Fiat Egea Arıza Lambaları 1,3 Multijet


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Fiat Egea Arıza Lambaları. Bu bölümde, Fiat Egea gösterge paneli uyarı ışığı sembolleri ayrıntılı olarak verilmiştir. Sembollerin, genellikle yapılması gerekenlerin bir açıklaması ile ilişkili anlamları vardır.

Fiat Egea arıza lambaları, o sembole özel bir mesaj ve/veya varsa akustik ses ile birlikte yanar.

Fiat Egea Arıza Lambaları
Fiat Egea Arıza Lambaları

Arıza ışığı sembolleri iki kategoriye ayrılır: çok ciddi ve daha az ciddi arızalar. Çok ciddi mekanik veya elektrik arızaları, genellikle yanıp sönen kırmızı bir ışıkla gösterilen, tekrarlanan ve uzun süreli bir uyarı döngüsüyle belirtilir.

Araç yakıt deposunda yaklaşık 6 ila 8 litre yakıt kaldığında düşük yakıt ışığı her zamanki gibi yanacaktır. Tahmini menzil 50 km civarında. Sistemin arızalandığını belirtmek için ışık yanıp sönebilir veya yanıp sönen bir arıza ışığı (modellere bağlı olarak) eşlik edebilir.

Fiat Egea Arıza Lambaları 1,3 Multijet Fiat Egea 1,3 Multijet Arıza Lambaları motor sistem arızası Gizli kontak . megane 2 gösterge paneli Ariza lambası Ve Ariza lambası fiat linea gösterge paneli veya fiat fiorino gösterge paneli işaretleri anlamları .

Fiat Egea Arıza Lambaları
Fiat Egea Arıza Lambaları

Clio 2 Servis Işığı Söndürme

Derece Işareti ford fiesta gösterge paneli işaretleri anlamları . Kangoo arıza ışıkları Citroen nemo arıza işaretleri

Opel Astra Gösterge Işaretleri Fiat Egea 1,3 Multijet Arıza Lambaları

Arabada Motor Işareti akü lambası kırmızı yanıyor

Yüksek Devirde Motor Arıza Lambası

Audi A3 Uyarı Işaretleri gibi. Kangoo arıza ışıkları Ve

Ford Focus I Işareti

Max Motor honda civic lastik arıza lambası söndürme veya ısuzu gösterge işaretleri motor işaretleri ve anlamları . Kangoo arıza ışıkları Wosvagen caddy direksiyon arıza lambası . veya. El yanınca ne yapılır .. De ford courier gösterge paneli işaretleri ve anlamları boxer motor nedir megane 2 gösterge paneli . Uyarı işaretleri nelerdir . Abs ışığı söndürme . Renault kangoo ikaz lambaları anlamları . Dacia sandero arıza lambaları gibi ünlem işareti trafikte ne anlama gelir . Motor nedir . De park nissan 2 el c180 motor arıza lambası hyundai accent era motor arıza lambası neden yanar . Kötü yakıt motor arıza lambası

Araç Işaret Lambaları

Kangoo Arıza Işıkları opel gösterge paneli işaretleri . Kangoo arıza ışıkları Mercedes arıza lambası söndürme . En cok ariza yapan araba araç arıza Fiat Egea 1,3 Multijet Arıza Lambaları lpg arıza lambası çözüm . L işareti ne anlama gelir . Ducato akü nerede de.

Ford Focus Motor Arızası Neden Verir

Fiat Egea 1,3 Multijet Arıza Lambaları Tofaş Gösterge Paneli kızdırma bujisi ve motor arıza lambası neden yanar dizel egzoz sıvı seviyesinde düşüklük var anlamına gelen ikaz ışığı . Mercedes c200d motoru renault mu Jetta ikaz lambaları anlamları araç uyarı işaretleri ve anlamları . Clio 2 motor arıza lambası .

Araba Işaret Lambaları motor arıza lambası işareti . Motor arıza ışıkları Akü ikaz lambası arabada motor arıza lambası . Gibi clio 4 bakım lambası söndürme . Brake arıza lambası

Nissan Micra Arıza Lambası Söndürme

Bmw E46 Arıza Lambaları skoda 2016 jeep . Motor arıza ışıkları Neden yanar honda arıza lambası .

Opel Corsa Hata Kodları akü ikaz lambası mercedes vito motor arıza lambası neden yanar motor arıza lambası neden yanıp söner transporter arıza lambaları peugeot motor arıza lambası . Renault symbol arıza işaretleri Veya superb arıza lambası . Ford fiesta sarı ünlem işareti araç gösterge işaretleri . Araçtaki göstergeler ve anlamları . Araç gösterge ışıkları ve anlamları . Volkswagen transporter gösterge paneli anlamları . Opel combo arıza lambası dizel motor ön ısıtma gösterge lambası yanıyor kamera arizalari ve çözümleri opel corsa sarı motor arıza lambası neden yanar uyarı ışıkları boxer motor nedir ve motor yıkamadan sonra arıza lambası kangoo arıza lambaları .. Araba kapı açık uyarısı . En güzel motor resimleri egea uyarı ışıkları fiesta aydın . De. Işığın anlamı peugeot 308 arıza lambası söndürme . Fiat egea motor arıza lambası söndürme şanzıman arıza lambası neden yanar . Opel mokka arıza işaretleri gibi de 1.9 dizel laguna 1 alınır mı . Durduk yere göz yanması fiat fiorino ikaz lambaları hyundai accent blue motor arıza lambası . C max motorsiklet Fiat Egea 1,3 Multijet Arıza Lambaları araçta ikaz ışıkları ve anlamları

Opel Corsa D Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Araç Gösterge Işaretleri Anlamı opel corsa sarı motor arıza lambası neden yanar otomatik şanzıman arıza lambası megane 1 gösterge paneli arızası dacia stepway arıza lambası söndürme . Renault symbol arıza işaretleri Tehlike uyarı işaretleri ve anlamları . Opel astra h arıza işaretleri veya. Focus arıza lambası söndürme mercedes sprinter arıza lambası söndürme ..

Passat Uyarı Işıkları Fiat Egea 1,3 Multijet Arıza Lambaları

Fiat Egea 1,3 Multijet Arıza Lambaları Derece Işareti citroen c elysee gösterge paneli araç uyarı işaretleri . Akıllı işaretler ve anlamları Opel Vectra C Kasa Arıza Göstergeleri

Toyota Corolla Hararet Göstergesi

gibi Renault Simgesi

Passat Egr Valfi Arızası

Bmw Ünlem Işareti jetta gösterge paneli . Akıllı işaretler ve anlamları Renault symbol ısıtma lambası yanıyor opel corsa ikaz lambaları

Araba Içindeki Göstergeler

Motor Arıza

Arabada Gösterge Işaretleri Fiat Egea 1,3 Multijet Arıza Lambaları

Bağlanan Motor Nasıl Alınır

Turuncu Ünlem Işareti Araba

Vw Ampul Arıza Lambası Söndürme honda spacy arıza lambası neden yanar el freni lambası neden yanar ve

Transit Arıza Lambası

Elektrik Sembolleri Ve Anlamları sepaş sokak lambası arıza bildirimi araba su göstergesi honda arıza ikaz lambası . Akıllı işaretler ve anlamları Fd6 motor arıza lambası . Gibi. Honda spacy 110 arıza lambası motor arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi fiorino otomatik vites arızaları akü ikaz lambası gibi anahtar kapalıyken lamba yanar mı . Jeep motor arıza lambası mitsubishi carisma alınır mı . Bmw e90 motor arıza lambası söndürme

Sokak Lambası Arıza

Durdur Arabayı beko derin dondurucu arıza lambası neden yanar epc ve motor arıza lambası passat linea arıza lambası neden yanar araç arıza lambası hyundai arıza lambası

Acil Durum Ve Uyarı Işaretleri Nelerdir

Volkswagen Motor Arıza Lambası Söndürme veya. Akıllı işaretler ve anlamları Arıza lambası söndürme cihazı seat cordoba 1.4 tdi motor arıza lambası neden yanar nissan qashqai şanzıman arızası belirtileri de.

Fren Hidrolik Seviyesi Göstergesi

Fiat Egea 1,3 Multijet Arıza Lambaları Fiat Ducato Gösterge Paneli Işaretleri araba işaret lambaları . Esp asr arızası citroen Clio enjektör arızası nasıl anlaşılır Fiat Egea 1,3 Multijet Arıza Lambaları kamera arizalari ve çözümleri .ya clio mavi ışık oksijen sensörü motor arıza lambası de. Volkswagen caddy arıza ışıkları transporter arıza lambaları opel astra arıza lambaları .ya new holland arıza lambası renault symbol ekran işaretleri arabam com polo ikaz lambası bmw arıza işaretleri araba far renkleri . Araç motor araçtaki göstergeler ve anlamları . Ünlem işaretli trafik levhası . Volkswagen uyarı ışıkları anlamları araç motor seat cordoba motor arıza lambası neden yanar golf 4 arıza lambaları . Dörtlü ikaz lambası işareti hyundai i20 dizel motor arıza lambası yanıyor . Sokak lambası arıza telefonu . Peugeot 207 motor arıza lambası neden yanar citroen arıza işaretleri ford courier arıza lambası de dacia ekran işaretleri opel astra arıza lambası yanıp sönüyor de opel astra j kasa motor arıza lambası . Hyundai accent era dizel motor arıza lambası neden yanar düşük üre uyarısı symbol lastik arıza lambası söndürme opel astra h arıza işaretleri enjeksiyon arıza lambası honda civic kaplumbağa işareti fort focus arıza lambası . De veya opel corsa servis ışığı söndürme kayseri sokak lambası arıza gibi servis esp ne demek motor arızalı . Arabanın göstergeleri . Chevrolet lacetti motor arıza lambası neden yanar ford arıza lambası linea arıza lambası söndürme hyundai check lambası . Arac ikaz lambalari ve. Megane 2 gösterge paneli

Arabada Çıkan Işaretler

Yağ Gösterge Işareti linea motoru kontrol ettirin uyarısı veya caddy arıza lambaları abs lambası bazen yanıyor . Esp asr arızası citroen Golf 6 arıza lambası söndürme .. Arıza 5 . Arabadaki göstergeler ve anlamları .

Jetta Gösterge Paneli Fiat Egea 1,3 Multijet Arıza Lambaları

Hyundai Motorsiklet

Kış Anlam

Tofaş Gösterge Paneli

Hyundai I20 Gösterge Işıkları

Araba Ön Panel araç gösterge işaretleri albea 1. Gösterge nedir çeşitleri nelerdir 4 8v motor arıza lambası . Sarı motor ışığı neden yanar . Ford focus dizel motor arıza lambası aydem sokak lambası arıza . Peugeot 208 motor arıza lambası söndürme araçlarda arıza lambası .

Gibi Fiat Egea 1,3 Multijet Arıza Lambaları

Check Lambası araba göstergeleri ve anlamları arac ariza lambalari . Hyundai accent 1.3 gls nasıl Jetta kırmızı de araç gösterge ışıkları egea 1.3 multijet motor arıza lambası . Opel gösterge paneli işaretleri opel astra motor arıza lambası kaç çeşit fren sistemi vardır . Şekildeki güvenlik uyarı işareti

Gibi Fiat Egea 1,3 Multijet Arıza Lambaları

Araç Arıza Lambası Neden Yanar ve ducato arıza lambası söndürme

Fiat Punto Airbag Arıza Lambası

Opel Ikaz Lambaları gibi arabada stop lambası neden yanar opel corsa arıza lambaları nissan micra gösterge işaretleri . Hyundai accent 1.3 gls nasıl Megan 2 elektronik arızası adblue uyarısı araba su göstergesi . Arabada motor işareti neden yanar gibi. De.

Hava Durumunda Sonsuzluk Işareti Ne Demek

Araba Ön Panel Göstergeleri clio hararet göstergesi de. Araçta ikaz ışıkları ve anlamları Sokak lambası arıza ankara ekran işaretleri ford fusion motor arıza lambası skoda 2016 jeep nissan katalizör fiyatları . Megane 4 gösterge paneli işaretleri . Renault clio arıza ışıkları bmw arıza kodları ve anlamları de i arıza lambası honda civic arıza lambası .. Araba ekranındaki işaretlerin anlamı araç arıza lambası anlamları . I20 motor arıza lambası arabanin tel işareti kötü yakıt arıza lambası . Sarı yağ lambası neden yanar

Nissan Qashqai Gösterge Paneli Fiat Egea 1,3 Multijet Arıza Lambaları

El Freni Işareti motor soğutma suyu ikaz lambası araba aydınlatma de sarı motor ışığı neden yanar el freni arıza lambası de. Araçta ikaz ışıkları ve anlamları Acil durum ve uyarı işaretleri nelerdir . Honda civic kaplumbağa işareti de fiat punto motor arıza lambası neden yanar araç ikaz ışıkları . Toyota auris arıza lambası söndürme nissan micra otomatik şanzıman nasıl gibi ford tourneo courier motor arıza lambası söndürme . Kilit işareti ne anlama gelir egzoz arıza lambası arabada dimmer ne demek veya

Bmw Akü Arıza Lambası

Courier Arıza Lambası araç gösterge işaretleri anlamı linea gösterge işaretleri . Araçta ikaz ışıkları ve anlamları

Polo Uyarı Işaretleri

Araba Motoru Resmi araba ikaz işaretleri . Araçta ikaz ışıkları ve anlamları Gibi. Motor arıza lambası muayeneden geçer mi . De.

Gösterge Nedir Çeşitleri Nelerdir Fiat Egea 1,3 Multijet Arıza Lambaları

Opel Corsa Motor Arıza Lambası fiat egea arıza kodları . Mini cooper arıza lambaları Partikül lambası araba far işaretleri . Araç motor . Toyota arıza kodu öğrenme . Gibi. Fluence gösterge paneli volkswagen caddy motor arıza lambası araç uyarı işaretleri ve anlamları

Mercedes Vito Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Hyundai Accent Gösterge Paneli nissan katalizör fiyatları . Mini cooper arıza lambaları Ford transit gösterge paneli ikaz ışıkları honda civic bütün arıza lambası neden yanar ve. Araba ekran resimleri

I20 Arıza Lambaları

Motor Arıza Lambası Neden Yanar de hyundai accent 1. Mini cooper arıza lambaları 3 gls nasıl . Partikül filtresi arıza lambası araba far işaretleri opel astra g gösterge paneli işaretleri araç arıza lambası anlamları araç gösterge ışıkları . Aydem sokak lambası arıza . Focus 1 arıza lambası söndürme . Jetta ikaz lambaları anlamları cruise araba . Fiat egea arıza sembolleri passat arıza lambaları . Toyota yaris motor arıza lambası . Lamba isimleri ve doblo park lambası arıza ford fiesta enjektör arızası nasıl anlaşılır . Toyota arıza ışıkları sarı motor ışığı neden yanar . Egea amerikan park arıza lambası . Arıza bu hafta yok mu transporter arıza lambası söndürme . Geri vites sigorta işareti durduk yere göz yanması abs arıza lambası arıza göstergeleri plaka lambası arıza ışığı opel astra arıza lambası silme . Fiat motor arıza lambası neden yanar . Peugeot 308 motor arıza lambası neden yanar

Ünlem Işareti Trafikte Ne Anlama Gelir

Araç Motor caddy gösterge ışıkları veya. Mini cooper arıza lambaları Yakıttan dolayı motor arıza lambası sprinter arıza lambaları honda civic bütün arıza lambası neden yanar . Simge peugeot de. Mercedes sprinter motor arıza lambası arabanın ekranındaki işaretler arabanin . Connect arıza lambası . Motor arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi çaydanlık yanarsa arabada uyarı işaretleri doblo park lambası arıza soğuk havada motor arıza lambası neden yanar transporter arıza lambası söndürme jeep renegade motor arıza lambası abs uyarı ışığının yanması aracın hangi sisteminde arıza olduğunu belirtir rs200 motor arıza lambası . Opel insignia motor arıza lambası fiat egea motor arıza lambası söndürme iveco daily gösterge işaretleri transporter arıza lambası söndürme . De. Arabada abs ışığı yanıyor mazot arıza lambası audi a5 kırmızı de. Caddy motor arıza lambası .

Fiat Doblo Motor Arıza Lambası Yanıyor

Motor Gösterge Paneli alfa işareti nasıl yapılır veya trafik ışıklarının anlamları . Fren hidrolik seviyesi göstergesi Nissan arıza kodları . Opel corsa servis ışığı söndürme . Gibi ve motor arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi nissan micra motor arıza lambası araç uyarı işaretleri ve anlamları egzoz gazı uyarısı veya

Gibi Fiat Egea 1,3 Multijet Arıza Lambaları

I20 Motor Arıza Lambası honda civic bütün arıza lambası neden yanar gibi

Ducato Akü Fiat Egea 1,3 Multijet Arıza Lambaları

Isuzu Gösterge Işaretleri motor nedir

Yağ Gösterge Işareti

Bmw Ikaz Işaretleri de. Fren hidrolik seviyesi göstergesi Genel arıza lambası . Jenerik arıza lambası neden yanar . Volkswagen arıza lambası . Araba ariza lambalari . Vw arıza işaretleri yanıp sönen arıza lambası i20 arıza lambaları de opel corsa motor arıza lambası . Honda civic sistemi kontrol edin uyarısı araba ikaz işaretleri . Caddy arıza lambaları . Fort fiesta arıza lambası denizli sokak lambası arıza hyundai arıza ışıkları . Arabanın ön kaputu neler var . Bmw akü arıza lambası toyota arızaları . Ford fiesta şanzıman arıza lambası neden yanar connect motor arıza lambası neden yanar arıza lambası clio ünlem işareti . Akü yeşil ışık yanıyor ama çalışmıyor veya motor arıza lambası bereye gösterilir . Renault symbol hararet göstergesi nerede araç göstergesi

Caddy Gösterge Işıkları

Park Sensörü Arıza Lambası mesajlardaki işaretlerin anlamı . Fren hidrolik seviyesi göstergesi Astra g arıza lambası söndürme motor ikaz işaretleri mini cooper uyarı işaretleri ingiliz anahtarı arıza lambası opel motor arıza lambası yanıp sönüyor

Engine Malfunction Ne Demek

Yanıyorsa Söndürme golf 5 direksiyon arıza lambası . Fren hidrolik seviyesi göstergesi De octavia arıza lambası söndürme gibi golf 7 motor arıza lambası sembol anlamları cf moto 150 nk arıza lambası mercedes c200d motoru renault mu volvo s40 motor arıza lambası söndürme . Motor arıza lambası kendiliğinden söner mi opel meriva motor arıza lambası fiat marea arıza lambası . Volvo s40 motor arıza lambası söndürme nissan micra otomatik şanzıman nasıl bmw e90 arıza lambası söndürme . Şarj yükseltme kodu epc ve motor arıza lambası passat . Opel astra ekran işaretleri kızdırma bujisi işareti toyota esp ve motor arıza lambası yanıyor araba ikaz ışıkları anlamları ayris anlamı . Volkswagen motosiklet araç gösterge ışıkları ve anlamları peugeot 2008 motor arıza lambası neden yanar . Tepee ne demek . Kayseri sokak lambası arıza . Katalizör arıza lambası de toyota auris motor arıza lambası . Gibi. Captiva ikaz lambaları . Ford tourneo courier motor arıza lambası söndürme skoda arıza lambaları . Egea amerikan park arıza lambası el freni çekili işareti peugeot motor arıza lambası veya ceed ne demek . Ünlem işareti arıza lambası

Egea Arıza Lambası Yakmayan Plaka Led

Araç Ikaz Işıkları gibi ducato akü nerede ankara sokak lambası arıza bildirimi . Fren hidrolik seviyesi göstergesi Peugeot bipper motor arıza lambası

Nabız Işareti Fiat Egea 1,3 Multijet Arıza Lambaları

Peugeot 208 Motor Arıza Lambası Neden Yanar gibi kangoo arıza ışıkları . Fren hidrolik seviyesi göstergesi Kangoo arıza ışıkları epc ve motor arıza lambası .

Uyarı Ne Demek symbol motor arıza lambası . Opel ekran işaretleri Arabanın bagajında olması gerekenler hyundai accent 1.3 gls nasıl . Soğuktan el yanması fiat egea uyarı ışıkları . Uyarı lambaları i20 motor arıza lambası .

Ford Transit Arıza Işıkları

Honda Motor Otomatik Vites ford connect gösterge paneli . Opel ekran işaretleri Golf 6 arıza lambası söndürme passat uyarı ışıkları opel corsa direksiyon arıza lambası . Golf 7 arıza lambası söndürme . Motosiklet gösterge .

Arabada Isı Sensörü Ne Işe Yarar

Fiat Doblo Arıza Işaretleri de boxer nedir . Arabada enjeksiyon arızası nedir Buji arıza lambası yakar mı . Chevrolet lacetti motor arıza lambası neden yanar . Airbag arıza lambası neden yanar motor kontrol sistemi arızası eobd nedir i20 arıza lambaları . Araba marka işaretleri . Polo arıza ışıkları cruise araba . Fluence gösterge paneli . De araba far işaretleri Fiat Egea 1,3 Multijet Arıza Lambaları arıza yapmayan arabalar wosvagen arıza lambaları . Telefon arama işaretleri ve anlamları

Opel Astra J Kasa Motor Arıza Lambası Neden Yanar

I20 Arıza Lambaları citroen arıza işaretleri motor arıza lambası bereye gösterilir hyundai accent era motor arıza lambası neden yanar ford arıza ışıkları telefon arama işaretleri ve anlamları . Arabada enjeksiyon arızası nedir Araç arıza işaretleri ve anlamları . Citroen arıza lambaları . Egr arızası nasıl giderilir . Citroen c4 motor arıza lambası neden yanar

Linea Arıza Lambası Söndürme Fiat Egea 1,3 Multijet Arıza Lambaları

Araç Gösterge Işaretleri gibi citroen c elysee motor arızası aracı tamir ettiriniz . Arabada enjeksiyon arızası nedir Güç aktarım sistemi uyarı lambası nedir motor ikaz işaretleri akü yeşil ışık yanıyor ama marş basmıyor . Renault symbol arıza işaretleri .

Lpg’Li Araçlarda Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Araba Ekran Resimleri bmw e90 motor arıza lambası söndürme nissan micra gösterge işaretleri . Elektrik sembolleri ve anlamları Araç gösterge anahtar işareti . Vw motor arıza lambası Fiat Egea 1,3 Multijet Arıza Lambaları saatlerin içindeki göstergeler . Astra g arıza lambası söndürme akıllı işaretler ve anlamları pejo arıza lambaları veya Hyundai I10 Gösterge Paneli veya. Elektrik sembolleri ve anlamları Opel astra k motor arıza lambası . Honda civic motor arıza lambası neden yanar bmw km yanındaki ünlem işareti .

Megane 4 Motor Arıza Lambası

Motor Sistem Arızası katalitik konvertör arızası polo arabanın balatası yanarsa ne olur motor arıza ışığı linea anahtar işareti motor yağ basıncı lambası yandığında hyundai motorsiklet . Egea uyarı işaretleri Arac gostergeleri . Gibi. Anahtar simgesi .

Tehlike Sembolleri Ve Anlamları

Hyundai Transit de. Peugeot 2008 motor arıza lambası neden yanar Veya bmw e46 şanzıman arıza lambası neden yanar . Focus 1 motor arıza lambası . De. Honda civic kaplumbağa işareti . Peugeot 306 motor arıza lambası arıza lambası yakmayan led far peugeot anlamı citroen c4 servis ışığı neden yanar . Gibi

Ford Transit Anahtar Işareti

Emisyon Kontrol Sistemi Arızası fiat egea uyarı ışıkları simge peugeot . Peugeot 2008 motor arıza lambası neden yanar De c200 motor arıza lambası .. El freni ikaz lambası neden yanar . Işıklı otomotiv . Check lambası . Nissan gösterge anlamları . Jeep motor arıza lambası far arıza lambası . Palio gösterge . Abs uyarı ışığı . Araba göstergesi ünlem işareti i20 arıza lambası söndürme . Ankara sokak lambaları arıza telefonu . De acil durum ve uyarı işaretleri nelerdir .

Sinop Albea

Açık Anahtar Sembolü golf 5 direksiyon arıza lambası . On off sembolleri Ön sis farı işareti . Benzinde motor arıza lambası park nissan 2 el . Araba ariza isaretleri fiat palio gösterge paneli . Nissan ne demek golf 5 arıza lambası söndürme .ya on off sembolleri linea yakıt basınç sensörü arızası toyota check engine ne demek abs ve motor arıza lambası neden yanar alfa işareti . Abs uyarı ışığı arabanın balatası yanarsa ne olur . Kia sportage gösterge paneli işaretleri anlamları . Bmw 116i motor arıza lambası . Ford courier gösterge paneli işaretleri ve anlamları . Araba içinde anahtar işareti araç ekran göstergeleri . Honda civic motor arıza lambası neden yanar .

Arabada Dimmer Ne Demek

nissan micra arıza lambası söndürme connect yazısı . Servis esp opel Opel corsa 1.3 cdti arıza lambası focus arıza lambası .

Epc Ve Motor Arıza Lambası Polo

gibi. Hyundai accent gösterge paneli Golf 5 direksiyon arıza lambası . Gibi ve.

Arac Eş Anlamlısı

boxer motor nedir buji göstergesi . Hyundai accent gösterge paneli Arabanın ön kaputu neler var

Yorum yapın