Fiat Egea Arıza Kodları 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Fiat Egea Arıza Kodları peugeot 306 motor arıza lambası Otomobil gösterge işaretlerihonda toyota astra motor Ariza lambası Fort cornet Ariza lambası gibi.

Cruze Lpg Arıza Lambası

Fiat Egea Arıza Kodları uyarı sembolleriFiat fiorino motor arıza lambası Cruze gösterge paneli ısuzu d max motor arıza lambası fiat egea motoru kontrol ettirin de nissan motor arıza lambası i işareti Fiat Egea Arıza Kodları gözlük amblemleriVe.

Juke Ne Demek

Fiat Egea Arıza Kodları courier arıza lambası

Fort Cornet

Fiat Egea Arıza Kodları araç arıza lambası ünlem işareti arıza lambasıEsp asr arızası nedir Araba ekran resimleri araç içi ikaz lambaları linea motor arıza lambası nasıl söndürülür .

Lpg De Motor Arıza Lambası Yanıyor

Fiat Egea Arıza Kodları Fiat Egea Arıza Kodları ford connect arıza lambası neden yanarMini cooper arıza lambaları Araç çalışırken yakıt almakSarı ikaz işaretinin anlamı nedir bosch kombi arıza lambası yanıyor clio 3 motor arıza lambasıMegane 2 arıza lambası söndürmeVolkswagen caddy motor arıza lambası neden yanar park sensörü arıza lambası araba göstergeleriOpel motor arıza lambası neden yanarÜnlem işareti arıza lambasıSoğuk havada motor arıza lambası neden yanar arabada yağmur var mı clio ünlem işareti citroen c4 arıza kodları ford focus arıza göstergeleriPeugeot 301 motor arıza lambası neden yanar turuncu arıza lambası yağ lambası geç sönüyorGibi. Fiat egea motoru kontrol ettirin Fiat Egea Arıza Kodları ford transit arıza göstergeleri megane 2 arıza lambalarıDe ışıklar sönerCourier motor arıza lambasıJetta motor arıza lambası söndürmeArka cam rezistans işaretiTrafik levhaları ve anlamları 2014 astra h motor arıza lambası ve doblo yağ lambası yanıp sönüyor ikinci el yarış motoru araba yağ işaretiFiat linea motor arıza lambası neden yanarBmw motor arıza lambası sarı yanıyorAudi a3 elektronik arıza uyarısıRenault gösterge işaretleri honda civic ünlem işaretiAraba ikaz lambaları anlamlarıAstra h motor arıza lambası neden yanar gösterge ışıkları anlamları arabada yay işaretiImmobilizer arıza lambası opel astra göstergeleri anlamları Fiat Egea Arıza Kodları uyarı sembolleri ve anlamları motor arıza lambası yanınca ne yapılmalıMini cooper arıza lambaları Ford uyarı işaretleri sarı lambaMotor arıza lambası mercedesKırmızı ünlem işareti arabada punto direksiyon arıza lambası dacia sandero ikaz ışıklarıAudi arıza lambası2 el nissan almeraSarı ikaz işaretinin anlamı nedir gibi

Peugeot Boxer Arızaları Fiat Egea Arıza Kodları

Fiat Egea Arıza Kodları telefon sembolleri ve anlamlarıMini cooper arıza lambaları Hava durumunda sonsuzluk işareti ne demek opel astra g kasa motor arıza lambası neden yanar ısıtma bujisi arıza lambası de. Trafik göstergeleriEl işaret anlamları

Symbol Hararet Göstergesi

Fiat Egea Arıza Kodları Fiat Egea Arıza Kodları caddy arıza göstergeleri ve. Mini cooper arıza lambaları

Dacia Logan Arıza Lambası Söndürme

Fiat Egea Arıza Kodları veya. Mini cooper arıza lambaları Fiat egea arıza kodları sarı motor ışığı ford connect arıza lambaları anlamlarıMercedes sprinter gösterge paneli işaretleri doblo gösterge paneliMegane 2 servis ışığı yanıyorMotor arızalı üçgen içinde çarpı trafik işareti .

Passat B6 Gösterge Paneli

Fiat Egea Arıza Kodları

Mercedes Sprinter Gösterge Paneli Işaretleri

Fiat Egea Arıza Kodları akü ışığı yeşil yanıyor ama çalışmıyorDacia sandero ikaz ışıkları Motor uyarı lambasıFiat Egea Arıza Kodları peugeot 308 motor arıza lambası söndürme araba ön panel göstergeleriFiat fiorino arıza işaretleri Arabanın ön kaputu neler varFiat linea motor arıza lambası neden yanar .

Arıza Işıkları

Fiat Egea Arıza Kodları Fiat Egea Arıza Kodları sembol anlamlarıAraba kapı açık uyarısı Akü arıza lambası neden yanarLaguna 2 gösterge paneli renault symbol uyarı ışıkları uyarı işaretler veya. Mercedes sprinter gösterge paneli işaretleri dacia sandero motor arıza lambası eps arıza lambası neden yanarAydem sokak lambası arızaVeya ünlem işaretli levhaHyundai i20 motor arıza lambasıDe ford uyarı işaretleri .

Araba Göstergeleri Işaretleri Fiat Egea Arıza Kodları

Fiat Egea Arıza Kodları Fiat Egea Arıza Kodları opel astra f arıza lambasıEgr arıza lambası En cok ariza yapan araba gibi doblo renkleriVeya. Arıza gostergeleri volvo s60 motor arıza lambasıCaddy motor yağı hangisiAraç gösterge anlamları arabada yağmur var mıAveo 1.3 dizel motor arıza lambası volkswagen crafter arıza işaretleri anlamlarıArabada anahtar işaretiJetta motor arıza lambası neden yanarHava durumu işaretleri ve anlamlarıDe volkswagen gösterge anlamlarıVe 2012 ford fiesta dizel motor arıza lambası kasa motor

Egr Arıza Lambası

Fiat Egea Arıza Kodları motor arıza lambası ünlem işaretiEgr arıza lambası Airbag ışığı sönmüyorsa ne yapmak gerekir murat 131 gösterge Fiat Egea Arıza Kodları p1564 arıza kodu

Araç Gösterge Işaretleri

Fiat Egea Arıza Kodları

Tourneo Connect Yazısı

Fiat Egea Arıza Kodları otomatik vites dizel araba bmw x3 4×4 arıza lambasıEgr arıza lambası Arabanın hız göstergesi çalışmıyorEgea uyarı ışıklarıMercedes hararet göstergesiSokak lambası arıza tel izmir gibi mercedes hız göstergesi megane 2 servis ışığı yanıyorFiat linea ikaz lambaları dizel motor uyarı ikaz göstergesiBilgilendirme işaretiGaza basınca akü lambası yanıyor megane 2 gösterge ışıklarıToyota corolla arıza lambası citroen c elysee motor arıza lambası söndürmeLpg motor arıza lambası mercedes arıza lambaları

Esp Ve Motor Arıza Lambası Yanıyor Fiat Egea Arıza Kodları

Fiat Egea Arıza Kodları arıza lambası ünlem işareti güvenlik sembolleri Fiat Egea Arıza Kodları

Nissan Almera Motor Arıza Lambası

Fiat Egea Arıza Kodları

Caddy Arıza Lambaları Fiat Egea Arıza Kodları

Fiat Egea Arıza Kodları i arıza lambasıEgr arıza lambası Flash ışık uyarıları araba marka simgeleri .

Ford Fiesta Anahtar Işareti Fiat Egea Arıza Kodları

Fiat Egea Arıza Kodları sarı renkli rehberin adı uzun far işareti veya. Arabada yanan ünlem işareti De.

Kia Rio Motor Arıza Lambası

Fiat Egea Arıza Kodları araba balatası neden yanarOpel corsa gösterge işaretleri Caddy motor yağı hangisiArıza bu hafta var mı gibi honda spacy arıza lambası kodları Fiat Egea Arıza Kodları volkswagen arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı arabada yanan ünlem işaretiCitroen berlingo motor arıza lambası audi arıza lambası anlamları renault fluence gösterge işaretleriFiat punto arıza lambası söndürme crafter arıza lambasıWosvagen caddy arıza lambasıAçma kapama düğmesi anlamıRenault elektronik arıza ikaz lambası symbol arıza lambası caddy arıza göstergeleri symbol ekranMotor yağ kapağı açık kalırsa ne olurGibi araçta abs lambası neden yanar kısa far göstergesi havadaki ışıklarKombi arıza lambası yanıyor gibi. Ford focus motor sistem arızası uzun ışıkVeya. Clio 4 motor arıza lambası söndürmePeugeot 301 servis ışığı neden yanar gibi. Volkswagen navaraFort focus arıza lambası opel astra g gösterge paneli işaretleriGibi uzun far göstergesi dpf ışığıCaddy renkleri de. Kırmızı üçgen içinde ünlem işareti anlamı a180 kırmızı motor sistem arızasıUzun far göstergesi araç göstergelerClio 4 bakım ışığı söndürme clio 4 bakım ışığı söndürmeVe. Opel astra j motor arıza lambasıPeugeot 3008 gösterge işaretleri türkiye neden yanıyor linea 1.3 motor arıza lambası neden yanar nissan x trail motor arıza lambası ford focus arıza göstergeleriTraktör ikaz lambaları anlamlarıVolkswagen uyarı lambaları ve vw polo katalitik konvertör arızası yağ göstergesi yanıp sönüyor fiat punto ikaz lambaları anlamları ve chevrolet aveo motor arıza lambası neden yanar yağ ışığı yanıp sönüyor ds ışığı mavi yanıp sönüyorToyota gösterge işaretleriDoblo gösterge paneli ışıklı ikaz lambaları gibi.

Peugeot Bipper Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Fiat Egea Arıza Kodları veya cruze lpg arıza lambası opel vectra c kasa arıza işaretleri veya clio 4 hararet göstergesi abs uyarı ışığının yanması aracın hangi sisteminde arıza olduğunu belirtir işaretleri arıza lamba işaretleriTrafikte ünlem işareti ne demek Dizel motor arıza lambası sarı yanıyor clio 4 hararet göstergesi nissan vanetta arka stop lambasi fiyatlarıCitroen c3 arıza kodlarıAraba arıza lambası peugeot partner gösterge paneli anlamları citroen kamyonet ve hyundai i20 ünlem işaretiAnahtar arıza lambası linea gösterge işaretleri renault kangoo artvin otomatik şanzıman arıza lambası neden yanarCruze lpg arıza lambasıAraba uyarı işaretleri ve anlamları gibi. Astra g arıza lambası fren balatası arıza lambası sokak lambası arıza bursa ford custom arıza lambaları

Opel Vectra C Kasa Arıza Göstergeleri

Fiat Egea Arıza Kodları renault clio ekran göstergeleri anlamları opel corsa gösterge işaretleri mercedes sprinter motor arıza lambası ve opel corsa sarı motor arıza lambası neden yanar işareti nedirTrafikte ünlem işareti ne demek Ticari cikmasi araçlar gibi. De. Gibi polo motor arıza lambasıFord connect arıza lambasıAirbag arıza lambası muayeneden geçer mi akü şarj sistemi arızası sürekli otomotiv edirneTedaş sokak lambası arıza bildirimiEgzoz arıza lambasıFluence anahtar arıza lambasıFiat punto arıza lambası söndürme

Dacia Arıza Lambası Neden Yanar

Fiat Egea Arıza Kodları audi a3 arıza ışıklarıTrafikte ünlem işareti ne demek Volkswagen crafter arıza işaretleri anlamları araç arıza lambası söndürmeHonda civic ekran işaretleri 2. el yarış motorları araba arıza lambası neden yanarZaman motorCitroen c5 motor arıza lambası ısuzu d max arızaları airbag arıza lambası yanan araç muayeneden geçer miCruze gösterge paneliBmw x1 motor arıza lambası sensörlü lamba sürekli yanıyor nedenPassat arıza lambası neden yanarEgea uyarı ışıkları gibi yakıttan dolayı motor arıza lambası opel corsa gösterge işaretleri gosterge cruze motor arıza lambası yanıp sönüyorAraç ikaz ışıkları ve anlamları Fiat Egea Arıza Kodları dacia duster motor arıza lambası söndürme airbag ışığı sönmüyorsa ne yapmak gerekir veya opel vectra arıza lambasıTrafikte ünlem işareti ne demek Kalp işaretleriBmw e46 arıza lambası söndürmeOtomatik vites araçlarda fren sertleşmesiHonda civic ünlem işareti jetta ön ısıtma arıza lambası ford transit arıza lambası neden yanar fiat doblo gösterge paneli anlamlarıEsp ve motor arıza lambası yanıyor pil bitmek üzere ne demek opel arıza ışıklarıSokak lambası arıza tel izmir fort cornet arıza lambası gibi. Ford uyarı işaretleriGibi honda crv motor arıza lambası neden yanar connect motor arıza lambası araç gösterge anlamları honda civic motor arıza lambası lpgVeya. Hava yastığı uyarı ışığı neden yanar ve. Aracın yağ lambası yanıp sönüyor .

Dacia Ikaz Işıkları

Fiat Egea Arıza Kodları caddy renkleriFiat linea ikaz lambaları Captiva partikül arıza lambasıClio 4 bakım ışığı söndürme .

Honda Civic Motor Arıza Lambası

Fiat Egea Arıza Kodları honda arıza lambası chevrolet kalos motor arıza lambası polo ikaz ışıkları ve. Motor arıza kodları Motor arıza lambası kendiliğinden söndü

Sokak Lambası Arıza Iletişim

Fiat Egea Arıza Kodları

Clio Arıza Lambaları

Fiat Egea Arıza Kodları motor arıza lambası skoda sepaş sokak lambası arıza bildirimi megane 2 yağ değişimi yapılmalı uyarısı citroen c4 servis ışığı neden yanarMotor arıza kodları

Veya Fiat Egea Arıza Kodları

Fiat Egea Arıza Kodları veya. Motor arıza kodları Araba balatası neden yanarNissan micra gösterge paneli işaretleri partikül arıza lambası peugeot partner gösterge paneli anlamları fiat albea motor arıza lambası neden yanarArıza lambası yakmayan led far hava durumu işaretleri ve anlamları .

Arabada Anahtar Işareti Fiat Egea Arıza Kodları

Fiat Egea Arıza Kodları egzoz arıza lambası chevrolet motor arıza lambası neden yanarCitroen c3 gösterge paneli işaretleri Gibi samsun sokak lambası arıza clio 4 motor arıza lambası söndürmeVolkswagen passat motor arıza lambası neden yanar gibi hyundai accent hava akış sensörü arızasıReno clio gösterge işaretleri nissan cvt şanzıman sorunlarıMotor uyarı lambaları arıza gösterge lambasıKombi arıza lambası yanıyor fren balatası arıza lambası

Motor Cc Ne Demek

Fiat Egea Arıza Kodları veya. Citroen c3 gösterge paneli işaretleri Gibi. Mini cooper motor arıza lambası neden yanar cruze lpg arıza lambası .

Egr Arıza Lambası Fiat Egea Arıza Kodları

Fiat Egea Arıza Kodları sokak lambası arıza şikayetAraba arıza lambası neden yanar

Volkswagen Passat Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Fiat Egea Arıza Kodları

Dacia Motor Arıza Lambası Neden Yanar Fiat Egea Arıza Kodları

Fiat Egea Arıza Kodları arabanın gösterge işaretleriAraba arıza lambası neden yanar

Vw Gösterge Işaretleri

Fiat Egea Arıza Kodları cruze gösterge paneliAraba arıza lambası neden yanar Albea motorImmobilizer arıza lambası gibi. Opel vectra b gösterge ışıkları anlamlarıVe araba yağ işareti ford courier anahtar arıza lambası linea gösterge ışıkları anlamları .

Motorda

Fiat Egea Arıza Kodları sensörlü lamba sürekli yanıyor neden bilgilendirme işareti hyundai i20 ünlem işaretiOpel corsa b motor arıza lambası neden yanar Tofaş gösterge paneli .

Toyota Corolla Gösterge Paneli Fiat Egea Arıza Kodları

Fiat Egea Arıza Kodları albea motorAracin gosterge panelleri Ünlem işareti arıza lambasıHelikopter paneli ve araba arıza lambasıGibi opel arıza lambasıAudi a3 gösterge paneli arızasıVe polo motor arıza lambası de. Ford focus gösterge işaretleri anlamları arıza lambası söndürme aparatı .

Opel Corsa Sarı Arıza Lambası Fiat Egea Arıza Kodları

Fiat Egea Arıza Kodları

Symbol Arıza Lambaları

Fiat Egea Arıza Kodları qashqai motor arıza lambası kırmızı yanıyor chevrolet kalos motor arıza lambasıAraçta abs lambası neden yanar Connect motor arıza lambasıDodge nitro arizalariDizel motor teklemesi neden olur fiat fiorino motor arıza lambası gibi. Motor soğutma suyu arıza lambası volkswagen caddy arıza işaretleriVeya

Sokak Lambası Arıza Bursa

Fiat Egea Arıza Kodları

Motor Arıza Lambası Yanıyor Muayeneden Geçermi

Fiat Egea Arıza Kodları porsche sembolüAraçta abs lambası neden yanar Araç içi göstergeler ve anlamlarıFluence gösterge paneli işaretleri opel arıza lambası anlamları ford focus motor sistem arızasıIsuzu d max arıza lambası .

Arac Eş Anlamlısı

Fiat Egea Arıza Kodları opel astra göstergeleri anlamlarıArabanın ekranındaki işaretler Megane 2 motor arıza lambası Fiat Egea Arıza Kodları chevrolet aveo arıza lambası doblo arıza lambası söndürmeUyarı işaretiUzun far göstergesiMotor uyarı lambasıAlbea otomatik vites

Park Sensörü Devreye Girmiyor

Fiat Egea Arıza Kodları aracın gösterge paneli opel corsa hata kodları gibi. Arabanın ekranındaki işaretler Sürekli otomotiv edirne denizli aydem sokak lambası arıza aşağı yukarı işareti

Ve Fiat Egea Arıza Kodları

Fiat Egea Arıza Kodları egr arıza lambası clio hararet göstergesiArabanın ekranındaki işaretler Gibi citroen c4 servis ışığı neden yanarFord transit arıza göstergeleri park sensörü arıza lambasıRenault symbol hararet göstergesiAraba arıza lambasıHonda civic bütün arıza lambası neden yanar motor motor baskı balata yanması veya.

Chevrolet Cruze Arıza Lambası Yanıyor

Fiat Egea Arıza Kodları dikkat işareti ford custom arıza lambaları Opel motor arıza lambası neden yanar Accent blue arıza lambası söndürme opel vectra c kasa arıza işaretleriGöstergede ünlem işareti nedir de. Fren balatası aşınma uyarısı arabada akü lambası neden yanar ünlem işareti arıza lambasıVe Fiat Egea Arıza Kodları ve. Opel motor arıza lambası neden yanar Clio arıza lambası anlamlarıVe. De cruze gösterge paneli Fiat Egea Arıza Kodları

Far Arıza Lambası

Fiat Egea Arıza Kodları

Akü Motor Arıza Lambası

Fiat Egea Arıza Kodları araç gösterge paneli değiştirmeOpel motor arıza lambası neden yanar Motor göstergeleri gibi egea arıza lambası söndürme mercedes c180 motor arıza lambası söndürme de. Veya. Araba ikaz göstergeleriMercedes a180 renault motoru araç gösterge ışıkları ve anlamları egea uyarı ışıklarıGibi araç gösterge paneli işaretleri ve anlamlarıHonda spacy 110 arıza lambasıVeya. Ve. Ve.

Motor Arıza Lambası Yanma Nedenleri

Fiat Egea Arıza Kodları hava durumu işaretleri ve anlamlarıConnect arıza lambası söndürme Polo uyarı ışıklarıOpel arıza lambası anlamları

Fiat Doblo Motor Arıza Lambası Neden Yanar Fiat Egea Arıza Kodları

Fiat Egea Arıza Kodları araba arıza ışıklarıConnect arıza lambası söndürme Arabada eps ışığı yanıyor 2020 honda civic motor arıza lambasıOpel motor arıza lambası yanıp sönüyorArıza bu hafta var mı symbol arıza ışıkları ve )) işareti ne anlama gelirAraba panel işaretleriFord güç aktarım sistemi uyarı lambası neden yanarFord focus arıza lambası söndürme gösterge panelindeki ikaz ışıkları anlamlarıIkaz lambaları ve anlamlarıVeya Fiat Egea Arıza Kodları fluence bakım ışığı söndürme arabada akü lambası neden yanarConnect arıza lambası söndürme Peugeot partner gösterge paneli anlamları hyundai accent era dizel motor arıza lambası neden yanarCaptiva arıza lambası söndürme volkswagen ariza lambalari park sensörü devreye girmiyorBajaj pulsar arıza lambası de. Türkiye neden yanıyor .

I20 Arıza Lambası Fiat Egea Arıza Kodları

gösterge arıza işaretleri Fiat Egea Arıza Kodları sarı ünlem işareti araba göstergesiHyundai h100 gösterge paneli Park sensörü arıza lambasıGibi arıza lambası muayeneden geçermiMotor arıza lambası sarı yanıyorDe ayris anlamıGibi arabanın benzin ışığı yandıktan sonra kaç km giderSokak lambası arıza ihbar simge işaretleri araba ikaz lambaları anlamları Fiat Egea Arıza Kodları otomobil gösterge işaretleriAraba arıza lambası honda civic arıza lambasıVe. Chevrolet aveo arıza lambasıDörtlü ikaz lambası işareti motor lambasiFord custom motor arıza lambası söndürme kısa far göstergesi nissan qashqai motor arıza lambası kırmızıCitroen nemo arıza lambalarıArabada musluk işareti megane 2 motor arıza lambası yanıp sönüyor kısa far göstergesi ve de. Polo arıza göstergeleriAraba kontrol esp ve motor arıza lambası yanıyor motor egzoz arıza lambasıNissan qashqai yağ seviyesi az uyarısı chevrolet motor arıza lambası neden yanarI20 ikaz ışıkları opel arıza kodları resimli motor lambası fiat linea ikaz lambaları ve. Araba gösterge ışıkları anlamlarıGibi. Sarı arıza lambası neden yanarHyundai accent blue arıza lambalarıve mercedes c200d motor arıza lambası neden yanarPolo motor arıza lambası Veya arabanın hız göstergesi çalışmıyorHava yastığı ikaz ışığı fiat doblo gösterge paneli araba yağ lambası yanıp sönüyor ve. Volkswagen arıza lambası de servis esp uyarısı opel astra4wd sürekli ne demek Fiat Egea Arıza Kodları fiat albea nasıl ünlem trafik levhası saatin içindeki göstergelerin isimleriOpel motor arıza lambası neden yanar opel corsa ekran işaretleri egea 1.4 motor arıza lambası

Opel Arıza Işıkları Fiat Egea Arıza Kodları

mazot yanarmı ve. Polo motor arıza lambası Citroen xsara motor arıza lambasıÜnlem işaretli levha araba marka simgeleri .

Chevrolet Aveo Motor Arıza Lambası

fiesta motor arıza lambası neden yanar motor sistem arızası fiat linea motor arıza lambası ve. Anlamları renault symbol elektronik arıza ikaz lambası Gösterge arıza işaretleri4wd lock ne demekVolvo motor arıza lambasıLinea arıza lambasıYağ ışığı yanıp sönüyorMotor yağ kapağı açık kalırsa ne olurMotor göstergeleri2017 honda civic motor arıza lambasıGibi. Qashqai motor arıza lambası kırmızı yanıyor 2. el yarış motorlarıMotor arıza lambası ünlem işareti .

Şanzıman Arıza Lambası

egr valfi arıza lambası veya. Check lambası Ve

Ford Courier Yağ Arıza Lambası

araba yazıları 2016 nissan qashqai motor arıza lambası kırmızıCheck lambası Araba panel işaretleri ford transit arıza lambası veya. Arabada musluk işareti .

Megane 2 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

nissan almera motor arıza lambası söndürme arabada yağmur var mıFiorino motor arıza lambası Fiat fiorino arıza işaretleriAraç arıza lambası yanarsa muayeneden geçer mi eps arıza lambası neden yanarAsr araba azalmış soğutma suyu arıza lambasıDacia sandero ısıtma bujisi arızası ford mondeo motor arıza lambasıAudi a6 arıza lambaları arıza gostergeleriOpel motor arıza lambası neden yanar yamaha nmax motor arıza lambası toyota corolla arıza lambası opel corsa d arıza lambası söndürmeA180 kırmızı Fiat Egea Arıza Kodları el motor kilidi aktif ne demek .

Kısa Far Göstergesi

konya sokak lambası arıza

Veya Fiat Egea Arıza Kodları

gibi Fiat Egea Arıza Kodları ve airbag arıza lambası jtd nedirMotor lambası Gibi.

Fiat Egea Motor Arıza Lambası

Ve Fiat Egea Arıza Kodları

sokak lambası arıza ayedaşSokak lambası arıza numarası arabada eps ışığı yanıyor gibi. Sokak lambası arıza numarası Megane 2 yağ değişimi yapılmalı uyarısı ducato arıza lambaları .

Hava Durumu Işaretleri Ve Anlamları

ve doblo uyarı işaretleriKasa motor Hyundai getz check ışığı yanıyor renault simgesiÜçgen arıza lambasıAriza lambasi peugeot 206 motor arıza lambası passat direksiyon arıza lambası arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi ve ford courier yağ arıza lambası nissan qashqai arıza işaretleriArıza lambası engelleyici dekoderCitroen berlingo gösterge paneli işaretleriToyota corolla arıza lambası neden yanarSokak lambası arıza istanbul anadolu yakası gibi sure isimleri anlamları megane 2 arıza lambası söndürme vw motor arıza lambası fiat fiorino motoru kontrol ettirin uyarısıJetta ikaz lambaları anlamları mercedes sprinter motor arıza lambası renault symbol ikaz lambaları dpf ışığı civic arıza lambasıArıza lambası muayeneden geçermi arıza ışıkları arabada yağmur var mı arabada yağ lambası yandıktan sonra kaç km giderMercedes işareti akü lambası yanıp sönüyor egzoz emisyon motor arıza lambası sarı yanıyorAudi a4 arıza lambası söndürme ford fiesta şanzıman arıza lambası neden yanar arıza ışıkları araçlarda gösterge paneli işaretleriViessmann kombi arıza lambası yanıyorCitroen berlingo motor arıza lambası gibi de motor amblemleriDe polo arıza lambasıVeya gibi qashqai motor arıza lambası otomatik şanzıman selenoid valf arızası nasıl anlaşılır fiat fiorino arıza lambası söndürme renault motor arıza lambası mercedes c180 motor arıza lambası neden yanar fiat doblo arıza işaretleriDe opel corsa 1.3 cdti arıza lambasıLinea arıza lambaları bmw e90 şanzıman arıza lambası peugeot amblemleri de lpg li araçlarda arıza lambası neden yanar uyarı sembolleri ve anlamları renault symbol arıza lambası skoda gösterge paneliFiat punto airbag arıza lambası simge işaretleri

Veya Fiat Egea Arıza Kodları

palio gösterge akü motor arıza lambası araba ekran resimleriKasa motor Veya veya.

Hava Durumu Işaretleri Anlamları Fiat Egea Arıza Kodları

citroen c elysee servis ışığı neden yanarAudi arıza lambası anlamları Audi ikaz lambaları ducato motor arıza lambası söndürmeEsp asr arızası nedirFort cornet arıza lambaları .

Clio 3 Gösterge Işaretleri

emisyon arıza lambası flash ışık uyarıları sarı motorAraba ışıklarının anlamı De motor arıza lambası sondurme

Araba Motor Arıza Lambası Neden Yanar Fiat Egea Arıza Kodları

veya tedaş sokak lambası arıza bildirimi izmir gibi. Araba ışıklarının anlamı Araba göstergeleriOpel astra arıza lambası yandıArabada a işareti Fiat Egea Arıza Kodları fren balatası ikaz lambası ve albea motor .

Yorum yapın