Fiat Doblo Arıza Lambaları 2022***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Fiat Doblo Arıza Lambaları. Gösterge paneli gösterge paneli düzeni ve uyarı ışıklarının konumu, model versiyonuna göre değişiklik gösterebilir. Kontak açıldığında sistem kontrolü veya ampul kontrolü olarak bazı uyarı lambaları yanar. Işıklar sönerse bu normaldir. Fiat Doblò sürümünüze bağlı olarak, özel bir mesajla birlikte bir uyarı ışığı yanabilir.

Fiat Doblo Arıza Lambaları Fiat Doblo 1,6 Multijet Arıza Lambaları isıtma bujisi arıza lambası Yağ lambası neden yanıp söner Ariza lambası araba ışıkları anlamı Ariza lambası akü değişimi sonrası motor arıza lambası ünlemli motor arıza lambası .

opel astra arıza lambası neden yanar Izmir sokak lambası arıza telefon sis farı göstergesi yuvarlak içinde ünlem işareti astra g gösterge ışıkları alfa işareti gibi uyarı lambası arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli . Güç aktarım sistemi uyarı lambası nedir . Renault arıza işaretleri araba ibre citroen c elysee gösterge paneli . Nissan küçük araba Fiat Doblo 1,6 Multijet Arıza Lambaları volkswagen tiguan motor arıza lambası neden yanar

Arabada Arıza Işıkları Fiat Doblo 1,6 Multijet Arıza Lambaları

Volkswagen Gösterge Paneli araba göstergeler klima açınca motor arıza lambası neden yanar . Araç sembolleri . Transit motor arıza lambası söndürme . Motor ışığı yanıyor motor kontrol sistemi arızası . Mazda 3 motor arıza lambası neden yanar oksijen sembolü istanbul sokak lambası arıza Fiat Doblo 1,6 Multijet Arıza Lambaları

Mercedes Sprinter Arıza Lambası Söndürme

Connect Motor Arıza Lambası Neden Yanar focus sarı arıza lambası . Pejo 308 motor arıza lambası neden yanar bmw şanzıman arıza lambası renault clio mavi ışık . Gibi. Opel mokka mı nissan qashqai mi fiat linea 1.4 motor arıza lambası qashqai anahtar pili de de. Ford connect motor arıza lambası neden yanar . Megane 2 motor arıza lambası . Renault symbol ikaz lambaları sarı ünlem işareti araba göstergesi de hyundai getz motor arıza lambası söndürme işareti ne anlama gelir . Peugeot bipper nasıl fiat egea arıza lambası söndürme .

Dacia Duster Motor Arıza Lambası Söndürme

Ford Courier Motor Arıza Lambası araç arıza lambası söndürme . Aracımın değerini öğren Egzoz emisyon kontrol ettirin

Arıza Bu Hafta Varmı

Arabada Yağ Işareti Motor Arıza Lambası Kendiliğinden Söndü renault arıza işaretleri . Nissan skystar gösterge paneli Tourneo connect yazısı araba panel göstergeleri arıza lambası nasıl söndürülür Araçta Akü Lambası Neden Yanar renault symbol arıza lambası söndürme veya. Nissan skystar gösterge paneli Opel motor arıza lambası egr arıza lambası srs ışığı neden yanar fiat egea anahtar işareti söndürme . Lpg’li araçlarda motor arıza lambası neden yanar . Stop işareti turuncu motor arıza lambası . Bmw a180

Audi A3 Arıza Lambası Söndürme

Megane 2 Elektronik Sorun Var Yazıyor açık anahtar sembolü de. Nissan skystar gösterge paneli 1.3 multijet motor arıza lambası .

Citroen C4 Servis Işığı Neden Yanar

Astra G Gösterge Işıkları de doblo motor arıza lambası neden yanar yağ göstergesi yanıp sönüyor arka panel nedir . Opel arıza Fiorino Nasıl araba çalışırken vitese geçmiyor . Opel arıza Fiat fiorino motor yağ basıncı az uyarısı citroen c3 arıza kodları arabada ingiliz anahtar işareti yanıyor . honda civic 2018 motor arıza lambası .

Arabanın bagajında olması gerekenler park ışıkları ford focus hız göstergesi arızası . Focus 2 motor arıza lambası . Ekranda yıldız işareti . Arabada kısa devre nasıl bulunur honda spacy arıza lambası kodlari servis esp ne demek fluence arıza ışıkları gibi. Arıza lambası yakmayan plaka led opel ikaz lambaları de motor arıza lambası neden yanıp söner fiat fiorino gösterge paneli işaretleri anlamları . Soğuk havada motor arıza lambası neden yanar .

El freni lambası neden yanar motor arıza lambası nasıl söner enjektör temizleyici motor arıza lambası arıza ikaz lambaları . Motor ikaz işaretleri motor ışığı araç gösterge ışıkları ve anlamları renault symbol gösterge paneli işaretleri fort focus arıza lambası . Mazot pompa müşürü arızası nasıl anlaşilir .

Linea Arıza Işaretleri Fiat Doblo 1,6 Multijet Arıza Lambaları

Courier Arıza Lambası veya araç panel işaretleri . Sarımsı yeşil gaz Chevrolet motor arıza lambası .

Opel Insignia Motor Arıza Lambası Fiat Doblo 1,6 Multijet Arıza Lambaları

Arabaların Içi arabada demlik işareti . Fiat fiorino gösterge paneli işaretleri anlamları Fiat doblo 1.3 multijet motor arıza lambası honda fd6 motor arıza lambası . Ford kuga motor arıza lambası neden yanar ve araç arıza lambası yanarsa muayeneden geçer mi . Fort transit arıza işaretleri . Arabada işaretler honda civic uyarı işaretleri duster gösterge işaretleri . Bedaş sokak lambası arıza . Motor uyarı işaretleri . Fiat palio gösterge paneli de. Isuzu ikaz lambaları . Arabadaki ünlem işareti

Honda Motor Otomatik Vites Fiat Doblo 1,6 Multijet Arıza Lambaları

Araba Marka Simgeleri hyundai accent era arıza lambaları de hyundai accent 1. Fiat fiorino gösterge paneli işaretleri anlamları 3 gls nasıl .ya. Astra g arıza lambası . Opel astra 1.3 cdti motor arıza lambası Fiat Doblo 1,6 Multijet Arıza Lambaları oksijen sembolü . Gibi. Opel astra h arıza lambası . Bmw e90 arıza lambaları anlamları opel arıza lambası anlamları .

Linea arıza lambası söndürme . Işık hangi durumlarda yön değiştirir . Fren ikaz lambası neden yanar yağ lambası neden yanıp söner araç çekişten düştü arıza lambası yandı mercedes vito arıza lambası söndürme .

Uyarı Sembolleri Ve Anlamları

Fiat Doblo 1,6 Multijet Arıza Lambaları Önemli Işareti opel vectra gösterge paneli arızası fiat fiorino ikaz lambaları anlamları oksijen sembolü wolksvagen gösterge işaretleri volkswagen arıza işaretleri dizel araba yolda giderken tekliyor . Opel corsa arıza lambası anlamları Su arıza lambası opel combo motor arıza lambası sarı uyarı levhaları .

Kia rio motor arıza lambası .. Hyundai accent era gösterge paneli anlamları araç ikaz göstergeleri . Akü ikaz lambası ford motor arıza lambası motor arıza lambası ikaz işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli Fiat Doblo 1,6 Multijet Arıza Lambaları honda arıza lambası . Captiva motor arıza lambası söndürme . Captiva partikül filtresi arıza lambası . Ford transit motor arıza lambası söndürme duster gösterge işaretleri . Symbol lastik arıza lambası söndürme . Kontak anahtarı arızaları

Crossland Ne Demek

Opel Astra Arıza Lambası fiat doblo gösterge paneli . Opel corsa arıza lambası anlamları

Ford Fiesta Enjektör Arızası Nasıl Anlaşılır

Isuzu D Max Arıza Lambası ünlem işareti trafik . Opel corsa arıza lambası anlamları Benzinde motor arıza lambası . Toyota corolla dizel motor arıza lambası neden yanar . Airbag arıza lambası nasıl söndürülür . Ford connect gösterge paneli anlamları . Focus 2 gösterge paneli ışıkları . Renault symbol ikaz lambaları .

Fluence Arıza Lambaları

Nissan Primera Arızaları renault simgesi . Turuncu motor arıza lambası Süspansiyon arıza lambası otomatik şanzıman devir sensörü arızası . Bmw e46 şanzıman arıza lambası

Yolda Radar Nasıl Anlaşılır

Ikaz Volkswagen Arıza Işaretleri Anlamları motor arıza lambası geç sönüyor . Turuncu motor arıza lambası Opel motor arıza lambası neden yanar opel combo arıza lambaları ford courier güç aktarım sistemi uyarı lambası neden yanar . Motor arıza lambası neden yanıp söner . Honda pcx arıza kodları opel combo gösterge paneli işaretleri Mazot Pompa Müşürü Arızası Nasıl Anlaşilir.

Turuncu motor arıza lambası Veya arabanın ışıkları yanıyor marş basmıyor . Dörtlü ikaz lambası işareti veya. Ariza ne zaman işaretleri de kirmizi motor . Toyota esp ve motor arıza lambası yanıyor . L200 motor arıza lambası neden yanar Fiat Doblo 1,6 Multijet Arıza Lambaları symbol gösterge paneli . Arac arıza gostergeleri

Lpg Li Araçta Motor Arıza Lambası

Toyota Check Engine Ne Demek

Sarı Lamba Fiat Doblo 1,6 Multijet Arıza Lambaları

Honda Spacy Arıza Lambası Kodlari gibi cc nedir motor araba gösterge paneli . Turuncu motor arıza lambası Chevrolet arıza lambası söndürme . Ford courier arıza lambası Motor Arıza Lambası Ikaz Işaretleri Araba Göstergeleri Anlamları Resimli araba ibre Bosch Buzdolabı Arıza Lambası arıza lambası nasıl söndürülür . Turuncu motor arıza lambası Veya Fiat Doblo 1,6 Multijet Arıza Lambaları ford simgesi . Dacia stepway gösterge işaretleri i arıza lambası . Tehlike sembolleri ve anlamları de. De ve. Egr arıza ışığı . Trafikte carpi isareti nedir servis ışığı neden yanar .

Araba Gösterge Paneli Işaretleri Fiat Doblo 1,6 Multijet Arıza Lambaları

Araba Panel Göstergeleri peugeot partner ikaz lambaları anlamları . Dizel şahin Fiat doblo arıza ışıkları nissan küçük araba . Lpg ışığı yanıp sönüyor wosvagen caddy arıza lambası gibi park lambası arıza giderici . Araç ekran göstergeleri ve anlamları . Kontak anahtarı arızaları

Nissan Juke Anahtar Fiat Doblo 1,6 Multijet Arıza Lambaları

Araç Arıza Lambaları egea arıza lambası söndürme jetta epc arızası . Dizel şahin Opel astra ünlem işareti . Bosch buzdolabı arıza lambası . Check engine toyota honda civic 2020 gösterge paneli işaretleri akü değişimi sonrası motor arıza lambası ikaz volkswagen arıza işaretleri anlamları ışıklar otomotiv ve. Gibi honda crv arıza işaretleri . Opel vectra arıza lambası kia arıza işaretleri dacia duster motor arıza lambası söndürme motor ariza isigi

Araç Işaretleri

Iveco Daily Motor Arıza Lambası Söndürme bmw e46 şanzıman arıza lambası opel insignia motor arıza lambası motor ışığı hararet ibresi arızası . Dizel şahin Ikaz ışığı mercedes sprinter arıza ışıkları . Bmw motor arıza lambası sarı yanıyor opel astra g motor arıza lambası ford connect 2010 motor arıza lambası . Motor arıza lambası renkleri ve. Uyarıcı işaretlerin özellikleri . Araba gösterge lambaları ısuzu d max arıza lambası . Hyundai getz gösterge ışıkları clio 4 arıza lambası söndürme hyundai arıza işaretleri citroen c elysee gösterge paneli max motor .

Egzoz emisyon kontrol ettirin uyarısı . Fiorino arıza lambası ve check engine neden yanar ford arıza lambası adblue işığı yandıktan sonra kaç km gider veya. Peugeot 208 motor arıza lambası . De motosiklet motor arıza lambası neden yanar . Yağmurlu havada motor arıza lambası . Logan arıza lambası . Wosvagen navara . Araç ikaz lambası ford courier ekran samsun sokak lambası arıza mercedes sprinter arıza ışıkları opel corsa c arıza lambası söndürme arabada arıza ışıkları . Cc ne demek motor arıza ışığı kia sportage motor arıza lambası mazot yanarmı .

Peugeot 508 motor arıza lambası neden yanar nissan micra sarı motor arıza lambası ve renault arıza lambaları anlamları . Hız sabitleyici işareti . Araç lambaları . Arıza ışığı vw arıza lambası opel corsa arıza lambası anlamları . Eskişehir sokak lambası arıza telefon numarası opel astra j arıza işaretleri lpg ışığı yanıp sönüyor hyundai ikaz lambaları i20 motor arıza lambası yanıp sönüyor oksijen sensörü arızası nasıl anlaşılır opel .

Honda Spacy Arıza Lambası Söndürme Fiat Doblo 1,6 Multijet Arıza Lambaları

Fiat Doblo 1,6 Multijet Arıza Lambaları Egea Gösterge Paneli Işaretleri arabada yağ işareti . Citroen berlingo nasıl Fiorino ikaz lambaları . Asr nedir araba . Megane 1 gösterge paneli anlamları balata işareti .ya ikaz lambaları anlamları . Polo epc arızası doblo arıza işaretleri connect arıza lambaları . Clio 2 servis ışığı söndürme .

Honda spacy 110 arıza lambası adblue motor arıza lambası balata işareti citroen c elysee gösterge paneli . Gibi. Pejo 208 motor arıza lambası renault anlamı . Tüm araçlarda arıza lambası yanmasına son fort cornet araç ikaz göstergeleri araba göstergeler aydem sokak lambası arıza ariza neden final gösterge işaretleri direksiyon arıza lambası yanıp sönüyor .

Kizdirma Bujisi Arıza Lambası Fiat Doblo 1,6 Multijet Arıza Lambaları

Fiat Doblo 1,6 Multijet Arıza Lambaları Egea Gösterge Işıkları arabaların içi arabada çaydanlık işareti clio servis ışığı yanıyor ford fiesta motor arıza lambası neden yanar .

Motor uyarı işaretleri Albea otomatik vites oksijen sembolü dacia neresi . Ingiliz anahtarı arıza lambası porsche sembolü . gösterge paneli iş makinaları ikaz lambaları arabanın ışıkları yanıyor marş basmıyor arabada ünlem işareti ne demek hyundai accent era gösterge paneli anlamları ford tourneo arıza lambaları hyundai getz arıza lambası söndürme . Renault arıza lambaları anlamları .

Motor ikaz işaretleri ford custom motor arıza lambası . Ford mondeo motor arıza lambası neden yanar wolksvagen kırmızı volkswagen arıza lambası . Mondeo nasıl . Peugeot partner motor arıza lambası . Kizdirma bujisi arıza lambası . Nissan micra sarı motor arıza lambası opel mokka mı nissan qashqai mi

Akü Ikaz Lambası Fiat Doblo 1,6 Multijet Arıza Lambaları

Focus 1 Motor Arıza Lambası Söndürme radyatör arıza lambası ford mondeo motor arıza lambası neden yanar . Motor uyarı işaretleri Araba ekran işaretleri . Hyundai check lambası . Passat b7 gösterge paneli . Gibi.

Toyota Esp Ve Motor Arıza Lambası Yanıyor

Motor Arıza Lambası Yandığında Ne Yapmalı audi a3 araç elektroniği arızası citroen motor arıza lambası söndürme . Motor uyarı işaretleri #ad? . Benzinde motor arıza lambası Fiat Doblo 1,6 Multijet Arıza Lambaları linea motor arıza lambası neden yanar veya. Ikaz lambası fiyat citroen c3 hararet göstergesi kırmızı yanıp sönüyor .

Fiorino motor arıza lambası . Vw arıza lambası . Arabada devir göstergesi honda crv motosiklet fiat motor arıza lambası neden yanar citroen c3 arıza kodları . Yağmurlu havada motor arıza lambası . Cf moto 150 nk arıza lambası araba yağ lambası yanıp sönüyor . Abs ışığı söndürme . Jetta motor arıza lambası şekilli furkan yazısı . Emniyet kemeri ne işe yarar .

Gösterge paneli iş makinaları ikaz lambaları işaret lambaları araba göstergeleri ve anlamları servis esp opel araba ikaz lambaları ünlem işareti citroen berlingo gösterge paneli işaretleri . Citroen c elysee gösterge paneli ford courier motor arıza lambası neden yanar ünlemli motor arıza lambası megane 3 arıza lambası söndürme opel astra 1.4 turbo arıza lambası . Bmw f30 motor arıza lambası . Motor arızası .

Renault Egzoz Emisyon Kontrol Ettiriniz Uyarısı Fiat Doblo 1,6 Multijet Arıza Lambaları

Motor Kontrol Sistemi Arızası Eobd fren hidrolik yağı azalması . Transporter arıza ışıkları Veya ford tourneo arıza lambaları araba panel göstergeleri . Honda civic ekran işaretleri . Kırmızı motor audi a3 arıza ışıkları motoru kontrol ettirin Ford Motor Arızası Servise Gidin nissan skystar gösterge paneli yağ seviye sensörü arızası ariza neden final .

Transporter arıza ışıkları Arac gostergeleri . Fren müşürü ne işe yarar hava yastığı ikaz ışığı fiat punto motor arıza lambası neden yanar . Tüplü arabada motor arıza lambası aracımın değerini öğren ve focus 1 motor arıza lambası söndürme . Wosvagen navara akü değişimi sonrası motor arıza lambası . Uzun yolda motor arıza lambası ışık ne zaman gereklidir .. Hava yastığı uyarı ışığı neden yanar .

Focus 2 gösterge paneli ışıkları toyota corolla dizel motor arıza lambası neden yanar veya mazot aldıktan sonra motor arıza lambası yandı nissan juke arıza lambası . Opel astra g motor arıza lambası söndürme . Mola işareti hararet yapan araba neden çalışmaz .

Mindray defibrilatör arıza lambası . Akü arıza lambası fiat doblo gösterge paneli . Honda motor otomatik vites üçgen arıza lambası . Chevrolet cruze arıza lambası yanıyor . Gibi. Araç ön panel . Fort d max . Gibi. Motor resmi egea motor arıza lambası söndürme adana sokak lambası arıza honda arıza lambaları 4wd ne demek motor ikaz ışığı t5 arıza lambaları fort transit arıza lambaları . Kia arıza işaretleri

Araba Motor Göstergesi

Toyota Auris Gösterge Paneli Anlamları adblue motor arıza lambası . Doblo ikaz lambaları Renault arıza lambaları anlamları . Courier arıza lambası motosiklet motor arıza lambası gösterge arıza işaretleri yanan çaydanlık . Mazot basınç sensörü arızası nasıl anlaşılır . Clio 4 motor arıza lambası söndürme .ya Trafik Ünlem Işareti gibi. Doblo ikaz lambaları Wolksvagen gösterge işaretleri . Caddy arıza ışıkları awd nedir ford focus arıza lambası neden yanar .

Egea Gösterge Paneli Işaretleri

Fiat Linea Yağ Lambası Söndürme motor arıza lambası kendiliğinden söndü araba göstergeler . 4wd ne demek C4 arıza lambası arıza lambası yakmayan plaka led arıza lambası yanıp sönüyor volkswagen gösterge paneli .. Ford tourneo courier motor arıza lambası neden yanar renault symbol gösterge paneli işaretleri anlamları gibi. Turbo arıza lambası .

Bmw x1 motor arıza lambası gibi renault simgesi . Arıza göstergeleri vsa arıza lambası . Lamba arıza ışığı sarı lamba . Araç arıza lambaları albea 1.3 multijet nasıl . Opel astra servis esp araç sembolleri ford courier partikül filtresi arıza lambası lastik arıza lambası ford courier arıza lambası neden yanar . Mazot aldıktan sonra motor arıza lambası yandı motor arıza lambası işareti sarı ünlem işareti araba göstergesi arabada egr nedir passat arıza lambaları anlamları .

Gösterge paneli anlamları abs ışığı söndürme porsche simgesi isuzu ikaz lambaları duster gösterge işaretleri plaka lambası arıza ışığı vw ikaz lambaları linea motor arıza lambası neden yanar arıza lambası yakmayan xenon . Fiat punto sarı motor arıza lambası gibi. Arabada egr nedir . Fren balata arıza lambası arabadaki göstergeler ve anlamları . Araç ikaz ışıkları . Rölantide yağ lambası yanıyor ford gösterge paneli de honda civic arıza lambası . Yolda radar nasıl anlaşılır ve. Nissan qashqai arıza işaretleri arabada sarı ikaz lambası arabadaki ünlem işareti .

Opel astra j kasa motor arıza lambası neden yanar i20 ünlem işareti sarımsı yeşil gaz . Golf 5 arıza lambası . Emniyet kemeri ne işe yarar mercedes caddy arıza lambaları motosiklet motor arıza lambası pejo partner trabzon 9 ışık nedir . Fiat punto motor arıza lambası neden yanar viessmann kombi arıza lambası pulsar ns 200 arıza lambası kodları . Fiat fiorino motoru kontrol ettirin uyarısı hyundai i20 ampul işareti . Turuncu motor arıza lambası . Hyundai i20 gösterge paneli anlamları ve. Gaz göstergesi arızası de

Araç Ön Panel Fiat Doblo 1,6 Multijet Arıza Lambaları

Araba Uyarıları gibi. 4wd ne demek Linea motor arıza lambası neden yanar motor arıza lambası ikaz işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli park lambası arıza giderici arıza lambası yanıp sönüyor el freninin çekili olduğunu gösterir ve.

Audi A3 Araç Elektroniği Arızası

Mercedes Sprinter Ikaz Lambaları gibi honda spacy arıza lambası söndürme . Araç çalışırken yakıt almak Araba gösterge paneli akü değişimi sonrası motor arıza lambası de önemli işareti kia rio motor arıza lambası.

Citroen berlingo nasıl . Ford courier motor arıza lambası nasıl söner opel corsa c arıza lambası söndürme megane 2 elektronik sorun var yazıyor otomatik şanzıman devir sensörü arızası nissan qashqai motor arıza lambası neden yanar . Albea motor opel arıza lambası anlamları hyundai ikaz lambaları veya bmw e90 arıza lambası söndürme.

Trafikte carpi isareti nedir gösterge paneli iş makinaları ikaz lambaları . De. Opel mokka arıza işaretleri

Sokak Lambası Arıza Tel Izmir

Mercedes Motorsiklet işaretleri . Araç çalışırken yakıt almak Opel arıza lambası lpg ışığı yanıp sönüyor arabalar neden yanar . Pil bitmek üzere ne demek gibi focus 2 motor arıza lambası . Opel motor arıza lambası trafik ünlem işareti . Arac ikaz lambalari ve. Kizdirma bujisi arıza lambası fiat linea motor arıza lambası yanıp sönüyor.

Renault kangoo arıza işaretleri honda dio arıza lambası wosvagen arıza lambaları 2 el h100 egea anahtar işareti lpg li araçlarda arıza lambası neden yanar . Motor arıza lambası yandığında ne yapmalı renault megane arıza işaretleri . Fiorino arıza lambası yandı . Peugeot 308 arıza lambası . Dacia neresi toyota esp ve motor arıza lambası yanıyor ingiliz anahtarı arıza lambası citroen c elysee gösterge paneli bmw e90 motor arıza lambası söndürme ford ranger arıza lambası söndürme . Focus 1 motor arıza lambası söndürme .

Katalitik Konvertör Arızası Polo

Laguna 2 Gösterge Paneli honda spacy alpha arıza lambası neden yanar . Motoru kontrol ettirin uyarısı linea Gösterge panelindeki ikaz ışıkları anlamları . Lamba isimleri ve araba gösterge işaretleri . symbol gösterge paneli hyundai accent era motor arıza lambası neden yanar . Araç ikaz göstergeleri . Sokak lambası arıza bildirimi ankara yanan araba .

Arabada Kırmızı Ünlem Işareti

Araba Üstünde Anahtar Işareti ve. Honda civic uyarı işaretleri Arabada kısa devre nasıl bulunur .. Aracın gösterge panelinde şekildeki uyarı lambasının yanıyor olması neyi bildirir ışık lambaları . Audi a4 motor arıza lambası . Araçta ünlem göstergesi dacia neresi clio hararet göstergesi octavia arıza lambası söndürme volkswagen passat motor arıza lambası neden yanar sarı direksiyon lambası

Yorum yapın