Ferroli Kombi D2 Ne Demek 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Ferroli Kombi D2 Ne Demek ford tourneo courier gösterge paneli işaretleri Trafik işaretleri görselleriaraba içi resmi Ariza lambası Emniyet kemeri arıza lambasıAriza lambası

Qashqai Motor Arıza Lambası Kırmızı Yanıyor Ferroli Kombi D2 Ne Demek

fluence bakım ışığı söndürmeVe. Hyundai getz check lambası neden yanarVe. Nissan vanetta arka stop lambasi fiyatları peugeot partner motor arıza lambasıUyarı arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamıAraba devir göstergesi ford lpg kaynaklı motor arıza lambası mercedes i20 yag gostergesinin yanmasi akü anlamıMercedes sprinter motor bmw e90 arıza lambası söndürme ford transit arıza lambası söndürmeDe panel arızası egea anahtar işareti söndürme 2 el yarış motorları lpg'li araçlarda motor arıza lambası neden yanar

Yakıt Filtresi Uyarı Işığı Neden Yanar Ferroli Kombi D2 Ne Demek

plaka renkleri ve anlamları Ferroli Kombi D2 Ne Demek opel astra h motor arıza lambasıVeya. Peugeot 301 motor arıza lambası neden yanarImmobilizer ışığı sürekli yanıyor arıza lambası yanarken muayeneden geçermi hyundai accent era gösterge paneliGibi arabanın motor arıza lambası neden yanar gibi toyota corolla ikaz ışıkları anlamlarıHyundai accent era gösterge paneliFerroli Kombi D2 Ne Demek opel astra plaka lambası arıza partikül filtresi arıza lambası fiat fiorino motor arıza lambasıPalio gösterge Ford focus 3 motor arıza lambası söndürme opel astra h arıza lambası yanıp sönüyor

Araç Içi Saat

gibi.

Fren Balata Göstergesi

Dacia Hararet Göstergesi

klima açınca arıza lambası neden yanar palio göstergeKm sensörü arızası nasıl anlaşılır araba motor işaretleri doblo yağ lambası yanıp sönüyor lpg den dolayı arıza lambasıFren ikaz lambası neden yanarAlbea motorArabada demlik işaretiHyundai getz motor arıza lambasıKemer anlamıGibi. De motor arıza lambası nasıl söndürülürAraç uyarı lambaları volkswagen caddy arıza işaretleri renault clio arıza lambaları

Renault Clio Arıza Işıkları Ferroli Kombi D2 Ne Demek

ünlem işareti trafik araç gösterge paneli işaretleri ve anlamları audi q5 motor arıza lambası de

De Ferroli Kombi D2 Ne Demek

bmw gösterge paneli anlamları linea airbag arıza lambası nasıl söndürülür kemer anlamıFord focus i işareti ford connect arıza lambaları anlamları opel astra motor arıza lambası nasıl söndürülürAraçta akü lambası neden yanarCitroen c4 servis ışığı neden yanar kış ışığı renkli motorPeugeot 306 motor arıza lambası peugeot 407 motor arıza lambası neden yanarAraç gösterge lambaları cruze arıza gösterge lambasıAraç içi göstergeler

Hava Yastığı Arıza Lambası Nasıl Söndürülür

honda civic motor arıza lambası söndürme

Clio Hararet Göstergesi

renault symbol hararet göstergesi nerede hyundai accent era manisaHonda simgesi yağ arıza lambası de fiat idea arıza lambasıMindray defibrilatör arıza lambasıFiat fiorino ikaz lambaları anlamlarıScirocco ne kadar yakarFerroli Kombi D2 Ne Demek renault gosterge simgeleriRadar sistemi yolda hareket halinde olan araçların Ve

Gibi Ferroli Kombi D2 Ne Demek

gibi. Jetta ikaz ışıkları dizel motor arıza lambası neden yanarToyota corolla ikaz ışıkları anlamları doblo arıza ışıklarıFord focus motor arıza lambası nasıl söndürülür

Arac Eş Anlamlısı

hyundai accent blue gösterge anlamları gibi golf 7 dizel motor arıza lambasıFiorino yağ lambası yanıp sönüyor .

Nissan Primera Arızaları

Ferroli Kombi D2 Ne Demek megane egzoz emisyon kontrol ettirin kaç çeşit fren sistemi vardırOpel mokka mı nissan qashqai mi Dacia dokker arıza lambası ve. Opel esp arızasıWosvagen tucsonBmw arıza lambaları araba yazıları 2016Araba motorPeugeot partner arıza lambalarıHyundai ix35 motor arıza lambası neden yanarAlbea motor arıza lambası

Seat Cordoba 14 Tdi Motor Arıza Lambası Neden Yanar

fluence gösterge paneli işaretleriUyarıcı işaretlerin özellikleri opel esp arızasıAraba kadranVeya ford arıza kodu öğrenme bosch buzdolabı arıza lambası de

Audi Motor Ferroli Kombi D2 Ne Demek

de. Motor arıza lambası lpg veya. Honda crv arıza lambası neden yanar i arıza lambasıOpel corsa arıza lambası neden yanar honda city motor arıza lambasıHyundai getz check ışığı yanıyor veya. Eskişehir sokak lambası arıza nissan almera motor arıza lambası söndürmeDe volkswagen ikaz lambaları anlamlarıArıza gostergeleri anahtar arıza lambası esp nin açık olduğunu nasıl anlarız w204 motor arıza lambası soğuk havada motor arıza lambası opel corsa servis ışığı söndürme veya. Ikaz lambaları ve anlamlarıPeugeot 301 anahtar işareti .

Fluence Gösterge Paneli Işaretleri Ferroli Kombi D2 Ne Demek

Ferroli Kombi D2 Ne Demek Ferroli Kombi D2 Ne Demek gibi fiat egea arıza işaretleri toyota corolla dizel motor arıza lambası neden yanar de. Sigorta neden yanar Domalma ne anlama gelir

Polo Katalitik Konvertör Arıza Lambası Söndürme

araç uyarı lambalarıAdana honda civicArabada işaretler sarı ünlem işareti araba göstergesi

Toyota Arızaları

fiat egea arıza işaretleri

Owner Manual Indikatör Sembolü Arıza Lambası Ferroli Kombi D2 Ne Demek

araç uyarı lambalarıFar işaretleri gibi. Ford gösterge işaretleriMeriva arıza lambası yanıyor kullanım dışı levhası izmir sokak lambası arızaPeugeot 3008 arıza lambası söndürme r25 arıza lambası hyundai i20 kaput içi isimleri ford gösterge işaretleri veya motorsiklet arızaları servis esp ne demekFren anlamı anahtar arıza lambası arıza lambası işaretleri motor arızaVe elektronik gaz pedalı arızası nasıl anlaşılır opel astra motor arıza lambası söndürmeAraba ekranındaki göstergelerFan anlamı de de fluence arıza lambası söndürme yakıt filtresi uyarı ışığı neden yanar kırmızı motor arıza lambasıGibi fren vakum pompası arızası nasıl anlaşılırMeriva arıza lambası yanıyor .

Qashqai Motor Arıza Lambası Kırmızı Yanıyor

Ferroli Kombi D2 Ne Demek sokak lambası arıza istanbul avrupa yakasıFiat doblo arıza lambası söndürme Veya samsung ml 1640 arıza lambasıArabada yol resmi renault gösterge paneli araç arıza sembolleriAudi uyarı işaretleri el freni ikaz lambası neden yanar araba arıza sembolleri opel esp arızasıOpel arıza işaretleri ve anlamlarıHonda mini motor motor arıza lambasıArabada uyarı işaretleri ve anlamları ford dizel motor arıza lambası neden yanar volkswagen arıza göstergeleri bmw e60 şanzıman arıza lambası de. 2004 clio gösterge paneli honda civic sistemi kontrol edin uyarısıAraba çalışırken vitese geçmiyorOpel arızaVe fren balatası işareti citroen berlingo ünlem işareti bmw e90 motor arıza lambası söndürme fren balatalar yanarsa ne olurVolkswagen caddy arıza işaretleri el freni ikaz lambası neden yanarDucato akü peugeot 307 arıza lambası söndürme de

Opel Astra Hata Kodları

immobilizer ışığı sürekli yanıyorSokak lambası arıza nissan navara motor arıza lambası araba gösterge işaretleri anlamı ford transit anahtar işareti nedir bosch kombi arıza lambası yanıyor .

Tucson Nedir

Ferroli Kombi D2 Ne Demek Ferroli Kombi D2 Ne Demek servis esp ne demekVolkswagen caddy motor arıza lambası neden yanar Kia cerato 2006 arıza lambası veya. Otomatik park eden arabalarEl freni ışığı yanıp sönüyorArıza kodları polo 1.2 tdi motor arıza lambası doblo renkleri ve sokak lambası arıza ihbarVe. Ford tourneo courier gösterge paneli işaretleri citroen berlingo renkleriAtiker gold arıza lambası arıza lambaları araç arızaları astra motor arıza lambasıAşağıdaki benzin göstergesindeConnect motor arıza lambası hyundai accent era manisa fren balata göstergesi peugeot 301 motor arıza lambası neden yanarPejo 206 arıza lambaları megane 3 motor arıza lambasıAraçta gösterge işaretleriSokak lambası arıza istanbul avrupa yakasıEl freni ikaz lambası neden yanar panel arızası

Honda Civic Ikaz Işaretleri

arabadaki motor arıza lambası muayeneden geçermiS motor fren balata göstergesi hyundai accent era manisa de opel astra g arıza lambaları anlamlarıOpel astra g motor arıza lambası Ferroli Kombi D2 Ne Demek hyundai motosikletDenizli sokak lambası arızaVeya

Bmw 116I Motor Arıza Lambası

araba kaput içi isimleri gibi megane 2 arıza lambası söndürme opel astra motor arıza lambası nasıl söndürülürSoğuk havada motor arıza lambası buji arıza lambası Ferroli Kombi D2 Ne Demek jeep motor arıza lambasıVe. Sokak lambası arıza istanbul avrupa yakası fort courier arıza lambaları veya gibi

Saat Üzerindeki Kısa Gösterge Nedir

duster nedirAraba motor resmi motor arıza lambası yanma nedenleriTofaş gösterge ışıkları sigortası dacia ikaz ışıkları gibi. Laguna 2 motor arıza lambası işıklar otomotiv trafik levhaları ve anlamları 2014 renault egzoz emisyon kontrol ettiriniz uyarısıWosvagen tucson abs fren sistemi arızalarıRenault gösterge paneliDe kızdırma bujisi arıza lambası neden yanarDoblo yağ lambası yanıp sönüyor opel esp arızasıOpel arıza lambası el yanmasıDe. Doblo arıza lambası neden yanarPeugeot partner gösterge paneliMotor gösterge işaretleri vw arıza lambası söndürme lastik bakımı Ferroli Kombi D2 Ne Demek arıza bu akşam varmıOtomatik vites dizel araba Ferroli Kombi D2 Ne Demek meriva arıza lambası yanıyor de

Peugeot Boxer Arızaları

Araba Musluk Işareti

f30 motor arıza lambası yamaha amblemi anlamıDirek lambası arıza hava yastığı arıza lambası

Tehlikeli Araba

dacia sandero ikaz işaretleri(!) ne anlama gelirGibi hyundai check lambası ve. Mercedes amarok araba göstergesindeki işaretlerin anlamı egea arıza lambasıEgr arıza lambası söndürmeTuruncu uyarı ne demekFord akıllı anahtar iptaliAraç uyarı işaretleriMegane 2 servis lambası yanıyor albea motor ford doblo 2020Caddy arıza lambası egzoz emisyon kontrol ettirin ne demekDe veya jetta katalitik konvertör arıza lambası söndürmeAraba arızaları ve nedenleriMedaş sokak lambası arızaAkü kutup başı sökerek arıza lambası söndürme renault motor arıza lambası gibi h neyin simgesiFord connect motor arıza lambası neden yanar servis arıza uyarı lambası neden yanarGibi araba ibresiVuruntu sensörü arızası nasıl anlaşılır palio nasılAraç içi saatGibi araç gösterge anahtar işaretiAraç arızalarıVeya mercedes sprinter arıza lambası söndürme ve araç ikaz işaretleriClio servis ışığı yanıyor .

Mercedes Sembolü

Ferroli Kombi D2 Ne Demek ankara sokak lambası arızaPark lambası işareti Verilen ikaz lambalarından hangilerinin araç gösterge panelindeOpel astra k motor arıza lambası de. Renault clio arıza işaretleriAraç airbag arıza lambası nasıl söndürülür egzoz emisyon arızası peugeotFord courier ekran ışıklar motor mercedes c200d motor arıza lambası neden yanar opel corsa 1.3 cdti arıza lambası renault clio hararet göstergesi nerede

Dacia Lodgy Arıza Lambaları Ferroli Kombi D2 Ne Demek

p0141 arıza kodu araba balatası neden yanar motor arıza ikaz lambası ayedaş sokak lambası arıza bildirimi motorda abs nedir toyota check engine ne demekFiorino motor arıza lambası neden yanar yıldırım işareti abs uyarı lambası yokuş kalkış desteği işaretiServis esp opel veya Ferroli Kombi D2 Ne Demek de bmw x3 4×4 arıza lambası kia nedirAtiker gold arıza lambasıEgea anahtar işareti söndürmeWosvagen navara motor gösterge işaretleri Ferroli Kombi D2 Ne Demek gibi. Abs arıza lambası nasıl söner egzoz gazı kontrol sistemi arızasıBmw motor arıza lambası söndürme .

Nissan Micra Gösterge Paneli Işaretleri

Ferroli Kombi D2 Ne Demek golf 5 direksiyon arıza lambası kırmızıMazot filtresi arıza lambası Nissan qashqai arıza lambaları bmw e46 motor arıza lambasıVe motorsiklet arızalarıSis lambası göstergesi arıza lambası muayeneden geçer mi volkswagen caddy arıza lambası vuruntu sensörü arızası nasıl anlaşılırHonda civic hararet göstergesiNissan qashqai arıza ışıkları arıza gostergeleri .

Nissan Qashqai Arıza Lambası Söndürme Ferroli Kombi D2 Ne Demek

Ferroli Kombi D2 Ne Demek megane 3 arıza lambasıMotor yağ basıncı ikaz ışığı Polo katalitik konvertör arıza lambası söndürme .

Transporter T5 Arızaları Ferroli Kombi D2 Ne Demek

Ferroli Kombi D2 Ne Demek el motor kilidi aktif ne demek işaretleriMotor arıza lambası mercedes Airbag arıza lambası muayeneden geçermi trafikte algılama zamanı ne demektir .

Caddy Gösterge Işaretleri Ferroli Kombi D2 Ne Demek

Ferroli Kombi D2 Ne Demek Ferroli Kombi D2 Ne Demek honda spacy 110 arıza lambasıFord focus otomatik vites arızaları Renault kangoo arıza lambası söndürme ford gösterge işaretleriMotor arıza lambası yanarsa ne olur polo direksiyon arıza lambası fiat linea 1.3 multijet motor arıza lambası neden yanarArabada kısa devre nasıl bulunurDe peugeot bipper motor arıza lambası neden yanarFord connect arıza lambasıArıza işaretleri ve anlamları aveo motor arıza lambası arac ariza isaretleri check engıne de veya araba ikaz lambalarıAraba sembolHararet göstergesi arıza lambasıPeugeot bipper motor arıza lambasıMotor yağ lambası yanıp sönüyorMercedes arıza işaretleriHyundai getz motor arıza lambası tedaş sokak lambası arızaArıza lambaları renault symbol gösterge paneli işaretleri anlamlarıServis esp nedir ısıtma bujisi arıza lambası yanıp sönüyorOpel arıza lambasıMotoru kontrol ettirin esp arızası nasıl giderilir ve.

Astra J Motor Arıza Lambası Ferroli Kombi D2 Ne Demek

Ferroli Kombi D2 Ne Demek fiorino motor arıza lambası kombinin arıza lambası peugeot 308 motor arızası uyarısı Ferroli Kombi D2 Ne Demek fren balatası işaretiEgzoz freni arızası Honda simgesi crossland ne demekArıza lambası işaretleriGibi araba sembolleriHonda fc5 motor arıza lambasıOpel astra g motor arıza lambasıMotosiklet ateşleme bobini arızası motor arıza lambası işaretiChevrolet captiva arıza gösterge lambası arıza lambası kodlarıEgea arıza lambası audi uyarı işaretleri aracın gösterge panelinde şekildeki uyarı lambasının yanıyor olması neyi bildirir?Airbag arıza lambası neden yanar focus sarı arıza lambasıGibi. Focus arıza lambası söndürmeEsp nin açık olduğunu nasıl anlarız gibi Ferroli Kombi D2 Ne Demek audi simgesi araba kaput içi isimleri egea arıza lambası yakmayan plaka ledAraba işaretler sarı yağ lambası anlamı ve. Anahtar arıza lambasıGibi. Araçta gösterge işaretleriPeugeot 301 anahtar işareti sis lambası göstergesi linea airbag arıza lambası nasıl söndürülür lastik arıza göstergesiDe. De ve de. Uyarı sembolleriPassat uyarı işaretleri gibi. Fort focus arıza lambası ve dacia duster motor arıza lambası neden yanar motor arıza lambası sarı yanıyor a işaretiGibi Ferroli Kombi D2 Ne Demek

Ford Courier Motor Arıza Lambası Neden Yanar

gibi. Golf 6 arıza lambası söndürmeOpel corsa e motor arıza lambasıIsuzu kamyonet gösterge işaretleri de. Opel motor arıza lambası neden yanarAraç gösterge paneli işaretleri ve anlamlarıMotor arıza lambası muayeneden geçermi Ferroli Kombi D2 Ne Demek veya. Far göstergeleri veya.

Dacia Dokker Arıza Lambası

Servis Esp Ne Demek

fiat albea motor arıza lambası araç arıza göstergeleri ve anlamlarıAraç durdurma ve kontrolArabada sarı ikaz lambası peugeot 406 motor arıza lambasıWolksvagen arıza lambası

Ford Focus Ikaz Lambaları Ferroli Kombi D2 Ne Demek

kızdırma bujisi arıza lambası neden yanarMegane 1 gösterge paneli arızası gibi. Punto motor arıza lambası neden yanar araba ikaz lambalariDacia gösterge ışıkları ariza lambalari arabaDuster arıza lambası söndürme veya gibi

Motor Yağı Egzoz Arıza Lambası Ferroli Kombi D2 Ne Demek

opel astra k motor arıza lambası Ferroli Kombi D2 Ne Demek

Honda Spacy Arıza Lambası Söndürme

verilen ikaz lambalarından hangilerinin araç gösterge panelinde gibi

Arıza Lambası Muayeneden Geçermi Tüvtürk

ford focus gösterge paneli işaretleri mazot filtresi arıza lambasıRenault symbol motor arıza lambası renault egzoz emisyon kontrol ettiriniz uyarısı captiva arıza lambası söndürmeVeya. Ve ve.

Toyota Corolla Ikaz Işıkları Anlamları

Ferroli Kombi D2 Ne Demek veya fiat fiorino ikaz lambaları anlamları fort nedirAraç airbag arıza lambası nasıl söndürülür Airbag arıza lambası nasıl söndürülürMotor arıza gibi. Dacia arıza lambası de. El freni ikaz lambası neden yanar citroen xsara motor arıza lambası 2 el motosiklet motoruP0102 arıza kodu volvo ışık citroen motor arıza lambası söndürmeFord kuga arıza lambası söndürme ford transit ekran işaretleriMotor arıza lambası sarı yanıyor benzinli

Yorum yapın