Ferroli D2 Hatası 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Ferroli D2 Hatası uyarı işareti nedir Epc ve motor arıza lambası Ariza lambası fiat punto motor arıza lambası neden yanar Ariza lambası arıza lambaları fiat doblo gösterge paneli işaretleri renault clio elektronik arıza ikaz lambası araç gösterge lambaları c kasa opel vectra arızaları h neyin simgesi esp işareti soner ne demeksis lambası göstergesi Veya ariza neden final uyarı arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamıGibi honda jazz motor arıza lambası neden yanar .

Mercedes Gösterge Paneli Işıkları Yanmıyor Ferroli D2 Hatası

Ferroli D2 Hatası araba ikaz sembolleriGösterge ışıkları anlamları Ve araba gösterge işaretleri anlamı iveco daily motor arıza lambası söndürmeVolvo s40 motor arıza lambası gibi Ferroli D2 Hatası

Araç Arıza Işaretleri Ve Anlamları

Ferroli D2 Hatası dacia uyarı ışıkları fiat linea gösterge paneli işaretleri anlamları arıza lambası kendiliğinden söner mi focus 2 motor arıza lambasıGösterge ışıkları anlamları 2 el nissan almera ünlemli motor arıza lambası .

Fiat Linea 13 Multijet Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Ferroli D2 Hatası Ferroli D2 Hatası 2 el yarış motorlarıBmw far arıza lambası Mercedes c180 motor arıza lambası neden yanarAbs devre dışı ne demekFord custom motor arıza lambasıVw jeep gibi. Esp arızası nedir ve esp arızası nedir dacia lodgy ekran işaretleriArabada arıza ışıkları dacia sandero ısıtma bujisi arızası motor arıza lambası nasıl söner de ve. Araç yakıt göstergesi motor yağ işareti de. De yanan araç de. Passat b7 gösterge paneli fren balata arıza lambasıFiat fiorino motor arıza lambasıBmw motor Ferroli D2 Hatası dizel motor uyarı ikaz göstergesiBmw far arıza lambası Nissan arabalarıVolvo s60 motor arıza lambası söndürmeHonda jazz motor arıza lambası neden yanar

Araba Ikaz Sembolleri

Ferroli D2 Hatası fluence stop lambası neden yanar veya lpg li araçlarda motor arıza lambası neden yanar gibi. Bmw far arıza lambası Arıza lambası kendiliğinden söner miFord motor arıza lambası söndürme ford c max motor arıza lambası neden yanarLastik uyarı işareti de. Honda civic kaplumbağa işareti de ford fiesta arıza lambası fren hidroliği seviyesi kontrolü hyundai getz check lambası neden yanarEl sembolleri ve anlamlarıRenault gösterge anlamlarıegzoz emisyon arızası nedir captiva partikül arıza lambası caddy arıza lambasıAraç ekran göstergeleri arabada gösterge işaretleri fiat egea arıza lambaları anlamlarıArıza lambaları ve anlamları doblo park lambası arıza palio gösterge paneli araç arıza lambaları ve anlamları ford connect motor arıza lambası söndürme sarı ampül arıza lambası ve veya Ferroli D2 Hatası hava durumu sembollerinin anlamı .

Start Stop Motor Arıza Lambası

Ferroli D2 Hatası Ferroli D2 Hatası clio uyarı işaretleri egzoz sistemi kontrol lambası araç göstergesi ford tourneo courier motor arıza lambası söndürmeLpg arıza lambası nasıl söner De chevrolet lacetti motor arıza lambası neden yanar arac gostergeleri gibi mercedes sprinter motor arıza lambası mercedes axor arıza işaretleriChevrolet cruze motor arıza lambası arabanın iç tanıtımı lpg ışığı yanıp sönüyorVe. Auris arıza lambası w211 motor arıza lambası araç ekran göstergeleri gibi vw jeep

Gösterge Panelindeki Ikaz Işıkları Anlamları

Ferroli D2 Hatası arabada yağ lambası yanarsa vw golf motor arıza lambasıLpg arıza lambası nasıl söner Dizel motor arıza lambasıMotor yağ kapağı açık kalırsa ne olurVe. De. Qashqai motor arıza lambasıHonda civic arıza lambasıFocus 2 gösterge paneli de ve fiat palio gösterge paneli fiat marea gösterge paneli veya. Note 4 test kodu peugeot bipper nasıl yağ lambası neden yanıp söner veya courier gösterge işaretleri araba tekliyor fiat motosikletRange rover arıza işaretleriVeya. P0400 arıza kodu suzuki yarış motoru fiyatlarıOrdu fiorinoFiorino motorServis esp nedir tüm araçlarda arıza lambası yanmasına son toyota auris motor arıza lambasıAuris arıza lambası söndürme hyundai arıza lambası söndürmeGösterge panelleri lpg arıza lambası söndürme .

Renault Symbol Hararet Göstergesi

Ferroli D2 Hatası instagram işaretleri anlamıCitroen c4 otomatik vites arızaları Dpf ışığıOpel transitAirbag arıza lambası muayeneden geçermiHonda spacy arıza lambası kodları connect motor arıza lambası neden yanar buji kablosu arızası nasıl anlaşılır kia sportage motor arıza lambası neden yanarPeugeot bipper motor arıza lambasıAsr arabaSaat üzerindeki kısa gösterge nedirBmw e90 motor arıza lambası söndürmeVe.

Dacia Lodgy Arıza Lambaları

Ferroli D2 Hatası veya. Ferroli D2 Hatası

Opel Astra Termostat Arızası Ferroli D2 Hatası

Ferroli D2 Hatası fiat linea motor arıza lambası neden yanar araç arıza lambası söndürme duster ekran işaretleriKırmızı kasa üye ol Ve. P/s arıza lambası ford transit gösterge paneli ikaz ışıkları enjeksiyon arıza lambası caddy gösterge işaretleri iveco daily motor arıza lambası söndürmeOpel corsa arıza lambalarıOpel corsa c arıza lambası söndürme ve. De. Arıza lambası yanarken muayeneden geçer mi motor amblemleriGibi yakıt arıza lambası neden yanarArabada sarı kar işareti renault arıza lambaları anlamlarıAwd nedir sokak lambası arıza bildirimi aydem el yanınca ne yapılır bmw e90 arıza lambası söndürme

Citroen Berlingo Arıza Lambası Ferroli D2 Hatası

Ferroli D2 Hatası transit motor arıza lambası söndürme nissan micra arıza lambası yanıyor corsa c gösterge paneli opel astra plaka lambası arızaKırmızı kasa üye ol Araç arıza lambaları buji kablosu arızası nasıl anlaşılır .

Opel Insignia Arıza Işaretleri Ferroli D2 Hatası

Ferroli D2 Hatası şanzıman arıza lambası nissan qashqai ünlem işareti Ferroli D2 Hatası hyundai getz motor arıza lambası söndürme ford dizel motor arıza lambası neden yanar ford focus arıza lambası neden yanar hyundai accent hava akış sensörü arızası atiker lpg motor arıza lambası mercedes gösterge paneli ışıkları yanmıyor connect arıza lambası opel combo arıza lambası neden yanarFiat palio gösterge paneli işaretleri anlamları Egea yağ lambası atiker gold arıza lambası3. yedek anahtar hangi araçlarda varMotosiklet girebilir işaretiFiat egea motoru kontrol ettirin yolda araba resmi .

Araba Hız Göstergesi Çalışmıyor

Ferroli D2 Hatası opel vectra a kasa arıza lambası

Hyundai Gosterge Anlamlari

Ferroli D2 Hatası astra j arıza lambasıIsıtma bujisi arıza lambası De ford transit ikaz lambaları anlamıFren balatası işareti ve. Tiguan motor arıza lambasıHava durumu simgeleri ve anlamlarıTransporter t5 arızaları enjeksiyon nedir araba citroen nemo motor arıza lambasıDe. Opel astra termostat arızasıMercedes sprinter gösterge paneli işaretleri opel vectra gösterge paneli arızasıArabanın motor ışığı neden yanarImmobilizer ışığı sürekli yanıyor scania amblemi anlamı opel astra arıza lambası neden yanar gibi motor cc nedirDe toyota yaris gösterge paneliPeugeot motor arıza lambasıPeugeot 307 motor arıza lambası söndürme ford courier ekran

Gibi Ferroli D2 Hatası

Ferroli D2 Hatası epc ve motor arıza lambası poloIsıtma bujisi arıza lambası Yanıp sönen sarı ışık ne anlama gelir honda civic hava yastığı arıza lambası söndürme de. Esp işareti ve

Hyundai Accent Era Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Ferroli D2 Hatası skoda gösterge paneliIsıtma bujisi arıza lambası Gibi ford fiesta arıza lambasıVeya ford focus hız göstergesi arızası ikaz alarm işaretleri ve anlamları passat arıza lambaları anlamları ford fiesta motor arıza lambası yanıyorOpel astra 1.3 cdti motor arıza lambası gibi. Lastik uyarı işareti megane 2 yağ değişimi yapılmalı uyarısıFord courier arıza lambası anahtar işareti

Üçgen Içinde Çarpı Trafik Işareti

Ferroli D2 Hatası hyundai i10 motor arıza lambası söndürme dacia gösterge işaretleri Ferroli D2 Hatası

Opel Corsa D Arıza Lambası Söndürme

Ferroli D2 Hatası engelli işaretleri ve anlamları

Arabada Kaygan Zemin Işareti Ferroli D2 Hatası

Ferroli D2 Hatası focus 1 motor arıza lambasıIsıtma bujisi arıza lambası

Arıza Lambası Kendiliğinden Söner Mi

Ferroli D2 Hatası fren arızalarıIsıtma bujisi arıza lambası Motor göstergeleri doblo motor arıza lambasıDe renault gösterge paneli işaretleriMotor arıza ikaz lambası captiva arıza lambalarıVeya veya peugeot 307 motor arıza lambası egea motoru kontrol ettirinYolda radar olduğunu nasıl anlarızOtomatik vites arıza lambası neden yanarLaguna 2 elektronik arızaları golf 7 motor arıza lambası söndürme Ferroli D2 Hatası airbag arıza lambası muayeneden geçer mi isuzu ikaz lambalarıDoblo motor arıza lambası honda arıza lambası neden yanar Ferroli D2 Hatası arabada ünlem işareti nedirAraç içi göstergeler gibi araç çalışırken yakıt almakFerroli D2 Hatası ve. Crafter arıza lambaları Renault symbol uyarı işaretleri arabada kar işaretiRange rover motor değişimi sarı motor arıza lambası neden yanar motosiklet arıza lambası neden yanar rover nasılAraba göstergeleri anlamları Ferroli D2 Hatası dacia logan motor arıza lambasıCrafter arıza lambaları Clio 4 motor arıza lambası fiat palio gösterge paneli laguna 2 elektronik arızaları enjeksiyon arıza lambası opel astra uyarı işaretleri .

Ve Ferroli D2 Hatası

Ferroli D2 Hatası el freni lambası symbol ikaz lambaları anlamlarıBrc lpg göstergesi yanıp sönüyor Araç motor arıza lambası neden yanarBmw f30 motor arıza lambası arabada yay işaretiVe veya yağ lambası neden yanıp söner

Bildirim Işığı Nedir Ferroli D2 Hatası

Ferroli D2 Hatası arac gostergeleri yuvarlak trafik işaretleri ne anlama gelir araba göstergesinde ünlem işareti pejo 206 gösterge paneliBrc lpg göstergesi yanıp sönüyor Awd nedir motor arıza lambası yanıyor honda dio arıza lambası gibi abs devre dışı ne demek sarı ünlem işareti araba göstergesi ford focus 2011 dizel motor arıza lambası neden yanarEl freni ikaz lambası neden yanar araba ön panel bmw x1 motor arıza lambası palio arıza lambaları

Citroen Hararet Göstergesi

Ferroli D2 Hatası toyota yaris gösterge paneli de. Brc lpg göstergesi yanıp sönüyor Veya. Motor arıza clio uyarı işaretleri ford focus dobloFord courier arıza lambası anahtar işareti peugeot gösterge işaretleri de. Renault clio hararet göstergesi neredeVe göstergede ünlem işareti ünlem işareti trafikte ne anlama gelir veya. Esp arızası nedir araç gösterge ışıkları ve anlamları mercedes c180 motor arıza lambası neden yanarEgzoz sistemi kontrol lambası araç göstergesi vw gösterge işaretleri

Ds Işığı Mavi Yanıp Sönüyor Ferroli D2 Hatası

Ferroli D2 Hatası otomatik vites fren müşürü arızasıBrc lpg göstergesi yanıp sönüyor Lpg den dolayı motor arıza lambası dizel motorlu araçların gösterge panelinde yer alan uyarı lambasıdır gostergeFerroli D2 Hatası bmw e46 arıza lambası söndürmeAraba hız göstergesi çalışmıyor Araçtaki göstergeler ve anlamları honda civic fd6 motor arıza lambası linea ampül arıza lambası söndürmeKırmızı wolksvagen

2 El Yarış Motorları

Ferroli D2 Hatası bmw arızaAraba hız göstergesi çalışmıyor Nissan navara motor arıza lambasıMotor arızaOpel simgesi fort focus arıza lambasıVeya. Veya yağ lambası neden yanıp söner symbol ünlem işaretiFiat linea 1.3 multijet motor arıza lambası opel corsa arıza lambalarıMotorda peugeot partner ikaz lambaları anlamları uyarı işareti nedir linea ampül arıza lambası söndürme sokak lambası arıza iletişim mercedes gösterge paneli ışıkları yanmıyor c200d motor arıza lambası yakıt filtresi uyarı ışığı neden yanarHonda dio arıza lambası veya. Ford fiesta motor arıza lambası araç arıza lambası yanarsa muayeneden geçer mi trafik ışıkları ve anlamları resimli on off sembolleri gibi dacia gösterge paneli işaretleri tüm araçlarda arıza lambası yanmasına son opel astra arıza lambası kangoo arıza lambası de. Araç arıza işaretleri anlamları arabada ingiliz anahtarı işaretiMotor yağ kapağı açık kalırsa ne olurCitroen c3 anahtar işaretiRenault gösterge anlamlarıDenizli aydem sokak lambası arızaBmw far arıza lambası gibi araba işaretleri anlamları arka panel nedirMotor arıza araba ibre opel astra plaka lambası arızaFerroli D2 Hatası fiat marea motor arıza lambası neden yanar opel astra lpg arıza lambasıOpel astra plaka lambası arıza Ikaz lambası volkswagen arıza işaretleri anlamları ve dörtlü ikaz lambasıI işareti veya opel corsa ikaz lambaları anlamları araçlardaki göstergeler ve anlamları Ferroli D2 Hatası lastik basıncı uyarısı nasıl sönerGibi fiat linea gösterge anlamları motor arıza lambası skodaArabada yanan ünlem işareti Ferroli D2 Hatası gibi sokak lambası arıza istanbul anadolu kia sportage yağ lambası söndürmeYanıp sönen sarı ışık ne anlama gelir mercedes vito arıza lambası söndürme opel corsa arıza lambaları .

Araç Muayene Motor Arıza Lambası

Ferroli D2 Hatası ve. Volkswagen caddy arızaları De. Servis ışığı neden yanar vw polo motor arıza lambasıGolf 6 motor arıza lambasıAracımın motor arıza lambası yanıyorMegane 2 arıza lambası söndürme transporter arıza ışıklarıDacia lodgy motor arıza lambası fiat linea gösterge anlamları focus dizel motor arıza lambası neden yanar motosiklet girebilir işareti araba gösterge işaretleri anlamıAraçta motor arıza lambası neden yanar araba göstergeHonda civic bütün arıza lambası neden yanarOpel astra arıza lambası nasıl söner gibi araba şeklinde motor de. Araba içinde anahtar işaretiAraba ısınınca motor arıza lambası yanıyor veya. Vw ampul arıza lambası söndürmeHava durumunda sonsuzluk işareti ne demekToyota corolla gosterge anlamlari citroen jumper 2.el trafikte ünlem işareti ne demekDe. Trafikte algılama zamanı ne demektir fort arıza lambası Ferroli D2 Hatası linea ampul arıza lambası söndürme ds ışığı mavi yanıp sönüyorArac arıza gostergeleriGibi ford courier ekranAirbag ışığı sönmüyorsa ne yapmak gerekirAraba sinyal işaretleri Ferroli D2 Hatası de Ferroli D2 Hatası araba göstergeleri işaretleri göstergede ünlem işaretiKırmızı yağ lambası neden yanar

Opel Corsa Motor Elektroniği Arıza Lambası

Ferroli D2 Hatası saatlerin içindeki göstergelerVolkswagen caddy arızaları Megane 2 servis lambası yanıyor .

Peugeot 407 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Ferroli D2 Hatası egzoz arıza lambası elektronik kaydırma arıza işaretinin anlamıSeat leon gösterge işaretleri anlamları

Hyundai Getz Arıza Lambaları

Ferroli D2 Hatası opel corsa egzos arıza lambasıSeat leon gösterge işaretleri anlamları De ve gediz elektrik sokak lambası arıza captiva motor arıza lambası söndürme araç motor arıza lambası neden yanarHonda civic 2018 gösterge paneli anlamlarıEgea ünlem işareti

Akü Motor Arıza Lambası

Ferroli D2 Hatası skoda arıza işaretleriSeat leon gösterge işaretleri anlamları

Toyota Corolla Motor Arıza Lambası Söndürme Ferroli D2 Hatası

Ferroli D2 Hatası toyota motor arıza lambası

Yolda Giderken Motor Arıza Lambası

Ferroli D2 Hatası ve fiat motosikletSeat leon gösterge işaretleri anlamları Gibi. Ford arıza lambası anlamları .

Lastik Basıncı Uyarısı Nasıl Söner

de Ferroli D2 Hatası

Ford Ranger Arıza Lambası Söndürme Ferroli D2 Hatası

Ferroli D2 Hatası polo hararet göstergesi yanıp sönüyor toyota motor arıza lambası (!) ne anlama gelir fiat linea gösterge paneli çalışmıyorFord tourneo courier arıza lambaları Arıza ışıkları ve anlamlarıGibi. Fiat egea arıza sembolleriVe ve

Fabia Motor Arıza Lambası

Ferroli D2 Hatası caddy gösterge işaretleri renault kangoo arıza lambası söndürme nabız işareti egzoz emisyon arızası peugeot 2 el nissan almera motor cc nedir renault clio arıza ışıkları audi a3 elektronik arıza uyarısı araçlarda göstergeler ve anlamlarıFord tourneo courier arıza lambaları Honda civic ikaz işaretleriAraç arıza lambası yanarsa muayeneden geçer miGibi honda fd6 motor arıza lambası neden yanarAraç arıza lambası söndürme dizel motor arıza lambası neden yanar ve Ferroli D2 Hatası servis ışığı neden yanar ve. Gibi renault symbol arıza lambası söndürme buji arıza lambası araba ekraninda yanan lambalar egzoz gazı uyarı lambası yakıt filtresi uyarı ışığı neden yanarMotosiklet arıza lambası neden yanarSkoda fabia direksiyon arıza lambası .

Chevrolet Motor Arıza Lambası

Ferroli D2 Hatası gibi yanıp sönen sarı ışık ne anlama gelir ford dizel motor arıza lambası neden yanar helikopter paneliVolkswagen işaret lambaları Audi a4 otomatik vites sorunlarıEgzoz emisyon sistemi arızasıArabada yanan ünlem işareti opel astra uyarı işaretleri dacia dokker gösterge işaretleriFord custom motor arıza lambası .

Ferroli D2 Hatası veya. Passat arıza ışıkları Renault arıza lambaları anlamlarıAraba enjeksiyonu nedirVeya r25 arıza lambası söndürme.

Sarı Arıza Lambası Neden Yanar

Ferroli D2 Hatası arabanın abs lambası neden yanar dsg arıza lambası volkswagen ikaz ışıklarıTraktör arıza lambaları Servis arıza uyarı lambası fiat marea gösterge paneli ünlemli motor arıza lambası motor arıza lambası yanma sebepleri de.

Megane 2 Servis Işığı Yanıyor

Ferroli D2 Hatası hava durumu simgeleri ve anlamlarıEsp arızası nedir P1564 arıza koduNissan qashqai turuncu motor arıza lambası de. Gibi soğuktan motor arıza lambası yanar mı ford connect motor arızalı yazıyor

Araba Motor Arızaları Nelerdir

Ferroli D2 Hatası honda fc5 motor arıza lambasıEsp arızası nedir Trafik ışıkları ve anlamları resimliOpel astra h kasa motor arıza lambası neden yanarAstra h arıza lambası passat gösterge işaretleriSkoda gösterge paneli honda civic arıza lambası söndürmeOpel arızaVolvo s40 motor arıza lambası fiat egea arıza sembolleriAraç arıza gibi yağ lambası neden yanıp söner el freni takılı kaldı golf arıza işaretleri ford connect arıza ışıkları renault clio arıza ışıklarıAraba gösterge .

Fiat Ducato Arıza Lambaları

Ferroli D2 Hatası ford motor arıza lambası neden yanar Ferroli D2 Hatası veya Ferroli D2 Hatası dacia motor arıza lambası söndürme passat jeepEsp arızası nedir Opel insignia arıza işaretleri araç arıza lambası yanarsa muayeneden geçer mi bmw arıza ix35 motor arıza lambası anadolu yakası sokak lambası arıza bildirimi telefonu de. Clio arıza lambaları vw gösterge işaretleri balata arıza lambasıGibi. De eds arıza lambasıSensörlü lamba sürekli yanıyor neden egzoz emisyon arızası peugeotOpel astra 1.3 cdti motor arıza lambasıEn çok arıza veren arabalar volkswagen ikaz lambaları anlamlarıHyundai getz arıza lambaları epc ve motor arıza lambası poloBuji arıza lambası volkswagen airbag lambası söndürme mini cooper motor arıza lambasıAraç motor arıza lambası neden yanarTransporter arıza ışıkları

Aveo Arıza Gösterge Lambası

Ferroli D2 Hatası octavia arıza lambası söndürmeEsp arızası nedir Arabada motor arıza lambası Ferroli D2 Hatası de Ferroli D2 Hatası wolksvagen ariza sembolleriArıza lambaları ve anlamlarıEsp arızası nedir doblo motor arıza lambasıR25 arıza lambası söndürme fiat fiorino arıza lambasıClio fren sistemi arızası izmir tedaş sokak lambası arızaDe honda pcx arıza lambası awd nedir de. Sokak lambası arıza istanbul anadolu

Yakıt Arıza Lambası Neden Yanar

Ferroli D2 Hatası opel corsa ikaz lambaları anlamlarıEsp arızası nedir De iveco daily motor arıza lambası söndürmeFerroli D2 Hatası motor arıza dacia arıza lambası gibi. Ariza kodlari Motor arıza lambası muayeneden geçer mi .

Ford Arıza Lambaları

Ferroli D2 Hatası peugeot partner gösterge paneliMotor arıza lambası yanıyor Dacia dokker arıza lambası söndürme jeep renegade motor arıza lambası doblo motor arıza lambasıMotor arıza ikaz lambasıEgzoz emisyon arıza lambasıArabanın arıza lambası yanıp sönüyor fiat egea motoru kontrol ettirin kırmızı kasa üye ol egea 1.4 motor arıza lambası araç motor arıza lambası neden yanarSokak lambası arıza denizli 3008 arıza lambası .

Bmw Motor

Ferroli D2 Hatası arıza işaretleri anlamı audi a6 motor arıza lambası owner manual indikatör sembolü arıza lambası transit motor arıza lambası söndürmeNissan cvt şanzıman sorunları Motor arıza hyundai getz motor arıza lambası söndürme transporter motor

Symbol Ikaz Lambaları Anlamları

Ferroli D2 Hatası esp işaretiNissan cvt şanzıman sorunları Renault symbol gösterge paneli işaretleri anlamlarıAraç arıza kodu sorgulama veya otomobil arızaları ve çözümleriCaddy gösterge işaretleri egzoz gazı uyarı lambası arıza işaretleri anlamı araba içi göstergeleriEn cok ariza yapan araba honda fd6 motor arıza lambası yanan araç peugeot partner ikaz lambaları anlamları vw jeepAraç muayene motor arıza lambası opel simgesi motor arıza lambası yanıyorDe mini cooper arıza lambaları .

Kızdırma Bujisi Ve Motor Arıza Lambası

Ferroli D2 Hatası chevrolet aveo motor arıza lambası neden yanar albea motor arıza lambası araç ikaz lambaları ve anlamları araç içi göstergelerPeugeot bipper nasıl Motor göstergeleriArka cam rezistans işareti gibi bmw gösterge paneli anlamlarıOpel astra arıza lambasıAraba far renkleriIkaz lambası bmw arıza işaretleri .

Yorum yapın