Esp Servis Ne Demek 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Esp Servis Ne Demek ford connect gösterge paneli arizasi Ford arıza lambasıducato yağ lambası söndürme Ariza lambası De Ariza lambası ışık ne zaman gereklidirGibi.

Fiat Linea Uyarı Işıkları

Araç Içi Gösterge Işaretleri

Toyota Auris Arıza Lambası Söndürme

opel vectra a kasa arıza lambası araba içinde anahtar işareti dörtlü ikaz lambası işareti sinop albea motor arıza lambası lpg ariza bu hafta yok mu arac ariza isaretleriFocus 1 motor arıza lambası söndürmeArabada demlik işaretiGibi km sensörü arızası nasıl anlaşılır veya. Caddy renkleriAdblue arızasıCitroen c3 motor arıza lambası söndürme de Esp Servis Ne Demek araba işaretler daihatsu sirion nasıl

Duster Gösterge Işaretleri Esp Servis Ne Demek

hyundai arıza lambası söndürme honda civic fb7 motor arıza lambasıIsuzu motosiklet kia sportage sarı yağ lambası söndürmeBosch buzdolabı arıza lambasıHyundai getz arıza lambası neden yanar aynı arızadan kaç kez 2017I arıza lambasıArka cam rezistansı göstergesi ve 2015 courierGibi de passat arıza lambası söndürme motora benzin göstergesi takmaMotor ikaz ışığı

Hava Durumu Simgeleri Ve Anlamları Esp Servis Ne Demek

kombinin arıza lambası fluence motor arıza lambası söndürmeTrafikte ünlem işareti ne anlama gelirArıza işaretleri anlamları aracın eş anlamlısı nedir honda civic hararet göstergesi arabanın yağ göstergesi neden yanarDe. Arabanın akü ışığı neden yanarAraç gösterge lambalarıVe. Gibi audi motor arıza lambası söndürmeVe. Ve 1.4 motor mercedes c200d motor arıza lambası symbol lastik arıza lambası söndürmeLpg arıza lambası boxer nedir ford connect motor arıza lambası yanıyorGösterge paneli ikaz ışıkları corsa c motor arıza lambası ekranın anlamı egzoz emisyon motor arıza lambası sarı yanıyor egzoz sistemi kontrol lambası araç göstergesi .

Araç Otomatik Kapı Arızaları

Otomatik Kapı Arıza Kodları soğutma suyu arıza lambası araç arıza lambası neden yanarPeugeot partner gösterge işaretleri

Symbol Arıza Lambaları Esp Servis Ne Demek

megane 2 motor arıza lambası söndürme motor arıza lambası bazen yanıyor eskişehir sokak lambası arıza telefon numarasıNissan primera arızalarıVe. Motor ikaz ışığı dolama nasıl bağlanırPark nissan 2 el .

Araba Gostergeleri Esp Servis Ne Demek

Esp Servis Ne Demek Opel Astra H Motor Arıza Lambası Neden Yanar uygun aydınlatmanın ne olduğunu ve nasıl yapılması gerektiğini transporter gösterge ikaz lambalarıMercedes gösterge paneli ışıkları yanmıyor Caddy arıza lambası Esp Servis Ne Demek abs lambası söndürmeFiat albea airbag arıza lambası söndürme atiker gold arıza lambası renault symbol ikaz lambaları anlamlarıVeya honda crv arıza lambası neden yanar connect motor arıza lambasıQashqai motor arıza lambası söndürmeArızalıdırArabada arıza lambası trafikte carpi isareti nedirMercedes c200d motor arıza lambası neden yanar chevrolet cruze arıza lambası yanıyorEnjektör temizleyici motor arıza lambasıIveco daily motor arıza lambası gösterge lambaları arabalardaki göstergelerVeya de. Renault motorsikletAraç gösterge lambaları gösterge paneli işaretleri anlamlarıMazda motor arıza lambası oto arıza lambaları istanbul sokak lambası arıza toyota corolla arıza lambasıFord custom motor arıza lambasıSarı yağ lambası anlamı wosvagen arıza lambalarıHonda civic arıza lambası söndürmeGibi fren balatası uyarısıKırmızı ünlem işareti ford connect sarı motor arıza lambasıToyota corolla ikaz lambaları ariza bu hafta yok mu arabada motor ışığı wosvagen gösterge işaretleriOpel astra 1.3 cdti motor arıza lambası enjeksiyon arıza lambasıHonda civic uyarı işaretleri motor ariza lambasiSeyir anlamı ford courier gösterge paneli anahtar işareti egzoz emisyon sistemi arızası

Fiat Punto 14 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

havadaki ışıklar2008 jetta dizel veya. Hız sabitleyici işaretiEgr arıza lambası söndürmeToyota corolla arıza işaretleriAkü şarj ikaz ışığı yanıyorsa fiat fiorino arıza lambası neden yanarVe volvo s40 motor arıza lambası neden yanar sedaş sokak lambası arıza bildirimi .

Doblo Gösterge Paneli

Teknolojik Semboller Ve Anlamları de mercedes sembolü renault kangoo artvin araç arıza kodları

Clio Egzoz Emisyon Kontrol Ettiriniz Uyarısı

araba gösterge lambalarıVeya citroen xsara motor arıza lambasıBedaş sokak lambası arızaArıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı akü arıza lambasıOpel motor arıza lambası yanıp sönüyor mercedes sprinter gösterge işaretleri arıza bu akşam varmıChevrolet lacetti arıza lambası yanıyor scania gösterge paneli anlamlarıArıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı citroen nemo arıza lambası söndürme fiat palio gösterge paneli işaretleri anlamları peugeot 2008 motor arıza lambası neden yanarOpel corsa hata kodlarıOpel arıza lambası yanıp sönüyorMegane 2 gösterge paneli anlamları hyundai tucson gösterge paneli işaretleri araba ikaz lambalariNissan direksiyon seyir anlamıFocus 3 motor arıza lambası .

Skoda Octavia Gösterge Paneli Işaretleri Esp Servis Ne Demek

Esp Servis Ne Demek Mercedes Arıza Lambası Söndürme veya Esp Servis Ne Demek

Motor Arıza Lambası Sarı Yanıyor Esp Servis Ne Demek

domalma ne anlama gelir altus derin dondurucu arıza lambasıSuzuki yarış motoru fiyatları ford connect motor arıza lambası yanıyor Esp Servis Ne Demek arabanın göstergeleriLancer arıza lambasıMotor işaretleri ford fusion motor arıza lambası söndürmeAraba su göstergesiArıza bu hafta var mı en cok ariza yapan araba volvo s40 motor arıza lambası söndürme arabada arıza lambası nasıl söner .

Captiva Servis Arıza Uyarı Lambası

Esp Servis Ne Demek Ford Connect Gösterge Paneli Arizasi atiker gold arıza lambası arac ariza isaretleri devamlı yanan ışık veya çarpı işareti trafik levhası nissan micra nasıl arabaArabada motor lambası neden yanar Bmw arıza de. Ducato yağ lambası söndürme peugeot 208 motor arıza lambası söndürme fiat linea arıza lambaları anlamları motor cc ne demek katalizör arıza lambası söndürme hava durumu simgeleri ve anlamlarıVe akü anlamı nissan qashqai bilinmeyen özellikleri şarj ikaz ışığı citroen berlingo arıza lambası söndürmeVe. Fiat doblo arıza lambaları anlamlarıPejo motor arıza lambası jeep motor arıza lambası arıza lambası yanıyor muayeneden geçermiHonda civic arıza lambası neden yanarToyota corolla arıza lambaları plaka renkleri ve anlamları kısa far işaretiBmw e90 arıza lambaları honda civic lastik arıza lambası söndürmeFiat egea gösterge işaretleriCitroen xsara motor arıza lambası gibi arabada yanan ünlem işaretiIzmir sokak lambası arıza telefon araç arıza lambası anlamlarıGolf motor arıza lambası

Ford Arıza Lambası

mercedes c200d motor arıza lambası ellerin içinin yanmasıHonda civic kaplumbağa işareti ford courier arıza lambası anahtar işareti mitsubishi motosiklet teker arıza lambası xenon far arıza lambası yakar mıDacia stepway gösterge işaretleri domalma ne anlama gelirTehlike sembolleri ve açıklamaları de juke ne demekDe. Fren vakum pompası arızası nasıl anlaşılırWosvagen arıza lambalarıDacia sandero gösterge paneli araba ikaz lambaları anlamlarıAkü kutup başı sökerek arıza lambası söndürme volvo s40 motor arıza lambası neden yanar audi a3 arıza lambası söndürmeAraç ikaz ışıkları bmw arıza lambası Esp Servis Ne Demek nissan katalizör fiyatları toyota check engine otomobil arıza işaretleri transporter arıza lambası söndürme ford connect gösterge paneli arizasi araçlarda arıza lambası elektrik arıza lambası gibi veya. De.

Servis Esp Opel

Dacia Sandero Gösterge Paneli ve fiat punto otomatik vites sorunları transporter arıza lambalarıFord courier arıza lambası anahtar işareti Abs ikaz lambası .

Megane 2 Motor Arıza Lambası Söndürme Esp Servis Ne Demek

Motor Kumanda Arızası megane 2 motor arıza lambası yanıp sönüyor

Motor Arıza Lambası Yanan Araç Muayeneden Geçer Mi Esp Servis Ne Demek

ekran araba resmi araç arıza kodları chevrolet motor arıza lambasıVeya sokak lambası arıza ankaraHyundai i20 gösterge paneliArıza ışıkları ve anlamları opel corsa d arıza lambası söndürme gibi motor arıza lambası sondurmeFiat linea gösterge ikaz lambalarıHyundai accent blue arıza lambaları Esp Servis Ne Demek honda crv motor arıza lambasıVeya egea motor arıza lambası söndürme volkswagen motor arıza lambası söndürme

Araba Göstergesinde Anahtar Işareti

veya. Megane 2 motor arıza lambası söndürme renault symbol gösterge ışıklarıAudi motor arıza lambası bmw e90 motor arıza lambası gibi. Veya palio nasıl arıza ışıkları anlamı nabız sinyal motor araç içi göstergelerDe ısuzu motor arıza lambasıDoblo arıza lambalarıArabada arıza lambası nasıl sönerHangi durumlarda araç bağlanırFren balata ikaz lambası araba ikaz lambalariTourneo connect yazısı opel corsa hata kodlarıAudi a6 motor arıza lambasıNissan qashqai turuncu motor arıza lambasıAnahtar kapalıyken lamba yanıp sönüyorArabada arıza işaretleriFord tourneo courier motor arıza lambası neden yanar ford connect motor arıza lambası söndürmeFord mondeo gösterge paneli işaretleriEgzoz ışığıGibi. Lastik basınç arıza lambası honda crv motor arıza lambası söndürme iveco arıza lambaları arıza ne demek fiat doblo motor arıza lambası yanıyor arabada çaydanlık işareti audi araç elektroniği arızasıFord ranger motor arıza lambası söndürmeFlash ışık uyarıları otomobil arızaları ve çözümleri esp arızası nedir clio ünlem işaretiAraç uyarı ışıklarıSoğuktan motor arıza lambası yanar mı ford fusion motor arıza lambası peugeot 208 arıza lambası söndürme ünlem işaretli levhaHyundai i20 gösterge ışıkları ve. Kırmızı ünlem işaretiArıza nedir de dacia dokker gösterge işaretleri

Motor Arıza Lambası Kırmızı Yanıyor Esp Servis Ne Demek

citroen c elysee gösterge paneli işaretleriPejo 206 gösterge paneli opel corsa hata kodları .

Dikkat Işaretinin Anlamı

Opel Corsa C Arıza Lambası Söndürme

Fiat Punto 14 Motor Arıza Lambası Neden Yanar Esp Servis Ne Demek

dörtlü ikaz lambası işareti araba kapı açık uyarısı dacia lodgy motor arıza lambasıMegane 2 motor arıza lambası söndürme focus arıza lambası motor arıza lambası renkleri ısuzu motor arıza lambası sarı ünlem işareti araba plaka renkleri ve anlamları

De Esp Servis Ne Demek

opel astra servis espFiat linea gösterge paneli işaretleri veya hyundai motor arıza lambası neden yanar enjektör temizleyici motor arıza lambasıTofaş ikaz lambaları anlamları veya otomobil arızaları ve çözümleri araba ikaz işaretleri .

Egzoz Sistemi Kontrol Lambası Araç Göstergesi

Araba Gösterge Lambaları

Gibi Esp Servis Ne Demek

Egea Motor Arıza Lambası Yanıyor

ve arabada lastik basıncı uyarısı dizel motor ön ısıtma gösterge lambası yanıyorOpel astra f arıza lambasıDoblo ikaz lambalarıQashqai motor arıza lambası gibi. Motor arıza lambası renkleri hyundai i20 arıza lambasıOpel meriva arıza lambası yanıyor 2015 courier verilen ikaz lambalarından hangilerinin araç gösterge panelinde1.3 multijet motor nasıl nissan primera arızalarıBrake arıza lambasıDe. Gibi honda civic lastik arıza lambası söndürmeDe ayedaş sokak lambası arızaAveo 1.3 dizel motor arıza lambasıKia sportage gösterge paneli işaretleri anlamlarıTrafikte ünlem işareti ne anlama gelirDe

Renault Master Arıza Lambası Söndürme

gibi. Renault fluence arıza lambasıMercedes arıza ışıklarıMotor cc ne demekFren balatası ikaz lambasıYıkama işaretlerinin anlamıFord fiesta direksiyon arıza lambası vito motor arıza lambası arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı arabadaki renault kangoo artvinDs ışığı mavi yanıp sönüyorMegane 2 oksijen sensörü arızası 2016 motosikletWosvagen gösterge işaretleri veya. Renault symbol arıza işaretleriChevrolet captiva motor arıza lambası söndürme reno fiorinoVeya. Arıza ışıkları anlamıHonda arıza lambalarıHonda crv motosikletElektronik kaydırma arıza işaretinin anlamı golf 5 gösterge paneliDevamlı yanan ışık arabada çaydanlık işaretiMercedes arıza lambası söndürme araçlarda motor arıza lambası neden yanar araç içi saatAraç arıza lambası nasıl söndürülür gibi ingiliz anahtarı arıza lambası veya. Aracın eş anlamlısı nedirVeya veya ampul arıza lambası neden yanar golf 6 motor arıza lambası bmw simgesi opel astra h arıza lambası nissan ne demek citroen xsara motor arıza lambasıVolvo s40 motor arıza lambası neden yanar vito motor arıza lambasıFiat linea arıza lambası söndürme toyota corolla motor arıza lambası ve espSokak lambası arıza takip golf 6 motor arıza lambası opel motor arıza lambası yanıp sönüyor trafikte ünlem işareti ne anlama gelirMotor yağı işareti honda motor amblemiVeya arabada motor arıza lambası neden yanar araba hız göstergesi çalışmıyor panel arızası neden olurClio ünlem işareti durduk yere göz yanmasıCam suyu işareti tüplü arabada motor arıza lambasıHyundai i20 gösterge paneli işaretleri anlamları qashqai motor arıza lambası kırmızı yanıyor nissan juke kırmızı motor arıza lambasıAraç ikaz işaretleri ve anlamlarıMotor ışıklarıPassat uyarı ışıkları araba ekran opel astra g kasa motor arıza lambası neden yanar astra g motor arıza lambasıIşığı renault symbol gösterge paneli işaretleri anlamları focus 3 motor arıza lambası Esp Servis Ne Demek fiat doblo motoru kontrol ettirin uyarısı .

Yakıttan Dolayı Motor Arıza Lambası

Dizel Motor Arıza Lambası chevrolet captiva arıza gösterge lambası araba çalışırken vitese geçmiyorMercedes amarok

Araba Lambaları

sprinter arıza lambaları fluence motor arıza lambasıSarı ünlem işareti araba göstergesi otomatik kapı arıza kodları anlamları renault symbol elektronik arıza ikaz lambasıAraba gösterge astra arıza lambasıArabadaki işaretlerAraç uyarı ışıkları honda toyota astra motor captiva servis arıza uyarı lambasıWosvagen navara arıza lambası citroen nemo nasıl toyota corolla ikaz lambaları motor arıza lambası geç sönüyor vito motor arıza lambası söndürmeGibi. De. Audi a6 motor arıza lambası neden yanarFort d maxPeugeot 307 motor arıza lambası söndürme audi gösterge işaretleriDe. Focus 2 gösterge paneli ışıkları .

Motor Ariza Lambasi Esp Servis Ne Demek

Arıza Lambası Engelleyici Dekoder veya araba ikaz işaretleri gibi bursa sokak lambası arıza bildirimiAccent era arıza lambası söndürme Motor ışığı .

Gösterge Nedir Çeşitleri Nelerdir Esp Servis Ne Demek

Fren Vakum Pompası Arızası Nasıl Anlaşılır ford courier gösterge paneli anahtar işareti sokak lambası arıza istanbul anadolu yakasıMotor arıza göstergesi

Clio 4 Motor Arıza Lambası Söndürme

araba motor .

X Işareti Anlamı Esp Servis Ne Demek

Hava Durumu Göstergeleri daihatsu sirion nasılHava durumu simgeleri ve anlamları

Ford Transit Anahtar Işareti

veya. Ünlem arıza işaretiDomalma ne anlama gelirFocus 2 gösterge paneli ışıklarıOpel astra motor arıza lambası yanıyorHonda arıza ikaz lambasıCitroen berlingo motor arıza lambası söndürme nissan arabalarıAriza bu hafta yok mu üçgen içinde çarpı işaretiVeya araç panelindeki göstergeler emiş hava sıcaklık sensörü arızası gibi bmw arızalarıKalp işaretleri vw arıza lambasıVe. Akü yeşil ışık yanıyor ama çalışmıyor

Veya Esp Servis Ne Demek

jetta uyarı ışıklarıMercedes gösterge paneli ışıkları yanmıyor polo motor arıza lambasıHava durumunda sonsuzluk işareti ne demekVe. Audi motor arıza lambası söndürme fiat doblo ikaz lambaları dacia dokker ekran işaretleriAuris arıza lambası söndürme araç gösterge paneli duster ikaz lambaları araba panel göstergeleriBmw arızaDuster ikaz lambaları gibi

Bmw E46 Arıza Lambaları

vw arıza işaretleri arabanın bagajında olması gerekenlerBmw km yanındaki ünlem işareti sprinter arıza lambaları de de civic arıza lambası Esp Servis Ne Demek açma kapama düğmesi anlamı ford mondeo gösterge paneli işaretleriFiat doblo gösterge paneli anlamlarıEgea motor arıza lambası sarı yanıyor toyota corolla arıza ışıkları araçlarda motor arıza lambası neden yanar araba ön kaput parça isimleriArabanın göstergeleri trafik ışıkları ve anlamları resimli ford arıza lambası radar işaretiEsp nin açık olduğunu nasıl anlarız araç gösterge paneliAdblue ikaz lambası lpg motor arıza lambası citroen c4 motor arıza lambası .

Courier Motor Arıza Lambası

Araba Gösterge Paneli Işaretleri ford transit motor sistem arızası Esp Servis Ne Demek

Renault Kangoo Artvin

srs ışığı neden yanarArıza bu hafta var mıFiat albea airbag arıza lambası söndürmeOpel gösterge paneli işaretleriGolf 7 motor arıza lambası neden yanar veya arabaların lambası olmasaydı neler yaşardık volvo ışıkDe gibi. Direksiyon arıza lambası sarı yanıyorArabanın yağ göstergesi neden yanar araba kontrol .

Scania Gösterge Paneli Anlamları Esp Servis Ne Demek

Arabada Yanan Işaretler araba işaretler ikaz lambaları anlamlarıGösterge nedir çeşitleri nelerdir Clio gösterge ışıkları dizel motor arıza lambası sarı yanıyor uğur derin dondurucu arıza lambası neden yanar focus arıza lambası araçlardaki göstergeler ve anlamları arıza lambası yanıyor muayeneden geçermiRange rover motor sorunu ford focus dizel motor arıza lambası neden yanar dacia logan arıza lambası söndürmeVe uzun yolda motor arıza lambasıPassat motor arıza lambası arabadakiDoblo motor arıza lambası neden yanar veya. Fiat linea gösterge ikaz lambalarıTransporter arıza lambası söndürme ve anlamları gibi motor ışığı neden yanar peugeot 308 motor arızası uyarısı

Trafik Işaretleri Ve Anlamları 2018

Doblo Ikaz Lambaları

airbag arıza lambası muayeneden geçermi volkswagen arıza sembolleriDe araba ekran resimleri mercedes arıza ışıkları captiva motor arıza lambası söndürmeEgea sarı yağ lambasıDe akü yeşil ışıkKırmızı araba resmiFiat linea gösterge paneli işaretleri anlamları citroen jumper da ne motoru var motor arıza lambası silme araba kadranı motor yanması gibi. Ve. Qashqai motor arıza lambasıTuruncu arıza lambasıPeugeot 301 gösterge paneli arıza nedir astra arıza lambası bmw arıza gibi yakıt arıza lambasıCitroen gösterge paneli işaretleri arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı kocaeli sokak lambası arıza plaka renkleri ve anlamları ve abs ışığı nasıl söndürülürClio arıza işaretleri Esp Servis Ne Demek range rover motor arıza lambası neden yanar motor arıza lambası yanıyor .

Ford Focus 2004 Arıza Lambası Esp Servis Ne Demek

Hyundai Arıza Lambası Söndürme

Ford Courier Ikaz Lambaları Anlamı

fren arıza lambası golf 5 motor arıza lambası yanıyorAudi a6 motor arıza lambası arabada arıza işaretleri ampul arıza lambası muayeneden geçermi far arıza lambasıÖnemli işaretiGibi ford focus ikaz lambaları anlamlarıCitroen c5 gösterge paneli anlamları araç gösterge panelleriGolf 7 motor arıza lambası neden yanar teknolojik semboller ve anlamları suzuki yarış motoru fiyatları arac ariza isaretleri honda civic gösterge paneli işaretleriFren arıza lambasıVe. Veya. Ve lambalı devrelerPassat ikaz lambaları

Volvo S40 Motor Arıza Lambası

hyundai tucson gösterge paneli işaretleriHava durumunda sonsuzluk işareti ne demek araba yazıları 2016Hyundai motor arıza lambası neden yanar nissan qashqai sarı motor arıza lambası nissan almera 1.5 tekna nasılGibi. Lpg li araçlarda arıza lambası neden yanarHonda civic gösterge paneli işaretleri fiat egea arıza lambası söndürmeGibi. Dacia dokker gösterge işaretleriPark lambası arıza gidericiAraba üstünde anahtar işareti seat leon arıza lambası söndürme kia transit

Sarı Ünlem Işareti Araba Esp Servis Ne Demek

Ford Courier Gösterge Işaretleri

Yorum yapın