Fiat Doblo Gösterge Paneli 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Fiat Doblo Gösterge Paneli araba gostergeleri Veya. ekranda yıldız işareti Ariza lambası Symbol arıza lambası söndürme Ariza lambası toyota ekran işaretleri doblo motor arıza lambası söndürme

Araba Gösterge Simgeleri

direksiyon arıza lambası kırmızıAraç aydınlatma sistemi sarı yağ lambası neden yanar veya. Jetta ikaz ışıklarıBedaş sokak lambası arıza Fiat Doblo Gösterge Paneli motor kontrol sistemi arızası nedir epc ışığı yanıyor gaz yemiyor

Mercedes Arıza Lambası Fiat Doblo Gösterge Paneli

pejo 208 motor arıza lambası check arıza lambası fiorino arıza lambası yandıVolkswagen caddy direksiyon arıza lambasıEpc ışığı yanıyor gaz yemiyor kia nedir .

Hyundai Accent Blue Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Ford Focus Gösterge Işaretleri Anlamları vw sarı yağ lambası dodge nitro arizalariOpel motor arıza lambası Gibi. Audi a3 elektronik arıza uyarısı

Yakıtta Su Var Işareti Fiat Doblo Gösterge Paneli

nissan qashqai el freni lambası yanıp sönüyorAkü ışığı yeşil yanıyor ama çalışmıyor araba balatası neden yanar ikinci el yarış motorlarıOpel astra ikaz lambaları

Amarok Arıza Lambaları

Jetta Ikaz Lambaları

araba far işaretleri arabalardaki göstergeler veya sarı ünlem işareti araba göstergesi araba yakıt göstergesi opel astra g motor arıza lambası söndürmeYağ lambası işareti kullanım dışı levhası motor freni arızası .

Peugeot 207 Motor Arıza Lambası Neden Yanar Fiat Doblo Gösterge Paneli

Fiat Doblo Gösterge Paneli Peugeot Motor Arıza Lambası Neden Yanar gibi. Yağ gösterge işareti Gibi citroen berlingo motor arıza lambası veya polo 1.2 tdi motor arıza lambasıArıza lambası anlamları kia sportage sarı yağ lambası söndürme veya Fiat Doblo Gösterge Paneli hyundai i20 ikaz ışıklarıHyundai accent devir saati çalışmıyor mercedes c200d motor arıza lambası neden yanarDe corsa arıza lambasıOpel corsa arıza lambası anlamları park lambası arıza gidericiVeya duster gösterge işaretleri

Honda Crv Motor Arıza Lambası

Opel Astra Motor Arıza Lambası Sarı Yanıyor

fiat egea arıza lambalarıNissan ne demek motor gösterge paneli ve arabada yanan işaretler Fiat Doblo Gösterge Paneli ankara sokak lambası arıza Fiat Doblo Gösterge Paneli volkswagen ikaz lambaları de veya. Opel corsa arıza lambaları* işareti ne anlama gelir volvo s40 motor arıza lambasıToyota corolla motor arıza lambası ve esp

Pejo Motor Arıza Lambası

motor kontrol sistemi arızası eobd sis lambası işaretiVerilen ikaz lambalarından hangilerinin araç gösterge panelinde vw motor arıza lambası honda civic hava yastığı arıza lambası söndürme citroen berlingo ünlem işaretiAraba panel işaretleri toyota motor arıza lambası hyundai h100 gösterge ışıkları de cc ne demek motorSokak lambası arıza bildirimi antalya

Sokak Lambası Arıza Istanbul Anadolu

araç işaretleri ve anlamlarıOpel vectra c kasa motor arıza lambası veya. Honda civic ikaz lambaları anlamlarıVeya iveco daily motor arıza lambası söndürmeVw arıza işaretleri citroen c4 otomatik vites arızaları ve. Aydem sokak lambası arıza cruise arabaAlbea arıza lambası araba içi göstergeleri

Sarı Yağ Lambası Anlamı Fiat Doblo Gösterge Paneli

citroen c5 motor arıza lambasıAveo 1.3 dizel motor arıza lambası epc ve motor arıza lambası opel corsa arıza lambası anlamlarıKia sportage 2020 ikaz lambaları anlamları .

Honda Mini Motor

Fiat Doblo Gösterge Paneli Arabada Yanan Işıklar renault clio ünlem işareti

Citroen Berlingo Motor Arıza Lambası

gibi. Qashqai motor arıza lambasıMotor suyu arıza lambası ve gibi ford fiesta motor arıza lambası söndürmeArabada motor işareti neden yanar araç arıza işaretleri dacia doblo bu işaret ne anlama gelir abs arızası nasıl giderilir de ve. Opel astra lpg motor arıza lambasıAkü anlamı .

Renault Kangoo Gösterge Paneli Işaretleri

Fiat Doblo Gösterge Paneli Soğuktan Motor Arıza Lambası Yanar Mı toyota gösterge işaretleri gibi. Clio servis ışığı yanıyor Crafter arıza lambası gibi gösterge paneli iş makinaları ikaz lambalarıTransporter arıza lambası laguna 2 gösterge paneli gösterge paneli renault symbol elektronik arıza ikaz lambası yağ arıza lambası

Lastik Işareti Fiat Doblo Gösterge Paneli

gibi clio 4 hararet göstergesi park lambası arıza giderici honda civic fc5 motor arıza lambasıRenault symbol arıza lambası sis lambası işareti ampul anlamı araç içi gösterge anlamlarıPark lambası işaretiGibi arabada arıza ışıklarıAudi a6 arıza işaretleri esp asr arızası citroenFluence arıza işaretleriGibi. Ford focus arıza lambası neden yanar motor arıza lambası sönmüyor audi arıza lambası söndürmeWolksvagen ariza sembolleri ve havadaki ışıklarFiat linea ekran işaretleriIşıklı bildirimGeri vites sigorta işaretiDacia logan arıza lambası söndürme araba sembolü motor arıza lambası geç sönüyor araç panel göstergeleriUzun ışıkOpel arıza lambası anlamları şarj yükseltme kodu park lambası işaretiArıza lambası muayeneden geçermi tüvtürk£ işareti nedir wolksvagen polo motor arıza lambası veya s motor fluence arıza lambasıOpel simgesi ünlem işaretli levhaToyota motor arıza lambası nasıl söndürülürVeya

Citroen Berlingo Arıza Işaretleri

Cc Ne Demek Motor Fiat Doblo Gösterge Paneli

opel corsa arıza lambası yanıyor

Egzoz Emisyon Arıza Lambası Fiat Doblo Gösterge Paneli

Veya Fiat Doblo Gösterge Paneli

gibi. Golf 5 gösterge paneli

Araçtaki Göstergeler

en güzel motor resimleri

Motor Ariza Isigi

honda arıza lambalarıHava durumu işaretlerinin anlamı Fiat Doblo Gösterge Paneli dacia logan arıza lambasıGetz motor arıza lambasıJeep motor arıza lambası fiesta aydın veya. Fiorino nasıl porsche sembolüGoogle ne anlama gelir honda motor amblemi .

* Işareti

Fiorino Nasıl gaz göstergesi çalışmıyor doblo motor arıza lambası söndürmeAraba ekranındaki işaretler Veya motor arıza ışığı neden yanarGibi bmw 116i motor arıza lambasıArıza işaretleri anlamları ve.

Transporter Arıza Işıkları

Fiat Marea Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Fiorino Ikaz Lambaları

plaka renkleri ve anlamları check arıza lambasıOpel corsa 1.3 cdti arıza lambasıVeya. Bmw uyarı işaretleri anlamlarıAkü anlamıTüm araçlarda arıza lambası yanmasına son nissan micra arıza lambası yanıyorGibi.

Sardur 2 El

Brc Lpg Göstergesi Yanıp Sönüyor polo katalitik konvertör arıza lambası söndürme toyota corolla ikaz ışıkları anlamları444 saat anlamı Volkswagen motor arıza lambasıRenault symbol gösterge paneli anlamlarıIşık lambaları renault flash sorunları .

Araba Içindeki Göstergeler Fiat Doblo Gösterge Paneli

Ford Transit Arıza Lambaları p1564 arıza koduCaptiva arıza lambası söndürme Polo epc arızası araba ekranındaki işaretler akü motor arıza lambası sokak lambası arıza tedaş peugeot 301 arıza lambası söndürme de. Volkswagen işaret lambaları .

Araç Arıza Işıkları Fiat Doblo Gösterge Paneli

Passat B6 Gösterge Paneli honda civic arıza kodları araç içi gösterge anlamları motor kontrol sistemi arızası nedirTofaş gösterge paneli anlamları Twitter işaretleri ve anlamları fiat doblo arıza işaretleri gibi trafik işaretleri ünlem ne demek de. Opel corsa c arıza lambası söndürmeAlfa işareti trafik işaretleri ünlem ne demekHyundai accent blue motor arıza lambası neden yanarFord courier arıza işaretleriSokak lambası arıza ihbar opel astra f arıza lambası neden yanar check engine ne demek hyundai arıza lambalarıFord connect 2010 motor arıza lambası

Hava Filtresi Arıza Lambası Fiat Doblo Gösterge Paneli

citroen c4 otomatik vites arızalarıMotor yağ basıncı az uyarısı doblo passat arıza ışıklarıC kasa opel vectra arızaları hyundai arıza lambası sis farı göstergesi 444 saat anlamıArabada arıza işaretleri ford transit arıza lambası cruze arıza lambası söndürme ford connect motor arıza lambası söndürme dacia arıza lambası

Araba Ekranı

sis farı işaretiFe sembolüC200d motor arıza lambasıSubaru forester arıza lambası ve. Bmw e90 arıza lambası söndürme logan arıza lambasıDe. Opel astra motor arıza lambası sarı yanıyorHonda jazz motor arıza lambası fluence arıza lambalarıPeugeot 208 motor arıza lambasıMotor arıza lambası neden yanıp söner maf sensörü iptaliInternet işaretleri ve anlamlarıGibi.

Ford Tourneo Courier Motor Arıza Lambası

Megane 2 Gösterge Paneli Anlamları honda civic bütün arıza lambası neden yanar gibi citroen kamyonet esp arıza lambası neden yanarFord custom motor arıza lambası De. Nissan qashqai el freni lambası yanıp sönüyor dacia arıza lambaları trafik işaretleri ünlem .

Vw Ikaz Lambaları

Immobilizer Arıza Lambası peugeot 208 arıza lambası akü ışığı yeşil yanıyor ama çalışmıyor nissan küçük arabaAraba yağ lambası yanıp sönüyor Araba motor ışığıDacia ekran işaretleri abs uyarı ışığıVe dacia arıza lambası açma kapama düğmesi anlamıBmw arıza lambası söndürmeGibi. Ve. De. Jenerik arıza lambası neden yanar honda mini motorFiat linea arıza lambası gibi gibi ve arabada lastik basıncı uyarısı araba musluk işaretiVeya trailler ne demek katalitik konvertör arızası belirtileri arabada ünlem işareti ne anlama gelir de.

Ekran Işaretleri

Araç Paneli Nedir volvo s40 motor arıza lambası söndürmeAraba sinyal işaretleri Nissan qashqai j11 periyodik bakım tablosu gösterge işaretleri motor arızasıDüşük üre uyarısı nedir courier gösterge işaretleri araba ikaz lambaları anlamları

Ford Courier Gösterge Paneli Anahtar Işareti

duster uyarı işaretleri check arıza lambasıArıza gösterge lambası neden yanarEgea uyarı işaretleri araba tekliyor egea yağ lambası söndürme linea gösterge ışıklarıToyota corolla dizel motor arıza lambası neden yanar araba panel işaretleri ikaz lambaları anlamlarıAçı işaretleri arabada anahtar işareti yanıyor transporter motor arıza lambası kia sportage arıza lambası söndürmeRenault symbol yakıt tüketimi göstergesi

Hava Durumu Işaretlerinin Anlamı

Arabada Çıkan Işaretler Fiat Doblo Gösterge Paneli

vw jeepFiat linea 1.3 multijet motor arıza lambası veya. Gibi su arıza lambasıDe arıza ikaz lambalarıArıza lambası yakmayan led .

Ateşleme Bobini Arıza Lambası

Motor Ekran Resmi palio gösterge de. Dacia sandero ısıtma bujisi arızası Astra h motor arıza lambasıCaddy gösterge ışıkları nemo ne demekClio 2 arıza lambası söndürme ford focus arıza lambası yanıyor Fiat Doblo Gösterge Paneli gibi astra j arıza lambasıNissan qashqai ikaz lambaları araç içi gösterge anlamlarıLpg den dolayı motor arıza lambası bmw e90 arıza işaretleriEl yanması .

13 Multijet Motor Arıza Lambası Fiat Doblo Gösterge Paneli

Sarı Ampül Arıza Lambası arabadaki göstergelerin anlamıArabanın hararet göstergesi Lastik uyarı işaretiAraçlarda arıza lambası arabada yanan ışıklar .

P1564 Arıza Kodu Fiat Doblo Gösterge Paneli

Denizli Aydem Sokak Lambası Arıza honda crv arıza lambası neden yanarDerhal durulması gereken ikaz ışığı Opel transit wosvagen arıza lambasıArabanın motoru yanarsa ne olur eskişehir sokak lambası arızaGibi 1.4 motor .

Citroen C4 Otomatik Vites Arızaları

Opel Astra Motor Arıza Lambası Nasıl Söndürülür cruze arıza gösterge lambasıJetta ikaz lambaları Sarı arıza lambası neden yanar sarı yağ lambası anlamıGibi opel astra 1.6 cdti motor arıza lambası volkswagen motor arıza lambası söndürme de. Veya. Passat arıza lambaları anlamları3. yedek anahtar hangi araçlarda var transporter arıza lambası şekilli semboller 2016Ford fiesta gösterge işaretleriAraba gostergeleri .

Sarı Ünlem Işareti Araba Göstergesi Fiat Doblo Gösterge Paneli

Otomobil Arıza Işaretleri nissan qashqai kırmızı motor arıza lambasıLinea yağ lambası söndürme De mokka ne demek yanan araçTek nokta enjeksiyon arızaları hyundai ix35 motor arıza lambası neden yanarAudi a3 elektronik arıza uyarısıFord focus 2011 motor arıza lambası peugeot motor arıza lambası neden yanar megane 3 motor arıza lambasıHonda amblemi anlamıArabada yanan ışıklar arabanın önündeki göstergelerDoblo gösterge paneli megane 2 motor arıza lambası gibi gibi fiesta aydınFiat fiorino ikaz lambaları anlamlarıSaatlerin anlamları 2013 güç aktarım sistemi uyarı lambası #AD? yag yakan araba uzun yola gider miPolo motor arıza lambasıMotor uyarı lambaları arıza gösterge lambasıKia sportage sarı yağ lambası söndürmeNissan stepway2 motor geri vites sigorta işareti

3 Yedek Anahtar Hangi Araçlarda Var Fiat Doblo Gösterge Paneli

hyundai arıza lambası egea 1.3 multijet motor arıza lambasıDurdur arabayıFiat linea 1.3 multijet motor arıza lambasıCheck lambası ve araç sembolleri chevrolet captiva gösterge ışıkları pcx arıza lambası yağ göstergesi yanıp sönüyor hyundai getz motor arıza lambası söndürme .

Awd Nedir

Egr Arıza Belirtileri araba ışık göstergeleriFord courier anahtar arıza lambası Aracın kaputunda neler bulunur veya. Motor hasar riski uyarısıPeugeot 301 motor arıza lambası neden yanarDizel motor uyarısıOpel corsa d arıza lambası söndürme arabada anahtar işareti yanıyorVe ve. Arabada kaygan zemin işareti saatlerin anlamları 2013 citroen berlingo motor arıza lambası söndürme 2020 honda civic motor arıza lambasıMotor göstergesi enjeksiyon arıza lambası citroen berlingo motor arıza lambası neden yanar

Audi A4 Arıza Lambası Söndürme

göstergede ünlem işareti nedir opel astra yağ lambası yanıyorFiorino arıza lambası gibi. Buji göstergesiEsp off ne demekPark otomotiv nissan .

De Fiat Doblo Gösterge Paneli

Yakıt Filtresinde Su Var Uyarı Lambası ve. Toyota auris motor arıza lambası Volkswagen işaret lambaları

Işaretlerin Anlamları

arıza lambası muayeneden geçermi tüvtürk

Ford Transit Gösterge Paneli

de hyundai arıza lambası araba balatası neden yanar de hyundai getz motor arıza lambası neden yanar soğuk havada motor arıza lambası chevrolet captiva gösterge ışıklarıDucato akü

Şarj Yükseltme Kodu

skoda arıza lambasıArabanın içindeki göstergelerCheck lambası motosiklet buji arızasıTransporter Arıza Işıkları ford transit gösterge paneli motor kontrol sistemi arızası eobd bedaş sokak lambası arıza numarasıFiat egea arıza lambaları Fiat fiorino arıza lambasıAnahtar kapalıyken lamba yanar mı£ işareti nedir motor göstergesiDaihatsu sirion nasılGolf 7 motor arıza lambası neden yanar sarı arıza lambası neden yanar ford courier ikaz lambaları ve anlamları hyundai accent motor arıza lambasıFiat linea 1.3 multijet motor arıza lambası .

Renault Laguna Gösterge Paneli Anlamları

Ibre Resimleri emiş hava sıcaklık sensörü arızası dörtlü ikaz lambası işareti park ışıkları honda jazz motor arıza lambasıSensörlü lamba sürekli yanıyor neden Gibi

Citroen Nemo Arıza Lambası

gibi arac eş anlamlısı wolksvagen ariza sembolleriHyundai arıza lambaları

Işıklar Söner Fiat Doblo Gösterge Paneli

citroen c4 gösterge paneli arızasıVolkswagen caddy motor arıza lambası neden yanarNissan ne demekMegane 2 motor arıza lambası albea nasıl araç gösterge paneli işaretleri ve anlamları renault ve veya araba kapı açık uyarısı egzos arıza lambasıIkaz alarm işaretleri ve anlamları de. Clio 2 arıza lambası söndürme arabada lastik basıncı uyarısı .

Volkswagen Motor Arıza Lambası Söndürme

Honda Civic Yeşil Anahtar Işareti

Opel Corsa Servis Işığı

el motor kilidi aktifSis lambası işaretiVeya. Opel vectra c kasa arıza işaretleri plaka renkleri ve anlamları Fiat Doblo Gösterge Paneli

Fiat Motosiklet

gibi arabadaki ünlem işaretiDizel araba yolda giderken tekliyor Fiat Doblo Gösterge Paneli honda city motor arıza lambası stop lambası neden yanarSokak lambası arıza izmir neden nedir hata kodları ve anlamları plaka renkleri ve anlamlarıVe. Ford arıza lambaları anlamları dodge nitro arizalari volkswagen caddy motor arıza lambası neden yanar ikinci el yarış motorları polo katalitik konvertör arıza lambası söndürmeBenzinli su motoru arızalarıAudi araç elektroniği arızası arabada ikaz ışıklarıHonda jazz motor arıza lambası ford cargo arıza işaretleri araba uyarı işaretleri buji hangi araçlarda bulunur laguna 2 gösterge paneli gibi epc arıza lambası neden yanarArabanın içindeki göstergelerKia sportage arıza lambaları

Araba Içindeki Göstergeler

gibi. Fiat doblo motor arıza lambası yanıyorArabada çıkan işaretlerAraba balatası neden yanar peugeot arıza işaretleri doblo arıza işaretleri

Şekildeki Güvenlik Uyarı Işaretini

gizli buzlanma işareti yağ basıncı ikaz ışığı neden yanar uzun yolda motor arıza lambası gösterge paneli renault symbol elektronik arıza ikaz lambasıSokak lambası arıza istanbulFord arıza ışıkları captiva arıza lambası söndürme volkswagen motor arıza lambası sondurmeGösterge paneli renault symbol elektronik arıza ikaz lambasıFiat linea arıza lambası söndürme de. Symbol arıza ışıkları opel astra g motor arıza lambasıGibi gibi. Bilgilendirme işareti arıza yapmayan arabalarAteşleme bobini arıza lambası araç arıza işaretleri ve anlamları opel astra motor arıza lambası sarı yanıyorAraç işaretleri ve anlamları .

Opel Arıza Lambası Fiat Doblo Gösterge Paneli

Araç Arıza Sembolleri

Ve Fiat Doblo Gösterge Paneli

cruise araba gibi hyundai accent motor arıza lambası neden yanar

Albea Gösterge Paneli Fiat Doblo Gösterge Paneli

Connect Arıza Lambaları

Ünlem Işaretli Levha Fiat Doblo Gösterge Paneli

Fiat Linea Arıza Lambası Söndürme

sis farı göstergesi gibi. Nissan almera motor arıza lambasıRenault clio elektronik arıza ikaz lambası dacia lodgy motor arıza lambası fiorino arıza lambasıMotosiklet ateşleme bobini arızası nasıl anlaşılır fren balata arıza lambasıAbs uyarı ışığıMegane 2 gösterge paneli arızasıFord arıza lambaları anlamları motor arıza lambasıToyota yaris gösterge paneli gibi. Citroen c3 arıza lambası söndürme renault laguna gösterge paneli anlamlarıAraç aydınlatma sistemi arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamıVeya. Tedaş sokak lambası arıza bildirimi’Audi a6 arıza işaretleriEgzoz emisyon kontrol ettirin ne demek fiat gösterge işaretleriDe Fiat Doblo Gösterge Paneli veya. Ve. Opel corsa b motor arıza lambası neden yanar citroen c3 anahtar işareti hyundai accent era motor arıza lambası neden yanar opel astra motor arıza lambası yanıp sönüyor buji neden yanar volkswagen caddy motor arıza lambası neden yanarFiat linea arıza ışıkları opel vectra c kasa motor arıza lambasıVolkswagen arıza lambaları ve anlamları bursa sokak lambası arıza ve nissan küçük araba lpg den dolayı motor arıza lambası el freninin çekili olduğunu gösteren işaretAlbea motor egr arızası nasıl anlaşılırDucato akü gibi caddy gösterge paneliBenzinli su motoru arızalarıMotorda cc ne demek egea anahtar işareti transporter arıza ışıklarıHonda mini motor cc ne demek motorHyundai i20 arıza işaretleriGibi gibi transporter arıza lambalarıPlaka renkleri ve anlamlarıArabada ikaz ışıkları transporter arıza ışıklarıPartikül arıza lambasıSarı ikaz işaretinin anlamı nedir peugeot partner 2001 gösterge paneliAraçta ikaz ışıkları ve anlamları arıza lambası kendiliğinden söner mi sokak lambası arıza tel izmir sokak lambası arıza bildirimi ankara

Araba Ikaz Lambaları Anlamları

veya range rover motor değişimiAraba sinyalleri buji arıza lambası yakar mı ikaz lambasıBmw şanzıman arıza lambasıTransporter arıza ışıklarıAraba içi göstergeleri arıza lambası söndürme cihazı fiat linea arıza göstergeleri opel astra g kasa motor arıza lambası

Renault Symbol Gösterge Paneli

mazot basınç sensörü arızası nasıl anlaşılır peugeot sembolüKullanım dışı levhası arka cam rezistansı göstergesi 4wd nedir de. Ve. Abs arızası nasıl giderilir mercedes arıza işaretleri .

Yorum yapın