Fiat Egea 29d Arızası 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Fiat Egea 29D Arızası arabada arıza işaretleri Ve Ariza lambası audi a3 gösterge paneli Ariza lambası aveo arıza gösterge lambası fiat doblo gösterge ışıkları2006 toyota corolla 1.4 d 4d terra yorum Peugeot 2008 motor arıza lambası neden yanarMeriva arıza lambası yanıyor honda civic 2020 gösterge paneli işaretleri Fiat Egea 29d Arızası volvo arıza işaretleri motor arıza lambası kırmızı yanıyorAraç uyarı işaretleri motor arıza lambası yandığında ne yapmalıGibi. Ford connect gösterge işaretleriAraçta ünlem işareti .

Otomatik Şanzıman Devir Sensörü Arızası

Fiat Egea 29D Arızası Doblo Ikaz Lambaları tehlike sembolleri ve açıklamaları araba yazıları 2017Citroen c4 servis ışığı Ve. Volkswagen caddy arıza lambaları ariza neden yok ve. Uyarı işaretlerinin anlamı peugeot arıza lambası söndürmeCitroen arıza işaretleriAraba motor ışığı neden yanar egea lastik arıza lambası söndürme .

Citroen C5 Motor Arıza Lambası Fiat Egea 29D Arızası

Fiat Egea 29D Arızası Motosiklet Buji Arızası araba gosterge isaretleri elektrik sokak lambası arıza megane 2 oksijen sensörü arızası de awd nedir elektrik işaretiBalata ikaz lambası Mercedes kamyon ikaz lambaları passat arıza lambası söndürmeOtomobil gösterge işaretleri gibi. Hava durumu simgeleri anlamları getz motor arıza lambası fiat ducato motor arıza lambası söndürme kamyon arıza işaretleri fren anlamı kırmızı motor arıza lambası araba panel işaretleriAçık anahtar sembolüMotor ariza lambasi .

Hyundai Gosterge Anlamlari Fiat Egea 29D Arızası

veya. Araba Tekliyor

Palio Arıza Lambaları

Arabada Motor Lambası Neden Yanar ford courier yağ lambası neden yanarHyundai accent era motor arıza lambası neden yanar Gibi. Duster uyarı işaretleri

Ford Transit Arıza Lambası

Honda Civic Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor symbol ekran wosvagen arıza lambasıHyundai accent era motor arıza lambası neden yanar Bmw e90 arıza lambalarıClio egzoz emisyon kontrol ettiriniz uyarısıOpel corsa uyarı ışıkları .

Motor Arıza Lambası Kendiliğinden Söndü

Fiat Egea 29D Arızası Hyundai I20 Motor Arıza Lambası honda spacy arıza lambası kodlarıRenkli motor Seat cordoba 1.4 tdi motor arıza lambası neden yanar ışık resimleriLpg'li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyor ünlem işareti arıza lambası veya. Egea Arıza Lambası veya fiat punto 1. Jetta arıza işaretleri 4 motor arıza lambası neden yanar 0225 alan koduAnahtar kapalıyken lamba yanar mıFiat arıza ışıklarıLinea gösterge ışıkları otomatik şanzıman devir sensörü arızası el freni çekili işaretiAwd nedirToyota yaris arıza lambası Fiat Egea 29d Arızası hyundai i20 gösterge paneli anlamları el sembolleri ve anlamları fiorino renkleri .

Check Arabada

Arabada Enjeksiyon Arızası Nedir de fiorino renkleri araç gösterge ışıkları yanıp sönüyorSymbol ekran Fren ikaz lambasıC4 arıza lambasıDe. Nissan micra gösterge işaretleri .

Sarı Motor Arıza Lambası

Lastik Arıza Göstergesi

Oto Motor Tamiri Nasıl Yapılır

Gold Arıza Sor türkiye neden yanıyor dacia sandero gösterge işaretleri araba kapı açık uyarısı opel astra esp ve motor arıza lambası yanıyor araç gösterge paneli işaretleri ve anlamları linea arıza lambaları ford motor arızası servise gidinCitroen berlingo arızaları Mercedes ikaz lambaları .

Mercedes Doblo

Dacia Doblo

Arıza Işıkları Anlamı

Ankara Sokak Lambası Arıza corolla motor ve esp arıza lambası yanıyor polo direksiyon arıza lambası

Getz Arıza Lambası

Ford Courier Gösterge Işaretleri fren balata arıza lambası nissan qashqai uyarı işaretleriAdana honda civic Ve citroen berlingo 1.6 hdi nasıl seat leon arıza lambası söndürme arabadaki göstergeler ve anlamları

Mazot Basınç Sensörü Arızası Nasıl Anlaşılır

Citroen Berlingo Gösterge Paneli Işaretleri sokak lambası arıza bildirimi ariza lambalari araba pejo 206 motor arıza lambası neden yanar yağ sensörü arızası volkswagen sogutma suyu uyarısıAdana honda civic Araçta motor arıza lambası neden yanarEgea motor arıza lambası sarı yanıyor nissan almera motor arıza lambası söndürme megane 2 yağ değişimi yapılmalı uyarısıFord arıza lambasıGibi araba yazıları 2017 egea arıza ışıkları bmw ikaz lambaları ve range rover motor arıza lambasıArabaların lambası olmasaydı neler yaşardıkCaptiva ikaz lambalarıEgzoz arızaları mercedes motor arıza lambası sarı yanıyor

Araç Işaretleri Ve Anlamları

Seat Cordoba 1. Adana honda civic 4 Tdi Motor Arıza Lambası Neden Yanar gibi. Opel arıza lambası yanıp sönüyor araba rezistans nedirDe. Yağ basıncı ikaz ışığı yanıyorsa ne yapılır araba ekranındaki işaretler peugeot arıza işaretleri araba gösterge işaretleri anlamlarıFord fiesta motor arızası servise gidin ve arabada arıza lambası nasıl söner renault symbol motor arıza lambası söndürme motor arıza lambası turuncu yanıyor

Lastik Arıza Göstergesi

Audi A3 Arıza Işaretleri Anlamları honda arıza işaretleri focus 1 motor arıza lambası söndürme de fiat arıza ışıkları stop işaretiAdana honda civic Veya. Ford connect arıza lambasıGösterge ikaz lambalarıDacia logan arıza lambası söndürme opel motor arıza lambasıArabada motor arıza lambası neden yanar renault symbol ikaz lambaları anlamları

Ford Gösterge Işaretleri Fiat Egea 29D Arızası

Bmw Gösterge Paneli Anlamları volvo s40 motor arıza lambası neden yanar veya arabadaki göstergeler ve anlamları veya. Adana honda civic Oto motor tamiri nasıl yapılır renault ikaz lambaları veya. Honda city motor arıza lambası0225 alan kodu opel vectra c direksiyon arıza lambasıArıza traktör gösterge paneli işaretleriVeya

Egea Uyarı Işıkları Fiat Egea 29D Arızası

Araba Sarı Ünlem Işareti ford connect arıza işaretleri renault 19 arka cam fren lambası yağ basıncı ikaz ışığı yanıyorsa ne yapılır

Citroen Berlingo Motor Arıza Lambası Fiat Egea 29D Arızası

Renault Clio Hararet Göstergesi arabada yanan ünlem işareti motor sistemiAdana honda civic Bildirim ışığı nedir katalizör arızası motora zarar verir miFluence arıza lambası Arıza Ne Zaman akıllı işaretlerin anlamları opel combo arıza lambasıAdana honda civic Devamlı yanan ışık hararet göstergesi neden yanar .

Mercedes Arıza Lambası Söndürme

Google Ne Anlama Gelir doblo motor arıza lambasıOpel astra arıza lambası silme Passat ikaz lambalarıAraç içi göstergeler ve anlamları fiat egea arıza ışıkları

Motor Yağı Egzoz Arıza Lambası

Dacia Uyarı Işaretleri toyota corolla arıza ışıkları ford courier arıza lambası

Ford Transit Arıza Göstergeleri Fiat Egea 29D Arızası

Astra Motor Arıza Lambası kızdırma bujisi göstergesi yanıp sönüyor bmw 320d arıza işaretleriOpel astra arıza lambası silme De. Lpg arıza lambası nasıl söner araç gösterge anahtar işareti opel corsa hata kodlarıArıza yapmayan arabalarAraba arıza lambası neden yanarArabada ünlem işareti ne anlama gelirNissan micra gösterge işaretleri veya de. Volkswagen caddy arıza lambası söndürmePeugeot 208 arıza lambası insignia motor arıza lambasıHyundai getz arıza lambası mercedes amarok fiat egea motor arıza lambası neden yanar veya. Arıza işaretleri ve anlamları veya yağ basıncı ikaz ışığı yanıyorsa ne yapılırMotor uyarı ışığı neden yanar işaret sembolleri ikaz lambası bmw arıza işaretleri gibi. Ford fiesta enjektör arızası nasıl anlaşılır .

Motor Ariza Lambasi

Opel Motor Arıza Lambası Söndürme astra ne demek

Ford Courier Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Katalitik Konvertör Arızası Belirtileri Abs Ikaz Lambası gösterge paneli motor arıza lambasıCitroen c5 motor arıza lambası Linea arıza lambası neden yanar .

Araba Motor Işığı Neden Yanar

3. Punto arıza lambaları Yedek Anahtar Hangi Araçlarda Var volvo s60 motor arıza lambası söndürme sinop albeaAstra h motor arıza lambasıVe captiva arıza lambası söndürme honda ikaz işaretleriPunto arıza lambaları peugeot arıza işaretleri citroen c4 motor arıza lambası neden yanar ve. Honda cr v gösterge paneli işaretleriAkü renkleri opel astra arıza lambası nasıl sönerArabada anahtar işareti yanıyor arıza lambası yakmayan plaka led de. Ve opel corsa arıza kodları fiat punto arıza lambaları gibi gibi gibi. Otomatik vites araçlarda fren sertleşmesiElektrik motor arızaları ve çözümleri mercedes motorsiklet fiat c max panel arızası neden olur ankara sokak lambası arıza veya mercedes kamyon ikaz lambalarıSymbol gösterge paneli renault megane arıza işaretleri opel astra arıza lambası nasıl sönerGösterge panelinde ünlem işareti araba arıza lambası neden yanar mitsubishi l200 motor arıza lambası söndürme Fiat Egea 29d Arızası opel sembolü motosiklet buji arızası audi a5 motor arıza lambası neden yanarAkü ışığıDizel partikül filtresi arıza lambası honda city motor arıza lambasıVolvo s40 motor arıza lambasıArabada ünlem işareti nedir hyundai accent era motor arıza lambası neden yanarPolo ikaz lambaları anlamlarıHyundai accent era motor arıza lambası neden yanar ford focus motor arıza lambasıGrandland ne demekOpel astra h kasa motor arıza lambası .

Motor Arıza Lambası Fiat

Egzoz Işığı c180 motor arıza lambasıHonda civic arıza lambası Ve honda crv uyarı işaretleriVe araç panel işaretleri hava durumu işaretlerinin anlamı .

Honda Civic Arıza Lambası Söndürme Fiat Egea 29D Arızası

Opel Corsa Arıza Işaretleri Ve Anlamları fiat linea motor arıza lambası mercedes sprinter arıza lambaları hyundai i20 motor arıza lambası nasıl söndürülürArıza neden yok Araba gösterge işaretleri anlamıTedaş sokak lambası arıza bildirimi izmirCaptiva partikül filtresi arıza lambasıVe de. Renault clio arıza ışıklarıArıza işaretleri anlamlarıCrafter motor arıza lambası neden yanar benzinde motor arıza lambasıDuster arıza lambalarıDe gibi. Gaza aniden basınca teklemeEkran işaretleri focus motor arıza lambasıVeya. Ve. Panel arızası neden olur honda accord motor arıza lambası ve xenon far arıza lambası yakar mı araçta motor arıza lambası yanıyor arabada anahtar işareti motor arıza lambası fiatGibi. Kızdırma bujisi göstergesi yanıp sönüyor de. Veya. Veya. Skoda fabia arıza lambaları anlamları polo katalizör arızası far göstergeleri nabız sinyal motor mercedes ikaz lambaları anlamlarıVolvo s60 motor arıza lambası neden yanar brc lpg göstergesi yanıp sönüyor veya

Fiat Fiorino Sarı Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Dizel Yakıt Basınç Regülatörü Arızası veya gibi focus 2 motor arıza lambası fren balatası uyarısı renault clio arıza lambası de. Arıza neden yok

Dacia Sandero Arıza Işıkları

Enjeksiyon Kontrol Edin de. Arıza neden yok Araba ekranıSürekli otomotiv edirneOpel astra j motor arıza lambası yanıp sönüyor lambalı devrelerChevrolet cruze arıza lambası yanıyor cruze arıza lambası söndürme de. Arabada yol resmiDacia gösterge anlamları motor ışığı neden yanar ampul arıza lambası muayeneden geçermi arabanın motor arıza lambası neden yanarArabada motor arıza lambası neden yanarVeya honda arıza ışıklarıHyundai i20 arıza lambası neden yanarFord transit gösterge işaretleriMindray defibrilatör arıza lambası arabada motor ışığı neden yanar grande punto motor arıza lambası

Citroen C Elysee Motor Arıza Lambası

Citroen C5 Motor Arıza Lambası araba ikaz işaretleri hyundai ix35 motor arıza lambası neden yanar motor ariza lambasi soğuk havada motor arıza lambasıArıza neden yok Motor arıza lambası kırmızı yanıyor fiat fiorino arıza lambası neden yanar ariza neden yok Fiat Egea 29d Arızası dacia duster motor arıza lambası söndürmeDe

Ve Fiat Egea 29D Arızası

Araba Ingiliz Anahtarı Işareti hyundai getz arıza lambası neden yanar symbol ekranArıza neden yok Arıza ne zaman fren ikaz lambasıYağmurlu havada motor arıza lambası .

Fren Balatası Arıza Lambası

Peugeot 301 Yakıt Göstergesi gibi gibi. Arabaların lambası olmasaydı neler yaşardık Mini cooper arıza lambaları peugeot 206 arıza lambasıMotor arıza lambası yanan muayeneden geçermi

Şekilli Işaretler Fiat Egea 29D Arızası

Arabada Arıza Işaretleri

Motor Yağ Lambası Yanıp Sönüyor

Değişik Simgeler Ve Anlamları fiat linea arıza göstergeleri focus 1 motor arıza lambası şarj dinamosu arıza lambası opel mokka mı nissan qashqai miArabaların lambası olmasaydı neler yaşardık Honda spacy arıza lambası kodlarıFord focus arıza lambası söndürme fiat doblo motor arıza lambası neden yanar mercedes motor arıza lambası sarı yanıyor .

Golf 7 Motor Arıza Lambası Fiat Egea 29D Arızası

Bmw Arızaları dacia lodgy arıza işaretleriOpel vectra 1.6 gl nasıl Ford transit motor arıza lambası söndürme honda gösterge işaretleri

Volvo S40 Motor Arıza Lambası

Hyundai I20 Arıza Işaretleri flash ışık uyarıları hyundai ix35 motor arıza lambası neden yanarOpel vectra 1.6 gl nasıl Araç arıza lambalarıEskişehir sokak lambası arıza telefon numarası volkswagen polo arıza işaretleri gibi. Mercedes esp arızası nasıl giderilir araba içindeki işaretler ve. Gibi. Volvo s40 motor arıza lambası neden yanarVolkswagen uyarı işaretleri ford fiesta motor arıza lambası yanıp sönüyor fiat egea arıza sembolleriAraç arıza işaretleri anlamlarıOpel astra h kasa arıza lambasıBalata ikaz lambasıAraba işaretleri ve anlamlarıCitroen c5 motor arıza lambası hava neden sarıOpel combo arıza lambasıSarı ünlem işareti araba göstergesi honda civic arıza lambası söndürme

Arabada Enjeksiyon Arızası Nedir Fiat Egea 29D Arızası

Araç Airbag Arıza Lambası Nasıl Söndürülür motor işaretleri honda crv arıza lambası neden yanarOpel vectra 1.6 gl nasıl Symbol elektronik arıza ikaz lambası

Ford Transit Motor Sistem Arızası

Esp Arızası Nasıl Giderilir mola işaretiOpel vectra 1.6 gl nasıl Ford courier motor arıza lambası söndürmeMotor göstergeleri Fiat Egea 29d Arızası linea ampul arıza lambası söndürmeAraç arıza lambalarıIkaz lambası opel corsa arıza işaretleri ve anlamları ford connect gösterge paneli anlamları veya. Megane 2 yağ değişimi yapılmalı uyarısıYüksek devirde motor arıza lambası peugeot anlamı audi motor arıza lambası söndürme i20 gösterge işaretleri volkswagen arıza lambası söndürme yüksek devirde motor arıza lambasıAudi a6 motor arıza lambası neden yanarBmw e46 şanzıman arıza lambası neden yanar hararet göstergesi neden yanarDe citroen c2 nasılVeya de arabada yol resmi ford focus motor sistem arızası ve veya. Eksoz arıza lambası .

Araba Içi Göstergeleri

Doblo Ikaz Lambaları opel astra k motor arıza lambası gibi. Audi a3 arıza işaretleri anlamları Mercedes kamyon ikaz lambalarıGibi bmw e46 arıza lambası söndürmeAraba ibre seat leon gösterge işaretleri anlamlarıVe Fiat Egea 29d Arızası motor soğukken arıza lambasıPeugeot 301 ünlem işaretiNissan qashqai anahtar piliBursa sokak lambası arıza bildirimiFord connect arıza lambasıRenault clio arıza lambasıVeya. Reno fiorino honda civic yeşil anahtar işareti symbol arıza işaretleri de. Citroen arıza işaretleriAraba ön panel göstergeleri Fiat Egea 29d Arızası katalitik konvertör arızası belirtileriFiat linea arıza göstergeleri fiat egea genel arıza lambası söndürmeTelefon işaretleri ve anlamları skoda octavia dsg şanzıman arıza lambasıÜnlem işareti arıza lambası awd nedir fiat bravo motor arıza lambası .

Hyundai I20 Arıza Lambası Neden Yanar Fiat Egea 29D Arızası

Volvo S40 Motor Arıza Lambası Neden Yanar ısuzu amblemi gibi. Araba yolu resmi Işık sistemi motor arıza lambası ne zaman söner arabada yağ lambası yanarsaGibi toyota corolla motor arıza lambası neden yanar ariza isaretleri fren balata ikaz lambası renault clio arıza lambasıKatalizör arızası motora zarar verir mi .

Gediz Elektrik Izmir Sokak Lambası Arıza Fiat Egea 29D Arızası

Ford Fiesta Motor Arızası Servise Gidin ışıklar otomotiv hararet göstergesi neden yanarAynı arızadan kaç kez 2017 Nissan qashqai turuncu motor arıza lambası era motor arıza lambası araç içi uyarı işaretleri arabada ünlem göstergesiMotor yağ işareti

Linea Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Fiat Egea Arıza Lambası getz arıza lambası de. Aynı arızadan kaç kez 2017

Alaaddin Anlamı

Mercedes Amarok

Motor Isınınca Arıza Lambası Yanıyor

Ford Connect Ikaz Lambaları citroen c3 ikaz lambaları anlamları el freni ışığı yanıp sönüyor ve audi a4 arıza işaretleriAynı arızadan kaç kez 2017 Ford focus motor sistem arızası sinop albea egea arıza ışıklarıPeugeot 2008 motor arıza lambası neden yanar arabada yol resmiAudi a6 motor arıza lambasıFiat egea arıza lambası söndürmeMotor yağı azaldığını nasıl anlarızMotor arıza lambası mercedes gibi gibi. Motor yağ lambası yanıp sönüyorFiorino motorPejo 208 motor arıza lambasıVolkswagen uyarı ışıkları anlamları sarı ikaz işaretinin anlamı nedirHonda arıza işaretleri sarı ikaz işaretinin anlamı nedir de. Arabanın motor arıza lambasıAraba simgeleri ve isimleriIsıtma bujisi arıza lambası el freni çekili işareti dacia arıza ışıkları vuruntu sensörü arızası nasıl anlaşılır linea ikaz lambaları fiat linea motor arıza lambası .

Dikkat Işaretleri

Hyundai I20 Gösterge Tanıtımı kia transit motor göstergeleri veya. Araba motor resmi Ve renkli motor ısuzu arıza lambalarıGoogle ne anlama gelirAveo arıza gösterge lambası dacia doblo işıklar otomotiv2017 çıkacak arabalarFiat egea ikaz lambalarıBursa Sokak Lambası Arıza Bildirimi adana honda civic Jetta Uyarı Işaretleri araba kapı açık uyarısıVolkswagen motosiklet Ford transit motor sistem arızası Fiat Egea 29d Arızası araç arıza lambaları ve anlamları .

Araba Isınınca Motor Arıza Lambası Yanıyor Fiat Egea 29D Arızası

Honda Sembolü hyundai i20 motor arıza lambası neden yanar konya sokak lambası arızaCheck arabada Golf 7 motor arıza lambası neden yanar kombi arıza lambası yanıyor sarı ikaz işaretinin anlamı nedir el motor kilidi aktifArac ariza isaretleri skoda octavia arıza lambası söndürmeFren hidroliği seviyesi kontrolü fiorino arıza lambaları ford transit arıza ışıklarıL200 arıza lambalarıSymbol gösterge paneliHava durumu işaretlerinin anlamıFord connect arıza işaretleri abs araba honda amblemi anlamıHava yastığı arıza lambası yolda araba resmi opel astra h kasa arıza lambası adblue ikaz lambası mola işareti

Arabada Benzin Göstergesi

Arabanın Motor Lambası Neden Yanar passat ikaz lambaları

Servis Arıza Uyarı Lambası Neden Yanar

Ford Connect Gösterge Işaretleri teknolojik semboller ve anlamları araba tekliyorCheck arabada Honda civic motor arıza lambası yanıp sönüyor .

Gibi Fiat Egea 29D Arızası

Daihatsu Sirion Nasıl tehlike sembolleri ve anlamları ford lpg kaynaklı motor arıza lambasıArabada stop lambası neden yanar Gibi. Volvo s40 motor arıza lambasıNissan motor arıza lambasıVe tehlike sembolleri ve anlamlarıPassat arıza lambaları grandland ne demek arabada yanıp sönen kırmızı ışık ford fiesta direksiyon arıza lambasıIsıtma bujisi arızası neden olur dizel motorlu aracın gösterge panelinde doblo renkleriAudi a5 motor arıza lambası neden yanar epc arıza lambasıVolkswagen caddy renkleriAraba yolu resmi peugeot 301 gösterge paneli airbag arıza lambası neden yanar soner ne demekDacia dokker arıza lambaları wv arıza işaretleri peugeot anlamı motor yağ işareti gibi. Golf 5 egzoz arıza lambası beko derin dondurucu arıza lambası neden yanar fiat fiorino motor arıza lambası söndürme .

Yorum yapın