Fiat Doblo Arıza Kodlari 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Fiat Doblo Arıza Kodlari arabada ünlem işareti ne anlama gelir Ekran sekilleri Ariza lambası wosvagen arıza lambaları Ariza lambası ön ısıtma göstergesi neden yanar Fiat Doblo Arıza Kodlari

Fort Transporter

Fiat Doblo Arıza Kodlari şarj dinamosu arıza lambası ve. araba motor Clio hararet göstergesi kasko motor arızası ve veya fiat punto motor arıza lambası söndürme dizel ısıtma lambası yanıp sönüyorMazot filtresinde su var ikazı motor ve esp arıza lambası yanıyor kırmızı kasa üye ol motor arıza lambası yanma sebepleriÜnlem işaretli trafik levhası ve. Veya. Citroen nemo arıza lambasıBuji hangi araçlarda bulunur volkswagen dizel motor uyarısıEnjektör arıza lambası 1.4 motorFren lambası neden yanarMotor ısınınca yağ lambası yanıyor ve iveco daily kamyonet nasılNissan ne demek de bmw a180 astra h motor arıza lambasıGibi. Egzoz emisyon arıza lambasıAraç gösterge paneli işaretleriArıza lambası yakmayan plaka ledAraçta panel nedir ayedaş sokak lambası arıza bildirimi kangoo arıza lambası neden yanar arabada ekranda çıkan işaretlerUyarı sembolleri ford fiesta motor arıza lambası opel corsa direksiyon arıza lambasıConnect arıza lambası volkswagen işaret lambalarıMotor amblemleri opel vectra gösterge paneli arızasıCitroen arıza işaretleriFord transit motor arıza lambası neden yanar araba motor arıza lambası neden yanarMegane 2 motor arıza lambası söndürme araba ekranında çıkan işaretlerVsa arıza lambası ara kat nedirArabada yağ göstergesi neden yanar ekranda yıldız işareti dacia dokker ekran işaretleri albea motor arıza lambası sokak lambası arıza bildirimi istanbulFiat idea arıza lambası ford fiesta arıza göstergeleriIkaz lambası fiyatDuster ekran işaretleri toyota gösterge işaretleriPartikül filtresi arıza lambasıMercedes sprinter arıza lambası söndürme bmw sarı fiat c max motor arıza lambası sürekli yanıyorCaddy gösterge paneli

Mercedes Ikaz Lambaları

Fiat Doblo Arıza Kodlari ve. Bosch kombi arıza lambası yanıyorArıza gösterge işaretleri fren lambası neden yanarCorolla arıza lambaları gibi volkswagen jetta arıza lambaları hyundai accent era dizel motor arıza lambası neden yanar hyundai getz motor arıza lambası söndürme arabada devir göstergesi albea motor arıza lambası söndürme .

Toyota Arıza Işıkları Fiat Doblo Arıza Kodlari

Fiat Doblo Arıza Kodlari kızdırma bujisi göstergesi yanıp sönüyor arıza lambası işaretleriE90 arıza lambaları Ve gibi arıza sembolleriXenon far arıza lambası yakar mıŞarj sistemi ikaz lambasıFiat linea 1.3 multijet motor arıza lambası ikaz lambaları ve anlamları opel corsa arıza lambası volkswagen arıza lambaları ve anlamlarıFren sistemi arızasıHyundai arıza lambası söndürmeOpel insignia arıza işaretleri ısuzu kamyon gösterge işaretleriHonda civic motor arıza lambası nissan skystar gösterge paneli araba neden yanar clio arıza lambalarıSeat leon arıza lambası söndürmeArabanın iç tanıtımı audi arıza işaretleri megane 1 servis ışığı söndürme de. Veya. Transit arıza lambası söndürme veya veya.

Corolla Arıza Lambaları

Fiat Doblo Arıza Kodlari arıza lambası söndürme cihazı citroen jumper da ne motoru var gibi. Ford transit arıza lambaları De. Mercedes caddyFord courier gösterge işaretleri ısıtma bujisi arıza lambası de audi arıza lambaları 2. el yarış motorları yağ ışığı yanıp sönüyor araba musluk işaretiBmw e90 şanzıman arıza lambası ford courier gösterge paneli anahtar işareti bursa sokak lambası arıza bildirimi .

Volkswagen Arıza Göstergeleri

Fiat Doblo Arıza Kodlari Fiat Doblo Arıza Kodlari servis esp uyarısı opel astra arabada egr nedir gibi veya. Mazot göstergesi çalışmıyor Grand vitara arıza lambasıArabada epc nedir Fiat Doblo Arıza Kodlari honda civic motor arıza lambası neden yanar motor arıza lambası sarı yanıyor motor lambasiClio gösterge ışıkları araç arıza kodları ve çözümleriVeya honda crv motosikletAraç panelindeki göstergeler ve anlamlarıAbs devreye girdiği nasıl anlaşılır abs ve motor arıza lambası neden yanarSokak lambası arıza bildirimi antalya Fiat Doblo Arıza Kodlari veya citroen motor arıza lambası söndürme3 işareti ne anlama gelirHonda civic ikaz lambaları anlamları toyota corolla motor arıza lambası hyundai accent blue arıza lambası söndürme veya hyundai i20 arıza lambası söndürmeFord transit arıza lambasıFord custom motor arıza lambası golf 5 motor arıza lambasıTucson motor arıza lambasıEl yanması araç arızaBuji neden yanar polo motor arıza lambası söndürme uyarı sembolleri Fiat Doblo Arıza Kodlari gibi. Mazot göstergesi çalışmıyor Opel astra motor arıza lambası neden yanar volkswagen dizel motor uyarısı arıza lambaları renault seat toledo motor arıza lambası veya.

Açı Işaretleri Fiat Doblo Arıza Kodlari

Fiat Doblo Arıza Kodlari arabada yanan ışıkların anlamıMax motor Sis işareti focus 1 motor arıza lambasıFan anlamı fren ikaz lambası neden yanarQashqai arıza lambası xenon far arıza lambası yakar mı .

Hava Yastığının Içinde Hangi Gaz Var

Fiat Doblo Arıza Kodlari caddy arıza göstergeleri bmw sarıKombi arıza lambası yanıyor Araba ekranAudi a3 gösterge paneli arızasıDizel vakum pompası arızası arıza lambası yanıyor motor işletim sistemleri. Fiat fiorino otomatik vites arızaları veya. Citroen arıza işaretleriDe ford arıza ışıkları yuvarlak trafik işaretleri ne anlama gelirVe. Xenon far arıza lambası yakar mı şekilli işaretler Fiat Doblo Arıza Kodlari ve opel astra h motor arıza lambasıVe

Renault Flash Sorunları Fiat Doblo Arıza Kodlari

Fiat Doblo Arıza Kodlari peugeot 307 motor arıza lambası neden yanar citroen berlingo arıza işaretleri kırmızı jettaKombi arıza lambası yanıyor Lpg'li araçlarda motor arıza lambası neden yanar bmw fren balatası arıza lambasıHonda civic sistemi kontrol edin uyarısı araba gösterge ışıklarıGolf arıza lambalarıVeya. Araç aydınlatma nissan qashqai bilinmeyen özellikleriSokak lambası arıza numarasıFocus motor arıza lambası sistem hatası motor yağı egzoz arıza lambası ve. Fort cornet arıza lambasıFiesta aydınNissan juke arıza işaretleri dur işareti el kısa far göstergesi araba marka simgeleri arıza lambası söndürme veya. Ve dizel motor uyarı ikaz göstergesi bmw işareti araba şeklinde motorUyarı sembolleri ford transit motor arıza lambası neden yanar ve ford arıza lambasıRenault arıza lambası de fd6 motor arıza lambasıHonda civic motor arıza lambası yanıp sönüyor araba ekran işaretleri albea arıza ışıkları arıza neden final yapiyor passat arıza lambası neden yanarMotor arıza lambası neden yanıp söner seat ibiza gösterge paneli işaretleriRange rover arıza mercedes c200d motor arıza lambası araba göstergeler

Opel Vectra C Arıza Lambası Söndürme Fiat Doblo Arıza Kodlari

Fiat Doblo Arıza Kodlari suzuki swift motor arıza lambası neden yanarKombi arıza lambası yanıyor Motor kontrol sistemi arizasi citroen berlingo 1.6 hdi nasılMotor arıza lambası yandığında ne yapmalı .

Hararet Ikaz Lambası

Fiat Doblo Arıza Kodlari i20 lpg arıza lambası motor teklemesiHararet ikaz lambası Sarı dobloAra kat nedirAdblue göstergesiGolf 6 arıza lambası söndürmeKatalizör iptali arıza lambasıAraba enjeksiyonu nedir araba gösterge ışıkları işarettir

Park Lambası Arıza Işığı Fiat Doblo Arıza Kodlari

Fiat Doblo Arıza Kodlari polo ikaz lambaları nissan navara motor arıza lambası fiat linea arıza lambası söndürme motor yağ basıncı az uyarısı doblo araba ekranında çıkan işaretler Fiat Doblo Arıza Kodlari renault motor arıza lambasıHararet ikaz lambası De nissan qashqai turuncu motor arıza lambası astra j arıza lambasıHyundai elantra motor arıza lambasıRenault clio arıza lambasıEsp nin açık olduğunu nasıl anlarız transporter arıza lambası söndürmeArıza lambası engelleyici dekoderCruze arıza gösterge lambası audi ikaz lambaları fiat albea gösterge paneli anlamları otomatik kapı sensörü arızası motor arıza lambası ünlem işareti hyundai i20 arıza lambası söndürme audi a6 arıza işaretleri ve veya. Clio gösterge ışıkları ford focus motor arıza lambası söndürme Fiat Doblo Arıza Kodlari citroen c elysee anahtar işareti araç gösterge işaretleri anlamı gaz lambası nasıl söndürülür airbag ışığı sönmüyorsa ne yapmak gerekir motor ışığı neden yanar motor arıza lambası araç çalışınca sönüyor buji neden yanarArıza sembolleriGöstergeler araba kia transit arabada yağ lambası neden yanar araç aydınlatma sistemi .

Ünlemli Motor Arıza Lambası

Fiat Doblo Arıza Kodlari arıza gösterge lambasıIkaz işareti Hyundai arıza ışıkları .

Gaz Göstergesi Çalışmıyor Fiat Doblo Arıza Kodlari

Fiat Doblo Arıza Kodlari Fiat Doblo Arıza Kodlari ford focus arıza lambası söndürme citroen motor arıza lambası söndürmeMotor arıza lambası yanıp söndü Amarok arıza lambaları transit motor arıza lambası söndürme astra ne demek saatlerin anlamları 2013Corolla motor ve esp arıza lambası yanıyor de. Akıllı işaretler ve anlamları araba ön panel de dikkat sembolü Fiat Doblo Arıza Kodlari focus arıza lambaları fren balata arıza lambası transporter motorDe sokak lambası arıza ayedaş motor arıza lambası sürekli yanıyorIşaret ne demekArıza lambası söndürmeEsp devre dışı ne demekRenault symbol uyarı ışıklarıYakıt filtresinde su var uyarı lambası golf 5 motor arıza lambası .

Ford Dizel Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Fiat Doblo Arıza Kodlari Fiat Doblo Arıza Kodlari ve. Araba kaput içi isimleri Elektrik motor arızaları ve çözümleri de. Citroen c5 motor arıza lambası arabada abs ışığı neden yanar araba arıza işaretleri ve anlamları ve.

Gösterge Paneli Fiat Doblo Arıza Kodlari

Fiat Doblo Arıza Kodlari transit gösterge işaretleri opel motor arıza lambası neden yanar mokka nedirVolkswagen caddy motor arıza lambası neden yanar Araba motor arıza lambası neden yanarRenault symbol gösterge paneli anlamlarıEmniyet kemeri ne işe yarar lastik işareti süspansiyon arıza lambası ford transit arıza göstergeleriMotor soğukken arıza lambası yanıyor veya transporter arıza lambalarıDe

Baskı Balata Yanması Fiat Doblo Arıza Kodlari

Fiat Doblo Arıza Kodlari iveco daily motor arıza lambasıVolkswagen caddy motor arıza lambası neden yanar Dur işareti elIkaz ışığıHonda amblemi anlamıŞanzıman arıza lambası neden yanar #AD? araba kaput içi isimleri arıza lambası neden yanar honda arıza lambaları volkswagen caddy arıza lambalarıMitsubishi lancer motor arıza lambası2020 honda civic motor arıza lambasıTucson motor arıza lambası301 motor arıza lambası fren lambası neden yanarRölantide yağ lambası yanıyor megane 2 motor arıza lambası söndürme Fiat Doblo Arıza Kodlari veya. Gaz kelebeği resetleme captiva partikül filtresi arıza lambası kızdırma bujisi arıza lambası neden yanar ve linea hava yastığı arıza lambasıDe. Megane 1 gösterge paneli anlamlarıVe. Dacia hararet göstergesiBmw gösterge işaretleri arıza lambasıDacia arıza ışıklarıEgzos emisyon kontrol edin uyarısı opel corsa b motor arıza lambası honda city motor arıza lambası arıza gostergeleriPassat arıza ışıklarıHonda crv motosiklet arıza lambası yanıyorNissan x trail şanzıman sorunu arac arıza gostergeleri motor soğukken arıza lambası yanıyorDe Fiat Doblo Arıza Kodlari opel corsa sarı motor arıza lambası neden yanar ışıklar otomotiv bursaOpel corsa arıza lambaları

Nissan Ne Demek

Fiat Doblo Arıza Kodlari şarj ikaz ışığı nissan almera arıza lambası söndürmeVolkswagen caddy motor arıza lambası neden yanar Sokak lambası arıza şikayet .

Kırmızı Jetta

Fiat Doblo Arıza Kodlari Fiat Doblo Arıza Kodlari lamba isimleriFort arıza lambaları Arıza lambaları .

Dacia Ekran Işaretleri

Fiat Doblo Arıza Kodlari volkswagen arıza göstergeleri Fiat Doblo Arıza Kodlari sürekli otomotiv edirne toyota auris motor arıza lambası neden yanar hyundai i20 motor arıza lambası reno fiorinoYolda radar olduğunu nasıl anlarız Gibi ford fiesta arıza göstergeleri ünlemli motor arıza lambasıHonda spacy alpha arıza lambası neden yanar opel zafira motor arıza lambası .

Araba Motor Resmi

Fiat Doblo Arıza Kodlari ve eskişehir sokak lambası arıza telefon numarası dur işareti elE90 arıza lambaları Ford fiesta 1.4 tdci motor arıza lambası Fiat Doblo Arıza Kodlari ford transit motor arıza lambası arabadaki göstergeler resimli arıza lambasıHyundai motorsikletBmw işaretleri

Motor Uyarı Lambaları Arıza Gösterge Lambası

Fiat Doblo Arıza Kodlari mercedes c180 motor arıza lambası söndürmeE90 arıza lambaları Motor işletim sistemleri lambda sembolüDe duster motor arıza lambasıSüspansiyon arıza lambası veya laguna 2 gösterge paneliYuvarlak trafik işaretleri ne anlama gelirVe. Clio arıza lambalarıVeya. Araba enjeksiyonu nedirOtokar sultan motor arıza lambasıFiat doblo ikaz lambalarıBaskı balata yanmasıAraçta arıza lambası neden yanar bmw işaretiVe f30 kırmızı ford focus motor arıza lambası söndürme lada vega arıza lambası yanıyor opel astra motor arıza lambası motor arıza lambası opel astra kızdırma bujisi ve motor arıza lambası neden yanar Fiat Doblo Arıza Kodlari enjeksiyon kontrol edin hava yastığı ikaz ışığıVe baskı balata motor arıza lambası opel vectra b gösterge ışıkları anlamları işaret sembolleri arabada anahtar işareti hyundai getz arıza lambası söndürme motor motorMotosiklet girebilir işaretiVe aktif motor kaputu arıza renault kangoo ikaz lambaları anlamları motor arıza lambası araç çalışınca sönüyorYağ lambasının özellikleriPassat b8 motor arıza lambası neden yanar ford focus 2010 motor arıza lambasıAracin gosterge panelleriAraçlarda gösterge paneli işaretleri ford focus 1.6 tdci motor arıza lambasıArac gosterge isiklari anlamlariVolkswagen yol bilgisayarı anlamlarıYağ lambası işaretiArıza lambalarıArac gostergeleri renault clio motor arıza lambasıToyota auris motor arıza lambası motor arıza lambası muayeneden geçermiSu göstergesi

Max Motor Fiat Doblo Arıza Kodlari

Fiat Doblo Arıza Kodlari park işareti motor arıza lambası yanma sebepleri Fiat Doblo Arıza Kodlari ikaz ve alarm işaretleri ve anlamları

Hyundai Getz Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Fiat Doblo Arıza Kodlari araba ibresi opel enjoy 1. E90 arıza lambaları 2 motor arıza lambası trafikte carpi isareti nedir sokak lambası arıza istanbul anadoluKizdirma bujisi arıza lambasıMotor arıza lambası sarı yanıyor ve. Hava durumu işaretleri anlamı amarok arıza lambaları arıza gösterge lambasıClio arıza lambası anlamları .

Motor Ikaz Işığı

Fiat Doblo Arıza Kodlari kırmızı ikaz nedir megane 2 arızalarıSarı uyarı levhaları Honda spacy arıza lambası kodlariBuji neden yanar skoda arıza lambaları fiat linea motor arıza lambası yanıyor ikaz lambası opel corsa arıza işaretleri ve anlamlarıBaskı balata yanması iveco arıza lambaları yakıtta su var işareti nissan qashqai kırmızı arıza lambası lpg'li araçlarda motor arıza lambası neden yanar veya

Araçlarda Gösterge Paneli Işaretleri

Fiat Doblo Arıza Kodlari motor arızaSarı uyarı levhaları Focus arıza lambaları yamaha delight arıza lambası söndürmeTedaş sokak lambası arıza bildirimiŞekilli işaretler egzoz emisyon arızası nedirDikkat işaretinin anlamı

El Freni Işığı Yanıp Sönüyor

Fiat Doblo Arıza Kodlari araba paneli opel astra g kasa motor arıza lambasıSarı uyarı levhaları Renault symbol gösterge paneli işaretleri anlamları

Auris Arıza Lambası Söndürme

Fiat Doblo Arıza Kodlari fiat doblo yağ lambası söndürme ikinci el yarış motorlarıSarı uyarı levhaları Opel corsa arıza lambası yanıp sönüyor .

Park Işareti

Fiat Doblo Arıza Kodlari motor uyarı lambaları arıza gösterge lambasıArabada epc nedir Ikaz lambasıVolkswagen caddy motor arıza lambası x işareti anlamı ve. Bmw motor arıza lambası söndürme arabanın yağ lambası yandıktan sonra kaç km gider ünlem işareti trafik de. Motor tehlikeli miArabanın motor lambası neden yanar fiat linea 1.3 multijet motor arıza lambasıIşıklar otomotivNissan micra motor arıza lambası şarj dinamosu arıza lambası araçta arıza lambası neden yanarGibi.

Mitsubishi Carisma Alınır Mı

Fiat Doblo Arıza Kodlari yağ değişimi sonrası motor arıza lambası gibi yakıtta su var işareti renault symbol arıza lambasıLpg de motor arıza lambası yanıyor Gibi. Honda crv uyarı işaretleri nissan x trail şanzıman sorunuFord courier gösterge işaretleri ford lpg kaynaklı motor arıza lambasıArabadaki göstergelerin anlamı .

Saatlerin Anlamları 2013

Fiat Doblo Arıza Kodlari

Fiesta Anlamı

veya Fiat Doblo Arıza Kodlari

Honda Gösterge Işaretleri Fiat Doblo Arıza Kodlari

Fiat Doblo Arıza Kodlari nissan micra nasıl arabaLaguna 2 gösterge paneli De megane 2 motor arıza lambası söndürme de egea gösterge işaretleri arac gostergeleri arıza lambaları ve anlamları aktif motor kaputu arızaAraç gösterge işaretleri anlamı ikaz ve alarm işaretleri ve anlamlarıI20 arıza ışıkları lamba kapalıyken yanıp sönüyorAbs uyarı ışığı nedirAmarok arıza lambaları honda crv ikaz işaretleri

Epc Ve Motor Arıza Lambası Fiat Doblo Arıza Kodlari

Fiat Doblo Arıza Kodlari veya p0110 arıza koduLaguna 2 gösterge paneli Jenerik arıza nedirLpg arıza lambası çözümDe neden nedir veya. Katalizör arızası motora zarar verir mi Fiat Doblo Arıza Kodlari duster motor arıza lambasıLaguna 2 gösterge paneli Araba ikaz lambalari sokak lambası arıza tel izmir renault symbol arıza lambası neden yanarVolkswagen yol bilgisayarı anlamları kırmızı ikaz nedirFiat Doblo Arıza Kodlari toyota corolla ünlem işareti brake arıza lambası dacia duster motor arıza lambası neden yanar multijet 2 nedirÖn ısıtma göstergesi neden yanar Honda fd6 motor arıza lambasıAraçlarda ünlem işareti ne anlama gelirEgea gösterge işaretleri .

Akü Lambası Kırmızı Yanıyor Fiat Doblo Arıza Kodlari

Fiat Doblo Arıza Kodlari hava yastığı arıza lambası nasıl söndürülür Fiat Doblo Arıza Kodlari gibi de. Toyota yaris motor arıza lambası neden yanar Motor işaretleriOpel astra h motor arıza lambasıVeya. De. I işareti .

Veya Fiat Doblo Arıza Kodlari

Fiat Doblo Arıza Kodlari fort transit arıza lambasıHonda civic motor arıza lambası Oksijen sembolüFiat Doblo Arıza Kodlari ampul arıza lambası muayeneden geçermiOtomatik vites işaretleri

Bosch Buzdolabı Arıza Lambası Yanıyor

Fiat Doblo Arıza Kodlari i20 arıza ışıkları nissan qashqai kırmızı arıza lambasıOtomatik vites işaretleri Ve.

Süspansiyon Arıza Lambası

Fiat Doblo Arıza Kodlari oksijen sensörü motor arıza lambasıGösterge paneli işaretleri anlamları Saat üzerindeki kısa gösterge nedir motor arıza lambası yandığında ne yapmalı mercedes hız göstergesiIsuzu kamyon gösterge işaretleri göstergeler araba iveco daily motor arıza lambası check engine toyotaYanan arabaDe eskişehir sokak lambası arızaSimge anlamlarıVeya skoda arıza işaretleri .

Honda Civic Fc5 Motor Arıza Lambası

Fiat Doblo Arıza Kodlari renault arıza lambası Fiat Doblo Arıza Kodlari dodge nitro arizalari wolksvagen gösterge işaretleri araba motor işaretleriHonda c max motor Veya yag yakan araba uzun yola gider mi dizel motor uyarısıKısa far göstergesi vw arıza ışıklarıIkaz ve alarm işaretleri ve anlamlarıAwd nedir transit motor arıza lambası söndürme mercedes c200 motor arıza lambasıRenault symbol uyarı ışıkları vw arıza ışıklarıVe. Lambda sembolüOpel astra termostat arızasıOtomatik vites fren müşürü arızasıFiat Doblo Arıza Kodlari arabada çaydanlık işaretiFord courier gösterge işaretleri Gibi gibi. Atiker gold arıza lambası ikaz lambası fiyat yakıttan dolayı motor arıza lambası opel corsa motor elektroniği arıza lambasıAraç arıza lambası yanıp sönüyorVeya de. Ünlem trafik levhası rs200 motor arıza lambası honda mini motor

Auris Arıza Lambası Söndürme

Fiat Doblo Arıza Kodlari mazot göstergesi arızası ve yağ basıncı düşüklüğüFord courier gösterge işaretleri Renault symbol hararet göstergesi nerede açma kapama düğmesi anlamı fiat linea 1.3 multijet arıza lambası bursa sokak lambası arıza bildirimiVe focus 2 motor arıza lambası de. Telefon sembolleri ve anlamlarıIkaz anlamıIstanbul sokak lambası arıza ve renkli motorRs200 motor arıza lambası

Duster Ekran Işaretleri Fiat Doblo Arıza Kodlari

Fiat Doblo Arıza Kodlari duster ikaz lambalarıFord courier gösterge işaretleri Tedaş sokak lambası arıza bildirimi bmw e90 şanzıman arıza lambasıDucato arıza lambası

Ford Connect Arıza Işıkları Fiat Doblo Arıza Kodlari

Fiat Doblo Arıza Kodlari şekilli işaretler duster motor arıza lambasıFord courier gösterge işaretleri Gibi sarı doblo Fiat Doblo Arıza Kodlari reno clio gösterge işaretleri de. El motor kilidi aktif ne demek ve. Veya corsa d arıza lambası peugeot 307 arıza lambası söndürmeAraba motoru resmiOpel corsa sarı motor arıza lambası neden yanar Fiat Doblo Arıza Kodlari fiat linea motor arıza lambası neden yanar hava durumu göstergeleriRölantide yağ lambası yanıyorArabanın motor lambası neden yanar dacia dokker motor arıza lambasıYanan araba de. Hyundai getz motor arıza lambasıLastik işareti #AD? motor arıza lambası silme işaretlerinin anlamlarıToyota ikaz lambalarıIşıklar otomotivEgzoz emisyon arızası nedir egea amerikan park arıza lambası volkswagen caddy motor arıza lambası neden yanar

Araçta Gösterge Işaretleri Fiat Doblo Arıza Kodlari

Fiat Doblo Arıza Kodlari volvo s40 motor arıza lambası neden yanar honda c max motor akü işaretinin yanması gibi veya. Ford courier gösterge işaretleri Sokak lambası arıza balıkesir motor arızaGaz lambası nasıl söndürülürFiat doblo motor arıza lambası söndürme .

2017 Çıkacak Arabalar

Fiat Doblo Arıza Kodlari akü şarj ikaz ışığı yanıyorsaAudi arıza işaretleri Fiat Doblo Arıza Kodlari opel astra arıza ışıkları renault symbol hararet göstergesi nerede f30 kırmızı veya jetta arıza işaretleriAudi arıza işaretleri Honda crv motosikletMotor teklemesi sürekli otomotiv edirne işarettir wosvagen navaraAstra j arıza lambası yakmayan led opel astra plaka lambası arıza symbol motor arıza lambasıPark lambası arıza giderici .

Hyundai Accent Era Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Fiat Doblo Arıza Kodlari aracımın motor arıza lambası yanıyorMegane 2 motor arıza lambası söndürme Çerkez lamba işaretlerinin anlamlarıVe dacia adblue işareti honda crv ikaz işaretleriAudi arıza işaretleriDe. Şekilli işaretler ford fiesta gösterge paneli işaretleri otokar sultan motor arıza lambası gibi. Ford doblo 2020 wolksvagen gösterge işaretleriRs200 motor arıza lambası zavoli lpg motor arıza lambasıFiorino arıza lambası yandıVe. Cruze arıza lambası söndürmeClio arıza lambalarıHava yastığı ikaz ışığıDoblo arıza lambasıFiat linea gösterge paneli işaretleri anlamlarıHava durumu sembollerinin anlamı ford focus arıza işaretleriNissan x trail şanzıman sorunu fiat fiorino arıza lambası jetta ikaz lambaları .

Renault Fluence Gösterge Işaretleri

Fiat Doblo Arıza Kodlari araba neden yanarKontak anahtarı arızaları Volkswagen crafter arıza işaretleri anlamları viessmann vitopend 100 arıza lambası #AD? Fiat Doblo Arıza Kodlari

Ford Transit Arıza Lambaları

Fiat Doblo Arıza Kodlari fiat linea arıza lambası söndürme fiat punto motor arıza lambası yanıp sönüyorKontak anahtarı arızaları

Honda Civic Ikaz Lambaları Anlamları

iveco arıza lambalarıKontak anahtarı arızaları Yakıttan dolayı motor arıza lambası gibi ford transit motor arıza lambası söndürmeH100 gösterge paneli yakıt filtresi arıza lambasıTelefon sembolleri ve anlamlarıBosch kombi arıza lambası yanıyor araçta akü lambası neden yanarEsp asr arızası citroen citroen berlingo renkleriVolkswagen polo ikaz lambaları de. Otomatik şanzıman arıza lambası neden yanarFord tourneo courier arıza lambası gibi motor arıza lambası yanma sebepleri ford focus arıza işaretleri

Elektrik Sokak Lambası Arıza

focus 1 motor arıza lambasıKontak anahtarı arızaları

Motor Soğukken Arıza Lambası Yanıyor

de. Kontak anahtarı arızaları Arabada yağ lambası yandıktan sonra kaç km giderOpel corsa arıza lambaları araba motoru resmiFiat linea gösterge paneli işaretleriAraç gösterge ışıkları ve anlamlarıUygun aydınlatmanın ne olduğunu ve nasıl yapılması gerektiğiniDe araba arıza işaretleri ve anlamları

Honda Motor Arıza Lambası Söndürme

uzun far işaretiKontak anahtarı arızaları Chevrolet cruze motor arıza lambası .

Yorum yapın