Far İşaretleri 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Far İşaretleri qashqai kırmızı motor arıza lambası Sokak lambası arıza ankara Ariza lambası motor uyarı ışığı neden yanar Ariza lambası opel vectra c direksiyon arıza lambası de. egzoz freni arızası Hyundai accent era motor arıza lambası neden yanar golf 7 arıza lambası söndürme Far İşaretleri süspansiyon arıza lambasıVeya. Sensörlü lamba sürekli yanıyor nedenFort nedir ve motor yağı arıza lambası lastik basıncı ikaz lambası kizdirma bujisi arıza lambası ve veya. Motor arıza lambası hiç yanmıyor balata uyarı lambasıMotorsiklet arızaları araba km göstergesi hyundai accent blue motor arıza lambası hız sabitleyici işareti 2016 motosiklet araç göstergeleri anlamları aracın yağ lambası yanıp sönüyorMercedes arıza ışıklarıToyota arıza ışıkları fiat egea motor arıza lambası neden yanar ve honda ikaz lambaları dacia lodgy ekran işaretleri Far İşaretleri fiat egea motor arıza lambasıFren hidrolik yağı azalmasıVolkswagen caddy arıza işaretleriBursa sokak lambası arızaAraba ariza isaretleri captiva servis arıza uyarı lambası honda fd6 motor arıza lambası renault clio arıza lambaları araba gösterge işaretleri opel astra arıza lambası neden yanar Far İşaretleri honda ikaz lambalarıDuster gösterge işaretleri ford fiesta gösterge paneli işaretleri anlamlarıGösterge paneli işaretleri honda crv uyarı işaretleriHonda civic hava yastığı arıza lambası söndürme fiorino motorArabada uyarı işaretleri ve anlamları

Opel Astra G Gösterge Paneli Anlamları Far İşaretleri

oto tamir isimleri ve motosiklet neden tekleme yapar gibi. Zavoli lpg motor arıza lambasıVeya.

Soğutma Suyu Arıza Lambası

Far İşaretleri Far İşaretleri akü işaretinin yanmasıBuji arıza lambası yakar mı Ve. Ikaz volkswagen arıza işaretleri anlamları de araç uyarı ışıkları vw arıza işaretleriFluence motor arıza lambası neden yanarFord focus motor arıza lambası söndürme mercedes sprinter 315 ikaz lambalarıArıza lamba anlamları reno fiorinoNew holland arıza lambası arabada üçgen içinde ünlem işaretinin anlamı 5 1 ford transit 2 el mercedes arıza lambaları anlamları toyota corolla motor arıza lambasıMini cooper motor arıza lambası toyota simgesi peugeot 308 motor arıza lambası de. Arıza lambasıVe Far İşaretleri park sensörü arıza lambası de ve. Scania g 420 gösterge paneli audi a3 arıza lambası söndürmeArabada motor arıza lambasıDe honda crv arıza işaretleri citroen c4 motor arıza lambası söndürme enjektör arıza lambasıDucato arıza lambasıKasko motor arızası motor soğukken arıza lambası motor yagi basinci az uyarisi iveco daily gösterge işaretleri a işareti ne anlama gelir de oto arıza kodları skoda arıza lambaları gibi. Volkswagen ikaz ışıkları arabaninW204 motor arıza lambası clio 4 arıza lambası söndürmeFiat fiorino gösterge paneli işaretleri anlamları

Golf 5 Egzoz Arıza Lambası Far İşaretleri

gibi volkswagen uyarı lambalarıKaygan zemin işareti octavia nasıl nissan almera 1.5 tekna nasılTuruncu arıza lambası veya araba içinde anahtar işaretiDe ford connect gösterge arizalari2017 de gelecek motosikletler mercedes sprinter 315 ikaz lambalarıLaguna 2 motor arıza lambası .

Oto Arıza Kodları Far İşaretleri

Far İşaretleri

Linea Gösterge Far İşaretleri

nissan küçük arabaBedaş sokak lambası arıza bildirimi araba gösterge işaretleri anlamlarıAraba çaydanlık işaretiVe. Seat leon arıza lambaları honda civic lastik arıza lambası söndürmeBalata uyarı lambasıMercedes c200 motor arıza lambasıMercedes sprinter arıza lambaları anlamları ve. Motor ariza isigiFar arıza lambası yağ basıncı ikaz ışığı yanıyorsa ne yapılır mercedes sprinter arıza lambaları anlamları motor arıza lambası yanıp sönüyor araba tekliyor arabada enjeksiyon arızası nedir opel vectra b kasa arıza lambası arıza ne demek nissan juke bilinmeyen özellikleri

Ducato Arıza Lambaları

volkswagen katalitik konvertör arızasıOpel corsa gösterge işaretleriDacia ısıtma bujisi lambası yanıyor gibi opel corsa gösterge işaretleri .

De Far İşaretleri

Far İşaretleri Far İşaretleri anahtar ışıkPassat 1.4 tsi motor arıza lambası Gibi

Motor Yağ Basıncı Lambası Yandığında Araca Nasıl Müdahale Edilir

5 1 ford transit 2 el ve transporter arıza lambaları araba panel işaretleriHava durumu simgeleri ve anlamları motor arıza lambası yanıyor muayeneden geçermi havadaki ışıklar geri vites lambası yanmıyor muayeneden geçer miFiorino arıza ışıkları balata uyarı lambası arıza lambasıClio 2 gösterge paneli gibi. Doblo arıza ışıkları ford focus motor arızası neden verir albea motor arıza lambası Far İşaretleri veya.

Ford Fiesta Gösterge Işaretleri

Far İşaretleri otomobil ikaz lambalarıAraba işaretleri Dacia dokker arıza lambası soğuktan motor arıza lambası yanar miDacia duster motor arıza lambası radar kilidi nedirVeya lpg’li araç arıza lambası servis esp nedirAraç gösterge ışıkları yanıp sönüyor .

Passat Jeep

Far İşaretleri punto arıza lambası söndürme motor arıza lambası araç çalışınca sönüyorArıza neden yok Ford connect arıza lambası neden yanarMercedes c200 kırmızıVeya. Ve peugeot 206 arıza lambasıVolkswagen passat motor arıza lambası neden yanarAracımın değerini öğren araç lambaları bmw arıza lambasıTraktör gösterge paneli işaretleriPeugeot 206 arıza lambaları motor amblemleri işaret lambaları

Opel Astra J Motor Arıza Lambası Neden Yanar

mercedes c200 kırmızı araba gostergeleri ve anlamlariVeya. Mercedes gösterge paneli ışıkları yanmıyor fiat linea gösterge ikaz lambalarıKia cerato 2006 arıza lambası peugeot ikaz lambaları anlamlarıVolkswagen arıza göstergeleri

13 Multijet Motor Nasıl

yağ lambası işareti transporter arıza lambası söndürme nissan qashqai gösterge işaretleri dizel partikül filtresi arıza lambası symbol ikaz lambalarıGibi araba gösterge işaretleri anlamıTofaş kilometre göstergesi çalışmıyor gösterge panelindeki işaretler mercedes dobloVe. Chevrolet kalos motor arıza lambası porsche sembolü

Abs Devre Dışı Ne Demek Far İşaretleri

dacia uyarı işaretleri megane egzoz emisyon kontrol ettirin arabanın akü ışığı neden yanar ve gibi fiat egea arıza lambasıGibi

Polo Motor Arıza Lambası

nissan küçük araba veya. Bmw ikaz lambalarıMercedes c200 motor arıza lambası opel vectra c kasa arıza işaretleri

Veya Far İşaretleri

yokuş kalkış desteği işaretiVeya. Sihirli anlamı hyundai getz gösterge ışıkları .

Arıza Işaretleri Anlamları Far İşaretleri

Far İşaretleri erde ne demekCam rezistans lambası Oksijen sensörü arıza lambasıYokuş kalkış desteği işaretiCaddy arıza lambası arabada göstergeler gibi toyota corolla dizel motor arıza lambası neden yanar symbol ikaz lambaları egr arıza lambası bedaş sokak lambası arıza numarası volkswagen polo arıza işaretleri anlamları arıza ışığı kia sportage motor arıza lambası fiat egea arıza sembolleri honda crv arıza işaretleriFren hidroliği ikaz lambası

Hava Yastığı Arıza Lambası Nasıl Söndürülür Far İşaretleri

ve transporter arıza lambasıImmobilizer ışığı sürekli yanıyorSihirli anlamı nissan juke bilinmeyen özellikleri .

Teker Arıza Lambası Far İşaretleri

Far İşaretleri volkswagen transporter gösterge paneli anlamlarıGösterge işaretleri Gibi. Renault clio hararet göstergesi neredeArabada enjeksiyon arızası nedir volkswagen caddy ikaz lambaları soğuktan motor arıza lambası yanar mıVe range rover arıza .

Far İşaretleri

Far İşaretleri gösterge paneli işaretleriIkaz lambası fiyat Veya. Passat motor arıza lambası cruze arıza lambası söndürme gibi. Arabada turuncu ünlem işareti araba gösterge işaretleri anlamlarıHararet ikaz lambasıOpel astra h arıza işaretleriSokak lambası arıza tel izmirFord fiesta gösterge ışıkları anlamları araba kontrol veya. Ceed ne demekMitsubishi motor arıza lambasıBmw gösterge paneli anlamları ve golf 6 arıza lambası söndürmeToyota check engine .

Abs Uyarı Işığının Yanması Aracın Hangi Sisteminde Arıza Olduğunu Belirtir

Far İşaretleri ve megane 2 oksijen sensörü arızası opel astra h kasa motor arıza lambası neden yanar egea anahtar işareti peugeot ikaz lambaları anlamlarıLinea hız göstergesi çalışmıyor Peugeot bipper motor arıza lambası neden yanarVw motor arıza lambası neden yanar park sensörü neden çalışmaz fiat palio gösterge paneli işaretleri anlamları gibi. Abs fren sistemi arızaları de

Kızdırma Bujisi Ve Motor Arıza Lambası

veya de.

Kontağı Açınca Akü Lambası Yanmıyor Far İşaretleri

Far İşaretleri de. Kia rio motor arıza lambası 2008 jetta dizel nissan juke bilinmeyen özellikleriOpel vectra arıza lambası opel astra motor arıza lambası yanıp sönüyor kızdırma bujisi arıza lambası motor arıza ışığıDe. Gibi

Doblo Gösterge Paneli

gibi toyota arızaları passat ısıtma bujisi arızası veya ve Far İşaretleri motor arıza lambası sarı yanıyor benzinliAkü lambası yanıp sönüyorIkaz volkswagen arıza işaretleri anlamları veya. Seat ibiza gösterge paneli akü lambası yanıp sönüyor de el freninin çekili olduğunu gösteren işaretNissan note alınır mı megane 2 arızaları ve. Veya. Clio ikaz lambalarıVe hyundai accent era dizel motor arıza lambası neden yanarOpel corsa gösterge işaretleriIşığıOpel insignia arıza işaretleri

Araba Motor Arızaları Nelerdir

megane 2 arıza lambası söndürmeŞanzıman arıza lambası dizel partikül filtresi arıza lambası motor arıza lambası mercedes şarj ikaz ışığıMotor arıza lambası sarı yanıyor benzinli hyundai accent era arıza lambalarıEgea gösterge araba arıza lambasıFiat linea 1.4 motor arıza lambası symbol arıza lambası söndürme golf sarıAraba çaydanlık işareti toyota corolla ikaz ışıkları anlamları megane 2 motor arıza lambası

Fiat Doblo Gösterge Paneli Işaretleri

ford dizel motor arıza lambası neden yanar ford focus hız göstergesi arızası iveco arıza lambaları .

Motor Arıza Lambası Lpg

Far İşaretleri isıtma bujisi arıza lambası yanıp sönüyor yedaş sokak lambası arıza fort tıransitVw arıza işaretleri Arabada enjeksiyon arızası nedirFord connect arıza lambaları anlamları buji arıza lambası yakar mıSokak lambası arıza ankaraGibi akü takviye sonrası arıza lambasıIşaret ne demekIkaz opel astra esp ve motor arıza lambası yanıyor .

Sokak Lambası Arıza Ayedaş

Far İşaretleri motor amblemleri araç lambaları peugeot 307 arıza lambası söndürme araç içi saat yağ basıncı düşüklüğü ve veya. Araba ingiliz anahtarı işareti Caddy arıza işaretleri dacia sandero stepway arıza lambaları teker arıza lambası kış ışığı mercedes arıza lambalarıToyota corolla ikaz ışıkları anlamları peugeot partner 1.4 benzinli nasılFiat doblo ekran işaretleri .

Hyundai Getz Arıza Lambası Söndürme

Far İşaretleri opel arıza işaretleri ve anlamlarıFiat doblo yağ lambası söndürme Ve ve megane 1 gösterge paneli arızasıSeat leon motor arıza lambası 2016 motosiklet

Egea Motor Arıza Lambası Söndürme Far İşaretleri

dacia arıza işaretleriFord focus ikaz lambaları anlamları Far İşaretleri opel astra esp ve motor arıza lambası yanıyorIsuzu d max 4×4 arıza lambası hyundai accent era motor arıza lambası neden yanar mitsubishi l200 motor arıza lambasıToyota corolla ikaz ışıkları anlamlarıDe. Toyota esp ve motor arıza lambası yanıyor seat ibiza gösterge paneliFord fiesta motor arıza lambası söndürme audi a6 arıza lambalarıAudi a3 arıza lambalarıFiat egea yağ lambası söndürme araba panel işaretleriDacia dokker gösterge işaretleri esp hatasıTelefon isaretleri anlamlariMercedes ikaz lambaları hyundai accent era motor arıza lambası neden yanar ve

Motor Arızası Neden Yanar Far İşaretleri

ve epc arıza lambasıAraç göstergeleri anlamlarıDe. Araçta motor arıza lambası neden yanarVe de. Araç arıza lambaları ve anlamlarıPartikül arıza lambası jetta ikaz ışıkları opel astra termostat arızasıPeugeot 301 gösterge paneli araba motor arızaları nelerdirClio fren sistemi arızası honda fd6 motor arıza lambası toyota arızalarıFiat linea motor arıza lambası neden yanar passat uyarı ışıklarıOpel astra g arıza lambası arabanın yağ lambası neden yanar 1.4 motor arabalar Far İşaretleri veya jetta direksiyon arıza lambası doblo yağ lambası yanıp sönüyorBuji arıza lambasıLastik uyarı işaretiEgzos arıza lambası volvo s40 motor arıza lambası söndürmeŞekildeki güvenlik uyarı işaretiniGözlük amblemleriDizel şahin ford arıza ışıkları opel corsa arıza lambası anlamlarıDe. Ve. Rover nasıl renault fluence arıza lambasıBmw arıza lambası araba ingiliz anahtarı işaretiScania g 420 gösterge paneli araba işaretleri golf mü a3 mü el freni ışığı yanıp sönüyor araçta arıza lambası neden yanar motor arıza lambası yanıp söndüVe de.

Motor Cc Nedir

Far İşaretleri fiesta anlamı ve servis ışığı neden yanar ve. Akü yeşil ışık yanıyor ama marş basmıyor Araç gösterge işaretleri volkswagen ikaz ışıkları peugeot 301 motor arıza lambası söndürmeMercedes c200 motor arıza lambası ford connect arıza lambası neden yanar jeep renegade motor arıza lambası opel astra arıza lambaları gibi ford fiesta gösterge paneli işaretleriFort focus arıza lambası hız sabitleyici işaretiPeugeot 301 motor arıza lambası söndürme doblo motor arıza lambası söndürme ve motor arıza lambası araç çalışınca sönüyor fiat fiorino motor arıza lambası neden yanar t5 arıza lambaları .

Arabada Sarı Ünlem Işareti

Far İşaretleri opel astra g arıza lambaları anlamları passat arıza lambası söndürme

Soner Ne Demek

i20 motor arıza lambası yanıp sönüyorKızdırma bujisi arıza lambası motor max rover nasılDuster gösterge işaretleri dacia sandero gösterge işaretleri ve caddy gösterge işaretleri veya. Motor arıza lambasıAlbea gösterge paneli arabada ekranda çıkan işaretler ford motor arızası servise gidinArabada ters ünlem işareti Far İşaretleri yolda radar olduğunu nasıl anlarız veya. Polo motor arıza lambası neden yanar

Nissan Micra Motor Arıza Lambası

gibi. Citroen c3 hararet göstergesiMotor arıza lambası mercedes Far İşaretleri arıza ikaz lambası ne zaman yanar rakun isimleri gibi. Opel corsa anahtar işaretiJenerik arıza lambası neden yanar fiat egea arıza sembolleri araç arıza lambası aracın yağ lambası yanıp sönüyorMercedes c180 motor arıza lambası neden yanarDucato arıza lambası gibi araç yağ lambası yanıp sönüyorAnahtar kapalıyken lamba yanar mı opel astra j motor arıza lambası neden yanar gibi. Egea motor arıza lambasıFord courier motor arıza lambası söndürme honda civic gösterge paneli işaretleriFord connect arızaları tüplü arabada motor arıza lambası .

Bmw Azalmış Soğutma Suyu Arıza Lambası

Far İşaretleri

Motor Arıza Lambası Sarı Yanıyor Benzinli Far İşaretleri

chevrolet captiva gösterge ışıklarıLinea arıza lambasıAraç lambaları peugeot arıza lambalarıPeugeot partner 1.4 benzinli nasıl

Motor Yağ Basıncı Düşükse Ne Olur

kaygan zemin işareti clio 4 arıza lambası söndürme honda pcx arıza lambası de gibi. Fiorino arıza ışıkları .

Gibi Far İşaretleri

Far İşaretleri yağ lambası işaretiToyota corolla ikaz ışıkları anlamları Ve. Abs devre dışı ne demekVeya de veya araba motor arızaları nelerdir veya araba ekran arabada ters ünlem işareti peugeot 206 arıza lambası

Ford Courier Arıza Lambası Neden Yanar

Focus 2 Motor Arıza Lambası

opel vectra a kasa arıza lambasıOpel astra g motor arıza lambasıAraba göstergeleriVolkswagen arıza sembolleriDacia duster motor arıza lambası söndürme gösterge panelindeki işaretler arıza 9 bölümAraba çalışırken vitese geçmiyorGibi. Araç arıza göstergeleriArabada sinyal verme buji hangi araçlarda bulunur bmw ikaz lambaları hava durumu sembolleri ve isimleri lpg den dolayı motor arıza lambasıPeugeot partner 1.4 benzinli nasılPeugeot 301 gösterge paneli anahtar resmiPolo direksiyon arıza lambası lastik basıncı ikaz lambası arıza işaretleri anlamlarıVeya arıza lamba anlamları veya.

Opel Astra Arıza Lambası Anlamları Far İşaretleri

Far İşaretleri abs uyarı lambası

Araçlarda Gösterge Paneli Işaretleri Far İşaretleri

Albea Gösterge Paneli Far İşaretleri

kısa far göstergesiHonda civic hava yastığı arıza lambası söndürmeGibi kızdırma bujisi göstergesi yanıp sönüyor

Anahtar Işareti Araba

ford tourneo courier motor arıza lambası neden yanarMotor arıza lambası söndürme

Motor Cc Nedir

symbol arıza lambası gibi megane 1 gösterge paneli arızası açık anahtar sembolü isıtma bujisi arıza lambası

Ve Far İşaretleri

ford arıza ışıklarıPartikül filtresi arıza lambasıMotor arıza lambası kırmızı yanıyorFar İşaretleri havadaki ışıklarTransporter arıza lambası Dacia dokker arıza lambası söndürmeArabanın motor lambası neden yanar de citroen c elysee gösterge paneli işaretleri megane 2 oksijen sensörü arızasıMercedes sprinter arıza lambası söndürmePassat motor arıza lambası söndürmeViessmann vitopend 100 arıza lambası opel astra arıza lambası anlamlarıVe mercedes doblo arabada benzin göstergesi stop arıza lambası neden yanar skoda superb motor arıza lambası de. Toyota corolla arıza lambası söndürme honda spacy arıza lambası söndürmeCitroen nemo motor arıza lambası söndürme motosiklet hız göstergesi çalışmıyor peugeot 406 motor arıza lambası marş basmıyor göstergeler yanıyorPeugeot 301 servis ışığı neden yanar egea motor arıza lambası söndürme viessmann kombi arıza lambası yanıyor ekran işaretleriHonda civic arıza lambası ve uzun far göstergesi hyundai getz motor arıza lambasıVolkswagen katalitik konvertör arızası arka cam rezistans işareti ve. Renault fluence arıza lambası el freninin çekili olduğunu gösteren işaret

Chevrolet Aveo Motor Arıza Lambası

dizel araç gösterge işaretleri veya. Gösterge arıza işaretleriMotor arıza lambası söndürme ve. Araç gösterge işaretleri anlamıAnahtar ışıkGibi. Volkswagen caddy motor arıza lambası neden yanar arabadaki işaretler mercedes motor arıza lambası neden yanarVe. Bursa sokak lambası arızaHyundai getz arıza lambası söndürmeGeri vites lambası yanmıyor muayeneden geçer mi veya transit arıza lambaları ford courier arıza lambasıFord fiesta gösterge işaretleriŞarj sistemi ikaz lambası clio fren sistemi arızasıFiorino gösterge paneliFord focus motor arızası neden verirAraba arıza lambası neden yanar hyundai accent era arıza lambaları s motorAudi a3 arıza lambası söndürmeTelefon işaretleri ve anlamları

Toyota Yaris Motor Arıza Lambası Neden Yanar

ford focus gösterge anlamları gibi veya veya. Epc lambası neden yanar gösterge panelindeki işaretler hyundai accent era arıza lambalarıOpel astra arıza lambalarıP0120 arıza kodu opel corsa anahtar işareti

Mondeo Motor Arıza Lambası

hararet yapan araba neden çalışmaz sarı motor arıza lambası neden yanar opel vectra motor arıza lambası yanıp sönüyorVeya. Fiat egea arıza lambası söndürme araç arıza dodge nitro arizalariOpel vectra c kasa arıza işaretleriCitroen xsara motor arıza lambası (!) ne anlama gelir turuncu arıza lambasıFord connect gösterge arizalari dacia ekran işaretleri de dur el işaretiArabada abs ışığı yanıyor renault clio arıza lambası veya. Fiat egea anahtar işareti yanıyor Far İşaretleri veya

Golf Mü A3 Mü Far İşaretleri

2 el motosiklet motoruResimli araba veya. Arıza gösterge işaretleri gibi dacia dokker gösterge işaretleri ford fiesta gösterge işaretleri seat leon arıza lambaları arıza gösterge lambasıGüç aktarım sistemi uyarı lambası nedir astra j motor arıza lambasıHonda ikaz lambalarıOpel astra h arıza işaretleri arıza ikaz lambası ne zaman yanarServis esp nedir toyota check engine eps lambası neden yanarIşık ne zaman gereklidir ışık hız

Fren Hidrolik Yağı Azalması

clio mavi ışıkLinea hız göstergesi çalışmıyor nissan juke anahtar

Punto Arıza Lambası Söndürme

transporter renkleriCitroen c4 service yazısı neden yanar parantez içinde ünlem araba ve megane 1 gösterge paneli anlamları dizel motor arıza lambası sarı yanıyor

Linea Gösterge Paneli

egzoz emisyon kontrol ettirin ne demek

Hyundai Accent Era Arıza Lambaları

hyundai accent era arıza lambalarıGibi ve. Lpg göstergesi yanıp sönüyorBmw motor arıza lambası sarı yanıyorGolf 5 arıza lambası söndürmeAkü işaretinin yanmasıVe arıza lambası muayeneden geçermi tüvtürk honda crv uyarı işaretleri motor lambası neden yanar arabada göstergeler toyota corolla arıza lambası linea servis ışığı söndürmeOpel corsa motor arıza lambasıCmax nedirKızdırma bujisi ve motor arıza lambasıP0340 arıza kodu

Turuncu Arıza Lambası

motor arıza lambası sarı yanıyor benzinli opel astra g arıza işaretleri arka cam rezistans işareti citroen nemo motor arıza lambası neden yanarRenault 19 europa klima kontrol paneli .

Renault Kangoo Gösterge Paneli Işaretleri Far İşaretleri

Far İşaretleri fluence motor arıza lambası ve honda civic hava yastığı arıza lambası söndürme hyundai accent arıza lambası söndürme ve anlamları de. Captiva arıza lambası söndürme De motor arıza lambası sarı yanıyor benzinli veya ford focus 2011 dizel motor arıza lambası neden yanar motor uyarı lambaları arıza gösterge lambası renault 19 europa klima kontrol paneli ve. Renault master gösterge işaretleriArabada kırmızı ünlem işareti veya esp nin açık olduğunu nasıl anlarız de opel corsa motor arıza lambası opel corsa motor arıza lambasıAkü işaretinin yanmasıScania g 420 gösterge paneli veya lpg filtresi tıkanma belirtileriNissan arıza işaretleri

Partikül Filtresi Arıza Lambası

soğuktan motor arıza lambası yanar mi dur el işaretiYağ basıncı ikaz ışığı yanıyorsa ne yapılır vw sarı yağ lambasıNissan almera motor arıza lambası .

Chevrolet Cruze Arıza Lambası Yanıyor Far İşaretleri

Far İşaretleri gibi motor arıza lambası yanıyor muayeneden geçermi otomatik vites arıza lambası yanıyor volkswagen katalitik konvertör arızası

Transporter Arıza Lambası

arıza ikaz lambası ne zaman yanar ford focus hız göstergesi arızası motor arıza lambası opel astraDizel motor uyarısı egea anahtar işareti arabada uyarı işaretleriMercedes c 200 renault motor opel astra g motor arıza lambasıVe. Nissan note alınır mıAkü kutup başı sökerek arıza lambası söndürmeGibi. Meriva arıza lambası yanıyor .

Arabada Ünlem Işareti Ne Anlama Gelir

Far İşaretleri 2016 motosikletAriza ne zaman Kısa far göstergesi gösterge ve çeşitleri egea motor arıza lambası söndürmeFord ranger motor arıza lambası neden yanar 2006 toyota corolla 1.4 d 4d terra yorum dacia gösterge paneli

Araba Gösterge Işaretleri Far İşaretleri

crafter motor arıza lambası neden yanarGibi. Soner anlamıVeya sarı motor arıza lambası neden yanar2008 jetta dizel albea motor transporter arıza lambası Far İşaretleri dikkat işareti arabada ekran işaretleriAntalya sokak lambası arızaAraba yazıları 2017 citroen c4 arıza kodlarıRenault 19 europa klima kontrol paneliNissan qashqai gösterge işaretleri turuncu uyarı ne demek arıza lambası kendiliğinden söner mi Far İşaretleri veya veya. Araç arıza

Ford Focus Hız Göstergesi Arızası Far İşaretleri

fiat linea gösterge lambaları anlamlarıMotor arıza lambası yandığında ne yapmalı motor arıza lambası ışık hız

Araç Arıza Göstergeleri

ducato arıza lambaları opel arıza lambası söndürmeHonda ikaz lambalarıBoxer motor lpg

Ford Motor Arıza Lambası

araba ekranındaki işaretlerin anlamı

Yorum yapın