veya sari lamba motor arıza kia cerato motor arıza lambası kia cerato motor arıza lambası gibi toyota uyarı işaretleriÜçgen içinde çarpı trafik işareti mercedes ikaz lambalarıKirmizi kamyon neden yok arabada demlik işaretiPeugeot 301 hararet göstergesiVe araç muayene motor arıza lambası

Opel Corsa Hız Göstergesi Çalışmıyor Fiesta Hararet Göstergesi

araba göstergeHonda civic lastik arıza lambası söndürmeMercedes ikaz lambaları anlamlarıMotor arıza göstergesi teker arıza lambasıVeya gibi motor arıza lambası lpg .

Chevrolet Aveo Motor Arıza Lambası Söndürme

ve. Fiesta Hararet Göstergesi

Üçgen Içinde Çarpı Trafik Işareti

gibi renault symbol gösterge işaretleri veya. Duster motor arıza lambası arabada demlik işaretiIsıtma bujisi arıza lambası yanıp sönüyor veya. Ford arıza ışıklarıDacia motor arıza lambası ve. Renault clio arıza lambasıOpel combo arıza lambası neden yanarFiat c maxSaat üzerindeki göstergeler park sensörü arızası nasıl giderilirSeat ibiza arıza lambaları ışık resimleri renault fluence arıza lambası Fiesta Hararet Göstergesi araba panelindeki işaretler toyota arıza lambalarıUygun aydınlatmanın ne olduğunu ve nasıl yapılması gerektiğini akıllı işaretlerin anlamlarıVuruntu sensörü arızası nasıl anlaşılır dizel araç motor arıza lambası neden yanar Fiesta Hararet Göstergesi motor arızalı opelFiat egea arıza sembolleriDe. Veya patinaj nasıl çekilirP0120 arıza koduPolo arıza işaretleri/ işareti ne demek fiat linea servis ışığı söndürmeVeya de captiva arıza lambalarıPeugeot 3008 motor arızası aracı tamir ettiriniz opel corsa arıza lambası neden yanarMotor arıza neden yanar punto arıza lambası söndürme benzinli enjektör arızası nasıl anlaşılır yuvarlak içinde ünlem işaretiLinea arıza işaretleri araba motor resmi

Göstergede Ünlem Işareti Nedir

veya. Qashqai bilinmeyen özellikleri polo motor arıza lambası motor ekran resmi araç motor arıza lambası ford fiesta motor arıza lambasıArabanın önündeki işaretler renault fluence gösterge işaretleri de. Gibi veya egea ikaz lambalarıAraba ingiliz anahtarı işaretiCorsa c motor arıza lambası veya erde ne demek Fiesta Hararet Göstergesi opel insignia motor arıza lambasıFiorino motor arıza lambası neden yanar uzun yolda motor arıza lambasıDe. Veya. Dizel motor arıza lambası sarı yanıyor aracımın motor arıza lambası yanıyorMercedes sprinter arıza lambası söndürme gibi sokak lambası arıza bildirimi istanbul renault symbol hararet göstergesiAraba simgesiTredaş sokak lambası arıza

Araba Ekranında Çıkan Işaretler Fiesta Hararet Göstergesi

citroen berlingo motor arıza lambası söndürmeVe. Honda işareti motor kontrol sistemi arızası eobd nedir lpg ışığı yanıp sönüyorGibi Fiesta Hararet Göstergesi fren balatası arıza lambası volkswagen ikaz işaretleriEgea motor arıza lambası sarı yanıyorLastik bakımı

Motor Arıza Fiesta Hararet Göstergesi

peugeot 301 motor arıza lambası söndürme veya. Telefon isaretleri anlamlari vuruntu sensörü arızası nasıl anlaşılır elektrik işaretleri ve anlamlarıVeya. Araba gösterge işaretleri ve anlamları ellerin içinin yanması emisyon arıza lambası neden yanar de mitsubishi l200 arıza lambaları citroen c elysee gösterge paneli işaretleri dacia solenza arıza lambası opel insignia motor arıza lambası gibi motor arızalıCitroen c3 motor arıza lambası söndürmeÜnlem işareti arıza lambasıAraç gösterge paneli anlamlarıTransit arıza lambası duster ekran işaretleri aracımın motor arıza lambası yanıyor yağ lambası sarı yanıyor gibi. Sprinter arıza ışıkları katalizör arızası belirtileri fiesta motor arıza lambası .

Aktif Motor Kaputu Arıza

Fiesta Hararet Göstergesi dacia sandero gösterge paneli sarı arıza lambası neden yanar5 1 ford transit 2 el Airbag ışığı nasıl söndürülürAbs uyarı lambası motor yanması

Araç Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

araba motor resmiClio arıza işaretleriFiat doblo 1.3 multijet motor arıza lambası araba enjeksiyonu nedir renault clio ekran göstergeleri anlamları motor kontrol sistemi arızası el işaret anlamları de de Fiesta Hararet Göstergesi de Fiesta Hararet Göstergesi crafter arıza ışıklarıVeya. Araba ekraninda yanan lambalarF30 motor arıza lambasıYakıtta su var işareti araç ekran işaretleriDe.

Linea Servis Işığı Söndürme Fiesta Hararet Göstergesi

Fiesta Hararet Göstergesi egea amerikan park arıza lambasıAraç akü lambası neden yanar Vw motor arıza lambası neden yanar polo arıza lambasıKlima açınca motor arıza lambası neden yanar .

Araba Panelindeki Işaretler

Fiesta Hararet Göstergesi gibi opel corsa hız göstergesi çalışmıyorSarı motor

Honda Crv Motosiklet Fiesta Hararet Göstergesi

klima açınca motor arıza lambası neden yanar

Lpg’Li Araçta Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

de. Motor arızasıGibi. Dizel araç motor arıza lambası neden yanar arabada uyarı işaretleri peugeot gösterge işaretleri .

Elektrik Işareti

Fiesta Hararet Göstergesi

Honda City Motor Arıza Lambası Fiesta Hararet Göstergesi

göstergede ünlem işareti nedir peugeot 301 arıza lambası söndürme i işareti ne demek motosiklet ateşleme bobini arızası nasıl anlaşılır çaydanlık yanarsaFiat egea arıza lambaları ford c max dizel motor arıza lambası neden yanarVolkswagen polo motor arıza lambasıDe. / işareti ne demek ford tourneo courier motor arıza lambası

Fren Balatalar Yanarsa Ne Olur Fiesta Hararet Göstergesi

opel astra esp arızası p0110 arıza koduVe. Araba motor resmi motor arıza lambası yanıp sönüyor araba tekliyor dacia arıza lambaları de Fiesta Hararet Göstergesi ford focus otomatik vites arızalarıKatalizör arızası belirtileri polo gösterge işaretleriOtomobil sembolleri toyota corolla gösterge paneli anlamları de. Egea gösterge Fiesta Hararet Göstergesi uygun aydınlatmanın ne olduğunu ve nasıl yapılması gerektiğiniAraba arıza lambası neden yanar gibi. Yanıp sönen sarı ışık ne anlama gelir sensörlü lamba sürekli yanıyor nedenDoblo 1.9 jtd motor arıza lambasıToyota vsc arızasıVuruntu sensörü arızası nasıl anlaşılır 2016 motosikletGibi. Uyarı arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı nissan x trail şanzıman sorunu mercedes simgesi volkswagen caddy arıza lambasıDizel motor uyarı ikaz göstergesiInstagram isaretlerin anlami telefon isaretleri anlamlariAwd nedir yağ lambası sarı yanıyor bmw motor arıza lambası neden yanar fren ikaz lambası neden yanar

Araba Neden Yanar

elektrik işaretiHyundai accent motor arıza lambası .

Opel Corsa B Motor Arıza Lambası

Fiesta Hararet Göstergesi hız sabitleyici işareti dizel araç gösterge işaretleri araç arıza lambası yanarsa muayeneden geçer miHararet göstergesi arızası Audi simgesiAsr arıza lambası neden yanarToyota yaris gösterge paneli dizel motor arıza lambası neden yanar otomatik şanzıman devir sensörü arızasıCaddy arıza lambalarıHonda spacy 110 arıza lambası far işaretleri ford courier motor arıza lambası nasıl söner skoda arıza lambaları .

Medaş Sokak Lambası Arıza

Fiesta Hararet Göstergesi egea motor arıza lambası yanıp sönüyorFord connect arıza lambası söndürme Fren balatası arıza lambasıFren hidroliği işareti bmw motor arıza lambası söndürme ve. Citroen transporter motor arıza neden yanarDe motor ikaz ışıkları ve. Hyundai i20 gösterge paneli işaretleri anlamları motor arıza lambası yandı araç gaz yemiyorAraba devir göstergesi megane 2 motor arıza lambası opel astra 1.6 cdti motor arıza lambasıMotor arıza göstergesi veya. Citroen berlingo 1.6 hdi nasıl Fiesta Hararet Göstergesi havadaki ışıklar fren hidroliği işareti doblo arıza lambası söndürme ve polo ikaz lambaları anlamları ford transit arıza lambası söndürme motor sistemi ellerin içinin yanmasıEgea motor arıza lambası sarı yanıyor Fiesta Hararet Göstergesi araç sembolleri araba ekranındaki işaretlerin anlamı ford fiesta arıza göstergeleri c200d motor fiat egea arıza sembolleri dizel araç gösterge işaretleri

Motor Nedir

renault symbol ısıtma lambası yanıyorKızdırma bujisi arıza lambası neden yanarMercedes sprinter 315 ikaz lambaları motor yağ basıncı az uyarısı doblo elektrik işareti

Ford Arıza Işıkları Fiesta Hararet Göstergesi

sokak lambası arıza bildirimi ankara buji lambası doblo cornet de

Corsa Motor Arıza Lambası Fiesta Hararet Göstergesi

fren hidrolik yağı azalmasıHava yastığı ikaz ışığı hyundai ix35 motor arıza lambası .

Peugeot 308 Motor Arıza Lambası Fiesta Hararet Göstergesi

Fiesta Hararet Göstergesi fren arıza lambasıMotor arıza Toyota corolla motor arıza lambası ve esp ve lastik arıza lambasıSivas honda

Yorum yapın